Tetování sedmikrásky bylo vždy spojeno se ženami. Je to design vyrobený pouze pro dívky. Nebo že květiny by měly být tetováním pouze pro ženy. Ale v dnešním světě jsou nadšenci tetování otevřenější ohledně svých návrhů. To znamená, že i muž si nyní může dát tetování sedmikrásky, pokud funguje dobře s designem, který mají na mysli, nebo že funguje dobře se zprávou, kterou chtějí předvést.

To znamená, že vám přinášíme několik návrhů tetování sedmikrásky. Ty fungují pro muže i ženy, kteří chtějí získat tento design. Kromě inspirace designem odpovíme také na to, co znamená tetování sedmikrásky, a několik dalších častých dotazů k tetování.

sedmikráska-tetování

Historie tetování

Tetování je tu už nějakou dobu. Starověké civilizace, jako jsou Egypťané, se již napouštěly inkousty pro různé účely. Polynéské kmeny byly také známé tetováním pro každého ze svých členů. To vše bylo součástí jejich kultury a každé tetování má daný význam.

v Starověký Egypt, různé symboly pomáhají v různých věcech. Existují například tetování, o nichž se věří, že pomáhají léčit nemocné. Existují tetování pro ochranu a štěstí.

Pro polynéské kmeny bylo tetování spíše identitou. Tetování obsahovalo příběh nositele a to, v co věří. Čím více tetování a složitější návrhy jsou, tím důležitější jsou v kmeni. Mohli to být náčelníci nebo válečníci.

Dokonce existovalo několik kmenů, které věří, že tetování obrazu boha nebo zvířete přináší jejich duši na Zemi. Nositel je pak chráněn bytostí v jejich tetování.

Většina tetování byla vytvořena podle obrazů přírody. Návrhy vycházely z rostlin, zvířat a bohů, které uctívali. Metody tetování se také liší od dnes používané metody. Obvykle používají inkoust vyrobený z rostlin nebo dřevěného uhlí a jako jehly používají trny. Ve srovnání s dnešní metodou tetování trvalo tradiční tetování několik dní.

Význam tetování Daisy

Tetování sedmikrásky může pro nositele znamenat různé věci. Může to jednoduše znamenat, že se jim květina líbí, nebo je to oblíbená květina milované osoby. Nebo by to také mohlo být odvozeno ze symbolického významu tetování sedmikrásky. A je toho docela hodně. Sedmikrásky přicházejí v různých barvách a každý má jiný význam.

Například bílá sedmikráska je známá jako symbol čistoty a nevinnosti. Tehdy věnec z bílé sedmikrásky dávají mužům ženy, které si ještě nejsou jisté, že budou vdané, ale nepopírají to. To znamená, že stále přemýšlejí o sňatku.

Bylo také zvykem nechat bílé sedmikrásky zdobit svatební šaty nevěsty. Často je to známka toho, že jsou čistí před svatebním dnem. Pokud si tedy necháte vytetovat bílou kopretinu, může to znamenat, že jste stále panna.

Dokonce i v křesťanském světě jsou bílé sedmikrásky považovány za symbol neviny a čistoty. Symbolizuje cudnost, čistotu a milost Panny Marie. Může také znamenat dítě Krista, protože se stalo hlavní součástí renesančních obrazů jako symbolu jednoduché ctnosti.

Další významy tetování Daisy

Níže je uvedeno více významů spojených s tetováním sedmikrásky:

 • Klid
 • Mír
 • Ženskost
 • Trpělivost
 • Krása
 • štěstí
 • Milovat
 • Jemnost
 • Jednoduchost
 • Mládí
 • Marnost
 • Odvaha
 • Emoce
 • Štěstí

Severský význam

Sedmikráska je také spojována se severskou mytologií, protože je strašidelným symbolem bohyně severské mytologie Freya. Byla bohyní lásky, a proto byla sedmikráska považována za symbol lásky, smyslnosti a plodnosti, což byl pravý opak křesťanského významu..

Sedmikráska, stále spojená s Freyou, symbolizuje také mateřství a porod.

