101 nejlepších účesů pro dospívající chlapce – Ultimate Guide 2021

Pro mladší kluky je k dispozici tolik účesů, že vybrat si může být obtížné. Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam více než 100 stylů. Najdete zde vše od klasických účesů, které nikdy nevyjdou z módy, až po trendy střihy, které vás postaví na špičku módy.

Ať už jste dobrodruh nebo ateliér, svůj nový oblíbený styl najdete zde:

PatkaPatka, od @we_married_hair

Patka

Quiff je v poslední době velmi populární a je to dobrá volba pro chlapce, kteří upřednostňují elegantní vzhled. Zatímco quiff je výraznější účes, může být upraven tak, aby byl jemný nebo odvážný. Krátký quiff doporučujeme pro jemný vzhled a pro odvážnější vzhled vynikne dlouhý quiff nebo chaotický quiff.

Jak to získat: Doporučujeme zajít si pro skvělý quiff ke kvalitnímu stylistovi. Základní myšlenkou je, že vlasy jsou nahoře delší a na zádech a bocích kratší. Vlasy nahoře jsou upravené a česané dozadu. Chcete-li se na quiff hlouběji podívat, podívejte se na našeho průvodce tímto skvělým stylem.

Stmívání kůže s texturouod @travisanthonyhair

Podříznutí

Podříznutí letos udělalo v módě obrovskou značku. Po stranách a zadní části hlavy jsou vlasy ostříhané nakrátko, zatímco vršek zůstává dlouhý.

Nejoblíbenějším způsobem, jak tento účes upravit, je spuštění úhledných vlasů, ale existuje také několik dalších způsobů, jak jej upravit. Zatímco většina obrázků to zobrazuje s rovnými vlasy, funguje to také skvěle pro kudrnaté vlasy. Tento styl vyžaduje hodně stylingu pomocí gelu nebo pěny a je třeba jej udržovat každodenním holením. Nejlépe funguje se silnými čelistmi a dlouhými tvářemi. To je ideální pro starší dospívající chlapce, kteří si chtějí zachovat elegantní vzhled.

Jak to získat: Řekněte svému stylistovi, že chcete podřezat. Většina holičů a stylistů tento styl zná. Pokud tomu tak není, řekněte, že chcete, aby byla délka nahoře a po stranách bzučelo jemným zastřihovačem (například #5 nebo #6). Budete také chtít, aby vaše ofina měla zhruba délku obočí, abyste si mohli vlasy uhladit.

posádka cut.jpg@hudson.hair

Řez posádky

Klasický a nadčasový styl, střih posádky je jednou z nejlepších možností pro chlapce. Je to krátký střih, který je ideální pro atletické a aktivní chlapce, ale je přizpůsobitelný jakémukoli stylu. Řez posádky také dělá tvář více definovanou.

Jak to získat: Vzhledem k tomu, že střih posádky je základem holičství a kadeřnictví po celém světě, je téměř nemožné najít stylistu, který by nedokázal sestříhat dobrý střih. Pokud to chcete rozřezat doma, je to snadné. Vlasy jsou bzučeny zastřihovači různých délek, v závislosti na oblasti. V horní části hlavy se ozývá delší nastavení zastřihovače ( #4 až #6). Vlasy vpředu by měly být nejdelší. Vlasy se pak zkracují, když směřují k zadní části hlavy. Boky a záda jsou ozdobeny kratším nastavením zastřihovače ( #2 až #4). Mělo by docházet k postupnému zužování až po krk.

účesy pro kluky@rio_black_rose

Pompadour

Začalo to Elvisem, ale vrátilo se to. Toto je skvělý střih dospívajícího chlapce, který vypadá úhledně a elegantně. Tento styl má dlouhé vlasy všude kolem a nahoře se prodlužuje. Má stylový úhledný hřbet, ale není přiléhavý k hlavě, takže působí „pofidérně“. Tento střih vyžaduje hodně údržby a hodně gelu. Nejlépe funguje se silnými lícními kostmi, kulatými tvářemi a krátkými čely. Spolu s podříznutou a boční částí je to skvělá volba pro elegantní dospívající chlapce.

Jak to získat: Budete chtít, aby vaše vlasy byly krátké po stranách a vzadu. Horní část by měla mít dobrou délku. Vezměte si pomádu a uhlaďte vlasy. Abyste získali okázalost, položte volnou ruku (tu, která vám nedrží hřeben) na vršek uhlazených vlasů. Zatlačte tuto ruku dopředu a současně česejte vlasy vpředu nahoru. V případě potřeby ji zafixujte trochou laku na vlasy. Tato metoda bude vyžadovat několik pokusů a omylů, aby byla zajištěna co nejlepší pompéznost.

Účes s kudrnatými třásněmi

Texturovaný kudrnatý podřez

Pokud máte kudrnaté vlasy, může být pro vás obtížné najít styl, který by vám seděl. Pokud ano, zvažte tento styl. Používá podříznutí, ale umožňuje, aby si kadeře zachovaly svůj tvar a dodávají vašim vlasům jedinečnou osobnost. V tomto účesu jsou kadeře střiženy tak, aby vyhovovaly a tvarovaly tvar obličeje, takže nejsou kudrnaté. Pokud jste zvyklí na neposlušné kadeře, vyzkoušejte tento čistší vzhled.

Jak to získat: Řekněte svému kadeřníkovi, že chcete po stranách čistý a krátký podřez. U vlasů nahoře budete chtít, aby byly definovány zkadeřeným krémem s dostatečným držením, aby vydržely jeden den. Přípravek by měl být používán na vlasy, které jsou mírně vlhké. Vzhled je zakončen trochou škrábání.

boy-haircut-mattyconrad@mattyconrad

Volný a dlouhý česaný hřbet

Pokud máte rádi bezstarostný styl tousle, pak si tento střih zamilujete. Tento vzhled je nejlepší pro chlapce s jemnými, lesklými, hustými a rovnými vlasy. Vyžaduje matné a středně pevné produkty, protože myšlenkou je vypadat přirozeně a nestylovaně. Stejně jako tousle je to příležitostný střih, který dobře poslouží v mnoha situacích. To vyžaduje trochu více údržby než některé jiné v tomto seznamu, ale zjistíte, že to stojí za to.

Jak to získat: Pěnové vlasy se vyfénují a učesají. Pro zvýšení objemu lze u kořenů použít suchý šampon. Hřebenový ocas by měl být použit k vytvoření čisté části. Poté jsou vlasy jemně zacuchány prsty. Udržujte styl, dokud nenajdete perfektní vzhled pro vás.

vojenské vysoké a těsné

Vysoká a těsná

Vysoký a těsný je další krátký účes ve vojenském stylu. Je to však docela odlišné od řezu. Zatímco střih je krátký, vysoký a pevný střih je delší nahoře, ale kratší na bocích a vzadu. Tento účes je populární mezi afroamerickými chlapci a funguje dobře u dospívajících chlapců, kteří touží po silném a nápadném účesu.

Jak to získat: Boky a záda ve vysokém a těsném střihu jsou téměř vždy řezány pomocí příchytky č. 1 k zastřihovači. (Někdy budou zcela oholeni, ale to je vzácné.) Horní část je podstatně delší než řez řezaný. Někdy se stříhá nůžkami, takže je dostatečně dlouhý na to, aby byl stylizovaný. Častěji se stříhá s přílohou č. 6, 7 $ nebo č. 8 na strojku.

Špičatý špičatý kluk s texturouKredity: Braid Barbers

Špičatý účes

Další oblíbený účes pro dospívající chlapce, špičatý účes, je příjemnou alternativou k dikobrazovým hrotům 90. let. Téměř foukaný vzhled vytváří měkký, ale špičatý styl, který vypadá skvěle. Tento styl obvykle funguje nejlépe s pěnou, protože gel má tendenci ztrácet měkký vzhled. Vyžaduje malou údržbu; vše, co potřebuje, je rychlý běh se stylingovou pěnou každé ráno. Vzhledem k tomu, že vzhled foukaný větrem je základem tohoto stylu, nevyžaduje mnoho sochařství. Tento styl funguje nejlépe s krátkými čely, silnými čelistmi a silnými lícními kostmi.

Jak to získat: K dosažení tohoto stylu budete potřebovat dobrý gel. Myšlenka špičatých účesů je přesně ta – přerůstání vlasů. Abyste dosáhli co nejlepšího efektu, vlasy by měly být ostříhány relativně krátce.

Probuď se, Blond Mohawku@barbercarlo

Probuď se, Blond Mohawku

Dobrodružní chlapci s chápavými rodiči možná budou chtít vyzkoušet mohawka. To je určitě jeden z nejznámějších účesů. Je pojmenována podle kmene Mohawků původních Američanů. Jejich válečníci si často oholili hlavy, aby ušetřili jeden proužek uprostřed. Tento styl prý u jejich nepřátel vzbuzoval strach. Mladistvým se bude líbit jeho divoký a jedinečný vzhled. Některým rodičům se však tento styl může zdát příliš agresivní. Toto je rozhodně chlapecký sestřih, který žije na hraně.

Jak to získat: Mohawk je další účes, který je pro vyškoleného kadeřníka snadný a je nepravděpodobné, že by byl popletený. Boky a záda jsou snadné. Kadeřníkovi stačí, aby je oholil. Poté, co je to hotovo, je čas snížit vrchol. Většina z vrcholu bude také oholena. Zůstane pouze pruh uprostřed. Většina chlapců bude dávat přednost tomu, aby byl tento proužek poměrně krátký a kadeřník jej ustřihl nůžkami.

účesy pro kluky@kieronthebarber

Faux Hawk

Tenhle je tu už nějakou dobu, ale stále je vidět v Hollywoodu. Umělý jestřáb je po stranách a zádech krátký a postupně se prodlužuje, když táhne směrem ke středu hlavy. Tento účes vyžaduje styling pomocí gelu, aby zůstal uprostřed. Funguje to nejlépe u jedinců, kteří mají dlouhé tváře, silné brady a vysoké lícní kosti. Stejně jako mohawk a culík je to střih pro výraznější dospívající chlapce.

