מחקר שנערך לאחרונה בארה”ב גילה כי בעוד ש -85% מהאנשים חושבים שגברים נוטים יותר לעשות קעקועים, להיפך, 59% מהאוכלוסייה המקועקעת מורכבת מנשים. כיום אנו חיים בעידן שבו קעקועים הם מקום נפוץ וזה כבר לא נחשב לתיק של נקבה להראות קעקועים. קעקועים הם דרך מצוינת לבטא את עצמך באמצעות אמנות גוף ואספנו 125 מרעיונות הקעקועים האהובים עלינו לבנות.

עיצוב רפאים

קעקוע רפאים

נתחיל בעיצוב הרוחות הזה. בשנים האחרונות יש יותר תנועה לקראת קעקועים קטנים יותר בסגנון מינימליסטי, ולא כבדות מסורתיות בדיו. זה גם מראה שבנות לא מסתכמות רק ב’קעקועי בנות ‘. רוח הרפאים המצוירת היא כיף, אם כי לא הייתה מפחידה מדי. קעקועים קטנים יותר הופכים להיות פופולריים יותר בימינו מכיוון שהם זולים יותר ולעתים קרובות אנשים יכולים לקבל כמה קעקועים קטנים יותר במחיר זהה לזה של זה. שלא לדבר על כך שהם גם הרבה יותר קלים להסתיר/להסתיר במקרה הצורך לעבודה.

עוד לבוא.

12-קעקועים-חמודים-לילדות

אחד המקומות הפופולריים ביותר לבנות לעשות קעקועים הוא סביב כפות הרגליים והקרסוליים. זה נראה פחות מחויבות ליצירת אמנות לכל החיים כי זה פחות מורגש וניתן להסתיר בקלות. גם הרגליים אינן נחשבות בדרך כלל לחלק היפה ביותר של הגוף, כך שזו יכולה להיות דרך מצוינת לגרום להן להיראות יפות ולהוסיף להן אמנות.

פ.

13-חמוד-קעקועים-לילדות

קעקוע קטן יותר נפוץ שאנשים מקבלים הוא אות פשוטה. האות P עשויה לסמל את השם הפרטי של האנשים, את שמו של מישהו החשוב להם או אפילו את הסמל התקופתי לזרחן. ישנם אלפי גופנים לבחירה ולמרבה המזל עם אותיות קל לבדוק אותם במחשב שלך לפני שאתה בוחר איזה מהם ייראה הכי טוב.

עיצוב לוטוס.

קעקוע לוטוס גב

מלבד היותו קעקוע יפה מבחינה אסתטית, הלוטוס הוא גם עיצוב פופולרי מאוד מכיוון שיש מאחוריו הרבה משמעות. באופן מסורתי הלוטוס מסמל יופי וטוהר אלוהי והתגלגלות העלים מייצגת את גדילת הנשמה וכן התעוררות רוחנית..

רעיונות לקעקוע של Dreamcatcher

לוכד חלומות-קעקועים

ללוכד החלומות יש הרבה משמעות היסטורית ותרבותית, ומקורו בשבטים הודים אמריקאים שבהם הנשים היו גורמות לילדיהן למנוע מהן סיוטים. הם מאוד פופולריים וניתן למקם אותם בהרבה מקומות שונים בגוף. הם גם מצוינים להסתגל לסגנון הייחודי שלך.

חץ וקשת.

קעקוע חץ וקשת

החץ והקשת הם קעקוע פופולרי עבור גברים ונשים כאחד, כפי שהוא רק החץ בפני עצמו. לקשת יש משמעויות רבות ושונות, כולל התייחסויות לקשת קופידונים וכן ירי לכוכבים. קשתות ניתנות להתאמה רבה גם לטעם שלך.

מלכת המועדונים.

17-חמוד-קעקועים-לילדות

סמלי כרטיס הם כבר מזמן סמלים פופולריים לדיו. אס האדים הוא בדרך כלל הפופולרי ביותר להשיג אך לא הרחק מאחור נמצאים קווינס. מלכת המועדונים מסמלת אדם בעל רצון וחיובי. קעקועים בין האצבעות בדרך כלל צריכים להתחדש מדי כמה שנים כשהם דוהים בגלל כמות השפשוף המתרחשת שם.

אַריֵה.

18-חמוד-קעקועים-לילדות

האריה הוא עיצוב נוסף שהיה פופולרי הרבה מאוד זמן ונשאר כך גם היום. הוא מייצג מישהו נאמן, בעל רצון חזק ואמיץ. זה גם הסמל של מועדוני ספורט רבים וסמלים משפחתיים ולכן אלו עוד כמה סיבות שאנשים עשויים לקבל את זה.

גֵאוֹמֶטרִי.

מעובד עם VSCOcam עם A8 מוגדר מראש

קעקועים גיאומטריים הם כנראה אחד העיצובים הטרנדיים ביותר מהשנתיים האחרונות. הם נראים נהדר, הם נצחיים ולא יקרים מדי. למעלה דוגמה של כסף ושחור על האמה, שהיא מקום פופולרי מאוד לאנשים לעשות קעקועים עכשיו כשהם יותר מקובלים חברתית ולא בהכרח מוגבלים לאזורים שאתה צריך לכסות עוד..

אמת אוניברסלית.

