Padma nebo nejlépe známý jako lotosový květ je posvátným symbolem asijské kultury. Hraje hlavní roli v indických náboženstvích, jako je hinduismus, buddhismus, sikhismus a džinismus. Vodní rostlina, okvětní lístky lotosu znamenají expanzi duše, která představuje božskou krásu a čistotu. Bohové Vishnu, Brahma a Kubera a bohyně Lakshmi a Saraswati jsou často spojováni s posvátným květem.

Konfuciánský učenec Zhou Dunyi z 11. století kdysi řekl: „Miluji lotos, protože když roste z bahna, je nepoškozený.”Věří se, že lotosový květ symbolizuje čistotu těla, řeči a mysli.”.

Náboženské symboly jsou jedním z nejoblíbenějších návrhů tetování a mnoho lidí má rádo posvátný lotos napuštěný na kůži.

Navzdory strašlivým úsudkům ostatních mají tetování pozoruhodné designy, ze kterých si můžete vybírat. Ať už chcete jednoduché návrhy nebo složité, čeká na vás spousta skvělých možností. Existují lidé, kteří jsou hákliví, pokud jde o rozhodování o tom, jaký design tetování by chtěli nosit, zejména že je to trvalé.

Víme, že nechat se tetovat je celoživotní rozhodnutí. Není to jen něco, čeho se můžete snadno zbavit, když přijde den, kdy máte pocit, že to není to, co chcete. Je tedy důležité, abyste věděli, co chcete. Ale víme, že to není snadné. Je to ošidné, zvláště když máte na mysli spoustu věcí.

Přesto žádné starosti. Shromáždili jsme různá tetování lotosových květů, ze kterých si můžete vybrat, pokud plánujete brzy získat inkoust. Tyto návrhy byly pečlivě vybrány pro vaši jednoduchost. Relaxovat. Máme pro vás dlouhý seznam, takže si nemusíte dělat starosti!

1. Nastínil lotos s tečkou a čarami

Tento design je ideální pro každého, kdo hledá jednoduché tetování lotosového květu na zápěstí. Ale pokud to chcete barevné, posvátná květina se může hodit k čemukoli.

lotosové květiny-tetování

2. Symbol Om

Symbol Om znamená ztělesnění konečné reality. Posvátnější je, když je design tetování sladěn s lotosovým květem. Všechny jsou černé, ale jsou tak elegantní!

3. Barevné tetování lotosového květu

Vícebarevný design tetování zdůrazněný Mandalou, která je také duchovním symbolem, který představuje vesmír. To vyžaduje hodně tvrdé práce, ale stojí to za to.

4. 3D efekt

3D efekty tetování jsou v dnešní době slavné a mít je na tetování lotosového květu je dechberoucí. Tento design je obrovský, což je skvělé pro ty, kteří hledají odvážné a velké vzory na zadní straně ramen.

5. Tečkovaná práce

Tetování lotosového květu vypadá skvěle na zádech, zejména s tečkou.

6. Plná černá

Tento složitý tetovací design lotosového květu je na paži prostě dokonalý a nádherný.

7. Barevné tetování lotosového květu

Tento vícebarevný design tetování dodává vaší pokožce více živosti.

8. Rozšířené lotosové tetování

Delší tetování lotosového květu dobře sedí na noze.

9. Malé tetování

Tento přehledný a jednoduchý design je skvělý pro malé sběratele tetování.

10. Tetování inspirované lustrem

Design tetování je perfektní na zádech díky své lustrové inspiraci. Různé zářivé barvy také vypadají úchvatně.

11. Akvarel

Tetování s akvarelovým efektem je naprosto nádherné. V dnešní době jsou tak slavní. Tento design je jedinečný tím, že přidal latinská slova „Memento Mori“, což znamená „pamatujte, že musíte zemřít“. Je to „středověká latinsko křesťanská teorie a praxe reflexe smrtelnosti“.

12. Definované tetování

Pokud chcete více definované tetování lotosového květu, tento design je správný. Je větší a vypadá úžasně na břiše.