Jak to získat: Pomocí stylingového přípravku postavte všechny vlasy. Zatlačte jej doprostřed, abyste získali „hřeben“ umělého jestřába. Mělo by to držet pohromadě a odtud to můžete libovolně upravovat.

Caesar styl vlasy s texturouzdroj

Caesar Cut

Milovníci krátkých vlasů se budou radovat z Caesarova střihu. Je to už od doby – – uhodli jste to – v dobách Julia Caesara, který údajně používal styl, aby zakryl předčasné plešatění. Jeho krátký, bezproblémový styl je ideální pro chlapce, kteří jsou vždy aktivní a na cestách.

Jak to získat: Caesarův střih je populární po celém světě a téměř všichni holiči a stylisté vědí, jak ho uříznout. Caesarův střih je jedinečný, protože vlasy jsou stejně dlouhé po celé hlavě, kdekoli od půl palce do tří palců. Toho můžete dosáhnout pomocí nůžek, ale pro delší střih to lze provést také nůžkami.

High Fade@braidbarbers

Francouzská plodina s vysokým prolínáním

Stejně jako Caesarův řez je i francouzská kultura stylem nenáročné na údržbu, který vypadá skvěle i bez jakéhokoli stylu. Francouzská úroda je o něco delší záběr na Caesara; stříhá se stejným způsobem, ale vlasy mohou být vpředu opeřené. To je skvělé pro chlapce, kteří mají rádi kratší vlasy a chtějí mít jemnější vzhled. Francouzská plodina dodává vlasům hladkou texturu a funguje dobře na jemné vlasy.

Jak to získat: Požádejte svého holiče, aby vám pomocí nůžek zúžil záda a boky. (Pokud chcete, můžete požádat o vyblednutí kůže, kde vlasy mizí do spodní části pokožky.) Pokud dáváte přednost trhanému vzhledu, požádejte svého holiče, aby ukázal stříhání vlasů na temeni hlavy. Pokud dáváte přednost upravenějšímu vzhledu, požádejte svého holiče, aby nahoře tupě ostříhal vlasy.

Odpojený hranatý okraj@juliuscaesar

Messy Fringe

Chaotický okraj je bezstarostný pohled na rovný okraj. Dlouhé a chaotické třásně se rozprostírají hluboko pod obočím, aby vypadaly nápadně. Tento střih funguje dobře s každým tvarem obličeje, barvou vlasů a strukturou vlasů. Vlasy po stranách a na zádech lze zastřihnout dle libosti. Je to dobrý účes pro dospívající chlapce, kteří dávají přednost ležérnímu vzhledu.

Jak to získat: Pomocí vosku definujte ofinu podle svých představ. Rozčesejte vlasy kolem koruny a dokončete je. U vlasů druhého dne není vůbec nutný žádný styling.

plochý vrchol, vysoký objem, svislý, boční část, podříznutí

Svislý střih

Tento nápadný sestřih je skvělým letním řešením pro dospívající chlapce s hrubými a hustými vlasy. Jeho vysoký styl určitě dodá energii každé situaci a funguje s krátkými i dlouhými vlasy. Tento účes dává vlasům určitou výšku a je ideální pro čtvercový nebo kulatý obličej, protože dodává rozměr. Hrubé a husté vlasy budou potřebovat pomádu nebo vosk na vlasy, aby zůstaly ve vzpřímené poloze s nejlepším držením.

Jak to získat: Aplikujte přípravek na vlhké vlasy. (Pokud nemáte dostatek přirozeného objemu, vysušte vlasy fénem.) Upravte je vzpřímeně a upravte je podle svých představ.

Rovné třásně s podříznutím@aaron_kiely_hair

Účes s rovnými třásněmi

Rovné třásně jsou solidní volbou pro jakýkoli účes dospívajícího chlapce. Je to směsice neformálních a elegantních, takže je ideální pro širokou škálu situací, od obřadů po každodenní výlety. Tento střih je ideální pro dlouhé tváře, protože třásně mohou dosáhnout obočí. Rovné třásně zvýrazňují podříznutí a přirozená struktura vlasů se používá k získání určitého objemu. Produkt by měl být používán střídmě, jinak by okraj mohl vypadat mastně a přenášet se na čelo. Jak to získat: Řekněte svému stylistovi, že chcete po stranách podřezat, ale vaše ofina zůstane nedotčená. Upravte vlasy nahoře rozčesáním nebo nanesením produktu podle vašeho výběru. Pokud máte ploché vlasy, můžete na jejich texturu použít vlasové mléko.

kluci-účesy-andrewdoeshair@andrewdoeshair

Moderní Cowlick

S hrubými vlasy se dá těžko pracovat. Moderní cowlick vám umožní zkrotit vaše hrubé vlasy a získat z nich hvězdný střih. Jedná se o krátký sestřih, který je vpředu delší. To dodává mokrým vzhled krátkým vlasům s mnoha definovanými konci podél pokožky hlavy a náznakem podříznutí. Pokud tedy máte kratší, hrubé vlasy, zkuste tento střih. Jak to získat: Po stranách budete potřebovat mírné podříznutí. Stylujte kravské třásně pomocí kapky matné a středně silné pasty. Pro větší texturu by měl být produkt aplikován na vlasy, když jsou vysušeny ručníkem.

Rovné třásněod @dannyandcobarbers

Klasická ofina

Jak naznačuje jeho název, klasický okraj je nadčasový. Funguje nejlépe na rovné a lesklé vlasy, ale je také skvělý, pokud hledáte účes vlnitého mladého chlapce. Ofina je čistá a vlasy jsou rozcuchané, aby dodaly lehce moderní nádech. Je nenáročný na údržbu a lze jej přizpůsobit různým stylům. Funguje s krátkými nebo dlouhými vlasy, takže tento styl je ideální pro každého dospívajícího chlapce, který má rád neformální vzhled. Jak to získat: K definování ofiny vyžaduje pouze dobrý střih a minimální styl. Lehký stylingový krém lze použít na suché vlasy, ale pokud vám vlasy přirozeně dobře sedí, není třeba. K dokončení vzhledu lze použít dotek laku na vlasy.

Odpojený podřez s boční částíOdpojený podřez s boční částí, od @javi_thebarber_

Boční část

Boční část je klasický účes, který v poslední době znovu ožil ve vlasových trendech. Existuje už nejméně sto let a nejpopulárnější byla od 19. do 60. let minulého století. Jak se styl 60. let vrátil do popředí, klasické účesy se staly docela stylovými. Mnoho mladistvých mladíků má sportovní postranní partie a někteří chlapci je budou chtít napodobit. Stejně jako podřezání je to pro chlapce, kteří chtějí ostrý a čistý vzhled. Jak to získat: Navzdory svému jednoduchému vzhledu je boční část o něco komplikovanější než předchozí účesy v tomto seznamu. Horní část musí být ponechána poměrně dlouhá, ale pokud je příliš dlouhá, část nemusí zůstat. Boky a záda musí být kratší, ale ne tak krátké, aby srazily důraz z vrcholu. Měly by pouze zdůraznit horní část, protože boční část je ústředním bodem účesu. Spolupracujte se svým kadeřníkem, abyste dosáhli boční části, která nejlépe odpovídá vašemu tvaru obličeje a typu vlasů.

Klasický kuželový velký objem oprášený quiff od Kathy HutchinsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Vysoký objem účesu

Vysoký objem účesu je ideální pro dospívající chlapce s menšími tvářemi, protože svým tvarem pěkně zvýrazňuje obličej. Vlasy jsou středně dlouhé, takže toto je rozhodně střih pro chlapce, kteří mají rádi delší vlasy. Tuto techniku ​​můžete také kombinovat s jinými účesy. Například můžete získat podříznutí na bocích a stylovat horní část vlasů ve stylu vysokého objemu. Vzhled s vysokým objemem se dobře hodí k řadě kombinací, což z něj činí jeden z nejvšestrannějších střihů v tomto seznamu. Jak to získat: Pokud máte jemné a rovné vlasy, budete si je muset před stylingem vyfénovat. Pokud máte husté vlasy, není nutné žádné fénování. Použijte vláknitou nebo jílovitou pastu s dostatečným držením. Aplikujte přípravek na ručníkem vysušené vlasy, aby se na konečcích vytvořily trny a aby střih získal větrný tvar.

Špinavý mop Top@cullencharlie17

Vlnitý soulož

Harry Styles dokázal, že tento účes je senzační. Zatímco přímý soulož zachytil svět přípravy, zvlněný soulož je vhodnější pro příležitostného dospívajícího chlapce. I když to není vhodné pro chlapce s rovnými vlasy, je to skvělé pro chlapce se silnými vlasy. V závislosti na tom, jak jsou vlasy nepředvídatelné, mohou potřebovat nějaký styling pomocí gelu nebo pěny, ale lze je velmi snadno nechat volně projít. Nejlépe funguje s hustými, vlnitými vlasy, kulatými tvářemi se silnými lícními kostmi a vysokým čelem. Jak to získat: To je podobné jako u rovného souloží. Oba jsou založeny na vrstvách, ale vlnitý soulož se skládá z dlouhých vrstev kolem hlavy. Vlasy se obvykle stříhají žiletkou místo nůžek nebo zastřihovače.

