Možná víte, proč si chcete vlasy zkrátit, ale někdy před konečným rozhodnutím potřebujete další inspiraci. Zde je pár nejoblíbenějších krátkých účesů pro ženy právě teď a pár zábavných nápadů, jak je stylizovat.

Špinavý top Halle Berry s podřezáním s_bukley / Shutterstock.com

Špinavý top Halle Berry s podříznutím

Podříznutí není jen pro chlapce; mohou být skvělým způsobem, jak přidat nějaký náskok vašemu pixie střihu, stejně jako Halle Berry. Chcete -li věci posunout na další úroveň, zkuste přidat také trochu hlasitosti.

Choppy Croppy Ursula Corberomakarenkodenis / Shutterstock.com

Trhaná plodina Ursula Corbero

Pixie střihy jsou často spárovány s bočně zametanými, romantickými rány. Pro neočekávané zkroucení se rozhodněte pro peřící třásně přes čelo. Zeptejte se svého stylisty na trhané, krátké vrstvy všude.

Tenké uzly BantuKarolMoraes / Shutterstock.com

Tenké uzly Bantu

Pokud nejste obeznámeni s Bantu Knots, jsou to jihoafrický účes vytvořený lidmi Zulu, kde jsou vlasy rozřezány a zkrouceny takovým způsobem, že tvoří spirálovitý uzel.

Univerzální slovo „bantu“ znamená „lidé“ ve více než 400 různých afrických jazycích.

Miley Cyrus barvená štětcem nahoru s_bukley / Shutterstock.com

Obarvený kartáč na plodinu Miley Cyrus

Miley Cyrus je známá tím, že je odvážná a její účes není výjimkou. Tato akce není pro slabé povahy, ale pokud se na to cítíte, oholte si boky hlavy a nahoře získáte co nejvíce objemu.

Klasický bob Zendaya s ofinouFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Klasický bob Zendaya s ofinou

Bob je jednoduchý krátký styl, kterého můžete snadno dosáhnout, aniž byste byli tak krátcí jako pixie střih. Zatímco kudrnaté boby jsou populární, vyzkoušejte elegantní a hladkou verzi, jako je Zendaya, pro retro atmosféru.

Angular Pixie Cut Ginnifer GoodwinaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Úhlový střih Pixie Ginnifer Goodwina

Pixie střihy jsou neuvěřitelně univerzální; mohou být stejně ženské nebo nervózní, jak se vám líbí. Ginnifer Goodwin se rozhodla pro méně romantický střih se svým hranatým pixie, který zdůrazňuje její rysy elfů.

Rihanna's Classic Ceasar Crop s_bukley / Shutterstock.com

Rihannin klasický Caesar Crop

Zatímco Caesar střihy byly běžným stylem pro muže, Rihanna dokazuje, že mohou být stejně skvělým lookem pro ženy. Díky přímým, krátkým třeskům je to „odlišný od střihu pixie“.

Timather Bob Katherine HeiglTinseltown / Shutterstock.com

Katherine Heigl’s Timeless Bob

Součástí toho, co dělá boby tak přitažlivým stylem, je to, že je můžete stylovat, jak chcete. Například tento kudrnatý bob sportovaný Katherine Heigl vyzařuje starý Hollywood, ale stejný narovnaný styl by nabídl modernější vzhled.

Ciara's Blonde BobKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ciařin blonďatý bob s temnými kořeny

Ačkoli můžete být v pokušení zakrýt své temné kořeny, jakmile se začnou projevovat, následujte Ciarovo vedení a nechte je trochu vyrůst. Chcete -li pomoci s přechodem, zkuste si vlasy rozdělit rovně uprostřed.

Krátký nůžkový střih Sharon StoneEverett Collection / Shutterstock.com

Krátký nůžkový střih Sharon Stone

Nůžky a nůžky na vlasy mají při stříhání jiný účinek. Zatímco nůžky jsou lepší pro super krátké styly, nůžky mohou pomoci vytvořit větší rozměr a objem.

Krátká pixie Michelle WilliamsTinseltown / Shutterstock.com

Krátká pixie Michelle Williams

Pixie Michelle Williams je krátká, sladká a elegantní. Její hluboká boční část pomáhá přidat trochu těla do její jinak hladké a leštěné „práce“.

