Moderní parmice může odkazovat na několik různých pánských účesů. Zatímco parmice sama o sobě je definována dlouhými vlasy po celém těle, zejména vzadu, moderní parmice je nahoře a po stranách kratší.

Parmice je často vnímána jako zastaralý, neatraktivní styl, ale pokud ji můžete nosit správně, pak to opravdu vypadá jako součást. Zde je to, co potřebujete vědět, aby vám moderní parmice fungovala.

Mullet účes s vybledlými stranamimenshairstyles/Instagram

Mullet se vrací?

Rychlá odpověď na to je “Ano”. Formální vpředu a večírek vzadu se vrací.

Tento účes nejprve rozhoupali různí sportovci a herci jako znak stylu a ne mainstreamového vzhledu. Byla to kombinace zasedací místnosti s nočním klubem díky svému vzhledu, který se liší od horní části k zadní.

Mulletovými ohnisky jsou ty prameny vzadu, které se pokoušejí vyskočit ze shluku, takže to vypadá jako svazek pramenů po celém místě, kde je nahoře spořádaný krátký sestřih.

Někteří lidé se domnívají, že tento retro vzhled bude vypadat úžasně na lidech s delší strukturou obličeje, protože vlasy získají prostor k rozšíření a seskupení.

Moderní aplikace parmice s vybledlými boky nebo vykartáčovanou špičkou určitě inovují klasický vzhled, takže se připravte na některé nové verze parmice.

Co je to moderní parmice?

Moderní parmice se vyznačuje dvěma věcmi, dlouhým parmicem (tj. Dlouhým tělem zadních vlasů a krátkými bočními vlasy) a střední délka předních a horních vlasů. Slovo „moderní“ v tomto účesu jednoduše odkazuje na kratší vlasy vpředu, takže si můžete ponechat styl, jak chcete.

Protože termín „moderní parmice“ je tak široký, můžete jej vidět popisovat několik různých řezů. Pamatujte, že je to parmice s krátkým topem, ale může být stylizovaná.

Denis Makarenko/ Shutterstock.com

Jak stylujete tento střih?

Moderní parmice zabírá dost času na standardní parmici, ale stále je toho víc než dost, s čím se dá stylovat. Můžete to udělat, jak chcete, ale zde je několik dobrých návrhů, jak začít:

Kartáčujte nebo česejte na jednu stranu

Gelujte ho nahoru a směrem k jedné straně

Pokud je dostatečně dlouhá, vyčesejte ji a/nebo gelujte zpět

Přetvořte jej na hroty (i když to může být považováno za příliš 90. léta, stále je to možné)

I když se tyto návrhy týkají pouze horní části, můžete zkusit upravit samotný parmic několika různými způsoby. Můžete jej nechat spadnout dolů, sbalit ho do ohonu nebo ho vzplanout.

@mikeyyyyyyy_ / Instagram

Jak získáte moderní parmici??

Pokud chcete vyzkoušet moderní parmici, budete pro začátek potřebovat nějaké relativně dlouhé zadní vlasy. Budete muset nechat svého kadeřníka – nebo kohokoli jiného, ​​kdo si stříhá vlasy – ostříhat přední a boční strany na požadovanou délku..

Fotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Moderní parmice obvykle zahrnuje relativně krátké strany (až palec nebo dva) a poněkud delší přední a horní část (mezi jedním a třemi palci).

Pokud jde o zadní část, můžete si vybrat, jak dlouho ji chcete ponechat. Poté budete potřebovat, aby váš stylista vybledl dlouhé zadní vlasy do kratších horních vlasů.

Moderní parmice Davida Beckhama-3-4Photo Works / Shutterstock.com

Ručně házené prameny Beckam’s On Field

Tento vkusný vzhled parmice využívá chaotický základ k vytvoření přirozeného vzhledu. Zatímco některé parmičky mohou vypadat jako dva rozbité účesy, tato parmice je bezproblémově spojena zepředu dozadu.

Skrytá parmice Tobyho Keithas_bukley/ Shutterstock.com

Skrytá parmice Tobyho Keitha

Pro jemnější vzhled se můžete rozhodnout pro upravenější parmici, která příliš nevystrkuje boky. Zde country zpěvák Toby Keith sportuje tento druh skryté parmice.