Sluneční Daisy

Daisy je také přisuzována svítání a jaru, protože slovo „daisy“ je stará angličtina pro „denní oko“. Tato práce je spojena s těmito dvěma událostmi. Kvůli tomu byla sedmikráska také velmi spojena se sluncem. Ve skutečnosti domorodí Američané uznávají tuto malou květinu jako symbol slunce. Oni také věří, že je to tak, protože jeho jasně žlutý střed a bílé a zářivé okvětní lístky kolem něj, které se podobají slunečním paprskům.

Jako symbol slunce to znamená, že sedmikráska může také znamenat:

 • Radost
 • Stálost
 • Život
 • Ustanovení
 • Světlo
 • Teplo
 • Jasnost
 • Energie
 • Pravda
 • Jásot

Žlutá sedmikráska

Běžně jsou zobrazovány dva druhy sedmikrásek. Jak bylo řečeno, barva sedmikrásky může také ovlivnit její význam.

Žluté sedmikrásky se běžně připisují zářivosti, kreativitě, bystrosti, vitalitě a komunikaci.

Kam umístit tetování Daisy

Umístění tetování závisí na tom, kde ho chcete mít. Ale musíte vzít v úvahu několik faktorů, jako je jeho design. Větší vzory by například měly být na širších částech těla, jako jsou záda nebo hrudník. To dává vašemu tetování větší prostor pro hraní s designem.

Další věc, kterou musíte zvážit, je úroveň bolesti, zvláště pokud se do inkoustu dostáváte poprvé. Některé oblasti jsou bolestivější než jiné. Měli byste zkontrolovat tabulku bolesti, abyste zjistili, které oblasti jsou pravděpodobně bolestivější a které si můžete vzít.

Design vašeho tetování

Vzhled vašeho tetování může ovlivnit, kam jej umístíte. Jak již bylo zmíněno dříve, návrhy, které jsou větší, by měly být na širších částech těla. Ale co malá tetování?

Malé tetování lze umístit kamkoli. Ale mít malé tetování na zádech nemusí být nejlepší nápad. Může se ztratit v rozlehlosti prostoru, který jej obklopuje. Pokud chcete své tetování zvýraznit, dejte ho někam, kde je méně místa, například zápěstí, kotníky, předloktí, biceps nebo prsty. Vyberte si správný prostor podle toho, jak velké máte tetování.

Kromě velikosti by vám celkový design vašeho tetování měl poskytnout dobrý pocit, kam ho umístit. Například design potřebuje dlouhý prostor místo širokého. Můžete si to dát na předloktí, abyste dosáhli lepšího vzhledu.

Úroveň bolesti

Je také nejlepší vzít v úvahu úroveň bolesti, zvláště když se tetujete poprvé a stále jste nezažili bolest, která s tím souvisí. A ano, dříve než cokoli jiného, ​​tetování způsobuje bolest. Ale některé oblasti jsou bolestivější než ostatní. Existují také lidé, kteří jsou náchylnější k bolesti než většina lidí a mohou považovat bolest za snesitelnou, přestože mají tetování.

To je však pro většinu lidí, kteří mají normální toleranci bolesti.

Na internetu existuje tabulka bolesti, kde si můžete ověřit úroveň bolesti, pokud máte tetování v určité oblasti. Místa jako třísla, vnitřní stehna a vnitřní bicepsy jsou téměř nesnesitelná a pro začátečníky se opravdu nehodí.

Pak jsou tu žebra, prsty, chodidla a kostnaté oblasti, které mohou způsobit větší bolest než obvykle. Pokud máte více odvahy, můžete si vybrat tyto oblasti. Ale buďte si jisti, že jste připraveni zažít bolest třesoucí se kostmi.

Mezitím jsou oblasti, které jsou pro časovače nejlepší, oblasti, které mají více tukových tkání a více svalů. To zahrnuje záda, bicepsy a předloktí.

Vystavení

Můžete také zvážit, jak vystavené bude vaše tetování v určité oblasti. U některých lidí je skrývání tetování nutností. Důvodem je, že ne každý je tomu tak otevřený jako nadšenci tetování. Někteří o tom stále myslí negativně a věří, že je to špatná věc. Jste buď bývalý trestanec, člen gangu, nebo jste udělal něco špatného, ​​pokud máte tetování.

Toto myšlení bohužel stále existuje i na některých pracovištích. Proto tito lidé často mají tetování, které lze skrýt oblečením a uniformami.

