קעקוע הוא מרגש אך יכול להיות מאתגר כאשר לא הבנת איזה רעיון לקעקוע לעשות. אם אתה בסוף החכמה שלך חושב על רעיונות לקעקועים, אז הנה כמה קעקועים מגניבים שיעזרו לך להחליט:

  1. מִגדַלוֹר

    אמריקאי-מסורתי-קעקוע

אם אתה סנטימנטלי לגבי הים, בין אם חיית לפיו כל חייך או הקדש את מקצועך במים, קעקוע שלו הוא דרך מצוינת לבטא אותו. אלמנטים כמו מגדלור, עוגן וגלגל הצלה הם מטאפורות נהדרות בחיים שקעקעו אותן. הקעקוע יכול להביע הכוונה דרך מצוקות ולשמור אותך מקורקע. אתה יכול לקבל אלמנט אחד כקעקוע עצמאי או לשלב את כל האלמנטים ליצירת קעקוע אחד גדול.

2. נָחָשׁ

נחשים הם טורפים טבעיים מסוכנים ומפחידים; עם זאת, הם עדיין מעבירים סמליות חיובית מאוד באמנות. דפוסי הנחשים הם עיצובים נהדרים לקישוט העור שלך כצורה של אינדיבידואליות ייחודית. כולנו יודעים נחשים מסוגלים להפיל עור, כך הם מסמלים צמיחה והתחלה חדשה לכל מי שמתכנן להשיג נחש כתמונה אמנותית. הרבה תכונות שיש לנחשים יכולות להתגלם על ידי האדם שיש לו את קעקוע הנחש. החיה עצמה היא יצור מעניין ומתחיל שיחה נהדר.

3. מלאך המוות

אף אחד לא אוהב את המוות, והתדמית של הקוצר האפור היא הייצוג המדויק של מה שכולנו חוששים ממנו. עם זאת, אל תדאג כי קניית עיצוב קעקועים זה לא אומר שאתה מייחל למוות מיידי. התמונה יכולה להיות מפחידה עבור רוב האנשים אך יכולה להיות משמעות אחרת עבור אחרים. קוצץ הגרים עם כיסוי השחור יכול לייצג גם שבריריות ואומץ להתמודד מול המוות. זה יכול גם להיות תזכורת לחיות את חייך במלואם. זה יכול גם להראות את ההתלהבות שלך מסרטי אימה או התרגשות כאשר ליל כל הקדושים מגיע.

4. חיות גלגל המזלות

הרבה מאיתנו מודעים היטב לסימנים ולייצוג שלנו. למרות שהם הגיעו מאסיה, האמונה בסימנים אסטרולוגיים ובמשמעויותיהם האמורות לא ממש פגעה באף אחד. ועם כמות היצירתיות וההשראה הנכונים, השלטים האלה בעצם עושים קעקוע טוב. לכל גלגל המזלות יש תכונות משלו שהופכות אותו לייחודי. זה יכול להיות כיף שאנשים יתארו את המאפיין שאתה מגלם ממזלותיך, אשר תוכל מאוחר יותר לאשר או לבטל. הגיע הזמן להוציא את מזל טלה הבעה בך, אולי?

5. קעקוע שרוול

אם יש לך מספיק סבלנות ומסירות, אתה עלול למצוא את עצמך רוצה לעשות קעקוע שרוול מרושע. אתה יכול לקבל את קעקוע השרוול שלך עם נושא אחד או נושאים מרובים. זה מכסה את רוב זרועו של אדם ולוקח מספר מפגשים כדי לסיים לחלוטין. זה יכול להיות מחווה לאדם אהוב או צורת ביטוי עבורך ואישיותך. אתה יכול לבחור שרוול צבעוני או ללכת מונוטוני, לפי רצונך. זה יהיה יקר, אבל התוצאה בהחלט תהיה שווה את המחיר והניסיון של כל זה.

