Tetování pro nejlepšího přítele je ideální pro přítele, který je mezi sebou synchronizovaný a absolutně miluje, když se navzájem obklopují.

Někteří přátelé jsou nám tak blízcí, že jim chceme vzdát hold! Pokud máte takového nejlepšího přítele, máte obrovské štěstí. Tyto bff tetování inspirace by mohla být jen další šílená věc, kterou můžete jít se svým nejlepším přítelem!

Ukažte svému nejlepšímu příteli lásku s těmito odpovídajícími tetováními pro nejlepší přátele

Nejlepší přátelé na celý život by měli své přátelství oslavit alespoň nějakým malým tetováním nejlepšího přítele. Doufejme, že s trvalostí těchto tetování bude přátelství také trvat stejně dlouho! Podívejme se na některá z nejkrásnějších tetování nejlepších přátel, která můžete se svým nejlepším přítelem získat příště.

Kdo dělá tetování pro nejlepší přátele

Tetování pro nejlepšího přítele mohou navrhnout umělci tetování. Může být také navržen vaším nejlepším přítelem a vámi! Samozřejmě existuje více upřímnosti, když navrhujete tetování pomocí svého nejlepší přítel, ale možnost je stále na vás!

1. Odpovídající Kitties Tattoo

Abych byl spravedlivý, nikdo nespecifikoval, že odpovídající tetování kotěte jsou stejného druhu. Nicméně, toto je typ tetování nejlepšího přítele, který také umožňuje každému člověku mít své vlastní slovo a preference!

2. Tetování BFF s iniciálami

Ukažte své přátelství světu přidáním svých iniciál do tetování. V tomto případě těmto dvěma přátelům stačí písmena „R“ a „N“. Perfektní!

3. Půl na půl

Říká se, že „dvě poloviny tvoří jeden celek“. Polovina tetování, z nichž každá má jednu osobu, dělá obraz kompletní, když jste se svým nejlepším přítelem!

4. Vlčí tetování pro nejlepší přátele

Sledujte, kde tetujete tyto půlky! V takovém případě tetování nevytváří úplný obraz s těmito dvěma lidmi, kteří sedí vedle sebe. Stále to může být jedinečné tetování Bff!

5. Tetování se jmény pro nejlepší přátele

Toto tetování pro nejlepší přátele ani nepotřebuje mnoho návrhářských dovedností. Stačí myslet na písmo, pomocí kterého chcete zobrazovat svá jména!

6. Stejné tetování, stejná pozice

Vyberte si tetování, které má pro vašeho nejlepšího přítele a pro vás významný význam. Můžete se rozhodnout, kde chcete tetování mít – pokud je to možné, nechat si to napustit na stejné místo!

7. Tetování citátů nejlepších přátel

Jste super kašovitý se svým nejlepším přítelem? Možná svého partnera považujete také za milovaného nejlepšího přítele. V každém případě to může být, můžete si napsat citát, který je pro vás oba smysluplný.

8. Tetování BFF se slovy

Pokud se vám to líbí, spárujte navždy svého nejlepšího přítele se smysluplným obrázkem pro vaše tetování. Koneckonců, neexistuje žádné omezení pro typ tetování, které můžete získat!

9. Doplňování tetování pro nejlepší přátele

velmi milé a vtipné tetování nejlepších přátel

Velmi milé a vtipné tetování nejlepších přátel

Toto sladké a vtipné tetování nejlepších přátel může být napuštěno jakoukoli částí těla, o které si myslíte, že je vhodná. Pouze váš nejlepší přítel a vy budete vědět o významu uvozovek, když jsou umístěny dohromady!

10. Roztomilé tetování pro nejlepší přátele

Jednoduché a pěkné nejlepší tetování kotníku

Jednoduché a pěkné tetování kotníku nejlepšího přítele

Toto jednoduché a roztomilé tetování kotníku znamená pouto mezi dvěma přáteli, i když jsou daleko od sebe.

11. Růžový slib

Totožné ruční usmíření nejlepšího přítele

Totožné ruční usmíření nejlepšího přítele

Nejlepší tetování přátel, jako jsou tato stejná, jsou odkazem na sladké usmíření přátel. Jsou univerzální a běžné pro chlapce i dívky.

12. Zůstaňte divní společně Tattoo Design

Nejlepší přítel tetování

Nejlepší přítel tetování

Je váš nejlepší přítel někdo šílený a možná trochu zvláštní? Můžete oslavit jejich jedinečnost s tímto mimozemským tetováním! Nic nakonec nekřičí „divně“ víc než něco jako mimozemšťané.

