תן למצפן שלך להיות האור המנחה אותך להוביל אותך במסע שלך בכביש המפותל שהוא החיים. מצפים שימשו להנחיה כיוונית לפני המצאת הסמארטפון. קעקוע מצפן מייצג הנחיה, כיוון והרצון לעבור אותו בתקופות קשות ומים סוערים. בפוסט זה ריכזנו רשימה של כמה מקעקעי המצפן הטובים ביותר באינטרנט.

מצפן-קעקועים

קעקוע מצפן חזה

האם לא היית מסתכל על היופי המוחלט הזה של קעקוע? הבחור הזה כמובן שומר את המצפן שלו קרוב לליבו. כמו שנאמר תונחה על ידי מצפן ליבך ולעולם לא תאבד. האימרה היא אמור לעשות מה שהלב שלך חפץ וגם אתה תהיה בדרך הנכונה. קעקוע זה מייצג זאת יפה והיצירה היא פנומנלית. המצפן כל כך מפורט והצבעים המאופקים נותנים לו תחושה עתיקה. המצפן שקורע את העור הוא אפקט נחמד ומביא באמת את הנושא העיקרי לחיים.

קעקוע מצפן שרוול

שרוול מלא זה נושא סביב המצפן הצנוע. הבחור הזה לעולם לא ילך לאיבוד עם כל כך הרבה מצפנים על היד. שלח אותו לג’ונגל והוא תמיד ימצא את דרכו הביתה. בכל מקום שתהיה הבית. יש כאלה שאומרים שהבית הוא המקום בו הלב נמצא, אחרים אומרים שהבית הוא המקום בו אתה מניח את הראש.

קעקוע מצפן כתף

זהו קעקוע מעניין המעביר ללא מאמץ מחלק גוף אחד לשני באמצעות נושאים דומים. החבל המחובר למצפן יושב על הכתף ואתה יכול לראות עד כמה קעקועים עגולים נראים על הכתף. זהו קעקוע מורכב שיש בו הרבה פרטים קטנים והאיש הזה בחר היטב את הקעקוע שלו. לילד הזה יש מיומנות.

קעקוע מצפן Bicep

כופף את שרירי הזרועות האלה והראה את המצפן היפה שלך. הוא יכול לשמש גם כמנגנון הגנה עצמית להרתעת טורפים. כאשר אתה מרגיש מאוים בכל מצב, המתן עד שהצד הפוגע יתקרב ואז באם. שוט את האקדחים. כשאני אומר רובים אני מתכוון לשריר ראשי. בשום אופן אסור לך להוציא אקדח אמיתי. שרירי הזרוע עם קעקוע יספיקו. הצד הפוגע יהיה כל כך מבולבל שהם לא יידעו מה לעשות. קעקועים יכולים לשמש יותר מסתם אמנות גוף. בבקשה אל תיקח אותי ברצינות.

קעקוע מצפן אמה

להלן דוגמא מצוינת נוספת למצפן. היצירה היא לא פחות מבריקה והכחול והזהב יחד הם שילוב מדהים של צבעים. האמן השתמש באובייקטים ומרקמים בדרגות שונות כדי ליצור עומק. הקעקוע באמת מתעורר לחיים וקופצים של העור. שמעתם פעם את האמרה לעולם אל תאכלו ביקס חיטה רטוב? זוהי דרך להיזכר בצפון, בדרום, במזרח, במערב על המצפן. האם יש לך דרך מיוחדת לזכור את הכיוונים על מצפן? נשמח לשמוע ממך. הכה אותנו בתיבת ההערות וספר לנו מה דעתך.

קעקוע מצפן גב

ברנקי כחול בוהק אותי מבקר! בדוק את הקעקוע הימי והמטורף הזה. הים הפתוח מתגלגל פנימה. מה אתה עושה במצב כזה? אני אומר לך מה לעשות. אתם ממשיכים להפליג ונוסעים מהסערה עד שמגיעים למים רגועים יותר. החיים אינם קלים, נדרשים כוח וחוסן כדי להתמיד בתקופות הרעות ואתה באמת צריך ללכת עם הזרם. אל תלחמו במגנט הגדול של מצפן החיים. אל תשחה נגד הגאות בים החיים. לך עם הזרם, עקוב אחר המגנט במצפן לבך. הקשיב לאינסטינקטים שלך ולעולם לא תטעה כי היקום נותן לך בדיוק את מה שאתה צריך כשאתה צריך את זה. כל מה שאתה צריך זה קצת אמונה ויהיה בסדר. תבטח בי