6. זְאֵב

זאבים קשורים לחברו הטוב ביותר של אדם אך נמצאים בטבע כדי לצוד ולשרוד. קעקוע של חיה חזקה, כמו הזאב, יכול להביא ייצוג למי שאתה כאדם – מטייל, צייד וניצול, כדי לציין כמה. קעקוע הזאב שלך יכול להשתנות במראהו, האם הוא עשוי להפחיד בצורה ריאליסטית או מהנה וחמוד בצורה מצוירת; כך או כך הקעקוע שלך יללה מהממת.

7. זאב בסגנון יפני

בחירת סגנון הקעקוע שלך היא חלק מהתהליך. אתה יכול לבחור סגנון שמתאים לאישיות שלך או לטעם הקעקוע שלך. קעקוע זאב זה מגלם את סגנון האמנות היפני. יש לו ערכת צבעים בהירה ושובבה וסגנון קו יפני מובהק. אתה יכול גם להראות את הערכתך לתרבות ולאמנות שלהם באמצעות זה. אם אינך מקומי יפני, עדיף לחקור כיצד לא לנכס את התרבות שלהם לפני ביצוע הקעקוע.

8. חֶרֶב

לוחמים משתמשים בחרבות כנשקיהם האדירים המיוצרים ומשופצים על ידי נפחים מוכשרים. חרבות יכולות לסמל את העוצמה והאומץ של הלוחמים; הם יכולים גם לתאר כאב וכאב עם אשליה של להב חד הדופק או מנקב את האדם. למרות זאת, האדם צועד הלאה. זה יכול להיות גם להיות חזק וגם פגיע בו זמנית. הקעקוע מסמל אותך כלוחם מוכן למשוך את חרבו בכל עת לקרב או יכול גם אומר שאתה פשוט אוהב חרבות.

9. מלח

אז קעקועי מלחים היו בלעדיים למלחים בלבד. מבחינה היסטורית, לקעקועי מלחים שונים יש גם משמעויות שונות המצורפות אליהם; חלקם מפגינים את שורותיהם, היכן הם התמקמו בעבר, או כמה רחוק הם נסעו בים כדי לציין כמה. כוכבים ימיים שמשמעותם ניצחון בקרבות ברים, ציפורי סנונית שמשמעותן מרחק נסיעה, נערות הולה מסמנות את הוואי כתחנתן הקודמת, ועוגנים המסמנים את דרגותיהם ויציבותם; אלמנטים אלה היו קעקועי מלחים מובחנים. קעקועים של מלחים הם אופנתיים בימינו אפילו עם אנשים שאינם מפרשים ועם הרבה אמונות טפלות.

10. נשר

נשרים הם ציפורי שמיים פראיות וחופשיות. הם מנהיגים גדולים, מטפחים נלהבים וציידים מדהימים. הוא גם מסמל חופש מכיוון שהוא ציפור שיכולה לעוף גבוה יותר מרוב הציפורים, ולעוף עד 10,000 רגל. קעקוע הנשר שלך יזכיר לך לחיות חיים כנים וחופשיים.

11. פגיון גולגולת

פגיון החורר בגולגולת יכול להיראות כמו חלק חולני, אך יש לו משמעויות שונות שלא תמיד הן שליליות. המשמעות של העיצוב היא מוות, הגנה, אומץ או זיכרון. עיצוב הידית הקצרה של הפגיון מונע מהמשתמש להחליק את אחיזתו בנשק; זה מסמל מיומנות וזריזות. אתה יכול לקבל את הקעקוע על האמה, הרגל, החזה או הגב. אתה מיוצג על ידי הקעקוע שלך כמגן ואדם חזק.

