Získání tetování klíční kosti vyžaduje určitou míru tolerance bolesti. Proč? Je to proto, že tato místa sedí přímo na klíční kosti aka kosti, která spojuje hrudní kost (hrudní kost) a lopatku (ramenní kost). Jak by mnoho nadšenců tetování vědělo, čím blíže je kůže ke kosti, tím větší bolest pociťujete, když dostanete toto místo napuštěné barvou. Tato skutečnost však nezabrání milovníkům tetování získat tento nejžádanější inkoust. Několik celebrity jako Rihanna, Justin Bieber, Kelly Osbourne, Adam Levine, Bella Thorne a Tom Hardy také hrdě nosí tetování klíční kosti a některé tetování kolem oblasti klíční kosti. Napodobte jejich atmosféru stylovým skin artem a pořiďte si nyní vlastní tetování klíční kosti!

Vyberte si svou designovou inspiraci z těchto tetování klíční kosti

Jak dlouho jste odkládali myšlenku na tetování klíční kosti? Kromě bodnutí jehel bušících na kůži je nejtěžší při tetování pravděpodobně výběr dokonalého designu. Tetování je trvalé, nebo alespoň těžko zvratné. Zvláště pokud provádíte práci na části těla, která je vždy odhalena, je výběr designu docela těžké rozhodnutí.

Takže zatímco stále trávíte čas tím, že přemýšlíte, jaké tetování límcové kosti si pořídit, shromáždili jsme naše nejoblíbenější návrhy tetování límcových kostí a doufáme, že vám můžeme pomoci trochu usnadnit rozhodovací proces.

Fine Line Work a Symbolic

Tento minimální styl tetování klíční kosti používá k kreslení designu pouze černý inkoust a velmi jemné čáry a tečkovanou práci. V tomto speciálním tetování límcové kosti vidíme dokonalé manželství komplexního významu a jednoduché estetiky.

tetování klíční kosti

Tetování medúzy na klíční kosti

Toto tetování medúzy z kopřivy medonosné v živém neotradičním stylu se zářivým barevným přechodem nám připomíná nádherné moře, které je domovem těchto nádherných tvorů.

Umělecké tetování klíční kosti

Umělci se vyjadřují netradičními způsoby. Níže je minimalistický náčrt tetování velryby s malířským štětcem. Předpokládáme, že malíř, který miluje velryby, navrhl tento tat, aby vzdal hold svým dvěma nejmilovanějším věcem.

Symbolické tečky a čáry

Stále více lidí propadá minimalistickému stylu tetování. Tato dáma si nechala vytvořit vlastní minimalistické tetování límcové kosti navržené s tečkami a symboly a nakreslené v jemné linii.

Kaskádové květy

Napuštěné těsně pod klíční kostí a téměř zavěšené vpředu z horní části ramene milujeme detaily stínování gradientu a čisté linie, které dodávají tomuto tetování velmi moderní nádech.

Lehké jako pírko

Bodové tetování je nyní stále oblíbenější. U tohoto tetování klíční kosti z peří si myslíme, že práce s tečkami je nejlepší technikou designu. Dalo to tetování texturu a přidalo charakter.

Arrows tetování klíční kosti

Tato žena dostala dvě šipky směřující do středu hrudníku jemnou čarou a černým inkoustem. Její tetování to nemůže dostatečně zdůraznit: v jednoduchosti je krása.

Tetování klíční kosti zoufalství

Právě když se ostatní snaží skrýt svou bolest, tato žena nosí své pocity jen pár centimetrů nad rukávy, a to doslova.

Selenofilní tetování klíční kosti

Je to správný popis jména pro lidi, kteří milují měsíc. Tento selenofil si nechal vytetovat fáze měsíce.

Přílivy a odlivy ve stupních šedi Irezumi

Vlny jsou běžným předmětem tetování Irezumi. Pro toto tetování klíční kosti nasměroval některé vibrace Irezumi, umělec použil tučné čáry a použil stínování a barvení ve stupních šedi, aby tetování límcové kosti získalo určitou hloubku.

Roztomilé tetování klíční kosti z puffinu

Někteří lidé si pletou puffiny jako něco podobného jako tučňáci. Možná však nevěděli, že na rozdíl od tučňáka může puffin létat. Přibližně o něco více než 40 mil za hodinu létají papuchalci nad vodou, aby lovili.