13. Slib nejlepšímu příteli

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Jaký byl poslední slib, který jsi dal svému nejlepšímu příteli? Važte si toho jednoduchým tetováním, jako je toto!

14. Small Best Friend Tattoo Design

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

BF tetování pro chlapce a dívky

Jemné, malé a elegantní tetování nejlepšího přítele vhodné pro chlapce i dívky může být něco jako toto. Pokud existuje konkrétní logo, které se s vámi oběma dobře spojuje, jděte do toho!

15. Jsi moje osoba odpovídající tetování nejlepšího přítele

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Nejlepší kamarádské tetování pro chlapce a dívky na noze

Víte, kdo je vaše osoba v tomto velkém světě? Je to tvůj nejlepší přítel. Pokud se váš nejlepší přítel cítí stejně, můžete si dokonce nechat tetovat nohu, jako je tato!

16. Malé, ale nápadné tetování

Nejlepší přítel tetování (2)

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Toto tetování je sotva patrné! Pouze vy budete vědět, že si na zápěstí necháte vytetovat vzájemné iniciály. Je to milé gesto!

17. Ohana znamená rodina

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Nejlepší přátelské tetování pro chlapce a dívky

Někteří nejlepší přátelé se cítí jako rodina. Neexistuje vhodnější tetování, než je toto, které by zobrazovalo důležitost a hodnotu vašeho nejlepšího přítele ve vašem životě!

18. Odpovídající návrhy tetování Arrow

Pěkné a vtipné šípové nejlepší tetování

Pěkné a vtipné šipky nejlepší přítel tetování

Než se rozhodnete udělat takové tetování se svým nejlepším přítelem, ujistěte se, že jste vybrali symbol, který má pro vás oba zvláštní význam. To může být dobrým příkladem!

19. Datum zahájení přátelství

Nápadité tetování zápěstí nejlepšího přítele

Nápadité tetování zápěstí nejlepšího přítele

Tato nápadná tetování zápěstí nejlepšího přítele jsou vzácná! Pokud si pamatujete datum, kdy jste potkali svého nejlepšího přítele, můžete si vytvořit toto smysluplné tetování.

20. Všechno má smysl, jen když jsme spolu

Elegantní nejlepší přítel cituje tetování na předloktí

Elegantní nejlepší přítel cituje tetování na předloktí

Toto tetování bude dávat smysl pouze tehdy, když dva lidé stojí spolu! Bez druhé osoby nebude mít tetování takový smysl.

Typy tetování pro nejlepší přátele

Stejné může být i tetování nejlepších přátel. Může to být malý, jednoduchý design tetování, nebo to může být něco propracovaného, ​​co má smysl pro dva nejlepší přátele nebo více. Obvykle můžete vidět iniciály nejlepších přátel vytetované na stejném místě na každé osobě.

Tetování s vaším nejlepším přítelem může být doplňkové, například úplný citát, který je rozdělen na polovinu na pažích dvou lidí. Může to být také ve formě poloviny tváře zvířete vytetovaného na každou osobu, jen aby to bylo dokončeno se dvěma lidmi. Poslední varianta je nejzajímavější v jedné skladbě, která se vyjasní, až když jste spolu se svým přítelem.

Ani pro nejlepší přátele neexistuje správné nebo špatné typy tetování. Dokud má tetování významnou hodnotu pro vaše nejlepší přátele a pro vás samotné, pak si buďte jisti, že to stojí za to.

21. Doplňkové kreslené postavičky

Veselá tetování nejlepšího přítele Bivise a Batheta

Veselá tetování nejlepšího přítele Bivise a Batheta

Toto veselé tetování nejlepšího přítele Bivis-and-Bathet mohou ocenit snad jen jednotlivci, kteří mají rádi kreslené seriály.

22. Stejná tetování pro BFF

zvláštní origami nejlepší přítel tetování

Zvláštní tetování nejlepšího přítele origami

Můžete vytvářet stejné jednoduché kresby, které jsou jasnou připomínkou přátelství každému na stejné části těla (nebo kdekoli chcete.) Toto odpovídající zvláštní tetování nejlepšího přítele origami může být dobrým příkladem pro ostatní!