12. דג

קעקועים של דגים עשויים להיראות מוזרים לחלקם אך הם מביאים משמעות לאנשים אחרים שמבינים זאת. קעקוע הדגים הנפוץ ביותר שנעשה הוא דג קוי. דג הקוי שמקורו ביפן פופולרי בזכות משמעותו של מזל טוב, תחושת מטרה וחוזק. עם משמעותו של מזל טוב, אנשים עושים קעקועים כמו קסם מזל כדי להדריך אותם במסע החיים שלהם; חלק מהאנשים משתמשים בתליוני קסם מזל בעוד שחלקם מקעקעים אותם. זה יכול גם להיות מחווה לחווית הדיג שלך בילדותך.

13. קעקוע בקבוקי משקאות חריפים

קעקוע של בקבוק משקאות חריפים הוא עיצוב קעקוע מוזר בגלל השובבות שלו. כולנו יודעים שמשקאות חריפים הם משקה מהנה לאירועים ובאירועים מיוחדים אחרים. זה מזכיר לנו להירגע וליהנות, מדי פעם. קעקוע המשקה האהוב על גופך הוא תזכורת מצוינת לא לקחת את החיים ברצינות כל הזמן. זה יכול גם להועיל להזמין אותו בשובבות על ידי הצבעה על הקעקוע שלך. הוספת ציטוט בסביבתו או לצידו יכולה להוסיף את מוזרותו וקסמו. זה יכול גם להיות תזכורת לשתות תמיד באחריות.

14. מוֹנוֹטוֹנִיוּת לחיצת ידיים

כאשר חברות ונאמנות חשובות לך, קעקוע בידיים רועדות הוא דרך טובה להראות זאת. לחיצות ידיים נעשות בדרך כלל במהלך היכרות עם אנשים חדשים המסמלים את תחילתה של ידידות. זה יהיה קעקוע נהדר להגיע עם חברים או אנשים שאתה מעריך את הידידות שלך איתם. זהו קעקוע מילוי טוב למלא חללים בקעקועים בשרוול או בחתיכות קעקוע גדולות, במיוחד עבור חתיכות מונוטוניות.

15. צבעוני לחיצת ידיים

צבע מוציא את היופי בקעקוע מכיוון שהוא מעניק לו מראה תוסס ותוסס יותר. הוא מדגיש פרטים קטנים כמו לחיצת יד של גבר ואישה כאחד. בדומה לסגנון הקודם, רעיון הקעקוע הזה הוא לחיצת יד אך עם צבע ועיטורים פרחוניים. ניתן להתאמה אישית גם לטעמך מכיוון שאתה יכול לקשט קישוטים אחרים סביבו כמו פרחים, לב או קישוטים אחרים כדי שייראה טוב יותר.

16. ורד

קעקוע הוורדים הוא אחד הקעקועים הנפוצים ביותר שנעשו. ורדים הם רומנטיים עם צבעו האדום המסמל אהבה ותשוקה. הוא מאוזן בנוכחות קוצים המסמלים חוסר מחשבה ופגיעה. הקעקוע יכול להתבצע רק עם הפרח עצמו או הצמח כולו הכולל את הגבעול, הקוצים והעלים. הקעקוע היחיד או חבורה של ורדים מעטר בדרך כלל על היד, האמה והגב. אתה יכול למלא אותו בצבע הבהיר והאדום שלו או לשמור אותו מינימליסטי על ידי ביטולו מהצבע שלו ולעטוף אותו ביצירות קו מדהימות..

17. קוֹבּרָה

קובראס הוא אחד ממיני הנחשים הארסיים ביותר על פני כדור הארץ. מכסה המנוע המובהק שלו סביב צווארו הוא מראה מרתיע לראות כשהוא מוכן לתקוף ולהגן על עצמו. הם ידועים גם כקסמים על ידי קסמי נחשים כסוג של בידור; זה די מראה לראות יצור אכזרי מהופנט ומתנדנד למוזיקה של המקסים שלו. קעקוע של קוברה הוא רעיון קעקוע מגניב, במיוחד אם אתה אוהב קוברות ומוצא אותן מאוד מעניינות או שאתה רואה את עצמך בדמותו ותכונותיו של קוברה פראית מסוכנת..

