הארלי קווין היא דמות קומיקס של DC שתלויה אצל הג’וקר. אתה יכול אפילו לקרוא להם שותפים לפשע. היא פגשה את ג’וקר בבית המקלט הנפשי. הארלי היה הפסיכיאטר של הג’וקר והשניים התאהבו ויצרו צמד נבל -על. הארלי השתנתה מאז ועכשיו היא הולכת במסווה של הגיבור האנטי. בלי קשר למי היא צד, היא כוח שיש להתחשב בו. הארלי קווין גם עושה קעקוע מתוק כפי שתראה מהרשימה שהכנו עבורך היום. זה נכון אנשים לתינוקת D.C הזו מגיעה רשימה מלאה ותוצג כקעקוע על ידי מיליוני מעריציה המעריצים שלה..

קעקוע של הארלי קווין

חזה קעקוע הארלי קווין

שימו לב לכולם זה שני נבלי העל/אוהבי הסדרה מסדרת באטמן. אם הם לא היו כל כך מאיימים על גות’אם סיטי אולי אפילו תחשוב עליהם כזוג חמוד. הג’וקר לא נראה כמו הארלי קווין בתמונה הזו. זה כנראה בערך בתקופה שניהל רומן עם Cat Woman. אני לא בטוח אם זה קרה. אולי מעריץ מושבע יכול למלא לי את הפרטים. הכה אותנו בתיבת ההערות וספר לנו על כך. לחיים.

קעקוע מוזר של הארלי קווין

זה דבר מוזר. עיניה קצת מפחידות וריקות. נראה שהיא בוהה בחלל. בכל מקרה, זה קעקוע מקסים לא פחות. הצבעים ממש קופצים וזה תיאור ייחודי של צפירת העיר גות’אם. האם ידעת שקטוומן, רעל אייבי והארלי קווין התאחדו כדי ליצור כנופיה של כל הנערות הרעות, והן קראו לעצמן סירנות העיר גות’אם.?

קעקוע הארלי קווין

הארלי קווין נראה לעתים קרובות לובש תלבושת של ליצן כפי שאתה יכול לראות על הקעקוע למעלה. גבול הקעקוע הוא סמל באטמן. היא ובאטמן לא הסתדרו כל כך טוב שהם תמיד היו אחד נגד השני. היא תמיד עשתה את הפשע והאטמן תמיד ניסה למנוע אותה. הסיפור הקלאסי של נכון VS לא נכון. אני בטוח שבחורים מודעים למערכות יחסים כאלה. זה הערמון הישן.

סימן מסחר של הארלי קווינס

יהלומים שחורים ואדומים הם הסימן המסחרי של הארלי קווין והוא מופיע בתלבושת שלה. לאדם הזה יש אותם כשרוול זרוע. זה די מגניב ופותח תחום שלם של שרוולי גיבורי על חלופיים. ספיידרמן יהיה אחלה. מי אמיץ מספיק כדי להשיג את זה? ספר לנו איזו דמות היית מקבל בתיבת ההערות למטה.

קעקוע הארלי קווין

זהו קעקוע של הארלי קווין מתוך הסרט. הסרט היה די מגניב למרות שהוא זכה לביקורות גרועות. האם לדעתך הסרט עשה את הצדק הקומי? אני לא יכול להגיד באמת כי לא קראתי את הקומיקס. כשהייתי ילד אספתי 2000 לספירה.

קעקוע בסגנון קומיקס הארלי קווין

זה יותר דומה לסגנון הקומי שבו הארלי קווין הוא נבל -על. הסגנון הרטטני מקנה את מוצאה והקעקעת עשתה עבודת חבטות שהביאה את הקעקוע הזה לעור. הקו הוא באמת השראה ואמן הקעקועים הזה צריך להיות דוגמה למה שאפשר להשיג בעזרת דיו.

קעקוע לרגל של הארלי קווין

וואו! הנה הארלי קווין ענק על רגלה של האישה הזו. זה ודאי לקח הרבה זמן להשלים והרבה $$$. חובבי קעקועים יקבלו קעקוע בכל מחיר. זה לא רק קעקוע זה דרך חיים. קעקועים שכולם מייצגים.

קעקוע הארלי קווין שורש כף היד

זה הצמד המוזר, הצמד הרעוע, הזוג המפותל. וואו, אני מבאס מזה. מבוא זה היה צולע בניגוד לקעקוע המוצג למעלה. זה של הארלי קווין והג’וקר בסוג של גולגולת ועצמות. אבל זה בהחלט נראה מגניב. האדם הזה חייב להיות מעריץ סופר. אם היית עושה קעקוע של מעריץ -על של נבל העל האהוב עליך מי זה היה?

