Pokud hledáte tetování, díky kterému se budete cítit trochu bláznivě, pak si samurajské tetování určitě zamilujete. Jsou populární už mnoho let a nikdy nevyjdou z módy. Proti disciplíně bojových umění nikdy nemáte šanci. Bojová umění také skvěle překonávají strach ze zabíjení nebo boje. Díky tomu se cítíte tak špatně, protože víte, že jste součástí něčeho, co vás chrání.

Jaká je první věc, která vás napadne, když pomyslíte na samuraje? Byl by to meč? Samozřejmě, je to jeden z nejlepších aspektů.

Důležitý něco o samurajském meči je to, že drží moc a měli bychom vědět, odkud to pramení? Bojová umění jsou o cti, odvaze a respektu. To jsou hodnoty, kterých se pevně drží, aby jim pomohly v chaotických dobách. Pokud věříte i v tyto základní hodnoty, tak proč je nezastupovat pomocí tetování. Využívali také meditaci, aby jim pomohli překonat těžké časy a umožnili jim mít vždy ostré zaostření.

Pokud chcete mít tetování, které představuje statečnost a čest, pak je samurajské tetování pro vás. Níže je 41 jedinečných samurajských tetování, díky nimž se budete cítit jako blázen:

1. Podrobný design

Toto neuvěřitelné tetování je o podrobnostech a také vypadá docela úžasně.

samurajské tetování

2. Velké samurajské tetování

Pokud hledáte velké tetování, pak to může být to pravé pro vás. S tímto designem je spousta úžasných barev.

3. Válečník

Tento samuraj bojuje s tygrem a jejich bitva vypadá zuřivě.

4. Rozzlobený bojovník

Tento záďový bojovník je zárukou skvělého designu rukávů.

5. Skvělý detail

Toto je design starého školního samuraje a ten detail je neuvěřitelný, vypadá to jako kresba. Tmavé stínování také přináší zcela jiný vzhled designu. Tento neuvěřitelný design tetování si určitě zamilujete.

6. Tvář

U tohoto designu rukávu vidíte jen tvář bojovníka, ale to je vše, co potřebujete. Miluji jizvu, kterou ukazují na obličeji. Ke skvělému tetování nepotřebujete obraz celého těla. Je zde zahrnuto mnoho emocí.

7. Meč

Samurajský meč je jedním z nejpopulárnějších aspektů samurajského tetování. S tímto úžasným designem neuděláte chybu. Květinové prvky dodávají celkovému designu trochu tajemství.

8. Tradiční umění

Jedná se o velmi tradiční design, pokud jde o samurajské umění. Rudé slunce za válečníkem je skutečným tradičním aspektem. Tento válečník vypadá, že prožívá reflexní okamžik. Rudé slunce jen rozzáří celý obraz.

9. Tučné barvy

Samurajský válečník, který má spoustu výrazných barev. I zde je velký požár. Zelená je pro tento typ designu neobvyklá barva, ale to neznamená, že je to špatná věc. Je v pořádku experimentovat s barvou. Jde to hodně daleko.

10. Kresby

Toto podrobné tetování má několik vážně úžasných prvků. Zde zahrnuté detaily jsou opravdu úžasné. Nenajdete drsnější design než tento.

11. Slepý muž

Tento válečník trénuje tak, že zůstane slepý, a tak se může stát pánem. Mezi samuraji je to běžná praxe, protože chtějí být schopni používat své ostatní smysly i v bitvě.

12. Skvělý samurajský tetovací design

Pokud hledáte podrobné tetování, nemůžete s tímto tetováním udělat chybu. Toto tetování je opravdu úžasné a trochu drsné. Líbí se mi divokost tohoto tetování; je součástí toho, co ho dělá jedinečným.

13. Nádherné barvy

Toto tetování na rukávu má spoustu skvělých barev. Detaily a barvy dělají skvělý nápad na tetování. Jaký kreativní design, pokud hledáte ramenní rukáv. V očích válečníka můžete vidět divokost. Prostě to miluju.

14. Samurajský meč

Skvělé tetování mečem, které vám určitě rozzáří den. V tomto designu byl meč pochován a je to ten, který si určitě zamilujete.

15. Temná lebka

Tento odporný válečník pochází z jiné říše, nebo je možná jen součástí chodící mrtvoly. Ať tak či onak, nenajdete tvrdší tetování než toto. Přidání lebek ve spodní části je mnohem lepší. Miluji stínování zahrnuté v tomto tetování, protože je realistické.