Dlouho vrstvené oříznutí s Quiffem rido / Shutterstock.com

Objemný Pixie s hlubokou boční částí

Tento střih pixie se trochu liší od tradičního „do“. Abyste dosáhli tak velkého objemu, musíte kombinovat délky; ostříhejte boky vlasů na krátko, ale nahoře ponechte dostatek délky na hraní.

Vrstvená plodina s hranatými třásněmi StockLite / Shutterstock.com

Vrstvená plodina s hranatými třásněmi

Pixie střihy se často vyznačují krátkou ofinou, ale neváhejte a nechte si ji rozrůst do plné ofiny. Chcete -li na svou tvář upoutat zvláštní pozornost, přidejte svým třeskům jasné odstíny.

Blowout Bob Rity Orylandmarkmedia / Shutterstock.com

Rita Ora’s Blowout Bob

Pokud se vám líbí myšlenka bobu, ale nechcete se pustit do střihu, vytáhněte stránku z knihy Rity Ory. Natočením konečků vlasů po foukání můžete vytvořit styl bobů, aniž byste sáhli po nůžkách.

Krátká plodina Kaley Cuoco s texturovaným topemTinseltown / Shutterstock.com

Krátká plodina Kaley Cuoco s texturovaným topem

Kaley Cuoco byla známá svými lesklými blonďatými zámky, ale její jemná texturovaná plodina ukazuje její krásné rysy. Pro větší zábavu a objem zkuste upravit vlasy proti své přirozené části.

Blond Bob s temnými konciAntonOparin / Shutterstock.com

Blond Bob s temnými konci

S bobem můžete dělat téměř cokoli, včetně hry s jeho barvou. Přidáním tmavých konečků do vlasů se nebudete muset starat ani o úpravu svých kořínků, jak vám vlasy rostou.

Ořez krátkých nůžek Natalie PortmanovéFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Ořez krátkých nůžek Natalie Portmanové

Pokud chcete vyzkoušet střih pixie, zvažte klasický způsob, jakým je nůžkové oříznutí Natalie Portman. Poté můžete vždy zkusit něco nového, protože je to skvělá základní věc, ze které můžete vycházet.

Lily Collins Kráska starého BobaTinseltown / Shutterstock.com

Lily Collins Kráska starého Boba

Pro zvláštní příležitost si zajděte na retro glam bob Lily Collins. Její uhlazené kořeny s velkými kudrlinami na špičkách evokují styl 20. let, ideální pro každou událost.

Kristen Stewarts Blonde Buzz CutKathy Hutchins / Shutterstock.com

Kristen Stewarts Blonde Buzz Cut

Pokud jste si mysleli, že střih pixie je krátký, zamyslete se znovu: bzučivý střih je tak krátký, jak můžete dosáhnout, aniž byste si úplně oholili hlavu. Chcete -li opravdu vyniknout, jděte do platinové blondýnky jako odvážná Kristen Stewart!

Caesar Crop od Carey MulliganJaguar PS / Shutterstock.com

Carey Mulligan’s Caesar Crop

Stále můžete jít na plodinu Caesar, pokud mají vaše vlasy nějaké přirozené zvlnění, jako Carey Mulligan. Přirozená vlna vašich vlasů může pomoci přidat texturu a objem, díky čemuž je styling hračkou.

Krátká plodina Zoe KravitzAndrea Raffin / Shutterstock.com

Krátká plodina Zoe Kravitz

Chcete -li opravdu předvést své obličejové rysy, rozhodněte se pro super krátkou oříznutí, jako je Zoe Kravitz. Tato délka funguje zvláště dobře u postele; čím špinavější, tím lepší.

Bob Marion Cotillard s bočně zametanými rányFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Marion Cotillard’s Bob with Side Swept Bangs

Tento super elegantní bob perfektně orámuje obličej svými dlouhými bočními ofinou. Zatlačením jedné strany vlasů dozadu za ucho se obličej ještě více otevře. Malá vlna zabrání tomu, aby pohled byl příliš vážný.

Krátká oříznutí Ivanny Sakhno se stříbrnými blond odstíny DFree / Shutterstock.com

Krátká oříznutí Ivanny Sakhno se stříbrnými blond odstíny

Ivanna Skahno naprosto dokazuje, že krátké vlasy jsou tam, kde jsou, s jejím uhlazeným zadním stylem a stříbřitými blond odlesky. Ti, kteří mají krátké vlasy, by měli využít toho, jak snadné je styling a barvení, jaké zde dělá Ivanna.

