Chcete se trochu rozvětvit a udělat si piercing, pak už nehledáte nic jiného než tento článek? Nejoblíbenějším piercingem je piercing do pupíku a my vidíme proč. Je to sakra sexy! Některé ženy se rozhodnou získat pouze dvojitou kamennou lištu k dokončení piercingu, zatímco jiné budou experimentovat o něco více. Pokud chcete otřást svým piercingovým zážitkem, zůstaňte naladěni.

Možná si neuvědomujete, že v některých kulturách pupek piercing může symbolizovat mnoho věcí. Představují sílu, plodnost a dokonce i odvahu. Získání piercingu je něco, čeho se účastní muži i ženy. Piercing do pupíku je něco, co je u žen o něco oblíbenější než u mužů.

Koneckonců existuje mnoho různých způsobů, jak propíchnout pupek. Piercing do pupíku se vždy provádí hlavně z horní části pupíku. Pak je přes činku umístěna činka, která je na konci poseta. Pokud chcete jít trochu dále, můžete do svého piercingu přidat nějaké okouzlující kouzla nebo šperky, abyste získali další efekt.

Možná si to neuvědomujete, ale když vám propíchnou pupík, soustředíte se na zdůraznění formy a tvaru těla. To je dost důležité. “Ti, kteří mají vnější břišní knoflíky, se mohou rozhodnout pro piercing středem svého pupku, protože není dost místa, aby mohl projít jeho horní nebo spodní částí.”

Existuje mnoho různých prvků, které můžete přidat k piercingu na pupíku. Možná jste často viděli řetězy nebo dokonce pásy, které se připojují k piercingu, ale také jdou kolem pasu. Takto ostatní představují svou osobnost nebo vlastní smysl pro styl. Mnoho žen volí tyto možnosti, zatímco jiné zůstanou u tradiční činky nebo prstenu a to je také v pořádku. Šperky s hroty se dodávají ve všech tvarech a velikostech a opravdu je obloha limitem pro druh šperků, které můžete získat pro piercing do pupíku. Níže je 75 sexy piercingů na pupíku, které si určitě zamilujete:

1. Jednoduché návrhy

Jednoduchá činka a tahle nemá ani žádné šperky. Někteří lidé to prostě rádi zjednodušují. Je to skvělý styl, který vás zaujme. Nemusíte se vždy předvádět; jednoduchý piercing do pupíku je vše, co potřebujete k předvedení své osobnosti.

piercing do pupíku

2. Přidejte šperk

Jednoduchá činka, ale tahle má klenot. Pokud rádi nosíte bikiny, pak je to skvělý způsob, jak předvést svůj piercing. To je ta nejlepší část bikin, když se můžete pochlubit tím sexy piercingem, který vidí celý svět.

3. Roztomilé vzory

Jednoduchý design činky stačí k postříkání. Existuje mnoho žen, které dávají přednost tomuto jednoduchému dotyku, pokud jde o piercing.

4. Studované vzory

Pokud jde o piercing, je v pořádku mít věci jednoduché. Kdo by nerad obnažoval své břicho? Míče na čince jsou poměrně malé, takže je piercing velmi jednoduchý. Pokud nechcete něco příliš okázalého, pak je to pro vás.

5. Oslnivé klenoty

Šperky se dodávají ve všech tvarech a velikostech a v tomto případě jsou o něco větší. Stříbro jí z opálené kůže opravdu vyskočilo. Je to vzhled, který si určitě zamilujete, pokud máte jednoduchou osobnost.

6. Černá činka

Černá činka je vždy tajemným stylem, který ve vás vyvolá ten neskutečný pocit. Lesklá černá opravdu vyniká a dodá vám ten prvek tajemství, díky kterému o vás budou všichni mluvit. Je to sexy a přitažlivé.

7. Sexy styl

Tento sexy styl je ten, který si určitě zamilujete z mnoha důvodů. Jedním z nich je, že se můžete pochlubit v posilovně. Piercing do pupíku vypadá na jejím plochém břiše úžasně. Je to nejsexičtější část jejího žaludku.

8. Příslušenství

Mnoho žen rádo doplňuje své piercingy a to je toho skvělým příkladem. Kdo by nemiloval bling? Je to skvělý způsob, jak do svého stylu přidat trochu popu.