18. קעקוע של הפנתר השחור

הפנתר השחור יכול להיות הסרט המפורסם של מארוול או החתול השחור המלכותי; נתמקד באחרון. פנתר שחור הוא קעקוע אפי שכדאי לקבל בגלל העוצמה והחוזק של החיה. הם אינם נחשבים כמזל רע, בניגוד לחתול הבית השחור השגור.

19. אישה, נחש ופגיון

קטע קעקוע זה מורכב משלושה אלמנטים כלומר אישה, נחש ופגיון. הרכב הקעקוע מסודר אנכית ואסימטרית עם פרטים נוספים על החלק העליון. אם אתה עוסק בדברים מעורפלים, רעיון הקעקוע הזה עשוי להיות בשבילך. יופייה של הגברת הוא הדבר הראשון שמושך את תשומת לבו של האדם, אך בהמשך תראה כי מדובר באישה כרותת ראש על להב. הוא משרה אווירה מסתורית ומסקרן שיכולה לעורר שיחה וסקרנות לאנשים שיראו זאת.

20. נמר

הנמר הוא אחד מבעלי החיים המוכרים של הטבע. קעקוע זה יכול להיות שאתה בעניין של נמרים ויש לך אותם כחיה האהובה עליך או שנולדת בשנה של הנמר. רעיון קעקוע הנמר הזה נוטה לגישה מובחנת ואמנותית יותר מאשר דיוקן ריאליסטי. הוא גם משחק עם צבע מכיוון שהוא אינו עוקב אחר הצבע הכתום, השחור והלבן המקובל של החיה.

21. גולגולת מלח

גולגולות הן קעקועים די אופנתיים שמייצגים בדרך כלל מרד או היותם הארדקור. הם יכולים להיות מפחידים או שובבים, תלוי איך הם מתוארים. קעקוע של מלח גולגולת הוא כמו משחק על שודדי ים מתים; ידוע שהם מקדישים את חייהם בים ודגלים שחורים ועליהם גולגלות. לראות גולגולת עם גלגל עין ושפם אחד, לעשן סיגריה, לבוש מלחים לבוש זה מראה די משעשע וקומי לראות.

22. מוות

האגדה אומרת שהלהב החדה של הקוצר האפור הוא המפריד בין נפש האדם לגוף האדם. מוות הוא נושא מעניין לעשות כקעקוע בגלל התגובות המעורבות שאתה יכול לקבל. חלק ימצא את זה בסדר לדבר, חלק יחששו לראות בכך תזכורת לזמן מוגבל, חלקם אדישים. קעקוע זה מראה רק את פניו של הקוצר האפור וחלקי מכסה המנוע שלו; הלהב שלו וטיפות הדם מקיפים אותו ויוצרים צורת דמעה הפוכה. צורתו גורמת לו להתאים לאזורים רחבים כגון כתף או חזה.

23. חֶניוֹן לַילָה

לספר סיפורים סביב אש מתפצחת, לישון באוהל או לצלות מרשמלו הם רגעים מהנים בהם אנו יוצאים לקמפינג. זה יכול להיות סנטימנטלי עבור אנשים מסוימים, במיוחד אם הם בילו במחנות קיץ. זה יכול גם אומר בדידות ומנוחה מכל ההמולה של העיר. רעיון הקעקוע הזה משתמש רק בכמה צבעים אך מביא חיים בעיצוב הפשוט.

24. חיות אקזוטיות

קעקועים של בעלי חיים הם דרך מצוינת לבטא את עצמך מכיוון שכל חיה מעבירה משמעויות שונות. חלקם מסמלים כוח, נאמנות, כוח וחופש. כיסוי עצמך בקעקועים של בעלי חיים אקזוטיים יגרום לך להרגיש שאתה בספארי אינסופי. כל שעליך לעשות הוא לבחור איזה מין מסמל אותך בצורה הטובה ביותר. כמה אפשרויות כוללות זאבים, ציפורים, נחשים, אריות ויצורים מיתיים כמו עוף החול. אתה יכול להפוך את העיצוב שלך לייחודי יותר על ידי הוספת כמה גולגולות, לבבות ושושנים מסביבם.

