Tady máme lidi. Tyto návrhy horských tetování budou pastvou pro vaše oči. Kdo bude králem a královnou horského tetování? To je na vás, abyste se rozhodli na konci seznamu, to ukáže jen čas. Horské tetování představuje sílu a stabilitu. Představují také vítězství překonáním všech šancí. Jsi ty připraven vylézt na horu? I když ne, můžete se vždy pomalu pohybovat a pak se vrátit dolů.

Tetování na horské noze

Výše uvedené tetování obsahuje mrazivé vrcholy Everestu nebo jsou to Himaláje? Koho to zajímá, jsou to chutně vypadající hory. Je to skvělý design, který používá pouze černou barvu.

Hora a stromy

Řekl někdo hory a stromy? Ano prosím! To ten chlap křičel, když to udělal. Je to skvělé ztvárnění a líbí se mi způsob, jakým rámovali. Připomíná mi to medailon. Stromy nahrazující čáru medailonu u jiného prvku.

Jednoduchá linie práce horské tetování

Někdy stačí jen obrys a to je přesně to, co tato osoba má. Stále víte, co je předmětem tetování, a to je vše, co potřebujete.

Back Mountain Tattoo

Svatý kouří, je to velký zadní kus s několika horami a posvátnou geometrií. Vyznačuje se úhlednou liniovou prací, přesto je svou povahou velmi zjednodušující.

Horské tetování v japonském stylu

Toto tetování zahrnuje styl japonských uměleckých děl použitých na vlnách. Je to jednoduchý styl, ale velmi účinný. Má také nějakou uklizenou liniovou práci. Opravdu moc pěkná práce.

Dej mi domov mezi kopci

Tento seznam má být o horách. Ty by pravděpodobně byly klasifikovány jako kopce, ale kdo jsem, abych soudil. Je to skvělé malé tetování a zaslouží si své místo na seznamu.

Trojúhelníkové horské tetování

V případě pochybností jej orámujte trojúhelníkem. Opravdu to dodává uměleckému dílu další rozměr a vypadá to, že jste zvenčí a díváte se do vzdálené země. Rámování tetování to může trochu vylepšit, pokud máte rádi takové věci.

Tetování na horské noze

Ooh. Tahle je skvělá. Přineste slunce, když se leskne, když zasáhne hory. Ten chlap má nějaké sladké školní ponožky. Znamená to, že je na tetování příliš mladý. Předpokládám, že je to chlap. Omlouvám se, pokud ne. Mimochodem pěkné nohy.

Detailní tetování Arm Mountain

Je to velmi pěkná složitá práce. Detail je úžasný a kolo je příjemný dotek. Myslím, že bych mohl žít na místě, jako je to v tetování. Ve velkoměstském životě se ze mě dostává to nejlepší a myslím, že je načase se dostat ven.

Podrobné barevné horské tetování

Nyní je to absolutní perla. Barvy, detail, celkový kousek je brilantní. Vytváří pěkný rukáv a všechny barvy se dobře spojují.

Tetování na kotníku

Kotník trochu bolí. Myslím, že vše závisí na vašem prahu bolesti. Moje ano, ale možná mám nízkou toleranci bolesti. Koho to zajímá! Podívejte se na tento malý klenot. Jednoduché a milé.

Horské tetování na předloktí

Jak se planety pohybují kolem Země, pohybují se také kolem hor. Všichni jsme ovlivněni vesmírnými posuny, včetně hor. Buďte jedno s tokem magnetů a nemůžete udělat chybu.

Dot Work Mountain Tattoo

Tetování používající styly práce s tečkami je skvělé. Přidávají texturu a dynamiku uměleckému dílu. Tento je poměrně jednoduchý, ale dělá svou práci pěkně.

Calf Mountain Tattoo

Tenhle je na lýtku. Ne ta kráva, lýtkový sval hloupý! Doufám, že tento kus znalostí je ten, který se naučíte každý den nový. Pokud už víte, o čem předpokládám, že to většina lidí dělá, můžete mě nazvat hloupým. Musel jsem to vygooglit. Jks.

Sunset Upon the Mountain Tattoo

Zde je nádherný západ slunce nad horami, které vrhají siluety a několik vážně rudých slunečních paprsků. Barvy jsou pěkné a živé a opravdu přinášejí tomuto zlému chlapci život.

