Hledáte kreativní způsoby, jak vyjádřit svůj umělecký styl? No, pak doporučujeme podívat se na některé jedinečné a originální divoké kmenové tetování. Jejich původ je hluboce zakořeněný v historii, zatímco jejich význam bude vždy zdůrazněn jejich úžasnými tvary, barvami a příběhy. I když tomu budete stěží věřit, v minulosti nebyly divoké návrhy kmenových tetování používány pro osobní účely. Fungovaly jako dobrý maskovací nástroj nebo majestátní symbol, který vyjadřoval určité sociální postavení. Navzdory této skutečnosti se kmenovým tetováním podařilo zůstat elegantní a stylizované.

Zní to zajímavě, že? Měli byste se dočkat, až se dozvíte více o konotacích těchto jedinečných kmenových tetování, protože v dnešním článku vám představíme 120 nápadů, které zcela stojí za vaši pozornost!

1. Divoká kmenová tetování ve tvaru sloní lásky

Krásná dualita návrhů divokých kmenových tetování je prostě ohromující a následující příklad tuto skutečnost potvrzuje. Tvarovaní sloni, kteří jsou symboly štěstí a prosperity, působí jako vyvážený a kreativní prvek pro design jako celek.

wild_tribal-tattoo_designs_1

2. Tribal Mask Tattoo Design

Pokud hledáte design kmenového tetování pro celou paži pro muže, tento by se vám mohl hodit. Tajemný vzhled a dojem z této tvarované masky nám připomíná dávné časy. wild_tribal-tattoo_designs_2

3. Kmenové tetování bludiště

Pokud jste ochotni něco vyzkoušet divokější a drsnější současně se můžete přihlásit k následujícímu divokému kmenovému tetování. Odkrytá část dává pocit tajemství a svobody.

wild_tribal-tattoo_designs_3

4. Tvarované kmenové tetování

Tvarovaná tetování nikdy nevyjdou z módy, to je jisté. Pokud se nechcete rozhodnout pro něco jednoduchého a klasického, ale přesto chcete společné tetování, doporučujeme vyzkoušet následující design.

wild_tribal-tattoo_designs_4

5. Tribal Labyrinth Tattoo Design

Hledáte něco tajemnějšího, ale hravého a dramatického? Odpověď můžete najít v tomto unikátním labyrintovém tetování, které uvede vaši kreativitu do akce!

wild_tribal-tattoo_designs_5

6. Tribal Cape Tattoo Design

Chcete si nechat vytetovat superhrdinu? Pak zapomeňte na klasické Superman a Batman a rozhodněte se pro tento úžasný design tetování tribal cape, který určitě upoutá pozornost kamkoli půjdete!

wild_tribal-tattoo_designs_6

7. The Leg Arena

Tento jedinečný a odpovídající design kmenového tetování vypadá jako aréna. Kreativní koncept spolu s jeho úžasnou reprezentací si zamilujete design od první sekundy!

wild_tribal-tattoo_designs_7

8. Divoké kmenové tetování podobné robotům

Kdo řekl, že nemůžete kombinovat návrhy robotů s kmenovými vlivy? Konečný výsledek je v podstatě ohromující!

wild_tribal-tattoo_designs_8

10. Divoké kmenové tetování v plné paži

Pokud chcete navodit dramatičtější a originální kmenový nádech, rozhodněte se pro toto divoké kmenové tetování s plnou paží. Zdůrazněte to pomocí různých tvarů a designů, aby obecný vzor vypadal zcela jedinečný a propracovaný, stejně jako v následujícím příkladu.

wild_tribal-tattoo_designs_10

11. Face Tribal Tattoos

Nic nepopisuje pojem „kmenový“ více než tetování na obličej. I když je lze získat mnohem hůře, za pokus to stojí!

wild_tribal-tattoo_designs_11

12. Arrow Tribal Tattoo

Toto úžasné tribal tetování se může skvěle hodit, pokud hledáte pěkně tvarované tetování s dramatickými a klasickými prvky.

wild_tribal-tattoo_designs_12

13. Kombinované kmenové tetování

Pokud již máte na mysli nějaké vzory pro vaše další kmenové tetování, ale nevíte, který byste si měli vybrat, možná je budete chtít zkombinovat do designu, který by se podobal následujícímu.