Short Shag Milla JovovichFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Short Shag Milla Jovovich

Milla Jovovich má s krátkými vlasy dlouhou historii. Neustále přichází s vítěznými pohledy a tento krátký soulož se neliší. Tento volánový styl dodává klidné vibrace i při událostech na červeném koberci. Celé vrstvy jsou přidány, aby poskytly její krátkou práci jemnou strukturu. Její uvolněná atmosféra je zdůrazněna delšími třesky, které jí pasou na víčka.

Vrstvený bob Mary Elizabeth Ellis s boční částí DFree / Shutterstock.com

Vrstvený bob Mary Elizabeth Ellis s boční částí

Vrstvy mohou ve vlasech vytvořit tolik žádanou texturu, ale také mohou ubírat na objemu. Přidáním boční části je korunce dán objem a vyrovnává všechny choulostivé vrstvy.

Boční smeták Boba Roxana Mesquidy s_bukley / Shutterstock.com

Side-swept Bob Roxana Mesquidy

Roxane Mesquida, připomínající starý hollywoodský glam, si stahuje většinu vlasů dozadu, ale své boční rány drží ve volné s-vlně. Existuje několik různých způsobů, jak získat podobný vzhled. Jednou z tradičnějších metod je natáčení vlasů na jednopalcové části pomocí malé kulmy (čím menší, tím lepší). Držte curlingovou hůlku kolmo na část. Začněte od kořínku a natočte vlasy kolem a kolem hůlky. Nenechávejte kudrlinku uvolnit. Vytáhněte curlingovou hůlku ze zvlnění, přišpendlete kudrnu na místo a nechte kadeř vychladnout (asi deset minut). Udělejte to samé pro všechny vlasy od části po straně obličeje v částech jednoho palce. Jakmile všechny kadeře vychladnou, vyjměte špendlíky a očistěte vlasy kartáčem z kančích štětin. Kadeře by měly mít tvar „s“.

Poloviční Evan Rachel Wood s karamelovými odleskyTinseltown / Shutterstock.com

Poloviční bob Evana Rachela Wooda s karamelovými odlesky

Karamel je tak krásná blond barva, která funguje dobře v každém ročním období. Je to strohý tón, který zahřívá obličej. Zde kombinace jejích karamelových zvýraznění a polovičního bobu dělá Evan Rachel Wood vypadá vážně a důstojně. Účes dobře kontrastuje se zábavným popovým modrým očním stínem.

Špičatá blonďatá pixiejurekkrol / Shutterstock.com

Špičatá blonďatá pixie

Klasický pixie střih má cool-girl okraj se špičatou strukturou a světlou blond barvou. Tmavší obočí dobře kontrastuje s tímto vzhledem a dodává obličejovým rysům definici a pevný základ.

Nóbl Pompadourmargoblack / Shutterstock.com

Nóbl Pompadour

Pompadour je elegantní a klasický způsob, jak dát každému vzhledu styl a rozměr. Může být vytvořen s libovolnou délkou vlasů, ale je obzvláště snadné jej vytvořit s kratšími vlasy, protože kratší vlasy jsou světlejší a dokáží udržet potřebný objem nahoře. Chcete -li získat vzhled, použijte objemový sprej, který vám pomůže vytvořit poof a gel nebo vosk, aby se uhladily strany.

Balayage on Bob with Choppy Bangs KhrystynaShynkaruk / Shutterstock.com

Balayage on Bob with Choppy Bangs

Balayage je technika zvýrazňování vlasů volnou rukou, která vytváří přirozenější gradaci lehkosti. Vypadá trochu volněji a volněji než tradiční zvýraznění a je obzvláště skvělý, když vypadá přirozeně sluncem políbený. Často je spojována s dlouhými, vlnitými plážovými vlasy, ale vypadá neuvěřitelně se sofistikovaným bobem a trhanou ofinou. Kontrast těchto dvou odlišných vzhledů, zlatohnědých a rafinovaných, je rozhodně jedinečným stylem.

Oříznutí šedého podříznutíSpaskov / Shutterstock.com

Oříznutí šedého podříznutí

Šedé vlasy jsou oslavovány s tímto krátkým podřezáním. Tato neutrální barva vypadá skvěle s jakýmkoli odstínem pokožky a je tak trendová. Pro zachování barvy se mezi návštěvami salonu doporučuje fialový šampon. Nedělejte si starosti s temnými kořeny. Mohou přidat rozměr a hloubku.