16. Unášení

Meč byl vržen do oceánu, nebo se možná pokouší uniknout sám. Barvy jsou také zábavné. Je to spíše kreslený obrázek, ale přesto zábavný. Modré a červené spolu vypadají skvěle.

17. Měkké detaily

K úžasnému tetování nepotřebujete mnoho podrobností. Je to divoký válečník a je opravdu úžasný.

18. Tučně červená

Skvělý design lebky se samurajskou helmou. Miluji výrazné barvy, které jsou součástí tohoto tetování.

19. Tmavé tetování

Skvělé tetování, které má spoustu temných detailů.

20. Kreativní návrhy

K tomuto tetování není mnoho podrobností, ale stále je to docela skvělý design. Tam je červená a černá spolu opravdu dobré.

21. Odvážné vzory

Poměrně velký design tetování, který si určitě zamilujete. Je zde spousta detailů, díky nimž je nádherné tetování.

22. Hluboký myslitel

Skvělý design, protože zde máme válečníka, který je hlubokým myslitelem. Je to úžasný design, který si určitě zamilujete.

23. Bláznivý válečník

Skvělý design se spoustou výrazných barev. Pohled na tvář bojovníků je trochu neobvyklý, ale možná má případ bláznů.

24. Ohromující barvy

Miluji úžasné barvy, které jsou součástí tohoto tetovacího designu. Je to divoký válečník, který je hrdý na své barvy.

25. Odvážný bojovník

Toto tetování je velmi tmavé a trochu tajemné. Nemůžeme si pomoci, ale také si zamilovat detaily, které jsou v něm obsaženy.

26. Tučně modrá

Děsivý válečník je neobvyklý, ale opravdu úžasný. Pokud milujete toto odvážné zbarvení, pak si tento design určitě zamilujete.

27. Buď bojovník

Vypadá to, že meč je zasazen do kůže. Je to skvělá designová volba.

28. Nespokojený

Nespokojený pohled je běžný, pokud jde o samurajské válečníky, a to obvykle proto, že válečníci jsou tvrdí a soustředí se na svůj úkol..

29. Portrét

Tento design vypadá velmi podobně jako portrét. Je to úžasné a tak podrobné, že by to mohla být fotografie.

30. Černá a bílá

Černobílé tetování je vždy skvělé a v tomto případě je také trochu tmavé. Je to dávno mrtvý voják, ale detaily a nálada kolem tetování jsou neuvěřitelné.

31. Jiný druh bojovníka

Všichni můžeme být válečníci, dokonce i tenhle chlap.

32. Hladový tygr

Zajímavý pohled na válečníka, v tomto případě je to tygr a vypadá, že má hlad po boji.

33. Tajemná vibrace

Skvělý design, který si určitě zamilujete, protože je temný a nádherný.

34. Milostný vztah

Tento samurajský válečník má uprostřed sebe dívku Gejša. Je to podrobné tetování, které je opravdu kouzelné.

35. Tetování nohou

Tato Gejša je právě tam nahoře se samurajskými válečníky. Nemůžeme se nabažit těchto úžasných designů s jasnými barvami. Jsou skutečně jedineční.

36. Mnoho podrobností

Další skvělý příklad tetování, které je plné skvělých detailů a tmavého stínování. Je to další válečník s podivným výrazem ve tváři, ale také originální.

37. Děsivé designy

Pokud chcete opravdu drsné tetování, pak tento design nohou může být to, co hledáte. Tváře válečníků jsou opravdu drsné a takových moc neuvidíte, takže je to také originální design. Mám rád přehnané funkce.

38. Duha barev

Zadní tetování je detailní a barevné. Pokud chcete něco odvážného a jasného, ​​pak je to tetování pro vás.

39. Výrazná modrá

Je to jiný druh válečníka a ten s malou záhadou. Miluji zde zahrnuté barvy; jsou tak živí. Pokud chcete tetování válečníka Samurai, ale takové, které je trochu jiné, pak si tento design určitě zamilujete.

40. Meditace

Meditace je důležitou součástí samurajského válečníka. V tomto tetování je spousta skvělých scenérií pozadí, které vyplňují záda. Válečník je uprostřed a vypadá dost reflexivně. Není zde mnoho barev, ale červená barva zvýrazní zbytek obrázku.

41. Tajemná lebka

Další skvělý příklad mrtvé válečnické lebky. Jsou to skvělá tetování, protože z lebek jsou trochu odpornější než obvykle. Miluji design a je to opravdu inspirativní.