13. Bodové tetování s lustrovou inspirací

Tečkovaná práce na tomto tetovacím designu je nádherná a přidání lustrového efektu mu dodává nádech elegance.

14. Plné okvětní lístky

Toto je další načrtnutý design tetování. Vypadá to velmi skromně, ale je to obrovské.

15. Lotosový květ se širokým obrysem

Pokud potřebujete větší tetování na stehno, tento design je skvělý. Díky hustému obrysu a akvarelovému pozadí nikdy neuděláte chybu.

16. Definovaný lotosový květní pupen

Barevná kombinace tohoto designu tetování je zářivá. Ideální pro ty, kteří hledají barevné tetování lotosu.

17. Minimalistický

Velmi jednoduchý design tetování, přesto elegantní a nenápadný. Může být napuštěno kdekoli na těle v závislosti na tom, kde chcete, aby to lidé viděli. Lotosové květiny jsou vždy trendy!

lotosové květiny-tetování

18. Lapač snů

Takže místo samotného tetování lapače snů je lotosový květ výraznější, když je kombinován s prvním. Je to chytlavé a elegantní.

19. Duha

Pokud jste součástí LGBTQ nebo prostě chcete vícebarevné tetování, tento design vám nejvíce vyhovuje.

20. Skromný

Je to čistý černý inkoust, ale design, který hledáte, může být tetování na zádech s lotosovým květem.

21. Dlouhé okvětní lístky

Lotosové květy mohou vypadat kratší, když se objeví ve vodě, ale přirozeně mají delší okvětní lístky. Dokonce se věří, že tisíce okvětních lístků posvátného květu jsou místem odpočinku asijských božstev.

22. Nízký klíč

Toto je další minimalistický design tetování a je určitě perfektní na ruce, pokud jste malý sběratel tetování.

23. Nenápadný

Jedná se o další jednoduchý, ale elegantní design tetování, který se hodí všude v těle. Řekli, že jednoduchost je hezká, takže si ji můžete vybrat pro své další tetování.

24. Okázalý

Barva, 3D efekt a odvážnost tohoto tetovacího designu jsou neuvěřitelně živé. Je to obrovské a je to skvělé na zádech.

25. Spirála

Rozšířený lotosový květ díky spirálovému designu si může vybrat kdokoli, zejména pro ty, kteří chtějí pouze skromný design tetování.

26. Černá a bílá

Pro ty, kteří hledají černobílý design tetování, je to již ideální.

27. Růžová

„Zatřeste prachem“ s tímto roztomilým designem tetování. Dívkám se to určitě bude líbit.

28. Lotosový květ s korálky

V případě, že hledáte větší tetování, je to docela obrovské a určitě se to vejde na jakoukoli část vašeho těla – zejména na paži. Korálky také vypadají déle.

29. Jednoduchý Lotus

Pro každého, kdo hledá malý design tetování a může být snadno skryt, je to pro vás dobrá inspirace. Je to jednoduché, a přesto chytré.

30. Pohled shora na lotosový květ

Zde je pohled shora na tetování lotosového květu. Pokud chcete masivní, tato velikost je ideální pro vaše záda. Jinak můžete svého umělce požádat, aby zmenšil velikost, pokud se vám líbí menší než tato.

31. Trojitý

Pokud jsou vaše oblíbené lotosové květiny a nemůžete se z nich dostat, nechte si tetování posvátného květu vytetovat na záda. Ať už je to čistě černé nebo vícebarevné, vše zůstává krásné.

32. Symbol Om ve stínové práci

Oba návrhy mají smysl. Mohou jít daleko, pokud jsou přizpůsobeny jako tetovací design. Stínová práce na těchto návrzích je opravdu dobrá. Ačkoli je černý, design může být také barevný.

lotosové květiny-tetování

33. Lustr

Akvarelové vzory jsou rozhodně atraktivní. Kombinované barvy tohoto tetování jsou úžasné, možná to budete chtít získat na dalším inkoustu. Ty docela složité lustry jsou také v pořádku.

