Ek donanım gerektirmeyen pratik mobilya çözümü

Ek aksesuarlar olmadan özlü uygulama

İç mekandaki minimalizm, delicesine hızlı bir tempo ve yaşam ritmi tarzıdır. Acele eden insanlar yemek hazırlar, misafirleri alır ve tüm aile üyeleriyle birlikte yemek yer. Daire ve ev sahiplerinin rahatlığı ve konforu için ultra modern trendler sunulmaktadır – kulpsuz mutfaklar. Çok çeşitli tasarım seçenekleriyle sunulurlar, böylece herhangi bir stil sorununu çözmede yardımcı olabilirler – işlevsel ve estetik.

Şık cephelere sahip modern mobilya tasarımı

Şık cephelere sahip modern mobilya tasarımı

İç dekorasyon, dolapları açmak için metal bir cihaz olacak

İç dekorasyon, dolapları açmak için metal bir cihaz olacaktır.

Modern mobilyaların görsel minimalist versiyonu

Modern mobilyaların görsel minimalist versiyonu

Modern mobilya takımının katı tasarımı

Modern mobilya takımının katı tasarımı

Avantajlar

 1. Yerden tasarruf ederek daha fazla ekipmanı barındırma yeteneği.
 2. Ergonomik dizayn.
 3. Mobilya bakımı kolay.
 4. Çok çeşitli.
 5. Uygun fiyat teklifleri.

13

Mekanizmaların prensibi

Artan talep nedeniyle bu destinasyonlar çok çeşitli modellerde sunulmaya başlandı. Günlük olarak kullanıldığı çeşitli teknolojiler vardır..

İPUCU (BLUM)

Bir mutfak seti kullanmak için bu seçenek, fiyat ve kalite açısından en uygun olarak kabul edilir. Bu bir tür mekanik açma sistemidir. Kullanmak için hafifçe basmanız yeterlidir – ve yapı, kapıyı istediğiniz kadar kolayca açabileceğiniz bir açıya açılacaktır. Tekniğin eksikliklerinden bahsedecek olursak, küçük mutfaklar için uygulanabilir olduğunu ve açma-kapama işlemleri sırasında kulağı yoran ekstra bir ses çıktığını anlamakta fayda var..

15

LEGRABOX, ARCITECH

Katı tasarım özellikleri ve yüksek düzeyde işlevsellik ile zarif bir çekmece sistemidir. Birkaç kombinasyon varyasyonu vardır. Temel olarak, elektromekanik tipin açılmasıyla birlikte kılavuz elemanların yumuşak hareketini kişileştirirler. Bu, belirli bir alanda optimal olan yeni plan ve kalite standartlarına katkıda bulunan bir tür yeniliktir..

Otomatik sessiz tahrikli LEGRABOX mekanizması

Otomatik sessiz tahrikli LEGRABOX mekanizması

Seksiyonel LEGRABOX mekanizması

Seksiyonel LEGRABOX mekanizması

SERVO SÜRÜCÜ

Teknolojiyi uygulamak için, bir elektrikli tahrik yardımıyla önünde açık bir kutu göründüğü için kullanıcıdan gereken tek şey ön kısma basmaktır. Daha fazla rahatlık ve özgürlük sağlayacak ve rahatlık açısından benzersiz bir yapı olacak. Tek dezavantajı yüksek fiyatıdır, ancak pratikte defalarca onaylanan parasına değer..

15

Profil talimatlarının kullanımı PRO DÉCOR, GOLA OPES

Bu trend geleneksel olarak modern tasarımda yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu öğeler, boyutları önemli olmasa da, herhangi bir ürün seçeneğine gömülüdür. Ayrıca özel bir sistem kutunun tamamen kapanmasını sağlar ve son santimetrelerde biraz yavaşlar. Bu, işlemi sessizleştirir ve tasarım kasaya kolayca dokunarak sıkıca kapatır. Bu tür varyasyonların uygun maliyetini de not edebilirsiniz..

Düz cephelerin avantajları net çizgiler ve temizlik ve kullanımda pratikliktir.

Düz cephelerin avantajları net çizgiler ve temizlik ve kullanımda pratikliktir.

Mekanizmanın kurulumunun görselleştirilmesi

Mekanizmanın kurulumunun görselleştirilmesi

Tutamaç entegrasyonu

Kavramsal yönlendirme de etkilidir ve özel bir modern mutfak veya ofis alanı yaratılmasına kolayca katkıda bulunabilir. Sap, frezeleme yöntemiyle yapılır ve onunla aynı düzlemde olan bir parça görevi görür. Genellikle bu tür çözümler, çeşitli renklerde emaye ile kaplanmış özel MDF panellerden yapılır. Entegre özellikler hem kabin alt elemanlarına hem de üst parçalara uygulanabilir.

Donanımın yerini alan geliştirilmiş cephe tasarımı

Donanımın yerini alan cephenin geliştirilmiş versiyonu

Bu öğelerin tasarımı, formun sadeliği ve çizgilerin geometrisinin netliği ile kanıtlandığı gibi, bütünsel ve gerçekten özlüdür. Sonuç olarak, mobilya yapısı orijinal, görsel olarak çekici ve ayrıca temizlenmesi kolay hale gelir..

