İç kahverengi mutfak

Son birkaç yılda birçok ton “yeni nötrler” olarak ortaya çıktı. Ancak dekorasyonda en çok gözden kaçan ve abartılan tonlardan biri artık ön plana çıkıyor, harika bir nötr şema yapabilir – ya da gerçek bir açıklama yapacak kadar güçlü olabilir. Evet, kahverengi genellikle en orijinal seçim olarak kabul edilmez, ancak modern iç mekanlara doğru yol alır..

Kahverengi ile ilişkili çağrışımlar sonbaharda, doğaldır ve mekanınıza bir tür karşılama sıcaklığı getirmesi garanti edilen organik bir his verir. İçinde çok çeşitli gölgeler var. Zengin bir maun kahverengi kendini ifade edebilir, ancak yumuşak uçuk kahverengi, parşömen veya sütlü kahverengi, tablolar için yumuşak, davetkar bir zemin oluşturabilir., mobilya, detaylar.

Sağlam görünen bir mutfak

Sağlam görünen bir mutfak

kahverengi mutfak fikirleri

Kahverengi – koyu renkli ahşabın rengi, verimli toprak. Bu, kırmızı, siyah, sarı kombinasyonundan oluşan bileşik bir renktir. Doğada, ağaçta, toprakta yaygındır, insan saçı, göz rengi, cilt pigmentasyonudur..

Açık bejden koyu kahverengiye uzanan birçok ton içerir.. Bazı insanlar kahverenginin bir mutfağı dekore etmek için çok sinirli veya sıkıcı olduğunu düşünecek, ancak doğru şekilde yapılırsa rahat, konforlu, hoş, sıcak bir mutfak yaratabilirsiniz..

Onu mutfağa dahil etmenin birkaç yolu vardır, örneğin büyük ölçekte hassas bir şekilde kullanarak, örneğin, dolaplar, döşeme, mutfağın diğer temel bileşenleri. Gölgeler birçok farklı metal, doku, cila ve teknikle iyi çalışır. Pencere kaplamaları, bar tabureleri gibi farklı öğeleri karıştırabilir, eşleştirebilirsiniz., apron vesaire. Kahverenginin sıcaklığını seviyorsanız, mutfakta nasıl kullanabileceğinizi öğrenin, işte bazı fikirler..

Koyu renklerde klasik

Koyu renklerde klasik

Eskiyi yeniyle karıştırın

Kahverengi, tarihi ve yeni tarz gibi iki tür dekorasyon şemasını birleştirmek için harika bir seçenektir. Kahverengi genellikle daha eski, daha geleneksel bir renk olarak kabul edilirken, onu “eskiden” geri getirebilir, bugün için daha modern hale getirmek için “yeni” ye ekleyebilirsiniz.. Fırçalanmış nikel veya paslanmaz çelik gibi şık, modaya uygun görünüme sahip son teknoloji cihazlar, kahverengi tonlarıyla iyi çalışır.

TavsiyeKahverengi dolapları cam kapılı veya açık raflı döşeme veya traverten backsplash ve açık ve koyu kahverengi karışımı ile granit tezgah ile karıştırın.

popüler renkler

Sıkıcı kahverengiyi dengelemek için mutfakta bir renk sıçraması kullanın. Kırmızı tonlar her zaman onunla iyi gider. Sarı, gri, turuncu tonları da kahverengi ile sıklıkla kullanılır. Kumaşlar, pencere kaplamaları veya koltuk minderleri gibi vurgular için en iyi yerdir.. Bir önlük deseninde veya mutfağınızın üzerinde asılı duran bir ışıkta bir renk sıçraması kullanın. tablo.

İç mekanınıza canlı öğeler ekleyin

İç mekanınıza canlı öğeler ekleyin

Mobilyalarınızı yükseltin

Kahverengi bir tonla mantıklı bir görünüm yaratmak istiyorsanız, mutfak masası, gaz sobası veya büfe gibi daha modern mobilyalar deneyin. Modern ama aşırı büyük olmayan öğeleri bulun.

