Köşe kanepe Amsterdam - bir kır evi veya küçük daire için pratik bir çözüm

Köşe kanepe “Amsterdam” – bir kır evi veya küçük daire için pratik bir çözüm

Modern mobilya pazarında, salon için çok çeşitli döşemeli mobilyalar sunulmaktadır, ancak “Amsterdam” köşe kanepe, odanın görünümünü kolayca dönüştürme ve değiştirme yeteneği nedeniyle özellikle popülerdir. Konfor ve rahatlık yaratarak odanın kullanılabilir alanından tasarruf sağlar. Böyle bir kanepe, uyumak için ek bir yer olabilir ve konukları ağırlamak için rahat bir yer olarak hizmet edebilir..

İçerik:

 • Piyasadaki köşe kanepe çeşitleri
 • Doğru köşe kanepe nasıl seçilir
 • Köşe kurmak için bir yer seçme
 • Büyük ve küçük bir oda için bir kanepe seçiyoruz
 • Köşe kanepenin özellikleri “Amsterdam”
 • Köşe kanepe nereden satın alabilirim

Köşe kanepe Amsterdam, tavan arasında bir oturma alanı için uygundur ve atmosferi daha konforlu hale getirecektir.

Köşe kanepe “Amsterdam”, tavan arasında bir dinlenme alanı için uygundur ve atmosferi daha konforlu hale getirecektir.

Çeşitli döşeme seçenekleri ve pratik tasarımı, Amsterdam kanepeyi her evde vazgeçilmez kılıyor.

Çeşitli döşeme seçenekleri ve tasarımın pratikliği, Amsterdam kanepeyi evin vazgeçilmezi kılıyor.

Köşe kanepe kolayca çift kişilik yatağa dönüşür

Köşe kanepe kolayca çift kişilik yatağa dönüşür

Piyasadaki köşe kanepe çeşitleri

Döşemeli mobilyalar sadece üretim malzemelerinde farklılık göstermez, ana özellik katlama mekanizmasıdır. Bunlar arasında ayırt edilir:

 • “Akordeon”. Bu kanepe üç bölüme sahiptir ve kolayca genişletilebilir. Dönüştürmek için özel döngüyü ileri çekmeniz gerekir. Çift sırt yatakta durmaktadır. Toplamak için, adımları ters sırayla tekrarlamanız gerekir..

Akordeon, geniş odalar için bir köşe kanepedir. En dayanıklı kanepelerden biri

“Akordeon” – en dayanıklı kanepe türlerinden biri olan geniş odalar için köşe kanepe

 • “Kitap”. Bu seçenek bize çocukluktan tanıdık geliyor. Sovyet endüstrisi, esas olarak böyle bir katlama mekanizmasıyla döşemeli mobilyalar üretti. Kanepeyi açmak için koltuğu karakteristik bir tıklamaya yükseltmek ve ardından aşağı indirmek gerekir..

Dönüşümden sonra kanepenin boyutlarını hesaplamakta zorlananlar için

Dönüşümden sonra kanepenin boyutlarını hesaplamakta zorlananlar için “kitap” mekanizmalı bir köşe kanepe uygundur.

 • “Eurobook”. Bu seçeneği genişletmek için koltuğu kendinize doğru itmeniz ve bir yatak oluşturarak sırtlığı indirmeniz gerekir..
 • Çıkış transformatörü. Açmak için koltuğu kendinize doğru çekin, mobilyanın geri kalanı ondan sonra hareket edecektir. Yeri düzleştirmek için kanepeyle birlikte gelen yastıkları yerleştirin..

Roll-out transformatörü - endüstriyel tarzda iç mekanda bir kanepe

Roll-out transformatörü – endüstriyel tarzda iç mekanda bir kanepe

 • “Yunus”. Uyuyacak bir yer bulmak için kayışı kendinize doğru çekmeniz, koltuğu uzatmanız ve yükseltmeniz gerekir..