Podřezaná plodina Ruby Rose se zvýrazněnímAndrea Raffin / Shutterstock.com

Ruby Rose’s Cutcut Crop with Highlights

Pokud jste si alespoň jednou nenatočili snímek Ruby Rose jako inspiraci pro krátké vlasy, možná jste jedinou osobou na Zemi, která tak neučinila. Chlubí se svými úžasnými rysy, krásnou čelistí a oslnivě modrýma očima s krátkými vlasy.

Její hlavní vlastnosti vyvolávají dojem, že se právě vrátila z dovolené na pláži. Tento styl je sexy a cool; stejně jako Ruby Rose.

Lavender Haze Short CropYuliyaFM / Shutterstock.com

Lavender Haze Short Crop

Tato barva je ideální pro každou sezónu! Díky němu vyniknete, ať jste kdekoli, a zvláště v této délce lze jeho jemný tón dokonale ocenit.

Side Swept Pixie Lily CollinsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Side Swept Pixie Lily Collins

Pixie střihy jsou super univerzální a jemné a Lilly Collins rozhodně ví, jak je nosit! S bočním okrajem dává celému asymetrickému vzhledu potřebnou povrchovou úpravu.

Krátké oříznutí a vlnité boční třásně Scarlett JohanssonTinseltown / Shutterstock.com

Krátké oříznutí a vlnité boční třásně Scarlett Johansson

Pro někoho s hustými vlnitými vlasy, jako je Scarlett Johanson, je zde tato krátká nůžková plodina docela skvělým způsobem, jak vychloubat nádherné účesy tím, že je necháte déle nahoře.

Undercut And Dyed Top od Raven Symone pstafford / Shutterstock.com

Raven Symone’s Undercut And Dyed Top

Hvězda z That’s So Raven je známá tím, že je se svými vlasy docela dobrodružná, tento styl podříznutí bělených špiček vypadá na Raven super svěží!

Gigi Hadid je odstrčený BobTinseltown / Shutterstock.com

Gigi Hadid je odstrčený Bob

Veškeré podnikání se sexy stránkou je to, co tento vzhled vyzařuje! Klasický bob je velmi univerzální a snadno se upravuje.

Obrácený Bob Demi LovatoKathy Hutchins / Shutterstock.com

Obrácený Bob Demi Lovato

O Demi Lovato je známo, že se poměrně často vyjadřuje pomocí různých účesů. Tento styl je však trochu rezervovanější a klasičtější. Obrácený bob dělá skvělou práci při zdůrazňování jejích obličejových rysů a boční část je samozřejmě také klíčovou součástí hry.

Úhlový Bob Chloe Moretz DFree / Shutterstock.com

Chloe Moretz’s Side Parted Wavy Bob

Z boční vlnité bobky Chloe Moretz tu získávám neuvěřitelné glam vibrace roku 1940. Vlnité konce způsobí, že se již krátká plodina bude cítit ještě kratší a ostřejší, milujte ji!

Vrstvená plodina Charlize TheronovéTinseltown / Shutterstock.com

Vrstvená plodina Charlize Theronové

Vrstevnatá plodina Charlize Theronové přináší ten správný pohyb a hravost. Kdo říká, že krátké účesy jsou krátké, pokud jde o styling? Ne my! Vypadá to super roztomilé, jak také stočili její boční bangy spolu se zbytkem vrstev.

Mid-Part Brittany Snow s Layered Bob pstafford / Shutterstock.com

Mid-Part Brittany Snow s Layered Bob

Rovný nebo vrstvený bob bude vypadat elegantně, ať už jej obléknete. a v tomto případě Brittani Snow ví, že jde s měkkými vlnami, aby zdůraznila své dlouhé vrstvy. Boční část je příjemná na dotek, ale se střední částí může vypadat stejně úžasně.

Keri Russell Wavy Bob s_bukley / Shutterstock.com

Vlnitý bob Keri Russellové

Za Luscious zámky Kery Russel mají zemřít! Zvlášť, když se ve vrstveném bobu chlubí svými neuvěřitelnými vlnami. Vrstvené boby vypadají úžasně na hustých vlasech.

