Copánky mají vážný potenciál. Daleko přesahují francouzské a nizozemské copánky.

Dochází k velkému trendovému vzhledu, který využívá nejzákladnější techniky pletení.

Pokud milujete copánky; Pokud máte dlouhé vlasy, které si chcete zastrčit na letní sezónu, nebo si chcete zkroutit kudrnaté vlasy, tady je spousta nejtrendovějších stylů copánkových bohyní, které si zamilujete.

Podívejte se na tyto rychle se připravující, nenáročné na údržbu a pohodlné účesy, které jsou také dobrou ochranou účesu. Od plesů přes příležitostná rodinná setkání až po formální večeře, tyto účesy vás dostanou kamkoli.

25. BOHOVOŠENSKÝ VÝPLET CHIGNON

spletený chignon

Pletený chignon je naprosto nádherný. Jediná věc, která dělá průměrného chignona ještě lepším, jsou copánky. Tyto copánky nejsou cornrows.

Větší copánky jsou atraktivnější a výrazně zlepšují texturu chignonu.

Kromě toho je to klíč k objemnému a odvážnému chignonu. Pokud máte rádi updos, pak je to perfektní letní účes, ze kterého budete mít velký prospěch.

24. BODY BRAIDS KOMBINOVANÉ VLASY

čtyři copánky kombinovaný účes

Copánky mohou být zábavné. Vše, co potřebuje, je trochu kreativity. Vezměte si například tento styl. Čtyři velké copánky, které jsou rozděleny úhlednými dělícími liniemi, vytvářejí elegantní vzhled.

Vzor na hlavě je korunní klenot. Jednotlivé copánky můžete dokončit, nebo je můžete nechat volné vzadu na krku.

Ať tak či onak, je to úspěšný styl, který se prosadil v nejtrendovějších stylech bohyně copánky. Proto je tady zůstat.

23. BOŽSKÁ RYBÁŘSKÁ VÝPLET

rybí cop

Fishtail cop je druhou nejoblíbenější formou copánků. Používá čtyři prameny, ale vzor je rozkošný. Může to být nová technika copů, ale otevírá to nový druh účesů.

Vezměte si například toto elegantní updo. Tento rychle připravený účes se bude hodit při jakékoli příležitosti.

Vypadá skvěle, ale nevyžaduje žádnou vážnou pozornost. To je víc než spravedlivá smlouva, a proto by tento vzhled měl být ve vašem arzenálu účesů.

22. DLOUHÉ TUMBLINGOVÉ PRÁSKY

dlouhé omílací copánky

Tento dívčí účes je ženskou verzí obvyklých cornrows. Zepředu pochází několik pevně natažených copánků.

Můžete je uvázat do culíku nebo jiným způsobem. Tento styl může mít spoustu variací. Od rovného dolů po stočený culík až po nízký drdol jej můžete nosit jakkoli chcete.

21. ZKRACENÉ PRÁSKY A PONYTAIL

zkroucené copánky a culík

Tento účes je jedinečný svého druhu se zkroucenými copánky, které jsou svázané do culíku. Dejte si pozor na neuvěřitelné čekání tohoto účesu.

Možná to není nejpohodlnější styl, ale očím to rozhodně sluší. S tímto účesem můžete ještě vydržet den.

Shromážděte zkroucené francouzské copánky v zadní části hlavy a vytvořte vysoký culík, aniž byste copánky oddělovali nebo uvolňovali. Uvazujte na obou koncích, aby byla bezpečná.

20. VYHLEDÁVÁNÍ VLASŮ S BOČNÍM VÝPLETEM

hladké vlasy s bočním copem

Tento účes není jen copánky všude. Hladké a lesklé vlasy jsou rozděleny hlubokým bočním rozdělením.

Výsledné vlasy z obou stran jsou vyrobeny do dvou copů. Jeden je silnější než druhý. Oba copánky splývají dohromady dozadu. Silné copánky v tomto stylu postupně řídnou.

K dokonalému vzhledu je zapotřebí trocha lesku. Je to jeden z nejlepších stylů prýmků bohyně.

19. Pletený MOHAWK

pletený mohawk

Mohawks jsou obzvláště populární mezi afroamerickými ženami. Ozdobilo je mnoho známých osobností. Vyzkoušejte tento trendový styl Mohawk.

Je to alternativa k dosud zmíněným extra dlouhým copánkům. Vlasy zůstávají jednoduché a styl je symetrický. Cop na temeni hlavy není přehnaně odvážný.

Vynechání některých pramenů na kotletách dělá kudrlinky, které dělají z tohoto účesu větší problém!

18. BŮH BUN

bohyně buchta

Takový styl změní priority vašeho účesu. To je vhodná volba pro královnu. Pro příležitostné i formální noci je to letní účes, který stojí za čas a úsilí.

Tlusté a odvážné copánky jsou plynule tažené dozadu a stočené do tohoto drdolu. Obrátí to hlavu a bude to sklízet komplimenty. U těchto aktualizací je vždy výběr příslušenství.