Küçük bir oturma odasında yunus köşe kanepe

Küçük bir oturma odasında yunus köşe kanepe

 • Amerikan kepçesi. Yastıkları çıkardıktan sonra, katlanır yatağı kaldırır ve üstüne ince bir şilte yerleştirilmiş lamellere döşerler..

Tüm köşe koltuk seçeneklerinin ana avantajları pratik olmaları ve yerden tasarruf etmeleridir. Gün boyunca böyle bir döşemeli mobilya modeli, oturmak ve rahatlamak için rahat bir yer olarak hizmet edecek ve geceleri tam teşekküllü bir yatak haline gelecektir..

Köşe kanepeler çok sayıda insanı barındırabilir, bu nedenle genellikle büyük aileler tarafından seçilirler.

Köşe kanepeler çok sayıda insanı barındırabilir, bu nedenle genellikle büyük aileler tarafından seçilirler.

Doğru köşe kanepe nasıl seçilir

Döşemeli mobilya seçimini doğru yapmak için, yapıldığı unsurlara dikkat etmelisiniz:

 • Kanepenin çerçevesi doğal ahşaptan yapılmalıdır. En iyi seçenek kayın olacaktır.
 • “Amsterdam” köşe kanepesini açmak için en iyi mekanizmalar “eurobook”, “yunus” veya kullanıma sunulan bir versiyon olacaktır. Geri çekilebilir mekanizma için menteşelere dikkat edin.
 • Doldurmak için bir yay bloğu veya poliüretan köpük kullanılabilir. Malzeme, mobilyanın gerekli sertliğine ve yaylılığına göre seçilir..
 • Ek olarak, vuruş veya sentetik kışlayıcı kullanılabilir. Mobilyaların yumuşaklığı bu bileşenlere bağlıdır..
 • Köşe fiyatı seçilen döşemeye bağlıdır. Jakar ve goblen en bütçe seçenekleridir, şönil, kadife veya sürü daha pahalı olarak kabul edilir.

15

Bir köşe kanepe “Amsterdam” satın almadan önce, odanın içinde duracağı yere karar vermelisiniz. Bundan sonra, ölçümler alınır ve seçilen yerde durabilecek gerekli mobilya boyutu hesaplanır. Soruları cevaplayın: köşeyi nasıl kullanmayı planlıyorsunuz; hangi işlevleri yerine getireceği; bir uyku yerine ihtiyacınız olup olmadığı?

Bir stüdyo dairedeki Amsterdam köşe kanepe, mutfaktan uzakta, pencerenin yanına yerleştirilebilir. Daha sonra yumuşak köşe dinlenme yeri ve yatağın yerini alacak.

Bir stüdyo dairede köşe kanepe “Amsterdam” mutfaktan uzakta, pencerenin yanına yerleştirilebilir. Daha sonra yumuşak köşe dinlenme yeri ve yatağın yerini alacak.

Amsterdam kanepe bir depolama alanı olabilir. Kolçakların içine kitap ve küçük ev eşyaları için raflar yerleştirilmiştir.

Amsterdam kanepe bir depolama alanı olabilir. Kolçakların içine kitap ve küçük ev eşyaları için raflar yerleştirilmiştir.

Kanepe kalıcı olarak tek bir yerde duracaksa, tüm bloklarının sağlam bir bağlantısını kullanabilirsiniz. Kanepenin parçalarını taşımak veya yeniden düzenlemek gerekirse, birbirinden bağımsız blokları satın almaya değer, ancak bu tasarım daha pahalı olacaktır..

Köşe kanepenin bağımsız blokları, odanın içini kendi elinizle değiştirmeyi kolaylaştırır

Köşe kanepenin bağımsız blokları, odanın içini kendi elinizle değiştirmeyi kolaylaştırır

Köşe fiyatları dolguya göre büyük farklılıklar göstermektedir. En ucuz seçenek köpük kauçuk olacaktır, ancak kısa ömürlüdür. Daha iyi bir malzeme poliüretan köpüktür. Rahat bir dinlenme ve uyku için, ortopedik bir işlev görecek bir yay bloğu ile seçeneği almaya değer. Bazen, üstte dolgu polyesteri (ucuz seçenek) veya keçe, keçe (kaliteli malzeme) ile kaplanmış birkaç dolgu maddesinin bir kombinasyonu vardır..