Rameno Mountain Tattoo

Páni! To je jedno velké oční bulvy. Odraz je stejně chladný. Všichni jsme totiž specifikace prachu uvnitř obrovského oka a toto tetování mluví za vše. Vyznačuje se skvělou bodovou a liniovou prací. Je to krvavé mistrovské dílo.

Jednoduché, ale dobrota

Vyslovte nadpis třikrát rychle. Je zábavné říkat a hezky se točí z jazyka. Stejně jako toto tetování je provedeno pěkně. Vyznačuje se chladnou tečkou ve velmi zjednodušeném designu.

Návrat do přírody

To je něco, co musí každý udělat. Nechte se tetovat a vraťte se do přírody. Dvě věci, které budou ku prospěchu našeho života a budou je úplně lepší.

Trigonometrické horské tetování

Kdo by si myslel, že zejména ve světě tetování přijde na řadu středoškolská matematika. Ne já, ale nešťastně jsem selhal. Je to skvělé malé tetování s velmi jednoduchým designem a skvělou liniovou prací. Je to zahojené opravdu hezky a všechny řady zůstávají v taktu.

Biceps Mountain Tattoo

Podívejte se na pevné zbraně této šelmy. Dostal na ně horu, aby dokázal, že jsou solidní. Kdybych se nechal takhle tetovat a ohnout, hora by se změnila v kráter. Čas vyrazit do posilovny.

horské tetování

Obrázek Perfektní horské tetování

Tady je někdo, kdo si užívá kvalitního času v přírodě se svými duchovními zvířaty, zatímco je požehnán milostí hor a jezera. Vytvářejí úžasnou siluetu a toto tetování mě po nějakou dobu svědí.

Green Mountain Tattoo

Kdo by nemiloval zelenou horu s mrazivými tipy. Toto tetování je super cool a má pěkné linie, barvy a kompozici. Všechny přísady nezbytné pro pastvu pro oči.

Dlouhá procházka

Toto horské tetování je nádherné. Je to dlouhá a prašná cesta, ale jaký lepší způsob, jak to udělat, než s těmi, které milujete. Další pěkný a jednoduchý design, který mluví metaforicky.

Tečky a čáry

Toto horské tetování používá k dokonalosti tečky a čáry. Tečky kaskádové z rámového obrazu dávají designu vzhled kontinuity a hloubky, protože se liší od hlavního designu v uměleckých prvcích.

Východ slunce nad horami a tygry?!

Hory a slunce v tomto tetování vypadají jako dodatečná myšlenka. Ve skutečnosti to tak dobře neproudí. Jsou tam krásné hory a pak hlava tygra, která vypadá, jako by tam byla plácnuta jako klacek. Oba obrázky by fungovaly dobře jako sólové skladby, ale v kombinaci vypadaly prostě divně.

Dokonalý kruh

Tento kruh jsem již viděl. Myslím, že je to korejská věc. Můj přítel z Koreje takový měl. Můžu se mýlit. Pokud víte, o co jde, pošlete nás na poštovní schránku. Pošlete to dál. 🙂

Mistrovské dílo

Toto horské tetování je naprosté mistrovské dílo. Pravděpodobně jste mě někdy viděli psát toto a myslel jsem to pokaždé vážně. Cesta má tolik detailů. Dokončení toho muselo zabrat mnoho hodin a mnoho hodin na židli snášelo vzrušující brnění páteře, které člověk dostal, když mu jehla propíchla kůži rychlostí střelby z kulometu. Jednoduše brilantní.

Snow Capped Mountain Tattoo

Tato zasněžená hora je rozmarná malá umělecká díla. To však neznamená, že to není vážné umělecké dílo. Květina na okraji je příjemný dotek.

Která cesta je nahoře?

Odpověď na tuto otázku je zřejmá. Pokud jste se někdy ztratili a potřebujete vědět, kudy vede cesta, podívejte se vzhůru k obloze nebo na vrcholky hor a pak se ujistěte, že to je cesta nahoru. Najděte si cestu nahoru, abyste se dostali dolů.

Home Beyond the Mountain Tattoo Range

Když se za jasného dne podíváte daleko za pohoří, najdete mě. Pokud se hvězda mraků valí, najděte nejjasnější hvězdu na obloze a následujte ji. Tam mě najdete. Pokud mě nehledáš, pak jsem úplně mimo. Budete si muset najít vlastní cestu.