קעקוע הארלי קווין קעקוע

אם אתה לא יכול להתמודד עם החום

הארלי קווין עומד להפוך את החום בקעקוע הזה. יש לה את תנופת הגב הגדולה מוכנה ואז היא תעקוב אחר כך בלאם. קאפו בדיוק כמו כל הרעשים בקריקטורות המוקדמות של באטמן. היא נראית בסדר גמור בתמונות האלה עם גרביה הגבוהים של הברך והלבוש הקטן והקמצוץ שלה. אבל אל תתני למראה שלה להטעות אותך. היא תדקור אותך בגב כהרף עין. ישנם גברים רבים שיכולים להעיד על רגש זה. באטמן כלול.

עבודה בתהליך

כאן אנו יכולים לראות קעקוע של הארלי קווין כיצירה בתהליך. זה בהחלט התקדם דרך ארוכה מתמונה שמאל לימין. אתה יכול לראות את השבלונה שהאמן השתמש בה כמדריך לקעקוע וזה הקסם שנחשף. צבע הרקע באמת גורם לקעקוע להתעורר לחיים. קבלת רקע על הקעקוע שלך יכולה לשחק תפקיד מרכזי בהרכב היצירה.

קעקוע טרי של הארלי קווין

קעקוע זה טרי בשני מובן המילה. זה טרי כמו קריר ומתוק ושמין. זה גם טרי כמו שזה נעשה טרי. אתה יכול לראות את הסרט הנצמד עדיין עליו. סרט נצמד משמש לעתים קרובות כדי להגן על הקעקוע שלך כאשר הוא נעשה טרי וכדאי שתשאל את אמן הקעקועים שלך כשזה בסדר להמריא. זה בדרך כלל כשעתיים לאחר סיום הקעקוע.

קעקוע הארלי קווין ביד

יכול להיות שראית את הארלי קווין בחוליית המתאבדים. זו הייתה קבוצה של נבלי -על ששוחררו ממאסר כדי להביס את כוחות הרשע. זו הייתה משימת התאבדות. הם לבשו צווארונים נפצים ואם היו יוצאים מהתור הצבא היה משתמש בפוצץ. אני מופתע שחברי הצוות העריכו כל כך את חייהם. הייתי חושב שהם היו משתוללים ומתפוצצים לרסיסים.

כרטיס משחק הארלי קווין קעקוע

הו אין הארלי בבעיה עם הג’וקר. מעניין מה היא עשתה הפעם. כנראה תכנן שוד בבנק ללא פיקוחו של הג’וקר וזה השתבש להחריד ובאטמן המציף טס פנימה וקלקל להם את הכיף. באטמן צריך פשוט לדאוג לעסקים שלו ולתת לעבריינים להשתולל. אלה יהיו חיים הרבה יותר פשוטים. הוא יכול פשוט להישען לאחור וליהנות מעושרו. הוא צריך לקחת עשרות שנים ולשתות מרטיני לעתים קרובות יותר כדי שהוא לא יהיה כל כך גבוה. הבחור הזה בהחלט צריך להקל קצת. אני מודה שיש לו כמה טראומות מהעבר, אבל הדרך הטובה ביותר להתקדם היא להתמודד עם האבל ולא להסיר אותו על חבריכם המוזרים המתלבשים בבגדים מצחיקים.

האם ידעת?

הידעתם שהמשפט המנצח של הארלי קווין ורובינס דומים מאוד? שניהם הוי. הארלי עושה זאת בצלילים שונים לרובין אבל זו כמעט אותה מילה. מה אם הארלי קווין ורובין היו מופרדים בלידה והם בעצם אח ואחות. הם יכלו להיות גם בעל ואישה. אתה איך כשאתה מבלה מספיק זמן ליד מישהו אתה מתחיל להרים את הרגליו ואמרותיו. זה יכול להיות די מעצבן כאשר החברים שלך הם זוג והם מתנהגים זה לזה. כל כך צולע אבל מה אתה יכול לעשות? הם החברים שלך אז אתה צריך לסבול את זה.

סירנות העיר גות’אם

לאדם זה יש קעקוע של סירנות העיר גות’אם. זאת קאטוומן, רעל אייבי, ולא אחרת מאשר הארלי קווין. סירנות העיר גות’אם סיטי אכן גרמו להרס בעיר ובאטמן הזקן המסכן היה בכוננות גבוהה במשך כמה שבועות. רמות הלחץ שלו עברו דרך הגג ומוחו היה רווי קורטיזון. הרופא אמר לו שאם הוא ימשיך כך הוא יגיע לבית חולים לחולי נפש אבל באטמן הוא בן זונה בלתי פוסק שהוא אף פעם לא מוותר. אני לא בטוח שזה דבר טוב בהתחשב בגילו ורמת הכושר שלו. לפעמים כדאי לוותר ולתת לשלוש הנשים החמות לעשות מה שבא להן.