קעקוע מצפן בצבעי מים

הנה צילום חדש של קעקוע מצפן. הקווים ההדוקים והצבעים הרופפים באמת עובדים יחד בהרמוניה אך הם כל כך שונים. בדיוק כמו היבטים רבים בחיים. אתה תמיד צריך את יינג ויאנג לאיזון. יותר מדי מכל זה לא דבר טוב. קחו למשל בננות. בננות טעימות ובריאות לאכילה, אבל אם אוכלים יותר מדי תרוץ לשירותים ותופף את לחייך. גם לא אלה שעל הפנים שלך. אם אתה יודע מה אני אומר.

קעקוע פרחים ומצפן

במקרה של ספק תתבל את זה בכמה פרחים. מי לא יאהב קצת פרחים ישנים סביב קעקוע המצפן שלהם? אתה תמיד יכול לערבב את זה עם כמה דולפינים או כוכבים. כוכבים שמייצגים אותך מתכננים את המסלול שלך לפי מיקומם בשמיים וכשהכוכבים שלך מיישרים אותך אתה יושב על כיסא קעקוע, חצי טעון על וויסקי, מקבל מצפן וקעקוע כוכבים. זה היופי בקעקועים. הם יכולים לקרות משום מקום. האמנות מגיעה ממוחו של היוצר והקנבס יכול להיכנס אלינו בכל עת, לצנוח ולומר בוא נלך. במצב זה טמון הקסם.

קעקוע מצפן מנדלה

כולם אוהבים מנדלה טובה. כולם אוהבים מצפן טוב. למה לא לשלב בין השניים ולעשות קעקוע סופר. מזכיר להקה המורכבת מאליטה כמו הטיילים ווילבורי או משהו כזה. זה כמו טבק ואסופ רוק להקים להקה ולהרוג אותה לחלוטין. זה כמו להדליק את הסיגריה הראשונה הזו עם קפה הבוקר שלך ביד. זה פשוט עובד מותק. הבחור הזה לא יתקשה למצוא תאריך לנשף. קריצה קריצה, אם תתפוס את הסחף שלי.

מטייל בינלאומי

אדם זקוק לכלי או מכשיר כלשהו כדי לשמש מצפן בעת ​​חציית כדור הארץ. לא! לא עוד. אני מרגיש תענוג להציג את מכונת GloboTrot Body Tattoo Traversing Inc. זהו קעקוע שיחליף את כל הגאדג’טים ההייטק שלך המשמשים לניווט. כל שעליך לעשות הוא ללכת לאמן הקעקועים המקומי שלך ולקבל מפת העולם כקעקוע ומצפן. יש לך כל מה שאתה צריך כדי להתחיל במסע הגילוי העצמי שלך. אבל כמה אנשים כל כך אבודים שהם צריכים משהו קצת יותר חזק מאשר מצפן. אולי וויסקי סטרייט ואז מביט במפת הקעקועים שלו. אם ידוע לכם על דרכים טובות יותר לנווט בעולם, פנו אלינו בתיבת ההערות. נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

קעקוע מצפן ציפורים

נמאס לך להעביר פרחים סביב המצפנים שלך? ובכן, קיימים עוד בעלי חיים ובעלי חיים. קח לדוגמא את הציפור היפה הזו. מי ציפור יפה? הציפור הזו היא עם נוצות ירוקות יפות שלו והוא כמובן בכיוון הנכון. זה עוקב אחר המצפן. נניח שציפור זו נקבה מכיוון שציפור דואר לעולם לא תמצא את הכיוונים. זו הייתה בדיחה אגב.

צילום אקשן

אני אוהב אותי זריקת אקשן טובה וזו לא אכזבה. האמן נמצא במצב טיסה מלא וכל תשומת הלב היא במשימה שעל הפרק. הנער בכיסא נמצא בעמדה ומוכן לקבל את המחטים החודרות את עורו במהירות קלה. בעקבות חדירת המחט נוצרת יצירת אמנות שתהיה איתו עד לקברו. אלא אם כן הוא כמובן לא אוהב את זה ומקבל טיפול בלייזר. אבל לפי המבט בעיני האמן הקעקוע. אני חושב שהקעקוע הזה יהיה קרקר ולא ייעלם לאתר באמצעות קרן לייזר עוצמתית.

