פירסינג לחיים הוא אחד הפירסינג שניתן למצוא על גוף האדם, וזה בהחלט צובר יותר ויותר פופולריות בימים אלה. פירסינג כזה יכול בהחלט להוסיף יותר דגש על תווי הפנים שלך, במיוחד הגומות שנמצאות ממש על הלחיים שלך. זו הסיבה העיקרית לכך שהיא ידועה אחרת בשם פירסינג בגומה. הפירסינג עצמו נעשה ללחיים שמאל וימין. ניתן ליצור אשליה של גומות חמד מדהימות אם יש לך פירסינג על הלחיים. עם זאת, חשוב מאוד לוודא ששני פירסינגים בצ’קים נמצאים במיקום סימטרי. אם כבר יש לך את הגומות, הפירסינג פשוט יצורף עליהן בקלות. אבל אם עדיין אין לך אותם, אז הפירסר המקצועי ייצור את גומות החלום שלך דרך פירסינג זה. עיין גם במאמרים שלנו בנושא פירסינג האף הפופולרי ביותר, פירסינג שפתיים ופירסינג באוזניים.

הנוהל החשוב

כמובן, יש הליך מכריע הכרוך בפירסינג על הלחיים. הליך חשוב מאוד זה צריך להיעשות רק על ידי הפירסר המקצועי ביותר. זכור, פגיעה בביטחון שלך כאן היא לא גדולה. אך לפני שתעבור את ההליך, חשוב מאד שתמצא את הפירסר המקצועי הטוב ביותר בעיר. לאחר שמצאת אחד מהם, הנה הדברים שצפויים להיעשות בזמן שהיית בתוך מרפאת הפירסינג:

 • הפירסר המקצועי יבקש ממך לשכב או לשבת, בהתאם לנוחותך.
 • לאחר מכן המנקה עצמו ינקה את הלחיים שלך היטב, שם יש לבצע את הליך הפירסינג המכריע.
 • לאחר שתוודא כי הלחיים שלך כבר נקיות מכל לכלוך וחיידקים, הפירסר שבחרת ייתן לך נוזל אנטיבקטריאלי בו תשתמש בשטיפת הפה. זאת על מנת לוודא כי החלק הפנימי של הפה שלך נקי וחף מחיידקים.
 • לאחר מכן, בעזרת עט סימון כירורגי, נקביות הנקבים שעל לחייך ייקבעו ויסומנו.
 • בעזרת מחט מעוקרת בסביבות 14 גרם או 16 גרם, לחייך יינקבו בזהירות רבה בידיים המומחיות של פירסר מקצועי..
 • כאשר החור נוצר בהצלחה בצ’קים שלך, התכשיטים לבחירתך יוכנסו וסיימת.

פירסינג לחיים והכאב שאתה עשוי להרגיש

הכאב תמיד יהיה קשור בכל הליך פירסינג שנעשה, וזה לעולם אינו פטור. כידוע לכולכם, עוצמת הכאב שניתן לחוש בהליך עשויה להשתנות מאדם לאדם. רמת סובלנות הכאב של הפרט בהחלט משחקת תפקיד מרכזי בהרגשת אי הנוחות. ישנם אנשים אשר אינם רואים בכאב אלא נסבלים, והם בעלי רמת סובלנות לכאב גבוהה יותר. יש גם כאלה שהכאב קצת נורא מצידם, והם בעלי רמת סובלנות לכאב נמוכה יותר. אך בדרך כלל, רמת הכאב הכרוכה בפירסינג בגומה היא אינטנסיבית וזאת בשל העובדה כי הלחיים עמוסות בכלי דם רבים יותר בהשוואה לשאר חלקי גוף האדם..

תהליך הריפוי של פירסינג גומה

כשזה מגיע לתהליך הריפוי, זה בעצם תלוי במספר גורמים. אחד הגורמים הללו הוא המערכת החיסונית שיש לך. במקרה שיש לך מערכת חיסונית חזקה יותר, צפוי שתהליך ההחלמה יכול להיות קצת יותר מהיר מהרגיל. דבר נוסף שעשוי להשפיע על התהליך האמור הוא ההיענות של האדם שעבר הליך פירסינג. במילים אחרות, אתה צריך להיות אחראי מספיק לעשות את החלק החשוב שלך על מנת להאיץ את תהליך הריפוי. זה יכול להיות אפשרי באמצעות דתיים לעשות את הטיפולים הדרושים שיועצו על ידי הפירסר המקצועי. אך לרוב, תהליך ההחלמה יימשך 8 עד 12 שבועות. שוב, לאופן שבו אתה דואג היטב לאזור הנקוב שלך יש תפקיד חשוב מאוד בהאיץ או בעיכוב תהליך הריפוי הזה.