34. Černý obrys

Roztomilý design tetování lotosového květu je na paži dostatečně skvělý. Je čistě černá, ale pro ty, kteří ji chtějí barevnou, bude vypadat ještě lépe.

35. Drobeček

Pokud plánujete dostat inkoust na prsty, je tento design tetování tím pravým. Je příliš malý a naprosto se vejde do vašich dlouhých prstů.

36. Lotosový květ s liniovou prací

Složitý design tetování vytvořený úžasnou liniovou prací je naprosto nádherný. I bez barev je tento lotosový květ nádherný slovy.

37. Drobné tetování s blackwork

Zde je jiný design tetování lotosového květu pro prst. Je to minimalistické a hezké zároveň.

38. Tetování ramenního květu Lotus s tečkou

Další návrh tetování na paži vede na seznamu inkoustu z lotosového květu. Jemná tečková práce, stejně jako stíny, vypadají, jako by byly pečlivě provedeny.

39. Černý obrys

Toto tetování lotosového květu je velmi jednoduché. Díky živému akvarelovému pozadí je živější, ale i bez pozadí je stále nádherný.

40. Jasně zbarvený lotos

Skutečný lotosový květ již má dynamickou barvu, ale existují lidé, kteří chtějí, aby jejich tetování bylo živější a ostřejší.

41. Lotus flower black and white tattoo

Ať už je barevný nebo černobílý, lotosový květ zůstává přitažlivý jako tetovací design. Pokud máte v plánu se dostat na zápěstí, tento design je perfektní.

42. Černý lotos s lustrem

Pokud zjistíte, že lotosový květ je bezútěšný, když je napuštěný sám, přidání designu lustrového tetování dodá živost.

43. Růžová

Toto je další design růžového tetování. Je dívčí a jednoduchý, ale velmi elegantní, dá se nosit kdekoli na těle.

lotosový květ-tetování44. Tetování květů mandaly lotosu

Pro každého, kdo hledá tetování lotosového květu, ale chce přidat nádech mandaly, je tento design pro vás to pravé. Černý inkoust je na tomto designu opravdu pěkný.

45. Obrovský a kyprý lotosový květ

Pokud máte kdekoli jinde na těle spoustu místa pro umístění inkoustu, je tento tetovací design lotosového květu neuvěřitelně nápadný. Kombinace černé, růžové a oranžové barvy je naprosto ohromující.

46. ​​Ostrý černý lotos

Pokud máte rádi černý inkoust, takový design tetování je ideální nejen na zádech, ale také v jakýchkoli jiných částech těla. Černé tetování vždy přináší eleganci.

47. Modrá

Je skvělé, když vám na záda přijde barevný inkoust. Ale co je ohromující, je to obrovské a odvážné. Tento design tetování může být ten, který jste hledali.

48. Symbolické

Symbol Om. kompas a více sedí na jednom barevném lotosovém květu.

49. Rozšířený lotos

Na rozšířeném tetování je vždy něco úžasného. Není to jen proto, že vypadají déle, ale je to přidání designů, které dělají to více vzrušující. Ten roztomilý malý výhonek v tomto tetovacím designu je opravdu krásný.

50. Celá černá rozšířená

Chápeme, že lotosové květy jsou krásné, zvláště když jsou vybarveny jako tetování. Ale pokud je na vaše záda umístěno rozšířené tetování černým inkoustem, není nic hezčího než toto.

51. Vícebarevný

Tento design tetování je dalším vynikajícím uměleckým dílem. Je to velmi nápadné a skvělé pro každého, kdo hledá notoricky známý design, neodejde ze seznamu nikoho.

52. Pěkně v černém

Samotný lotosový květ je již neuvěřitelný jako design tetování na zádech, ale přidání bodové práce a malých vzorů jsou fascinující. Posvátná květina zde vypadá hezčí!