היכן נקודת הקעקוע של המצפן?

הוא מצביע ישירות על הבובה של סטודיו הקעקועים. פשוט עקוב אחר המגנט שמזמין אותך לאולפן הקעקועים לקבלת דיו טרי. אולי תשקול לעשות קעקוע מצפן. אולי תשקול לעשות קעקוע מצפן עם ציפורים או פרחים. העיקר הוא לעקוב אחר המצפן של ליבך וכפי שהוא יודיע לך על כל צעד ושעל ולספק לך את המדריך לאורך הזמנים האפלים ואל האור לנחות במקום שבו דעות קדומות אינן קיימות. וואו! הייתי צריך להיות סוג של משורר-פילוסוף בחיי הקודמים. הטקסט הזה היה עמוק בצורה דו משמעית מוזרה.

קעקוע מצפן ראש

וואו! הבחור הזה הוא חובב קעקועים הארדקור. אם אתה מחשיב את עצמך כחובב קעקועים הארדקור, עליך לשלוח לנו שורה ולספר לנו מהו הקעקוע המוזר ביותר שיש לך. פגע בנו בתיבת ההערות למטה.

מאחורי קעקוע האוזן

אוקיי, אז אני יודע שהרשימה הזו מוקדשת לקעקועי מצפן אבל זרקנו ורד חצוף מאחורי האוזן כדי שתנחשו. אני מהמר שחשבת, “אוי זה מצפן מוזר למראה. זה כל כך ייחודי. ובכן, זהו למעשה פרח שאין לו יכולת לדעת באיזה כיוון צפון צפון. המצפן משתמש במגנטיקה איכשהו כדי לקבוע זאת אך אל תצטט אותי. היה הוגה ולומד עצמאי וחפש בגוגל בעצמך. אני לא אמא שלך או מנוע החיפוש שלך.

קעקוע מצפן יד

אם יד זו הייתה יכולה לדבר אני מהמר שיש לה מיליון סיפורים לספר. תראה את כל החבלות וכמה הן גדולות. היד תספר סיפורים על המבורגרים ובירות רבות שהיא אחזה בהן, כמה פרצופים היא חבטה, וכמה פעמים הבעלים מאונן על בסיס שבועי. הוא יספר את סיפורו של טיולי לילה מאוחרים לסטודיו לקעקועים כשהם שיכורים מכדי להגיע לבעלים יש את התגלמותו לקעקוע מצפן כדי למצוא את דרכו הביתה. הוא יספר סיפורים על עינויים על ידי מכונת זמזום שדקרה מחטים לבגדיה.

Die Antwoord

היי לכולם לאדם המפורסם הזה יש קעקוע אז הם חייבים להתקרר. Jks. כמובן שהם מגניבים בין אם יש לסלבריטאי כזה או לא. תועד אינספור פעמים שאנשים מגניבים עושים קעקועים. זה ברור ומובן מאליו. אם אין לך קעקוע ואתה קורא את זה אתה צריך ללכת לקנות אחד עכשיו. אולי על מצפן או קעקוע שאומר מגניב כי לא היית מגניב כל הזמן הזה ואתה צריך לפצות על זה.

מצפן וקעקוע עוגן

הצמד הקלאסי. שני דברים שאתה צריך בעת הפלגה בים הפתוח של החיים. מכשירים אלה הם בעלי חשיבות רבה לשייט מוצלח ובטוח. העוגן נהדר עבור כאשר אתה מגיע לבית ספר של דגים אתה יכול להשתמש במתקן הזה כדי לזרוק על הסיפון ולעצור את הסירה. זה יאפשר לכם להטיל את החכה שלכם ולתפוס דג גדול. המצפן ינחה אתכם במסע הסורר שלכם בדבר הזה שאנו מכנים חיים. רק קעקוע. אני חושב שלא.

קעקוע מצפן חזה

על הקעקוע הזה יש כמה פרחים נחמדים ואחידים ברצינות. אמן הקעקועים עשה עבודה יוצאת דופן בנושא זה. זה ממש מדגיש את החזה של הבחור הזה וגורם לו להראות פי חמישה יותר טוב. המצפן נחמד ופשוט שעובד היטב על המוטיב הכללי.