Inspirativní tetování klíční kosti

Někdy potřebujete jen slova povzbuzení, která vám pomohou pokračovat.

Slova potvrzení tetování límcové kosti

“Mám dost.” Pouze tři slova, ale znamenají více než jakákoli jiná zpráva nebo myšlenka. Řekněte si tato slova, kdykoli se cítíte nedostateční a získejte sílu ze sebelásky.

Plný límec tetování design

Jděte ve velkém nebo jděte domů. Možná právě to je inspirace toho chlapa, který přišel s tímto tetováním, které se rozprostírá od konce do konce klíční kosti.

Čím více tím lépe

Nemůžete se rozhodnout pro jeden design? Proč je nezískat všechny? Je to vaše vlastní skin art. Nebojte se vyjádřit, jak chcete.

Ne všichni ti, kdo bloudí, jsou ztraceni

Inspirativní tetování klíční kosti, které ladí s krásnými květinami a prvky z tetování nadloktí.

Různé chryzantémy

Tyto květy, také běžně označované jako „maminky“, jsou mezi mnoha oblíbenými. Existuje několik odrůd chryzantém, které rostou po celý rok, takže lidem nikdy neunikne osvěžující květinová krása těchto trvalek.

Tetování klíční kosti s balónkovým květem

Platycodon, nebo více obyčejně známý jako balónové květiny, jsou vytrvalé květiny, které jsou endemické ve východní Asii. Mají měkké stonky a kvete z kulatých pupenů ve tvaru balónku, a proto dostali svou chytlavou přezdívku.

Palmový list a nekonečno

Symboly nekonečna se jmény jsou běžným tetovacím designem. Toto speciální tetování klíční kosti je však vlastní design, který obsahuje jména a palmový list. To jsou pravděpodobně nejoblíbenější věci této osoby.

Nebeská těla

Nebeská těla vám mohou také poskytnout inspiraci pro tetování klíční kosti. Když zapadne slunce, nahoře uvidíme měsíc a hvězdy, zářící na temné obloze. Noční obloha je pohled, na který se díváme, a souhlasíme s tím, že také vypadají pěkně jako skin art.

Černá vdova

Černá vdova je oblíbeným druhem pavouků kvůli jejich dominantnímu chování. Praktikují sexuální kanibalismus a jejich kousnutí způsobuje extrémní prodlouženou bolest. Jsou to pavouci, se kterými byste se nechtěli bavit, a dámy je rády nechávají jako tetování ukázat sílu a divokost.

Láska a pampeliška

„Budu tě milovat navždy“ je příslib vyleptaný pampeliškovými pramínky plujícími ve větru.

tetování klíční kosti

Kaskádovitě z ramene

Květinové tetování klíční kosti jsou mezi ženami populární, ale jakmile si vyberete svůj vlastní design, tato typická šablona pro vás může být vždy jedinečným body artem. Umělcova barevná práce na tomto kaskádovém květinovém tetování činí umění živým a svěžím.

Barevné a minimalistické

Minimalistické návrhy nemusí být jednobarevné. Neváhejte použít barvy k vytvoření nejlepších návrhů tetování na límcové kosti.

Tetování klíční kosti ve stylu akvarelu

Když mluvíme o kreativním tetování klíční kosti, tento design se nám snadno vybaví. Je to barevné, nápadité, odborně vykreslené a pozoruhodné. Na této klíční kosti není nic nudného, ​​jen štěstí a živost.

Létající Phoenix

I bez jasně červených a oranžových zabarvených plamenů si díky šikovnému náčrtu tetování fénixe toto umělecké dílo zaslouží potlesk.

Tetování klíční kosti s pavím ocasem

Paví ocasní peří je fantastické, ale tetování na klíční kosti není tak snadné, jak to vypadá. Získání tohoto místa napuštěného inkoustem vyžaduje silnou vůli a vytrvalost člověka vůči extrémní bolesti. Docela bolí, že jo?

Modré třešňové květy tetování klíční kosti

Jsme zvyklí vidět růžové třešňové květy, ale namodralý odstín vypadá také jako pěkná variace.

Orosené tetování červené límečkové kosti

Červená růže je romantický symbol. Vytetujte si to na tělo a máte něžný výraz osvěžujícího sladkého pocitu.

Tetování broskvové klíční kosti

Také sladce voní a sladce chutná. Pokud máte broskve tak rádi, proč si nenechat vytetovat klíční kost svého nejoblíbenějšího ovoce stejně jako toto roztomilé?