Aaron Paul buzz cutDFree / Shutterstock.com

Butch Cut Aarona Paula

Účes jednoho chlapce, který je vždy populární, je střih do výstřihu. Tento účes, nazývaný také burr, je extrémně krátký hlásek. Toto je styl, který je populární mezi muži v armádě. Vyznačuje se nízkou údržbou a díky své krátké délce vlasy nebudou vypadat špatně. Tento druh účesu také nemusí být upravován. Mnoho chlapců se bude líbit jeho mužnému vzhledu a celkové jednoduchosti střihu. Pokud se chystáte na tento střih, můžete výlet k holiči přeskočit a buď ho sami ostříhat, nebo požádat o pomoc rodiče. Jak to získat: Jednoduše požádejte o řez. Je to známý řez v holičstvích a kadeřnictvích po celé zemi. Pokud to děláte doma, zvažte, jak krátcí chcete být, a použijte vhodné chrániče nožů. ( #0 vám poskytne nejkratší možné vlasy, zatímco #8 vám dá nejdelší.)

Rovný okraj Ashtona KutcheraEverett Collection / Shutterstock.com

Rovný soulož

Justin Bieber to možná zpopularizoval, ale z rovného souložového účesu vyrostl jeden z nejmódnějších účesů pro kluky. V závislosti na tom, jaké vlasy máte, to může být docela nízká údržba, vyžadující pouze kartáč a možná i pěnu. Pokud nemáte přirozeně rovné vlasy, možná budete muset použít žehličku, abyste získali ten pin-straight look. Obvykle tento styl funguje nejlépe pro chlapce s přirozeně rovnými vlasy, dlouhými tvářemi, kulatými tvářemi a vysokým čelem. Jak to získat: Pokud je váš stylista obeznámen se střihem souloží, řekněte mu, že prostě chcete rovnou soulož. Pro ty stylisty, kteří nevědí, můžete jim říct, že chcete vrstvené vlasy. Nezapomeňte zmínit, že chcete, aby byly vrstvy v koruně hlavy zkráceny. Vrstvy by se pak měly zvětšovat, jak se stylista vzdaluje od koruny. Tip: Pokud chcete rozcuchaný vzhled, řekněte svému stylistovi, aby vám ostříhal konce vlasů.

Odpojený Finger Comped Pomp + Slicked BackOdpojený Finger Comped Pomp + Slicked Back, od @javi_thebarber_

Odpojené podříznutí

Odpojené podřezání je jedním z nejnovějších trendů, které zasáhly svět mužských vlasů. Je to jedinečná variace na klasický podřez. „Odpojený“ označuje ostrou linii, která odděluje dlouhé vlasy nahoře od krátkých vlasů po stranách. Je to střih, který vynikne v davu, a přestože je těžké ho stylizovat, stojí to za to. Jak to získat: Odpojené podřezání vyžaduje pro maximální kvalitu vyškoleného stylistu. Vlasy nahoře by měly být poměrně dlouhé –– 2 palce jsou dobrým místem pro začátek –– a boky a záda by měly být bzučeny nastavením krátkého zastřihovače ( #2 až #4). Náš průvodce odpojeným podřezáním obsahuje vše, co o tomto střihu potřebujete vědět, včetně podrobnějších informací o tom, jak jej získat a stylizovat.

Man Bun Chris Chris Hemsworth Blond vlasy

Koník

Zatímco koňský ohon není tak divoký jako mohawk, je to nejlepší pro dobrodružné chlapce. Navíc tento účes vyžaduje překvapivé množství údržby. Mnozí si myslí, že mít culík znamená, že jim prostě narostou vlasy a nikdy nechodí do kadeřnictví, ale není tomu tak. Pravidelné výlety do kadeřnictví jsou nutné k tomu, aby culík vypadal dobře. Pro holiče je bohužel docela obtížné pořádně zastřihnout účes z culíku. Jak to získat: Dlouhé vlasy jsou pro kvalitní culík zásadní. Popadněte vlasy, ze kterých chcete udělat culík, a spojte je dohromady. Budete muset experimentovat s různými prvky, abyste získali ocas, který se vám nejvíce líbí.

Cornrows@zeke_the_barber

Cornrows

Cornrows jsou tradičně africký účes, vytvořený pomocí pohybu nahoru a pod rukama k vytvoření řad copánků, které leží blízko pokožky hlavy. Normálně se tvoří v přímkách, s cornrows lze manipulovat tak, aby vytvářely různé typy tvarů nebo vln na povrchu pokožky hlavy. Cornrows jsou účes s nenáročnou údržbou a mohou být ponechány po dlouhou dobu, za předpokladu, že se uživatel postará o jemné umytí řádků na konzistentním základě a promaštění pokožky hlavy. Dosažení Cornrowů může trvat dlouhou dobu, takže trpělivost je klíčová. Toto je jeden z funkčích účesů dospívajících chlapců na tomto seznamu, ale je to dobrá volba pro chlapce, který chce něco trochu neobvyklého. Jak to získat: Pro základní styl cornrow si vlasy jednoduše spojíte pomocí gumiček. V závislosti na délce vlasů budete chtít použít dostatek pásků k zajištění pramenů.

Krátké dredy

Krátké Dreads

Jaden Smith byl viděn sportovat tento stylový účes pro Afroameričany. Přirozená struktura nalezená ve vlasech afrických Američanů opět perfektně vyhovuje dredům. Ačkoli dlouhé dredy jsou stále ve stylu, krátké dredy dělají vlny. Dredy stojí kolem hlavy se strukturovaným stylem. Často je vidět s oholenou hlavou po stranách a vzadu s dredy nahoře. Tento styl vyžaduje malou údržbu, protože dredy obvykle zůstávají na svém místě. Chlapci se střihem musí pouze pokračovat v rolování dredů, aby nezmatnili. Tento účes pro dospívajícího chlapce funguje nejlépe se strukturou afroamerických vlasů a výraznou bradou nebo čelistí. Jak to získat: Tento střih vyžaduje středně dlouhé až dlouhé vlasy. K dosažení tohoto stylu doporučujeme poradit se s dobře vyškoleným kadeřníkem. Pokud už vám hrůzy rostou, stačí je jen zkrátit.

Krátký afro účesKredity: Amir Barber

Krátké afro

Afro 80. let bude vždy odvážnou volbou, ale dnešní trendy směřují k kontrolovanější verzi. Krátké, zúžené afro dodává afroamerickým texturovaným vlasům měkké a přirozené vlnění, které je dnes velmi populární. Vzhledem k tomu, že afroameričané mají ve vlasech přirozenou tloušťku a strukturu, často pro jejich zkadeření neprošly mnoha údržbami, ale pro styling by možná mohli potřebovat malé množství gelu. Tento styl funguje nejlépe pro Afroameričany, kteří mají přirozenou strukturu potřebnou pro afro, kulaté nebo oválné tváře a krátká čelo. Jak to získat: Sdělte svému kadeřníkovi, že chcete malé až střední afro, které je kratší na bocích a na zádech s větší plností nahoře. Vzhledem k tomu, že afro může být obtížné se správně zorientovat, ukáže vám stylista fotografii, jak tento proces výrazně usnadnit.

Paul Walker - buzz cutTinseltown / Shutterstock.com

Dlouhý Buzzcut

Pokud vás unavuje práce s dlouhými vlasy, zvažte dlouhý buzzcut. Krátké vlasy jsou všude kolem hlavy, ale stále to stačí na to, aby se jim říkalo vlasy. Je to skvělá volba pro chlapce, kteří se věnují sportu nebo jiným aktivitám s vysokou energií, protože nebude vyžadovat příliš mnoho starostí. Dlouhý buzzcut je přirozeně dalším stylem, který vyhovuje pronásledovatelům nízké údržby. Lze použít malé množství gelu nebo pěny, ale tento účes je nejčastěji udržován přirozený. Nejlépe funguje s oválnými tvářemi, krátkými čely a silnými čelistmi. Jak to získat: Řekněte svému kadeřníkovi, že chcete, aby vám vlasy buzerovaly zastřihovačem č. 4. Jedná se o středně velkou čepel, která vlasy nestříhá příliš krátce. Pokud se rozhodnete držet se buzzcutu, můžete vždy jít o velikost nahoru nebo dolů. Chcete -li mít krátké vlasy, budete chtít navštívit svého kadeřníka jednou nebo dvakrát za měsíc.

Ryan Reynolds klasický pravidelný kužel s boční částíDFree / Shutterstock.com

Klasický kužel

Classic taper je střih s nízkou údržbou a vysokým stylem. Zatímco boky a zadní část hlavy jsou oholené krátce, horní část hlavy má stále trochu vlasů pro úpravu. Je to nadčasový střih, který je stejně dobrý jako kdykoli předtím. Tento střih je nejlepší pro chlapce, kteří nechtějí příliš fušovat do vlasů. Krátké vlasy nahoře mohou být ozdobeny texturou nebo vyčesány dopředu gelem nebo pěnou. Tento střih nejlépe funguje s oválnými tvářemi, krátkými čely a silnými lícními kostmi. Jak to získat: Sdělte kadeřníkovi, kolik vlasů byste chtěli mít nahoře, a řekněte mu, že je chcete zúžit. Stylista se často zeptá, jak strmé chcete, aby vaše kužel byl. Některé zúžení jsou postupné a mizí na dlouhé ploše, ale jiné rychle končí. Buď může vypadat skvěle s různými tvary obličeje a typy vlasů.

Indukční řez Colina FarrelaIndukční střih Colina Farrela, s_bukley / Shutterstock.com

Indukční řez

Neoficiálně známý jako „spálená země“ účesů dospívajících chlapců, indukční řez zahrnuje holení všech vlasů pomocí elektrického holicího strojku bez ochranného krytu. Toto nastavení holicího strojku je označováno jako #0 a účinně zkracuje délku vlasů na nejkratší možnou dobu, aniž by vás plešatělo. Tento účes je nenáročný na údržbu a je zvláště účinný v oblastech, které jsou náchylné k vysokým teplotám. Tento styl vám také dává příležitost ozdobit celou pokožku hlavy vzory způsobenými žiletkou, protože pokožka hlavy je nyní svým způsobem prázdné plátno. Dospívající chlapci, kteří žijí v chladnějších oblastech, se možná budou chtít držet stranou od indukčního řezu, protože to může v zimě vést k neustále chladné hlavě. Funguje dobře s širokou škálou tvarů obličeje a účesů. Jak to získat: Řekněte svému kadeřníkovi, že chcete oholit celou hlavu s nastavením #0 na strojcích. Pokud to děláte doma, budete k dosažení tohoto jednoduchého střihu potřebovat pouze zastřihovače.

