פירסינג מסלולי תמיד מונח באוזניים וכולל שני חורים כאשר תכשיט עגול עובר בשניהם.

הצורה המעגלית של התכשיט היא המגדירה ומבדילה את סגנון המסלול הפירסינג מזהה תעשייתי, שמשתמש בסור ולא בטבעת..

ניתן להניח פירסינגים אלה בכל מקום באוזן, אם כי האפשרויות הפופולריות ביותר של מיקום כוללות את תנוכי האוזן והסליל.

תהליך

תהליך קבלת פירסינג באוזן מסלולית פשוט יחסית. לאחר ניקוי אזור הפירסינג, הפירסר מבצע את הנקבים בעזרת מחט מעוקרת, ואז מכניס את תכשיט התכשיטים.

פירסינג אנכי אורביטל

פירסינג במסלול כולל שני חורים. כדאי לזכור ששני הנקבים יכולים, אך לא חייבים להיעשות בו זמנית.

אם כבר יש לך חור באוזן שיתאים לניקוב אוזניים במסלול, אתה יכול פשוט להוסיף עוד אחד.

פיזור הפירסינג על שני פגישות הוא גם פתרון טוב אם אתה מודאג מכאבים – רק זכור כי החור הראשון חייב להירפא לחלוטין לפני שנכנסת לנקב השני ולהכנסת תכשיטים..

תמונת פירסינג מסלולית

תכשיט

טבעות סגירת כדורים הן סוג התכשיטים הנפוץ ביותר המשמש לסוגי פירסינג מסוג זה-אלו חלקים בצורת חישוק, סגורים באמצעות טבעת חרוזים שבויה..

אפשרויות אחרות לתכשיטי פירסינג מסלולי כוללות טבעות קטע, משקולות עגולות וטבעות פרסה.

הטבעות מגיעות במגוון חומרים, כגון טיטניום וזהב לבן או צהוב, אם כי פלדה כירורגית כנראה תהיה הבחירה הטובה ביותר להכנסה הראשונית. לאחר שהפירסינג שלך נרפא, תוכל להחליף אותו לכל טבעת שתרצה!

ישנן אינסוף אפשרויות של צבעים וסגנונות, במיוחד אם הפירסינג שלך ממוקם בצורה כזו שתאפשר טבעת קטע וכן טבעת חרוזים שבויה..

בדוק את הגלריה שלנו למטה כדי לראות כמה דוגמאות למיקום ותכשיטים מגניבים ולמצוא קצת השראה!

פירסינג אנכי סליל מסלול

עם זאת, יש יותר בבחירת תכשיטך מאשר באסתטיקה – חשוב מאוד לבחור את הגודל הנכון, במיוחד עבור הפירסינג הראשוני..

אם הטבעת הראשונה המוצבת בפירסינג גדולה מדי, היא עלולה להוביל לריפוי ארוך יותר ולבעיות כגון הגירה.

הגירה היא תהליך לא רצוי הכולל את התכשיטים זזים ממקומה ההתחלתי, ולעתים נעים בהדרגה מחוץ לעור לגמרי.

פירסינג מסלולי עב

גורם כאב חודר במסלול

סוג זה של פירסינג ניתן להציב מבחינה טכנית על כל חלק באוזן, ולמיקום שבחרת תהיה השפעה משמעותית על רמת הכאב שתחווה..

באופן כללי, פירסינג מסלולי שנעשה באונה של האוזן יהיה פחות כואב מאשר ניקוב סחוס.

כמו כל פירסינג, סובלנות הכאב שלך תהיה אחד הגורמים הקובעים העיקריים עד כמה זה יפגע.

לכישורי הפירסר תהיה השפעה גם על התהליך המהיר – ולכן פחות כואב – כך שזו עוד סיבה לבחור את הפירסר שלך בקפידה.

סליל משולש לקונכיה אורביטל פירסינג

אם אתה מודאג מרמת הכאב, שקול להפיץ את תהליך הפירסינג על פני שני הליכים – אתה יכול לבצע ניקוב אחד במהלך הפגישה הראשונה, לתת לו להחלים ולהיכנס כדי לקבל את הנקב השני ולהשלים את הפירסינג..

ריפוי ואחרי טיפול

כולנו יודעים עד כמה חשוב לדאוג לפירסינג כראוי. זה יכול להיות קצת טרחה, בטוח, אבל בסופו של יום, הבריאות (והכסף) שלנו על הכף כאן.

זמן ההחלמה של פירסינג מסוג זה יהיה תלוי בעיקר במיקום המדויק על האוזן. פירסינג סחוס, כגון פירסינג מסלול סליל, בדרך כלל לוקח זמן רב יחסית להחלים – בין 3 ל -5 חודשים. פירסינג באונה דורש זמן ריפוי קצר בהרבה, בדרך כלל בין 8 ל -10 שבועות.

