Asijské země, jako je Korea a Japonsko, jsou špičkou zbrusu nových účesů a úžasné módy. Pokud chcete, aby vaše vlasy byly „na místě“- jak se říká nyní a dny- podívejte se na tyto nejlepší účesy, které sahají od jedinečných a divokých až po korejské Pop Trendy.

Kim-Sung-Kyu-asijský-pánský účes

Divoké dítě

Pokud chcete, aby vaše vlasy nebyly tak jednoduché, ale aby byly trochu ostřejší, pak je tento účes pro vás ideální! Tento špičatý a šílený účes s krátkými rovnými stranami bude nejžhavější v roce 2017. Dokonalým příkladem je korejská hvězda Kim Sung-Kyu, která tento styl hýbe bez jakéhokoli úsilí..

středně dlouhý, rozcuchaný-asijský-pánský účes

Chaotické médium

Messy Medium účes je tradiční japonsko/korejský vysokoškolácký vzhled. Je to středně dlouhý rozcuchaný účes, který má hodně jazzu. S použitím několika produktů, jako je Gatsby vosk na vlasy, je zcela zásadní pro získání vzhledu školáka s tímto účesem.

Asijské-mužské účesy

College Boy

Toto je jeden z mých současných oblíbených účesů asijských mužů. Díky středně dlouhému vyblednutí s dlouhým topem a extrémně krátkými stranami tento účes určitě přitáhne pozornost od správných lidí. Nezapomeňte kartáčovat horní část vlasů do strany (což je velmi podobné podřezání), aby to mělo přidaný vzhled.

samurajský drdol-asijský-pánský účes

Samurajská buchta

S extrémní popularitou účesu s mužským drdolem je spravedlivé, pokud půjdeme přímo k původu! Tato variace stylu obsahuje mužský drdol uvázaný nahoře, podobně jako vrchní uzel. Samurajský drdol může být opravdu úchvatný, zvláště pokud máte hranaté rysy obličeje, abyste ho stáhli.

Účes K-Pop

Účes K-Pop

Tento účes asijských mužů je podobný střihu Justina Biebera (když začal svou hudební kariéru, to znamená.) Má silně vrstvené vlasy s narovnanými boky. To je velmi podobné hranatému třásňovému účesu s oholenými stranami, který se nedávno zvýšil v K-Pop.

Jin’s Messy Curtain Hair@jin.bts

Jin’s Messy Curtain Hair

Přestože člen BTS může být známý svými barevnými barvami na vlasy, vidíme ho zde s přirozenějším a zdrženlivějším vzhledem, který upřednostňuje jeho rysy.

Texturovaná francouzská plodina s kuželem_@kevinluchmun

Texturovaná francouzská plodina s kuželem

Tato ostrá francouzská plodina funguje perfektně s čistým oholením a vytvoří dokonalý účes asijských chlapců. Vysoký kužel to také opravdu nakopne.

Francouzská plodina s rovnými rány_@cullencharlie17

Francouzská plodina s rovnými rány

Tady je další francouzská plodina v akci-tentokrát jen trochu volně tekoucí. Díky chaotickým, neudržovaným stranám a horní části je tento styl snazší vytáhnout ze dne na den.

Classic Back Slicked with Taper_@kings_of_the_underworld

Zúžený klasický kluzký hřbet

Tento klasický slick by měl spadat do elegantního účesového repertoáru každého asijského chlapa. Zda je to pro klub nebo církev, je na vás, ale jak budete upravovat strany?

Sie PartShutterstock

Úhledná boční část

Jsou to extra dlouhé strany, které dodávají tomuto asijskému účesu klasický vzhled. Zatímco ráno budete potřebovat trochu více času na přípravu, budete mít formální styl, který zaručeně zapůsobí i na toho nejchytřejšího šéfa!

