Chtěli jste někdy vypadat, jako byste právě prošli hurikánem a na druhé straně vyšli živí? Tak pak pro vás máme perfektní sestřih: The Blowout haircut! Může to být trochu návrat do posledního desetiletí, ale stále je velmi nositelný a v některých případech může být pro vás tím nejlepším stylem.

Eric Mabius vyfoukl účesEverett Collection / Shutterstock.com

Co je The Blowout Haircut

Foukaný účes může mít nahoře libovolnou délku, často stylizovaná záda, zatímco boky jsou poměrně krátké a pomalu se zužují – zejména kolem oblasti chrámu.

Když se podíváte na všechny fotografie na této stránce, uvidíte, že se tento styl může dost lišit. Je to hlavně proto, že vyblednutí pod čelem je to, co charakterizuje tento střih, proto jeho další název, „Temple Fade“.

Semi Wild Brush up Stylezdroj

Nejčastěji budou horní vlasy buď nagelované a učesané dozadu/nahoru – jako televizní osobnost Pauly D – nebo nastylované do hrotů (a někdy dokonce i do afra!

Tento účes byl obzvláště populární na počátku dvacátých let minulého století, kdy jej na vysoké škole nosil drtivý počet mladých mužů. To neznamená, že to teď nemůže vypadat dobře-ve skutečnosti to může být jeden z nejlepších účesů pro kulatý tvar obličeje.

@ivanshavethesailor / Instagram

Jak získat tento střih

Když jdete ke kadeřníkovi, abyste se nechali ostříhat, jednoduše byste měli požádat o vyblednutí nebo zhasnutí chrámu. V opačném případě popište vyblednutí z 1 cm dlouhých vlasů pod boky čela a vysvětlete, jak by měl vrchol vypadat.

Pokud by vám někdo z vašich přátel nebo rodinných příslušníků pomohl s ostříháním, mělo by fungovat pouhé použití fotografií jako reference. Než začnete, ujistěte se, že jsou schopné správně zužovat vlasy, nebo byste mohli skončit s mírně zubatým stylem!

Seth Green vyfoukl účess_bukley / Shutterstock.com

Jak stylizovat tento střih

Styling tohoto střihu je zábavná, kreativní část! Zde si můžete relativně svobodně dělat, co chcete, takže se nestyďte. Kromě toho nebudete potřebovat žádné konkrétní produkty, pokud se je nerozhodnete zahrnout do svého stylingového procesu.

Zde je několik našich návrhů:

1.

Nagelovat nahoru a dozadu. To je zvláště dobré pro ten vzhled „Prošel jsem tornádem“ a je to nejoblíbenější doprovod k charakteristickému vyblednutí.

2.

Spike to nahoru a kolem. Tento styl může být dobrý, pokud máte jen středně dlouhé vlasy, ale přesto s nimi chcete něco udělat.

3.

Vytáhněte afro! Ruku v ruce s vyblednutím chrámu je to pravděpodobně jeden z nejčistších způsobů, jak nosit afro. Tento styl opravdu vypadá sportovně.

To je vše, co můžeme říci o vyhozeném účesu. Další příklady naleznete v naší galerii níže:

Chaotický ručně kartáčovaný@stephenj.barber

Chaotický ručně kartáčovaný

Na rozdíl od mnoha jiných foukaných účesů má tento chaotický styl extrémně nízké nároky na údržbu. Ráno není třeba dělat gelování ani bodování – jednoduše si vlasy pročesejte dozadu prsty.

Chaotická a vlnitá parmice@jodytaylorhair

Strands All Over The Place

Tento střih, který vycházel z předchozího výbuchu, má jemnější vzhled s pečlivě umístěnými prameny. Je to rock’n’roll z 80. let, ale pro některé z nás může být velmi obtížné se prosadit.

Postavte se foukané vlnité prameny@cutscoolcats

Postavte se foukané vlnité prameny

Proč se nerozhodnout pro šílenější pohled vědců s vaším výbuchem? Díky extra délce na horních stranách tento styl dělá přesně to! Zvlněný, nepořádný top je mladistvý a vzrušující.

Burhsed Up Taper Fade@we_married_hair

Oprášil vybledlé strany

Spárujte výbuch s extrémně krátkými stranami a výsledný vzhled je překvapivě dospělý. Velké, kontrastní podříznutí, jako je toto, je snadný způsob, jak nechat tvář vypadat delší a hranatější.

Velkoobjemový kartáč@slaviaofficial

Prsty česané

Udržujte své horní vlasy husté a husté, abyste měli jedinečný vzhled. S krátkými stranami a mohutným vrcholem může tento kus trvat hodně kartáčování, aby byl správný.

Blunt Push Back Blowout@juliuscaesar

Blunt Push Back Blowout

Vydejte se na vzhled kartelu a nechte si vlasy narůst pod uši. Opláchněte to všechno zpět a naneste malou pomádu a máte latinskoamerický vzhled, který je pro klub perfektní.

Téměř vybouchl@we_married_hair

Téměř vybouchl

Zde je další výbuch s krátkými stranami, tentokrát spárovaný s lehkými vousy. Všimněte si, že vlasová linie chrámu má definovaný zářez upravený pro extra hranatost.

vyfoukaný účes@hudson.hair

Chaotický výbuch

V tomto vyfouknutém účesu se také nechávají strany dlouho růst. Tento pečlivě česaný, přesně ořezaný střih je připraven k večeři.

