Kde koupit olej na vousy může být stejně důležité jako to, jaké přípravky na péči o vousy sehnat. Zatímco někteří muži dávají přednost nákupu oleje a balzámu na vousy na místě nebo v obchodě, většina chlapů ho pro pohodlí najde online. Většina z toho souvisí se skutečností, že někteří maloobchodníci nenosí všechny nejlepší značky nebo přírodní variace.

Pokud se tedy snažíte najít konkrétní kondicionér nebo balzám, kde jej koupit, je problém. Než však budeme diskutovat o obchodech, které prodávají olej na vousy, podívejme se, proč jsou oleje na vousy důležité pro začátek a nejlépe hodnocené produkty k vyzkoušení!

Kde koupit olej na vousy

Proč používat Beard Oil

S pokračujícím silným trendem vousů považují někteří muži výrobky pro péči o vousy za zbytečné. Ale pravdou je, že olej na vousy je jedním z nejdůležitějších produktů péče o vlasy, které může každý člověk vlastnit. Olej na vousy se snadno nanáší a je levný, ale může mít obrovský vliv na zdraví a růst vlasů na obličeji.

Představte si olej na vousy, který se neliší od šamponu a kondicionéru na vlasy; ano, můžete pěstovat vlasy bez něj, ale kvalita a struktura vašich vlasů se při použití výrazně zlepší. Údržba vousů je stejná a může pomoci udržet vaše vousy a pokožku zdravé, čisté a krásné. Zvažte svůj nákup s radami v tomto nákupním průvodci.

Honest Amish - klasický olej na vousy - 2 unce Honest Amish – klasický olej na vousy – 2 unce (19981) 12,22 $ Kup nyní Bez vůně Beard Oil & amp; Nechte v kondicionéru, 100% čistě přírodní pro upravené vousy, kníry a & Hydratovaná pokožka 1 Oz od Ranger Grooming Co od Leven Rose (olej na vousy) Olej na vousy bez vůně & Nechte v kondicionéru,… (7361) 13,97 $ Kup nyní Beard Oil značky Mountaineer, WV Timber, s vůní cedrového dřeva a jedlové jehly, kondicionační olej, 2 oz láhev Beard Oil značky Mountaineer, WV Timber, Scented… (6444) 10,95 $ Kup nyní

Výhody oleje na vousy

Abychom dokázali, že byste měli používat olej na vousy, uvádíme jen několik z mnoha výhod, které bude mít na vaše vousy a obličej. Výběr vysoce kvalitního oleje na vousy je nezbytný pro dosažení nejlepšího růstu bez svědění vousů nebo lupů (aka vousů).

Výhody oleje na vousy

Celkově nejlepší oleje zlepší kvalitu vaší pokožky a vlasů na obličeji pro zdravé vousy.

 • Vyrovnávejte svou pleť – Chcete -li rozptýlit zvěsti: olej na vousy je dobrý pro vaši pleť a nebude vaši pokožku mastný. Ve skutečnosti to má opačný účinek. Přidáním kondicionačního oleje na vousy do vlasů na obličeji se vaše pokožka nebude nadměrně kompenzovat produkcí většího množství oleje. Olej na vousy je také dokonalým nástrojem k odstranění svědění z vousů zvlhčením suché pokožky.
 • Upravte si vlasy na obličeji – Nanesením vousového oleje budou vaše vousy hladké a hebké. Stejně jako kondicionér na vlasy na hlavě je k udržení hezké textury nutná správná péče. Upravující vlastnosti vousového oleje a jeho přísad také dodají vašim vousům zdravý lesk, místo aby byly matné a bez života.
 • Příjemná vůně – Pokud si každý den umýváte obličej, vousy už budou čisté. Přidání dobře vonícího balzámu dodá příjemnou vůni a také zlepší strukturu a pocit vlasů na obličeji. Z tohoto důvodu je důležité vybrat si vousový olej s vůní, která vás baví.
 • Odstraňte lupy – Nejlepší přípravky na péči o vousy zbaví odumřelé kůže a vloček.

Chcete -li plně porozumět tomu, co olej na vousy dělá, vyzkoušejte to. Jednoduchý týdenní experiment poskytne vše, co potřebujete vědět o účelu tohoto základního produktu pro péči o muže!