9. Lapač snů

Tento úžasný doplněk je o něco větší, ale je opravdu skvělý. Lapač snů je výrokem, kterým se můžete pochlubit, ať jste kdekoli. Je to sexy a ukáže to trochu vaší osobnosti světu.

10. Pistole

Pokud je vaše osobnost trochu drsnější, proč si k piercingu nepřipojit příslušenství k pistoli. Černá kolem drahokamu opravdu dává celé věci najevo.

11. Pěkné barvy

Miluji všechny tyto docela odlišné barvy. Je tu docela rozmanitost, kterou si určitě zamilujete. Výrazné barvy jsou opravdu lákavé. Červená, modrá, zelená nebo dokonce černá. Bez ohledu na to, jakou barvu si vyberete, bude krásná. S těmito barvami neuděláte chybu.

12. Koruna

Pokud se chcete cítit jako královna, proč se nepouštět do piercingu, který má nějakou královskou cenu. Koruna je dokonce červená, takže si během chvilky budete připadat jako královská hodnost.

13. Korunní klenoty

Tato koruna je o špercích. Noste korunovační klenoty s hrdostí.

14. Pěkná koruna

Pokud máte rádi větší piercing, pak si tuto třpytivou korunu určitě zamilujete. Šperk je velký, stejně jako příslušenství.

15. Plážové doplňky

Je to opravdu skvělý piercing do pupíku, protože šperky jsou modré, nemluvě o skořápkách a dokonce i o želvě. Pokud se vám to líbí, je to rozhodně velký doplněk.

16. Slunovratové slunce

Skvělý doplněk v podobě sluníčka. Pokud máte slunečnou osobnost, pak je to piercing pro vás.

17. Květinový piercing

Skvělý piercing, který se pohodlně vejde do pupíku. Z malých šperků je krásná květina. Je to nádherný piercing do pupíku.

18. Kulka

Pokud rádi lovíte nebo jen střílíte na svou oblíbenou střelnici, pak je to pro vás piercing do pupíku. Klenoty dodávají piercingu také pěkný prvek.

19. Růžová a modrá

Další příklad piercingu na pupíku pro milovníka zbraní. Šperky přicházejí v růžové a modré barvě, aby vám nabídly trochu osobnosti.

20. Těsné žaludky

Když máte malý žaludek nebo hubený pas, pravděpodobně si nepřejete příliš velký piercing do pupíku. V tomto případě se perfektně hodí.

21. Sunny Side

Tento krásný piercing do pupíku je ohromující, protože je jedinečný. Má šperky i zlato; je to ohromující kvalita.

22. Dvojitý piercing

Jedná se o neobvyklý piercing, který je doplněn černou činkou s přidaným příslušenstvím. Pokud chcete něco jiného než toto, je to pro vás.

Viz také: Piercing do chrupavky: Vše, co potřebujete vědět, než se dostanete (2018)

23. Dvojitá činka

Pokud chcete opravdu jedinečný vzhled, pak je získání činky se dvěma drahokamy přesně to, co hledáte. Je to sexy nový vzhled, který začíná být v módě.

24. Luk

Toto je určitě větší příslušenství. Pokud chcete piercing s nějakou třídou a elegancí, pak je to pro vás. Pro doplnění stylu existují šperky s malou mašlí. 

25. Fialový vzhled

Miluji úžasné fialové šperky s tímto piercingem, stejně jako přidanou mořskou pannu. Je to roztomilý design, který by se každému líbil.

26. Pírko

Skvělý doplněk v podobě peří, je opravdu nádherný.

27. Růžový lapač snů

Skvělý lapač snů, který je o trochu větší než růžová, jej opravdu nechává vyniknout. Pokud milujete pěkně růžovou, pak je to piercing do pupíku pro vás.

28. Návrhy řetězů

Jiný druh příslušenství, a to ve formě řetězů. Tento doplněk k pupíku je díky šperkařskému prvku opravdu nádherný.

29. Křišťálově modrá

Lapače snů jsou v dnešní době opravdu populární. Přidejte k jakémukoli příslušenství velký modrý krystal a určitě vám vykouzlí úsměv na tváři.

30. Malé piercingy

Tato sexy midriff vypadá s tímto piercingem úžasně, i když je malá. Pokud chcete jen malou a jednoduchou činku, která je stejně sexy jako ostatní.