23. Složité identické tetování pro nejlepší přátele na předloktí

jedinečné komplikované tetování předloktí nejlepšího přítele

Jedinečné komplikované tetování předloktí nejlepšího přítele

Když je tetování tak složité jako toto, můžete si být jisti, že je jedinečné a nenajdete ho na někom jiném! To znamená, že tetování je exkluzivní pro vás a vašeho nejlepšího přítele.

24. Jen pár písmen

Na první pohled toto tetování vypadá jako jedinečnější verze tetování kompasu. Podívejte se blíže a zjistíte, že se jedná o jedinečná písmena, která možná představují iniciály pro několik přátel!

25. Stejný květinový design

Jak krásný, ale jednoduchý design tetování pro nejlepší přátele! Toto tetování je vysoce estetické, ale má také smysl, když si ho necháte namalovat s nejlepším přítelem nebo někým jiným, koho také velmi milujete.

26. Tři malá ptáčata

Nejlepší přátelé mohou být více než jen dva jednotlivci! V případě výše uvedeného tetování jsou zapojeni tři lidé, což také představuje skutečnost, že na větvi jsou společně tři ptáci.

27. Odpovídající design akvarel tetování pro nejlepší přátele

Sladění tetování se svými nejlepšími přáteli může být stále krásné! Pamatujte si, že vaše tetování nemusí být stereotypní a nudné.

28. Slunce & Měsíc

Nic nemluví o přátelství jako něco tak bezplatného jako slunce a měsíc! Toto krásné tetování přátelství lze upravit mnoha způsoby a stále být stejně jedinečné.

29. Tetování Jin a Jang Nejlepší přítel

Jin představuje světlo a jang představuje tmu. Toto úžasné tetování nejlepšího přítele může být inspirací pro lidi, kteří si myslí, že je dokončí jejich nejlepší přátelé!

30. Totožné tetování panenky Matryoshka

Někteří z vašich přátel jsou vám tak podobní, že je to, jako byste byli identické matriošky – každá v sobě obsahovala další podobnou!

31. Frakce přátelství

Podívejte se na tento vtipný způsob zobrazení tetování nejlepšího přítele! Toto tetování jasně zobrazuje všechny 4 členy skupiny nejlepších přátel navždy. Kreativní, že??

32. Token přátelství kresleného avatara

Možná jste s vaším nejlepším přítelem velmi často hráli určitou hru. V takovém případě byste již měli jednu nebo dvě postavy, které pro vás mají smysl. Berte tato dvě shodná tetování jako inspiraci!

33. Párování tetování pro skupinu nejlepších přátel

Kreativitě se meze nekladou! Podívejte se na tuto odpovídající sérii tetování pro 5 přátel. Tetování funguje dobře samo o sobě, ale také se kombinuje do vzoru, když jsou přátelé spolu.

34. Zrcadlové obrazové tetování s vaším nejlepším přítelem

Elegantní tetování peří s nejlepším přítelem se zrcadlovým efektem

Elegantní tetování peří s nejlepším přítelem se zrcadlovým efektem

Jak skvělé by bylo mít tetování, které vypadá stejně jako vaše nejlepší kamarádka, ale zrcadlí se? Toto elegantní tetování z peří vypadá naprosto úžasně!

35. Chytlavé tetování loktů pro nejlepší přátele

Chytlavé tetování loktů nejlepšího přítele

Chytlavé tetování loktů nejlepšího přítele

Můžete si vytvořit svůj vlastní jedinečný design, který pro ostatní lidi nebude nic znamenat, ale zároveň vám přinese nejteplejší pocity. Pamatujte, že důležitost tetování je, že pro vás znamená něco důležitého.

36. Párování papouškových kamarádů

Nádherné tetování na zápěstí nejlepší přítelkyně

Nádherné tetování na zápěstí nejlepší přítelkyně

Tyto nádherné hrdličky mohou patřit k nejroztomilejším nejlepším přátelům tetování na zápěstí. Je to roztomilé, je to malé a rozhodně se to shoduje s odpovídajícím partnerem na zápěstí vašeho nejlepšího přítele.

37. Květinové vzorované tetování Yin Yang BFF

Okrasné tetování nejlepšího přítele jin a jang

Okrasné tetování nejlepšího přítele jin a jang

Pokud chcete zkroucení původní ikony jin jang, můžete se vydat na toto ozdobné tetování jin a jang nejlepšího přítele. Kamkoli dáte toto tetování, můžete si být jisti, že tyto dvě části se skvěle doplňují, když jste spolu se svým nejlepším přítelem.