25. נחש ופנתר שחור

נחש ופנתר הוא שילוב מעניין לעיצוב קעקוע. מאז ימי קדם, הנחש, נחש, מייצג שינוי, טרנספורמציה ולידה מחדש. מכיוון שהוא נראה לעתים קרובות גם על הקרקע, הוא שימש לסמל חבל טבור המחבר בני אדם עם כדור הארץ. הפנתר, לעומת זאת, הוא יצור קטלני שיכול להיות סמל ייחודי של כוח. הטכניקה הלוחמנית של החיה ותכונותיה הפיזיות יוצרות קעקוע מעולה.

26. ראש נחש צפע

קעקועי נחש הם עיצוב קעקועים נפוץ שרוב האנשים מניחים על הגב או על האמה. חלק ישקלו גם לשים אותם על הרגל. הנחש הוא יצור מסוכן – רק ביס אחד רעיל עלול להוביל למותו של מישהו. מכאן שקעקוע נחש עשוי לייצג אכזריות וסכנה. אבל מלבד הסמליות העזה למדי של הנחש, הוא עשוי לייצג גם משהו חיובי. בעל הנחש כחיית רוח מזמין אותך לצמוח ולשאוף לדברים טובים יותר. הנחש יוביל אותך ויסייע לך להאט כאשר נראה שחייך נעים בכיוון הלא נכון.

27. גולגולת מלאך המוות

אם אתה רוצה לקבל מראה יותר מטורף, קעקוע גולגולת תהיה בחירה מצוינת. אמני קעקועים מצאו דרכים שונות לתבל את העיצוב הנפוץ הזה. חלק יציעו עיצוב גולגולת קטנה על פרק כף היד או האמה, בעוד שחלק יבחרו בגרסה לוהטת תלת מימדית על הכתף או הגב. אחרים אפילו היו בוחרים לקבל את העיצוב הקצוץ האפור. יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. למרות שהגולגולת שימשה כסמל למוות, היא יכולה גם להתכוון לדברים אחרים כגון תשוקה, מרד, תמותה, כוח ולידה מחדש..

28. ספינה בסערה

ספינה שטה בסערה היא אחד מעיצובי הקעקועים הימיים הפופולריים ביותר. אפשר לגרום לזה להיראות כמו סרט מצויר או להיראות מציאותי יותר. אתה יכול גם לבחור אם אתה רוצה רק כמה מפרשים או יותר. חלק אוהבים את העיצוב שלהם מפורט במיוחד, בעוד שאחרים מעדיפים מראה מופשט יותר. עיצובים נפוצים של ספינות כוללים לעתים גלים ומים, וחלקם אף היו מוסיפים ברק. פרטי הקעקוע שלך – מהחבלים והעוגנים של הספינה ועד הסביבה שבה היא מוקפת – יסייעו לקבוע מה משמעות הקעקוע שלך. הספינה מסמלת לעתים קרובות אומץ ונחישות. זה יכול גם לסמל את רוחו החופשית של הנושא.

29. עץ דקל

קעקוע עץ דקל הוא עיצוב קעקוע ייחודי בפני עצמו. העלווה וגזעו עשויים להשתנות מעץ אחד לשני, כך שיש לך אפשרויות רבות לבחירה. ניתן לשלב עיצוב זה בעיצוב גדול ומורכב יותר, כמו זה שמוצג בתמונה זו. בשל עיצובו הרבגוני, ניתן למקם אותו בחלקים שונים של הגוף בהתאם לגודל הרצוי ולפרטים שתרצו להוסיף. עץ הדקל נודע בימי קדם כעץ החיים, סמל לנצחיות ולנצח. בהתאם לכך, הוא נחשב גם לייצג גן עדן, טוב וחוכמה.