Chaotická a vlnitá parmice@jodytaylorhair

Strands All Over The Place

Tento rozcuchaný parmice, okázalý zvrat této klasiky z 80. let, má trochu foukaný vzhled, který hází prameny po celém těle. Tento styl funguje zvláště dobře u vlnitých vlasů.

Wavy Temple Faded Mullet@darth_fader_12

Wavy Temple Faded Mullet

Zde je uvolněnější styl, který využívá přirozenou vlnitost vlasů k vytvoření kaskádovité parmice. Dobře provedené vyblednutí chrámu dodává po stranách pořádek.

Rozcuchaný kachní ocas s lemovaným výstřihem@r. braid

Rozcuchaný kachní ocas s lemovaným výstřihem

Jedná se o neobvyklou verzi parmice, která ke stylu přistupuje spíše designérsky. Vlasy vytvářejí ocas, který se snáší do strany a rámují ucho v půlměsíci.

Udělejme Mullet znovu skvělým@juliuscaesar

Skládaná barvená parmice

Pokud chcete jít ven a udělat módní prohlášení se svými vlasy, pak tato parmice může být pro vás. Vyznačuje se postupně barveným vzhledem a parmicovými hroty, díky nimž je tento vzhled jednoznačným poutačem pozornosti.

Díváte se na mou parmičku?@jeremywexlerhair

Mullet s Drop Fade

Dobrým způsobem, jak kontrastovat délku parmice, je výrazně zkrátit strany. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je extrémní vyblednutí, jako je zde znázorněno drop fade.

Retro parmice s kudrnatým topem@glennmcgoldrick

Retro parmice s kudrnatým topem

Chcete-li plný retro vzhled, vyzkoušejte tuto zkrácenou parmici, která má krátký, špinavý top a větší „křídla“ parmice pro vzhled inspirovaný vintage.

Zatlačená zadní část se zvlněnou parmičkou@cutsbycameron

Zatlačená zadní část se zvlněnou parmičkou

Tato parmice s bohatou texturou spojuje styl kartáčovaného hřbetu nahoře se zamotanými kudrlinami vzadu. Tato kombinace textur dodává zajímavý nádech, který u mnoha účesů nenajdete.

Vertikální vlasy a parmice@z_ramsey

Vertikální vlasy a parmice

Pokud chcete sestřih, který kombinuje dnešní velkoobjemové střihy s delšími včerejšími styly, mohl by se vám líbit tento vzhled, který má vpředu quiff, který končí krátkou parmičkou.

Asijská parmice další úrovně@krispyfades

Asijská parmice další úrovně

Těm z vás, které mají hustší vlasy, vám tento styl opravdu umožní se s ním pochlubit. Toto je jedna z nejdelších parmiček na tomto seznamu, takže pokud opravdu chcete nasměrovat kanál 1987, tento je pro vás.

Stočená parmice s kuželovým chrámem@ jediclippertricks

Stočená parmice s kuželovým chrámem

Hledáte kratší, jemnější parmici? Zkuste to. Parmice se skládá ze silných kadeří, které jen málo visí kolem ucha, což dodává vlasům upravenější vzhled.

Frizzy and Pocky Asian Mullet@chadius_maximus

Frizzy and Pocky Asian Mullet

Tato krátká a špičatá parmice kombinuje klasický špičatý vzhled s krátkým parmicem. Na tomto účesu je skvělé to, že parmice je přirozeným rozšířením špičatého vzhledu.

Středně těžká část@cutsbycameron

Středně těžká část

Zatímco většina účesů zahrnuje jeden nebo dva „designérské“ trendy, tento styl parmice zahrnuje čtyři: dvě tvrdé části (nahoře a na boku), třásně s dvojitou přírubou a obarvené špičky.

Blonde Brush Up with Taper Fade@rumbarber

Blonde Brush Up with Taper Fade

Toto vyčištění je zajímavým pohledem na parmici; místo toho, aby se parmice zaměřila, umístí reflektor na krátký quiff a použije parmici jako příslušenství.