38. Tetování Feathery Arm

Brilantní ampliativní tetování nejlepšího přítele na paži

Brilantní tetování paže s nejlepším přítelem z peří

Peří tetování je běžné, ale to neznamená, že je to klišé tetování. S tímto znakem přátelství se můžete vznášet kamkoli vás vítr přivede!

39. Jemné tetování BFF

Významné tripletové nejlepší tetování

Významné tripletové tetování nejlepšího přítele

Pokud se podíváte na toto trojúhelníkové tetování pouze na jednu osobu, ani byste nehádali, že je součástí tetování BFF! Když to dáte dohromady, uvidíte, že v tomto tetovacím designu je určitý řád.

40. Výjimečný kompletní design nejlepšího přítele tetování

Výjimečné tetování rukou nejlepších přátel

Výjimečné tetování rukou nejlepších přátel

Jste si se svým nejlepším přítelem dostatečně blízcí na to, abyste si nechali vytetovat tetování, jako je toto? Nikdy nemůžete nikam jít bez svého druhého přítele, nebo vaše tetování nebude vypadat úplné!

41. Infinity and Beyond Chytrá nabídka tetování

Chytrý citát nejlepšího přítele tetování

Chytrý citát nejlepšího přítele tetování

Tento chytrý citát pro tetování nejlepšího přítele potřebuje, aby tam byly obě strany, aby tetování také dokončily, stejně jako předchozí v tomto seznamu! Je to však jednoduchý a chytrý design.

42. Dva dílky skládačky do sebe zapadají

Záhadné nejlepší přítel rameno tetování

Záhadné nejlepší přítel rameno tetování

Tato záhadná tetování ramen na nejlepšího přítele skutečně dávají smysl, zvláště pokud máte pocit, že vás váš nejlepší přítel dokončí! Detaily klíče a zámku v tetování kousku skládačky jsou také chytrým doplňkem.

43. Působivý design párování tetování pro nejlepší přátele

Ještě jedno působivé nejlepší tetování slunce a měsíce

Ještě jedno působivé tetování nejlepšího přítele slunce a měsíce

Pokud vám klasický design slunce a měsíce připadá příliš přímočarý, můžete se rozhodnout pro něco společně s tímto designem. Je krásný, detailní a vypadá naprosto okrasně!

Nejoblíbenější tetování nejlepších přátel

Na internetu je velké množství fotografií tetování nejlepších přátel. Na první pohled je jejich větší část na ženských tělech, proto náčrty těchto tetování odpovídají. Nejlepší kamarádky tetování jsou malých velikostí a mohou být barevné nebo černobílé, většinou tetování představují nekomplikované obrázky.

44. Jednoduché tetování BFF se dvěma šipkami

Jednoduché a nápadné tetování lokte nejlepšího přítele

Jednoduché a nápadné tetování lokte nejlepšího přítele

Toto jednoduché a nápadné tetování lokte nejlepšího přítele je jemné, jednoduché a elegantní. Kdo řekl, že musíte mít složité tetování?

45. Fanoušci Harryho Pottera se radují!

Tetování nejlepšího přítele relikvií smrti

Tetování nejlepšího přítele Relikvie smrti

To může být tetování nejlepšího přítele Relikvie smrti pro přátele, kteří milují sledování série Harryho Pottera společně.

46. ​​Budeš moje včelka??

Šťastné včelí nejlepší přítel tetování na zápěstí

Šťastné včelí nejlepší přítel tetování na zápěstí

Podívejte se na tato tetování šťastného včelího zápěstí! Je to rozkošné, a pokud nechcete mít na zápěstí trvalé tetování roztomilé včelky, můžete si vždy zajít na dočasné. Také to funguje!

47. Papírová letadla, odeslána s láskou

Krásné papírové letadlo nejlepší freind tetování

Krásné papírové letadlo nejlepší přítel tetování

Toto krásné tetování v papírové rovině může představovat mnoho věcí. Může to souviset s odesláním vašeho pozdravu vašemu nejlepšímu příteli po celém světě, nebo to může být jen roztomilé tetování s tvarem lásky.

Dívky dávají přednost tetování s určitými vzory

Dívky tedy dávají přednost tetování různých kreslených zvířat, ptáků, hvězd, klíčů, panenek, čísel, symbolu nekonečna s dalšími prvky, šípy, mořských předmětů, peří, ptáků origami, motýlů, hádanek, korun, srdcí, citátů atd..