Dave Franco, Butch CutDave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

Burr Cut

Odstřih otřepů je o něco méně extrémní variací indukčního řezu. Zatímco indukční řez používá holicí strojek č. 0 na celou pokožku hlavy, řezaný otřep může použít kdekoli od holicího strojku č. 1 do č. 3. Ostříhání je jedním z nejméně obtížných účesů dospívajících chlapců a lze ho provádět v holičství nebo doma. Je to také podobné střihu, ale horní část vlasů je delší. S praxí je snadné dosáhnout otřepu doma pomocí elektrického holicího strojku. Jak to získat: Sdělte svému kadeřníkovi, že si chcete oholit hlavu nastavením holicího strojku #1, #2 nebo #3. Pokud chcete změnit délku střihu, sdělte svému stylistovi, jaké nastavení holicího strojku požadujete pro které části vlasů. Pokud například používáte #2 na horní a zadní část, ale chcete, aby byly boky vašich vlasů kratší, požádejte svého stylistu, aby na stranách použil č. 1. Stejnou metodou to můžete udělat i doma.

krysí ocas@cuttyfresh

Krysí ocas

Krysí ocas je neočekávaný kříženec parmice a ohonu. Je založen na ocasní, přirozeně visící části vlasů umístěné v zadní části hlavy. V 80. letech vypadl ze stylu, ale v poslední době se těší opětovnému vzestupu popularity. Příznivci mangy a anime si možná všimli několika svých oblíbených postav se sportovními krysími ocasy, které lze stočit, narovnat, splétat nebo vytvořit do dredu. Punkové hnutí vytvořilo variantu krysího ocasu, ve které je člověku oholena celá hlava, s výjimkou stejnojmenného ocasu. Je pravda, že tato varianta může být na seznamu požadovaných účesů pro průměrného chlapce nebo mladého muže nízko. Jak to získat: Pro tento styl budete muset nechat narůst vlasy. Sdělte svému kadeřníkovi, že si přejete oříznout horní i boční stranu vlasů. (Můžete použít jakékoli nastavení holicího strojku, které se vám líbí.) Vzadu budete chtít nechat jeden pramen vlasů dlouhý. Tento pramen by měl být uprostřed vaší hlavy. Vlasy kolem něj by měly být zkráceny. Tento střih můžete upravit podle svých představ.

CHRISTIAN BALE moderní účes s mulletovými závěsy

Fotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Moderní parmice

Moderní parmice, kterou proslavil The Beastie Boys a znovu ji zpopularizoval film Joe Dirt, je dobrou volbou pro dospívající chlapce, kteří dávají přednost dlouhým vlasům. I když je to delší styl, má poměrně nízkou údržbu. Toto je střih dospívajících chlapců, který se jen málokdy vidí, takže bude trčet v davu. Je to nejlepší pro chlapce, kteří mají rádi maximální délku s minimální péčí. Jak to získat: Oblast kolem uší a temene hlavy jsou zkráceny, v módě mnoha dalších současných účesů. Vlasy na zádech zůstávají dlouhé, s vrstvami přidanými pro efekt. Délku a vrstvy můžete libovolně upravovat.

Surfer Messy Style

zdroj

Perfektní Tousle

Perfektní tousle je ideálním stylem „vyvaleného z postele“. Překvapivě to vyžaduje trochu experimentování, aby to bylo správné. Je to skvělé pro dospívající chlapce, kteří chtějí uvolněný vzhled. Pro tento vzhled byste měli přeskočit střih, aby se vám vlasy lepily na konečky. To poskytne nejlepší podmínky pro ideální rozcuchaný styl. Jak to získat: Chcete -li přejít z neupraveného na bez námahy šik, potřebujete nějaký gel na vlasy s jemným držením. Mělo by být použito množství velikosti hrášku, aby se zabránilo mokrému a mastnému vzhledu. Pomocí škádlícího štětce získáte trochu objemu u kořínků, ale v horní vrstvě neškádlete. Nakonec si prsty jemně prohrábněte vlasy, v případě potřeby je rozetřete a uhlaďte bokombrady.

Cody Simpson blonďatá vlnitá soulož vykartáčovala nahoru a dozadu

s_bukley / Shutterstock.com

Vlnitý/kudrnatý vysoký účes

To je další skvělý střih pro kudrnaté dospívající chlapce. Čím jsou vlasy kudrnatější, tím méně stylingu je zapotřebí. Stejně jako pompadour a svislý účes dodává vlasům objem a rozměr. I když s kudrnatými vlasy se dá těžko pracovat, tento střih vám umožňuje módně rozhýbat kadeře. Tento styl funguje dobře i u vlnitých vlasů, které lze podobně těžko zkrotit. Jak to získat: Budete chtít po stranách podřezat a nechat nahoře nějakou délku. Použijte nějakou pěnu pro objem, silný fixační vosk pro definování tousle v koruně a lak na vlasy, abyste dokončili vzhled. Pro extra objem lze u kořenů použít škádlivý hřeben nebo fén.

pompadour

@vsz_barber

Odpojený Pompadour

Stále oblíbenější pompadour se vrací a tato variace je stylovým, uhlazeným střihem s osobností. Kombinuje odpojený podřez a pompadour pro nápadný vzhled. Pompadour vyžaduje nějakou seriózní údržbu, takže není pro každého. Navíc pro chlapce, kteří se zabývají atletikou, může být obtížné udržet styl pompadour. Chlapci, kteří mají rádi čistý střih, si však tento módní styl zamilují. Jak to získat: Budete chtít, aby vaše ofina měla alespoň délku obočí. U mladých chlapců nemusí být vlasy příliš dlouhé a kratší vlasy vytvoří kratší a jemnější pompadour. Vlasy po stranách a na zádech by měly být zastřiženy mnohem kratší než horní část. A co je nejdůležitější, měla by existovat dramatická linie, kde krátké vlasy končí a dlouhé vlasy začínají. Náš průvodce odpojeným podřezáním má více informací o odpojeném stylu. Chcete -li pompadour upravit, vezměte si pomádu a uhlaďte vlasy. V jedné ruce držte hřeben, druhou rukou zatlačte vlasy dopředu a zároveň vlasy vpředu pročešte nahoru. Po malém experimentování bude výroba dobrého pompadouru snadná.

atraktivní mladý muž

atraktivní mladý muž

High and Tight Recon

Vysoký a těsný je nejvíce známý jako dramaticky krátký vojenský sestřih a vysoký a těsný průzkum je variací na klasický originální styl. Ačkoli tento řez není pro každého, poskytuje bezúdržbový řez, který přispívá k vysoké úrovni aktivity. Chlapci, kteří se zabývají několika formami atletiky nebo prostě nemají rádi žádné vlasy, si tento střih užijí. Zvýrazní vlasy uprostřed hlavy a dodá extrémně upravený vzhled. Je to také dobrá volba pro chlapce s kudrnatými vlasy, kteří chtějí zkrotit své prameny. vysvětlit. Je také snadné řezat doma. Pro vysoký a těsný průzkumný řez budou záda a boky bzučeny č. 1 nebo vůbec žádné. Alternativně lze vlasy na zádech a bocích jednoduše oholit. Vysoký a těsný průzkum se liší od standardního vysokého a těsného v několika ohledech. A co je nejdůležitější, nahoře zůstane mnohem méně vlasů. Měla by připomínat přistávací dráhu a často se jí přezdívá.

Low Skin Fade

@jarredsbarbers

Low Skin Fade

Chlapci, kteří nepotřebují super krátký styl, budou milovat vyblednutí. Dlouhé vlasy nahoře kontrastují s blednutím po stranách, díky čemuž tento střih vynikne. Stejně jako pompadour vydává elegantní vzhled, ale vyblednutí je o něco ležérnější a dá se nosit ve všech situacích. Jak to získat: Pro dobré vyblednutí doporučujeme navštívit holiče nebo stylistu. Určete, jak postupné chcete, aby blednutí bylo a kolik vlasů chcete ponechat nahoře. Pokud se chystáte na vzhled inspirovaný podříznutím, pravděpodobně budete chtít palec nebo dva nahoře s vyblednutím, které začíná náhle. Klasický styl vyblednutí má postupné zúžení, které splývá s horní částí vlasů.

Texturovaný Mohawk s prasknutím

od @travisanthonyhair

Mohawk

Pokud je mohawk nebo faux-hawk příliš divoký, zvažte mohawk fade. Toto je mnohem subtilnější verze klasického mohawku, která si půjčuje prvky z jiných konzervativních střihů. Lze jej stylizovat mnoha různými způsoby a lze jej kombinovat s jinými nízkoprofilovými střihy. Mohwak fade přebírá tradiční koncept mohawk a tlumí jej. Jak to získat: Mohawk fade je jedním z triků, které můžete získat, a je nejlepší, aby se s ním vypořádal vyškolený kadeřník. Máme úplného průvodce fade mohawk, který vám řekne vše, co potřebujete vědět. Průvodce obsahuje specifikace střihu a možnosti stylu, takže pokud vás zajímá mohawk fade, určitě si ho přečtěte.

Ivy League Fade

od @z_ramsey

Ivy League

I když je střih posádky jednoduchou a stylovou volbou pro chlapce, Ivy League to posouvá na další úroveň. Vlasy jsou zastřiženy stejným způsobem jako pro střih posádky, ale nahoře je dost vlasů, které je možné rozdělit. Ivy League je tradičně spárována s boční částí, ale lze ji stylizovat i bez ní. Ať tak či onak, je to pěkná variace na klasický střih. Jak to získat: Ivy League se obvykle stříhá nůžkami. Horní část hlavy má obvykle půl palce až palec vlasů, proto svému stylistovi sdělte, jak moc dáváte přednost. Vlasy by však měly být vepředu trochu delší, aby se daly rozdělit. Pro boky a záda požádejte o postupné zúžení/vyblednutí s kratším nastavením zastřihovače ( #2 až #4).