פירוק אורביטל פירוש

שומר על הפירסינג שלך

טיפול טוב בפירסינג יאיץ את תהליך ההחלמה וימנע סיבוכים. הפירסר שבחרת ייתן לך טיפים ספציפיים לאחר הטיפול. באופן כללי, חשוב:

– שמור את התכשיטים במקומם עד להחלמה מלאה – הסרה או החלפה של תכשיט התכשיטים בזמן שהפירסינג עדיין מחלים יגרום למתיחת הפצע וסביר להוביל לזיהום ו/או צלקות. התכשיטים המונחים במהלך פירסינג צריכים להישאר במקומם עד שאתה בטוח שהעור נרפא לחלוטין.

סליל לקונכיה פירסינג מסלולי

– נקו את האזור הנקב באופן קבוע – יש לעשות זאת שלוש פעמים ביום עד שהניקוב נרפא במלואו. השתמש במי מלח חמימים או במוצר אחר המומלץ על ידי פירסר מקצועי. לעולם אל תנקה את הפירסינג בעזרת אלכוהול משפחתי או מי חמצן.

– הימנע מלגעת באזור הנקב ובפירסינג עצמו – באופן אידיאלי, עליך לגעת בפירסינג רק בעת ניקויו. הזזת תכשיט התכשיטים עלולה לסחוט את הפצע ולהאריך את תהליך ההחלמה.

נגיעה באזור ללא צורך גם מגבירה את הסיכון לזיהום, באמצעות העברת חיידקים מידיכם אל הפצע. במידת האפשר, כדאי גם לנסות לישון במצב בו האזור הנקב לא יופרע.

פירסינג אורביטל כפול

– בעת ייבוש האזור הנקב, השתמש במגבת נקייה ויבשה – זהו טיפ נוסף למניעת זיהום וזיהום. השתמש במגבת או בד נפרד, וייבש את האזור יבש במקום לשפשף את העור כדי להימנע ממשיכה בפירסינג ופגיעה בעור..

עֲלוּת

עלות פירסינג האוזניים במסלול משתנה בין אולפני הפירסינג, אם כי ראוי לציין כי האפשרות הזולה ביותר לא תמיד היא הטובה ביותר.

פירסינג מסובך להגיע לתיקון וכרוך בסיכון לזיהום ופגיעה ברקמות, וסיכון זה ממוזער באמצעות ביצוע הליך הפירסינג בבטחה ובמומחיות, בסביבה היגיינית. לפיכך, ייתכן ששווה לשלם קצת יותר תמורת הליך בטוח יותר – ושקט נפשי.

קונכיה לפירסינג מסלול הליקס

בכללי, העלות המשוערת של פירסינג מסלולי תיפול איפשהו בין $ 30 – $ 100.

אם אתה בתקציב הדוק ואתה צריך להקטין את העלות למינימום, שקול לשלם יותר עבור ההליך ולחסוך כמה דולרים על ידי בחירת תכשיט זול יותר.

אתה תמיד יכול לשדרג את התכשיטים שלך לאחר שהפירסינג נרפא, והליך פירסינג שנפגע עשוי להיות יקר להורדת הכל – בנוסף להיותו מסוכן לבריאותך.

פירסינג מסלול הליקספירג 'מסלול טראגוספירג 'מסלול טראגוספירסינג אורביטלי צמודפירסינג במסלול האונהHelix Rook Daith Tragus Orbital Piercinפירסינג אורביטל מדהים לבנות צעירותקונכיית אוזניים מדהימה ופירסינג מסלוליפירסינג באונה יפה עם תמונת פירסינג אורביטאליפירסינג אורביטל של הטבעת הכחולהאונה כפולה וניקוב מסלולי באוזן ימיןאונת פרחי פרחים ופירסינג מסלולימד האונה והתמונה פירסינג אורביטלילדה אוזן ימין פירסינג מסלולי יפהפירסינג תעשייתי ומסלולהתמונה האחרונה של פירסינג אורביטלפרוייקט אוזן ימין פירסינג אורביטל לבנות

אפשרויות תכשיטים

טבעת החרוזים הכלואה היא תכשיט פופולרי עבור פירסינג במסלול. ישנן עוד כמה תכשיטים הכוללים טבעות פרסה, טבעות קטע ומשקולות עגולות. למראה מסוגנן, אתה יכול ללכת על טבעות מסלול בצורת לב שניתן לענוד על הסליל, האונה או הקונכיה..

להלן מבט על כמה רעיונות מגניבים לתכשיטי מסלול.

לב פירסינג אורביטלפירסינג של Ufo Orbitalפירסינג אורביטל משולשTumblr פירסינג אורביטאליגודל פירסינג מסלוליתמונות פירסינג אורביטלכאב פירסינג אורביטאליתכשיטי פירסינג אורביטלייםזמן ריפוי אורביטל פירסינגריפוי פירסינג במסלולתכשיטי פירסינג לב אורביטלייםפירסינג מסלול הליקספירסינג במסלול האונהפירסינג באוזן מסלוליתפירסינג Hammered - מחיר: 7.61 $ - קבל אותו באמצעות Etsyפירסינג באונה אורביטליתטיפול אורביטל פירסינגטיפול פירסינג במסלולעלות פירסינג מסלוליתעגיל פירביס במסלולפירסינג מסביב לקונכייה