Büyük bir kahverengi masa veya başka bir büyük mobilya parçası, mutfağa gerçekten çok fazla kahverengi getirebilir ve onu ağırlaştırabilir.. Modern veya boyalı bar tezgahları veya cam kapılı beyaz ve krem ​​rengi büfeler mutfağınızı başarılı bir şekilde dekore edebilir..

kahverengi kombinasyonları

Kahverengi, istikrar, koruma, konfor, destek anlamına gelen ciddi, gerçekçi bir renktir.. Sağlam, dayanıklı, olgun olduğu için iç tasarımda erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir..

Kahverengi ile birlikte leylak

Kahverengi ile birlikte leylak

Kahverengiyi iç mekandaki diğer renklerle birleştirmek aşağıdaki gibi olabilir:

 • sıra dışı nötr bir görünüm için kahverengi ile gri, gümüş metalik;
 • güçlü nötr bir arka plan için siyah, turuncu-kırmızı, beyazımsı kahverengi;
 • nötr renkler için uçuk pembe, açık kahverengi, bej, siyah;
 • açık kahverengi, turuncu narenciye, dünyevi titreşimler için beyazın bir tonu;
 • kahverengi, kırmızı, parlak deniz mavisi hayat dolu topraksı bir şema yaratır;
 • koyu toprak turuncu-kırmızı ile gri tonları ile kahverengi tonları güçlü bir erkeksi şemadır;
 • arka plan olarak koyu çikolata, turuncu-kahverengi, sarı ve ayrıca hafiflik katan gri tonlarla harika çalışır.

Parlak turuncu tezgah

Parlak turuncu tezgah

Mutfak evin kalbidir, tüm aile için lezzetli yemeklerin hazırlandığı yerdir. İyi yemek, çevredeki renklerle tamamlanan atmosfere, sıcaklığa ihtiyaç duyar. Gelin hep birlikte özenle seçilmiş bu örneklerle her bir rengin mutfağımızı nasıl etkilediğine bir göz atalım..

Kahverengileri parlak, nötr tonlarla karıştırmak

Açık, koyu kahverengi tonları, iç tasarımdaki yeni trendlerde yerini almaya devam ediyor. Rahat, güvenli, zarif, tanıdık, her tarza, düzene, mimariye çok uygundurlar. Açık, koyu tonlar çok yönlüdür, büyüleyicidir, nötr tonlarda sakin, huzurlu iç tasarımlar oluşturmanıza veya kişiselleştirilmiş ev iç mekanları oluşturmak için canlı renk kombinasyonları denemenize olanak tanır..

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar

Kahverengi oldukça etkileyici ve güçlü olduğundan, koyu kahverengi bir tablo, kırlent, saksı veya resim çerçevesi bile modern iç tasarımı daha açık tonlarda güzel bir şekilde vurgulayabilir, güçlü renk kontrastları ve rahat bir his ile bir ev iç mekanını zenginleştirebilir.. Etkileyici, beklenmedik bir etki için duvarlara kahverengi tonlarında tablolar veya fotoğraflar yerleştirebilirsiniz..

Tüm kahverengi tonlar iyi çalışır siyah, gri, beyaz süsler. Doğal, canlı, modern iç mekan renk şemaları yaratan yeşiller, sarılar ile ilginç görünüyorlar. Mor, kırmızı, pembe, mavi – vurgular için uygun bir alternatif.

kahverengi ve beyaz kombinasyonu

Kahverengiler beyaz dekorla harika görünüyor – beyaz oda mobilyaları, aydınlatma sistemi, duvar resmi, perdeler pencereler için, paspaslar. Beyaz, kahverengiyi daha anlamlı kılar, kontrastı vurgular, ikisi birlikte temiz hava ve nemli toprak gibidir. Mutfak tekstillerinde krem ​​veya beyazın herhangi bir tonunun kombinasyonları dengeli, canlı ve konforlu mutfaklar yaratmak için harikadır..