Chaotický styl s podřezáním odpojeníod @travisanthonyhair

Chaotický styl s podřezáním odpojení

Tento divoký, chaotický styl s dlouhými zámky nahoře je ideální pro mladší dav. Oříznuté boky pomáhají maximálně využít jednoduchý tvar obličeje.

Slicked Back Undercut - asijské pánské účesy@slaviaofficial

Slicked Back Undercut

Kdo říká, že legendární podřezání nemůže fungovat pro asijské muže? Tento pečlivě slicked-back styl je ultra cool a rozhodně není příliš obtížné ho stáhnout!

Klasický kužels_bukley / Shutterstock.com

Klasický kužel

Jednoduchý zúžený styl bude fungovat pro každého. Tady se trochu gelu použije k vytvoření extra objemu a trochu vzrušujících křivek, ale s tímto střihem si můžete hrát, jak chcete.

Asijský hranatý styl

Úhlová ofina

Úhlová ofina je jedním z našich oblíbených delších účesů, zejména pro asijské muže. Je to snadné a vypadá to zábavně – co se nelíbí?

Boční zametání s Taper Fade@shawnscheepers

Boční zametání s Taper Fade

Smyjte jakýkoli účes stranou a bude to vypadat dobře. Zde je však quiff pečlivě navržen pro přidání stylových bodů!

Francouzská plodina s jemným zúžením@alan_beak

Zúžený klasický střih

Kartáčování střihu dopředu je snadný způsob, jak vytvořit atmosféru francouzských plodin v kratších účesech, a milujeme, jak to vypadá s těmito úzkými, zúženými stranami.

Francouzská plodina s kuželovým zeslabením@nomadbarber

Silent Taper Fade

Když už mluvíme o kratších, kartáčovaných účesech, tato zúžená klasika je snadný účes asijského chlapa, který si zamilujete. Opravdu ukazuje, jak trocha textury může pozvednout jakýkoli starý styl!

Střední plodina a boční část Zhang Kaiechinellatophoto / Shutterstock.com

Střední plodina a boční část Zhang Kai

Smoking pro formální událost může rozzářit každého muže. Zde Zhang Kai vypadá hravě s jemným středním plodem, který se svou boční částí udržuje lehkou a příležitostnou, a přitom získává neuvěřitelně sofistikovaný vzhled.

Čisté zúžení s rovným vrcholem@ jediclippertricks

Čisté zúžení s rovným vrcholem

Umírající vlasy s trochou blond a hnědé jsou nyní velmi populární u asijských mužů. Díky těsnému téměř dokonalému zúžení, rovnému vršku a náušnici tento chlap ví, že získá nějakou pozornost.

Chuck Chae’s Mustache & amp; Vous Garibaldichinellatophoto / Shutterstock.com

Chuck Chae’s Side-Swept Fringe and Goatee

Chuck Chae přiměl ředitele, aby se díval dolů. S rozpuštěnými vlasy na boku a lehkou kozí bradkou vypadá, že je pevně pod kontrolou, zda je na červeném koberci nebo za kamerou.

Pocky Layers with Dyed Top@hugolartiste

Pocky Layers with Dyed Top

Neonově zbarvené vlasy byly vždy punkrockové a nyní se dostaly k asijským účesům. Přidejte po stranách drsné vrstvy, které na některých místech bzučí a nebzučí, a máte sakra pohled.

Choppy Medium Fringe and Medium Fade@xbigwesx

Choppy Medium Fringe and Medium Fade

Stále více asijských mužů se stává modelkami a rozcuchané vlasy posunuté dopředu, známé také jako střední třásně, v současné době vypadají. Střední fade zde také ukazuje hodně stylu.

Tenký chrám, špičatá řada@ renjworld

Tenký chrám, špičatá řada

Tenký chrám zde se stále tak mírným pálením boků a linií za uchem je velmi horký v hotspotech po Asii. Volánový vršek a tužka tenký knírek jsou také pěkným doplňkem.