האמן בעבודה

עוד צילום אקשן מעולה של המאסטרו. כפי שאתה יכול לראות יש לו את הכפפה שלו ומוכן לעשות את העבודה שלו. קעקועים לא מקבלים מספיק הכרה מבחינתי. מגיע להם יום וכולם מקבלים יום חופש מהעבודה וקעקועים בחינם. אבל אני מניח שאמני הקעקועים לא היו עושים זאת כי הם יתנו את כל הקעקועים בחינם. רק בעולם מושלם.

קעקוע מצפן גוף צד

אם אתה רוצה משהו קצת סקסי לך על קעקוע גוף הצד. זה ייחשף לאדם המזל שיזכה לקחת את הבגדים שלך. אתה תמיד יכול להוציא החוצה אם אתה גר במקום שטוף שמש. הרשים את האנשים על החוף עם קעקוע גוף צד.

קעקוע ורדים ומצפן

מה כל זה אומר? הפרח והמצפן נמצאים על כל כך הרבה קעקועים יחד. זה יכול להיות שאתה תפרח כאשר תעקוב אחר מצפן לבך. אולי זה אומר שאהבה צומחת לכיוון המצפן ולאן שהפרחים צומחים. או שהם פשוט נראים מגניבים ביחד. אנחנו בחיים לא נדע. אבל תהיה הסיבה אשר תהיה, זה לא רלוונטי במערך הדברים הגדול.

קעקוע מצפן צוואר

להלן סקירה מעניינת של המצפן. זה די פשוט בעיצוב אבל עדיין מדבר רבות. הקו הפשוט והצבע המעניין מעוררים את הקעקוע לחיים בצורה משתלמת בעוד שלכדור הארץ ולמצפן יש קונוטציות של נסיעה.

קעקוע מצפן פרק כף היד

הנה התאמה נחמדה לקעקוע המצפן שלו ושל שלה. הזוג הזה אומר שלא משנה כמה הם הולכים לאיבוד הם תמיד יכולים למצוא אחד את השני. כמה חמוד! אילו קעקועים תואמים היית מקבל עם בן זוגך? פגע בנו בתיבת ההערות כי נשמח לדעת. אני ובן זוגי בעלי חד קרן הפוכים גולשים על קשת בענן. זה לא אומר כלום למרות שהיינו פשוט שיכורים ומשועממים.

טיפול קעקוע

טיפול בקעקוע שלך הוא מאוד חשוב. ברגע שאתה עושה את הקעקוע שלך אתה צריך לשאול את האמן כיצד לטפל בו. הם יהיו האנשים הטובים ביותר שיעבירו לך את הידע הזה. אחרת תוכל לחפש באינטרנט. טיפול בקעקועים די קל. עליך להרחיק אותו מהמים עד שהגלד יבריא. אתה צריך גם לשמור על הגירושים לחים עם לחות כדי שיתקלפו וייקחו איתם דיו יקר. שמור על ניקיון וללא לכלוך, לכלוך וזיהום.

קעקוע מצפן רגליים

המצפן מכוסה על ידי הוורד. איך אתה אמור לראות את החוגה אם יש פרח מדמם בדרך? זה לא הגיוני. הבחור הזה צריך לקבל כמה חיוגים על המצפן שלו כדי שיוכל לראות את הצפון האמיתי אחרת הוא ילך לאיבוד.

קעקוע מצפן ריאליסטי

קעקוע זה הוא קוצץ מוחלט. אם אתה מסתכל מקרוב אתה יכול לראות כמה פרטים וקווים מעורבים. זה היה לוקח כל כך הרבה זמן להשלים ושעות רבות בכיסא. זה עדות ליכולת האמן להישאר ממוקד ולהשיג תוצאה כל כך מדהימה.

הנושא הימי

הנושא הימי מזוהה מזמן עם קעקועים מכיוון שלמלחים בחיל הים הייתה נטייה לבצע קצת דיו. לעתים קרובות הם היו מקועקעים כשהם עברו מנמל לנמל כתזכורת לזמן שהותם שם.

אני מקווה שניווטת את הדרך לסוף הרשימה ללא בעיות. היו מספיק מצפנים ברשימה כדי להדריך את ג’יימס קוק לאוסטרליה לפני כל אותן שנים. אם יש לך מצב רוח לקעקוע חדש אולי כדאי לך לשקול לקבל מצפן כך שלעולם לא תאבד את דרכך בחיים. כפי שניתן לראות מהרשימה שפרחים משתלבים היטב עם המצפן. כרגיל, אנו מקווים שקיבלת קצת השראה מהרשימה לצאת ולעשות קעקוע חדש.