Beyaz, kahverengiyi daha etkileyici kılar

Beyaz, kahverengiyi daha etkileyici kılar

boz dekor

Kahverengi herhangi bir doku ile iyi gider, özellikle doğal ile güzel görünür. ağaç. Gri rengi, ahşapla parlak bir kontrast oluşturacak şekilde kaba tekniğe yerleştirin. Ahşap, rahat bir atmosfere endüstriyel bir dokunuş getirmek için beton duvarlarla da inceltilebilir..

Şeffaf akrilikli krom, seramikli ferforje, farklı renk vurgularına sahip çikolata tonlarında modern iç tasarım için mükemmeldir. Muhteşem ışık, koyu tonlar, koyu moka, kahve, çikolata, bronz, hardallı maun, kum veya deve tüyü güzel, rahat görünüyor.

Kahverengi herhangi bir doku ile iyi uyum sağlar

Kahverengi herhangi bir doku ile iyi uyum sağlar

duvarlar

Kestane duvarlar, yumuşak tonlu abajurlarla en iyi şekilde görünür. Açık kahverengi tonları, bej, sarımsı kahverengi, romantik, rahat bir görünüm yaratmak için harikadır, odanın ruh halini etkiler.. Canlı sarılar, zümrüt yeşilleri cesur, şık vurgular için iyi çalışır ve nötr kumral tonlarında modern iç tasarımları aydınlatır.

Önemli. Kestane rengi boyalı duvarlar benzersiz bir iç mekan şeması yaratır, odaya yeni bir görünüm getirmenin, benzersiz, çok kişisel ev iç mekanları yaratmanın yollarından biri olarak hizmet ederler..

Kontrastla oynayın

TavsiyePencere gölgelikleri, döşemelik kumaşlar, abajurlar, kırlentler, saksılar, mutfak eşyalarınız için açık pembe, mor veya mavi renk tonları, mor, kırmızımsı kahverengi tonları kullanın..

Bu tonlar, koyu ve açık kahverengi tonlarını temel alan, ilgi çeken, canlı tasarımlar getiriyor..

minimalist tarz

minimalist tarz

Doğal ahşap dokular ve tekstiller

Çikolata rengi mobilyalar için harikadır. Masif ahşaplar, modern ahşap malzemeler tüm koyu, açık kahverengi tonlarıyla uyum içindedir. Canlı tonlarda dekoratif aksesuarlar eklemek, benzersiz, etkileyici çağdaş fikirler yaratır..

Jüt Fikirleri Şık Çevre Dostu İnziva Yerleri Yaratın. Kestane, şık desenler ve diğer hafif nötr tonlarla birleştiğinde, çarpıcı ayrıntılarla şaşırtarak, iç mekana özel bir görünüm kazandırarak, denge getirerek iç tasarımı çarpıcı bir şekilde değiştirebilir..

Tek renkli bir şemaya yaratıcı resimler ekleyin. Duvarlar, dolaplar, akılda kalıcı yastıklar, döşemelik kumaşlar, pencere perdeleri veya mutfak eşyaları, vazolar, abajurlar için satranç, çizgiler, basit geometrik veya yuvarlak süsler – iç tasarım için başarılı, benzersiz, modern fikirler.

Çikolata rengi mobilyalar için harika

Çikolata rengi mobilyalar için harika

Yumuşak bej ve koyu kahverengi renk kombinasyonu

Kremsi, çikolata tonları inanılmaz derecede romantik ve yumuşak görünüyor. Koyu kahverengi ile açık kahverengiyi karıştırmak gibi bej, deve yünü, koyu sarı, kum, ten rengi, buğday ve ayrıca açık deniz mavisi, mavi, mavi ile modern iç tasarım fikirlerini vurgulayan muhteşem ama rahat, zarif ev iç mekanları yaratmanın yollarını sunar.