Umístí je na různé části těla, většinou na ruce, předloktí, prsty, zápěstí, chodidla, krk atd. Takové tetování vypadá velmi krásně, něžně a křehce. Ve srovnání s preferencemi chlapců se to může trochu lišit!

48. Ukotveno s láskou

Pozoruhodné tetování zápěstí nejlepšího přítele dlaně

Pozoruhodné tetování zápěstí nejlepšího přítele dlaně

Tato palma na pláži tetování by bylo ideální pro vás předvést na pláži. Absolutní shoda pro nejlepší přátele, kteří si užívají procházky u moře!

49. Skrytá kočička – odpovídající tetování pro nejlepší přátele

odpovídající tetování nejlepšího přítele

Dívky vypadají ještě roztomileji, když zjistíte, že mají roztomilé malé tetování na žebrech, jako je toto na obrázku výše!

50. Rawrr – Některé obrysy dinosaurů

Každý, kdo se na tato rozkošná tetování podívá jediným pohledem, si je okamžitě zamiluje! Spíše než složité tetování může být toto jednoduché tetování BFF tvořeno pouze obrysy dinosaurů.

51. Tetování Sephora Besties

Všichni máme jednoho přítele, který je příliš posedlý Sephorou nebo jinými kosmetickými obchody. Jaké tetování by mohlo být pro tyto přátele vhodnější než tetování rtěnkou?

52. Tetovací design okrasného srdce

Tetování ve tvaru srdce se znakem nekonečna může být skvělým designem pro nejlepší přátele! Může to mít stejný význam i pro ostatní lidi kolem vás.

52. Výročí přátelství

Přizpůsobte si tetování pro své přátelství tím, že do svého tetování zahrnete datum výročí přátelství nebo datum narození toho druhého!

53. Odpovídající tetování peří na nohou

Pokud dáváte přednost tomu, aby vaše tetování bylo trochu skrytější, můžete se vždy rozhodnout namalovat si tetování na naše nohy. Je méně pravděpodobné, že bude viděn ve srovnání s tetováním na pažích nebo dokonce na obličeji!

54. Více tetování okrasných srdcí pro nejlepší přátele

V tomto tetovacím designu jsou vlastně dvě srdce, všimli jste si toho? Konec většího srdce je shodou okolností konec menšího srdce, které se odráží pod ním.

55. Odpovídající tetování Love Birds

Toto tetování není exkluzivní pouze pro páry! Pokud někoho dostatečně milujete, i když je to jen nejlepší přítel, stále mu můžete svou lásku ukázat tetováním, jako je toto.

56. Tetování ve stínu labutí

Červený zobák těchto labutí dobře kontrastuje se zbytkem znamení. Vypadá dostatečně jednoduše na nošení a stále je dostatečně jedinečný, aby se mohl předvádět.

57. Vaše oblíbená říkanka

Texty ve výše uvedené skladbě mohou být smutné nebo dojemné, podle toho, kdo poslouchá a co si o tom myslí. Sdílejte své nejlepší texty ve formě tetování!

58. Tetování snovače

Existuje mnoho způsobů, jak si můžete navrhnout tetování lapače snů, a toto je jeden z nich! Vaše odpovídající tetování lapače snů může být tak jednoduché nebo složité, jak si přejete, takže se pusťte do divočiny!

59. Jsi můj šťastný jetel

Pokud jste někdy cítili, že vám váš nejlepší přítel přináší hodně štěstí, je to nejlepší tetování přátelství, které můžete mít na oslavu této věci.

60. Velká šipka, Malá šipka

Kdo je z vás dvou nejlepší nejlepší přítel? Ve skutečnosti si můžete udělat tetování stejně jako toto, abyste se reprezentovali ve svém tetování přátelství!

61. Tetování přátelství pro věc

Pokud váš nejlepší přítel a vy podporujete určitou příčinu – například povědomí o rakovině nebo jiné stavy spojené s touto stuhou, můžete se k příčině zavázat tetováním, jako je toto.

62. Nejlepší kamarádské tetování pro maminky & Dcery

Jedno tetování říká: „Vytvořil jsem ji.“ Druhé tetování říká: „Vytvořeno jí“. Zvedněte ruku, pokud je vaše matka v tomto celém širém světě také vaší nejlepší kamarádkou!

63. Rostoucí láska k vašemu BFF

BFF tetování může mít podobu stromu, který roste s láskou stejně jako tento. Jeho zakřivené větve symbolizují, že dva lidé věří, že jejich duše jsou navždy spojeny dohromady a toto spojení je posvátné.