Recenze nejlepších olejů na vousy 2021

Nyní, když víte, proč byste si měli koupit olej na vousy, zde je přehled nejlepších olejů na vousy na trhu. Tyto značky byly vybrány pro svou vynikající hodnotu a vysoce kvalitní přísady. Každý z nich je schopen udržet zdravé vousy a stimulovat růst, ale v souhrnech si všimnete několika různých funkcí. Obličejové vlasy jsou osobní záležitostí, proto zvažte svůj vlastní typ pokožky a texturu, abyste si vybrali nejefektivnější produkt pro vaše potřeby.

Poctivý Amish Beard Oil

Poctivý Amish Classic Beard Oil

Jak se dalo po staletích růstu plných, dlouhých vousů očekávat, amíčtí muži vědí, jak se o vousy starat. Poctivý Amish Classic Beard Oil je založen na tradičních amišských technikách a přísadách.

Díky přírodním přísadám a skvělé vůni je obtížné tento cenově dostupný olej na vousy prodat jako jednoduché, ale účinné tonikum. Pokud jde o osobní vlastnosti, tento olej na vousy bude fungovat nejlépe, pokud máte delší nepoddajné vousy, které byste chtěli mít pod kontrolou. Je vyroben tak, aby upravoval a zkrotil i ty nejdivočejší vousy a zároveň se staral o svědění, lupy a roztřepené konečky.

Podobně Honest Amish také dělá neuvěřitelné Balzám na vousy a bezoplachový kondicionér s přírodními, vegansky šetrnými organickými oleji a másly. S některými z nejlepších recenzí zákazníků v oboru, seriózní vousy by měli vyzkoušet tento produkt pro silný a plný růst vousů!

Složení: Avokádový olej, dýňový olej, olej ze sladkých mandlí, olej z meruňkových jader, jojobový olej, arganový olej a kukui olej.

Honest Amish - klasický olej na vousy - 2 unce 19 981 recenzí Honest Amish – klasický olej na vousy – 2 unce

 • Ručně vyrobeno v USA
 • Organický Virgin Argan, Golden Jojoba a 6 dalších…
 • Všechny přírodní a organické přísady

12,22 $ Kup nyní

Gentlemen’s Beard Oil

Změkčovač pánského oleje na vousy a kondicionér

Pro ty, kteří nemají rádi vonné oleje na vousy, je tento pro vás. Olej pro vousy pánů je minimalistický produkt, který nepřidává žádné syntetické ani vonné přísady. To ale neznamená, že je základní nebo nižší kvality. Tato značka vousů je vyráběna pouze z těch nejlepších přísad – a je jich jen pět, takže přesně víte, co si na obličej dáváte.

Bude zvlhčovat a vyživovat vaše vousy a upravovat vaše vlasy, aby se zabránilo svědění, aniž by to hodně přidávalo k vaší rutině. Pokud jste chlap, který hledá snadno použitelný, neparfemovaný vousový olej, který dlouho vydrží, měla by to být vaše volba číslo jedna.

Složení: Marocký arganový olej, jojobový, pupalkový, slunečnicový olej a vitamín E.

Gentlemen's Premium Beard Oil - změkčovač kondicionéru - neobsahuje všechny přírodní vůně - zjemňuje, posiluje a podporuje vousy & amp; Růst kníru - ponechte v kondicionéru hydratuje pokožku 3 698 recenzí Gentlemen’s Premium Beard Oil – změkčovač kondicionéru – neobsahuje žádné přírodní vůně – zjemňuje, posiluje a podporuje vousy & Růst kníru – ponechte v kondicionéru hydratuje pokožku

 • Ručně vyrobené v USA: Varování! – Zeptejte se, kde…
 • Zcela bez vůně: Je opravdu bez vůně,…
 • Propagujte zdravý růst vousů – změkčuje &…

19,97 $ Kup nyní

Leven Rose Beard Oil & Kondicionér

Olej na vousy a vůně Leven Rose Kondicionér

Leven Rose je špičková značka vousů a tento nejprodávanější olej na vousy odpovídá dobrému jménu značky. Jednou z vynikajících vlastností tohoto produktu je velikost lahve. Olej na vousy nebudete muset doplňovat každý týden, protože tento olej na vousy obsahuje obrovské dvouměsíční zásoby, a to i pro zkušené odborníky, kteří ho používají denně. Navíc je olej tak silný, že jen pár kapek může rychle obnovit lesk a vlhkost pro suché, hrubé a nepoddajné vousy.

Bez vůně a pouze se dvěma přísadami je vousový olej a kondicionér Leven Rose bez vůně další nejlepší volbou, která bude dobře fungovat s většinou životních stylů, bez ohledu na to, kolik úsilí jste ochotni věnovat udržování vousů.