Nějaký burgundský podtón a parmice@kevinluchmun

Nějaký burgundský podtón a parmice

Tento poutavý styl využívá ostré střední vyblednutí a dlouhé, líbivé zámky, které vytvářejí parmičkový styl jako žádný jiný.

Nízko vybledlý chrám, ale králem je vlnitá parmice@skillsthebarber

Nabubřelý & Kudrnatá parmice

Tady je parmice, která je skvělá pro muže všech věkových kategorií. Samotná parmice je vzdušná a kudrnatá, zatímco ostré vyblednutí dodává určitou definici.

Pocky parmice s kuželově vybledlými stranami@adhbrand

Pocky parmice s kuželově vybledlými stranami

Pokud toužíte po úhledném a vyrovnaném stylu, může být tato parmice vaším šálkem čaje. Vlasy nahoře a vzadu jsou dlouhé a silné, ale boky jsou vybledlé a bezproblémově spojují vousy a vlasy.

Retro parmice s Quiffem@benwardscissorhands

Retro parmice s Quiffem

Pro retro-splňuje-moderní vzhled, vyzkoušejte tento styl, který kombinuje vlnitý quiff s krátkým parmicem. To je skvělá volba, pokud se vám líbí parmice, ale chcete něco trochu formálního.

Mullet po ramena@themorningaftergroomingco

Mullet po ramena

Pokud přijmete rockerský styl, pravděpodobně se vám bude líbit tento parmice po ramena, který má na boku oholené linie. Ideální pro nárazy hlavy!

Více než Buzz, méně než dlouho@blackfishbry

Více než Buzz, méně než dlouho

Může to být víc retro než tohle? Klasický knír s boky vybledl plácnutím s krátkým topem a dlouhým parmicem. Horní část je oprášena parmicí a je zvlněná, ale drsná. Nasedněte na svalové auto a to je vše, co potřebujete.

Flat Temple Faded Mullet@barberobengie

Flat Temple Faded Mullet

Všichni známe plochý vršek, uvítáme plochého parmice. To je to, co lze udělat s hrubými vlasy se suchou strukturou. Zadní strana je zcela plochá se stranami uprostřed. Řada je ostře vytesaná, přičemž horní část je zatlačena zpět, ale oprášena. Může to někomu chybět?

Ne vaše obvyklá parmice@havanaclub_barbers

Ne vaše obvyklá parmice

Páni! Kde začneme, nejprve je oholenou štěrbinou Ježíš. To znamená, že chrám je kapkou vybledlý s bling nízkým vyblednutím. Struktura je polokudrnatá s chaotickým svázáním s vybledlým výstřihem. Mullet je na konci stočený, což dodává extra panache.

Drop Temple Faded Mullet@joshcraig.hair

Drop Temple Faded Mullet

Boky jsou velmi důležitou součástí stylu a že vysoký fade s chrámovým fade s semi drop dropem nelze přehlédnout. Navíc je vrchol trochu zametaný parmicí, která začíná shora a je pouta až dolů.

Tenké prameny@dencioaguilar

Pocky tenké tenké prameny

Takhle by měla vypadat rocková hvězda v začátečnické fázi? Absolutně, poskakující prameny po celé hlavě jsou takový styl. Navíc hlasitost je docela dobrá, protože parmice je dlouhá, je docela prohlášení, nezapomeňte na vrstvy a chrám.

Parmice nebo jen dlouhý pompadour?@havanaclub_barbers

Parmice nebo jen dlouhý pompadour?

Má toto nárok na nejvíce hippie parmice? S největší pravděpodobností ano! Zúžené zúžení je jen začátek, podivné nízké vyblednutí se zdá být tak jemné, ale tak zřejmé. Line upy jsou vytesány strmým poklesem a parmice se voskuje a udržuje se docela dobře.

Plochý top s parmicí@barbergreg

Plochý top s parmicí

Tenhle pochází přímo ze země stylu! Tenký kartáč na vlasy nahoru s boky zúženými a ne vybledlými, když je kartáčovaný kartáč. Klíčem k tomuto stylu je používání vlasových produktů a udržování těch stran krátké.

