Pompadour je jedním z nejsnáze rozpoznatelných účesů. Psali jsme o tom několikrát a rozhodli jsme se, že mu dáme ošetření Haircut Inspiration. V tomto příspěvku budeme hovořit o účesu pompadour a jeho mnoha variacích.

@barberdeano/ Instagram

Jaký je účes Pompadour?

Jedním slovem: Elvis. Král rokenrolu jako součást svého ikonického stylu sportoval velkoobjemový pompadour. Ale rokenrol nedal podnět k „dělat: řízení kamionu ano“. V mládí se Elvis vyučil řidičem kamionu a účes pompadour byl volbou řidičů nákladních vozidel po celé zemi..

Dnes existuje mnoho variací. Můžete jej mít krátký nebo dlouhý, odpojený, spárovaný s podřezáním a další. K dispozici je také spousta produktů, které vám pomohou stylizovat, a my jsme pro vás zahrnuli naše oblíbené.

Kluci s kulatými tvářemi by mohli chtít předat tento, protože má tendenci zaokrouhlovat obličej ven. Je však skvělý pro většinu ostatních tvarů obličeje a téměř pro všechny typy vlasů.

Pomp Hardpartzdroj

Jak získat účes Pompadour

Stejně jako u většiny účesů doporučujeme pořídit si fotky pro svého stylistu, když si půjdete pro tento účes. Energický pompadour je překvapivě převážně styl. Samotný řez je poměrně jednoduchý: krátké strany, dlouhé nahoře.

Boky lze bzučet jakoukoli délkou žiletky. Kratší nastavení stráže (#2) půjde dobře s kratšími vlasy a delší nastavení stráže (#5) půjde dobře s delšími pompadours. To vše závisí na vašich preferencích. Nakonec požádejte svého holiče nebo stylistu, aby vám zúžil střih, aby vám vlasy vybledly do kůže na krku.

Zachary Quinto tvrdou částí proklouzl dozaduTwocoms / Shutterstock.com

Produkty pro účes Pompadour

Chcete-li získat tento skutečně výjimečný účes, musíte použít ten nejlepší produkt. Spoléhá se téměř výhradně na pomádu a pomáda musí mít pevné držení. Pomády mohou také dát vašim vlasům lesklý lesk, ale držení je nejdůležitějším faktorem.

Suavecito Firme nebo Layrite Super Hold jsou dva z nejlepších high-hold pomád. Oba jsou na vodní bázi, takže se snadněji vymývají a vaše vlasy nejsou mastné. Pokud jsou vaše vlasy světlejší, pravidelné verze těchto pomád (Originální držení Suavecito a Layrite Original) by mělo poskytnout více než dostatečné přidržení. Pokud však máte opravdu tuhé, husté nebo hrubé vlasy, jděte na pomády pro silnější držení.

@jubei_ma / Instagram

Jak upravit účes Pompadour

Nejlepší je upravit si jej hned poté, co jste se dostali ze sprchy, protože vlhké vlasy jsou nutné. Styling je třístupňový proces. Nejprve naneste pomádu, vyrobte součástku a poté vytvořte samotný pompadour. Je docela složité to správně stylizovat, takže může několikrát trvat, než dostanete to, s čím jste spokojeni, ale nevzdávejte to!

Krok 1:

Prvním krokem je potáhnout si vlasy pomádou. Můžete to udělat několika různými způsoby. Nejsnadnějším přístupem je vzít několik velkorysých kopečků pomády a zapracovat si je do vlasů. Alternativně můžete vlasy zvednout hřebenem a použít pomádu na své zvednuté vlasy, zapracovat je dovnitř a dozadu.

Ať tak či onak, pro dokončení aplikace pomády vezměte hřeben a hřeben dozadu až po krk. To pomáhá vyrovnat pomádu a dává vám pěkný povlak po celém povrchu.

Pompadour Boyzdroj

Krok 2:

Pokud si přejete, můžete si vlasy rozdělit. Toto je volitelný krok, takže pokud nechcete součást s pompadourem, přejděte ke kroku 3.

Chcete -li vlasy rozdělit, jednoduše vyberte dělící linku (nad levým obočím je dobré) a tam vlasy rozčesejte v opačných směrech. Všechny vlasy nalevo by měly být učesané doleva a všechny vlasy napravo by měly být učesány napravo. Obě strany by měly být česané směrem ven.