30. קורי עכביש

קעקוע קורי העכביש קיים כבר די הרבה זמן ויש לו היסטוריה מעניינת. זה היה סמל לזמנים קשים ולכלא. היא זכתה לפופולריות במהלך שנות ה -70 וה -80, כאשר האסירים קיבלו דיו כדי להציג את הזמן שהם שירתו. במשך השנים, משמעותו של קעקוע זה הושקה. אנשים רבים מאמינים כיום שניתן להגדיר את משמעות הקעקוע רק על ידי מי שלובש אותו, וכי אין צורך לקשר אותו למשמעותו הקודמת. חלק היו עונדים את הקעקוע הזה בגלל העיצוב המורכב שלו ומשתמשים בו כסמל של כוח והתמדה.

31. שור מיתי

השור הוא סמל רב עוצמה של סיבולת וכוח, כאשר בני אדם מנסים לשלוט ולרתום את כוחו של הטבע למשוך את עגלותיהם בעת החריש. לעתים קרובות הוא מייצג את הציביליזציה האנושית, אך בתקופות מוקדמות יותר הוא שימש כסמל של שירות וחסד. יצור סבלני, צנוע, בלתי נלאי ורגוע זה מוכר ברבים בגלגל המזלות הסיני. התכונות האחרות שלה כוללות אינטליגנציה, אמינות ורציונליות. אם אתה מתעניין בגלגל המזלות הסיני והשור הוא סימן גלגל המזלות שלך, איזו דרך טובה יותר להראות זאת לאנשים מאשר לקבל דיו בעיצוב כה יפה?

32. ספינת פיראטים בשחור לבן

שודדי ים ידועים כמלחים חסרי פחד שתוקפים כלי שיניים בלתי מעורערים בים הפתוח. קעקוע ספינת הפיראטים הוא סמל לכוח, המראה לכולם כי הלובש אינו מפחד להילחם על מה שהוא מאמין בו, לא משנה מה המחיר. ניתן להתאים אישית עיצוב זה בקלות עם דגל, מפרשים, סערות וגל חזק. הרבה אנשים רואים בקעקוע ספינת הפיראטים ייצוג של הבית, בעוד שאחרים רואים אותו כמייצג התחלה של מסע חדש או שקוע בטבע. זה יכול להיות גם סמל לאמונה, סקרנות, חינוך או מניעים אחרים לטיול בים.

33. פגיונות דרך הלב

הפגיון דרך קעקוע הלב הוא עיצוב מסורתי שתחילתו לפני מאה שנה. זהו עיצוב קלאסי שחי הרבה זמן. פעם זה נלבש בכלא ונעשה כדי להראות שמי שלובש את הקעקוע מוכן להרוג. מחוץ לתא, זה היה פירוש הדבר שאהבה כואבת. לאורך השנים, הוא קיבל מספר משמעויות ופרשנויות שונות. חלקם היו מקשרים אותו לתחושות של כאב או כאב, בעוד שאחרים היו משתמשים בו כסמל לבגידה של מישהו.

34. ורדים ופגיונות

קעקועים ורדים עשויים להיראות נשיים, אך הם ניתנים לבישה על ידי זכרים ונקבות כאחד. עיצוב זה משולב לעתים קרובות עם סמלים אחרים כגון פגיון. הוורד והפגיון מייצג את הדואליות של חיי האדם בשל המשמעויות ההפוכות של כל סמל. הפגיון מסמל בגידה, מוות והרס בעוד שהוורד שימש לייצוג צמיחה, יופי, שלום, אהבה, והתחלה חדשה. התאם אישית עיצוב זה על ידי התאמה אישית של עיצוב הפגיון, צבע השושנים, או על ידי הצבת ציטוט על מגילה.