מקרא-פסוקים-קעקוע

למעלה ציטוט של הראפר והמוזיקאי המפורסם טכניקת אלמוות. משמעות הציטוט היא שגם אם הרבה אנשים מאמינים במשהו, זה לא בהכרח נכון.

עיצוב שרוול

למעלה דוגמה מצוינת לקעקועי שרוול אלטרנטיביים יותר או בסגנון היפסטר. בדרך כלל זה יהיה כרוך בבחירת נושא כולל רחב כגון טבע באחד לעיל וזו הזדמנות מצוינת להמשיך ולהוסיף ליותר מכמה מפגשי קעקועים.

פיקאצ’ו.

קעקוע פיקאצ'ו

אמנות הקעקועים עשתה דרך ארוכה בעשור האחרון בערך ויחד עם התקדמות הטכנולוגיה והסגנון, יש תנועה גדולה לעבר סגנונות אלטרנטיביים כמו הצורה המודרנית לעיל עם אפקט ניפוח דיו וצבע מטפטף..

ציפורי קרסול.

23-חמוד-קעקועים-לילדות

ציפורים הן עיצוב מאוד תכליתי. מנשרים מפורטים מאוד המכסים אנשים בגב ועד לשחפים פשוטים ממש כמו אלה למעלה כולם נראים נהדר ויכולים גם להחזיק הרבה משמעות כמו טיסה, פרישת כנפיים והתגברות על אתגרים בחייך.

דיו לבן.

24-חמוד-קעקועים-לילדות

באופן מסורתי תמיד קעקועים נעשו בדיו שחורה או לפעמים כחולה. כיום ישנם מאות צבעים שונים של דיו ואחד הפופולריים שבהם מפתיע הוא דיו לבן. למרות שהוא בדרך כלל שמור להצללה, הוא גם יכול לעבוד היטב לבד כעיצוב עדין יותר כמו הציטוט לעיל.

ירחים.

25-קעקועים-חמודים-לילדות

בדומה לקעקוע הגיאומטרי הקודם, העיצוב לעיל מתאר את מחזור הירח במלואו מהסהר למלא וחוזר לחצי הסהר שוב.

ירח ארנב.

26-חמוד-קעקועים-לילדות

דמויות מצוירות חמודות הן בחירה פופולרית, במיוחד בקרב בנות שמחפשות משהו יפה ונוסטלגי.

סהר.

27-חמוד-קעקועים-לילדות

להלן דוגמא נוספת לעיצוב קעקועים פשוט מאוד אך אלגנטי של ירח סהר. חצי ירח סהר פופולריים במיוחד בקרב נקבות מכיוון שהם סמל לכוח הנשי.

קעקוע של ארנב.

28-חמוד-קעקועים-לילדות

אם אתה חובב ארנבים ומעוניין בחיים כמו עיצוב אז זה בהחלט הקעקוע בשבילך. האמן הצליח לעשות עבודה נהדרת ביצירת חיים כמו ארנב בעזרת דיו שחור בלבד. דיו שחור הוא תמיד אופציה בטוחה מכיוון שהיא מחזיקה בצבע שלה את הטוב ביותר מבין כל הדיו.

חַדקֶרֶן.

למעלה אתה יכול לראות מספר קעקועים שונים, כולל קעקוע אפוני חד קרן שעולה מן עצם הירך והבטן, כמו גם עיצוב בסגנון הדפס נמר שעובר על כתפה.

ציפורים על עץ.

30-קעקועים-חמודים-לבנות

ציפורים הן אחד הקעקועים הפופולריים ביותר לבנות. למעלה עיצוב נהדר בסגנון צללית של ציפורי אהבה בענף עץ. זוהי דרך מצוינת לסמל את אהבתכם זה לזה ואף יכולה להיות כזו שאפשר לקבל אם התחתנתם לאחרונה או התאהבתם ורוצים תזכורת לכך.

מצפן.

קעקוע מצפן

מצפנים קעקעו באופן מסורתי על מלחים וחובבי שייט. הם מסמלים לא רק שהיית בים אלא גם מציאת כיוון בחייך או מסע מסוים שיצאת אליו. כיום הם פופולריים מבחינת ערך אסתטי כמו גם לאנשים כמו תרמילאים שעשו הרבה טיולים ורוצים עיצוב מצפן. לחלקם אפילו המצפן יפנה לכיוון ביתם מהמקום שאליו עברו כדי לזכור מהיכן הגיעו.

קמבודי.

32-חמוד-קעקועים-לילדות

לקמבודיה היסטוריה עשירה ומקדשים עתיקים מאוד, יש לה גם דמויות ומילים יפות למראה. ככזה זה הפך די פופולרי לאנשים להתקעקע כשהם נוסעים לקמבודיה. זה נהיה אפילו יותר בעשור האחרון מאז שהשחקנית ההוליוודית אנג’לינה ג’ולי נכנסה מתחת לג’ין עם קעקוע בסגנון חמר על הגב ומאז רבים העתיקו את הסגנון הזה.

קעקועי אצבע.