@blackfishbry / Instagram

Krok 3:

Nyní jste připraveni udělat pompadour. Existuje několik různých způsobů, jak jej vytvořit, ale nastínili jsme celkem základní proces, který je snadné si osvojit.

Následující pokyny vás budou zajímat pouze o vlasy napravo, což je větší část vašich vlasů, které jsou rozpuštěné. Pomocí hřebenu vlasy nadzvedněte. Krouživým pohybem pročešte vlasy dozadu. To by mělo dát zakřivenému pomapadour. Pomocí prstů (a možná trochu pomády navíc) vlasy nadzvedněte nahoru a dozadu a upravte je. Prohlížení obrázků během stylingu by mohlo být prospěšné.

Stylový PompadourKredity: Braid Barbers

Pokračujte ve stylingu tímto způsobem, dokud nebudete mít dobrý pompadour. Podle toho, jak dlouhé vlasy máte, můžete jít na krátké nebo dlouhé. Pokud to chcete kratší, stylizujte to více dozadu než nahoru. Pokud to chcete delší, nakreslete vlasy hřebenem více nahoru než dozadu.

Alternativně můžete vlasy vyčesat nahoru a poté je zatlačit dolů a dopředu. To může být lepší volba, pokud se chystáte pro kratší účes.

Pokud chcete svým vlasům dodat větší objem, můžete je pro vyšší styl vyfénovat ve směru pompadouru.

Další příklady naleznete níže:

pompadour@blackfishbry

Classy oprášil Pompadour

Moderní pompadour je směsicí starého a nového. Boky se podříznou, zatímco vrchol je vlnitý. Stejně jako odpojený pompadour je jeho moderní verze vysoce kontrastním stylem, který definuje boky i horní část.

pompadour@blackfishbry

Tenké vlasy s nízkým blednutím

Kdo říká, že kluci s tenšími vlasy nemohou mít spoustu objemů? Tento styl pompadour strategicky využívá vlasové produkty, které dodávají vlasům extra vztlak.

Puff s podříznutím@javi-the-holič

Puff s podříznutím

Pro volnější a uvolněnější pompadour vyzkoušejte tento. Pompadour je česaný prstem, což má za následek viditelné vlny v přední části hlavy.

pompadour@blackfishbry

Účes s rozčesaným vzorem roztržení

Tady je chytrý vzhled, který se skvěle hodí do školy nebo do kanceláře. Středně dlouhý pompadour je učesaný tak akorát a shluk brilantně vše skvěle doplňuje.

PompadourPompadour, od @ambarberia

Vivid Taper Fade s ručně broušeným topem

Česání prstem (nebo kartáčování rukou) je překvapivě všestranná technika účesu. Trochu česání prstem jde dlouhou cestu, jak ukazuje tento elegantní, tvarovaný styl.

Skin Fade Pompadour s plnovousem@meha_barber

Classic Skin Fade

Myslíme si, že pokorná ztráta kůže nezíská dostatek kreditu. Zvedání těžkých břemen zvládne mnohem více, než byste si mohli myslet! Zde kotví vysoký pompadour a poskytuje rovnováhu.

Breezy Pompadour se sestavou@nastybarbers

Kůže vybledlý výstřih

Po dokonalém okázalosti? Tento styl je uklizený, ale s texturou, který zasahuje do šťastného média, kterého nemůže dosáhnout mnoho účesů.

Velkoobjemová okázalost s designem Hard Line@slaviaofficial

Velkoobjemová okázalost s designem Hard Line

Pokud chcete (doslova) zvýšit hlasitost, tento mrakodrap pompadour je pro vás. I když je to jeden z nejobjemnějších stylů v tomto seznamu, je stále pěkně vyvážený díky vyblednutí pokožky a oholené linii.

Téměř střední část vykartáčovaná@domthebarberian

Téměř střední část vykartáčovaná

Pompadours a díly se tradičně spojily, ale obvykle uvidíte boční díly používané s pomps. Tento styl bere část blíže středu hlavy pro výrazný vzhled.