Složení: Organický jojobový olej a organický marocký arganový olej.

Bez vůně Beard Oil & amp; Nechte v kondicionéru, 100% čistě přírodní pro upravené vousy, kníry a & Hydratovaná pokožka 1 Oz od Ranger Grooming Co od Leven Rose (olej na vousy) 7 361 recenzí Olej na vousy bez vůně & Nechte v kondicionéru, 100% čistě přírodní pro upravené vousy, kníry, & Hydratovaná pokožka 1 Oz od Ranger Grooming Co od Leven Rose (olej na vousy)

 • Pánský olej na vousy s hodnocením č. 1 – mějte vousy…
 • Obsahuje pouze 2 přísady – jojobový olej, marocký…
 • Jak je uvedeno v GQ – rychle se vsákne do ošetření a…

13,97 $ Kup nyní

Hladký vikingský olej na vousy

Hladký vikingský olej na vousy

Jako olej na vousy, který byl vyroben speciálně na pomoc při vysoušení vlasů na obličeji, je tento výrobek skvělý na úpravu, aby se zabránilo svědění a odlupování vousů. The Hladký vikingský olej na vousy je zvlhčující olej podporující růst, který dokáže udržet strukturu vousů hladkou a zároveň jí pomáhá růst dlouho a plně.

Pokud máte sklon ke svědění pokožky kolem vousů nebo trpíte lupy, vyberte si tento vousový olej s balzámem a kondicionérem, který zmírní suchost a zbaví se šupinaté pokožky.

Složení: Bambucké máslo, mangové máslo, včelí vosk, avokádový olej, olej ze sladkých mandlí, marocký arganový olej, ricinový olej, čistý esenciální olej, olej z dýňových semen, olivový olej, jojobový olej a vitamín E.

Olej na vousy pro muže - hladký kondicionér na vousatý olej na vousy (2 Oz) - vousy & amp; Moustache Oil, zvlhčující olej na vousy s arganovým olejem pro péči o vousy a knír & amp; Zklidněte suchou pokožku 816 recenzí Pánský olej na vousy – hladký vikingský olej na vousy na vousy (2 Oz) – vousy s měkkým a svěděním & Knírový olej, zvlhčující olej na vousy s arganovým olejem pro úpravu vousů a knírů & Zklidněte suchou pokožku

 • PREMIUM BEARD OIL: Zkroťte a upravte své neukázněné…
 • ZASTAVÍ SVĚTELNOST A ODSTRANÍ BEZPEČNOST:…
 • VYROBENO S NEJLEPŠÍMI VÝKONNÝMI SLOŽKAMI:…

11,97 $ Kup nyní

Olej na vousy značky Mountaineer

Beard Oil značky Mountaineer

Olej na vousy, jemně vonící cedrovým dřevem pro dřevitou, ale čistou vůni Značka horolezec snaží se být volbou drsného muže. Tento produkt, zaměřený na hydrataci pokožky a vlasů, aby se vyhnul svědění, odlupování a tvorbě lupů, bude stimulovat růst vousů při zachování zdraví vousů.

Tento kondicionační olej, vyrobený ve Spojených státech a vysoce hodnocený mezi uživateli, používejte denně pro téměř okamžité výsledky!

Složení: Olej z hroznových jadérek, mandlový olej, ricinový olej, cedrový olej, jedlový olej a olej z eukalyptového listu.

Beard Oil značky Mountaineer, WV Timber, s vůní cedrového dřeva a jedlové jehly, kondicionační olej, 2 oz láhev 6 444 recenzí Beard Oil značky Mountaineer, WV Timber, s vůní cedrového dřeva a jedlové jehly, kondicionační olej, 2 oz láhev

 • DVAKRÁT JAKO JINÉ ZNAČKY. Láhev 2 unce….
 • RUČNÍ VÝROBA V USA SE 100% PŘÍRODNÍMI OLEJI. Tento vous…
 • SNÍŽIT Svědění a vločkování – horolezec Beard…

10,95 $ Kup nyní

Seven Potions Beard Oil – Woodland Harmony

Woodland Harmony od sedmi lektvarů

Woodland Harmony od sedmi lektvarů je jedním z nejlepších na trhu při zkrocení divokých, neudržovaných vousů. S chraplavou, mužnou vůní vhodnou pro dřevorubce a čistě přírodní přísady je tento přípravek na péči o vousy jako stvořený pro nošení ve společenském prostředí. Vaše vousy se budou lesknout, vyživovány přírodními oleji, zatímco vy voníte skvěle z vonné příchuti.