קעקוע אצבע לילדות

מבחינה היסטורית קעקועי אצבע מקבלים מעט עיטוף גרוע. בדרך כלל הם שמורים לאופנוענים ולחברי כנופיה, הם גם נחשבו למשהו לא מדויק אם אתה רוצה להשיג עבודה מכובדת. אולם כיום הם מקום נפוץ יותר ומקובלים חברתית. קעקוע האצבע המסורתי היה לקבל “אהבה” מצד אחד ולאחר מכן “לשנוא” על פרקי האצבעות האחרים, זה היה עיצוב שזכה לפופולריות של דמויות קולנוע. באופן כללי אנשים יקבלו שתי מילים של ארבע אותיות על מפרקי הידיים או מילה אחת של שמונה או עשר אותיות על שתי ידיהם.

ארנב אוזן.

34-חמוד-קעקועים-לילדות

הנה דוגמה נוספת לעיצוב הארנב הפופולרי, הפעם עם יותר סגנון מצויר. מאחורי האוזן יש נקודה פופולרית מאוד לנשים לעשות קעקועים, בדרך כלל הן קצת יותר קטנות מזה אבל עדיין קלות מספיק כדי לכסות אם יש לך שיער ארוך יותר.

פרחים.

35-חמוד-קעקועים-לילדות

פרחים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר עבור גברים ונשים כאחד. בפרט ורדים ופרחי לוטוס. קבלת עיצוב פרחים כמו זה שלמעלה יכולה לעבוד גם בדיו שחורה או שאפשר אפילו לצבוע אותו מאוחר יותר אם אתה רוצה לשנות אותו..

חצי שרוול.

36-חמוד-קעקועים-לילדות

שרוול החצי הוא בדרך כלל הסגנון המועדף על קעקוע זרועות כרגע. בניגוד לשרוול מלא זה מאפשר לך לכסות את הקעקועים שלך בחולצת טריקו אם תצטרך לעבודה או לכל אירוע אחר. זה גם אומר שאתה לא צריך לקעקע את המרפק שלך שיכול להיות אזור קשה לעבוד איתו ולעתים קרובות אתה מוגבל לסוגים של סגנונות שאתה יכול לקבל דיו שם.

יוֹנָה.

37-חמוד-קעקועים-לילדות

ליונים כמו זו שלמעלה יש הרבה משמעויות שונות. הם משמשים בדרך כלל בחתונות ומשוחררים מכלובים כסמל לאהבה, לשלום ולחיים החדשים שלך שמתחילים להמריא ביחד. הם עיצוב פשוט ונצחי שבהחלט לא תתחרטו ויכולים להציב אותם בקלות בכל מקום בגוף.

לב אהבה.

38-חמוד-קעקועים-לילדות

האצבע השנייה מאצבע הזרת ביד שמאל ידועה בכינויה ‘אצבע’ ולעתים קרובות שמורה לטבעת נישואין כסימן לכך שאתה נשוי. זה מקום די נפוץ לזוגות מודרניים לעשות קעקוע במקום טבעת מכיוון שטבעות מאוד יקרות במיוחד להפסיד! קעקוע קטן ופשוט כמו לב האהבה למעלה נראה יפה וגם קל להסתיר אותו במידת הצורך.

עיצוב ברכיים.

קעקוע קטן לבנות

הפרחים שלעיל על הברכיים הם גם פרחי לוטוס, הפעם ממעוף הציפורים. הלוטוס הפורח שנפתח במלואו הוא אחד הפרחים היפים ביותר ומכיוון שהוא מעין ציפור הוא יוצר צורה מעגלית יפה שעובדת היטב עם צורת הברך..

יד מופשטת.

40-חמוד-קעקועים-לילדות

עבודות אמנות מופשטות כמו זו שלמעלה יכולות לעבוד טוב מאוד כמו קעקועים. הקפד לראות אותם משרטטים תחילה מכיוון שהם לא תמיד הופכים היטב לצורת קעקוע. לעתים קרובות אנשים יקבלו יצירות אמנות מהאלבומים האהובים עליהם או מאמנים שהופכו לעיצובים מעשיים.

צלב אוזניים.

41-חמוד-קעקועים-לילדות

צלבים תמיד היו עיצוב פופולרי מאוד עבור גברים ונשים כאחד. הם ידועים בעיקר כמייצגים אנשים בעלי אמונה נוצרית, אך יכולים להיות רק בגלל האופי האסתטי שלה. הם גם הרבה גרסאות שונות של הצלב ולכולן יש משמעויות ומוצאים שונים. בגלל כמה שהם פשוטים עיצוב הם באמת יכולים לעבוד בכל מקום בגוף שלך.

סגנון חינה.

רעיונות לטאטו לחינה

מקורם של קעקועים בסגנון חינה בהודו ובדרך כלל מיועדות לנשים וממוקמות על פני היד והאצבעות עם הרבה עבודות קו ונקודות שונות ליצירת תבנית יפה. חינה היא סגנון דיו המשמש ואינה קבועה באופן מסורתי אך נמשכת רק כמה שבועות אולם אנשים רבים כן מקעקעים אותם לצמיתות.

כוכבי לכת אחוריים.

קעקועים שיורדים ישירות במורד עמוד השדרה יכולים להיראות נהדר ולתת לך משהו להתהדר בו כשאתה לובש עליון ללא גב. העובדה שכוכבי הלכת של מערכת השמש מסודרים עובדים טוב מאוד עבור האזור הזה ולמרות שיהיה קשה לך לראות אותם, הם בהחלט ירשימו אחרים.