Pompadour s Tapered Drop Fade@ambarberia

Drop Fade s kuželovými stranami

Jednoduchý a flexibilní, tento pompadour čerpá hodně ze svého stylu z náhlého poklesu na bocích. Je to pěkný zvrat, který otřese jinak klasickým účesem.

Kartáčované zadní vrstvy@meha_barber

Kartáčované zadní vrstvy

Tento velký pompadour ukazuje, kolik česání prstem dokáže. Vlny vyzařují v půlkruhu od temene hlavy dolů do strany, což má za následek uspokojivý tvar.

Touseled Top se zúženými stranami@mattjbarbers

Rozcuchaný vršek se zúženými stranami

Klasický pompadour je úhledný a úhledný, ale to neznamená, že všechny pompadoury musí odpovídat tomuto popisu. Tento moderní vzhled má vlasy rozcuchané a používá matný povrch pro méně lesklý vzhled.

Tenké šedé vlasy@jonrowe_theyoungamerican

Tenké šedé vlasy

Šedé vlasy mohou vypadat obzvlášť sladce, když jsou stylizované do pompadouru. Tento vzhled ukazuje, jak některé záměrné styly mohou ze šedivých vlasů přinést spoustu charakteru.

pompadeur-cukrové lebky@cukrové lebky

Nabubřelý top s pleteným Pompadourem

Pokud žádný z těchto stylů nemusí podněcovat vaši chuť k objemu, možná tento trik zvládne! Nadýchaná „nafouklá“ okázalost je zde středem pozornosti (a samozřejmě má spoustu objemu).

odpojený low fade pompadour@lianos_urban_cutz

Odpojený Low Fade Pompadour

Pompadoury s matným povrchem jsou docela trendy a tento účes je fantastickým příkladem, který ukazuje, proč jsou tak v módě. Zejména odpojený fade dělá skvělou práci při zlepšování střihu.

Taper Fade se zvýrazněnými vrstvami@franchobarber

Taper Fade se zvýrazněnými vrstvami

Vícevrstvý pompadour je skvělou volbou pro muže, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného a získat poutavý vzhled. Zde je opět rozhodující vzhled česaného prstu.

Pompadour ve volném stylu se směsí střední kůže pro vintage vzhled@z_ramsey

Pompadour ve volném stylu

Tento pompadour ukazuje, že jste elegantní, ale přesto pohodoví. Místo toho, aby byly vlasy upraveny do upnuté a upravené formace, vytvářejí volnější, uvolněnější pompadour.

Moderní styl Pompadourzdroj

Klasický Pomp Slight Fade

Zde je užší okázalost, která přivádí vlasy na vrchol uprostřed. Mírné vyblednutí udržuje vlasy delší po stranách pro plnější vzhled.

Odpojený Finger Comped Pomp + Slicked BackOdpojený Finger Comped Pomp + Slicked Back, od @javi_thebarber_

Odpojená Finger Comped Pomp

Tento pompadour přebírá mnoho technik, které jsme již probrali (česání prstem, vyblednutí kůže a odpojení) a elegantně je spojuje do jednoho vzhledu.

Podříznutý Short PompadourPodříznutý Short Pompadour, od @javi_thebarber_

Podříznutý Short Pompadour

Undercut je stále stejně populární jako kdykoli předtím a lze jej kombinovat s pompadourem pro dosažení úžasných výsledků. Tento styl má klasický podřezaný přístup po stranách a zároveň udržuje pompadour jako hvězdu show.

Designer Shaved Temple@juanmapeluka

Designer Shaved Temple

Pompadours lze upravit mnoha různými způsoby. Můžete zkusit oholenou konstrukci, jako je zde zobrazená klikatá čára.

Klasický Pompadourzdroj

Klasický Pomp Taper Fade

Jedná se o velmi klasický hladký zadní pompadour s poměrně tradičním zúžením na bocích. Pokud toužíte po extra retro vzhledu, je to styl, který byste měli zvážit.

Odpojená krátká pompéznost s brýlemi a vousyOdpojená krátká pompéznost s brýlemi a vousy, od @javi_thebarber_

Odpojeno Short Pomp

Krátká a vykartáčovaná záda, tato okázalost je elegantně sjednocena do jednoho celku odpojeným vyblednutím. Pokud si nejste jisti, zda je vzhled pompadour pro vás, je to dobrý způsob, jak se uvolnit ve světě pompéz.