wild_tribal-tattoo_designs_13

14. Čáry a trojúhelníky Kmenový design

Tento úžasný design tetování představuje kmenové rysy prostřednictvím polohy na těle, barvy a obecného stylu. Pro muže je to nutnost!

wild_tribal-tattoo_designs_14

15. Zpět Tribal

Pokud hledáte něco autentičtějšího, měli byste zkusit zkombinovat kmenové vzory, které jste již vybrali na různých, přesto blízkých částech těla, aby vypadaly kombinovaně.

wild_tribal-tattoo_designs_15

16. Lidské kmenové tetování

Jedním z nejvíce podmanivých aspektů návrhů divokých kmenových tetování je, že mohou mít také mnoho důsledků. Pokud se například díváte na následující příklad z horizontálního úhlu, může to připomínat přemýšlivého muže.

wild_tribal-tattoo_designs_16

17. Kmenové tetování mandaly

I když byly použity hlavně pro náboženské účely, mandaly jsou také jedním z nejkreativnějších a nejkrásnějších symbolů, pokud jde o tetování. Pokud ještě nejste přesvědčeni, podívejte se na následující příklad.

wild_tribal-tattoo_designs_17

18. Dualita Slunce

Slunce je velkým symbolem energie. Jednou z jeho největších vlastností však je, že může být zahrnuta v široké škále vzorů a vzorů, včetně kmenových, jak můžete vidět v následujícím příkladu.

wild_tribal-tattoo_designs_18

19. Kmenová Henna

Všichni víme, že každý tetování hennou má ve svém vnitřním významu skrytý kmenový význam. Proto mohou být tyto vzory jedny z nejautentičtějších kmenových.

wild_tribal-tattoo_designs_19

20. Odpovídající slunce

Pokud si chcete nechat udělat tetování, které by mělo jak energetické, tak kmenové vlivy, mohl by vám pomoci následující příklad.

wild_tribal-tattoo_designs_20

21. Tribal Circles Tattoo Design

Vyzkoušejte tuto úžasnou a kreativní kombinaci mandal, křivek a tvarů, abyste získali ohromující a nezapomenutelný efekt na tetování!

wild_tribal-tattoo_designs_21

22. Kombinované tvary

Mohli bychom strávit celý den jen tím, že bychom mluvili o spoustě důvodů, díky nimž jsou tvarované tetovací vzory úžasné, ale ve 2 z nich obnovíme naši diskusi: nikdy nevycházejí z trendu a dají se kombinovat na miliony způsobů a stále mohou být jedinečné.

wild_tribal-tattoo_designs_22

23. Kmenová hvězda

Pokud chcete svůj kmenový tetovací vzor přizpůsobit tak, aby mohl být osobní a jedinečný, doporučujeme přidat smysluplný symbol, například hvězdu, který symbolizuje vedení a ochranu..

wild_tribal-tattoo_designs_23

24. Nekonečné kmenové tetování

Vícenásobné vzory v tomto designu tribal tattoo mohou působit jako prvek, díky kterému si dokážete představit nekonečno příběhů na základě jeho vzhledu.

wild_tribal-tattoo_designs_24

25. Odpovídající tetování

Pokud si chcete nechat udělat stejné tetování se svým blízkým, ale jste prostě nemocní a unavení klasickými vzory, může být pro vás vhodný následující příklad.

wild_tribal-tattoo_designs_25

26. Stočené kmenové tetování

Kadeře a víry následujících návrhů tetování dodávají tomuto tetování jedinečný a hravý styl.

wild_tribal-tattoo_designs_26

27. Kmenová písmena

I kdyby tento vzor trval déle, můžete si dokonce vytvořit svá oblíbená písmena z úžasných kmenových vzorů!

wild_tribal-tattoo_designs_27

28. Rozdělený design

Tento úžasný design tribal tattoo vytvořený z rozdělených tvarů by pro vás mohl fungovat, pokud milujete nekonvenční vzory.

wild_tribal-tattoo_designs_28

29. Zmatený design

Je prostě úžasné, jak úžasné tetování dokáže skloubit hravý a dramatický styl v jednom tetovacím designu.

wild_tribal-tattoo_designs_29

30. Kmenové kruhové vlny

Přihlaste se k následujícímu designu tribal tattoo, pokud hledáte tvarovaný vzor, ​​který by upoutal pozornost bez ohledu na to.