ורד שחור.

שחור-ורד-קעקוע

הוורד הוא פרח מורכב ועובד יפה כעיצוב קעקוע. יש לה הרבה משמעויות שונות, כשהברורה מאליה היא אהבה ויופי עדינים. עם זאת המשמעות יכולה להשתנות בהתאם לצבע הוורד כמו גם לפתיחות הפרח. חלק מהאנשים יקבלו ורדים כדי לזכור כאלה שאבדו בחייהם והם יכולים לעבוד טוב מאוד בחבורות יחד ולעבוד נהדר הן בצבע והן בדיו שחורה..

בתולת ים.

45-חמוד-קעקועים-לילדות

מאז הסרט של דיסני בת הים הקטנה, צורת בת הים הייתה סגנון פופולרי הן לתחפושות והן לקעקועים כאחד. למעלה אתה יכול לראות דוגמה מגניבה לנושא בסגנון מתחת לים על האמה. סגנונות בצללית הם בדרך כלל בחירות בטוחות שכן עבודת הקו העבה יותר גורמת להן להימשך עבודת קו ארוכה יותר ופחות מסובכת שעלולה להתבלבל או לדעוך לאורך זמן..

עיצובים של אצבעות.

מעובד עם VSCOcam עם hb2 מוגדר מראש

למעלה תמונה המשמשת דוגמה מצוינת לאופן בו סמלים גיאומטריים פשוטים יכולים לפעול כקעקועי אצבע נהדרים. עיצובים כמו סמל שאנל, רעם, לב אוהב עובדים היטב בגלל טבעם הפשוט. מכיוון שאתה עובד עם שטח קטן עם האצבע, זה תמיד רעיון מצוין לשמור על זה פשוט ככל האפשר.

תסריט רגל.

למרות שקשה לקרוא אותו בתמונה, הצילום הרחב יותר מראה לך כיצד תסריט יכול לעבוד ממש טוב להצטרף לקעקועים שונים. הוא יושב מתחת לקעקוע בעל נושאים צולבים, כך שיכול להיות מעבר מהתנ”ך המשרה או מחזיק משמעות לאדם. סקריפט יכול לעבוד נהדר על הרגל והגב וגם עוטף יפה. בעת בחירת קעקוע תסריט, הקפד להשיג מישהו בעל ניסיון בעשיית אותיות טובות.

לוכד חלומות אחורי.

לוכד חלומות-קעקוע

להלן דוגמה נוספת לקעקוע יפה של לוכד חלומות על גב גב. הנוצות המחזיקות משמעות בפני עצמן בתרבות הילידית האמריקאית וכפי שניתן לראות את התבנית של לוכד החלומות בפועל ניתנות להתאמה לשכפול פרחים.

שֵׁן הַאֲרִי.

49-חמוד-קעקועים-לילדות

שן הארי הפכה רק לאחרונה לקעקוע פופולרי עבור נקבות, במיוחד על האמות והרגליים. אמנם אין לה משמעות מיוחדת, אך יש לה משמעות ייחודית לרובם וזה מה שהופך אותה למיוחדת כל כך.

לוטוס פורח.

50-חמוד-קעקועים-לילדות

אם אתה מסתכל מספיק קרוב אתה יכול לראות שפרח הלוטוס המסוים הזה מוצל בנקודות. סגנון זה יכול לקחת זמן רב להשלים עבור הקעקוע אך יכול לתת לך תוצאה סופית פנטסטית.

ורדים ברגליים.

קעקוע ורד ברגל

ורדים משולבים בדרך כלל עם גולגולות בקעקועים בסגנון אמריקאי מסורתי. כפי שאתה יכול לראות מהטבעות שלה היא מעריצה של מתכת כבדה וקעקועים פופולריים מאוד בקרב קהל המתכות, במיוחד בסגנון מסורתי שלא רק שיש להם מראה קלאסי אבל הם גם עדיין פופולריים כי ידוע שהם עומדים במבחן של זמן.

לוטוס כתף.

קעקוע לוטוס לנערות

להלן צילום מקרוב יותר של המקום בו ניתן לראות קעקועים המוצלים בנקודות. הדבר הגדול באלה לעיל הוא שהם בחרו נושא ושמרו על כל העיצובים שלהם דומים כך שהם עובדים היטב יחד.

חַמָנִית.

חמנית קעקוע ילדה

הבחורה הזאת בוודאי אוהבת חמניות. הם על השמלה שלה כמו גם מקועקעים בצד הצלעות שלה. זה כמובן דבר נהדר לעשות קעקוע של משהו שאתה מאוד נלהב או מאוהב בו כי יש פחות סיכוי שתתחרט על זה או תרצה להוריד אותו לייזר..

ה- XX.

54-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצובים בסגנון תמונה בתמונה פופולריים מאוד כרגע. זה אומר לקבל צורה אחת או תמונה שיש בה עוד אחת. הצורה החיצונית היא X עם ורדים באמצע כך שזה כמו לעשות שני קעקועים באחד.

שרוול פרחים.

55-חמוד-קעקועים-לילדות

שונה מהפרחים בסגנון נקודה בעבר על שרוול בנות, אתה יכול לראות עם הסגנון לעיל זה נראה נהדר אבל שונה לחלוטין. עדיף לקבל סגנון שמתאים וכאלו עם עבודת קו אחיד כמו זה שלמעלה בטוח ישמרו על צבעם ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

זאב פרח.