Postavte se do řady s PompadourPostavte se do řady s Pompadour, od @anton_marchenko_

Postavte se do řady s Pompadour

Line upy jsou známé tím, že dodávají definici každému účesu, a fungují dobře i s pompadours. Úhlová sestava nabízí zajímavý protipól zaoblené, vlnité okázalosti.

Pompadour + High Skin Drop FadePompadour + High Skin Drop Fade, od @javi_thebarber_

Pompadour + High Skin Drop Fade

Tento čistý matný povrch pompadour je jedním z nejčistších stylů v tomto seznamu. Drop fade zvýrazňuje pompadour a také zajišťuje, že žádné vlasy netrčí na místě.

Undercut Taper Fade@birdcobarbers

Undercut Taper Fade

Toto čisté podříznutí je v tuto chvíli rozhodně horkým pohledem. S krátkými stranami a hladkou, uhlazenou pompézností, co víc byste mohli potřebovat?

Odpojený design Pompadour + HairOdpojený design Pompadour + Hair, od @javi_thebarber_

Odpojený design Pompadour + Hair

Zde je další symetrický styl pompadour s přidáním jedinečného vzoru oříznutého do stran. Jistě, může to být trochu náročné na údržbu, ale stojí to za to.

Line up + Disconnected Fade + PompadourLine up + Disconnected Fade + Pompadour, od @javi_thebarber_

Line up + Disconnected Fade + Pompadour

Tento chladný styl spojuje několik kontrastních prvků: svěží, dlouhý pompadour, hranatou linii a odpojený fade. Tato kombinace funguje překvapivě dobře!

Okázalost@jarredsbarbers

Nízká klíčová tvrdá část s bočním kartáčovaným prolínáním

Podívejte se na tento kartáčovaný a rozdělený pompadour. Světlo mizí po stranách a ošoupané vousy to vše spojuje do hipsterského vzhledu.

Odpojený Skin Fade PompadourOdpojený Skin Fade Pompadour, od @javi_thebarber_

Odpojený Skin Fade Pompadour

Nyní je to skvělý řez. Díky ultra krátkému vyblednutí na boku, nepatrné části a retro stylu s uhlazenou pompézností je to pohledný a mužný styl.

Odpojeno Blonde a Loose PompadourOdpojeno Blonde a Loose Pompadour, od @javi_thebarber_

Odpojeno Blonde a Loose Pompadour

Pompadours mají tendenci končit docela tlustými, ale je více než možné je uvolnit a přidat nějakou texturu. Podívejte se na tento skvělý příklad.

Krátký odpojený PompadourVysoký a těsný pokles kůže + design vlasů, od @javi_thebarber_

Krátký odpojený Pompadour

Pravděpodobně jste nečekali, že uvidíte v tomto seznamu pompadour, ale je to vynikající kompromis mezi formou a funkcí!

Klasický PompadourBurr řez s Disconnected Fade, od @twobitsbarber

Klasický Pompadour

Tento dlouhý, klasický pompadour je odborně smíchán s klouzavými zadními stranami pro úplný a dobře zaoblený vzhled. Na tom vzhledu je něco velmi středomořského, tam není?

Skin Fade Pompadour + Hair DesignSkin Fade Pompadour + Hair Design, od @javi_thebarber_

Skin Fade Pompadour + Hair Design

Tento moderní pompadour je doplněn krátkými boky a propojenými vousy. Vzory vlasů dodávají již tak vzrušujícímu střihu další šmrnc.

Pompour na straněPompour na straně, od @menshairstyles

Pompour na straně

Tento vyčesaný vzhled má nahoře krátkou okázalost a boky vybledly o několik centimetrů výše než obvykle. V kombinaci se zarostlým strništěm je to mladé a odvážné.

Skin Fade PompadourSkin Fade Pompadour, od @mattjbarbers

Skin Fade Pompadour

Zde je vyhrazený vzhled pompadouru se všemi základy: dlouhý, hladký top, krátké strany a spojovací vousy. Žádné zvonky a píšťaly zde!