Vyzkoušejte náušnice nebo třeba jiné drobnosti na ozdobu vlasů.

17. KOŽENÉ PRÁSKY

kudrnaté copánky

Pokud máte dost hustých a rovných pohledů, jděte kudrnatě! Tento účes je složitou směsicí hustých a tenkých copánků složitě natažených dozadu, kde splývají a šíří se do oblaku kadeří.

Přírodní nebo umělé, vaše kadeře tento účes potřebují. Nepotřebujete žádné spotřebiče ani lesklý sprej. Nechte kudrlinky dělat své kouzlo.

16. KŘIVKOVÝ PRVEK

zakřivený cop

Jedna z nejlepších věcí na účesu bohyně copů je okouzlující množství detailů. Chcete -li získat husté a objemné vlasy, je design mnohem snazší.

Jedná se o účes, který toho využívá ve svůj prospěch. Zakřivený cop ve tvaru u vpředu obklopuje kořeny druhého copu, který klesá dozadu. Výsledný vzorec je jedinečný a rozhodně má své opodstatnění.

15. ZVÝŠENÁ FRANCOUZSKÁ BRIDLA

zvýšený francouzský cop

Toto není obyčejný francouzský cop. Je to vzhled bohyně, který využívá objem a délky, kterých máte požehnaně.

Je elegantní a pružný. Tento styl bude vyhovovat všem tvarům obličeje, ale ženy s kulatými tvářemi mohou z tohoto vzhledu obzvláště těžit.

Pletení zevnitř ven vytváří tento nádherný účes. Zachovává objem a udržuje cop zvýšený po delší dobu.

14. BOHATÝ KRÁSNÝ ÚČES

účes bohyně cornrows

Cornrows možná některé z nejobyčejnějších účesů, ale tento účes inspirovaný bohyní je jedinečný v mnoha ohledech.

Copánky přidaly na výšce a dekoru. Je to také skvělý způsob, jak předvést barvy vlasů. Silné copánky potřebují extra objem.

Tato verze cornrows je skvělý účes pro letní sezónu. Je to trendy a kvalifikuje se to jako venkovní vzhled.

13. CROWN BRAID

korunní cop

Tlustý korunní cop má rámování obličeje, což u mnoha účesů na tomto seznamu účesů bohyně copů neplatí.

Korunní cop je vintage vzhled, ale vrací se. Tento ležérní účes je určen pro pohodlné nošení, ale přesto vás může vzít kamkoli. Můžete si jej dále přizpůsobit pomocí nejrůznějších doplňků.

Korunní copánky jsou užitečným účesem, pokud si chcete vlasy bezpečně zastrčit. Nebudou vás obtěžovat, protože je to účes s nízkou údržbou.

12. FRANCOUZSKÁ PLEŤOVÁ MOHAWKA S BUNEM

mohawk s francouzským copem s drdolem

Tento elegantní francouzský pletený Mohawk je vyvýšený a je super úhledný. Dojem se s nízkým stočeným drdolem zvětšuje a výrazně zlepšuje.

Pokud máte relativně kratší vlasy, pak je tkaní nutností. Tento styl je skvělý pro léto. Tento elegantní nový vzhled vám určitě udělá dobře.

11. DIAGONÁLNÍ Pletený design

diagonální pletené provedení

Pletení rovně v zátylku! Tento vzhled využívá diagonální copánky k doplnění tvaru hlavy.

Kroutí se a končí ve složitém drdolu. Je to updo, který se kvalifikuje jako plesový účes, ale je dostatečně pohodlný, abyste jej mohli nosit kdekoli. Je dostatečně bezpečný, aby vydržel den snadno.

10. UPSET BUN

rozrušený drdol

Ideální počet copánků pro splétaný drdol je čtyři nebo pět. Čím více copánků vytvoří objemnější drdol. Tento styl využívá tři copánky.

Je symetrický, což má určitě své výhody. Doplňte styl o nějaké sérum na lesk nebo jakoukoli jinou aplikaci pro zvýšení lesku a tento vzhled si zamilujete.

Rozrušený drdol je obzvláště skvělý pletený účes pro ženy s kulatým obličejem.

9. VÍCE SMĚROVÝCH PRVKŮ

vícesměrné copánky

Copánky jdou tam a zpět. Tyto propletené copánky se navzájem protínají v každém směru v drdolu, díky čemuž je tento moderní vzhled tak nádherný.

Je to skvělý účes, pokud si chcete zastrčit lesklou hřívu, ale přesto vypadat současně. Nejlepší součástí je vysoký drdol. Je složitý a má vyvážený tvar.

8. STAČENÁ BOHOVSKÁ PODPLATKA

stočený cop

Jde o moderní vzhled z postupně řídnoucích copánků. Jsou omotány blízko výstřihu, aby vytvořily asymetrické zkroucené zábaly.