Tmavé kořeny a blonďatá vysoká světla lookstudio / Shutterstock.com

Tmavé kořeny a blonďatá vysoká světla

S tímto roztomilým mladistvým stylem se v dnešní době setkáváme stále častěji. Myslet si, že kdysi by lidé nechtěli být chyceni mrtví se zarostlými kořeny! Móda teče a vy byste měli také!

Krátká kudrnatá plodina lookstudio / Shutterstock.com

Krátká kudrnatá plodina

Tento účes je o tvarech. Docela odvážně zdůraznili kudrlinky tím, že daly plodině ostrou koncovou hranu a já jsem tady proto! Kontrastuje lidi! Mohou vytvořit tak jedinečný vzhled.

Třídit plodiny Michelle WilliamsAndrea Raffin / Shutterstock.com

Krátké oříznutí Michelle Williamsové

Velmi blonďatá a velmi krátká pixie Michelle Williams vypadá fantasticky s dlouhými třásněmi na boku. Všimněte si, jak se rozhodli jít spíše s dlouhými vrstvami místo s krátkými, které charakterizují účes Pixie v učebnici.

Undercut Kirsten StewartAndrea Raffin / Shutterstock.com

Podřezání Kirsten Stewartové

Chcete zkrátit a pak to udělat o krok dále? O to se tady Kirsten Stewart rozhodla. Vezměte si stránku z úplně jiné knihy, podtržené, Stewart ji zvýšil tím, že nechal vrchol dostatečně dlouhý na to, aby udělal nějaké zvýraznění a já absolutně miluji celý vzhled.

Přírodní kadeře Sophie OkonedoCubankite / Shutterstock.com

Přírodní kadeře Sophie Okonedo

Ach, drahá! Ráda vidím zdravou a lesklou kudrnatou hřívu, pamatujte, vaše vlasy by vám nesmírně děkovaly, kdybyste se ze všech sil pokusili začlenit rutinu péče o vlasy, která vám nejlépe vyhovuje, v závislosti na vašem typu vlasů.

Mullet Ursula CorberoAndrea Raffin / Shutterstock.com

Mullet Ursula Corbero

To je tak špatný účes pro tak špatnou ženu! Ursula Corbero není krátkými vlasy cizí, je známá tím, že nosí ostrý bob účes s krátkými třesky, když hrála roli Tokio v show Netflix Money Heist. Ale tady se rozhodla jít s krátkým parmicem.

Vlhký Bob Daria StrokousAndrea Raffin / Shutterstock.com

Wet Bob Look Daria Strokous

Vzhled mokrých vlasů vypadá pokaždé jako taková ikonická volba účesu a miluji, jak se na něj Ursula Corbero dívá s takovou boční částí.

Signature Bob a Short Bangs Alice PaganiAndrea Raffin / Shutterstock.com

Alice Pagani’s Signature Bob and Short Bangs

Italská herečka Alice Pagani, nejlépe známá pro svou roli v show Netflix, Dítě nosí výjimečně krátké krátké ofiny, jako jsou tyto, a bobový střih je skvělým rámem pro její rysy.

Tupý vlnitý bob Sophie AmorusoKathy Hutchins / Shutterstock.com

Tupý vlnitý bob Sophie Amoruso

Pokud máte pocit, že znáte podnikatele Sophii Amoruso, jako je váš přítel, když sledoval, jak Girl Boss na Netflixu říká „já“! Ale vážně, během celé show jsem si myslel, že má tak jedinečný styl, a pokud ji sledujete na Instagramu, víte, že je to naprosto správné.

Tady má na sobě svůj romantický vlnitý bob s hlubokou přírodní boční částí. Moc se mi líbí, co udělali s vlnami, díky čemuž jsou definovaní, ale textury jsou docela pružné.

Boční rozdělená plodina Letitie WrightovéCubankite / Shutterstock.com

Letitia Wright’s Side Parted Crop

Díky různým úrovním tohoto účesu je tak skvělý. Nemohu se přestat vracet k vlnám, vypadají tak chladně a jemně a poskytují nádhernou texturu!

Wavy Short Crop od Mary Elizabeth WinsteadCubankite / Shutterstock.com

Wavy Short Crop od Mary Elizabeth Winstead

Tento vzhled nám dává drzou střední cestu mezi mokrými vlasy a suchými vlasy. A nůžkové vrstvy jsou klíčovým aspektem tohoto účesu. Na Mary Elizabeth Winstead to naprosto miluji!