Surfer Messy Style

zdroj

Surfařský styl

Tento střih inspirovaný pláží je ideální na léto. Je dost krátký na to, že je nenáročný na údržbu, ale vlasů je dost na úpravu. Může být ponecháno nepořádné, špičaté, oprášené do krátké hádky – možnosti jsou nekonečné. Je to jednoduchý, uvolněný styl pro pohodové chlapce. Jak to získat: Vlasy na temeni hlavy by měly být poměrně dlouhé. Kdekoli od 1 do 3 palců bude stačit. Zadní strana a boky by měly být asi palec dlouhé. Můžete to nechat zkrátit o něco kratší nebo delší, v závislosti na vašich osobních preferencích. Chcete -li upravit styl surfařského střihu, osušte vlhké vlasy a naneste na ně nějaký přípravek. Upravte vlasy nahoru a pryč od obličeje trochu pro surfařský styl. Je to zábavný styl, se kterým si můžete docela dost pohrát.

pánský drdol

Cookie Studio/Shutterstock.com

Pánský drdol

Mužský drdol je ideální volbou pro chlapce, kteří preferují delší vlasy. Vlasy jsou načechrané do drdolu, který může být buď rozcuchaný nebo upravený, podle vašich preferencí. Je neuvěřitelně snadné stylovat a udržovat. Také vám umožňuje nosit různé účesy, protože můžete mít dlouhé vlasy a drdol. Můžete dokonce vyzkoušet jednu z mnoha variací na standardní styl drdolu, abyste z vlasů dostali více kilometrů. Jak to získat: Shromážděte všechny vlasy, které chcete v drdolu. Svažte jej jako culík, ale stočte pásek a proveďte druhý průchod přes shromážděné vlasy. Zastavte se v polovině délky vlasů a budete mít uklizený drdol.

vrchní uzel

@alexthebarber305

Top Knot

Horní uzel je stylová variace na mužský drdol, který vezme drdol a dodá mu trochu samurajského vkusu. Místo toho, aby byly vlasy stažené do drdolu, jsou svázány do jediného uzlu v horní části hlavy. Obecně platí, že tento uzel spočívá přímo nad korunou. Je to skvělý střih pro lidi, kteří mají rádi univerzální účesy, protože je to kombinace dlouhého a krátkého stylu. Protože pro horní uzel budete potřebovat určitou délku, je to podle definice delší styl, ale protože je stažen do uzlu, je také kratší. Můžete nechat několik pramenů dlouhých vlasů viset dolů pro další styl. Jak to získat: Na tento styl budete potřebovat docela dost vlasů – alespoň 8 palců. Obecně jsou vlasy na temeni hlavy jedinou částí, která zůstala dlouhá. Boky a záda jsou obvykle krátké, takže je můžete spárovat s podříznutím. Vezměte si dlouhé vlasy a přitáhněte je dozadu ke své koruně. Svažte to do pevného, ​​úhledného uzlu (to může vyžadovat určité cvičení) a máte špičkový uzel.

Stříhání křídel

@jodytaylorhair

Křídla

Tento styl ovlivněný bruslařem vyžaduje určitou údržbu, ale pokud si chcete nechat vlasy delší, je to dobrá investice. To je nejlepší pro chlapce s přirozeně vlnitými vlasy, ačkoli to můžete získat i s rovnými vlasy. Vlasy jsou středně dlouhé a po stranách se zvedají jako křídla. Jak to získat: K tomuto střihu budete potřebovat alespoň vlasy po uši po stranách. Pokud chcete, můžete jít déle. Potřebujete, aby byly vlasy vrstvené, a nejlepší je, když požádáte svého holiče, aby mu konce ostříhal žiletkou. Existuje několik technik, jak dosáhnout křídel, ale tady je jednoduchá. Ručník sušte vlhké vlasy, dokud nejsou jen mírně mokré. Nasaďte si klobouk a vysušte vlasy, aby se odhalené vlasy převrátily nahoru. Získáte tak okřídlený styl. Můžete také použít nějaký gel na vlasy nebo vosk, abyste udrželi styl na svém místě.

Chlapecké účesy - účes Emo

Účes Emo

Tento účes byl propagován emo pohybem od poloviny do konce roku 2000. Má trhanou, nerovnoměrnou strukturu a je obvykle vidět u delších vlasů. Vlasy jsou také obvykle obarveny na černo, ale není to podmínkou. To je pěkná volba pro starší chlapce, kteří chtějí vyniknout a mít zábavný styl svých vlasů. Je to také vidět na mnoha mužských muzikantech, kteří hrají těžší hudbu, a to je typicky inspirace pro chlapce, kteří dostanou tento střih. Jak to získat: Bude to vyžadovat vysoce kvalitní střih, proto svému holiči nebo stylistovi ukažte obrázek hotového výrobku. Požádejte o to, aby vám ofina zůstala dlouhá, ale aby se konce ostříhaly žiletkou. Zatlačte svou ofinu na jednu stranu pro asymetrický vzhled. Vlasy na zádech a na bocích lze zkrátit nebo nechat dlouhé. Dále si vezměte nějaký produkt do vlhkých vlasů a vlasy spečte poblíž temene hlavy. Dokončete styling, jak chcete.

Seth Green vyfoukl účes

s_bukley / Shutterstock.com

Výbuch

The blowout je opravdu jedinečný sestřih, který vašim vlasům dodá spoustu objemu. Toto je nápadný styl, takže chlapci, kteří jsou extrémní extroverti, si to pravděpodobně užijí. Jméno pochází z pohledu; zdá se, že vlasy explodují z hlavy! Vyfukování vyžaduje pravidelnou údržbu a styling, takže nemusí být ideální volbou pro zaneprázdněné lidi. Pokud máte čas a milujete vzhled výbuchu, jděte do toho. Počítejte s tím, že ráno strávíte zhruba pět až deset minut přípravou kouře. Jak to získat: Záda a boky jsou obvykle vybledlé a vypadávají a vlasy nahoře jsou dlouhé. Pomocí fénu zvedněte všechny vlasy a vysušte je na místo. Naneste na vlasy nějaký silný gel na vlasy a znovu vysušte. Možná ho budete muset natřít lakem na vlasy, aby se upevnil na svém místě.

Kartáčovaný podřez

@dannyandcobarbers

Štětec

Kartáčovaný účes je trendový, nápadný střih, který je ideální pro chlapce, kteří se zajímají o módu. Podobně jako quiff je to chaoticky vypadající styl, který vyjadřuje bezstarostnost. Boky a záda jsou zkráceny, zatímco vlasy nahoře jsou upravené, což vytváří vysoce kontrastní a velkoobjemový střih. Štětec je dobrou volbou pro nóbl kluky, kteří touží po stylovém vzhledu. Jak to získat: Účes s kartáčem může být komplikovaný. Přečtěte si naši komplexní příručku o kartáčovaném účesu, kde se dozvíte, jak jej stříhat a upravovat.

Temp Fade od Vino

Temple Fade

Také známý jako temp fade, Temple Taper Fade je další extrémně univerzální volba pro chlapce, kteří mají rádi kratší vlasy. Je ideální pro vysoce aktivní chlapce nebo chlapce, kteří preferují čistý střih. Je to od přírody také všestranný střih, protože velikost vyblednutí můžete upravit změnou chrániče čepele. Přechod z #2 na #4 vám poskytne delší vyblednutí a dramaticky změní styl. Jak to získat: Požádejte svého holiče o zúžení chrámu. Je to docela běžný styl a mnoho holičů to bude znát. Pokud ne, přineste obrázek a požádejte o vyblednutí na obrázku.

Top mopu Zaca Efrona

carrie-nelson / Shutterstock.com

Vrstvený mop Top

Styl mopu můžete poznat od slavné čtyřčlenné kapely v šedesátých letech (rýmy s Peatles). Od té doby byl znovu oživen jako trendový styl a je to skvělá volba pro chlapce střední až dlouhé délky. S mopovým topem je čelo a uši zakryté, takže to funguje dobře u chlapců s větším čelem nebo dlouhým obličejem. Tento řez má tendenci stlačovat obličej. Nedoporučujeme to však pro kulaté tváře. Jak to získat: Ořízněte vlasy rovnoměrně kolem hlavy, aby vlasy vpředu dosáhly na obočí a boky zakryly uši. Zadní část je stejně dlouhá, ale může být o něco delší. Pokud chcete, můžete jej stylizovat vysoce kvalitním voskem nebo gelem.

Část břitvy ve volném stylu Pompadour

@z_ramsey

Chaotický Pompadour

Chaotický pompadour má spoustu charakteru a snadno vynikne. Stejně jako některé jiné styly v tomto seznamu bude chaotický pompadour vyžadovat seriózní styl, ale je to jedinečný vzhled, který nikde jinde nenajdete. Je to skvělá volba pro starší chlapce, kteří jsou proaktivní, pokud jde o módu a péči. Jak to získat: Pro chaotický pompadour budete potřebovat vědět, jakým směrem vám rostou vlasy. Chcete -li to zjistit, zatlačte vlasy na každou stranu a zjistěte, která strana dává vašim vlasům největší objem. To je strana, kterou chcete. (U rovných vlasů vlasy vyfénujte buď doprava, nebo doleva, co se vám líbí. Poté vlasy upravte opačným směrem.) Ručníkem vlasy vysušte, aby byly stále trochu vlhké. Poté vlasy vyfénujte ve směru růstu. Vezměte si nějaký přípravek na vlasy (gel, vosk nebo pastu) a upravte si vlasy v opačném směru, vlasy namažte nahoru a dozadu a vytvořte pompadour. (Náš průvodce stylem pompadour má více tipů na vytváření pompadour.)