Blonďatá vlnitá parmice@evan_thebarber

Blond vlnitá parmice

Je to směs mezi méně náročnou údržbou a funky? Boky jsou vybledlé, aby tetování vyskočilo. Horní část je polo francouzská, zadní část je částečně zvlněná. Textura je drsná a přesto je pramen živý. Přípravky na suché vlasy dělají zázraky.

Stylizovaný Mullet a Drop Fade@reyesthebarber

Stylizovaný Mullet a Drop Fade

Vrstvy a zatlačené obarvené prameny klesly s klesajícím spánkem. Horní část je delší než boky a prameny jsou rovné a tenké. Pomocí toho, jak vlasové produkty dělají rozdíl. Opravdu jemné nízké vyblednutí je těžké přehlédnout.

Zvýrazněná parmice@jelle.vissers

Zvýrazněná parmice

Parmice s delším topem se zúženými stranami s barevnými odlesky, páni, tady se toho děje tolik. Strany chrámu jsou také zúžené, ale ne příliš krátké, zatímco vrchol je výrazně dlouhý a temperamentní. Toto je styl, který byste měli použít, pokud jste aspirující rocková hvězda nebo obecně skvělý člověk.

Buzzy francouzská plodina s tvrdým rozdělením@ area_studio_

Buzzy francouzská plodina s tvrdým rozdělením

Nemůže to někdo schválit jako nejlepší parmici? Boky jsou podříznuté vybledlé, přičemž horní část je polo francouzská plodina. To není ono, parmice má drsnou a suchou strukturu s bočně oholenou částí vlasů. To vše přesto není příliš bláznivé, úžasná práce!

Pocky Thinned Mullet s Temple Fade@pooletbarbar

Pocky Thinned Mullet s Temple Fade

Knír s tetováním a punkovým parmezátorem, může někdo požádat o více? Ne! Zúžený chrám způsobuje, že všechno vzadu váží, přičemž vrchol je téměř bzučivý. Záda jsou navíc rozházená a ležérní. To všechno s tetováním poblíž chrámu, sakra, to je boží!

Pompadour s parmičkou na celý život@iamdanielwinter

Pompadour s parmičkou na celý život

Tady přichází klasický parmice v retro stylu. Vrcholem je vždy elegantní pompadour s kuželovitým zúžením, které stačí k tomu, aby splynulo s plnovousem. Dále parmice samotná, která má kontrolovaný objem, ale nakonec je delší se zvlněním. Nenechte si ujít ostré sestavy!

Pletená parmice nebo copánky s kulkou?@DTownBarbers

Pletená parmice nebo copánky s kulkou?

Copánky s parmicí? Tady se laťka určitě zvedla. Boky jsou mírně zúžené a ke konci mírně vybledlé. Copánky jdou celou cestu spolu s koncem mírně uvolněným, což z něj dělá výrazný parmice, ale nenechte si ujít line up a výstřih. Vše je podrobně, lidi.

Krátká parmice@cutthroatsteve

Krátká parmice

Tato krátká variace je na bocích plná textury, zachovává tradiční tvar parmice, ale drží délku.

Tenká parmice@jarredsbarbers

Tenká parmice

Parmice může být super objemná nebo může být jednodušší, pokud necháte vlasy kratší. Všichni se můžeme shodnout na tom, že něco v tomto stylu perfektně ladí s nejnovějšími módními trendy.

Frizzy Top s Manly Mullet@jarredsbarbers

Frizzy Top s Manly Mullet

Tato parmice je klenot na mnoha úrovních, zaprvé, zúžené bledé strany, přičemž horní část je dlouhá a silná, působí dojmem. Dále chrám vybledl, i když jemný tah je dobrý, další parmice je tak dlouhá, že si toho člověk téměř nemůže všimnout. To vše a pak ještě doplnit nějakým zvýrazňovacím barvivem je perfektní!

Blond Retro Retro Hip Parmice@tailorfade

Blonďatá retro přesto hip parmice

Je toho tolik, o čem se dá mluvit, zaprvé, chrám je vybledlý, aby to tetování zářilo jasně, zadruhé, okraj čela jen připomíná francouzskou plodinu s tím přehozeným vrcholem, pokaždé se to zlepší. další parmičká parmice je prostě dokonalá, aby dala tomuto účesu retro a přesto hipsterskou atmosféru.