Pletený top se zúženými stranami@johnny_snips

Pletený top se zúženými stranami

U podlouhlých obličejů je někdy lepší jednoduché. Zde pletený vršek s mírným zúžením na bocích a brýlemi ukazuje inteligenci a vtip moderního asijského muže.

Úhledně boční kartáčované vlasy s nízkými vybledlými stranami@ fleetwoodthebarber

Úhledně boční kartáčované vlasy s nízkými vybledlými stranami

Gel je někdy nejlepším přítelem Asiatů. Úhledně kartáčované vlasy nahoře zůstanou na místě s jedním nebo dvěma dabingy. Slabnutí kůže dodává mužské tváři rozměr.

Frizzly tenké vlasy vysoký kartáč@ renjworld

Frizzly tenké vlasy vysoký kartáč

Dalo by se tomu také říkat vzhled „právě jsem vstal z postele“, i když to není tak jednoduché. S fénem a pěnou tento kartáč vypadá o několik let mladší.

Houby a podřezání ve stylu Street Style@xbigwesx

Houby a podřezání ve stylu Street Style

Dříve tetování bylo pouze pro gangstery v Asii, ale nyní je těžké najít někoho mladšího 30 let bez několika. Tento houbový řez nahoře a podřezání kůže dole dokonale odpovídá vzpurnému postoji tohoto muže.

Rychle zúžené strany s bočním zametaným topem@ renjworld

Rychle zúžené strany s bočním zametaným topem

O asijských mužích je již dlouho známo, že mají řídké vlasy. Díky tomuto vzhledu, s hustým vrškem smeteným do strany a zúženými stranami, jsou vlasy toho chlapa velmi plné.

Trojúhelníkový kartáč nahoru@lukedbeaumont

Trojúhelníkový kartáč nahoru

Účesy asijských mužů jsou o tom, že vezmete obyčejné a trochu je vymyšlíte. Trojúhelníkový kartáč na přední straně zde dělá právě to.

Low Key Subtle Fade@ renjworld

Low Key Subtle Fade

Na vzhledu toho chlapa opravdu není nic zásadního. Prsten v nose křičí zlý chlapec, zatímco vyblednutí ukazuje tetování na boku jeho hlavy.

asijské pánské účesy@kieronthebarber

Drop Fade

V Asii teď mizí kůže. Tato ztráta kapky mu jde zhruba do poloviny hlavy a ubírá mu několik let.

Dape Úhlové třásně@cutsbycameron

Dape Úhlové třásně s texturovanými hroty

Jedná se o jeden z klasických, kde volně tenké neostré vlasy dělají přehozenou texturu s čelem s těmi ostře poskakovanými třásněmi, takže je vše perfektní. Dále díky elegantnímu mid fade s mírným drop fade vypadá vyváženě a nezapomíná na krátké line upy.

Pokles zúžení s vybledlým chrámem@kaidenfayhair

Pokles zúžení s vybledlým chrámem

Je to pompadour nebo quiff nebo kartáč? Co když řeknu, že je to mix těchto tří a ještě lepší s tím vysokým prolínáním s mírnými bledými bledými stranami. Navíc, pokud vidíte, že chrám je vybledlý a velmi nenápadně, sestava má silnou strukturu, příliš mnoho na to, aby zvládla ha!

Podřezaný drdol se štěrbinou@ ghostbarberjv

Podřezaný drdol se štěrbinou

Zlepšují se krátké kadeře s tímto množstvím panache? Děje se toho tolik, boky jsou napůl vybledlé a řady mají oholené štěrbiny. Sestava je ostrá jako čepel a mužský drdol sedící nahoře je prostě dokonalý. Člověk by potřeboval skvělý podřez, aby to mělo zvládnutelný vrchol.

Vlnitá francouzská plodina@cutsbycameron

Vlnitá francouzská plodina

Nejlepší část kudrnatých vlasů je, že mohou být dlouhé, ale nebudou vypadat tak dlouho, ale budou mít ten obvod, díky kterému budou vypadat husté, a to je příkladem toho. Boky jsou však vybledlé a sestavy jsou zkráceny. Také tyto třásně dokonale vrcholí na čele.