wild_tribal-tattoo_designs_30

31. Design tetování nohou Tribal Tattoo

Místo těla, na kterém se rozhodnete získat svůj budoucí design tribal tattoo, je velmi důležité, hlavně proto, že může lépe zdůraznit jeho design a tvar.

wild_tribal-tattoo_designs_31

32. Kmenové linie

Pokud dáte dohromady několik řádků, abyste vytvořili pěkný design, můžete skončit s běžnou věcí. Místo toho, pokud víte, jak je kombinovat s jinými tvary, jako v následujícím příkladu, můžete získat velkolepý výsledek.

wild_tribal-tattoo_designs_32

33. Sugestivní kmenové tetování

Pokud chcete získat sugestivní kmenové tetování, které by kladně zdůraznilo některé části vašeho těla, můžete se rozhodnout pro následující design.

wild_tribal-tattoo_designs_33

34. Kmenové postavy

Přidejte do svého kmenového tetování trochu síly a energie tím, že do něj představíte některé netradiční postavy.

wild_tribal-tattoo_designs_34

35. Kombinace tvarů

Některé z nejběžnějších návrhů kmenových tetování jsou ty, které vědí, jak kombinovat tvary tak, aby konečný výsledek byl originální a chytlavý. Zde je relevantní příklad.

wild_tribal-tattoo_designs_35

36. Kmenová paže

Vyzkoušejte toto tetování, pokud chcete získat dramatický a klasický kmenový vzhled, který vaši přátelé určitě budou obdivovat!

wild_tribal-tattoo_designs_36

37. Kmenové detaily

Kmenové tetování jsou typy tetování, které vyžadují velkou pozornost detailům a určitě to poznáte z následujícího příkladu.

wild_tribal-tattoo_designs_37

38. Kmenové dluhopisy

Pokud chcete svému budoucímu kmenovému tetování dodat další význam, zkuste vytvořit nějaká spojení mezi tvary vzoru, která by se podobala skutečným vazbám.

wild_tribal-tattoo_designs_38

39. Celoobličejové kmenové tetování

Toto je jedno z těch tetování, které vyžadují hodně přemýšlení, než si pořídíte podobné. Jsou odlišní, odvážní a naprosto nezapomenutelní.

wild_tribal-tattoo_designs_39

40. Kmenová palba

Tyto krásné vzory na tomto kmenovém tetování vypadají jako plameny. Nebezpečné a chytlavé zároveň! 😉

wild_tribal-tattoo_designs_40

41. Kombinace symbolů

Jednou z největších vlastností kmenových tetování je, že mohou snadno kombinovat spoustu symbolů a tvarů, aniž by byly kýčem, takže byste toho měli využít!

wild_tribal-tattoo_designs_41

42. Kmenová křídla

Křídla jako symbol představují rychlost. Zkuste je zkombinovat s jinými symboly nebo tvary, abyste získali nezapomenutelný vzor!

wild_tribal-tattoo_designs_42

43. Kmenová příšera

Pokud zapojíte svou kreativitu do práce, konečný vzor vašeho dalšího kmenového tetování určitě upoutá pozornost a bude také jedinečný a osobní, jako v tomto příkladu.

wild_tribal-tattoo_designs_43

44. Stočené kmenové tetování

Zkuste svému stočenému kmenovému tetování dodat nějaké odstíny a kontrast, abyste získali dramatičtější vzhled a dojem.

wild_tribal-tattoo_designs_44

45. Badass Tribal

Získání takového vzoru na celé paži bude inspirovat efektní efekt, který by skvěle upoutal pozornost!

wild_tribal-tattoo_designs_45

46. ​​Klasické kmenové tetování

Pokud se nechcete míchat vzory a styly příliš složitě, rozhodněte se pro klasický design tetování, jako je ten v následujícím příkladu.

wild_tribal-tattoo_designs_46

47. Kmenové schody

Tento design tetování je prostě hypnotizující! Způsob, jakým jsou tyto schody uspořádány, spolu s obecnou polohou všech ostatních tvarů a symbolů jsou ohromující.

wild_tribal-tattoo_designs_47

48. Kompletní tetování na kmenových pažích

Pokud hledáte kompletní kmenové tetování ze všech úhlů pohledu, toto by se mohlo skvěle hodit. Má spoustu tvarů, symbolů a vzorů, ale i přes tuto skutečnost je dobře organizovaný a umístěný.