Ahşap kulaklık

Doğal renklerde ahşap mobilyalar rahat, tanıdık görünür ve geleneksel ve eski ev iç mekanları için iyi çalışır. Ama aynı zamanda kişiliğinizi yansıtan genç, taze, çağdaş iç mekanlar yaratmak için de harikadır – sadece şemaya cesur, canlı renkler ekleyin..

Tezgahlar için doğal taşı dolaplara yerleştirin, böylece her iki malzeme birbirini tamamlar ve oynar.

Bu mutfak rahat görünüyor

Bu mutfak rahat görünüyor

Sarı-kahverengi iç

Sarı, yaratıcılık ve büyüme anlamına gelir. Parlak renkler, neredeyse nötr kahverengi bir renk tonu ile uygun şekilde yumuşatılır. Sarı, düşünceyi, hayal gücünü ve yaratıcılığı teşvik ettiği tespit edilen canlı bir renktir..

Kararlı, katı kahverengi, sarılarla iyi çalışır. Aynı zamanda sadelik, rahatlık anlamına gelen bir renktir. Pratik ama şehvetli tonları olan kahverengi, mutfak dekoru için en uygun olanıdır. Kahverengi ve sarı mutfak, sürekli olarak yaratıcı ve doyurucu bir diyetin odak noktasıdır..

Sarı, daha muhafazakar kahverengilerle çok iyi eşleşen çok yönlü bir renktir. Zengin kehribardan soluk kremaya kadar çok çeşitli tonlara sahip olduğundan, kahverengi şemada ek olarak hizmet ettiğinde iyidir.. Sarının daha parlak tonları şunları içerir:

 • çizelge;
 • krom;
 • altın;
 • Limon.

Kahverengi, bejden bitter çikolataya kadar değişen tonlara sahiptir..

Sarı yaratıcılık ve büyüme anlamına gelir

Sarı yaratıcılık ve büyüme anlamına gelir

Krem, tereyağı ve limon macunu gibi daha sıcak sarı tonları, daha zengin, daha koyu kahverengilerle çok iyi uyum sağlar. Daha geleneksel bir görünüm verirler, sıcak bir karşılama sunarlar..

Ekleyebilirsin:

 • parlak pop renkleri;
 • çizelge;
 • narenciye;
 • altın.

Kehribar ve kayısı gibi daha derin sarı tonları, bej ve kahverengilerle sansasyonel görünüyor. Bu kombinasyonun kasvetli görünmesini önlemek için, ilginç kılmak için birkaç damla kırmızı veya yeşil veya hatta siyah ekleyin..

Bir odanın renk düzeni onun hissini belirler

Bir odanın renk düzeni onun hissini belirler

İşte tasarımcıların bu konuda söyleyecekleri:

 • “Kahverengi kırmızı, sarı ve siyahın bir karışımı olduğu için zaten bileşikte olduğu için sarı ile iyi görünen bir bileşik renktir. Duvarları tereyağı ile boyayın ve dolapları ve zeminleri koyu maun gibi görünmesini sağlayın. Tezgah ve döşeme için uçuk kahverengimsi sarı bir granit kullanın ve backsplash üzerinde aynı sarının daha parlak bir tonu var. Çanak çömlek veya pencere çerçevelerindeki kırmızı vurgular bir odak noktası ekleyebilir. “- Jordan Dayne of Jazz Interiors.
 • “Duvarları bej yapın ve parlak limon veya düğün çiçeği sarısı dolaplar ekleyin. Bej, beyaz ve sarı desenlere sahip vinil döşeme, baş döndürücü görünecek. Duvar kaplaması, kilim ve çanak çömlek üzerine siyah vurgularla aynı sarı tonunda bir önlük ekleyin. “- Pretty Homes’dan Ashley Brown.
 • “Koyu ahşap dolaplı kehribar duvarlar ve aynı döşeme güzel görünüyor. Lezzetli bir kontrast için bej veya krem ​​odak noktaları ekleyin. Renkler mükemmel uyum sağlar ve gerçekten sıcak ve rahat bir atmosfer yaratır ”- Sandra Lenon.