53. Barevný lotosový květ

Mít vícebarevné tetování lotosového květu může být složité kvůli spoustě dostupných návrhů. Ale získat tuto květinu jako tetování s mohutnými okvětními lístky je extrémně divoké. Vypadají docela ostře!

54. Blazing

Kombinace fialové, žluté a oranžové barvy v tetování lotosového květu je naprosto jasná a živá. Ale pokud chcete, aby byl jedinečnější než obvyklý barevný lotosový květ, ten planoucí design nahoře udělá čest.

55. Oranžový lotosový květ na rameni

Tento design je krásně uspořádaný na rameni. Může to vypadat žensky, ale víme, že květiny jsou unisex. Jeho návrh tetování mohou získat obě pohlaví. Ty oranžové lístky jsou tak krásné!

lotosový květ-tetování56. Nekonečno

S malými sběrateli tetování dokáže lotosový květ se symbolem nekonečna zázraky. Je perfektní na zápěstí. Ale budou vypadat pěkně všude ve vašem těle.

57. Všechny černé tečky fungují

Znám pár tatérů, kteří dokážou úžasnou práci s tečkami. Tenhle tady je dost krásný, zejména na zádech. Tečkovaná práce může být únavná, ale výsledek je neuvěřitelně úžasný.

58. Tetování lotosového květu v šedé barvě

Tetování lotosového květu není jen hezké v černé nebo vícebarevné barvě, ale vypadá krásně také v šedé barvě.

59. Oranžová s černým přízvukem

Nikdy jsem si nepředstavoval, že by mi černé a oranžové tetování vyrazilo dech. Je to docela velké, ale vypadá to skvěle.

60. Tetování zápěstí černým lotosovým květem

Jsme si vědomi toho, že na našich zápěstích není mnoho místa pro velká tetování, ale menší to udělají. Pokud chcete jednoduchý design, je zde další design černého lotosového květu.

61. Tetování fialového lotosového květu

Jste milovník fialové? Získání tetování fialového lotosového květu s přídavkem fialového motýla vás určitě přiměje zavolat svému tetovači právě teď.

62. Dragonfly Lotus

Pokud motýli milují lotosové květy, cítí to i vážky! Tady je další úžasná práce tetování lotosového květu spárovaná s barevnou vážkou tentokrát. Stínová práce v tomto designu je také pozoruhodná.

63. Modré pozadí

Jedinečnějším způsobem designu tetování lotosového květu je přidání pozadí v libovolné barvě podle vašeho výběru. Modré pozadí tohoto designu klade důraz na posvátný květ. Je to pěkně barevné!

64. Modřejší než modrá

Toto je další modrá barva tetování lotosového květu. Lidé milují tuto barvu, protože znamená oceány. Protože lotosový květ je vodní rostlina, modrá barva jej činí realističtějším. Je to úžasné.

65. 3d Lotus Flower tetování

Červená barva je vždy ostrá a živá a na lotosovém květu určitě vypadá nádherně. Díky 3D efektu to vypadá, že je to skutečné a živé. Kodus tomuto tetovacímu umělci tohoto designu.

66. Buddha

“THree věci nelze dlouho skrývat: slunce, měsíc a pravda. “

Siddhārtha Gautama nebo nejlépe známý jako Gautama Buddha, jehož učení a doktríny se staly základem buddhismu, je dodnes populární také jako tetování. Lotosový květ také představuje buddhismus. Buddha sedící na vrcholu posvátné květiny mluví za vše. Asijská božstva jsou také zastoupena sedící na lotosovém květu. Je známo, že lotosové květy kvetly všude, kam Gautama Buddha vstoupil a vkročil.

67. Černé praní

Tetování na paži má spoustu elegantních designů, nad kterými se můžete zamyslet nad dalším inkoustem. Ale lotosový květ by mohl udělat dobře, a pokud milujete černou barvu, tento design je pro vás ideální. Tetovací umělec odvedl skvělou práci při syndikaci černé barvy se světle růžovým inkoustem.