Efordan tasarruf etmek ve son teknoloji tasarımı öne çıkarmak için kullanışlı ve işlevsel öğeler

Efordan tasarruf etmek ve son teknoloji tasarımı öne çıkarmak için kullanışlı ve işlevsel öğeler

Stil özellikleri

Mutfak tasarımında yer alan popüler yönler, genellikle üreticiler için görünüm, tasarım ve özelliklerin diğer özellikleri açısından koşullar belirler. İlginç ve özgün çözümler elde etmek isteyenler için şu anda mobilya düzenlemek için çok sayıda seçenek var. Ve öğelerin her biri, kendine özgü stil ve teknoloji özellikleriyle donatılmıştır. Aşağıdakiler, geleneksel kalemlere temel alternatifleri keşfedecektir..

Uygun bir fiyata pürüzsüz bir cephe bulunabilir

Uygun bir fiyata pürüzsüz bir cephe bulunabilir

frezeleme

Aslında bu yöntem bütünleştirici bir tür tutamaçtır. En yaygın şekil L harfi olarak kabul edilir. Öğe, tek bir bileşimin oluşturulmasını sağlayan tüm genişlik boyunca yapılır. Genellikle bu çözüm MDF’den oluşturulan yüzeylerde yapılır, ancak başka malzemeler de vardır. Bu tür elemanların çok çeşitli avantajları vardır:

 • tüm mutfağın bütünlüğü nedeniyle çekici görünüm;
 • bir renk seçme ve kulaklığın rengiyle kombinasyonu;
 • böyle bir tutamak vasıtasıyla panellerin kullanımından kaçınılabilir;
 • ürün sayesinde mutfağa her türlü teknik eleman yerleştirilebilir..

15

Alüminyum profil

Bu başka bir seçenek. Bu profil cephe ve çerçeve kısımlarında kullanılabilir. Çeşitli şekillerde sunulabilir, ancak geleneksel olarak Latin alfabesinde alfabetik bir unsurdur. Pratik bir bakış açısına göre, en sık L-şekilli, C-şekilli, T-şekilli tipler kullanılır. Çok çeşitli renk ve stillerde sunulabilirler..

Açmak için mutfak dolaplarında L şeklinde eleman

Açmak için mutfak dolaplarında L şeklinde eleman

Güzel mutfak cephesi, ek aksesuarlarla yüklenmez

Güzel mutfak cephesi, ek aksesuarlarla yüklü değil

Ön kısımdaki profil

Bu çözümün uygulanması frezelemeye benzer. Eleman entegrasyon özelliğine sahiptir ve aynı genişlikte donatılmıştır. Bu durumda, S şeklindeki profili dikkate almak daha uygun ve daha uygundur. Şekli nedeniyle açmaya en uygun olan kişidir. Ayrıca bazı önemli avantajlarını dikkate almaya değer:

 • herhangi bir yerleşik ekipmanı kısıtlama olmaksızın yerleştirme yeteneği;
 • ön kısım olmadan dolapları açma ve kirlenme olasılığı;
 • özellikle köşe tipi mutfaklar için sahte panellerin kullanılmasını önleme olasılığı;
 • profil ile birlikte kullanılabilecek geniş bir malzeme yelpazesi. MDF veya suntadan yapılabileceği gibi plastik malzemeden, kaplamadan da yapılabilirler..

Bireysel çalışma alanlarına uygun S profili

Bireysel çalışma alanlarına uygun S profili

Dolapların açılış alanında metal bir kaplama ile mobilya takımının soğuk tonunun uyumlu bir kombinasyonu

Dolapların açılış alanında metal bir kaplama ile mobilya takımının soğuk tonunun uyumlu bir kombinasyonu

Donanım eksikliği, mutfakta daha özgürce hareket etmenizi sağlar

Donanım eksikliği, mutfakta daha özgürce hareket etmenizi sağlar

Bir çerçeveye profil uygulama

Geleneksel olarak, açılabilmesi için bir alüminyum profil kullanılır. İşlem, frezelenmiş cephelerde olduğu gibi gerçekleştirilir. Bununla birlikte, uygulama, mutfakta uygun bir tasarım çözümü hazırlarken önemli olan ve hatırlanması gereken belirli özelliklerde farklılık gösterir. Bu çözümün bir takım karakteristik avantajları vardır:

 • alüminyum malzeme, duvarın yanında bulunan köşe tipi mutfak ve dolapların rasyonelleştirilmesini mümkün kılar;
 • cephe malzemeleri çok çeşitli sunulmaktadır. Aslında sunta, kaplama, cam, akrilik uygulayabilirsiniz;
 • mutfağın görünümü şık ve bütünsel hale geliyor.

Konutun ana alanının lüks modern dekorasyonu

Konutun ana alanının lüks modern dekorasyonu

Elinizle hafif bir baskı (omuz, dirsek, diz, kalça) kapıyı yaklaşık üçte bir oranında sessizce ve yumuşak bir şekilde açacaktır, böylece elleriniz bir noktada meşgul olsa bile kabinin içindekiler kullanılabilir durumda olacaktır.

Elinizle (omuz, dirsek, diz, kalça) hafifçe bastırmak, kapıyı yaklaşık üçte bir oranında sessiz ve yumuşak bir şekilde açacaktır: bu şekilde, elleriniz bir noktada meşgul olsa bile kabinin içeriğine erişilebilir.

Bileşen parçaları arasında bir denge olmadan hiçbir çözümün mükemmel görünemeyeceği anlaşılmalıdır. Kulaklıklı mutfak alanının tasarımına rasyonel bir yaklaşım, boş alandan tasarruf etme ve mobilya kullanımını kolaylaştırma fırsatı sağlayacaktır..