21. Neon Green

Zábavné doplňky jsou jen způsobem, jak předvést svou osobnost. Přidejte zelený klenot nebo třeba kovbojskou botu nebo andělské křídlo.

22. Jednoduchý piercing

Jednoduchý piercing do pupíku, který si určitě zamilujete, pokud chcete něco jednoduchého a jedinečného.

23. Jednoduše Silver

Skvělá činka, která má jen stříbrný nádech. Je to perfektní piercing pro někoho, kdo má rád jednoduchost.

24. Konopí

Pokud máte trochu lásky k nějakému přirozenému rostlinnému životu, možná ho chcete reprezentovat. Je to roztomilý doplněk, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

25. Velké šperky

Skvělý piercing do pupíku, který je jednoduchý, ale sladký.

26. Vážka

Pokud máte lásku k vážkám, pak tento šperk zbožňujete. Milujeme fialovou, která je zde také zahrnuta.

27. Hrudná láska

Pokud chcete jen jednoduchý cvoček, pak si tento šperkovaný kousek zamilujete.

28. Velké klenoty

Šperky přicházejí v mnoha různých velikostech; vše závisí na vaší úrovni pohodlí. Pokud hledáte šperk, vyberte si jej podle tvaru pasu.

29. Jednoduchá růžová

Jednoduchý piercing do pupíku, který si určitě zamilujete.

30. Jednoduchá pronikavá láska

Není nic špatného na tom, mít věci jednoduché, možná taková je vaše osobnost. Piercing do pupíku je skvělý způsob, jak předvést svou skutečnou osobnost.

31. Houpací stříbro

Pokud máte rádi bling, vše, co potřebujete, je jednoduchá klenutá činka, která doplní váš vzhled.

32. Drobné činky

Činky přicházejí ve všech tvarech a velikostech a v tomto případě je činka malá.

33. Drobná modrá

Činka s modrými šperky je přesně to, co potřebujete pro prohlášení. Je to elegantní barva, která opravdu vypadává z kůže.

34. Neobvyklé designy

Skvělá činka, která je trochu neobvyklá. Pokud chcete něco jiného, ​​pak si tuto činku určitě zamilujete.

35. Jemné vzory

Piercing do pupíku, který s tetováním vypadá opravdu skvěle. Pokud máte rádi nějaké piercingy, pak je to pro vás skvělé.

36. Černá provedení

Velmi malá a velmi jednoduchá černá činka. Někdy je v pořádku to mít jednoduché.

37. Skvělé příslušenství

Příslušenství může být skvělé, pokud chcete, aby váš styl trochu více bling. Toto příslušenství není příliš velké, ale přidává určité odlesky.

38. Sloní láska

K tomu není potřeba činka. Velký slon činku zcela zakrývá. Pokud chcete opravdu jiný design, pak je to pro vás.

39. Černá provedení

Jednoduchá černá činka vytváří jednoduchý, ale elegantní styl. Pokud opravdu chcete jednoduchý piercing do pupíku, pak si ho určitě zamilujete.

40. Sexy styl

Sexy doplněk je přesně to, co potřebujete k dokončení svého osobního stylu.

41. Kotevní láska

Skvělý piercing, který je o blingu. Její kotva se projevuje touto kotvou, která má spoustu blingů. Je to sexy piercing do pupíku.

42. Zábava na slunci

Jednoduchý piercing, který můžete letos v létě vydržet na slunci. Je to pro vás perfektní piercing.

43. Stříbrná činka

Skvělý piercing do pupíku, který je o jednoduchosti. Skvělý styl, který je elegantní, ale přesto pozoruhodný zároveň.

44. Sexy jiskra

Jednoduché, sexy jiskření je vše, co potřebujete, abyste v životě udělali dojem. Všichni bychom mohli ve svém životě použít malou jiskru.

45. Strom života

Tento dvojitý piercing je super cool. Je zde několik drahokamových prvků, ale příslušenství stromu života je opravdu nápadné. Pokud chcete úžasný piercing, pak si ho určitě zamilujete.

46. ​​Sexy a stříbrná

Stříbrná činka, kterou budete milovat jen proto, že je stříbrná. Je to jedinečný způsob, jak předvést nějaký osobní styl.