Hard-Part-PompadourKredity: Braid Barbers

Boční část Pompadour

Tento skvělý pompadour ve stylu rock’n’rollu má na boku dvě části a navíc rozcuchaný knír a plnovous. Sluneční brýle nejsou volitelné.

Pomp and Hard Part Skin FadeKredity: Braid Barbers

Pomp and Hard Part Skin Fade

Tento vysoký pompadour rozhodně vyniká a dodává zbývající, hipsterský vzhled. Osobně bych to nechal trochu kratší.

Střední kužel Pompadour@barber_djirlauw

Střední kužel Pompadour

Zde je další pompadour odborně smíchaný s boky. Volná struktura nahoře zajišťuje mladý vzhled bez péče.

Nízký Fade PompadourNízký Fade Pompadour, od @natanaelsilvatrp

Nízký Fade Pompadour

Tento styl opravdu ukazuje, jak obyčejný pompadour může také vypadat skvěle. Jednoduché hladké, jednoduché vyblednutí a nějaké světlé vousy? To je vše, co potřebujete.

Odpojený Pompadour@mensworldherenkappers

Odpojený Pompadour

Tento účes na účesu pompadour má ve vlasech dramatickou část, která odlišuje dlouhé a krátké vlasy. To je podobné odpojenému podříznutí.

Zúžený Pompadour

Zúžený Pompadour, od @gallokutz

Zúžený Pompadour

Dobrý den, vybledlý výstřih! Toto je ukázkový příklad vynikající práce s detaily. Pompadour vypadá docela cool sám o sobě, ale když přidáte detaily jako je tento, opravdu to přidá trochu více odlesku.

Úhledný tlustovlasý Pompadour

@cresswellbarberco

Úhledný tlustovlasý Pompadour

Řekl bych, že je to jedna z velmi uvolněných variací pompadouru, a když říkám uvolněný, mám na mysli, že není silně stylizovaný. I takový pompézní styl může mít mrazivou stránku.

Odpojený Pompadour s vlasovým designem

Curly Undercut, od @spukthebarber

Odpojený Pompadour s vlasovým designem

Pompadour lze stylizovat mnoha způsoby a toto je jeho další verze. Zatlačená zpětná textura dělá tento vzhled velmi formální nahoře a okázalý v bocích, zejména kvůli těm oholeným liniím a velmi čistému drzému chrámu. Eso to s tím kuželem a získáte ty pohledy.

Tenké vlasy nadýchané Pompadour s vybledlými stranami

@ renjworld

Tenké vlasy nadýchané Pompadour s vybledlými stranami

Komu se nelíbí to chmýří nahoře, zvláště pro někoho s řídkými vlasy, to je splněný sen. Jedná se o jeden z těch všestranných vzhledů, které se dobře hodí při formálních i příležitostných příležitostech. Klíčem je, aby se zúžení na stranách mísilo s vousovou směsí, která je třešničkou nahoře.

pompadour

@rafaxhair

Podříznutí štětcem s vysokým objemem

Někdo tedy řekl: “Chci pompadour, ale mohu mít také nějaké vibrace?” a holič vytesal tento drahokam pohledu. Delší prameny nahoře velmi dobře vypadají, přičemž boky jsou vybledlé. Chrám je také vybledlý, ale dává mu určitý nádech.

Pompadour

@juliuscaesar

Otevřená hra Pompadour s Temple Cut

Tenhle je docela klouzavý styl a zejména vlasy s rovnou strukturou a možná hedvábnou strukturou by z toho udělaly klenot střihu. Boky jsou zde mírně oříznuty a nejsou zúžené pro zdůrazněný vzhled, který přináší větší zaměření na vrchol.

Okázalost

@dannyandcobarbers

Velkoobjemový top se suchou texturou

Silné vlasy se suchou strukturou mají výhodu, pokud jde o styling, protože mohou vypadat dobře na objemu. To se neliší a zvláště s tím podříznutým zúžením na boku veškerá pozornost směřuje nahoru a díky tomu chmýří je to opravdu dobré. Vousy jsou dobrým vyvažovačem mezi horní a spodní částí.

