Duvar kağıdını iç mekanda birleştirmek: 60 fikir (fotoğraf)

Duvar kaplamalarının seçimi her zaman zorlu bir görev olmuştur. Duvar kağıdı, tasarımda istenen stili tam olarak somutlaştırmaya veya güzel bir kompozisyon için uyumlu bir arka plan haline gelmeye yardımcı olur. Duvar kağıdını iç mekanda birleştirmek, farklı desenlerin, renklerin, dokuların birleşimidir. Dünyanın her yerinden uzmanlar, sadece estetik görünümü nedeniyle değil, aynı zamanda odanın küçük kusurlarını gizlemek,… Continue reading Duvar kağıdını iç mekanda birleştirmek: 60 fikir (fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

Cam sehpa (75 fotoğraf)

Küçük bir sehpa bile harika bir işlevsel mobilya parçası olabilir. Yüksek dekoratif niteliklerle donatılmış, aynı zamanda oda stilinin genel konseptini yeterince tamamlayacak orijinal bir vurgu görevi görecektir. Asla gözden kaçmayacak bir cam sehpayı bu şekilde tarif edebilirsiniz. Bu yazıda bahsedeceğimiz çok çeşitli modellere sahiptir. Ayrıca satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair tavsiyelerde bulunacağız.. Avantajlar… Continue reading Cam sehpa (75 fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

Cam iç kapılar (65+ fotoğraf)

Camdan yapılmış iç kapılar nispeten yeni bir fenomendir, ancak kendilerini olumlu yönde sağlam bir şekilde kurmuşlardır. Çok az insan biliyor, ancak bu tür tasarımların ilk prototipleri 17. yüzyılda Fransızlar tarafından icat edildi ve başarıyla kullanıldı. Tabii ki, modern modellerin yüksek estetik ve sağlamlık özelliklerine karşılık gelmiyorlardı, ancak yine de yaygındılar. Cam iç kapılar, ahşap ve… Continue reading Cam iç kapılar (65+ fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

İç mekanda leylak rengi (90 fotoğraf)

İç mekanın renk şeması, sahibinin iç dünyasını tercüme eder. Dekorasyon için leylak tonları seçimi, birçoğu bu havadar renkten ilham ve güç alabilen rafine yaratıcı doğaları karakterize eder.. Rengin özellikleri ve ruh üzerindeki etkisi Leylak ağartılmış mor bir renktir. Diğerleri gibi, çeşitli paletlere sahiptir. Mavimsi lavanta, soğuk spektrumun satırında yer alır ve bu nedenle pencereleri güneye… Continue reading İç mekanda leylak rengi (90 fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

DIY tavşan kafesleri (70 fotoğraf)

Uygun donanıma sahip bir tavşana sahip olmak, bu tüylü kemirgenleri beslemek için en önemli koşullardan biridir. Hem evcil hem de dekoratif ırkların ayrı bir alana ihtiyacı vardır – gerekli bakımı sağlamanıza ve evcil hayvanları olası sorunlardan korumanıza izin verir. Malzemelerin mevcudiyeti ve aletlerin kullanımında minimum beceri ile, kendi elinizle tavşan kafesleri yapmak oldukça basittir. Yararlı… Continue reading DIY tavşan kafesleri (70 fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

9 DIY duvar dekor fikri

Dekorasyon süreci, iç dekorasyonun son aşamasıdır. Yapılan işten sonra dekorasyon inanılmaz keyifli oluyor. Kendi başınıza güzel bir çevre yaratmak özel bir memnuniyet getirir. Boş zamanınız varsa ve özgün bir tasarım uygulamak istiyorsanız, yaratıcılığa inmekten çekinmeyin. Alanı basit ve yaratıcı bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olacak modern kendin yap duvar dekoru fikirlerini sizin için hazırladık.! 1. Suluboya… Continue reading 9 DIY duvar dekor fikri

Published
Categorized as Fikirler

İç mekanda eski püskü şık stil: 110 fotoğraf fikri

Eski püskü şık tarzda giyim, aksesuar veya dekor bugün duyulur, ancak bu eğilim başlangıçta iç tasarım alanında ortaya çıkmıştır. Retro, vintage ve Provence unsurlarını birleştiren oda biraz şok edici görünüyor ama her zaman ilginç. Bulanık sınırlar nedeniyle, iç mekanda eski püskü şık bir tarz yaratmak ve “antiklik” ile “lüks” arasında bir denge kurmak kolay değil,… Continue reading İç mekanda eski püskü şık stil: 110 fotoğraf fikri

Published
Categorized as Fikirler

Kendin yap kağıt gül: 90 fotoğraf fikri

Kağıt güller, iç dekorasyon veya orijinal bir hediye olarak kullanılabilecek şaşırtıcı ve sıra dışı bir dekorasyondur. Çok basit teknikler kullanarak bunları kendiniz yapabilirsiniz. Kağıt güller evinizi yumuşak bir sıcaklık ve rahatlık ile dolduracak ve her biri yazarın sevgisiyle ödüllendirilecek. Tatlılarla dolu bu tür güllerden oluşan bir buket unutulmaz bir hediye olacaktır.. Kağıttan yapılmış sarmal gül… Continue reading Kendin yap kağıt gül: 90 fotoğraf fikri

Published
Categorized as Fikirler

Verandada kendin yap vizörü (80 fotoğraf)

Veranda alanı üzerinde bir gölgelik sizi sadece kötü hava koşullarından korumakla kalmayacak, aynı zamanda dış cephenin tarzını vurgulamak için başka bir fırsat sağlayacaktır. Seçimle nasıl yanılmamalı, binanın dış cephesiyle uyumlu yüksek kaliteli bir kanopi seçme – makalemizde daha fazla. Neden sundurma üzerinde bir kanopiye ihtiyacınız var?? Giriş alanı üzerindeki vizörler farklı şekiller alabilir ve seçilen… Continue reading Verandada kendin yap vizörü (80 fotoğraf)

Published
Categorized as Fikirler

Kendin Yap tandır: 60 fotoğraf ve fikir

Son zamanlarda, özel arazilerde, genellikle egzotik bir isim olan tandır olan oryantal fırınlar bulabilirsiniz. Açık havada yemek pişirmek için harikadırlar ve misafirlerinizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle güzel olan – böyle bir cihaz elle yapılabilir. Nasıl? Bu konuya daha yakından bakalım.! Tandır nasıl çalışır? Tandırın nasıl çalıştığını anlamak için, kil versiyonu örneğini kullanarak çalışma sürecini açıklayacağız.… Continue reading Kendin Yap tandır: 60 fotoğraf ve fikir

Published
Categorized as Fikirler