מכה את קעקוע הארלי קווין

היי, נדנדת בלילה. זוהי הקריאה מהחפירה כשהארלי קווין עולה לצלחת כדי להפיל עוד אחד מהבחירה ולהחליק פנימה לריצה הביתית. הארלי היא אמן של מחבט הבייסבול וזה הנשק המועדף עליה. אם אתה רואה אותה הולכת לכיוונך עם מחבט בייסבול, רוץ לכיוון השני. בשום אופן אסור לך לנסות ליצור איתה קשר או לתקשר איתה? אני יודע שהיא לוהטת וזו הפנטזיה של כל אדם להסתובב עם הארלי קווין, אבל אסור להתקרב אליה בשום צורה.

קעקוע דדפול והארלי קווין

עכשיו, זהו צמד שהייתי רוצה לראות ביחד. דדפול והארלי קווין. דדפול הוא בחור מגוחך מוות חרב, והארלי קווין היא כלבה גרועה. הכוחות שלהם יחדיו יהיו אירוע מערבולת אחד. לגות’אם סיטי תהיה בעיה כפולה על הידיים ומוח הבאטמנס הזקן והמסכן יתפוצץ. הוא יצטרך לקבל מרשם נוסף לתרופות הלחץ שלו או להכפיל את שיעורי המדיטציה שלו.

רגל קעקוע הארלי קווין

הנה הארלי קווין בצורת קעקוע על כף הרגל. היא באמת יכולה לבעוט בתחת מהעמדה הזו. קעקועים בכפות הרגליים נראים מגניבים אבל הם כואבים כמו לעזאזל. לפחות שלי עשה זאת, אך סף הכאב שלי עשוי להיות נמוך משלך. מעניין איך זה משתווה ללידה. אם יהיה לי תינוק אעדכן אותך. או שאולי חווית זאת בעבר. אם הודעת לנו בתגובות. הקעקוע למעלה הוא גרסת מיומנות ועצמות של זוג הפושעים. זה קצת מחוספס אבל אני אוהב את זה בכל זאת.

קעקוע סקסי של הארלי קווין

הארלי קווין היא גברת סקסית אחת. אולי תראה אותה עונדת צווארון שאומר PUDDIN. זהו כינוי חיית המחמד שלה שנתן לה הג’וקר. זה לא חמוד? אפילו פסיכופתים יכולים להיות חמודים לפעמים. איזה שם לחיית המחמד היית נותן לשוער שלך אם היית גיבור/נבל?

הפנים הרבות של קעקועים של הארלי קווין

להרלי קווין יש כל התלבושות השונות. קצת כמונו אנשים רגילים חוץ מביל גייטס ומארק צוקרברג. ככל הנראה, הם לובשים את אותם הבגדים כל יום, כך שהם לא צריכים להחליט. יש תיאוריה שלבני אדם יש רק יכולת לקבל כמות מסוימת של החלטות טובות ביום אחד. בלבישת צבע אחד בלבד היא מבטלת החלטה שאחרת יכולה להיות טובה או רעה. זה נשמע קצת משעמם ללבוש את אותם הבגדים כל יום אבל יש לזה יתרונות. מה היית לובש אם היית יכול ללבוש רק דבר אחד למשך שארית חייך?

קעקוע של אנג’ל הארלי קווין

בתמונה זו, הארלי קווין מתוארת כמעין מלאך עם שדים המנסים לגרור אותה לעומק הגיהינום. הוא מייצג את המאבק הפנימי שעובר הארלי כשהיא מתחרה להיות טוב או רע. זהו הסיפור הקלאסי של אור VS הכהה, ה- Sith VS כולם עוברים תחושות דומות בחיים ולעתים קרובות יותר קשה לעשות את הדבר הנכון. עלינו לעבוד על עצמנו ועל

קעקוע הארלי קווין דמוי חיים

קעקוע זה הוא קרקר מוחלט ונראה כמעט אמיתי. האמן עשה עבודה מרהיבה עם זה. הפירוט כל כך בסדר. זה כנראה לקח הרבה זמן להשלים. הארלי מחזיקה את מחבט הבייסבול החתימה שלה ונראה שהיא מתכוננת להפיל מישהו לחסום.

הגענו לסוף הרשימה המדהימה הזאת שעושה כבוד להרלי קווין. היו כמה קעקועים מדהימים בכל חלקי הגוף. אנו מקווים שקיבלת כמה רעיונות לקעקוע שלך של גיבור -על או נבל -על. מה תקבל? האם תבחר את הדרך הטובה ותקבל גיבור או שתלך לצד האפל ותקבל נבל. רק לזמן תהיה התשובה לשאלה זו. לעת עתה עלינו להיות ערניים ועלינו להיות חופשיים.