Klasický slicked zpět

Kredity: Braid Barbers

Leštěné vlasy

Tento vzhled lze dosáhnout téměř jakýmkoli typem vlasů. Nejprve se vlasy řádně umyjí a vyfoukají. Poté je vše vyhlazeno zpět pomádou, která přichází s nízkým leskem. Pokud jsou vlasy vlnité nebo kudrnaté, je třeba je před stylingem narovnat.

uhnul dozadu

@russ_thebarber

Česaný Pompadour s kuželovými stranami

Toto je jeden z oblíbených chlapeckých účesů hvězd na červeném koberci. Funguje na středně dlouhé vlasy a lze jej použít k zvýraznění vdovského vrcholu. Tento vzhled také funguje nejlépe s hustými vousy. K tomuto vzhledu je zapotřebí nějaká pomáda se spoustou lesku a držení betonu. Použijte přípravek na suché vlasy a vmasírujte je dozadu. Ujistěte se, že je rozdělování definováno ve vlasech, a pomocí dalšího přípravku uhlaďte všechny zbloudilé konce na místě.

školní účesy pro chlapce

@hideoutbarber

Klasický střih

Tento střih účesu je určen zejména k zvýraznění plnovousu. Jedná se o klasický pánský účes, který lze změnit tak, aby vyhovoval situaci. Při formálních příležitostech lze vlasy uhladit a uhladit. Pro příležitostné příležitosti se dá nosit chaoticky s minimálním stylem. K tomuto vzhledu se používají pouze střední nebo lehké produkty. Vlasy by měly být česány s produktem na místě.

kluci-účesy-2-seuelias

@seuelias

Klasický přední tousle

Tento styl nosí lidé, kteří mají ve vlasech přirozené vlny. Přední strana je upravena pomocí pomády nebo vosku na vlasy, aby bylo možné správně definovat tousle. Zbytek vlasů je jednoduše česaný v klasickém stylu. Čelo má v tomto vzhledu určitý objem, a proto by mělo být upraveno, když jsou vlasy vlhké.

účes pro kluky

@hideoutbarber

Dlouhý horní a krátký zadní díl

Boky a záda v tomto účesu jsou krátké, ale horní část je ponechána dlouhá a strukturovaná, aby bylo zajištěno, že snadno dosáhnete jak uhlazeného zad, tak rozcuchaného vzhledu. Výrobek se střední fixací se používá po rozdělení vlasů na stranu a horní část se jemně vloží na místo bez připnutí. Vlasy mohou být vlhké nebo suché, v závislosti na požadovaném množství definice a stylu.

boční část

@tonisaura_barbershop

Boční část + podříznutí

Tento účes je ideální pro lidi s podřezáním, protože dodává účesu určitý zájem. Boční část je extrémně definovaná a je použit ostrý a styler na vodní bázi, jako je pomáda. S přidaným leskem se tento vzhled může stát formálním vzhledem, protože vlasy jsou uhlazené blízko pokožky hlavy. Hřeben by měl být použit pro styling pro čistší výsledky.

chlapecký účes

Elegantní hřeben přes účes s boční částí

Rozčesávací účes pro rovné vlasy

U tohoto klasického stylu česání je vyžadována pomáda se silným nebo středním držením. Vlasy jsou česané dozadu, ale diagonálně, aby kolem vzhledu vytvořily nějaký zvuk. Pokud je příležitost formální, lze k dokončení vzhledu použít povrchovou úpravu s nízkým nebo středním leskem. Upřednostňuje se boční část a přípravek by měl být aplikován pouze na suché vlasy.

Curly Top Fade

zdroj

Krátký účes pro kudrnaté vlasy

Tento styl je klasický krátký sestřih preferovaný teenagery po celém světě, ale má jeden malý rozdíl – čelní část vlasů může růst o palec déle. Kadeřový krém se používá k úpravě vlasů a definování čelo. Přestože jsou letos trendem delší účesy, tento vzhled dosahuje stejných výsledků, ale nevyžaduje žádný čas na úpravu.

Špičatý texturovaný faux Hawk se sestavou

@z_ramsey

Krátké a špičaté

Toto je další příklad toho, jak mohou klasické krátké účesy pro chlapce mít jeden odlišný prvek, který jim dodá skvělý vzhled. Vlasy podél vlasové linie mají v tomto případě určitou délku pro tento faktor oomph. Styling se provádí podél horní části vlasů pro určitý objem a texturu. Vlasy druhého dne by mnoho stylingu nevyžadovaly.

Top mopu Liama ​​Payna

Fotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Nevinný top na mop od Liama ​​Payna

Kdo je obeznámen s mladším hodeným mopem Liama ​​Payna. Tento vzhled je velmi jemný a může se hodit pro formální i příležitostné příležitosti, pokud je proveden správně. Klíčem k tomuto stylu je udržovat hlasitost mírným zúžením stran a horní částí nůžkami, aby byla zachována hlasitost. Nakonec postrčte celou partu a BOOM!

Curly Medium French Crop on Teen

@horatiuthebarber

Curly Medium French Crop

Může to být ten nejoblíbenější účes pro teenagery, který je stálezelený? Horní kadeře mají tolik života a jsou lesklé díky dvojímu barvení blond trvalek se světlým a tmavým odstínem. Boky jsou zúžené, což je docela klasický pohyb s těmito účesy, aby upoutal pozornost nahoře.

Úhledný tlačený zadní quiff s vybledlými stranami

@napolesbarbershop

Úhledný tlačený zadní quiff s vybledlými stranami

Přivítejte elegantní teenagerský účes s krátkým až středně velkým zatlačením s mírným vdovským vrcholem. Díky zúžení na bocích je vše čisté a dodává to oomph. Ostrá sestava je velmi potřebná k zobrazení detailů a v neposlední řadě je brada na bradě dobrým vyvažovacím prvkem.

To zamávalo Top s Clean Fine Taper

@_robweston

To zamávalo Top s Clean Fine Taper

Klasický hustý top s polokudrnatým povrchem je o čem to je. Všechno ostatní podporuje vzhled, kde jsou boky zúžené a chrám je vybledlý do vousů pro ten úhledný dotek. Všimněte si krátké sestavy, není to tak roztomilé?

Design výstřihu se špinavým topem

@objevit

Design výstřihu se špinavým topem

Přivítejte život večírku s oholenými štěrbinami po celé délce se špinavým, ale velmi přehozeným topem. Strany nejsou divu zúžené, ale ne tolik, jak bychom normálně viděli. Boky však mají velmi hipsterský vzhled s oholenými štěrbinami a barvivo nahoře je prostě fantastický dotek.

Klasická krátká francouzská plodina

@kevinluchmun

Klasická krátká francouzská plodina

French Crop je jedním z těch retro, ale klasických, které se hodí téměř pro všechny věkové kategorie a téměř všechny příležitosti nejsou problém. Zde existuje několik klíčových faktorů, díky nimž je tento ideální pro dospívající s tímto elegantním zúžením, chrám je zcela vybledlý pro čistý vzhled břidlice.

Malý stočený top s nízkým prolínáním

@omargadier_78

Malý stočený top s nízkým prolínáním

Mít takové kalné texturované afro vlasy může být nepořádek, pokud se o ně nebudete řádně starat, ale podívejte se sem, není to vůbec problém. představovat elegantní a čistý drop fade s ostrou a dobře vyřezávanou linkou s vrcholem, který je obojí, hustý a ovládaný současně. Nezapomeňte na nádherné chrámové vyblednutí.

Zúžené podříznutí a boční tažený střední vrchol

Alones / Shutterstock.com

Zúžené podříznutí a boční tažený střední vrchol

Boční zametání se středně dlouhými vlasy je něco, co si všichni přejeme, že? To se neliší, boční zatáčení s jemným podříznutím s mírně zúženými stranami činí vše pop. Kromě toho, čelo visící třásně je tak zábavné.

Dospívající chlapec blonďatý vrstvený účes s kuželovým výstřihem

@barbercarlo

Blond vrstvený účes s kuželovým výstřihem

Přehozený vršek je zcela běžný, ale přehozené strany nejsou tak obvyklé a nejlepší na tom je, že je delší a má lesklé barvivo. Hrubé tenké vlasy se suchou hustou strukturou není něco, co člověk vidí denně. Boky a záda jsou mírně zúžené, aby si udržely objem, a přitom nedělají velký rozruch.

Dospívající s High Fade a Curly Fringe

@braidbarbers

High Fade a Curly Fringe

Jeden z klasických, který mají teenageři rádi, začíná podřezáním s vybledlým chrámem, nejlepší na tom je, že sestavy jsou vyřezávané a zúžené zároveň. Dále je vrchol zvlněný lesklým blonďatým barvivem a má silnější objem. K tomu jsou potřeba tenké vlasy.

Groovy Brush Up

@aaron_kiely_hair

Groovy Brush Up

Měkké a tenké vlasy jsou vždy zábavné, protože díky vzduchovým tryskám vypadají jako mák. Boky jsou zúžené a nevybledlé, a proto je celý vzhled výjimečný, navíc je vrchní díl částečně zvlněný výrobky, aby byl lesklý. Nechte to hodit pro ten ležérní vzhled a zatlačte to zpět na formální dny.

Afro Skin Fade with Undercut

@we_married_hair

Afro Skin Fade with Undercut

Afro vlasy mohou být někdy nepořádek, ale pokud jsou provedeny správně, mohou vytáhnout nějaké skvělé stylové prohlášení. Tenhle je dobrou směsicí mezi dlouhými prameny a kartáčem po stranách. S elegantním chrámovým vyblednutím s hustým vrcholem, i když jsou to tenké vlasy.

Curly Cowlick pro teenagera

@barberdeano

Kudrnaté hranaté třásně s Cowlickem

Teenage styly jsou o předvádění delšího topu s kratšími stranami, takže nahoře lze udělat více stylů. Zúžené boky vždy udělají své kouzlo a přitáhnou pozornost na vrchol, kde delší stojany dělají svou magii a napůl stočenou texturu s tenkými vlasy.