wild_tribal-tattoo_designs_48

49. Centralizované kmenové tetování

Všechny tyto robotické tvary umístěné strategicky na tomto úžasném kmenovém tetování jsou ohromující.

wild_tribal-tattoo_designs_49

50. Full Tribal

Hledáte osvojení úplného kmenového vzhledu? Pak se nebojte zvolit následující.

wild_tribal-tattoo_designs_50

51. Jednoduché & Vlnitý kmenový design

Pokud máte rádi kmenové tetování, ale nechcete být příliš nervózní, doporučujeme vám podívat se na následující příklad.

wild_tribal-tattoo_designs_51

52. Kmenový design s více tvary

Způsob, jakým jsou všechny tyto různé tvary umístěny a uspořádány na těle, tvoří jedinečný a klasický design tribal tattoo, který byste si neměli nechat ujít!

wild_tribal_tattoo_designs_52

53. Kmenový design hojnosti

I když symbol, který je uprostřed tohoto tetovacího designu, má veškerou pozornost, kterou si zaslouží, nemůžeme si nevšimnout ostatních dobře navržených vzorů.

wild_tribal_tattoo_designs_53

54. Kmenové tetování na slunci

Vzhledem k tomu, že slunce hraje v kmenové tradici velkou roli, všechny vzory (nebo alespoň většina z nich) by měly tento symbol obsahovat ve svém složení.

wild_tribal_tattoo_designs_54

55. Plně vzorovaný kmenový tetovací design

Možná jste si položili otázku, proč jsou kmenová tetování téměř vždy umístěna na celou část těla. Myslíme si, že k tomu dochází, protože takovým způsobem je lze lépe zdůraznit.

wild_tribal_tattoo_designs_55

56. Kmenová harmonie

Krásný způsob, jakým tento úžasný design tribal tattoo kombinuje své prvky na těle, je inspirativní a jedinečný.

wild_tribal_tattoo_designs_56

57. Barevný kmenový tetovací design

Barevné vzory kmenových tetování jsou vzácné, přesto krásné a ohromující. Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a odvážného, ​​doporučujeme vzít v úvahu následující příklad!

wild_tribal_tattoo_designs_57

58. Kmenový design ve tvaru 3D

Vzhledem k tomu, že jedinečné tvary jsou těmi dobře známými prvky, které mění běžné kmenové tetování na ohromující, měli byste zvážit zohlednění 3D!

wild_tribal_tattoo_designs_58

59. Černé a barevné kmenové tetování

Kombinace dramatických černých odstínů tohoto tetovacího designu a jedinečného a odvážného efektu generovaného barvami stojí za vyzkoušení.

wild_tribal_tattoo_designs_59

60. Kmenové tetování se zrcadlovým odrazem

Tyto zrcadlené odrazy tvarů jsou prvky, které z tohoto úžasného tetovacího designu dělají jeden svého druhu!

wild_tribal_tattoo_designs_60

61. Kruhové stočené kmenové tetování

Pokud hledáte klasické stočené kmenové tetování, které nebude příliš složité, pokud jde o jeho vzory, podívejte se na následující příklad.

wild_tribal_tattoo_designs_61

62. Mocný meč

Jak jsme již zmínili dříve, pokud chcete zlepšit význam designu tribal tattoo, měli byste jej zcela kombinovat se symbolem, který by pro vás měl osobní význam.

wild_tribal_tattoo_designs_62

63. Jednoduché kmenové tetování

Je těžké klasifikovat kmenové tetování jako „jednoduché“, když vezmeme v úvahu skutečnost, že obvykle kombinují spoustu tvarů a symbolů, ale kdybychom museli, následující by byl jedním z jednoduchých, běžných a nikdy nevynikajících stylů modely.

wild_tribal_tattoo_designs_63

64. Tribal Road Tattoo

Jaký je konečný cíl vaší silnice? Vzhledem k tomu, že mluvíme o kmenovém tetování, může to být tajemné. 🙂

wild_tribal_tattoo_designs_64

65. Souvislé kmenové tetování

Úžasné tvary a styly každého kmenového tetování jsou tak krásné, že nás někdy nutí věřit, jak úžasné by byly, kdyby pokryly celé tělo.