Mini Pompadour

Mini Pompadour, od @mattjbarbers

Mini Pompadour

Pompadour nemusí být vždy nadýchaný a hustý, zde je příklad štíhlého pompadouru s velmi formálním vzhledem. Celý vzhled s bočními partiemi je velmi elegantní a díky tvrdé části je vše jasné. Boky jsou velmi úhledné, což pomáhá s vyblednutím vousů a chrámu pro zdravý přístup.

pompadeur-andrewdoeshair

@andrewdoeshair

Klasické česané linie

Představujeme královský pompadour s dobře definovaným vzorem pramenů vlasů. Abyste mohli tento vzhled rozhoupat, budete určitě potřebovat vosk na vlasy a hřeben se širokými zuby. Dále mějte po stranách dostatečný objem a nezužujte jej, aby linky vypadaly jasně všude kolem. Dále se podívejte a zbytek je historie.

Mid Skin Fade Pompadour

@z_ramsey

Pompadour střední kůže

Pompadour je o tom, že se chlubí tímto objemem, a zde je také posunut zpět, což je dvakrát lepší. Boky nejsou rozděleny, což dává velmi celkový vzhled se středním prolínáním, které přináší trend do stolu. Sestava je také vybledlá v polovině, což dělá věci mnohem zajímavějšími.

Mid Skin Fade + Short Pompadour

Mid Skin Fade + Short Pompadour, od @mattjbarbers

Krátký Pompadour + vyblednutí střední kůže

Krátké pompadours mohou být zaměněny za quiffy, ale pokud se podíváte pozorně, je to jednotná chmýří, která obvykle je pompadour. Boky se postupně zužují, což dává velmi čistý vzhled, ale nejlepší je postup čistého oholení, protože dává další vrstvu čistého vzhledu.

Boční část krátký pompadour s podříznutím vyblednutí střední kůže

@z_ramsey

Pomp + Hart Part

Je to jen já nebo to tady dává velmi retro vibrace? Zázvorová barva je nejen zřejmá, ale také jí dodává život. Zvláště po té boční části to vypadá velmi královsky. Boky jsou středně vybledlé, přičemž horní část je velmi hustě rozdělená do stran, jak může člověk vypadat tak elegantně a přitom tak chladně?

Klasický Pompadour s nulovými stranami

Kredity: Braid Barbers

Klasický Pompadour s nulovými stranami

Pokud smícháte účes inspirovaný fotbalem s pompadourem, bude to konečný výsledek. Módní přístup v tomto účesu je přes střechu a čistší přístup to jen vylepšuje. Boky jsou podřezané zúžené nůžkami velikosti 1 nebo ještě méně, aby vypadaly strniště, protože na vyvážení jsou velmi vousy.

Skin Fade Pompadour

@mensworldherenkappers

Pompadour na vyblednutí kůže

Tento styl jen sedí na pomezí formálního až neformálního. Horní část je rovně vzhůru tlačena dozadu, aby jí poskytla slicked-back pocit s kroucením pompadour. Boky jsou však zúžené, což je velmi moderní vzhledový prvek. Řada je také vybledlá, ale díky tomu je čistý vzhled ještě čistší.

Blondýnka Pompadourzdroj

Blondýnka Pompadour

50 odstínů blond! Tenhle je velmi mák, ale zároveň příliš jemný, díky barvivu vynikne, zatímco pompadour je zde chladícím prvkem. Tento zralý vzhled je docela jednoduchý, koncentrujte objem nahoře a občas vytvořte zúžené nebo dokonce vybledlé strany. A voila!

Pompadour Fadezdroj

Široká pomp

To by mohl být velmi dobře pohled od Harveyho Spectra v sezóně 1, kde skáče odstrčený pompadour, kromě toho, že má po stranách chmýří a zúžení. Klíčem je nekopírovat a vložit styl, vyladit jej jako tady pomocí této ostré a zúžené sestavy. Chmýří je jen dobrým bonusem ke vzhledu.

Pánské účesy - vyblednutí pokožky s pompadourem 2Instagram

Skin Fade and Pomp

Jednou jsem si myslel, že je to Beckam! Vtipy stranou, ostře zatlačený zpět dělá z tohoto pompadouru tenčí, což dává dobrou šanci ho rozdělit. Navíc střední prolínání vypadá elegantněji. To vše s plnovousem ve spodní části ukotvuje celý vzhled s horizontální symetrií,

Klasická Pomp and FadeKredity: Braid Barbers

Klasická Pomp and Fade

Klasický vzhled „Miluji jízdu na kole“ je tady! Horní část je velmi kulatá a tlustá chmýří se stranami zúženými tak, aby se lehce promísila s plnovousem. Pokud si také všimnete vdovského vrcholu, je to velmi jedinečný střih, zejména pro chmýří. Mimochodem, mějte hustý plnovous, aby vypadal hutněji.