כמה זה עולה?

מחיר הפירסינג נע בין 50 $ ו -60 $ ברוב מכוני הפירסינג הנחשבים.

האם הם נותנים לך גומות?

במקרים מעטים מאוד, לאחר תהליך ההחלמה הלחי הנקוב עלולה לפתח צלקות הדומות לגומות טבעיות. עם זאת, הדבר מורגש רק כאשר מסירים את התכשיטים.

האם אוכל להיפטר מצלקות?

למרבה הצער, כל פירסינג בגוף יגרום לצלקת קבועה. כן, הצלקת אמורה לדעוך עם הזמן, אך היא תשאיר חותם קבוע. ויטמין E כלל לא הוכיח שהוא משפר צלקות, וגם לא הוכחה שמדרמה עוזרת. לרוב הצלקת תתבגר מעצמה. סטיבן וולך, MD 

טיפול משמעותי אחר

כאמור, חיוני מאוד לאדם לשים לב לכל הזמן אחרי הטיפול, בכל הנוגע לפירסינג בגומות. דברים אלה עשויים לקחת חלק מהזמן והמאמץ היקר שלך, אבל מי אתה שתתלונן. זה לטובתך, בכל מקרה. לפיכך, היצמד לצעדים הבאים ותיהנה מההטבות מלנקב על לחייך. להלן המשכים החשובים הבאים:

 • כשאתה מדבר, אוכל או מבצע צחצוח שיניים, אסור לך להעז לשחק בפירסינג שלך מכיוון שהוא עלול להטריד את האזור הנקב, וכתוצאה מכך לגירוי. מכאן שכאשר אתה עושה כל אחד מהדברים האלה, עליך לעשות זאת בצורה זהירה ביותר.
 • נקו את הפירסינג באופן קבוע ובזהירות. אתה יכול להשתמש בכדור צמר גפן, הטבול בכוס מי מלח חמימים ולמרוח אותו על התכשיטים והנקבים הם עצמם.
 • אל תשתמש בנוזל המכיל אלכוהול לניקוי ושטיפת הפה מכיוון שהוא עלול להשפיע על הפצע הנגרם על ידי הליך הפירסינג.
 • בזמן שיחת הרחצה שלך, יהיה נהדר גם לשטוף את האזור הנקב, אך הקפד להשתמש רק בסבון אנטיבקטריאלי עדין..
 • אל תעז לשתות משקאות אלכוהוליים או לעשן סיגריות.
 • אל תנסה למרוח מייק-אפ, משחות וקרמים על האזור הנקב, כי אלה רק יחמירו את מצבו.

סיבוכים אפשריים

אם יתמזל מזלך, אתה עלול לחוות את הסיבוכים האפשריים כתוצאה מניקור הלחיים שלך. אלה הדברים הכי פחות שתרצו לחוות בוודאות, לכן עליכם לעשות כמיטב יכולתכם בשמירה על המצב הטוב של האזור הנקב. להלן כמה מהסיבוכים האפשריים:

 • נזק לעצבים – זה בדרך כלל יתרחש כאשר מיקום הפירסינג אינו ממוקם בצורה הנכונה ביותר האפשרית. צינורות פרוטידים עלולים להינזק, וזה יכול לגרום לדליפות רוק על הלחיים.
 • מיתון חניכיים – זה יקרה אם תכשיט התכשיטים ימשיך לגעת בחניכיים. לכן, וודאו שהתכשיטים קצרים יותר, מספיק כדי שלא ייגע בחניכיים.
 • סדוק של שיניים – זה צפוי לקרות גם אם התכשיטים בגודל ארוך יותר נוגעים ישירות בשיניים, במיוחד אם אתה אלרגי לחומרים המשמשים לייצור התכשיטים. לפיכך, כדאי שתדע מה צריכה להיות הבחירה הטובה ביותר שלך.

אפשרויות תכשיטים

האמת היא שאין הרבה אופציות בכל הנוגע לתכשיטים. זה למעשה נעשה כך על מנת לוודא את ביטחונם של האנשים אשר ילבשו פירסינג כזה על פניהם. התכשיט האידיאלי הסטנדרטי המשמש לניקוב מסוים זה הוא מוט או חתיכת לברט. תכשיט זה אמור להיות בעל מידה סטנדרטית של 22 עד 24 מ”מ. בתוך אזור הפה שלך, הדיסק השטוח של התכשיטים לעולם לא יפגע בחניכיים, בשיניים ובכל חלקים חשובים אחרים של הפה. זו הסיבה שהתכשיטים המושלמים.