Horské tetování na lopatce

Dostaňte je na křídla. Vaše lopatky jsou jako křídla, která jsou ideální pro létání nebo pro získání pěkných malých horských tetování. Můžete také udělat obojí. Na internetu nebudete souzeni, a pokud ano, budete anonymní, takže se to nepočítá. To mě přivádí k mému dalšímu tématu. Pokud vás šikanuje internet, nerozčilujte se, protože lidé, kteří to dělají, pravděpodobně žijí se svými rodiči a stále si cucají palec. Také nikdy nebyly položeny. Tak se zvedněte a nečtěte komentáře.

Šplouchání Color Mountain

Kdo rozlil kbelík s barvou? Kdo to udělal, udělal to stylově. Zde je příklad alternativního použití barvy. Tetování není největší, ale doufejme, že vás přiměje přemýšlet mimo krabici, pokud jde o barvení.

Čáry a horské tetování

Čáry jsou základem pro kreslení. Některé čáry jsou určeny k nakreslení, zejména pokud zjistíte, že něco ve vašem životě neslouží pozitivní roli. Vím, že to mělo být o tetování, ale malá rada tady a tam není nic špatného.

The Mountain Lights Mountain Tattoo

Vložte to do svého seznamu kbelíků a vyplňte ho. Zaškrtněte políčko a jděte se podívat na polární záři nebo na další nejlepší věc. Nechte si vytetovat polární záři. Barvy jsou opravdu blízké skutečné věci. Ne že bych to viděl v reálném životě. Viděl jsem však obrázek, pokud je to nějaká útěcha.

Beary Good Mountain Tattoo

Toto tetování mi okamžitě připomíná Aljašku. Medvěd se ve svém přirozeném prostředí prochází bez péče na světě. Na druhý pohled miluji toto tetování stále více. Naštěstí to děláte a inspiruje to vaše další tetování.

Něco trochu jiného

Dobrá práce Kellare! Kdokoliv jsi. Naštěstí to někdo vidí a je zamilovaný do vašeho stylu. Pěkná práce zahrnující mimozemšťany a hory.

Další trojúhelníkové horské tetování

Zdá se, že rámování trojúhelníků je u horských tetování tiché. Rozhodně to funguje, tak proč nevyužít trojúhelník. Je to stejně dobrý tvar jako každý jiný. Možná později v seznamu uvidíte kosočtverec nebo rovnoběžník. O tom ale vážně pochybuji. Kdo chce sázet? Udeř mě svou poštovní schránkou s konečnou nabídkou. Dávám vám šance tři ku jedné.

Matka All Back Mountain Tattoo

To je obrovské. Větší než Ben Hurr. Větší než super mísa. Větší než Great Australian Bite. No, není to tak velké, ale vystihujete můj drift správně. Nemyslím si, že je to zcela dokončeno, soudě podle detailů ve zbytku tetování. Stále to potřebuje nějakou barvu a stínování, ale ona se tam dostává, to je jisté.

horské tetování

The Road Ahead Mountain Tattoo

Život je dlouhá a klikatá cesta, která vede přes hory a údolí. Někdy je procházka snadná a někdy se zdá, že cesta do kopce trvá věčnost, ale po bitvě na kopci tam zůstanete, při cestě dolů vždy proběhne hladká plavba. Použijte vycházkovou hůl pro cestu nahoru a sáňkujte pro cestu dolů a jeďte tím tempem, dokud se nezastavíte. Pak se připravte na další cestu do kopce.

Krásné nepořádek Mountain Tattoo

Toto tetování je mimo tento svět. Miluji to. Všechny prvky jsou tak odlišné, ale přesto se dobře snoubí. Rád bych se dostal do této hlavy umělce a vybral jim mozek. Teď to říkám, ale jakmile jsem se tam dostal, chtěl bych kliknout na své uzdravení a vrátit se domů. Někdy jsou nejskvělejší mysli temným a nepochopeným místem. Tak přicházejí s tak kreativními zrůdnostmi krásy.

Musím říci, že tento seznam byl jedním z nejzajímavějších, jaké jsem za nějakou dobu viděl. Doufám, že jste si to užili stejně, jako jsem o tom psal. Vím, že občas bloudím, ale doufám, že jste se zasmáli a vzali si nuget slunečního svitu podle mých náhodných úvah. Ještě důležitější je, doufám, že vám tento seznam poskytl nějaké nápady pro vaše další tetování.