14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir: 70 fotoğraf fikri

Sevgililer Günü’nün ana özelliği, şüphesiz, şenlikli bir akşam için süslemeler şeklinde çeşitli hoş “küçük şeyleri” vurgulamaya yardımcı olacak duygularınızdır. 14 Şubat’a kadar bir daireyi dekore etmenin ve gerçekten rahat bir romantik ortam yaratmanın birçok yolu var. Aynı zamanda pahalı mücevherler için alışverişe gitmeye gerek yok – biraz çaba ve biraz hayal gücü ile eşinizin hafızasında unutulmaz izlenimler bırakacak muhteşem süslemeler yaratabilirsiniz. Size en ilginç fikirlerin bir seçimini tanımanızı öneriyoruz!

Ne düşünülmeli??

14 Şubat’ta bir daireyi dekore etmeye başlarken, dikkat etmeniz gereken ilk şey yüksek kaliteli bir temizliktir, çünkü en güzel dekorasyonlar bile dağınık eşyaların, tozlu rafların ve kirli zeminlerin arka planına karşı gülünç görünecektir. Tüm yaşam alanını temizlemek ve kutlamayı kutlamak için bir veya iki oda, örneğin bir oturma odası ve bir yatak odası dekore edebilirsiniz..

Şöminenin yanında, varsa, iki kişilik bir parti düzenlemek harika bir seçenek olacaktır. Sevenlerin romantik bir ortamda yemek yedikten sonra dinlenebileceği yere yumuşacık bir kilim ya da battaniye serebilirsiniz. Sevgililer Günü’nde ruh eşinizi hemen kapıdan şaşırtmaya başlamak istiyorsanız, koridoru dekore etmeye özen gösterin – bu, önümüzdeki akşam için gerekli şenlik havasını yaratmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, ilişki zaten oldukça ciddiyse, banyoyu dekore etmek iyi bir çözüm olacaktır..

Sakin, sessiz bir müzik eşliğinde varlığına dikkat edin ve akşamın acil sorunların tartışılmasına dönüşmemesi için TV programlarını izlemeyi reddetmelisiniz. Ayrıca cep telefonunuzu kapatmayı veya sessize almayı unutmayın..

Aydınlatma, samimi bir atmosfer yaratmada önemli bir rol oynar, bu nedenle aplikler, zemin lambaları şeklinde yerel kaynaklar lehine parlak tavan aydınlatmasını terk etmek daha iyidir..

14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Dikkat etmeniz gerekenler

çelenk sevgililer

14 Şubat’a kadar kendi ellerinizle yapılan kalp çelenkleriyle bir daireyi dekore etme seçeneği evrenseldir, çünkü koridorun kendisinden şenlikli bir atmosfer düzenlemeye başlamanıza izin verir. Kalpler renkli kağıt veya kartondan, eski kartpostallardan ve renkli dergi kapaklarından kesilebilir..

En kolay seçenek, onları uzun bir iplik üzerine bir iğne ile bağlamak ve duvarlara çelenk asmaktır. Her kalbi ayrı ayrı asabilir ve ipliği, akşamları hoş yansımalar yayan, rahat ve samimi bir atmosfer yaratan aydınlık bir çelenkle değiştirebilirsiniz. Tanınmış “Yeni Yıl zinciri” ilkesine göre bir kalp çelenk yapılabilir. Bunu yapmak için, önce ince kağıt şeritler kesmeniz gerekir, ilkinden bir kalp şekli oluştururuz ve kenarları bir zımba ile sabitleriz, sonraki her şeridi bir öncekine geçirin, bükün ve sabitleyin.

Adil cinsiyetin küçük sevimli kalpleri dikmesi, düz veya hacimli hale getirmesi zor olmayacak. Bu tür çalışmalar, örneğin keçe ve sentetik kışlayıcı kullanılarak manuel olarak yapılabilir. Kalplerin her biri, boncuklar veya payetler ile süslenmiş bir çelenk için bir kurdele ile asılabilir..

14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Valentine Garlands 14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Valentine Garlands

14 Şubat için romantik panel

Renkli kağıt, makas ve yapıştırıcı kullanarak duvarda titreyen duygularınızı anlatacak ve romantik bir ruh hali yaratacak çarpıcı köpükler oluşturabilirsiniz. Tabii ki, küçük detayları hazırlamak çok zaman ve sabır alacak, ancak sonuç bunaltıcı olacak. Her şey hayal gücünüze bağlı. Kırmızı veya pembe kağıttan, şablonun altındaki birçok güveyi kesebilir ve kanatları hafifçe yayarak fotoğrafta gösterildiği gibi duvara kalp şeklinde yapıştırabilirsiniz. Başka bir seçenek de hacimsel kalpler yapmak ve onlardan duvarda bir dekorasyon oluşturmaktır..

14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - 14 Şubat için romantik panel 14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - 14 Şubat için romantik panel

mumlar

Mumlar olmadan romantik bir sevgililer günü ortamı nedir? Bunlar dekoratif mum ürünleri, tablet mumlar veya en yaygın olanları olabilir. Ana şey, dekorasyonu güzelce dekore etmektir. Mevcut şamdanları kullanabilir veya örneğin bardaklardan kağıt kalplerle süsleyerek kendiniz yapabilirsiniz..