Česaný Pompadour@the59tattoo

Česaný Pompadour

Kdo říká, že ustupující linie vlasů nevypadá dobře? Pokud je to vůbec provedeno správně, vypadá to celkem jemně. Počesaný pompadour je ten, který vidíte v těch filmech s Jamesem Bondem, s tím pufem nahoře, díky kterému vypadá obličej dlouho. Řada díky vlasové linii přispívá k estetice a vypadá plnější.

Kombinováno s podříznutým zúžením@pjabreu

Kombinováno s podříznutým zúžením

Začněme nahoře, podřezání pompadourem s texturou boha zametaného mohawkem je něco, co není úplně běžné. Dále, mid fade to temple fade přináší veškerou zábavu na vrchol s touto poskakující sestavou a díky vybledlé je to ještě lepší.

Texturované hranaté třásně se zužujícím se stmíváním@did_by_kid

Texturované hranaté třásně se zužujícím se stmíváním

Tento koktejlový styl je vyroben z lehkého mohawku s jemnou texturou s kartáčem nahoru a přímým středním prolínáním s chrámovým vyblednutím. Kyté třásně, které padají na čelo, vypadají mírně neformálně, ale také dobře fungují ve formálních podmínkách. Hrubé zúžené sestavy jsou teď věcí.

Touseled Špičatá Textura@cutsbycameron

Touseled Špičatá Textura

Už jsme někdy viděli ten okraj? Díky kombinaci francouzské plodiny s třásněmi tento nový s přehozeným topem s tenkými vlasy dodá na objemu. Další nahoře jsou boky zúžené. Nemluvě o francouzských plnovousech s tou poskakující kozí bradkou, díky které je perfektní a vyvažuje obličej.

Burst Fade s bočními třásněmi@did_by_kid

Burst Fade s bočními třásněmi

S touto podříznutou boční částí s mid fade to nikdy nemůžeme překonat. Ztráta chrámu vytváří strany se silnými objemy. Horní část je navíc bočně zametena se silnou strukturou. Celý tento účes je docela zdravý a díky strništním plnovousům vypadá obličej všestranně.

Středová část s delšími vlasyDenis Makarenko / Shutterstock.com

Středová část s delšími vlasy

Střední část smíchaná se záclonovým účesem dělá z tohoto velmi zralého účesu. Ale není to snadné, strany jsou mírně zúžené vrstvami. Padající prameny na čele z něj činí perfektní jeden tip, jeden tip, nechte jej proudit pro formální příležitosti, a jakmile jej uvázáte, bude vhodný pro neformální podmínky.

Jednoduchá francouzská plodina s mini třásněmi@barber_djirlauw

Jednoduchá francouzská plodina s mini třásněmi

Rovně položený top je ideální pro udržení objemu a navíc jsou boky zúžené s nízkým vyblednutím. Chrám je také vybledlý, takže je elegantnější a horní část s nízkou klíčovou strukturou s kopcovitými prameny to jen vylepšuje. K udržení tohoto vrcholu použijte některé přípravky na vlasy.

Vyrovnaná francouzská plodina@chadius_maximus

Vyrovnaná francouzská plodina

Strany jsou zúžené a slábnoucí, takže je vše lepší. Dále je vrchol tenkosrstý a má ustupující vlasovou linii. Díky krátké francouzské struktuře se perfektně hodí k plnovousu, který se stará o zbytek obličeje.

Asijské mužské účesy@russ_thebarber

High Skin Fade

Tenké vlasy v celé své kráse je něco, co byste řekli poté, co na vás sledoval účes, zužující se boky, ale nezapomeňte v blízkosti chrámu použít zastřihovače velikosti 0, takže vypadají téměř jako oholení, ale bez oholení. Dále, sestava není hranatá, ale je kulatá, když jste to viděli naposledy?