Neformální top s pleteným čelem

@ zana_thebarber

Neformální top s pleteným čelem

Boční zametání pramenů je věc, a zvláště když vám způsobí menší čelo, proč ne? Boky jsou zde zúžené, přičemž chrám je úplně vybledlý a čistý oholený vzhled dělá tento styl ideální pro příležitostné, ale formální příležitosti.

Francouzská plodina s kuželem

@barrykieran_signature_hair

Francouzská plodina s kuželem

Můžeme k tomu něco říct? Klasická francouzská plodina s kuželově vybledlými stranami se vždy hodí, když máte pochybnosti. Dále, jemné detaily pro line upy jsou vše, co potřebuje, jako mírné zatlačení, aby vypadalo všechno jako mák. Horní část je mírně klenutá s několika přehozenými prameny.

Boční zametaný kužel vybledlý teen účes

@cuttyfresh

Boční zúžené zúžení

Může být boční zametání chladič? Možná ne! Tato tvrdá část s nedostatečným zúžením je vše, co potřebujeme, abychom se pobavili elegantním účesem. Temple fade dodává, že zvláštní chuť tam, kde ostrá linie vypovídá o tom, jak důležité detaily jsou při tomto symetrickém vzhledu.

účesy pro kluky

@andyauthentic

Oprášil Pompadour

To může být velmi zralý střih pro teenagery s tenkosrstým pompadourem s velmi postupnými zúženými boky. Chrámovým vyblednutím je nakonec ten úhledný dotek čistého vzhledu s vybledlými řadami, to se v dnešní době už tak často nevidí. Kartáč nahoře s lesklým barvivem dělá svou práci.

Skin Fade

@dannyandcobarbers

Skin Fade

Toto je další varianta francouzské plodiny, kde čelní třásně nejsou příliš dlouhé, přesto odvádějí úžasnou práci a zakrývají ten centimetr čela a visící třásně nikdy nikomu neublížily. Strany jsou středně vybledlé a sestavy jsou zcela oholeny, nyní tomu říkáme suave.

Ztráta kůže štětcem

od @dannyandcobarbers

Mid Fade

High to Mid fade je vždy příjemným místem, kde se střih rozdělí stejně jako tento, perfektní oblast, kde se vrchol stává výrazným a bledé strany, je elegantní. Horní část je však kartáčována a poté odsunuta texturou suchých tenkých vlasů, je to teď ještě teenager? To je muž.

Blond Faux Hawk

@barberdeano

Blond Faux Hawk

V tomto účesu nejsou absolutně žádná zákoutí, boky jsou vysoké vybledlé s jemným podříznutím. vrchol je přehnaný, aby měl tento hustý vzhled s barvivem, aby ten štětec vypadal živěji a bubliněji. Černé podtóny ukazují, že barvivo bylo provedeno s dokonalou dovedností a péčí.

Zúžený podřez s vyblednutím a špinavým topem

@jakebolland

Zúžený podřez s vyblednutím a špinavým topem

Tento chaotický top a podříznutí jsou definicí „příliš cool pro školu“. Klasické zúžení, které spojuje podříznutí s delšími bity, je rozhodně na místě!

školní vlasy-pro-kluky-charliegray248

@charliegray248

Volný Quiff

Tento svěží quiff může mít všechny chladné vibrace, které hledáte! Je to tak hravé, a proto je skvělé při stylingu experimentovat.

Třásně ve tvaru V.

@barberiaharo

Třásně ve tvaru V.

Účesy s ofinou (nebo třásněmi) jsou skvělým způsobem, jak zdůraznit své nejlepší vlastnosti a vnést do vašeho stylu symetrii nebo asymetrii. „Nerovnoměrné“ obložení zde vytváří měkkou linii, která sleduje jejich vlastnosti.

Oholené strany s topem ve francouzském stylu

@barberiaharo

Dlouhá kudrnatá francouzština s bočním designem

Tento oholený účes rád trochu ohýbá pravidla. Vypadá to skvěle, ať už je to stylizované nebo přirozeně nošené, jako na příkladu zde.

Texturovaná francouzská plodina se středními třásněmi

@jarredsbarbers

Texturovaná francouzská plodina se středními třásněmi

Francouzská plodina je všestranná a bezpečná, pokud jde o kujnost. Je velmi těžké zkazit jeho vzhled.

Texturovaný štětec s bočním tvrdým designem

@jarredsbarbers

Texturovaný štětec s bočním tvrdým designem

Pokud jste těmi, kteří „jdou ve velkém nebo jdou domů“, tento styl účesu může být přímo ve vaší uličce.

Díky působivému objemu a struktuře tento styl dopadne nejlépe, pokud máte spoustu vlasů, které pomohou přidané textuře udělat své. Tvrdá linie absolutně dodává ještě větší hravost.

Přednosti malého rebela

@jarredsbarbers

Přednosti malého rebela

Kreativní osobnost má různé způsoby, jak se vyjádřit, a pro některé je to jejich jasný tón volby. Vysoce kontrastní barvy, jako jsou zde aplikované, jsou snadným způsobem, jak udělat celkový vzhled.

Pamatujte, že rostoucí kořeny budou také znatelnější.

Francouzská plodina s odpojeným designem obočí

@kieronthebarber

Francouzská plodina s odpojeným designem obočí

Zdálo se, že odpojený design obočí byl v roce 2019 všude horkou minutu, že? Ale kdo říká, že tam musí zůstat. Říkám to miluji nebo nesnáším, je to docela skvělý detail, který doplní váš styl.

Podříznutí a mokrý pohled shora

@peteyrock_thebarber

Podříznutí a mokrý pohled shora

Mokrý vzhled je již pár generací starodávnou klasikou. Použití gelu na vlasy k dosažení této konzistence poměru lesku k držení může být pro vás nejsnazší pro dosažení podobných výsledků!

Zkuste to, spárujte s podříznutými nebo vybledlými stranami a budete vypadat svěží (ze sprchy)!

Tenké hroty na texturované plodině

@tonisaura_barbershop

Tenké hroty na texturované plodině

Špičaté vlasy jsou tu už nějakou dobu, ale v posledních letech jsme je viděli nosit mnohem ležérněji, s tenšími hroty, takže vypadaly o něco přirozeněji, pokud jde o styling..

Dlouhý regulační střih a tvrdý design

@tonisaura_barbershop

Dlouhý regulační střih a tvrdý design

V armádě by to neprošlo kódem, ale určitě to vypadá super! Zvláště s tím oholeným designem. Podobný výsledek vám může přinést i udržování regulačního tvaru plodiny a jeho pěstování.

Fangs Textured Crop and High Fade

@tonisaura_barbershop

Fangs Textured Crop and High Fade

Když získáte úhledně strukturovanou plodinu, nejlepší způsob, jak můžete předvést řemeslné zpracování, je nanesení nějakého produktu na něj, aby bylo vidět každý jeho kousek. Špičaté a asymetrické třásně ho sem prostě přivedou domů.

Střední plodina inspirovaná regulací

@tonisaura_barbershop

Střední plodina inspirovaná regulací

Střední plodina se provádí nůžkami, aby se co nejlépe udržel tvar a délka. Vzor V fade spojuje všechny linie tohoto stylu.

Taper Fade a Brush Back

@tonisaura_barbershop

Taper Fade a Brush Back

Zúžené vlasy a kartáč zpět, to nás okamžitě vrací zpět do 50. let a jejich lup.

Modernizováno docela velkorysým zúžením, je jedním z nejlepších, pokud jde o rychlý styl. Není to nic složitého, stáhněte to běžným hřebenem a můžete vyrazit.

Francouzská plodina s texturou se špičkou

@tonisaura_barbershop

Francouzská plodina s texturou se špičkou

Tyto hroty si zaslouží chvilku, ale je to proto, že jsou uspořádány tak pečlivě, že to vypadá, že samotný střih zde dostává pozornost.

Curly Faux-Hawk

@moohammad_hamze

Curly Faux-Hawk

Umělý jestřáb spárovaný s dobře provedeným vyblednutím může být zátkou. Kudrlinky dělají celý soubor zajímavějším.

Funkce Low Fade s ostrým štětcem

@omargadier_78

Funkce Low Fade s ostrým štětcem

Někdy přidání detailů tak jednoduchých, jako je ostrý kartáč, uhlazený oholený design nebo jakýkoli mix prvků, které si vyberete, může z jakéhokoli účesu vytvořit zcela jedinečný účes!

Střední prolínání a nůžkové oříznutí

@borodagolova

Střední prolínání a nůžkové oříznutí

Dohromady a chytře. Střední nůžková plodina může mít mnoho tvarů a ta zde vypadá skvěle. Fade pomáhá s celkovým tvarem vzhledu.

Medium Fade a Angular Fringe ve francouzštině

@rm_barber

Medium Fade a Angular Fringe ve francouzštině

Textura v tomto příkladu jasně sleduje vzor, ​​okrajový vzor! Zatímco situace v sestavě ustupuje mírnému zúžení pro spojení délek vlasů.

Moderní Presley

@borodagolova

Moderní Presley

Nestává se často, abyste se skutečně dostali do kontaktu s účesem, který tak uctivě a metodicky připomíná králův. Pokud máte pocit, že je to to pravé pro vaši atmosféru, jděte do toho!

Dospívající chlapec s tlustými šikmými hroty

@barberdeano

Podříznutí tlustými šikmými hroty

Nikdo nemůže říci, že to nevypadá skvěle. Pohled zepředu vás podvede k myšlence, že dojde k odpojení podřezání, zatímco záda dokončí prolínání malým poklesem výstřihu.