Podpisové blond vlny Tati GabrielleOvidiu2012 / Shutterstock.com

Podpis blonďatých vln Tati Gabrielle

Tati Gabrielle je jednou z podivných sester v The Chilling Adventures of Sabrina a stejně jako ona zde, Prudence nosí vlasy stejným způsobem. Super vhodné pro úžasné funkce Tati Gabrielle.

Pláž Kiernana Shipky zamávala BobemLuis+Javier+Villalba / Shutterstock.com

Pláž Kiernana Shipky zamávala Bobem

Kiernan Shipka, která hraje Sabrinu ve stejnojmenné show Netflix, má ve stylovém oddělení charakteristický blonďatý tupý bob a špinavé plážové vlny. Vypadá úžasně, miluji ten její pohled.

Choppy Layered Crop od Paz Vegamakarenkodenis / Shutterstock.com

Choppy Layered Crop od Paz Vega

Kostní struktura Paz Vega z ní v podstatě dělá chameleona, pokud jde o to, jaké účesy jí vyhovují. Tato chaotická vrstvená plodina udržuje objem nahoře těžší a velmi lehce se zužuje.

Blond Caesar ZendayaCubankite / Shutterstock.com

Zendaya’s Blonde Caesar

Zendayin blonďatý super klasický Caesarův střih je vše, co bych od ní očekával. Blond tón, který si vybrali, rozzáří její kůži zářivým světlem. Prostě perfektní!

Li Yuchun’s Feathery Bangs and Short Cropmakarenkodenis / Shutterstock.com

Li Yuchun’s Feathery Bangs and Short Crop

Líbí se mi, jak liché třesky Li Yuchun rámují její obličej, zvláště s tak krátkým oříznutím, jako je tento. Tyto rány jsou mírně šikmé k pravé straně obličeje. Prostě nádhera!

Plodina Claire Foy Long BusinessCubankite / Shutterstock.com

Claire Foy’s Long Business Crop

Krátká plodina Claire Foyové je delší verzí obchodní plodiny, střední nůžkovou plodinou.

Tato délka umožňuje, aby v účesu zůstal určitý pohyb. Můžete si s tím pohrát a zjistit, co vám nejlépe vyhovuje.

Vlnitý bob střední částieversummerphoto / Shutterstock.com

Vlnitý bob střední části

Tato variace vlnitého bobového účesu v hnědé barvě vypadá tak chladně a bez námahy hezky! Pomáhá, že jejich oblečení má také uvolněnou, ale elegantní atmosféru s těmi malými červenými slunečními brýlemi!

Pink’s Rock n ‘RollCubankite / Shutterstock.com

Pink’s Rock n ‘Roll

Pink už chvíli houpá krátké vlasy a díky ní máme spoustu příležitostí vidět různé styly, pro které se rozhodla. Toto mi dává určitě vibrace Elvise Preslyho!

Přímá čára Jose Maria ForquehoLuis+Javier+Villalba / Shutterstock.com

Paz Vega’s Straight Line Bob

Tento přímý bob, i když je ve spodní části mírně šikmý, je velmi symetrický řez; zvláště pokud jsou nošeny se střední částí. Aby Paz Vega trochu zjemnila vzhled, má hlubokou střední část.

Super krátký bob Aury Garrido a bočně zametané třásněLuis+Javier+Villalba / Shutterstock.com

Super krátký bob Aury Garrido a bočně tažené třásně

Super krátké bobové okraje Aury Garrido s územím houby. Super roztomilá funkce je způsob, jakým přidali hloubku s bočním okrajem.

Shaggy Caesar Jose Maria ForqueLuis+Javier+Villalba / Shutterstock.com

Shaggy Caesar Grety Fernández

Miluji, jak tento účes dokáže, aby tato konkrétní délka měla mnohem více pohybu a textury. Pokud si nejste jisti, co mám na mysli, když tomu říkám chundelatý caesar, podívejte se na tento článek v naší druhé sekci, abyste získali dobrý nápad.

Krátké nůžkové oříznutí Paz VegaAndrea+Raffin / Shutterstock.com

Krátká nůžková plodina Paz Vega

Neříkal jsem, že Paz Vega mohla nosit téměř jakýkoli účes a vypadala jako bomba? Je to, jako by po střihu vůbec neprošla fází trapné délky.