Krátký třásňový parmice@joshcraig.hair

Krátký třásňový parmice

Díky kratším stranám je tato variace parmice mnohem čerstvější na nošení než klasický vzhled.

Polovinou stočené střední prameny@ čelní plocha

Polovinou stočené střední prameny

Mírné kadeře jsou velmi chladné, a zvláště když jsou provedeny tímto způsobem, jsou mírně rozcuchané a přesto jsou nahoře ovládány krátkou délkou a po stranách se zužují. Chrám je vybledlý, což je u parmice běžné, ale tady to dává větší smysl, protože vyvažuje hustý objem na zádech.

Podřezaná tlačená záda dlouhá parmice@gabi.barber

Podřezaná tlačená zadní dlouhá parmice

Dlouhé vlasy jsou velmi univerzální, ale vždy to bude skvělý účes, protože se mísí s velmi retro vzhledem. Mírně zvlněná textura přináší vše dohromady, přičemž vršek je dlouhý. Vlasy jsou poměrně tenké, což umožňuje snadný růst, a přesto si zachovávají objem. Mullet v těchto situacích je nejlepší.

Candy Floss Mullet@nouhausalon

Candy Floss Mullet

Mírné kadeře s barvami inspirovanými cukrovinkami vytvářejí velmi jasný a optimistický účes. Kromě toho je směs barviva tím, co dělá tento mák a krásným. A přidáním parmice v tomto scénáři je to ještě vzrušující. Díky černému strništi má vyvážený vzhled.

Klasický retro mulletový vzhled@arcaicos_barberia

Klasický retro mulletový vzhled

Klasický mužský vzhled ze 70. až 80. let má navrch několik stylů. Horní část je kombinovaná, zkadeřená, se stranami drženými déle bez jakéhokoli zúžení nebo vyblednutí, aby se vrátila zpět. Parmice je vrcholem show s touto extra délkou a drsnou strukturou.

Classy Pompadoured Straight Mullet@arcaicos_barberia

Classy Pompadoured Straight Mullet

Tenké vlasy se dělají správně, jak jinak by se dala tato kombinace rozkývat? Chcete -li začít věci z drzého pompadouru nahoře s bočně odsunutými stranami, dává velmi retro, ale elegantní vzhled. To vše spolu s narovnaným parmicem na zádech z něj dělá velmi gentlemanský vzhled.

Blondýnka s melírovanou parmicí@mulletdragon

Blonďatá zvýrazněná Tossed Mullet

Tato parmice je o dobrém objemu, který se používá k aplikaci rozcuchaného vzhledu, který poskytuje velmi malý podtón údržby. Kombinace černé a blond je navíc velmi hipsterská a dodává další vrstvu panache. A dokončit to strniště přijde vhod.

Hrubá parmice s kartáčovaným Quiffem@ evagoras_

Hrubá parmice s kartáčovaným Quiffem

Sotva vidíme dvě hustá místa v jednom účesu, ale tady to vypadá nové a cool zároveň. Quiff nahoře je hustý a parmice na zádech je docela vyrovnávací účes. Díky tenkým vlasům je tento vzhled ovládaný, protože má také přehozený pocit.

Dlouhý top s krátkým parmicem@ jessecoltonhenry

Dlouhý top s krátkým parmicem

Slyšeli jsme o kulatině a krátkých stranách, ale přidání parmice na zadní stranu je určitě gesto. Ukazuje, jak je možné kombinovat starý a nový vzhled, navíc barvivo nahoře odděluje ploché vlasy od špičatých. Boky jsou mírně zúžené, aby se zachoval objem.

Hustá stočená dobrota@ hair_bykami

Hustá stočená dobrota

Začněme všemi zábavnými věcmi nahoře a po stranách. Podříznutí je jemné, ale pomáhá odlišit strany shora. To znamená, že hustota kadeří je zátka. Horní část je o něco méně silná než záda, aby zdůraznila parmici.

Modern Temple faded Shaved Slit@transformationcuts

Modern Temple faded Shaved Slit

Tak vypadá moderní účes, podřezání na boku je jen chytrý tah, aby se strany oddělily tím drzým zúžením. Díky štěrbinovému holení je to více trendy a zvlněná parmice vzadu je místem, kde je veškerá pozornost.

