תסרוקות מגניבות ותספורות לשיער מתולתל יכולות להרגיש שקשה לגזור ולעצב. ובעוד ששיער מתולתל של גברים יכול להיות קשה לשליטה ולאילוף, בהתחשב בנפח ואפשרויות העיצוב האפשריות, גלים ותלתלים אכן מציעים לבחורים הזדמנות לעצב את התספורות הארוכות והקצרות הטובות ביותר. עם מוצרי השיער הנכונים, בחורים עם שיער מתולתל יכולים לקבל את כל תסרוקות הגברים הטובות ביותר.

להלן נראה לך כיצד לעצב את התסרוקות המתולתלות הטובות ביותר לגברים. החל מפתל מתולתל ועד שוליים גלי ועד מסרק, בדוק את התספורות המסוגננות האלה לגברים עם שיער מתולתל.!

התספורות הטובות ביותר לגבר שיער מתולתל

בגלל הצרכים הייחודיים של גברים עם שיער מתולתל, חשוב לבחור לבחור תספורות שתוכננו במיוחד לעבודה עם סוג השיער והמרקם שלהם. להלן מספר תסרוקות פופולריות קצרות ומתולתלות לגברים.

תספורות גברים לשיער מתולתל

תחתון מתולתל

התספורת המתולתלת או הדהויה המתולתלת היא דרך אופנתית לעצב שוליים ומשחקת על תסרוקות “הצד הקצר, הארוך העליון” של ימינו. הגזרה דורשת דהייה קצרה מאוד בצדדים ובגב כשהשיער למעלה נשמר לאורך זמן.

כדי לעצב את הגזרה הזו, תזדקק לפומדה טובה עם אחיזה חזקה. מרחו את מוצר הסטיילינג באופן שווה לאורך כל השיער, ועיצבו את השוליים שלכם לתסרוקת מבולגנת.

החתך המתולתל הוא בקלות אחת התספורות הפשוטות והטבעיות ביותר לגברים עם שיער מתולתל.

דהייה של Undercut Undercut

מסרק גלי או חלק צדדי

המסרק מעל וחלק הצדדי מתאים יותר לשיער גלי מאשר מתולתל. כדי לקבל מסרק גלי או תספורת נפרדת, תרצה צדדים קצרים – כמה קצר תלוי בסגנון האישי שלך. אנו ממליצים על דהיית עור גבוהה או נמוכה עבור ניגודיות נוספת, אך בחורים תמיד יכולים לבחור צדדים מחודדים חתוכים במספריים למראה שמרני יותר. עם זאת, כדי לגרום לחלק שלך להתבלט עוד יותר, תרצה לקבל חלק קשה מגולח.

כדי לעצב את המסרק הגלי או את החלק הצדדי, תרצה למרוח פומדה כשהשיער שלך לח מעט. לאחר שהכנסת את מוצר העיצוב שלך לשיער שלך, השתמש במברשת או במסרק כדי למשוך את השיער למעלה ולצד. לתסרוקת יותר מבולגנת ומרקמת, השתמש בידיים שלך כדי לוודא שהשיער שלך לא יתקבץ.

מסרק גלי מעל

מתולתל קוויף

הקוויפ המתולתל עשוי להיות אחת התסרוקות המגניבות ביותר לגברים עם שיער מתולתל, אם כי הגזרה עובדת יפה מאוד גם עם שיער גלי. תספורת הקוויפה דורשת שיער קצר בצדדים ובגב עם שיער באורך בינוני למעלה. אתה יכול לבחור לקבל דהייה נמוכה, בינונית או גבוהה לקירח למראה מחודד, או לבחור חיתוך תחתון ליותר ניגודיות.

כשאתם מעצבים תוספות שיער גלי או מתולתל, תרצו להשתמש בפומדה כדי לשלוט בתלתלים שלכם. לסיום מרקם, משפשפים את המוצר בעזרת האצבע ולאחר מכן מברישים את השיער בעזרת מסרק.

מתולתל קוויף

גב חלקלק גלי

לקבלת מראה היפסטר לוהט, נסה לעצב את שיערך הגלי לגב חלקלק. בעוד שהווריאציה הפופולרית ביותר היא חיתוך הגב החלקלק, בחורים יכולים לבחור גם תספורת דוהה. המפתח לקבלת גב חלקלק ומודרני עם שיער גלי הוא שימוש במוצר סטיילינג בעל אחיזה חזקה שישאיר את שיערך במקום..

היופי בשיער הגב החלקלק בגלי הוא בפשטותו. כדי לעצב את המראה, כל מה שצריך לעשות הוא לעבוד בכמה פומדות ולהשתמש במסרק כדי להבריש את השיער ישר אחורה. יש לך גם בחירה בין מראה רטוב וגימור במרקם.

גלי חלקלק חזרה

תסרוקות מתולתלות לגברים

אם התספורות הקצרות לשיער מתולתל למעלה אינן מתאימות לצרכי הסטיילינג שלך, ייתכן שתרצה לשקול תסרוקות גלי מתולתלות בינוניות עד ארוכות אלה. סגנונות אלה לשיער מתולתל וארוך יש לגזור רק במספריים ולהיראות בצורה הטובה ביותר כאשר מעוצבים באופן טבעי ללא מוצרי שיער..

גברים שיער מתולתל ארוך

התסרוקות המתולתלות הטובות ביותר לבחורים

להלן מספר התסרוקות המתולתלות הטובות ביותר לגברים להשיג כרגע.

דהיית עור גבוהה עם טופ מתולתל ומרקם עם זקן

דהיית עור גבוהה עם חלק עליון מתולתל וזקן

דהייה באמצע ההתחדדות עם חלק עליון במרקם גלי

דהייה באמצע ההתחדדות עם חלק עליון במרקם גלי

דהיית עור נמוכה עם קו למעלה ותלתלים

דהיית עור נמוכה עם קו למעלה ותלתלים

שיער וגב עם מברשת אחורית גלי

שיער וגב עם מברשת אחורית גלי

דהייה גבוהה עם שיער מתולתל עבה

דהייה גבוהה עם שיער מתולתל עבה

קוויף גלי עם דהייה נמוכה והתעצמות

קוויף גלי עם דהייה נמוכה והתעצמות

פרינג ‘מתולתל ארוך עם דהייה קירחת

פרינג 'מתולתל ארוך עם דהייה קירחת