להלן דוגמה נוספת לתמונה בעיצוב בסגנון תמונה שנגענו בה קודם לכן. הפעם שימוש בזאב כחלק העיקרי של התמונה והפיכת צד אחד של הפנים שלו לתבנית גיאומטרית. האפשרויות עם סגנונות אלה הן אינסופיות ובהחלט ניתן לקבל יותר קעקוע ייחודי שעושה דבר כזה.

ינשוף ועורב.

הדבר הראשון שתבחין בו בעיצובים לעיל הוא שהצבע נראה מדהים ובאמת קופץ מהעור. זה יכול להיות מספר דברים. ראשית כי הקעקועים הם יחסית חדשים או אחרת שהקעקע השתמש בדיו באיכות טובה והאדם נקט באמצעים טובים לאחר טיפול בקעקועים שלו וזה מאוד חשוב, במיוחד בהתחשב בכך שאתה יכול להוציא למעלה מ- $ 1000 על קעקוע בימינו.

מוּמלָץ:

  • 116 עיצובי קעקוע מגניבים לאמה לבנים & בנות
  • 65 רעיונות לקעקוע פילים באדאס לגברים ולנשים כאחד
  • 77 עיצובים מדהימים לקעקוע עוגן לכל הגילאים (עם משמעויות)
  • 75 עיצובים לקעקוע לב שיגרמו לך להתאהב שוב
  • 71 מתוך עיצובים הקעקועים הזוגיים הטובים ביותר שישמרו על אהבתך לנצח

בלון אסטרונאוט.

דוגמה מצוינת נוספת ליצירת אמנות בסגנון מודרני הפכה לקעקוע שנראה נהדר. זה נראה כמו אמנות הרחוב של בנקסי או דומה וההצללה והמיקום פנטסטיים.

ציפורי כתף.

59-חמוד-קעקועים-לילדות

פיסות ציור גדולות כמו זו שלמעלה הממוקמות על פני אזור הכתף נראות יפות במיוחד על נקבות. במיוחד כשהן נעשות בצורה יפה כמו אחת הציפורים למעלה.

חינם.

60-חמוד-קעקועים-לילדות

יפים לא פחות הם עיצובים פשוטים הנמשכים לאורך בסיס ידי הנקבות. הם פשוטים באופיים והרבה יותר זולים מאשר ציורי קיר גדולים אבל יש בהם יופי פשטני במיוחד כשהם מילים כמו ‘חינם’ שרובם יעריכו.

עיצוב עץ.

61-חמוד-קעקועים-לילדות

ישנם הרבה סמלים שונים בעולם ורובם יוצרים עיצובים קעקועים מעולים. יש להם משמעויות שונות החל מסמלי כישוף, דתיים, היסטוריים ואפילו מדעיים. תמיד כדאי לברר את המשמעות מאחורי סמל לפני שמקעקעים אותו לצמיתות.

עיצוב חזה.

בשנים האחרונות זה הפך די פופולרי לנשים לעשות קעקועים בין או מתחת לחזה שלהן. זה יכול היה להיות פופולרי על ידי זמרת הפופ ריהאנה שיש לה קעקוע בסגנון מצרי על החזה שנחשב יפה מאוד.

עדר פילים.

63-חמוד-קעקועים-לילדות

פילים נשארים קעקוע פופולרי לאנשים להשיג. הם חיית היבשה הגדולה ביותר בעולם וככאלה הם סמל של כוח, כוח וגם חוכמה. הם נחשבים גם למזל טוב אם תא המטען שלהם פונה כלפי מעלה.

קשתות.

קשתות בחלק האחורי של רגליים של נשים נראות ממש יפות והן בעיצוב נשי נחמד.

עבודת מעגלים.

65-חמוד-קעקועים-לילדות

דוגמה נוספת לתמונה שמרכיבה תמונה נוספת היא עיצוב עץ זה בסגנון מעגל על ​​גבו של מישהו שהוא פשוט, מודרני ובהחלט ייחודי.

שועל פרק כף היד.

66-חמוד-קעקועים-לילדות

איורים מספרי ילדים הם עיצובים קעקועים פופולריים המשמשים הן תזכורת נוסטלגית לסיפורי הילדות האהובים עליך כמו גם עבודה נהדרת כעיצובים פשוטים לאלה שרוצים להתבטא באמנות גוף אך לא רוצים שיהיו להם שרוולים או קעקועים גדולים המציגים..

שָׁעוֹן.

67-חמוד-קעקועים-לילדות

למעלה עוד דוגמה מצוינת לעיצוב קעקועים בסגנון מופשט שמישהו שם לעצמו טוויסט משלו שמציע שמוזיקה היא אמנות נצחית.

עטלפי צוואר.

68-חמוד-קעקועים-לילדות

מלבד ציפורים, עטלפים יהיו אחת מחיות המעוף הפופולריות ביותר שאנשים מקעקעים. הם יצור מסתורי וזכו לפופולריות עוד יותר מאז יציאת סרטי באטמן האחרונים.

דבורה דבורה.