Drželi se za ruce

Ve chvílích, kdy to chcete vzdát, může být pevná ruka, kterou budete držet, tou nejlepší podporou, kterou člověk potřebuje k překonání jakéhokoli boje. Toto tetování rukou držených pohromadě zobrazuje uklidňující obraz, který člověka udrží v chodu každý den.

Minimalistické tetování srdce

Pro uvolněné lidi, kteří dávají přednost tetování, které je jen stěží a nebude prosit o pozornost, je vaší cestou minimalistické obrysové tetování. Podívej se sem. Nevšimnete si obrysu srdce, pokud se na její rameno nedíváte dostatečně dlouho.

Lamorna

Minimalistické a přímé. Má „Lamorna“ uprostřed stonku růže. Přesně tak se některým líbí jejich tetování; žádné ozdoby, čistá krása.

Twin Kois

Koi rybník zve požehnání štěstí a klidu. Nemůžeme jí to mít za zlé, pokud chce přitáhnout stejné vibrace a vzít si je s sebou, kamkoli jde.

Jednoduché tetování klíční kosti

V jednoduchosti je krása. I bez složitých detailů a výrazných barev lze tetování klíční kosti stále dělat tak krásná, jak jen může být.

Minimalistický trend na tetování klíční kosti

Dříve více znamená nejlépe. Nyní platí, že méně je více pro tetování klíční kosti.

Držím palce

Toto gesto ruky znamená, že člověk doufá v to nejlepší. S takovým tetováním na obojku se určitě vždy podíváte na jasnější stránku věci.

Lehké a jemné

Tato jemná linie tetování květů klíční kosti nakreslených lehkými a jemnými tahy černým inkoustem je vše ženské a smyslné.

Baa, baa, ovečky

Není tu nic moc efektního, ale méně může být určitě více. Minimalistické tetování zvířat je oblíbeným davem a souhlasíme, že si tento styl tetování zaslouží pozornost.

Černá a bílá kytice

Používání dívčí kůže stejně jako skečař používá papírové médium, tato skica kytice na klíční kosti by se měla chlubit častějším nošením topů mimo rameno.

Purpurové tetování klíční kosti

Existují lidé, kteří se nechávají tetovat, aby se pochlubili a vykřikli do světa svoji identitu, zatímco jiní dávají přednost nenápadným designům, které je už z dálky těžko poznat. Oba styly jsou pro nás stejně přitažlivé.

Dvojité půlměsíce

Toto tetování klíční kosti je zrcadlovým obrazem pevné postavy půlměsíce. Dva jsou lepší než jeden.

Saturn a Titan

Otáčejí se kolem prstencové planety Saturn a jsou to její měsíce, nejvíce pozoruhodně je to největší s názvem Titan.

Sexy a sugestivní

Zpráva je napsána velmi jednoduchým písmem a je jasná. Chce, abys své polibky zasadil na to sladké místo nad jeho klíční kostí.

Afirmace tetování klíční kosti

Někdy nám stačí povzbudivá slova, která nám pomohou projít zkouškami. Stejně tak vyžaduje skutečnou odvahu a statečné srdce, aby se na tuto oblast těla dalo tetovat.

Arteterapie

Tetování je forma umění využívající kůži jako médium. I když jde o výraznou bolest a nepohodlí, může být ponoření do umění pro duši terapeutické.

Inkoust z čerstvé klíční kosti

Po tetování by měla být následná péče o tetování náboženská. Pomáhá to pečovat o vaši pokožku a zachovává krásu vašeho designu.

Plovoucí žralok tetování klíční kosti

Můžeme pokračovat donekonečna v tom, jak moc milujeme toto tetování na žraločí klíční kosti, ale naše 3 hlavní důvody jsou: je roztomilé, je velmi realistické a ukazuje umělcovy dovednosti. Skvělá práce zde.

Tetování klíční kosti mandaly

Mandala tetování vyžaduje velkou pozornost na detaily, aby se stáhly. Takže když vidíme pozoruhodné tetování mandaly, nemůžeme jinak, než chválit úžasné pečlivé mistrovské dílo.

tetování klíční kosti

Provokativní

Pokud se cítíte dobře ve své kůži a nevadí vám, že se tím budete ohánět více, než mohou ostatní, odvážíme se, abyste si nechali vytetovat klíční kost stejně sexy jako toto.