35. טבע ומוות

תוכים הם סמלים חשובים המשמשים תרבויות שונות. כישורי הדיבור שלהם וחיקוי השיחה האנושית הפכו אותם לסמל של תקשורת וחברים אנושיים. בתרבות ההינדית בחר קמה, אל האהבה, בתוכי כסמלו. מכאן שציפור זו שימשה לציון אהבה וחיזור. לעומת זאת, הקוצר האפור מייצג את המוות. החרמש החדה והמעיל השחור הארוך מכניסים פחד לכל מי שמציץ בו. שילוב שני הסמלים הללו יהווה קעקוע עז ומושך את העין.

36. קוצץ קודר בגן

קעקוע המשלב שני עיצובים או יותר הוא דרך מצוינת להפוך את העיצוב שלך לייחודי יותר. פרחים וקוצץ עגום זה לא משהו שהרבה אנשים היו מסמלים את עצמם איתם, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לגרום לזה לעבוד. האגדה מראה שכאשר מישהו עומד למות, הקוצר הקשה מופיע רגע לפני מותו. הוא מפריד בין הנשמה לגוף באמצעות חרמשו, ומלווה את הנשמה למקום מנוחתה. לפרחים יכולות להיות משמעויות שונות בהתאם לסוגן. הם יכולים להתכוון בין היתר לאהבה, חברות או סליחה. הוספת עיצובים פרחוניים יכולה לגרום לקעקוע שלך להיראות תוסס יותר.

37. נשר

הנשר הוא רעיון מהמם לקעקוע באמה. האינדיאנים רואים בנשר ייצוג של כוח רוחני. בשל יכולתם לעוף במעלה ההרים בתוך השמש הבהירה, חיה זו נחשבה לשליח הגדול של האלים. כמה שבטים ילידים תופסים את הנשר כהתגלמות רוח הרוח – סמל הברק והרעם. כיום, קעקוע הנשר נלבש גם כסמל של כוח, רוחניות וחוכמה.

38. מלח

חייו של מלח הינם מסתוריים והרפתקנים. הם מתמודדים לעתים קרובות עם אלמנטים ואתגרים לא ידועים רבים בים. בגלל זה, הם נודעו כאחד האנשים האמיצים ביותר בכל האנושות. לבישת המלח כקעקוע יכולה להיות דרך מצוינת להראות שיש לך תכונות דומות או שאתה מעריץ אותם על גבורתם..

39. גולגולת מסולקת

גולגולת הנשר היא שילוב מעניין לקעקוע ומהווה דרך אמנותית להביע את כוחו. סמלים אלה, כאשר הם מתאחדים, מייצגים כוח, כוח וניצחון מהרוע. הצבעים הצהובים והאדומים יוצרים מבטא נהדר מבלי להיראות צבעוניים מדי. עיצוב זה נראה בצורה הטובה ביותר כאשר הוא ממוקם על הזרוע העליונה, רצוי על שרירי הזרוע.

40. סמל הספינה והנשר

הנשר הוא אחת הציפורים המסוכנות ביותר בעולם, ובכל זאת הרבה אנשים עדיין מהופנטים מכוחו של היצור הזה. זה ידוע זה מכבר כסמל של גאווה, יופי ומלכות. בעל חיים זה נחשב גם כעצמאי וחופשי. בשילוב עם עיצוב הספינה ליצירת סמל, שני הסמלים הללו בהחלט מבטאים משמעות חזקה. הם מסמנים את הרוח החופשית והאומץ של האדם.