Je to moderní vzhled, který využívá pletenou texturu ke zvýšení lesku. Je to skvělý vzhled, pokud jde o styly bohyně copánky. Plánování a nastavení těchto složitých zábalů vyžaduje čas.

Je třeba dávat pozor, aby byl účes vyvážený, ale po provedení je styl prostě rozkošný.

7. MOHAWK INSPIROVANÝ PODPLATEK

cop inspirovaný mohawkem

Ačkoli jsou boky oholené, tento cop není přesně Mohawk. Přesněji řečeno, vlasy padají po zádech jako obyčejný cop.

Podobá se Mohawku, protože styl obráceného copu mu dodává fotografii perfektní elevaci ve střední linii. Tento styl je moderní a je dokonalým účesem pro vzhled rockové hvězdy.

Je to také skvělý pohled na předvádění některých tetování na krku. Tento styl vypadá lépe s melíry a dokonce i s příslušenstvím.

6. SNAKEY BRAIDS

Výsledek obrázku pro vlasy SNAKEY BRAIDS

Tento styl obsahuje tři silné copánky, které sestupují dozadu, a mezi nimi jsou elegantní a hadí miniaturní copánky.

Tyto menší copánky jsou vylepšením ve srovnání s rovnými dělícími liniemi. Menší copánky jsou plynule sloučeny do větších.

Díky tomu je tento styl tak dobrý. Využívá husté vlasy k vytvoření extra objemu.

5. Twisting BODDESS BRAID

kroucení copu

Jedná se o kreativní vzhled, který je vyroben pouze z jednoho copu. Cop začíná v horní části jednoho ucha.

Otočí se a zakryje zbytek hlavy, než skončí v nízkém drdolu v zadní části hlavy.

Tento účes je příkladem lákavého vzhledu. Je to složité a vypadá to nádherně, ale je to generováno jednoduchou technikou pletení.

4. BOŽSKÉ PRÁSKY S PIGTAILY

copánky s copánky

Toto je jeden z nejjednodušších stylů prýmků bohyně. Vytvořte dva stejně velké copánky a voila! Kde však tento styl skutečně září, je všestrannost.

Využijte menší copánky a různé styly splétání ke generování různých vzhledů s copánky a budete překvapeni, jak odlišně to může vypadat.

Vytvořte si svůj vlastní vzhled bohyně pigtails a získáte přidaný bonus individuality. Je to úžasný styl pro každého.

3. DOPŘEDU SMĚROVANOU BODU BRAID S BUNEM

dopředu směřující cop s drdolem

Někdy je třeba pojetí módy dopředu doslova doslova! To je případ tohoto úžasného účesu v bohyních copáncích.

V opačném směru od krku k čele probíhá obrácený cop a tam končí plochým drdolem. Letos v létě klobouky nejsou potřeba. Tento styl vypadá skvěle sám o sobě.

Obrácený cop není tak snadný. S tímto účesem je nejlepší získat pomoc, ale jakmile ho vyzkoušíte, je velká šance, že se stane vaším novým oblíbencem!

2. KORUNKOVÝ STYL BODY BRAIDS

copánky ve stylu koruny

Není to obyčejný korunní cop, ale šikmý cop se mu podobá, protože tento cop krouží hlavou a zakrývá čelo.

Patří do kategorie elegantních nových designů, které jsou revolucí ve stylech bohyně copánky. Je to moderní a tento úžasný vzhled si zamilujete. Bude vypadat skvěle na všech tvarech obličeje.

S tímto účesem nechte vyniknout svůj lesk ostrých černých vlasů.

1. KVĚTINOVÉ PRÁSKY

květinové copánky

Závěrečná slova

Existuje pouze jedna věc, která dramaticky rozjasňuje bohyně. To je jasný křiklavý květ.

Tento vintage doplněk je věčný, protože nemá obdoby v okouzlujícím efektu, kterým se tento styl pyšní. Zkroucená pletená drdol je skvělá pro uložení květiny na zátylku.

Buďte v létě barevní a podívejte se na tento dokonalý venkovní vzhled. Je to určitý úspěch. Ještě lépe! Pokud opravdu máte pocit, že tento účes předvádí vaši osobnost, mohlo by to být váš další podpisový vzhled!

Copánky jsou nekonečně univerzální. Spadají do mnoha kategorií a každá kategorie je lákavější než druhá. Není třeba říkat, že vždy lze najít nový pletený účes.

Bohyně copánky jsou bezkonkurenční, protože mají jasný lesk, objem a délku, což vám dává dostatek prostoru pro experimentování se všemi druhy copů a všemi druhy pletených drdolů a chignonů.

Tyto experimenty neustále generují žhavé nové trendy. Podívejte se na tyto styly bohyně copánky. Tyto styly jsou nejlepší v oboru. Jsou trendy a jsou univerzální a lze je nosit na příležitostné příležitosti, formální setkání i denní výlety.

Vyberte si svůj nový letní vzhled z tohoto pleteného vzhledu a neuděláte špatné rozhodnutí.