Tetování klíční kosti ve stylu razítka

Kreslení jedinečného designu nemusí být příliš komplikované. Můžete udělat design tak jednoduchý, jak chcete.

Tetování klíční kosti pomocí otisku prstu

Tleskáme této osobě, že si vybrala velmi neobvyklý design. Navíc jsme ohromeni ruční prací tatéra, který nakreslil složitý design otisků prstů.

Nechává tetování klíční kosti

Stromy a listy jsou důležitými výtvory. Zvláště pro nás lidi produkují kyslík, který potřebujeme k dýchání. Ukažte, jak moc jste objímačem stromů a milovníkem přírody s tetováním klíční kosti s designem listů.

Bohemian Chic Tetování klíční kosti

Tento vzorovaný design, který směřuje k hippie, boho a marocké estetice, je ženský a jako každá cikánská princezna.

Just Got Lucky

Čtyřlístek je pro Iry oblíbeným talismanem pro štěstí. Ale není to jen štěstí, že jsme narazili na toto umělecké tetování klíční kosti. Taková kráska jen prosí, aby byla vystavena, aby ji ostatní obdivovali.

Peří brk

Písaři dávných časů neměli žádné propisky, psací stroje a rozhodně ani počítače, na které by mohli psát. v té době měli jen péřové brko a kalamář, kterým se dalo čmárat na nějaký pergamen.

Motýlí polibky

Sladké polibky přes rameno kolem oblasti klíční kosti jsou jednou z nejintimnějších radostí života.

Kaligrafie tetování klíční kosti

Máte konkrétní jméno? Nechte si to napustit napříč oblastí klíční kosti. Přidejte nějaké akcenty a voila! Máte nádherné tetovací umění.

Zdarma jako vrabec

Nic vám nemůže zabránit v tetování klíční kosti, které vypovídá o vaší osobnosti. Buďte svobodní jako létající vrabec a vyberte si jakýkoli design, který je vašemu srdci nejbližší.

Tetování hejna ptáků

Silueta hejna létajících ptáků zdobí klíční kost této ženy v oblasti ramen.

Znát vaši prioritu

Tato žena zná svoji prioritu a dává vědět i ostatním.

Třešňové květy v černé a šedé

Rozkvetlé třešňové květy signalizují příchod jara. Získejte ten svěží a nádherný jarní pocit s sebou po celý rok s tetováním klíční kosti z těchto květin.

Bonheur znamená štěstí

Štěstí ve francouzštině je „bonheur“. Ať už je toto tetování klíční kosti štěstí vyobrazením nebo připomenutím, jak vždy ten pocit pronásledovat, milujeme jeho syrovou a jednoduchou krásu.

Čtyři trnité růže

Růže jsou klasické. Jsou romantičtí a milí. Přijímat a rozdávat kytici růží je sladké a promyšlené gesto.

Všichni chceme být přijati

Lidé, kteří sportují tetování, se stávají stereotypy jako potíže. Ale i když to tak vždy není, tetovaní peeps si také zaslouží respekt a lásku kvůli tomu, kým jsou, a ne tím, čím se zdají být.

Bitva mezi dobrem a zlem

Odpočívá u levé klíční kosti a je ďábelským obrazem spící vlaštovky, na druhé straně v její pravé oblasti klíční kosti je opačně tvarovaná vlaštovka se svatozáří. Myslíme si, že to představuje neustálou debatu, které člověk čelí; zvolit, který hlas v jejich hlavě by měli poslouchat.

Umění a hudba

Umělci a hudebníci žijí proto, aby vyjadřovali a dotýkali se srdcí ostatních. Někdy se mohou nazývat rebely. Není vždy snadné následovat své srdce.

Zlatá spirála

Matematici a velcí učenci věří, že svět upadá do konečného vzorce. Věří, že věci v přírodě jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly velkému poměru. Tito učenci používají k zobrazení své teorie Zlatou spirálu.

Zrcadlové tetování klíční kosti

Vytvořit propracovaný design tetování je těžký úkol. Takže replikace zrcadlového obrazu uvedeného komplexního designu si zaslouží ovace.

Včelí med

Na výrobu sklenice medu je potřeba přes 20 000 včel. Není divu, proč tyto sladké dobroty chutnají tak delikátně.

Na čem nejvíc záleží

Oblast klíční kosti je blízko středu hrudníku, kde uvnitř leží srdce. Je tedy jen správné nechat si namazat klíční kost něčím, co máme nejraději při srdci.