Sarı çok yönlü bir renktir

Sarı çok yönlü bir renktir

Bir odanın renk düzeni onun hissini belirler. Sarı ve kahverengi mutfak geleneksel ve sıcak ya da sert ve modern olabilir. Planınızı seçin ve oluşturmaya başlayın. Kendi kombinini yap.

Yeşil ve kahverengi yaz paleti

Yeşil aslında bir yaz rengidir ve çim yeşilinin doğru tonunda seçildiğinde en iyi şekilde görünür. Kahverengi ve yeşil birlikte harika bir kombinasyon çünkü doğada, özellikle ağaçlarda gördüğümüz şey bu..

Ahşap mobilyalar içeren bir düzen düşünün. Mutfak, ahşabı aynı anda stil ve işlev için etkili bir şekilde kullanabileceğiniz evin bir parçasıdır. Burada, doğal kahverenginin çeşitli tonlarındaki dolaplar için ahşabı doğru bir şekilde kullanmanız gerekir ve bunları küçük şeylerde yeşil aksanlarla birleştirebilirsiniz.. Yeşil tonlar bulaşıklarda olabilir, duvar kağıdı, kilim ve perdeler. Dolaplar için yeşilin uygun şekilde kullanıldığı evler var. Bir şeye karar vermeden önce renk şemasını önceden düşünün..

İç mekana biraz yaz ekleyin

İç mekana biraz yaz ekleyin

kahverengi dolaplar

Rattan tonlarından daha koyu meşe ve ceviz tonlarına kadar, düzeninize sorunsuz bir şekilde entegre edebileceğiniz kahverengi mobilyalar için çok renkli seçenekler var. Yeşile gelince, en basit fikir onu duvarlar için kullanmaktır. Duvarları tasarlarken zeytin kadar koyu değil, çimen kadar hafif de olmayan sessiz yeşil tonlarına sadık kalabilirsiniz.. Kullanılabilecek diğer renkler beyaz ve biraz sarıdır..

Akşam Yemeği Bölgesi

Yeşil ve kahverengi birlikte, bir alan için yer olması koşuluyla yemek masası için mükemmel bir karışım oluşturur. Yine kahverengi elementler mobilya ve döşemelerde bulunurken yeşil, masa örtüsü, pencere çerçeveleri, duvar kağıdı ve sofra takımı olarak kullanılır. Buraya eklenecek ilginç bir fikir bitkileri içerir – saksılarda, vazolarda, saksılarda veya asılı. Bitkiler doğal bir ışık kaynağının olduğu yemek odaları için harika çalışın.

Küçük, parlak öğeler mutfağı daha ferah hale getirir

Küçük, parlak öğeler mutfağı daha ferah hale getirir

Yaz kahvesi ve yeşili paleti kullanmanın en iyi nedeni, her iki rengin de eşit/dengeli miktarlarda olması ve birbirini uyumlu bir şekilde tamamlaması durumunda inanılmaz bir stabilite sağlamasıdır.. Ana temayı seyreltmeden beyaz, sarı ve siyah orantılı olarak kullanılabilir..

Kahverengi ve grinin muhteşem kombinasyonu

Bir odada iki nötr – kahverengi ve gri – kombinasyonu kesinlikle uygundur, ayrıca doğada da bulunurlar. Sadece mükemmel uyum sağlamakla kalmazlar, diğer birçok renkle de iyi çalışırlar..