Efektní parmice s podříznutým topem@jelle.vissers

Efektní parmice s podříznutým topem

Tento vzhled mi připomíná ty styly z té skupiny jezdců. Vlasy shora dolů jsou docela nádherné, přičemž horní část je huňatá. Strany jsou podříznuty tím, že se barvivo shoduje s knírkem. Toto je čisté umění a detailní dílo.

Sharky lemovaný top s efektní parmičkou@r. braid

Sharky lemovaný top s efektní parmičkou

Kde s tímto módním prohlášením začneme? Nahoře je vše prohozeno ostře třásněmi. Boky jsou po stranách podříznuty a vyblednou. Mullet je to, co dělá to pop opravdu dobré a knír je ještě lepší.

Páv barevný parmice s Temple Fade@jarredsbarbers

Páv barevný parmice s Temple Fade

Temple Fade lze velmi zručně udělat velmi umělecky, přičemž prameny jsou obarveny na nějaké zářící barvy. Zlatavé narůžovělé barvivo zvýrazňuje pop ve stylu. Chrámová ztráta zde podporovala čistý vzhled.

Retro parmice parmice@ renjworld

Retro parmice parmice

Mullet nemusí mít vždy stopu. Tenhle je docela jemný vzhled, parmice je jemná a vrchol je také docela chladný. Pocit francouzské plodiny je perfektní.

Semi stočený s nasekaným chrámem@skillsthebarber

Semi stočený s nasekaným chrámem

Boční zametání má mnoho podob a toto je jedna z nich. Horní část je částečně zvlněná, což mírně zvyšuje objem. Boky jsou mírně zúžené ve vrstvách pro ten nenápadný vzhled. Parmice je zde docela subtilní, díky čemuž je vše tak úhledné!

Curly Back s Temple Faded Mullet@ david.fad3z

Curly Back s Temple Faded Mullet

Temple fade je něco, co okamžitě vyskočí a popadne pozornost. Parmice je zde stočená pro větší panache, přičemž horní část je odsunuta dozadu. Zatlačení je jemné, ale dělá styl prohlášení.

Rezavý plochý top a parmice Ano, prosím@anthonythebarber916

Rezavý plochý top a parmice Ano, prosím

Flat Top sám o sobě je docela jazzový účes, ale když je spárován s drzým parmicem, stane se ještě lepším. Jedná se o směs dvou retro účesů a nic na tom není jemné, což je docela zvláštní.

Subtilní parmice s efektním chrámem@ marcovfialho

Subtilní parmice s efektním chrámem

Právě když jsme přemýšleli o tom, jak se parmice může stát milovníkem, přichází tento rozřezaný vzor, ​​aby nás ještě více vzrušil. Vrchol je poměrně subtilní s chladným francouzským topem s kopcovitým vrcholem.

Úhledná podřezaná parmice s francouzskou plodinou@adribarbeiro

Úhledná podřezaná parmice s francouzskou plodinou

Mid Fade je něco, co jsme viděli, ale někdy jsme slyšeli o mid undercut? A jsme u chladného parmice, který je mírně zvlněný. Horní část je francouzská ořezaná s rozparkovou stranou.

Long Strands MAke the Best Mullet@ marcovfialho

Dlouhé prameny dělají nejlepší parmici

Častěji to jsou topy s krátkou délkou vlasů, které tvoří pěknou parmici, ale tady je to úplně jiné. Horní část je poměrně dlouhá, protože sahá až k zádům, zatímco záda jsou podobně prodloužena a tvoří stočenou parmici.

Smash That High Fade s francouzskou plodinou@nick_kinsley

Smash That High Fade s francouzskou plodinou

Vysoké fade opravdu dávají ten úhledný výhled s tím, že francouzská plodina přichází v horkém stavu. Parmice je zde poměrně krátká s celkově menší délkou. Všechno, co bylo řečeno, vlasy jsou poměrně krátké, aby vypadaly velmi dobře.