Snítky levandule

Mnoho lidí miluje levandule pro její aromatickou vůni s uklidňujícím účinkem. Nejen, že jsou užitečné, ale jsou také jedinečně hezké a dělají perfektní tetování klíční kosti.

Stále se stává

Plný květ je proces a chválíme poctivost této osoby napsanou přes klíční kost.

Plazení větve s listy

Plazivé a plazivé vinné révy dodávají rustikální přitažlivost oblasti klíční kosti.

Dahlia tetování klíční kosti

Chryzantémy a jiřiny jsou často navzájem zaměňovány. Oba mají okvětní lístky ve stylu bambulky, což je snadno poznáte podle listů.

Tetování klíční kosti v černé barvě

Když vám připadá těžké vybrat si barevný design, můžete se vždy držet klasického monochromatického černého tetování.

Diamant a křídla

Symboliku v tomto tetování klíční kosti čteme jako „bohatství je pomíjivé“.

Černé a šedé hvězdy

Nemusíte být astronomem, abyste byli skutečně uchváceni tajemnou krásou hvězd.

Duševní sestry

Vzdání pocty duším s akcentem růžového lotosového květu.

Miluj sám sebe

Ukázat o něco více lásky a pozornosti neznamená být sobecký; tomu se říká sebeúcta.

Drobné květiny tetování klíční kosti

Vyvážení vzhledu tím, že se oba klíční kosti napustí stejným, odpovídajícím designem

Spool of nit spojující slova

Dalo by se jen leptat slova, ale s velkou kreativitou se jim podařilo vytáhnout umělecký přístup k tetování kaligrafie.

Černé růže

Tetování klíční kosti s černými růžemi evokuje gothické pocity.

S každým úderem srdce

Jednoduchá zpráva v kurzivním skriptu, ale její význam dává tetování sentimentální hodnotu.

Nekonečno a koruna

napsané ve tvaru symbolu nekonečna: „žij život, který miluješ, miluj život, který žiješ“

Žalm 91: 4

“Přikryje tě peřím a pod jeho křídly najdeš útočiště;” jeho věrnost bude tvým štítem a valem. “

Keltské tetování klíční kosti

Hotovo v keltském stylu, se všemi uzly a vzory, se nám líbí jedinečný vzhled tohoto tetování klíční kosti.

Jednoduché květinové tetování

Nic moc efektního ani složitého, jen obyčejná květina v tradičním černém a šedém stylu tetování, ale nikdo nemůže říci, že to není dost hezké. Stále je to úžasný kousek.

Miluj mě takového jaký jsem

Jak zpíval „The Carpenters“, pravá láska zná přijetí.

Slunečnicové tetování

Tento velký design, který se šíří z klíční kosti přes horní část ramen, dokáže otočit každou hlavu.

Černobílé inkoustové motýlkové tetování

Vzory motýlích křídel jsou výjimečné. Není třeba stříkat příliš mnoho barev.

Nadmíru mocný

Afirmace patří mezi nejlepší volby tetování klíční kosti.

Římské číslice tetování klíční kosti

Místo toho, aby tiskli přesné datum, lidé obvykle převádějí data na svůj římský číselný protějšek, aby byli umělečtější.

Fialové růže tetování klíční kosti

Obvykle vidíme červené nebo bílé růže, ale fialová barva funguje dobře i s růžemi.

Tetování klíční kosti Canada Goose

Navzdory svému názvu se Canada Goose nachází ve většině Severní Ameriky a dokonce i v Evropě a dalších částech světa, jako je Argentina a Nový Zéland.

Merryweather, Flora a Fauna

Channeling Sleeping Beauty, tento fanoušek Disney nechal napalovat tři kmotry.

Feather a Flock

Umělecké tetování klíční kosti pomocí tradičního stylu a jen černého inkoustu.

Peacock Feather ve vodní barvě

Páví ocasní pírko je přirozeně barevné, což z něj činí skvělý předmět pro tetování klíční kosti ve stylu akvarelu.

Narvalské tetování klíční kosti

Narvalové, hravě označovaní jako „mořští jednorožci“, jsou majestátní savci příbuzní velrybám a delfínům.

Peří s barvami Rainbow Pride

S tetováním klíční kosti jde cokoli. Můžete si vybrat jakýkoli design, který se vám líbí. Musíte jen najít toho umělce, aby se to stalo realitou.