15

Yüksek kalitede olması ve odanın tarzına uyması gereken döşemenin önemli bir rolü vardır. Kaliteli bir köşe kanepe “Amsterdam” satın almak için güvenilir bir üretici seçin, müşteri yorumlarını inceleyin.

Köpük kanepe daha sert bir şilteye sahiptir, ancak çabuk yıpranır

Köpük kanepe daha sert bir şilteye sahiptir, ancak çabuk yıpranır

Köşe kurmak için bir yer seçme

Kanepenin köşe versiyonunu kurmak için, yerleştirilmesi gereken odanın duvarlarından biri uygundur. Bu, odadaki alanın ve ekonomisinin en iyi dağılımıdır. Bu yerleşim, odanın ortasındaki alanı en üst düzeye çıkaracaktır. Ayrıca, 15 metrekarelik bir odada, başka türlü mobilya düzenlemek imkansızdır..

Dairenin duvarlarından biri boyunca bir köşe kanepenin yerleştirilmesi. Yakınlarda bir zemin lambası veya sehpa için yer bırakabilirsiniz.

Dairenin duvarlarından biri boyunca bir köşe kanepenin yerleştirilmesi. Yakınlarda bir zemin lambası veya sehpa için yer bırakabilirsiniz.

Modern stüdyo dairelerde, odanın imar edilmesi mobilyalardan kaynaklanmaktadır. Ve şimdi köşe, odanın farklı alanlarını ayırmak için önemli bir unsur haline gelebilir. Sehpa ve sedirlerin yanı sıra koltukların eşlik ettiği dinlenme alanını net bir şekilde sınırlandırıyor..

Mutfak-oturma odasının imar edilmesi bir köşe kanepe kullanılarak yapılabilir.

Mutfak-oturma odasının imar edilmesi bir köşe kanepe kullanılarak yapılabilir.

Köşe kanepeyi pencerenin yanına bir tarafa koymak uygundur. Bunun nedeni, örneğin bir gardırop gibi uzun mobilya parçalarının pencere boyunca yerleştirilememesidir, çünkü sadece açıklığı kapatacaksınız. Ancak kanepe kullanışlı olacak, odanın doğal ışığına müdahale etmeyecek..

Kanepenin pencere arkası düzeni kitap okumayı sevenlerin gözdesi. Alçak sırtlık alanı karıştırmaz

Kanepenin pencere arkası düzeni kitap okumayı sevenlerin gözdesi. Alçak sırtlık alanı karıştırmaz

İki köşeyi karşı karşıya koyarsanız, bir dinlenme sektörü oluştururlar. Böyle bir alan, ortak bir eğlence için büyük bir şirketi rahatça barındıracaktır..

Aynı tarzda bir köşe kanepe ve koltuklar kullanarak bir oturma köşesi oluşturabilirsiniz.

Aynı tarzda bir köşe kanepe ve koltuklar kullanarak bir oturma köşesi oluşturabilirsiniz.

Oturma odasına ek olarak, köşe çocuk odasına veya geniş mutfağa yerleştirilebilir. Bu seçenek, sadece öğle yemeği sırasında rahatça konaklamak için değil, aynı zamanda misafirleri geceye bırakmak için de izin verecektir..

Mutfakta köşe kanepe ve katlanır masa, sık sık misafir kabul edenler için en iyi çözümdür.

Mutfakta bir köşe kanepe ve katlanır bir masa, sık sık misafir kabul edenler için en iyi çözümdür.

Büyük ve küçük bir oda için bir kanepe seçiyoruz

Büyük bir oda için mobilya seçmek daha kolaydır. Ana şey, üzerine gönderilecek kişi sayısını dikkate almaktır. İletişim için büyük şirketleri bir araya getirmeyi seviyorsanız veya geniş bir aileniz varsa, o zaman büyük bir kanepe satın almaya değer. Büyük bir köşe, koltuk ve sandalyelerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ek olarak, köşe yarım daire şeklinde olabilir. Bu seçeneğin karşısına büyük bir TV yerleştirebilirsiniz. Ayrıca kanepe, büyük bir salonun alanını etkili bir şekilde sınırlandırabilir..