64. 3 Nejlepší přátelé společně Tattoo Design

Oslnivé kreslené nejlepší přítel tetování na kotníky

Oslnivé kreslené nejlepší přítel tetování na kotníky

Pohled na toto oslnivé karikatury nejlepší přítel tetování na kotníky vám může říci dost o tom, jak by tyto dívky mohly vypadat s jejich účesy. Možná, že osoba uprostřed je ta, která spojuje všechny tři dohromady!

65. Slunce & Moon Tattoo ještě jednou

Úžasný měsíc a slunce nejlepší přítel žebruje tetování

Oslnivé kreslené nejlepší přítel tetování na kotníky

Vypadá to, že tetování slunce a měsíce jsou opravdu populární volbou mezi nejlepšími přáteli! Můžete si vybrat buď tetování nejlepšího přítele v závislosti na vaší osobnosti a na tom, které dáváte přednost.

Význam tetování nejlepších přátel

Nejlepší tetování přátel má původně hluboký význam, protože lidé, kteří si nechávají tato tetování udělat, aby se jejich skutečné přátelství stalo věčným. Náčrtky tetování jsou spojeny s některými zvláštními událostmi během jejich společného přátelství nebo jednoduše zdůrazňují jejich osobní přesvědčení.

66. Návrhy tetování temného humoru pro nejlepší přátele

Groteskní veselé tetování nejlepšího přítele

Groteskní veselé tetování nejlepšího přítele

Nejlepší přátelé jsou ti, kteří mohou sdílet váš smysl pro černý humor, ať už je to groteska jako tato, nebo prostě veselá. Který upřednostňuješ?

67. Označte svého nejlepšího přítele milujícího pizzu!

Zábavná pizza nejlepší přítel tetování na zápěstí

Zábavná pizza nejlepší přítel tetování na zápěstí

Toto zábavné tetování zápěstí nejlepšího přítele pizzy je ve skutečnosti pro mnohé z nás super skutečné. Koneckonců, kdo nemá rád pizzu, její mazlavý sýr a všechny výbušné příchutě?

Symboly přátelství & Jeho významy

Podívejme se zblízka na některé symboly tetování nejlepších přátel. Motýli jsou například symbolem vzkříšení, znovuzrození a touhy po transformaci. Motýlí tetování je často považováno za symbol štěstí.

Některá z těchto tetování nebudou mít mnoho významů, ale my se to nedozvíme! Koneckonců, každé z těchto tetování BFF má osobní příběh.

68. Význam peří

Odpovídající tetování zápěstí nejlepšího přítele

Odpovídající tetování zápěstí nejlepšího přítele

Peří je u člověka nejčastěji spojováno se svobodou, statečností, pravdou a dalšími symboly odvahy.

69. Hvězdné tetování pro BFF

Inspirující hvězda nejlepší tetování

Inspirativní tetování nejlepšího přítele hvězdy

Hvězda je symbolem oblohy, znakem prosperity a štěstí. Věří se, že hvězdy dávají člověku inspiraci pro vše, co potřebuje – kreativitu, hladké myšlenky a další.

70. Jednoduché tetování jedné hvězdy

Jednoduché a jasné tetování hvězd pro nejlepší přátele

Jednoduché a jasné tetování hvězd pro nejlepší přátele

Nejlepší přátelé, kteří dávají přednost jednoduchým návrhům tetování, mohou chtít použít toto jednoduché, přímé a jasné hvězdné tetování pro nejlepší přátele.

71. Korunování vašeho nejlepšího přítele

Působivé korunní tetování pro pár

Působivé korunní tetování pro pár

Korunní tetování symbolizuje moc, vůdcovství a sebeovládání. Je to atribut silné a cílevědomé osobnosti.

72. Návrhy tetování na korunu zdarma

Odpovídající, ale individuální tetování na zápěstí

Odpovídající, ale individuální tetování na zápěstí

Toto odpovídající, ale individualistické tetování na zápěstí je vhodné pro nejlepší přátele, kteří stále chtějí mít svou vlastní individualitu při zachování designu tetování, který je dobrý pro oba.

73. Koruna s iniciálou

Krásné párové tetování na zápěstí

Krásné párové tetování na zápěstí

Zvýrazněte svou korunní tetovací hru s tetováním přátelství, jako je toto. Vyniká jedinečnou korunou pro oba jednotlivce a má navíc počáteční iniciálu!