69-חמוד-קעקועים-לילדות

קעקועים של דבורים הרבה פחות נפוצים מפרחים וציפורים, אך לא פחות מכך הם נראים יפים. דבש עדיין נחשב למאכל האלים על ידי תרבויות רבות וככזה הדבורה נחשבת ליצור מאוד אצילי וחרוץ..

סיכת ביטחון.

70-חמוד-קעקועים-לילדות

אם אתה מעוניין להתלבש או לתפור מאשר קעקוע פשוט כגון סיכת ביטחון יכול להיות רעיון מצוין ולהראות את ההתלקחות היצירתית שלך.

גִיטָרָה.

71-חמוד-קעקועים-לילדות

אם אתה מתאים למוזיקה חיה כגון רוקנרול או מוזיקת ​​בלוז, גיטרה יכולה להיות העיצוב המתאים עבורך. באופן כללי קעקועי פרק כף היד הם פשוטים ופשוטים בצורת צללית של האובייקטים.

אָדוֹם הַחֲזֶה.

72-חמוד-קעקועים-לילדות

קעקוע יפה של רובין. חומים אינם צבעי דיו נפוצים להשיג אך הם בהחלט יכולים לעבוד היטב עם עיצובים כאלה.

> <.

73-חמוד-קעקועים-לילדות

צורות פשוטות כמו משולשים הן מאוד פופולריות ולפעמים אפילו סמלי מקלדת כמו צינורות וסוגריים זוויתיים.

ק.

74-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד עיצוב מכתב נהדר. רעיון מצוין לכל מי שיש לו שם שמתחיל באות “K”.

קשת.

75-חמוד-קעקועים-לילדות

קשת פשוטה כמו האמור לעיל יכולה לקחת רק דקות ספורות של קעקוע מה שהופך אותה לבחירה מצוינת אם אתה מקבל את הראשון שלך ולא רוצה להיות מתחת למחט במשך זמן רב.

סִימָן מִסחָרִי.

76-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצוב קטן ומצחיק שיכול להשוויץ בשכלנות ובחוש ההומור שלך.

הדפסי כפות.

77-חמוד-קעקועים-לילדות

אם אתה חובב בעלי חיים ורוצה תזכורת לחיות מחמד שבבעלותך או שנפטרו לאחרונה אז כמה הדפסי כפות פשוטות יכולים להיות עיצוב יפה מאוד.

קעקוע g*n.

78-חמוד-קעקועים-לילדות

במבט ראשון זה נראה כמו קעקוע ממשי שהוחבא אל בירית, אם אתה מסתכל קצת יותר מקרוב אם כי אתה יכול לראות שזה בעצם קעקוע בסגנון תלת מימד מאוד מציאותי. הפרטים והצללים יוצאי דופן בעיצוב זה ובהחלט היו נעשים על ידי אמן מוכשר מאוד. אם אתם מחפשים סגנון קעקוע מסוים כמו זה שמעל מקום מצוין למצוא בו אמנים יכולים להיות מדיה חברתית.

ציפורים בענף.

79-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד כמה ציפורי אהבה יושבות בענף.

תן לזה להיות.

80-חמוד-קעקועים-לילדות

המילים המפורסמות של ג’ון לנון הן תמיד עיצובים פופולריים ויכולים להיראות נהדר בסגנון בכתב יד כזה.

הרים.

81-חמוד-קעקועים-לילדות

האם לעשות ספורט סקי או לטייל בהרים? אולי טיילת לאחרונה בהימלאיה ורוצה תזכורת לטיול המדהים שלך. קעקוע הרים לא רק ייראה נהדר, אלא גם יכול להיות התחלה של עיצוב גדול יותר שבו תוכל להוסיף בקלות עננים וציפורים מאוחר יותר.

לב אהבה.

קעקוע של לב אהוב

פשוט, אך יפה.

מד דופק.

83-חמוד-קעקועים-לילדות

אנחנו באמת אוהבים את העיצוב הזה של צג הדופק בסגנון הדופק.

סולמית.

84-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד עיצוב פשוט של דמות מקלדת שנראה נהדר.

בַּלוֹן.

85-חמוד-קעקועים-לילדות

בלונים הם דוגמה נוספת לתמונה נהדרת לעיצוב אצבע.

חצי ירח סהר.

86-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד עיצוב חצי ירח סהר.

אצבע טאטס.

87-חמוד-קעקועים-לילדות

צלב וגולגולת. קעקועי אצבע מרובים יכולים להיראות נהדר יחד ולהתאים היטב לק.

סמל שווה.

88-חמוד-קעקועים-לילדות

הסמל השווה הפך לעיצוב הרבה יותר פופולרי בשנים האחרונות. זה לא בגלל שאנשים חובבי מתמטיקה גדולים, אלא הם בדרך כלל גורמים לזה לסמל שוויון.

סימן שאלה.

קעקוע קצת חצוף שעשוי לתת לך קצת השראה.

אננס.

אם אתה חובב פירות ואננס זה עיצוב נהדר בשבילך.

טנדר.

91-חמוד-קעקועים-לילדות

כפי שאתה יכול לראות את ההשראה ברקע עם הטנדר האדום של האנשים.

לימון.

92-חמוד-קעקועים-לילדות

דוגמא נוספת לעיצוב קעקוע פירות שנראה טוב.

שַׁבְתַאִי.

