Pokud jste se nenaučili používat vosk na vlasy, tato příručka je pro vás! Vosk na vlasy je jedním z nejlepších produktů pro pánský styling. Stejně jako pomáda, pomocí vosku můžete vlasy udržovat hladké a upravené po celý den bez tvrdosti způsobené gelem a pěnou. Ve skutečnosti je nákup dobrého vosku na vlasy klíčovým krokem při úpravě chladného účesu, účesu, uhlazeného účesu, pompadouru nebo špičatého účesu. I když je důležité mít na paměti, že tento přípravek na vlasy se nejlépe používá při úpravě vzhledu, který vyžaduje povrchovou úpravu s texturou.

Níže vás přesně naučíme, jak správně používat vosk na vlasy. Díky těmto jednoduchým krokům budete moci aplikovat vosk a upravit jakýkoli přirozený vzhled, který chcete!

Jak používat vosk na vlasy

Jak aplikovat vosk na vlasy

Zde je 5 kroků k úpravě vlasů voskem.

 1. Začněte malým množstvím vosku na prstu. V závislosti na množství vlasů, které máte, budete chtít nabrat množství velikosti hrášku. Jinak příliš mnoho vosku na vlasy může mít za následek mastný vzhled.
 2. Vosk je tvrdý produkt, takže jej budete muset zahřát. Vosk rozdělte do dlaní a třete je dohromady, dokud se úplně nerozpustí.
 3. Naneste vosk na vlasy. Začněte nanášet na zadní část hlavy a vpředu pomalu kartáčujte povrch vlasů. Potažením tenké vrstvy nahoře zabráníte shlukování v jedné oblasti. Také se ujistěte, že zavřete ruce, když dosáhnete konců vlasů, abyste zajistili, že tipy získají nějaký produkt.
 4. Začněte upravovat vlasy. I když doporučujeme hladký zadní, boční díl nebo podobný vzhled, budete chtít začít formovat požadovaný účes. Pokud máte pocit, že potřebujete více vosku, naneste další množství postupně.
 5. Upravte zbloudilé vlasy, vytvořte větší objem a dokončete styl. Posledním krokem je finální úprava vašeho vzhledu.

Nakonec neexistuje správný nebo špatný způsob, jak stylovat voskem. Vyvinutí rytmu bude nějakou dobu trvat a čím více produkt zapracujete do vlasů, tím pohodlněji se s ním budete upravovat.

Jak aplikovat vosk na vlasy pro muže

Nejlepší vosk na vlasy pro muže

Pokud jste ještě nenašli nejlepší vosk na vlasy, dovolte nám udělat pár dobrých doporučení. S tolika značkami a produkty na trhu může být obtížné zjistit, kterým recenzím a hodnocením můžete věřit. Níže budeme diskutovat o některých nejlepších voscích na vlasy pro muže, o tom, jak dobře drží a dokončují, a o dalších výhodách a nevýhodách, které je třeba zvážit před nákupem.

Hlava postele TIGI B pro muže

TIGI Bed Head B pro muže matný separační funkční vosk

The Vosk na hlavu TIGI pro muže nabízí jeden z nejpřirozenějších vzhledů se silným držením a čistým matným povrchem. Tento voskový produkt funguje krásně se všemi typy vlasů a délek, od krátkých po dlouhé a tenké až silné. Jednoduše ohodnoťte jeden z nejprodávanějších vosků na vlasy pro muže, doporučujeme vám vyzkoušet tento stylingový výrobek.

TIGI Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax, 3 Unce 4 149 recenzí TIGI Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax, 3 Unce

 • Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu
 • Pro lidi, kteří chtějí držet, styl a přirozený povrch
 • Včelí vosk, cera caranauba a směs polymerů…

11,13 $ Kup nyní

Vlákno americké posádky

Vlákno americké posádky

American Crew je největší název v pánských stylingových produktech. S vysokým držením a nízkým leskem, Vlákno americké posádky je vhodný pro husté, rovné nebo kudrnaté vlasy. Kromě toho, že tento vosk na vlasy voní jako kolínská voda, zvýší plnost a texturuje pro přirozený povrch.

Vlákno American Crew, 3 oz, silné Pliable Hold s nízkým leskem 20 413 recenzí Vlákno American Crew, 3 oz, silné Pliable Hold s nízkým leskem

 • CO TO JE: Vláknitý pryskyřičný produkt pomáhá…
 • PRO KOHO JE TO: Funguje dobře pro ty, kteří mají kratší…
 • KLÍČOVÁ VÝHODA: Poskytuje vysoké držení a nízký lesk

18,50 $ Kup nyní

Pracovní vosk pro muže Redken pro manévrování

Manévrový pracovní vosk od Redkenu

Redken prodává řadu oblíbených vlasových produktů pro muže a ženy, včetně Manévr pracovní vosk. Se svou střední pevností přichází všestrannost pro úpravu všech typů účesů, což z něj činí dobrou volbu pro začátečníky. Navíc je tento vosk lehký a přirozený a snadno se mísí s vašimi vlasy.

Gatsby Moving Rubber Spiky Edge

Vosk na vlasy Gatsby

Pokud hledáte silnější držení, pak Gatsby Moving Rubber série může být pro vás tou správnou volbou. Vyrobeno v Japonsku, Gatsby je vysoce kvalitní značka a jejich vosk Spiky Edge udrží vaše vlasy upravené a voní po celý den. Doporučujeme však použít tento produkt pouze pro krátké až středně dlouhé účesy; Zdá se, že to nefunguje ani u delších vlasů.

Prodej GATSBY MOVING RUBBER SPIKY EDGE vosk na vlasy, 80 g/2,8 oz 2044 recenzí GATSBY MOVING RUBBER SPIKY EDGE vosk na vlasy, 80 g/2,8 oz

 • POWER STRIKES -Silná síla drží vlasy…
 • Doporučená délka vlasů : Velmi krátké, krátké
 • Styling Power : (10/10)

9,99 $ Kup nyní

Výběr nejlepšího vosku na vlasy pro muže

Vzhledem k tomu, že většina celebrit a mužských modelů používá k úpravě vlasů kvalitní vosk na vlasy, věříme, že nalezení správného produktu pro vás bude znamenat velký rozdíl ve vaší ranní rutině.