Kartáčujte boční zametanou blondzdroj

Undercut Blow-out

Mnoho výstřelů vyzařuje ze středu vlasové linie, ale toto není jedno z nich. S dlouhými vlasy nahoře nakloněnými k jedné straně je výsledkem neuvěřitelně jedinečný, hranatý styl.

Delší Quiff kartáčovaný plnovous

Vybuchnout jako Quiff

Pokud je výbuch pro vás příliš extrémní, proč jej nekombinovat s pravidelným quiffem? Když svůj quiff nafouknete o něco víc než obvykle, můžete získat to nejlepší z obou světů.

Neformální výstřel Harryho stylujstone / Shutterstock.com

Neformální výstřel Harryho stylu

Styl Harryho stylu nikdy nevyjde z módy. Hustý objem je výsledkem nafouklých hustých vlasů s křehkou strukturou. Boky jsou navíc delší než obvykle a nejsou zúžené, takže tento styl rozhodně není váš obvyklý trendový styl. Nemluvě o tom, že jeden bude potřebovat nějaké vlasové přípravky, aby to udržel ve formě.

Neformální příležitostné vyfouknutí Adama HuberaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Neformální příležitostné vyfouknutí Adama Hubera

Adam Huber udělal z tohoto stylu prohlášení, díky bočnímu zametání s kartáčovaným předkem je to ležérní, ale formální. Hustá struktura vlasů se k tomu přidává, takže vypadá jako velký objem. Boky jsou mírně zúžené, ale posunuté dozadu a horní část je delší než strany.

Vyčesaný prst vyfouknutý@conortaaffehair

Vyčesaný prst vyfouknutý

Trik je v tom, že pompadour je nafouknutý, takže je zároveň trochu nervózní. Jak již bylo řečeno, vrstvení vpředu vypadá skvěle. Boky jsou zúžené a díky tenkým vlasům to vypadá lépe. Ale mějte na paměti, že používání vlasových přípravků je zde zásadní.

Blondýna Mo Hawk@egobarbers

Blondýna Mo Hawk

Jedná se o jiný typ výbuchu, kde je o něco štíhlejší a drsnější. Díky mohawku to vypadá přehnaně a na oplátku to vypadá nafoukle, ale přesto vyfouknuto. Boky v mohawku jsou delší než obvykle a přední strana je oprášena!

Oholený výstřih s Temple Fade@meha_barber

Oholený výstřih s Temple Fade

Tenké vlasy s chrámovou fade s oholenou štěrbinou. To jsou základy, ponořit se hlouběji, tyto tenké vlasy potřebují hustou texturu a obláček nahoře je quiff s těžkým kartáčem nahoru. Boky jsou zúžené, ale ne příliš krátké, takže je stále tlačíte dozadu.

Kartáčovaný Quiff účes blond Viorel Sima/Shutterstock.com

Vyfoukněte Blonde

Bonda, Jamesi Bondi, je to tak? Blonďatý puff nahoře je téměř quiff se stranami zúženými přísně. Horní část má také vrstvy, které dodávají stylu zvláštní nádech. Bočně zametaná textura je navíc ještě jazzovější.

Velkoobjemový kartáčKredity: Ryan Cullen

Špičatá rána

Špičaté praskliny nejsou příliš časté, ale ještě běžnější je, že chrám je vybledlý, ale není jen běžným vyblednutím. Drop fade dodává celému stylu větší panache. Zvýrazněný vršek je zábavný a štětce jsou tak cool

kartáčovací brýle

Foukejte Cowlickem

Chaotický a nafouklý top to dělá ještě zábavnějším. Horní část je prohozena silnou hrubou strukturou. Boky jsou mírně zúžené, ale chrám je stále dostatečně dlouhý, aby byl chladný. Štětec dodává trendový styl, navíc může být neformální, ale formální.

Vyčešte ho hustými vlasy

Texturovaná rána

Zayn Malik, jsi to ty? Horní část, která má štětec a je špinavá, jí dodává tolik života. Boky jsou zúžené tak, aby odpovídaly stylu a upoutaly pozornost nahoře. Pro tento výbuch potřebujete nějaké vlasové přípravky, aby to tak zůstalo a také se trochu hodilo pro příležitostný dotek.

Wild Brush Up Skin Fade and Glasseszdroj

Chaotická rána s brýlemi

Může to být ten, kdo bude nominován na nejlepší výstřih do roku 2020? Tenhle se děje tolik věcí, ten chaotický podřez s drzým mid fade, to je prostě úžasná kombinace. Navíc kartáč vpředu to oživí.

Vyčešte moderní tvarzdroj

Úplně vyfoukaný účes

Může to být kombinace pompadouru s česaným odsunutím dozadu? Tenké vlasy s vlasovými produkty a česané odstřihnutí z něj dělají perfektní styl, ale jsou také nadýchané, což jim dodává větší šmrnc. Boky jsou zúžené a mají lesklou strukturu s čistým oholením, které se dobře mísí.

Ocean Blue@kings_style1

Ocean Blue Low Faded Blowout

Může to být nějaký milovník? Modré barvivo s texturou bočně zametanou s tímto masivním objemem z něj dělá skvělý výbuch. Boky jsou zužující se vybledlé s elegantním nízkým vyblednutím. Nenechte si ujít sestavy a linii vlasů.

Classic Blowout se středními vlákny@egobarbers

Classic Blowout se středními vlákny

To lze hodit, ale zároveň to díky středním pramenům bez jakékoli textury zchladí. Dále, strany nejsou zúžené, aby poskytovaly velmi spravedlivý vzhled s nepořádkem, který také vypadá elegantně. Tenké vlasy s některými vlasovými přípravky vypadají všechny lesklé a hedvábné.