Navíc oblast, která je často vystavena slunci, nemusí být nejlepší. Sluneční UV paprsek může způsobit rychlejší vyblednutí tetování. Pokud ho chcete zachovat živý, vždy noste opalovací krém nebo ho skryjte někam, kde to obvykle není odhaleno.

Jak získat tetování sedmikrásky

Opravdu si chcete nechat udělat tetování sedmikrásky? Vědět, jak to udělat správně, je důležité, abyste nelitovali tetování, které dostanete. Pamatujte si, že tetování je celoživotní závazek. Je to něco, čeho se nemůžete okamžitě zbavit.

Najděte správného tatéra

Dříve než cokoli jiného, ​​měli byste najít správného tatéra, který bude tuto práci dělat. Měli by mít zkušenosti, abyste mohli zaručit, že znají správný postup. Měli by také být schopni udělat váš návrh správně.

Někteří umělci jsou v určitém stylu lepší, takže se musíte nejprve ujistit, že jsou schopni správně nakreslit to, co chcete. Někteří umělci například umí vytvářet hyperrealistická tetování lépe než jiní. Měli byste jít k těmto druhům umělců než k těm, kteří jsou lepší v minimalistickém tetování.

Kromě jejich uměleckého stylu je také dobré najít umělce, který vám pomůže vymyslet lepší design. Všichni chceme něco jedinečného a nového. Velký umělec by vám měl pomoci toho dosáhnout.

Ale možná nejdůležitější ze všeho je najít umělce, který zná důležitost hygieny. Jejich nástroje by měly být čisté a při tetování by měly používat nové jehly. Jejich místo by mělo být také čisté, aby se předešlo případným rizikům infekce.

Vytvořte design

Pokud jde o vytváření designu, měli byste popustit uzdu své vnitřní kreativitě. Mělo by to být něco, čeho nebudete litovat, že to máte ve svém těle. Design je osobní volbou. Můžete to udělat tak realisticky, jak chcete, nebo můžete přidat další symboly a obrázky, o kterých si myslíte, že pomohou vynést zprávu, na kterou myslíte.

Jak již bylo řečeno, můžete také spolupracovat s tetovacím umělcem a přijít s návrhem.

Často kladené otázky

Lidé, kteří začínají s tetováním, mají určitě různé otázky. Zde jsou odpovědi na časté dotazy k tetování.

Je tetování bezpečné?

Tetování je obecně bezpečné. Musíte si ale najít spolehlivého tatéra a nakupovat, abyste se ujistili, že jste v průběhu celého postupu v bezpečí. Používání špinavého vybavení, zejména jehly, vás může stát zdraví. Pokud použijete jehlu, můžete skončit vážným zdravotním stavem. Můžete získat jakýkoli zdravotní problém, který mohl mít předchozí zákazník, včetně HIV/AIDS.

Kromě toho může špinavé vybavení a okolí způsobit infekci. Špína často obsahuje bakterie a viry a může se dostat do vašeho těla ranou.

Existují také nezkušení umělci tetování, kteří nabízejí levné tetování pomocí nekvalitních inkoustů. Mohou být také nebezpečné, protože mohou způsobit několik alergií.

Kolik bude tetování stát??

Náklady často závisí na umělci a designu vašeho tetování.

Renomovaní umělci často účtují vyšší poplatky. Někteří mohou dokonce účtovat hodinovou sazbu. Většinou se však jedná o fixní částku, o kterou můžete snadno požádat prostřednictvím nabídky. Normálně začíná tetování od 100 do 300 dolarů. Pokud je design větší než obvykle, může to dosáhnout až 500 až 1 000 $. Cena půjde také výše v závislosti na tom, jak komplikovaný je design. Můžete očekávat, že ten váš bude vyšší, když je to složitější a těžší.

Cenu může ovlivnit také inkoust, který bude použit. Tetování, které má více barev, je obvykle dražší.

Jak dlouho to trvá?

To může záviset na designu vašeho tetování. Jednodušší tetování, jako jsou minimalistická, lze provést za nejméně pět minut. Složité typy však budou trvat hodiny nebo dokonce několikanásobné tetování.

Závěr

Získat tetování sedmikrásky není těžké, zvláště když najdete spolehlivého umělce, který vám s tím pomůže. Jen se ujistěte, že jste v pořádku s designem a stylem. Můžete se podívat na tato úžasná tetování sedmikrásky, která mohou pomoci inspirovat váš vlastní design.