wild_tribal_tattoo_designs_65

66. Stínovaný divoký kmenový tetovací design

Odstíny hrají důležitou roli při vytváření návrhů kmenových tetování. Spolu s kontrastem přispívají k ohromujícímu a jedinečnému konečnému designu.

wild_tribal_tattoo_designs_66

67. Trojúhelníkové šipky

Pokud nechcete svůj tetovací vzor načíst spoustou tvarů a symbolů, můžete se rozhodnout pro 2–3 takové, které byste měli opakovat v celém návrhu, jako v následujícím příkladu.

wild_tribal_tattoo_designs_67

68. Dark Tribal Design

Kmenové tetování jsou obvykle vyráběny v tmavších barvách. Vylepšete tuto tmu, aby vaše tetování mělo dramatičtější vzhled a dojem.

wild_tribal_tattoo_designs_68

69. Opakované vzory

Abyste dosáhli jedinečného a hypnotického efektu, můžete své vzory organizovat do skupin tak, že je opakovaně vložíte do konečného návrhu.

wild_tribal_tattoo_designs_69

70. Svislé kmenové tetování

Svislé umístění těchto čar a dramatický efekt způsobený silnější čarou uprostřed jsou prvky, které dávají tomuto tetování zcela novou reprezentaci a význam.

wild_tribal_tattoo_designs_70

71. Tužkou tažené kmenové tetování

Tento kmenový tetovací design je tak krásně vytvořený a ilustrovaný, že budí dojem, že je to v podstatě malba tužkou od umělce.

wild_tribal_tattoo_designs_71

72. Klasické kmenové tetování

Hledáte klasický design kmenového tetování? Inspiraci můžete najít při pohledu na následující!

wild_tribal_tattoo_designs_72

73. Bludiště

Umístění, koncept a ilustrace tohoto úžasného tetovacího designu vás zaujmou od prvního okamžiku, kdy ho uvidíte. Zjistíte, že jste zajati jeho jedinečností, protože se chová jako bludiště.

wild_tribal_tattoo_designs_73

74. Kmenové tetování kosočtverce

Kosočtverec působí jako vhodný tvar pro následující tetovací design, hlavně proto, že když je osazen a umístěn ve středu, působí královsky.

wild_tribal_tattoo_designs_74

75. Střední obličejové kmenové tetování

Divoké návrhy kmenových tetování mohou mít mnoho významů a emocí. Co cítíte při pohledu na tohle?

wild_tribal_tattoo_designs_75

76. Tečkovaný kmenový tetovací design

Vzor následujícího tetovacího designu byl vytvořen zcela vytvořen pomocí spousty spojených bodů. Co si o tom myslíš?

wild_tribal_tattoo_designs_76

77. Bad Boy Tribal Tattoo Design

Nechceme vypadat vševědoucí, ale zdá se, že toto kmenové tetování bylo vytvořeno pro skutečného zlého chlapce.

wild_tribal_tattoo_designs_77

78. Design tetování kmenových květin

Vložení květiny v tomto úžasném designu tribal tattoo je prvkem, díky kterému je tento vzor skvělý pro muže i ženy.

wild_tribal_tattoo_designs_78

79. Černé pozadí

Prázdná místa zbarvená černě na tomto designu tribal tattoo dávají dramatický, ale chytlavý pocit konečnému výsledku tetování.

wild_tribal_tattoo_designs_79

80. Pruhované tetování

Úžasný způsob, jakým jsou organizovány tvary tohoto designu tribal tattoo, by tento vzor skvěle přizpůsobil každému jednotlivému perfekcionistovi..

wild_tribal_tattoo_designs_80

81. Ve tvaru & Zdůrazněno kmenové tetování

Pokud chcete jít na klasické kmenové tetování s kroucením, měli byste úplně zkontrolovat následující!

wild_tribal_tattoo_designs_81

82. All Black Tribal Tattoo

Pokud jde o kmenové tetování, černá je nejlepší volbou, kterou můžete udělat.

wild_tribal_tattoo_designs_82

83. Rozdělení vzorů

Pokud se nechcete rozhodnout pro celý tvarovaný vzor, ​​můžete se pokusit návrhy trochu rozdělit.

wild_tribal_tattoo_designs_83

84. Úplný kmenový pohled

Pokud opravdu chcete ukázat svou vášeň a lásku k návrhům kmenových tetování, měli byste úplně získat dva odpovídající vzory na pažích. Budou také fungovat různé designy, pokud budou mít stejné barvy.