93-חמוד-קעקועים-לילדות

מאחורי כדור הארץ, כוכב שבתאי יהיה הכוכב הפופולרי ביותר שאנשים יכולים לקבל כתגרה בגלל הדיסק שעובר סביבו.

יהלום.

קעקוע יהלום

יהלומים יקרים ואם אתה אוהב אותם אבל לא יכול להרשות לעצמך קעקוע יהלום יכול להספיק. הם נראים נהדר והם פשוטים ומהירים להשגה.

אַרנֶבֶת.

95-חמוד-קעקועים-לילדות

ארנב בודק שעון כיס. זהו איור מתוך ספר ילדים מפורסם, האם אתה יודע איזה?

עַיִן.

קעקוע עיניים קטנות לנערות

עיניים יכולות לפעמים להראות מצמררות כקעקועים אבל זה נראה נהדר.

חתול.

97-חמוד-קעקועים-לילדות

החלק האחורי של הצוואר הוא מקום מצוין עבור בנות לקבל דיו מכיוון שהן בדרך כלל יכולות לכסות אותו בשיער הארוך יותר כשהן רוצות.

שווים.

98-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד מראה מגניב שווה עיצוב סמל.

לב אהבה.

99-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד מבט על עיצוב לב האהבה הפופולרי ביותר.

סמלים.

100-קעקועים-חמודים-לבנות

עיגולים פשוטים וסמלי אסטרונומיה הם גם עיצובים קעקועים פופולריים מאוד לנשים.

דבורה.

101-חמוד-קעקועים-לילדות

עוד עיצוב דבורים, אתה יכול להשוות את זה לזה שלמעלה ולראות שהם סגנונות שונים בהרבה אבל שניהם נראים נהדר.

חֵץ.

102-חמוד-קעקועים-לילדותאניאם אתה מחפש קעקוע קצת שונה מהאמור לעיל הוא בהחלט יותר קעקוע שדה שמאלי. הנקודות יכולות בהחלט להיות קבוצת כוכבים והחץ ייצג ירי לכוכבים.

קפה.

103-חמוד-קעקועים-לילדות

אחד טוב לכל חובבי הקפה בחוץ.

חִנָנִית.

104-חמוד-קעקועים-לילדות

למעלה דוגמה מצוינת להבדל בין קעקוע ישן יותר לבין טרי יותר. כפי שאתה יכול לראות הכוכב דעך עם הזמן ופרח החיננית נראה נחמד ורענן. למרבה המזל אתה תמיד יכול לעשות קעקועים מחדש אם הם דוהים.

אהבה כפה.

105-חמוד-קעקועים-לילדות

קעקוע לכל חובבי הכלבים והחתולים בחוץ.

אמפרסנד.

106-חמוד-קעקועים-לילדות

משהו שונה. קעקועים מסוג זה יכולים להיות קריפטיים ובעלי משמעות ייחודית לאדם, או שהם יכולים פשוט כמו הסמל.

Gu*s.

קצת קעקוע שובב יותר לילדה הרעה שיש שם.

נוֹצָה.

נוצות יכולות להיות עיצובים קעקועים יפים ויש עיצובים וצבעים רבים ושונים מהם לבחירה.

פָּרַת מֹשֶׁה רַבֵּנוּ.

עיצובים קעקועים של חיפושיות קטנים מתאימים מאוד על פרק כף היד, כי קל יהיה להסתיר אותו עם שעון שאנו עונדים. עיצוב זה חמוד מאוד ללבוש בחורה שחוששת להשוויץ בקעקוע שלה.

קעקועים קטנים המונחים על פרק כף היד נהדרים אם אתה צריך לכסות אותם כיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה לשים שעון יד.

כוכביות.

110-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצוב נוסף בסגנון אלטרנטיבי על החזה.

דובדבנים.

111-חמוד-קעקועים-לילדות

דובדבנים היו פעם עיצובים מאוד פופולריים לבנות לקבל ומתחילים לחזור, כיוון שיש להם את המראה הרטרו עליהם.

מוּסִיקָה.

112-חמוד-קעקועים-לילדות

מוזיקה היא שפה אוניברסלית ואנשים רבים בכל רחבי העולם מתלהבים ממנה. ישנן דרכים רבות ושונות לקעקע עליך מוזיקה החל ממילים ועד תווים ואפילו אלבומי אמנות.

פַּרְפַּר.

113-חמוד-קעקועים-לילדות

הפרפר נמצא בראש הרשימה לקעקועים של גברת פופולרית ובסיבה טובה. הם יפים ומייצגים את השינוי מילדה לאישה.

לֵב.

114-חמוד-קעקועים-לילדות

החלק התחתון של כף הרגל אמור להיות אחד האזורים הכואבים ביותר לעשות קעקוע ולכן זה מיועד לאמיצים בלבד..

ירח לבן.

115-חמוד-קעקועים-לילדות

דוגמה נוספת לכמה קעקועים שנעשו בדיו לבנה. קשה להבחין בהם מרחוק ולפעמים יכולים להיראות כמו צלקות.

לוֹחֶם.

116-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצוב תסריט למראה מגניב.

העולם.