15

Evinizdeki oturma odası küçükse, döşemeli mobilyaların boyutu büyük önem taşır. Satın almadan önce, her şeyi dikkatlice ölçmeniz ve köşe modeli seçimini tartmanız gerekir, bir ölçekte bir oda planı çizebilirsiniz, çünkü bir hata durumunda odayı karıştırma veya balkona çıkışı engelleme riskiniz vardır. Böyle bir durumda küçük kanepelere dikkat etmelisiniz. Farklı konumlara dağıtılabilen ve yeniden düzenlenebilen modüler seçenekler arasından seçim yapın.

Döşemeli mobilyaların boyutu, herhangi bir oda için çok önemlidir. Büyük boy bir köşe, alanı karıştırır ve evi yaşamak için rahatsız eder.

Döşemeli mobilyaların boyutu, herhangi bir oda için çok önemlidir. Büyük boy bir köşe, alanı karıştırır ve evi yaşamak için rahatsız eder.

Küçük köşe kanepelerin avantajları, çok yönlülükleri ve yerden tasarruf etmeleridir, çünkü mobilyalar odanın herhangi bir köşesine aşırı yüklenmeden yerleştirilebilir. Ancak, bu seçeneğin küçük bir şirket için uygun olduğunu lütfen unutmayın, çünkü çok sayıda insan buna sığmaz..

Köşe kanepe Amsterdam, küçük bir dairenin duvarlarından birini tamamen kaplayabilir. Burada, kolayca bir yatağa dönüştürebilmeniz için alan miktarı ile karıştırılmaması önemlidir.

Köşe kanepe “Amsterdam”, küçük bir dairenin duvarlarından birini tamamen işgal edebilir. Burada, kolayca bir yatağa dönüştürebilmeniz için alan miktarı ile karıştırılmaması önemlidir.

Boyutunu değiştirmek gerçekçi olmadığı için, mobilya siparişi verirken alan ölçümünü dikkatlice düşünün. Bazı tedarikçiler boyutları ayarlamaya isteklidir, ancak bu ucuz değildir. Boyutlardaki küçük bir değişiklik bile tasarım geliştirmeyi gerektirir.

Duvarlardan biri bölgelerin bir bölümü olarak hareket edecekse, kanepenin uzunluğunu dikkatlice hesaplayın. Amsterdam modelleri için boyutları değiştirmek oldukça zor ve hatta bazen imkansızdır.

Duvarlardan biri bölgelerin bir bölümü olarak hareket edecekse, kanepenin uzunluğunu dikkatlice hesaplayın. Amsterdam modelleri için boyutları değiştirmek oldukça zor ve hatta bazen imkansızdır.

Döşemeli mobilyaların köşe versiyonunun avantajları ergonomisi ve rasyonalitesidir. Bu seçenek odanın ortasında yerden tasarruf sağlar. Tasarım ve renk çözümlerinin çeşitliliği sayesinde her iç mekana uyum sağlayacak mobilyayı seçmek kolaydır. Evrensel bir köşe, konukların rahat bir şekilde karşılanması veya film izlemek için uygundur, ayrıca iyi bir dinlenme sağlayabilir. Bu tür mobilyalar her gün kullanılabilir. Kanepe, birkaç kişi için kolayca rahat bir uyku yerine dönüştürülebilir. Üretim için çeşitli malzemeler, fiyat, boyut, işlev ve kaliteye uygun seçenekler oluşturmanıza olanak tanır..

15

Köşe kanepenin özellikleri “Amsterdam”

Üreticiden “Amsterdam” köşe kanepeleri hakkında konuşursak, bunların orta sınıf mobilyalar olduğu söylenmelidir. Döşemelik için zarif bir görünüme, zarif renklere sahiptir. Aynı zamanda, mobilyaların makul bir fiyatı var. Böyle bir kanepedeki yatak ortopediktir, çünkü insanlar genellikle üzerinde uyur..