wild_tribal_tattoo_designs_84

85. Rozdělení tvarů

Pokud chcete získat kmenový tetovací design s organizovaným umístěním jeho tvarů a symbolů, může to být ten pravý.

wild_tribal_tattoo_designs_85

86. Kmenové tetování na celou paži

Pokuste se získat tento kreativní a chytlavý design kmenového tetování, abyste mohli otočit hlavy!

wild_tribal_tattoo_designs_86

87. Jednoduché detaily

Toto krásné kmenové tetování má jedinečný design, ve kterém jsou jeho detaily ilustrovány trpělivostí a stylem.

wild_tribal_tattoo_designs_87

88. X kmenové tetování

Ke svému obvyklému kmenovému vzoru můžete vždy přidat symbol, písmeno nebo tvar, abyste si jej mohli přizpůsobit.

wild_tribal_tattoo_designs_88

89. Kmenové tetování masky

Tetování je skvělý způsob, jak skrýt možné rány, nebo je naopak zdůraznit, jako v následujícím příkladu.

wild_tribal_tattoo_designs_89

90. Kombinované tvary

Zdá se, že každý jeden řádek na tomto úžasném kmenovém tetování byl spojen tak skvělým způsobem, že konečný výsledek bude ohromující.

wild_tribal_tattoo_designs_90

91. DNA Tattoo

Kombinace těchto tvarů se podobá DNA.

wild_tribal_tattoo_designs_91

92. Přední divoký kmenový tetovací design

Toto je jedno z nejkrásnějších divokých kmenových tetování, jaké jsme kdy viděli. Musíte to vyzkoušet, je to prostě svého druhu!

wild_tribal_tattoo_designs_92

93. Propojené návrhy kmenových tetování

Mnoho divokých kmenových tetování má sílu vyjadřovat emoce. Následující text vyjadřuje svobodu.

wild_tribal_tattoo_designs_93

94. Malé kusy

Malé tvarované kousky tohoto nádherného designu tribal tattoo dodávají vzoru zcela nový vzhled a dojem.

wild_tribal_tattoo_designs_94

95. Klasické kmenové tetování

Pokud nechcete se svým budoucím designem tribal tattoo příliš riskovat, můžete se rozhodnout pro následující.

wild_tribal_tattoo_designs_95

96. Realistický design kmenových tetování

Toto je jeden z nejrealističtějších návrhů divokých kmenových tetování, jaké jsme kdy viděli. V jeho vzoru je něco zvláštního.

wild_tribal_tattoo_designs_96

97. Malý tvarovaný tetovací design

Mnoho divokých kmenových tetování nemůže napodobit vzory použité na tomto, hlavně kvůli jejich malému vzhledu. Proto byste se měli rozhodnout pro podobný design.

wild_tribal_tattoo_designs_97

98. Vlnité kmenové tetování

Tento vlnitý kmenový design tetování zažene monotónnost z vašeho života.

wild_tribal_tattoo_designs_98

99. Plně divoké návrhy kmenových tetování

Některé z nejlepších návrhů divokých kmenových tetování jsou ty, které dokážou dokonale kombinovat své tvary, barvy a symboly, takže konečný výsledek bude inspirativní.

wild_tribal_tattoo_designs_99

100. Hypnotické kmenové tetování

Musíme uznat, že některé divoké návrhy kmenových tetování jsou navrženy tak jedinečně, že nás jednoduše nechají bez řeči.

wild_tribal_tattoo_designs_100

101. Tribal Splash Tattoo Design

Kdo řekl, že úvodní tetování je úspěšné, pouze pokud je doprovází vhodné barvy? Zde je úžasná reinterpretace designu úvodního tetování s kmenovými vlivy. 🙂

wild_tribal_tattoo_designs_101

102. Kruhové divoké kmenové tetování

Všechny zakroužkované divoké tribal tetování mají něco společného: jedinečný způsob, jakým jsou prezentovány, vás přiměje milovat je od prvních sekund!

wild_tribal_tattoo_designs_102

103. Divoké kmenové tetování ve tvaru úhlopříčky

Divoké návrhy kmenových tetování jsou vždy v trendu, ale musíme přiznat, že to závisí na jejich vzoru. Můžeme vás ujistit, že si s tímto designem nic nepokazíte!