117-חמוד-קעקועים-לילדות

היינו צריכים להסתכל שוב על זה כדי להבין שהלטאה היא לא קעקוע ממשי אבל מפת העולם היא בהחלט. הרבה אנשים אפילו יצבעו במדינות או ביבשות שבהם הם מבקרים כשהם הולכים.

קרוֹאָסוֹן.

118-חמוד-קעקועים-לילדות

לאוהב העונג המאפה הצרפתי הזה.

חצי שרוול דרקון.

119-חמוד-קעקועים-לילדות

דרקונים נהדרים גם לבחורים וגם לבנות להתקעקע. יש להם הרבה היסטוריה ומשמעות מאחוריהם וניתן לעשות זאת במגוון סגנונות.

ורדים.

קעקועים ורדים

ורדים אלה עדיין לא מלאו אך הם מראים כיצד הם יכולים להיראות נהדר הן עם קווי מתאר והן עם דיו אדום באמצע.

גורים.

חמוד-כלב-קעקוע

ילדה עם כמה קעקועים טריים מצמררים עם הגורים שלה.

כוכב המוות.

אנחנו ממש אוהבים את זה. למרות שזה לא מתאים לכולם, אני חושב שכל מעריץ של מלחמת הכוכבים יעריך את זה.

חרוזים וצלב.

123-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצוב מגניב הכולל חרוזי תפילה וצלב. אנחנו מאוד אוהבים איך חרוזי התפילה יוצרים לב אהבה בזה.

שרוול מלא.

בנות קעקוע בשרוול מלא

תצלום טוב של ילדה עם עיצוב קעקוע בשרוול מלא הכוללת דרקון ונערה.

כדור פורח.

אם אתה קצת אלטרנטיבי ומחפש בסיס מגניב לעיצוב תבנית לכדור פורח הוא בחירה טובה.

פרחים.

126-חמוד-קעקועים-לילדות

כמה גזעים השזורים שהם ממש פשוטים אך נוקבים.

שַׁפִּירִית.

עיצוב קעקוע אחורי יפה בבסיס הצוואר.

חתול צ’שייר.

128-חמוד-קעקועים-לילדות

לכל חובבי אליס בארץ הפלאות בחוץ. ורודים הם בחירה מצוינת לקעקוע נשי ותקבל הרבה מחמאות על העיצוב הזה.

ספר מודרני.

129-קעקועים חמודים-לילדות

עיצוב בצבעי מים הכולל ספר. זהו סגנון מודרני שנראה מאוד מעניין ודורש קעקוע מוכשר.

החוטף.

130-חמוד-קעקועים-לילדות

עיצוב נהדר בסגנון הארי פוטר של קמצוץ הזהב מהספרים.

הירח.

131-קעקועים-חמודים-לבנות

הירח לא חייב להיעשות רק בשחורים ואפורים, הוספת כמה אדומים או תפוזים יכולה להיראות מגניבה מאוד.

טוֹפֶר.

1-חמוד-קעקועים-לילדות

טוויסט נחמד בהדפסי הכפות הקודמים שהראנו.

סָגוֹל.

2-חמוד-קעקועים-לילדות

בסיס הצוואר הוא בחירה טובה מאוד עבור נערה שחושבת לעשות קעקוע.

מאחורי האוזן.

3-חמוד-קעקועים-לילדות

כמו שמאחורי האוזן. אנחנו באמת אוהבים את התמונה הזו בעיצובים בסגנון תמונה של פיטר פן.

כֶּלֶב.

4-חמוד-קעקועים-לילדות

הוא כתוב “חזק כמו שהיית” ואין ספק שהוא נותן כבוד לחבר מיוחד שאיבד.

אננס כפול.

5-חמוד-קעקועים-לילדות

לעשות קעקוע תואם עם חבר היא דרך מצוינת להזכיר לכם אחד את השני ובעיצובים תואמים.

פרח שפתיים.

6-חמוד-קעקועים-לילדות

פרח מגניב בסגנון מודרני שבו הפרח נראה כמו שפתיים של מישהו.

מטאליקה

7-חמוד-קעקועים-לילדות

זה אולי קשה לראות אבל העיצוב הזה מורכב משולבי M’s והוא סמל מלהקת המטאל האמריקאית המפורסמת Metallica.

ציפור.

8 קעקועים חמודים-לבנות

אם אתה רוצה קעקוע על הזרוע שלך אבל גם רוצה להיות מסוגל להסתיר את זה בקלות יחסית מכפי שהגב הפנימי הוא מקום מצוין לבחור בו.

שמש וירח.

9-קעקועים-חמודים-לבנות

להב הכתף הוא נקודה מאוד יפה לנשים להתקעקע בהן. יש להם את האפשרות לכסות אותו עם קרדיגן או שהם יכולים להראות אותו גם עם חולצה או שמלה ללא גב. השמש והירח מחזיקים משמעות רבה גם להם.

נוחות.

10-חמוד-קעקועים-לילדות

המשמעות הבסיסית של סרנדיפיטי היא מזל טוב שלא חיפשת. זה נמצא לעתים קרובות בצורה של אהבת חייך שלא בהכרח חיפשת. אנחנו מאוד אוהבים את הגופן בדוגמת זה שנראה כאילו הוא יוצר בהתאמה אישית על ידי הקעקוע. ישנם קעקועים המתמחים בתסריט ותמיד זה רעיון מצוין לראות את עבודתם לפני שתתחיל.