74. Roztomilý & Odpovídající návrhy tetování ptáků pro nejlepší přátele

Vtipné a poutavé hrdličky jako párové tetování

Vtipné a poutavé hrdličky jako párové tetování

The tetování kulturní obraz létajících ptáků je velmi populární. Lze jej použít k zobrazení různých různých významů a myšlenek. Většina tetování ptáků však symbolizuje a ztělesňuje krásu, vitalitu a touhu po něčem vyšším.

75. Tetování identických létajících vlaštovek

Ušlechtilé vlaštovky jako tetování zápěstí pro nejlepší přátele

Ušlechtilé vlaštovky jako tetování zápěstí pro nejlepší přátele

Tento design tetování Nobelovy vlaštovky lze vytisknout v malé nebo běžné velikosti, jak je uvedeno výše. Na zápěstí vypadá krásně!

76. Tetování ptáků stoupajících na obloze

Půvabné ptačí hejna jako tetování ramen přes nejlepšího přítele

Půvabná ptačí stáda jako tetování ramen přes nejlepšího přítele

Slabý obrys ptáků létajících na obloze stačí k vykreslení pocitu svobody, dosažení větších výšek a mnoha dalších. Díky své jednoduchosti je elegantní a elegantní!

77. Shoda dílků skládačky ve 3D

Ohromující realistické 3D puzzle tetování pro nejlepší přátele

Ohromující realistické 3D puzzle tetování pro nejlepší přátele

Puzzle jsou vnímány jako hračka, zábava pro děti, takže jeho první asociací je, že život je v podstatě hra. Chybějící dílky skládačky mohou jednoduše odkazovat na jakési hledání života a místa v něm.

78. Puzzle dílky přátelství

Skvělý nápad na tetování loga nejlepšího přítele

Skvělý nápad na tetování loga nejlepšího přítele

Jen pro případ, že nemůžete říct, že se jedná o tetování přátelství, dílky v těchto kouscích tetování doslova vystihují „Přátelství“. Ve svém tetování můžete použít i jiná slova, aby byla personalizovanější!

79. Puzzle obrys tetování se srdcem

Milující logické tetování pro pár

Milující logické tetování pro pár

Projevte náklonnost ke svému nejlepšímu příteli tím, že si do svého dílku necháte vytetovat jednoduchý tvar srdce! Vyberte si dvě kontrastní barvy, jako je černá a červená, aby bylo tetování přitažlivější.

80. Rock Your Love!

Toto znamení ruky je obvykle spojeno s gestem pro „rock n roll“, ale můžete to udělat ještě o krok dál tím, že do něj vložíte obrys tvaru lásky!

81. Simple Bird Outline Best Friends Tattoo

Jsme naprosto potěšeni tím, jak toto tetování zobrazuje ptáky! Je to velmi abstraktní a jednoduché, ale je to tak rozkošné!

82. Pot & Šálek – odpovídající tetování pro BFF

Hrnec a šálek se navzájem doplňují, stejně jako váš nejlepší přítel a vy! Který čaj byste byl, kdybyste měli toto tetování?

83. PB&J Sandwich Tattoo Design

Možná, že toto roztomilé tetování může inspirovat hezčí tetování přátelství pro vašeho nejlepšího přítele a pro vás! Arašídové máslo a džem se k toastu skvěle hodí, což z něj činí smysluplné a sladké tetování.

84. Identický & Odpovídající malé květinové tetování

Proč mít prsten přátelství, když na jeho místě můžete mít tetování přátelství? Už nikdy se nebudete muset starat o ztrátu prstenu!

85. Medvídek Pú Tattoo Design

Tigger a Medvídek Pú jsou opravdu dobří přátelé. Prasátko je toho také součástí! Jako takový může být i tento dětský kreslený seriál inspirací pro vaše tetování přátelství!

86. Odpovídající tetování žirafy

Pokud můžeme něco s jistotou říci, je to, že tetování zvířat je nadčasové! Vždy to bude roztomilé a vždy to bude žádané. Stejně jako toto párování velké žirafy a malé žirafy!

87. Barevné tetování Medvídka Pú

Jelikož je Medvídek Pú kresleným seriálem o přátelství, není překvapením zjistit, že mají ty nejsladší citáty a výroky o přátelství. Tento milujeme!

88. Design tetování akvarel srdce

Všimněte si, jak se srdce pohodlně vejde do prázdného obrysu na zápěstí druhé osoby. Navzájem se doplňují, a přesto jsou obě tetování stejně krásná jako oni!