Část břitvy ve volném stylu Pompadour@z_ramsey

Část břitvy ve volném stylu Pompadour

Jedná se o vrstvený hladký hřbet, ale protože je na něm chmýří, je to také pompadour s tenkou tvrdou částí, která dělá cestu pro zúžení. Fade je však poměrně nízký, což pomáhá vrcholu jasně zářit. Nezapomeňte na dvojitou řadu, která v dnešní době není příliš obvyklá.

Pompadour@holytigerbarbershopgraz

Pompadour s tvrdou boční částí

Tomu se dá říkat 4k účesů, zvláště u všech těch výrazných tvrdých partií a vyblednutí. Horní část je tenkovlasá, zatlačená zpět s chmýřím, kterému říkáme pompadour, ale tohle je docela retro. Tenká tvrdá část je těžké přehlédnout a pomáhá zužovat strany, po kterých následuje vyblednutí.

Elegantní Pompadour s kličkou@holytigerbarbershopgraz

Elegantní Pompadour s kličkou

Pokud to není úplně retro, nevím, co to je. Celý styl je docela tuhý, přičemž vrchol se vysunul docela dobře. Boky jsou stažené dozadu s česanými vzory po celém povrchu pro ten tvrdohlavý vzhled. Nejlepší část je knír, který utěsňuje tento vzhled jako docela retro.

Spadem inspirovaný Pompadour@ moohammad_hamze

Spadem inspirovaný Pompadour

Zvlášť pompadour jsme neviděli mnoho hranatých pohledů. No, tady to je, horní přední část je kulatá chmýří, zatímco horní zadní je úhel, také se cítí jako kovboj, což je velmi dobře možné. Boky jsou nízké vybledlé s ostrou linií, která k tomu patří.

Pompadour s designem postranních čar@ moohammad_hamze

Pompadour s designem postranních čar

Vrstvený pompadour je určitě trend, ale ujistěte se, že vaše vlasy jsou dostatečně silné, aby vrstvy vypadaly dobře a neklouzaly. Objemový kontrast zde na stranách je to, co z něj činí velmi zvláštní, zejména se vzorem na straně s vyblednutím chrámu, který jde s plnovousem, což z něj činí jeden příklad, na který je třeba se podívat.

Rozmarné kotlety a hlasitý Pompadour@ moohammad_hamze

Rozmarné kotlety a hlasitý Pompadour

Tlusté vlasové vrstvy přicházejí v jiné formě a toto je kartáčovaná verze. Horní část je vykartáčována a poté zatlačena zpět, aby vypadala hustě, s kovovým klikem vzadu. Nejen, že jsou boky zúžené špičatým spánkem pro větší styling a pak přichází plnovous, který celý vzhled vyvažuje.

Slick Pompadour a Lineup@pedrostival_/Instagram

Slick Pompadour a Lineup

Vidíte nějakou jemnou horizontální symetrii s bočně zametaným pompadourem a hustým plnovousem, který běží rovnoběžně po tváři? Ano, já také, boky jsou zúžené vybledlé se 2 skládanými liniemi. Obličej však pomáhá plnovousu splynout a celkově to vypadá docela zdravě.

Úhledný Pompadour s vybledlými SIdes@ marcovfialho

Úhledný Pompadour s vybledlými stranami

Představujeme pompadour na tenké vlasy OG s mírně česanou texturou pro ten drzý gentlemanský vzhled. Horní část je odsunuta zpět s tím, že po stranách se zužuje, takže je tento styl ještě zábavnější.

Stočený kartáč Pompadour@andrewdoeshair

Stočený kartáč Pompadour

Rozhodně to není váš obvyklý pompadour s vrcholem, který je kudrnatý, ale společný. Strany se zužují do své nejjemnější velikosti s nízkým blednutím způsobem drop fade, což vytváří zcela jedinečný a elegantní vzhled.