קיצוץ פאות הצד שלך יכול להעלות את המראה שלך לשלב הבא. אבל עם כל כך הרבה סגנונות שונים ודרכים להדהות את הצדדים שלך בשיער הארוך למעלה, גברים הלומדים לגזור, להתחדד או לגלח את צורות הצד שלהם יכולים להתבלבל בקלות. אחרי הכל, התסרוקות של גברים מתפתחות כל הזמן, לפעמים מקשות על ההתקשרות עם הגזרות והסגנונות הפופולריים ביותר. שיער פנים יכול להיות שטח מסובך עוד יותר, במיוחד מכיוון שהוא יכול להגדיר את כל הפרופיל שלך. עם זאת, שיער פנים מסוגנן לא חייב להיות מדעי רקטות אם אתה מבין איך לגלח או לקצץ את פאות הצד שלך בצורה חלקה בכמה צעדים פשוטים.

האדם המודרני יכול לקחת השראה ממגוון סגנונות של שיזוף – קצר, ארוך, דק או מחודד. פינות צד קצרות עשויות לפנות לבחורים המחפשים לשמור על מראה ג’נטלמן. לדוגמה, גימור גילוח וגילוח יכול לגרום לזקן שלך להיראות נקי ורענן לעבודה. ובשילוב עם תסרוקת עסקית, בחורים יכולים להראות סגנון מוצלח ונעים.

בינתיים, תספורות גברים שנוטות יותר לכיוון שאגי ומבולבלות עשויות להעדיף פאות צד ארוכות יותר לערער על מראה מחוספס אך נאה. באופן דומה, פיאות צד חתוכות עם שיער ארוך יכולות להפריש סגנון חופשי יותר. עם זאת, לבעלי תסרוקות ודהייה באורך קצר עד בינוני, פיאות צד מחודדות נראות הכי טוב. למעשה, סגנונות שיער פנים דהויים אלה נקראים “דהיית זקן”.

כיצד לחתוך מזחחות

איך חותכים מזחחות

בסופו של דבר, שיער הפנים עוסק בסגנון וטעם אישי, ומאפשר לך להגיד אמירה מבלי לומר מילה. העצות הבאות יעזרו לך להבין היכן לחתוך את שולחנות הצד שלך וכיצד לשמור עליהן מסודרות ונקיות לא משנה איך אתה מעצב אותן!

  • ראשית, וודא ששיער הפנים שלך נקי ממוצר – הדבר יאפשר לך לקצץ ולעצב כראוי בקלות. אם אתה מתכנן לגלח את הצדפים שלך, עדיף לעשות זאת לאחר מקלחת כשהפנים שלך רכות.
  • בעת גילוח, השתמש תמיד בתער איכותי. אחרת, הגדר את הקוצץ להגדרה השנייה או השלישית (גודל מספר 2 או 3). זוהי נקודת המוצא הטובה ביותר לקיצוץ פאות הצד שלך, ומאפשרת לך להתקצר אם תרצה!
  • התחל לגלח את הצדפות שלך מלמטה למעלה לחיתוך קרוב יותר.
  • מיזוג הוא המפתח בכל הנוגע להשגת המראה המושלם הזה. מיזוג את אורך פינות הצד שלך מאחורי האוזניים וסביב אזור הרקות כדי לוודא שאתה מאזן את הדברים..
  • עכשיו שנה את הקוצץ להגדרה השנייה (גודל מספר 2), שנועדה לקצץ את שיערך באורך קצר יותר.
  • עברו על החלק התחתון של הפיאות שלכם כדי לוודא שהשיער אחיד ובאורך שאתם מעדיפים.

איך חותכים מזחחות

כמה תסרוקות מגניבות דורשות גימור גילוח למראה מסודר, אז המשך בהנחיות אלה אם אתה רוצה פנים מגולחות. מרחו מעט קרם גילוח או חמאה והשתמשו בסכין גילוח בכדי לחתוך לחלוטין את פאות הצד שלכם.

לבסוף, אל תשכח להגן ולהזין את שיער הפנים שלך! מרחו שמן זקן, שעווה או קרם לחות על פאות הצד שלכם לשיער בריא.

סוגי מזחחות – סגנונות הצדפות הטובים ביותר

תסרוקות גברים הן תכליתיות כפי שהן מגיעות – וכמה גבוה או מודרני אתה רוצה ללכת עם המזחלים שלך תלוי בך. סגנונות הטירוף הטובים ביותר מושגים באמצעות שימוש נכון בגוזמים וסבלנות לשכלול המראה הרצוי.

בין אם ברצונך דהייה של זבוב צד או אם ברצונך לשמור על שיער הפנים שלך פרוע וחופשי, בדוק את התמונות האלה להשראה.

פינות צד קצרות

פינות צד קצרות הן האורך הפופולרי והקלאסי שרוב הבחורים בוחרים! סגנונות קצרים יותר בדרך כלל נחתכים בצורה מסודרת ומספקים גימור יותר רשמי ומקצועי.

פינות צד קצרות

פינות צד קצרות + זקן מלא

פינות צד קצרות + זקן

פינות צד ארוכות

צורות צד ארוכות מציעות מראה רטרו ומתמשכות ממש מעבר לאוזן. ללכת רחוק יותר יכול להפוך את השיער שלך לצלעות כבש!

חיתוך מזחחות עם שיער ארוך

גב מברשת + טייפר קלאסי + פינות צד ארוכות

פינות צד ארוכות לגברים

פינות צד מחודדות

פיאות צד דהויות או מחודדות משלבות את השיער בצד ובגב הראש שלך לתוך שיער הפנים שלך. אם יש לך תספורת גברים קצרה ואתה יכול לגדל זקן עבה ומלא, אנו ממליצים לך בחום לנסות זאת!

זקן דהוי

דהייה של מגרסת צד

פינות צד מחודדות

פינות צד מחודדות + זקן מלא

משטחי דק דקים

למרות שרוב פאות הצד הדקות נוטות להיות ארוכות, זוהי וריאציה אחת שעובדת עם שיער חלקלק ודהייה נמוכה.

משטחי דק דקים

משטחי צד נקיים לגברים שחורים

סגנונות דקיקים מגניבים

בדוק את סגנונות דהיית הזקן האהובים עלינו או טיפים לצמיחת שיער פנים אם נהנית מהפוסט הזה!