Ten vybledlý chrám s tlustým plnovousem@dsj_oxb

Ten vybledlý chrám s tlustým plnovousem

Vždy se snažíme dosáhnout rovnováhy mezi vlasy a vousy. Objemová hustota nahoře s plnovousem je místo, kde je zábava. Díky vyblednutí na bocích vypadá tento vzhled celkově úhledně, zatímco horní část je přehozena s délkou, která je relativně krátká.

Mullet and Mustache je pár@ blackriverbarbershop

Mullet and Mustache je pár

Mullet a knír je zde docela odvážným stylem. Horní část je docela ležérní a cítí francouzskou úrodu. Knír se zde pěstuje docela dobře, zatímco všechno ostatní je docela oholené. Tento vzhled je hraniční hipsterský.

Dapperová parmice s mini kartáčem nahoru@evandellbespokebarber

Dapperová parmice s mini štětcem nahoru

Kartáče jsou tváří trendových stylů, tato vysoká vybledlá parmice je skvělým stylovým prohlášením. Móda to má, čím je to jemnější, tím lépe to vypadá. Tento vzhled je tím zcela inspirován, je obecný v obecném smyslu, ale dostává se jen hlouběji.

Buzzed parmice s Temple Taper@thebarbercole

Buzzed parmice s Temple Taper

Parmice s hrubými tlustými vlákny je vždy zábavná, protože zůstává na svém místě, a když je pokryta tímto hustým bzučivým střihem, je vše nemocné a úměrné. Boky jsou zúžené a nejsou úplně vybledlé, aby měly vyváženou tvář.

Intenzivní parmice s blond odstíny@ sa__tc.hu

Intenzivní parmice s blond odstíny

Není to váš obvyklý parmice, zvláště když vidíme, že vrchol je napůl francouzský oříznutý a trochu stočený. Boky jsou jen vrstvené, aby se ten objem ukázal. Parmice je zde blonďatá barvená chrámovou rezavou blondýnou, což je docela jedinečný vzhled.

Frizzed Short Mullet with Brushed Up Top@iamdanielwinter

Frizzed Short Mullet with Brushed Up Top

Parmice je zde poměrně krátká, zejména proto, že zbytek objemu je docela vzrostlý. Horní část je vykartáčovaná a boky jsou mírně zúžené s chrámovým prolnutím do vousů pro celkově vyvážený vzhled.

Silná rezavá parmice s High Fade@ gammaplusuk

Silná rezavá parmice s High Fade

Silné parmice jsou vždy v plamenech a tento doslova vypadá, jako by byl. Díky vysokému vyblednutí na straně s polozkroucenými silnými texturami je perfektní. Sestava je trochu zúžená s ostrým úhlovým vyblednutím.

Parmice s dlouhými vlasy a retro pocity@figarosbarbershoplisboa

Parmice s dlouhými vlasy a retro pocity

Mullet je okamžitý příjem do retro vzhledu. Dlouhý vlasový top z něj dělá jeden celý sjednocený vzhled. Boční popáleniny se zde prodlužují za starých dobrých 80. let. Nemluvě o tom, že knír je posledním úderem KO pro retro styl.

Hustá kudrnatá parmice s francouzskou plodinou@collinanthonyhair

Hustá kudrnatá parmice s francouzskou plodinou

Jedna z nejoblíbenějších parmiček, jaké jsme za chvíli viděli, ale hlasitost zde krade show. Vlasy jsou tenké, ale od ostatních stylů je odlišuje chmýří. Francouzská plodina a parmice jsou velmi silné, ale kudrlinky pomáhají stylu pop.

Hustý jako Amazonský les@collinanthonyhair

Hustý jako Amazonský les

Hustota je to jedno slovo, které vás napadne, když člověk vidí tento styl. Rovnováha vlasů a vousů je velmi zvláštní, zejména boky jsou zúžené. To vše plus vousy jsou na tu rovnováhu docela silné a husté.

Létající boční část s parmicí@hugolartiste

Létající boční část s parmicí

Jedna z nejbláznivějších parmiček, které jsme za chvíli viděli, s boční částí létající z parku. Strany jsou také drženy déle, kde jsou zatlačeny zpět s nějakým produktem a záda jsou ponechána růst dlouho.