Köşe kanepe “Amsterdam” – incelemeler bunu onaylıyor – şık bir görünüme sahip. Bu, herhangi bir renk varyasyonunda sunulabilen yastıkların varlığı ile sağlanır. Mobilya alırken fonksiyonel amacına dikkat etmeyi unutmayın. Her gün kullanmayı planlıyorsanız veya yemek yediğiniz yemek odasında duracaksa çok hafif ve kirli tonlarda bir kanepe almamalısınız. Ayrıca, evcil hayvanların olduğu bir evde, yün ve lekelerle kaplanabileceğinden, açık renkli döşemeli mobilyaların konulması önerilmez..

Sıcak renklerde tasarımcı minderleri ile popüler gri renkte Amsterdam köşe kanepe

Sıcak renklerde tasarımcı yastıkları ile popüler gri renklerde köşe kanepe “Amsterdam”

Üretici, kanepenin amacına uygun ve düzgün bir tavırla kullanılması durumunda uzun yıllar hizmet edebileceğini garanti eder. Küçük çocukları ve agresif etkilere maruz kalan mobilyaları olanlar için parlak renkler ve baskılar özel olarak geliştirilmiştir..

Kadife döşemeli koyu mavi kanepe - Art Nouveau ruhu içinde evde şık mobilyalar

Kadife döşemeli koyu mavi kanepe – Art Nouveau evinde şık mobilyalar

Ucuz bir köşe kanepe “Amsterdam”, odalarında az yer bulunan küçük daire sahipleri arasında popülerdir. Kullanışlı tasarım, büyük saklama kutuları barındırır.

Modern tasarımı ve hem oturarak hem de yatarak rahatlamak için kullanım kolaylığı bu seçeneği çok popüler hale getirdi ve Eurobook mekanizması pratik ve açılmasını kolaylaştırıyor..

Üretici, bu modelin üretimi için yalnızca doğal malzemeler kullanır. Bu, insan sağlığına zararlı olmadıklarını gösterir. Bu, çocuklu aileler için geçerlidir..

Bir kır evinin geniş çatı katında gri köşe kanepe Amsterdam

Bir kır evinin geniş çatı katında gri köşe kanepe “Amsterdam”

Köşe kanepe Amsterdam’ı nereden satın alabilirim?

Moskova’da bir köşe kanepe “Amsterdam” satın almak için, üreticiden kaliteli mobilyalar sunan mağazaları araştırmalısınız. Bir çevrimiçi mağazanın hizmetlerini kullanabilirsiniz. Çıkışın mallar için kalite sertifikalarına sahip olması ve döşemeli mobilya üreticisinden bir garanti sağlaması önemlidir..

15

Kullanışlı çevrimiçi kataloglar, evinizden veya ofisinizden çıkmadan sunulan tüm ürün yelpazesini keşfetmenize olanak tanır. Burada mobilyaların ayrıntılı bir açıklamasını ve özelliklerini okuyabilirsiniz. Ayrıca ölçüler ve önerilen renk seçenekleri belirtilmiştir. Standart bir paketin maliyeti katalogda sunulmaktadır, ancak standart olmayan boyutlar veya ek parçaların kullanılması mağazanın danışmanını hesaplamanıza yardımcı olacaktır..

Amsterdam köşe kanepe herhangi bir mağazadan satın alınabilir. Standart dışı boyutların yanlış hesaplanmasını bir danışmana emanet edin ve mobilyanızın kalitesi ve boyutu hakkında endişelenmeyin.

Köşe kanepe “Amsterdam” herhangi bir mağazadan satın alınabilir. Standart dışı boyutların yanlış hesaplanmasını bir danışmana emanet edin – ve mobilyaların kalitesi ve boyutu hakkında endişelenemezsiniz

Mobilya satın almak, iyi değerlendirmeleri ve güvenilirliği olan bir mağazada yapılmalıdır. Bu, eviniz için uzun yıllar dayanacak konforlu ve kaliteli döşemeli mobilyalar satın almanızı sağlayacaktır..