Snadná střední část Amazingmikael / Shutterstock.com

Snadná střední část

Dlouhé vlasy po celé dny, tato rovná tenká textura je víc, než o čem surfaři sní, je to neformální formální prohlášení s tou drzou střední částí. Aby toho nebylo málo, plácněte po čistém vzhledu nebo hustém plnovousu, abyste to trochu vyrovnali a obarvili melír, může to někdy být lepší než tohle?

Top Knot a Low Fade@cuttyfresh

Top Knot a Low Fade

Můžeme to vidět hlavně u svalnatých chlápků s tenkým drdolem nahoře a se všemi vlasy pevně svázanými. Boky jsou obvykle zúžené, zúžené, ale zde jsou vybledlé až do bodu, kdy chrám neexistuje. Sestavy jsou jasné a ostré, nepokazujte je.

Krátké oříznutí a podříznutí@luckycatbarbershop

Krátké oříznutí a podříznutí

Toto je jeden z nejoblíbenějších vojenských účesů, protože zatrhává všechna políčka, má jemnou strukturu, vršek je tvrdý a silný, boky jsou neuvěřitelně kontrolované a pozornost je věnována detailům; line up je ostrý a temný s chrámem pocky. A konečně, boční zametací kartáč je perfektní.

Zvýrazněná střední část@jelle.vissers

Zvýrazněná střední část

Nikdy jsem neviděl tolik retro panache vše do jednoho, přísná střední část drží obě strany od sebe tím tenkovlasým pockovaným kartáčem, který stojí vysoký a tuhý. Tato tuhost pochází z vlasových produktů a díky barvivu v druhé polovině pramenů vše funguje dobře.

Nějaký burgundský podtón a parmice@kevinluchmun

Nějaký burgundský podtón a parmice

Jak nemůžeme mít parmičku, i tato není obvyklá, delší a silnější textura z ní dělá takový uhlazenější se stěnami, které padají, určitě přidávají další vrstvu. Navíc francouzská plodina nahoře s tímto vínovým nízkým klíčovým barvivem dělá celý vzhled desetkrát lepší.

Drsné vlasy odstrčené@dencioaguilar

Drsné vlasy odstrčené

Válcovaný kartáč je trendem pánů. Vlákno je pomocí nějakého produktu vysoušečem vlasů. Kuželové vyblednutí je docela elegantní a chrámové vyblednutí ke konci je jen čistým přístupem. Dokonale ladí s čistým oholením.

Copánky nebo Dreads? Oba prosím@stiew_hair_studio

Copánky nebo Dreads? Oba prosím

Copánky v kombinaci s dredy vytvářejí velmi jedinečný vzhled jako ten, který zde vidíme. Podříznutí v těchto stylech je nevyhnutelné, protože to dělá vše docela úhledné. Kontrolované zúžení na bocích je prostě sladký dotek.

Broušená parmice s vysokou vybledlou řadou@collinanthonyhair

Broušená parmice s vysokou vybledlou řadou

Žádný z vašich obvyklých asijských účesů. Tenhle má hodně retro perspektivy. Horní část je vrstvená spoustou bočního kartáče. Mohlo to být uhlazené, ale má to hodně chmýří. Díky zúžené sestavě je úhlednější a zábavnější.

Vyhozený kartáč@andrewdoeshair

Vyhozený kartáč

Na co se díváme? Čelistní linie, vlasová linie nebo ten úhledný kartáč. Foukaný styl tohoto vzhledu je velmi trendový, protože chrám je vybledlý a celkově klesá. Pěkný dotek tenkého strniště je úhledný.

Fluffed boční část s nízkým vyblednutím@zeke_the_barber

Fluffed boční část s nízkým vyblednutím

Objem zde představuje protagonista s postranním kartáčem, který má tuto chmýří jako opravdový parchant. Zúžení na bocích stačí na to, aby show pokračovala. Tenká část zde jasně definuje vrchol do strany.