41. עיט אחורי מלא

כאמור, הנשר הוא יצור מהפנט ומלכותי שיעצב עיצוב קעקוע מהמם. זו הסיבה שאנשים מסוימים יעדיפו לעשות קעקוע בגב מלא של הציפור היפה הזו. הגב שלך הופך את המקום המושלם לקעקועים גדולים. אתה יכול להשתפר כשעושים קעקוע גב כי זה יכול להיות מכוסה בקלות. כמו כן, הגב שלך עושה קטיפה קלה יותר בהשוואה לחלקים אחרים של הגוף. זכור כי קעקוע גב דורש הרבה סבלנות וזמן, וזה יהיה הרבה יותר כואב בגלל השטח העצום שהוא מכסה..

42. אריה סיני

האריה הוא סמל המצוי בדרך כלל בתרבויות המזרח והמערב, במיוחד במיתוסים הסיניים והיפנים. יצור זה נלבש כעיצוב קעקוע מכיוון שאנשים מסוימים מאמינים שהוא סמל למלוכה. סיפורים מתרבויות רבות ומגוונות מציגים את האריה כמלך החיות. אם אתה רוצה עיצוב בעלי חיים שמסמל כוח ואומץ, קעקוע האריה עשוי פשוט להיות הבחירה המושלמת. זהו אחד הטורפים החזקים ביותר המשוטטים בכדור הארץ ויכולים להזכיר נהדר את כוחך.

43. נשר מעופף על החזה

הרבה אנשים מקבלים דיו בעיצוב נשר בגלל כוחו ומלכותו. נשר מעופף על חזהו הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להשוויץ בעיצוב המהמם הזה, במיוחד לגברים. זה מראה את הגבריות שלהם וגורם להם להיראות כמו רשע. למרות שהכאב בעת ביצוע קעקוע בחזה הוא מינימלי, אם יש לך חזה שעיר, ייתכן שתרצה לשקול במקום זאת דיו על חלקים אחרים בגופך. הסיבה לכך היא שזה עשוי להיות קצת טרחה לתחזוקה מכיוון שתצטרך להמשיך לגלח כדי שהעיצוב יהיה גלוי.

44. כפפת נחש צפע

לאורך השנים ובחלקים רבים ברחבי הגלובוס נחשף הנחש כחיה רעילה ומסוכנת. לעתים קרובות הוא מסמל את כל אחת מתכונותיו – סודיות, ערמומיות, מתפתלות, מפתות ומלוטשות. עם זאת, יצורים אלה עלולים לעתים קרובות גם להיות לא מובנים. מינים מסוימים עלולים להיות מסוכנים, אך לא כולם מהווים איום על בני אדם. לעתים קרובות הם מתחבאים ותוקפים רק כצורה של הגנה עצמית. מכאן שהנחש יכול להיות גם סמל של כוח, אינטליגנציה וסבלנות.

45. נחש נדקר

קעקוע הפגיון הוא עיצוב אמנותי בפני עצמו, אך הוא יכול להפוך למשמעותי ויצירתי יותר כאשר מתווסף טוויסט לעיצוב. פגיונות משמשים ללחימה, תצוגה, הקרבה או משחקים. לפעמים הוא נלבש כקעקוע כדי לשמש אזהרה לאחרים כי הלובש מסוכן. חלק ילבשו זאת כתזכורת להיזהר יותר מהסכנות שאנשים אחרים מסתירים. הדבר הטוב בעיצוב הפגיון הוא הרבגוניות שלו. ניתן לערבב אותו בקלות עם עיצובים אחרים כגון נחשים, כפי שמוצג בתמונה זו.

46. שרוולים מלאים

לעשות קעקוע שרוול על זרוע אחת זה נהדר, אבל למה לעצור בצד אחד? קעקוע בשרוול מלא על שתי הזרועות יוצר קנבס נהדר ויכול באמת להעביר את המסר שאתה רוצה להביע לאנשים שרואים אותך עונד אותם. נוסף על כך, זה גם יגרום לך להיראות מגניב ומרושע. עם זאת, היה מוכן לכאב שאתה עומד לחוות כאשר אתה מקבל דיו. אתה תשא את הקעקוע החדש שלך בגאווה בידיעה שסבלת את תהליך ביצועו.