Woodland Harmony je sofistikovaný, zvlhčující olej na vousy, který úžasně voní a zároveň udržuje vlasy na obličeji hebké a lesklé, aniž by vypadaly mastné..

Složení: Olej z meruňkových jader, olej z Crambe Seed, jojobový olej ze sladkých mandlí, aloe vera, vitamín E, organické santalové dřevo, olej z cedrového dřeva a esenciální oleje.

Beard Oil 1 fl oz od Seven Potions. Změkčovač vousů se sladkou a dřevitou vůní. Zastavuje svědění vousů. Přírodní, organický, veganský, kondicionační olej na vousy. Obsahuje jojobový olej (Woodland Harmony) 538 recenzí Beard Oil 1 fl oz od Seven Potions. Změkčovač vousů se sladkou a dřevitou vůní. Zastavuje svědění vousů. Přírodní, organický, veganský, kondicionační olej na vousy. Obsahuje jojobový olej (Woodland Harmony)

 • Rafinovaná vůně: Smíšená s cedrovým dřevem a…
 • 100% PŘÍRODNÍ: Všechny naše oleje na úpravu vousů jsou…
 • ZMĚKKOVÁNÍ: Tento olej na vousy je upraven do kondice…

20,99 $ Kup nyní

Místní obchody a maloobchodníci, kteří prodávají olej na vousy

Nešťastnou pravdou je, že ačkoli existuje spousta značek vousů se skvělými produkty, maloobchodníci s cihlami a maltou pomalu zásobují své oleje. Pokud pojedete do místního Walmartu nebo Targetu, možná najdete na poličce jeden nebo dva oleje na vousy, ale budou nejlepší?

Walmart však ve svém internetovém obchodě nosí dobré produkty na vousy, včetně Smooth Viking a Leven Rose.

Přesto však důrazně doporučujeme, abyste si svůj olej na vousy pořídili od Amazonu. Díky desítkám nejlépe hodnocených společností, které prodávají na trhu, spolu s bezplatnou dopravou a pohodlnou politikou vracení, je online objednávání perfektní volbou, která vám ušetří peníze a potíže.

# Náhled Hodnocení produktu Cena
1 Honest Amish - klasický olej na vousy - 2 unce Honest Amish – klasický olej na vousy – 2 unce 19 981 recenzí 12,22 $ Kup nyní
2 Sada vousů pro péči o muže & amp; Care W/Beard Wash/Shampoo, 2 Pack Beard Growth Oil, Beard Balm Leave-in Conditioner, Bearb Comb, Beard Brush, Beard Scissor 100% Pure & amp; Sada pro růst vousů v bio kvalitě Sada vousů pro péči o muže & Care W/Beard Wash/Shampoo, 2 Pack Beard Growth Oil, Beard Balm Leave-in… 31 649 recenzí 22,91 $ Kup nyní
3 Balíček kondicionéru Beard Oil 3 Pack - sada všech přírodních odrůd - santalové dřevo, borovice & amp; Vikingská revoluce Cedar, Clary Sage Kondicionování a hydratace pro zdravé vousy Balíček kondicionéru Beard Oil 3 Pack – sada všech přírodních odrůd – santalové dřevo, borovice & Cedar, Clary Sage… 8035 recenzí 19,88 $ Kup nyní
4 Kondicionér na vousatý olej - přírodní vůně santalového dřeva s arganovým & amp; Jojobové oleje - změkčují & amp; Posiluje vousy a kníry pro muže (santalové dřevo, 1 balení) Kondicionér na vousy – Přírodní vůně santalového dřeva s arganem & Jojobové oleje – zjemňují &… Zatím žádné hodnocení 9,88 USD Kup nyní
5 Pánský olej na úpravu vousů Baxter of California | Zvlhčete a upravte | 1 Oz Pánský olej na úpravu vousů Baxter of California | Zvlhčete a upravte | 1 Oz Zatím žádné hodnocení 28,00 $ Kup nyní

Kupte si nejlepší olej na vousy online

Péče o vousy je důležitá, zvláště pokud se snažíte nechat narůst dlouhé vousy. Ať už hledáte skvělou vůni nebo maximální hydratační potenciál, ten správný vousatý olej a kondicionér je tu. Vyberte si jeden z tohoto seznamu pro vysoce kvalitní produkt, který se stane nezbytnou součástí vaší ranní rutiny.