מילים אחרונות

פירסינג לחיים הוא בהחלט קישוט מדהים שאתה יכול להוסיף על הפנים שלך. אין סיכוי שזה לא יכול להפוך אותך ליפה יותר מול אנשים רבים.

השראות

פירסינג גומות 1פירסינג גומות 2פירסינג גומות 3פירסינג בגומות 45678109112112131415171618.20192324222625272829303132333435

פירסינג נחמד לגומהפירסינג גומה רוחשתפירסינג גומות סקסיותפירסינג די גומהגברת יפה עם פירסינג בגומותפירסינג גומה פיקסיפירסינג באף וגומהפירסינג גברת גומהפירסינג גומה חמהפירסינג גומה מדהיםטיפים לניקוב גומותהשראה לחודר בגומהפירסינג גומה לנשיםפירסינג בגומה וקעקועטיפול לאחר פירסינג בגומהגוזל עם פירסינג בגומהפירסינג גומה יפהפירסינג גומה מדהיםילדה חמודה מאוד עם פירסינג לחיים גומות

תמונת פירסינג נגד גבות ולחייםפירסינג לחיים יפה לבנותפירסינג לחיים יפה עם חתיכות כסףפירסינג לחיים בגומה על פני ילדה חמודהפירסינג לחיים בגומה לילדותתמונת פירסינג אונה אוזן ולחי לילדותמד תות האוזן והפיר לחיים לילדותאגרוף שמאל ונחירייםפירסינג חיק ורוד לחיים לבנותרעיון פירסינג הלחי של Pixie Aciaתמונת פירסינג אונה אוזן ימין ולחיתמונת פירסינג נחיריים ולחיתמונת פירסינג אף ומלחמחיצות, פירסינג תחתון ושפתייםתמונת פירסינג הלחי של כסף לבנותעיצוב כסף פירסינג לחייםחתיכות כסף חבטות חמודות לחייםפירסינג לחי כסף עם חבטות לבנות

פירסינג בלחיים (2)פירסינג בלחיים (3)פירסינג בלחיים (4)פירסינג בלחיים (5)פירסינג בלחיים (6)פירסינג בלחיים (7)פירסינג בלחיים (8)פירסינג בלחיים (9)פירסינג בלחיים (10)פירסינג בלחיים (11)פירסינג בלחיים (12)פירסינג בלחיים (13)פירסינג בלחיים (14)פירסינג בלחיים (17)פירסינג בלחיים (18)פירסינג בלחיים (19)פירסינג בלחיים (20)פירסינג בלחיים (21)פירסינג בלחיים (23)פירסינג בלחיים (24)פירסינג בלחיים (25)פירסינג בלחיים (26)פירסינג בלחיים (29)פירסינג בלחיים (31)פירסינג בלחיים (32)פירסינג בלחיים (33)פירסינג בלחיים (34)פירסינג בלחיים (35)פירסינג בלחיים (36)פירסינג בלחיים (37)SONY DSCפירסינג בלחיים (40)פירסינג בלחיים (41)פירסינג בלחיים (42)פירסינג בלחיים (43)פירסינג בלחיים (44)פירסינג בלחיים (45)פירסינג בלחיים (46)פירסינג בלחיים (47)פירסינג בלחיים (48)פירסינג בלחיים (49)פירסינג בלחיים (50)פירסינג בלחיים (51)פירסינג בלחיים (52)פירסינג בלחיים (53)פירסינג בלחיים (54)פירסינג בלחיים (55)פירסינג בלחיים (57)פירסינג בלחיים (58)פירסינג בלחיים (59)פירסינג בלחיים (60)פירסינג בלחיים (61)פירסינג בלחיים (62)פירסינג בלחיים (63)פירסינג בלחיים (64)פירסינג בלחיים (65)פירסינג בלחיים (66)פירסינג בלחיים (67)פירסינג בלחיים (68)פירסינג בלחיים (69)פירסינג בלחיים (70)פירסינג בלחיים (71)פירסינג בלחיים (72)פירסינג בלחיים (73)פירסינג בלחיים (74)פירסינג בלחיים (75)פירסינג בלחיים (76)פירסינג בלחיים (77)פירסינג בלחיים (78)פירסינג בלחיים (79)פירסינג בלחיים (80)פירסינג בלחיים (81)פירסינג בלחיים (82)פירסינג בלחיים (83)פירסינג בלחיים (86)פירסינג בלחיים (87)פירסינג בלחיים (89)פירסינג בלחיים (90)פירסינג בלחיים (91)פירסינג בלחיים (92)פירסינג בלחיים (93)פירסינג בלחיים (94)פירסינג בלחיים (95)פירסינג בלחיים (96)פירסינג בלחיים (97)פירסינג בלחיים (98)פירסינג בלחיים (99)פירסינג בלחיים (101)