89. Go Hipster!

Pokud jste navrhli vlastní kresbu uvnitř obrysu ve tvaru srdce, mohlo by to vypadat nějak takto. Mohlo by to také vypadat ještě lépe!

90. Malé tetování s nejlepším přítelem

Tento jednoduchý geometrický design se snadno navrhuje a snadno se inkoustuje. Tento chytrý pár měl tetování napuštěné na prsteníčku, aby nahradil jejich skutečné prsteny!

91. Tetování jednoduché, ale elegantní iniciály

V tomto jediném tetování je velké písmeno „H“ a chytře skryté malé písmeno „h“. Díky kombinaci patkového písma a písma s rukopisným písmem je toto jednoduché tetování super úžasné!

92. Klasický zámek & Klíčové tetování

Se svým nejlepším přítelem sdílíte spoustu tajemství. To je důvod, proč může přijít do hry tetování zámku a klíče! Navrhněte si vlastní klíčovou rukojeť pro dramatičtější efekty!

93. Trojlístek

Tři jetele nemusí být nijak zvláštní, když víme, že někde venku jsou šťastné čtyřlístky. Ale našimi nejlepšími přáteli jsou trojlístky, které jsou vždy s námi!

94. Odpovídající tetování pro nejlepší přátele umění

Toto je snadný, ale umělecký způsob, jak ukázat své přátelství tetováním! Tři základní barvy se pro to nikdy nemohou pokazit.

95. Stejná srdce s křídly

Nadčasový, klasický tetovací kousek! Srdce s křídly může ukázat lásku, která se vznáší nad všemi výškami – ať už jde o vašeho nejlepšího přítele, milence nebo kohokoli jiného.

96. Chlapec & Dívka kostra tetování

Aby bylo tetování na kostře krásné, nemusí mít celé tělo! Jednoduchý poloviční tělo, jako je tato verze, může být stejně rozkošný!

97. Pečeť nevěsty & Ženich

Milujeme tok barev v těchto tetování pečetí! Barvy jsou jednoduché, ale tam je jasný tón, kde barva mizí mezi tmavou a světlou.

98. Malé tetování přátelství – přírodní téma

Strom a sova k sobě dobře ladí. Sova přináší stromu větší život, zatímco strom poskytuje úkryt a domov létajícímu ptákovi. Dokonalá rovnováha!

99. Tečky & Čáry – abstraktní tetování

Co znamená toto tetování? Nikdo jiný než nejlepší přátelé, kteří nosí toto tetování, se to nedozví! To je součástí krásy tetování nejlepšího přítele.

100. Stejní motýli

V Japonsku je motýl symbolem rodinného štěstí, domova a pohodlí. Jsou to motýli, vážky nebo stužky? Mohou to být všechny tři! Toto tetování je dostatečně malé, aby se vešlo na prsteníček. Díky tomu je drobný a krásný!

101. Tetování na červenou stužku

Tetování přátelství už nemůže být jednodušší. Tetování červenou stužkou může znamenat různá pouta a sliby – vynikající volba pro nejlepší přátele!

102. Tetování Tetris Pieces pro nejlepší přátele navždy

Nejlepší přítel nás může dokončit stejně jako blok Tetris. Podívejte se sem a získejte další inspiraci na návrhy nejlepších tetování přátel!.

103. Půlky vlajícího motýla

motýlí pár tetování

Motýlí pár tetování

Toto tetování motýla je doplněno citátem, než jej kompasuje. Když jsou tito přátelé spolu, udělá to nejen úplného motýla – citát se také stane úplným!

104. Abstraktní Butterfly Tattoo Design

Okrasné buttefly nejlepší přítel tetování na zápěstí

Okrasný motýl nejlepší přítel tetování na zápěstí

Tetování nejlepšího přítele z okrasných motýlů se pohodlně vejde na vaše zápěstí. Něco takového si můžete navrhnout sami!

Tetování pro nejlepší přátele není příliš složité. Svůj vlastní design můžete vytvořit jednoduše výběrem položky, kresleného seriálu nebo zvířete, které má pro vás oba význam. Jen si vyberte dobrého tatéra, který vám vyobrazí vaše smysluplné tetování! Pokud jste opravdu bez nápadů, můžete se vždy obrátit na tento dlouhý seznam inspirací pro tetování pro BFF. Dejte nám vědět, pokud jste našli něco, co se vám líbí!