Pocky Top s kuželově vybledlými stranami

@slaviaofficial

Pocky Top s kuželově vybledlými stranami

Někdy to jednoduché opravdu udělá. Velmi měkké a krátké třásně ve tvaru písmene U doplňují jejich vlastnosti, zatímco zúžení kůže usnadňuje obdivování.

Mohawked High Fade s hustým plnovousem

@frankdabarber

Mohawked High Fade s hustým plnovousem

Vysoká fade je velmi trendy, protože ta poskládaná řada je to, co dělá to velmi detailní, to vše s přidaným mohawkem nahoře s krátkou texturou štětce je způsob, jak tento styl vypěstovat v něco hipsterského. Vousy ve spodní části vše vyváží v pohodě.

Pocky Tossed French Crop

@dylanportner

Pocky Tossed French Crop

Pocky hodený top s drzými vibracemi francouzských plodin je to, co z něj dělá velmi dospívající vlivný účes. Boky jsou docela vychlazené s kuželovým vyblednutím, přičemž chrám je oholen na polovinu. Tomu nyní říkáme nastavení trendu.

Sharky Mohawked vykartáčovat

@barberbarrass

Sharky Mohawked vykartáčovat

Toto kartáčování je docela trend a zvláště když je spárováno s touto texturou mohawk, je ještě zajímavější. Boky jsou rovně zúžené, aby to drzé vybledlo, aby to šlo. Chrámové vyblednutí dodává stylu velmi čistší vzhled a podporuje toto strniště.

Neformální kartáč na tenké vlasy

@andrewthebarber316

Neformální kartáč na tenké vlasy

Blonďaté tenké vlasy zde upoutají pozornost a vyčnívají z obvyklého. Jednoduchost účesu je to, co ho baví, vršek je rovný, s krátkou délkou a boky jsou zúžené do poloviny. Volný obláček nahoře to úplně hýbe tím plným objemem.

Pocky parmice s chybějícím chrámem

@dencioaguilar

Pocky parmice s chybějícím chrámem

Může být něco trendovějšího než toto? Stačí se na to podívat, vršek je celý krátkosrstý s pichlavou strukturou a záda jsou vrstvená. Boky jsou zúžené drzým nízkým chrámovým vyblednutím s jemně dlouhým parmicem vzadu. Toto je ukázkový příklad jemných, ale hlasitých zvuků!

Oblíbený Mohawk 90. ​​let

@andrewdoeshair

90’s All time Oblíbený Mohawk

Toto není váš obvyklý retro styl, který se každému líbil s klasickou kulturou teenagerů. Horní část je intenzivně kartáčovaná s velmi mohutnou strukturou, zatímco zadní část je velmi jemná parmice. Boky mají malý objem, aby vyvážily vše na hlavě s hustou strukturou vlasů.

Francouzská plodina a kozí bradka, ano, prosím

@dencioaguilar

Francouzská plodina a kozí bradka, ano, prosím

Tento hranatý vzhled je prostě příliš dokonalý, rovná linie, která je také zúžená, slábne a kape. Kromě toho je vrchol mírně poskládaný s texturou s tenkými vlasy, což z něj činí celkový hipsterský vzhled. Boky jsou zúžené s čistým vzhledem s kozí bradkou přesně pro to, co je potřeba.

Dlouhá strana zametena se Ztraceným chrámem

@thaddeus.10

Dlouhá strana zametena se Ztraceným chrámem

Kdo řekl, že dlouhé vlasy nelze rozdělit? Zde je nový pohled na klasické boční zametání, ale s některými opravdu dobrými délkami vlasů. Část je poměrně vyšší, aby vlasy na straně klouzaly docela zvláštně, aniž by vypadaly jako shluk. Podříznutí chrámového vyblednutí vše vynahradí!

Pitch Perfect Pompadour

@besthairstylesmen

Pitch Perfect Pompadour

Jak to může být, dokonce i tato úroveň dokonalosti? Top je úžasně pompadoured s lehkým vlnitým pocitem, zbytek vlasů jen sedí s mírně kratší délkou a boky jsou vysoko vybledlé s oholením tlapky, což je ideální pro tento trendový rok!

Silná tvrdá část s bočním kartáčem nahoru

@barbershopconnect

Silná tvrdá část s bočním kartáčem nahoru

Tvrdé části jsou oční bonbóny, když se dělají správně, a tady se to dělá správně, možná ještě lépe. Horní část je nejen kartáčovaná, ale také trochu kartáčovaná s rovnou tvrdou strukturou. Boky jsou zúžené s jemným nízkým vyblednutím směrem k chrámu, celkově velmi úhledný vzhled.

Kartáč na tenké vlasy

@hammerbarber

Kartáč na tenké vlasy

Tenké vlasy si velmi dobře pohrají s jejich objemem a takhle se to dá dělat. Tenké vlasy jsou vpředu seskupeny kartáčem nahoru a v zadní části hlavy položeny dow. Boky jsou zužující se vybledlé se snadným vyblednutím chrámu pro ten záludný prostor vousů.

Sick Slicked Back

@ wdthebarber

Sick Slicked Back

Kdo říká, že slicked back je jen pro oldies? Tady vidíme, že to může být úplně houpáno kluky jakéhokoli věku. Klíčem je pokles zúžení s úhlovou sestavou. Chrámová ztráta je dalším jemným dotykem, který tlačí ten čistší vzhled, který docela vyhovuje náladě.

Boční štětec s Clean Temple

@ wdthebarber

Boční štětec s Clean Temple

Kdo by neměl rád čistý účes a jak čistší bude? Horní část je bočně kartáčovaná s hustým objemem vlasů, boky jsou však se zúžením a vyblednutím docela chlazené. Chrám je vybledlý jen kvůli tomu dalšímu kroku k čistšímu přístupu.

Tenký kartáč se zúženými stranami

@ cutbydk

Tenký kartáč se zúženými stranami

Brush-up je vždy trend, a to ho jen vylepšuje. Tenké kartáčování je to, co dělá tento trochu jedinečný, protože strany jsou zúžené. Zbytek horní části je položen pro chladný vzhled, ale zbytek obličeje je oholen pro čistší přístup.

Delší přehozený top s chladnými stranami

@ barber_bronson

Delší přehozený top s chladnými stranami

Tento styl je jedním z nejoblíbenějších, protože vyžaduje velmi malou údržbu a jeho oslnění je v chladném vzhledu s velmi elegantním nádechem. boky jsou pečlivě zúžené, což je dost na to, aby to udrželo hlasitost, a jen tolik, aby to vypadalo, že je to všechno ovládané.

Pocky položený přední podřezaný kužel

@ barber1uk

Pocky položený přední podřezaný kužel

Jemné podříznutí jsou v dnešní době stále oblíbenější, protože tyto typy účesů získávají větší přitažlivost. Horní část je štíhlá a její strany jsou zúžené. Zúžení je upuštěno pro efektnější vzhled při zachování elegantního vzhledu.

Boční štětec s barvenými odlesky

@ itsbatur

Boční štětec s barvenými odlesky

Je to tak dospívající, jak se může dostat účes, vrchol je kartáčovaný náznakem strany s dobrým vínovým barvivem, aby se zvýraznil ten skvělý vzhled. Boky jsou opět jemně podříznuty pro ten ne tak zřejmý vzhled s kuželem, díky kterému je horní pop docela dobrý.

Puffed Quiff s Cheeky Smile

@headhunters.ruskipametnik

Puffed Quiff s Cheeky Smile

Boční obláčky jsou vždy trendem, ale málokdo ví, že tento trend sahá až do 70. let minulého století. Jak již bylo řečeno, můžete to skákat tím, že necháte horní část o něco delší a pomocí vysoušeče vlasů ji nafouknete pěkným zúžením po stranách pro tento elegantní vzhled a pamatujte si úsměv!

Pufované quiffy s podříznutým kuželem

@headhunters.ruskipametnik

Pufované quiffy s podříznutým kuželem

Boční části byly vždy v bzučení, ale tohle dělá větší bzučení. Horní část je mírně postranní s dobře nafouknutým quiffem. Boky jsou nejprve podříznuty a poté se zúžení vybledne drzým chrámovým vyblednutím na další míli. Vousy na bradě tvoří stejně lepší kombinaci.

Boční kartáč s boční částí

@z_ramsey

Boční kartáč s boční částí

Komu by se nelíbilo, aby tento sebevědomý mladík vypadal právě tady, s chladným kartáčem s bočním kartáčem a jemnou, ale silnou boční částí. Úhledný vzhled je docela efektní, zejména díky čistému oholení, díky kterému je vše velmi elegantní.

Pocky Blow Out

@slaviaofficial

Pocky Blow Out

Klíčem k tomuto stylu je udržet vlasy poměrně delší pomocí vlasových přípravků procházejících vlasy. Boky jsou zcela zatlačeny dozadu a kartáčovaný nahoru. Nezapomeňte snížit hlasitost, zejména aby nedošlo k nepořádku.

Broken French Crop with Low Fade

@joshconnollybarber

Broken French Crop with Low Fade

Husté blonďaté vlasy, které narostly rovnoměrně, mohou být ponechány volně padat, a to by nahradilo dobrou francouzskou plodinu. Boky jsou vybledlé, takže vršek získává většinu ze svého objemu, zatímco vršek je mírně poskládaný.

Tenké a krátké kadeře s Mid Fade

@collinanthonyhair

Tenké a krátké kadeře s Mid Fade

Velmi neformální pohled do školy nebo na univerzitu. Klíčem je zúžení a vyblednutí na bocích, díky čemuž je tento okamžitě elegantní. Horní část je stočená a prameny jsou delší, aby docela dobře vyskakovaly.

Legenda o objemu je tady!

@besthairstylesmen

The Legend of Volume je tady!

Stačí se podívat na ten šílený načechraný pompadour s vrstvami stran tak, aby je bylo možné zatlačit a přitom vypadat pod kontrolou. Sestava je ten další prvek, který je v šachu zejména svým objemem a hranatým tvarem.

“>

Published
Categorized as Muži