Tarçın çubukları, bir bardak ve bir saten kurdele kullanılarak özgün bir tasarımcı şamdan dekorasyonu oluşturulabilir. Mumları yerleştirmek için, daha önce stabilite için çakıl taşları veya boncuklarla doldurmuş olan bardaklar ve bardaklar gibi güzel tabaklar kullanabilirsiniz. Suda yüzen mumlar-tabletler güzel görünüyor. Geniş bir kaba birkaç mum koyabilir, onları gül yapraklarıyla tamamlayabilir ve birkaç damla aromatik yağ ekleyebilirsiniz..

Farklı boyutlardaki mumlar herhangi bir sırayla veya ek aydınlatmanın basitçe gerekli olduğu yerlere (masa, komodin üzerine) monte edilebilir. Yeterince varsa, onları yatak odanıza, oturma odanıza veya banyonuza giden zeminde bir yola koymayı deneyin. Kalp şeklindeki zemin kompozisyonları harika görünüyor. Odada alacakaranlığın hüküm sürdüğünden emin olun: perdeleri kapatmanız, loş bir ışık kaynağı bırakmanız ve elbette güvenlik önlemlerini unutmamanız önerilir..

14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - Mumlar 14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - Mumlar

balonlar

Günümüzde balonlar çok çeşitli yorumlarda satılmaktadır. Onların varlığı her zaman ciddi, büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sevgililer Günü’nde sıradan yuvarlak balonlar veya kalp şeklinde satın alabilir, onları helyumla doldurabilir, aşk beyanlarının gönderileceği sabit kıvrımlı kurdeleler bağlayabilirsiniz..

Günümüzde büyük folyo ürünler oldukça popüler olmasının yanı sıra içinde LED’ler bulunan parlayan toplar nefes kesici bir romantik atmosfer yaratıyor. Toplardan kalp şeklinde bir kompozisyon oluşturabilir ve yatak odasında yatağın başucuna yerleştirebilirsiniz. Her durumda, balonları odanın düzgün hareketine engel olmayacak şekilde dağıtmaya çalışmalısınız..

14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Balonlar 14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Balonlar

Çiçekler

Çiçeklerle romantik bir akşam için bir odayı dekore etmek, sağlam bir zemin için zorlu bir iştir. 14 Şubat’taki ikinci yarınız için güzel bir bukete ek olarak, önemli finansal yatırımlar gerektirse de, sevgilinizin sıcak coşku hissi ile tamamen telafi edilecek daha özgün çözümler kullanabilirsiniz..

Odanın topraklarına rastgele dağılabilen, zemin mumlarıyla tamamlanan bir kompozisyon veya yol oluşturan gül yaprakları hakkında konuştuğumuzu zaten tahmin etmiş olabilirsiniz. Yatak odasında, yapraklar, küçük vazolarla doldurulmuş ve komodinin üzerine yerleştirilmiş, kar beyazı pastel keten üzerine serilebilir. Gül yaprakları ile köpükle doldurulmuş ılık bir banyo da sevilen biri için hoş bir sürpriz olacaktır..

Bu tarz bir dekorasyona başlamadan önce sevgilinizin alerjisi olmadığından emin olun ki sonraki tatil uzun bir temizliğe dönüşmesin..

14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Çiçekler 14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Çiçekler

Ortak fotoğraflar

Odayı ortak fotoğraflarla dekore etmek, ortağa (partner) samimi duygularınız, mümkün olduğunca uzun süre sıcak bir ilişki sürdürme arzusu hakkında netlik kazandıracaktır. Festival masasına, raflara çerçevelere birkaç resim yerleştirebilir, onlarla kalp çelenkleri ekleyebilir veya duvarda kendi ellerinizle bir fotoğraf kolajı yapabilirsiniz. Fotoğrafları görüntülemek birçok güzel anıyı canlandıracak.

14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Ortak fotoğraflar 14 Şubat'ta bir daire nasıl dekore edilir - Ortak fotoğraflar

masaya servis

İki kişilik bir masa zarif ve sofistike görünmelidir, bu yüzden onu birçok farklı yemekle zorlamamalısınız. Çiftlikte küçük bir hareketli masa varsa, üzerine çeşitli salatalar ve kesimler yerleştirmek daha iyidir..

Servis için mükemmel temiz bir masa örtüsü ve güzel yemekler seçmelisiniz. Masanın üzerine tabak, bardak, bir şişe şarap veya şampanya koyun. Bir vazoya bir buket çiçek koyun, ancak her zaman yemeğe müdahale etmeyecek ve ortakları birbirinden “kapatmayacak” şekilde yerleştirin..

Peçeteleri güzel bir şekilde dekore edebilir, örneğin bir çiçek veya kalp şekli verebilirsiniz. Masanın üzerine birkaç mum koyun – bunların düzensiz ışığı ve beraberindeki yansımaları romantik bir akşama daha fazla çekicilik katacaktır..

Ve sonuçta, Sevgililer Günü olmadan Sevgililer Günü nedir? El yazısıyla yazılmış bir aşk ilanına sahip küçük bir kalp, ruh eşinize karşı saygılı tutumunuzu gösterecek ve uzun süre hoş anılar bırakacaktır..

14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - Masaya servis 14 Şubat için bir daire nasıl dekore edilir - Masaya servis

Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz – fotoğraf

Sonuç olarak, sizi 14 Şubat’a kadar apartman dekorasyonunun en güzel örneklerini toplamaya çalıştığımız fotoğraf galerisini ziyaret etmeye davet ediyoruz. Görün, ilham alın ve bu akşamı unutulmaz kılın. Mutlu seyirler!

Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf Daireyi 14 Şubat için dekore ediyoruz - fotoğraf