wild_tribal_tattoo_designs_103

104. Tribal Tiger Tattoo

Tygr je jedním z nejvhodnějších symbolů pro zdůraznění vašeho návrhu kmenového tetování. Podívejte se, jak úžasný je následující příklad!

wild_tribal_tattoo_designs_104

105. Velké vzorované tetování

Tomu říkáme skvělý vzor! Všechny tvary jsou správně kombinovány a umístěny tak, aby v konečném výsledku byla úplná harmonie.

wild_tribal_tattoo_designs_105

106. Odvážný kmenový tetovací design

Pokud hledáte evidentní, odvážný a dramatický design kmenových tetování, myslíme si, že odpověď najdete v následujícím příkladu.

wild_tribal_tattoo_designs_106

107. Black Shadowed Tribal Tattoo

Černé odstíny na tomto úžasném kmenovém tetování zdůrazňují jeho dramatický efekt.

wild_tribal_tattoo_designs_107

108. Sun Monsters Tribal Tattoo

Kmenová stvoření mohou působit jako vhodně kombinované symboly, které by z vašeho kmenového tetování udělaly nezapomenutelné!

wild_tribal_tattoo_designs_108

109. Klasické kmenové tetování

Hledáte klasické, ale nikdy nevymykající se kmenové tetování? Podívejte se na následující! 😉

wild_tribal_tattoo_designs_109

110. Stočený kmenový design

Stočené vzory kmenových tetování jsou v této oblasti docela běžné, ale zároveň jsou také chytlavé a výrazné.

wild_tribal_tattoo_designs_110

111. Angry Sun Tribal Tattoo

Jak jsme již dříve zmínili, slunce může hrát velkou roli ve vašem budoucím designu kmenových tetování. Je jen na vás, jak to chcete vyjádřit! 🙂

wild_tribal_tattoo_designs_111

112. Malý kosočtverec Tribal

Úžasná kombinace královské rodiny, kterou kosočtverec v tomto designu vyjadřuje, a kmenových vlivů, je prostě úžasná. Protiklady se přitahují! 😉

wild_tribal_tattoo_designs_112

113. Tribal Covered Arm

Jaký to je pocit mít paži pokrytou jedním z nejúžasnějších návrhů divokých kmenových tetování? Budete to muset najít sami tím, že vyzkoušíte následující tetování!

wild_tribal_tattoo_designs_113

114. Několik tvarových návrhů divokých kmenových tetování

Tyto více tvarů jsou kombinovány tak skvělým způsobem, že si tento design tetování zamilujete!

wild_tribal_tattoo_designs_114

115. Textový kmenový tetovací design

Pokud chcete získat společný kmenový design tetování, ale přesto jej chcete přizpůsobit, měli byste zkusit přidat jedinečný text nebo slovo s hlubokým významem. Podívejte se na následující příklad.

wild_tribal_tattoo_designs_115

116. Stočené kmenové vlny

I když existuje tolik vzorů tetování zvlněných kmenových vln, nemůžeme si toho nevšimnout.

wild_tribal_tattoo_designs_116

117. Divoké kmenové tetování ve tvaru kruhu

Pokud jsme dosud popisovali hlavně lineární návrhy kmenových tetování, pak byste měli být připraveni zvládnout tento krásný kruhový vzor, ​​který vás svou krásou zcela nechá řeč.

wild_tribal_tattoo_designs_117

118. Kmenové tetování květů mandaly

Kdo by si myslel, že design tribal tetování integruje tak nádherným způsobem dva doplňkové symboly?

wild_tribal_tattoo_designs_118

119. Poloviční tělo divokých kmenových tetování

Toto je skutečná definice odvážného designu kmenového tetování. Úžasné, jedinečné a originální, a to vše současně.

wild_tribal_tattoo_designs_119

120. Divoký kmenový tetovací design (vlk)

Být velkým symbolem štěstí, oddanosti a rodiny, vlk lze snadno umístit do designu tribal tattoo, aby mu poskytl ohromující, ale dramatický a chytlavý efekt.

wild_tribal_tattoo_designs_120

Když se říká, na co čekáte? V tomto článku je spousta nápadů, ale jsme si jisti, že některé z nich opravdu upoutaly vaši pozornost! Mějte však na paměti, že bez ohledu na to, jaký design tetování si vyberete, měl by nejprve odpovídat vašemu osobnímu stylu!