Karşıtların çekimi

Herhangi bir renkte olduğu gibi, kahverengiler ve griler daha soğuktan daha sıcağa değişebilir, ancak genel olarak kahverengi daha sıcak ve gri daha soğuk olarak kabul edilir. Birlikte çok iyi olmalarının nedenlerinden biri de bu.. Gri, hoş bir görsel dinlenme sağlayabilir ve kahverengi mobilyalarla bir odanın daha soğuk alanlarını işaretleyebilirken, kahverengi, grinin hakim olduğu bir odaya sıcaklık katabilir..

Gri gözler için hoş bir dinlenme sağlayabilir

Gri gözler için hoş bir dinlenme sağlayabilir

Karıştırma

Ağırlıklı olarak kahverengi ve gri bir renk şeması kullanırken her iki rengin de farklı tonlarını kullanmak ilgi çekici olacaktır. Ve bu renk düzenini yüzeylerde, duvarlarda, vurgulu duvarlarda (özellikle dokulu tuğlalarda) ve tazelik katan aksesuarlarda beyazın keskin kontrastıyla vurgulayın..

Özellikle gri duvarlar ve beyaz süslemelerle kontrast oluşturan ahşabın sıcak renklerini seviyorum. Kahverengi dolaplı bir mutfağa yeni bir görünüm vermek istediğinizde bu şema harika çalışıyor..

Ve kahverengiler ve griler nötr olduğundan, mevcut favori vurgu renklerinizi sergilemek için mükemmel bir zemin oluştururlar..

Küçük bir alan için şık seçenek

Küçük bir alan için şık seçenek

Tuğla duvar

Ham tuğla duvarlar, modern mutfaklardaki en son trendlerden birini tanımlar. İç tuğla yüzeyler, geleneksel ve modern evlere vintage stili getiren güzel ve özgün mimari özelliklerdir. Otantik tuğla yüzey, yaşam alanlarına rustik bir his verir, rahat bir atmosfer yaratır ve sade iç tasarımı öne çıkarır.. Açık tuğlalar çok yönlüdür, birçok mutfak stiline uygundur ve küçük alanlarda ve geniş iç mekanlarda harika görünür..

Bunlar, tüm geleneksel ve modern malzemelerle iyi uyum sağlayan güzel, dayanıklı ve neredeyse bakım gerektirmeyen mimari özelliklerdir. Küçük tuğla blokları güzel desenler yaratır ve modern mutfaklara sıcaklık katar. İşlenmemiş tuğla duvar hakkında göze çarpan bir şey var..

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar

İşlenmemiş tuğla duvarlar, renk, doku ve desen bakımından çeşitlilik göstererek endüstriyel bir çekicilik veya kır tarzı bir ambiyans yaratır.. Kahverengi tuğlalar kendi başlarına harika görünseler de, kısmen veya tamamen boya ile boyanabilirler – gri, beyaz, siyah veya başka bir renk. Mutfaktaki herhangi bir tuğla tasarımı olağandışı olacak.

Sizin için ilginç olacak:

Ahşap benzeri iç mekan: 200+ (Fotoğraf) Rahatınız için hazır doğal tasarımlar

İç mekan algımızı etkileyen renk büyüsü: Parlak renklerde kırmızı mutfak tasarımı (115+ Fotoğraf)

Dekorasyonda Yeşilin tazeliği ve güvenliği: İç mekanda 130+ yeşil mutfak fotoğrafı. Bu doğal rengi veren nedir??

İç Mekanda Bej: 220 + Kombine kombinasyonların fotoğrafları (Oturma Odası, Yatak Odası, Mutfakta)

duvar kağıdı

Duvar kağıdını taklit eden tuğla kullanmak da oldukça uygundur. Gerçekçi görünen kendinden yapışkanlı dokulu panoları düşünün.

TavsiyeBenzersiz mekanlar yaratmak için vurgulu tuğla duvarı, benzersiz tuğla dokusu ve deseniyle iyi uyum sağlayan tüm krem, gri, kestane renkleri ile birleştirin..

Klasik mutfaklarda tuğla duvarlar harika görünüyor. Böyle bir duvar, modern bir yaklaşımı uyumlu bir şekilde birleştirerek iç tasarıma ifade katar.. Eskitilmiş tuğla duvarlar – doğal veya fotoğraf duvar kağıdı ile taklit – her zaman uygun olan oluklu bir doku ekleyin.

Bu duvar tasarıma ifade katıyor.

Bu duvar tasarıma ifade katıyor.

Tuğla duvar tasarımı

Mutfağınızın veya yemek odanızın genel görünümünü tamamlamak için bir iç tuğla duvar kullanmanın birkaç güzel yolu vardır.. Mutfağınızda yalnızca bir tuğla duvar varsa, bu bir vurgu duvarı olacaktır.. Üzerine mutfak dolapları ekleyerek odak noktası haline getirebilirsiniz..

Bir tuğla duvara bir saklama dolabı yerleştirerek veya açıkta kalan tuğlalara açık raflar ekleyerek, mutfak tasarımınızı sade bir atmosfer yaratan güzel tabaklar, kaseler ve kavanozlarla zenginleştirebilirsiniz.. Rustik tasarım özellikle sıcak, davetkar ve misafirperver görünüyor.

Tüm renkler mutfakta ham tuğlalarla iyi uyum sağlar ve boyanmamış blokların otantik, ilginç ve şık görünümünü vurgular. İç tuğla duvarın uyumlu bir renge boyanması da uygundur..

Krem rengi bir gölge ile birleştirilmiş tuğla duvar

Krem rengi bir gölge ile birleştirilmiş tuğla duvar

Art Nouveau mutfak tuğla ile

Tuğla duvar, benzersiz dokuları, desenleri ve renkleri mevcut mutfak dekoru ve renk şemaları ile karıştırarak modern mutfakları zenginleştirebilen ve güzelleştirebilen mimari bir özelliktir. İç tuğla duvarlar, modern mutfaklara sıcaklık ve antika bir çekicilik katar. Açık tuğlalar benzersiz, rahatlatıcı ve sofistike bir iç tasarım yaratır.

Mutfağın seçmesi için kahverengi ile hangi kombinasyon?

İç tasarımda kahverengi, diğer renkleri boğabilecek tamamen nötr bir renktir. Aynı zamanda ahşap mobilyalar genellikle kahverengi olduğu için hemen hemen her yerde kullanılabilir.. Nötr kahverengiler bir odayı daha ferah hissettirirken daha koyu kahverengiler güvenlik ve rahatlık hissi verir.. Daha çok nötr bir renk olduğu ve ayrıca sıcak ve çok yönlü olduğu için renk şemaları için bir dizi olanak sunar..

kırmızı

Bitter çikolata, kırmızı bakır tonuyla iyi gider. Bu, kırmızıyı yakmak donuk kahverengiyi seyrelterek, iç mekanı ilginç ve nadir hale getirdiğinde görülen durumdur..

kırmızı ile kombine

kırmızı ile kombine

Mavi

Çikolata ile eşleştirilen mavi, zengin kestane tonları kontrastlarla oynar ve rahatlatıcı, saran bir his yaratır.. Bu hassas ve huzurlu bir ikili.

Hassas ve huzurlu ikili

Hassas ve huzurlu ikili

Altın

Lüks bir görünüm için vurgulara, aydınlatmaya, mutfak gereçlerine ve cihazlara ekleyerek kahverengiyi altınla zenginleştirin.. Altının cüretkarlığı toprak tonlarıyla yumuşatılır ve iç mekana yumuşak ve rahat bir his verir..

turuncu

Bu, dünyevi bir başka organik katkıdır, her iki renk de birbirini tamamlar ve iç mekanı modaya uygun ve canlı kılar..

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar

İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar İç mekanda kahverengi mutfak (120 + Fotoğraf) - Şık fikirler için başarılı kombinasyonlar