Glam Curls a Short Crop od Ruth Neggataniavolobueva / Shutterstock.com

Ruth Negga’s Glam Eton Crop Curls

Tento pohled mi dává silné vibrace „řvoucí 20. léta“ a miluji každý kousek. To, jak jsou vlasy Ruth Neggy tak krátké, ale stále mají tyto nádherné vlny glam, mi vane. Jaký fantastický pohled!

Krátká blondýnkaeversummerphoto / Shutterstock.com

Krátká blondýnka

Dovolte mi začít tím, že jsem si vždy myslel, že když blondýnky nosí černou barvu, vypadá to, že jsou na úplně jiné úrovni módy. KONTRASTUJE lidi!

Krátký střih sleduje velmi jemnou linii „A“, která se mírně prodlužuje, když se vlasy blíží po stranách obličeje a vzadu kratší.

Krátké afrotaniavolobueva / Shutterstock.com

Krátké afro

Nezapomeňte, že zdravé vlasy s afro texturou vyžadují správnou péči, aby byly zdravé. Rozsah variací textury sahá od mírných vln až po velmi výstřední zámky.

Mnohem více celebrit začíná přijímat své přirozené vlasy a zatímco někteří se rozhodnou dát svým vlasům pauzu v ochranných stylech, jako jsou copánky nebo cornrows, někteří lidé jdou na velký chop.

Mokrý pohled Natalie Gotsii na krátkou plodinueversummerphoto / Shutterstock.com

Mokrý pohled Nataliya Gotsiy na krátkou plodinu

„Wet Look“ existuje už nějakou dobu, ale od té doby, co jej Kim Kardashian ztělesnila během Met Gala 2019, se objevuje všude. Zde to ukrajinská supermodelka Nataliya Gotsiy sportuje s hravě škádlenou krátkou plodinou a vypadá úžasně.

Vrstvený střední účes Lucie Lucasvectoricon / Shutterstock.com

Vrstvený střední účes Lucie Lucas

Že jo. Jedná se tedy o technicky střední účes, ale stále spadá do krátké kategorie pro ženy, které jsou zvyklé mít dlouhé vlasy.

Objem je pro tento vzhled klíčový a bohaté vlasy Lucie Lucasové jsou dokonalým předmětem, protože díky nim se dlouhé vrstvy lesknou v jejich nádherných vlnách.

Trhaný dlouhý bob a jemné vlnyeversummerphoto / Shutterstock.com

Trhaný dlouhý bob a jemné vlny

Super trendový Lob nebo Long-Bob, dělá kola a já miluji, když se každý ujme toho, jak to propojuje se svým osobním stylem.

Side-swept Bob Anji Rubikvectoricon / Shutterstock.com

Side-swept Bob Anji Rubik

Tento účes má velmi jemný a vrstvený bobový účes a trochu točí tím, že do směsi upustí přirozenou boční část a zastrčenou stranu. Vypadá to docela odporně, pokud se mě ptáte, nemluvě o tom, že je to dost jednoduché na styl.

Marion Cotillard’s Lod a Ashy Highlightstaniavolobueva / Shutterstock.com

Marion Cotillard’s Lob and Ashy Highlights

Nádherné plážové vlny! Ale počkejte, všimli jste si velmi slabých tónů v popelavých tónech? To jo! Musel jsem na ně udělat dvojitý záběr, protože jsou tak jemné, že perfektně zapadají do tmavě hnědých vlasů Marion Cotillardové.

Wispy Layered Crop od Anji Rubikmakarenkodenis / Shutterstock.com

Wispy Layered Crop od Anji Rubik

Moudrý a úžasný. Mějte na paměti, že abyste získali to nejlepší z těchto jemných vrstev, budete muset udělat nějaký styl, pokud máte rovné vlasy, a pokud máte přirozeně vlnité vlasy (v závislosti na typu textury), dosáhnete různých variací tohoto vzhledu.

Tlusté kadeře Miny El HammaniLuis+Javier+Villalba / Shutterstock.com

Tlusté kadeře Miny El Hammani

Mina El Hammani je španělská herečka s marockým původem, nejlépe známá pro svůj debut na Netflix’s Elite. Zatímco Miny kadeře jsou přirozeně mnohem těsněji zabalené, než jsou zde uvedeny, styl nám dává nádherný zaoblený tvar, který je velmi lichotivý jejím obličejovým rysům.

Středně rozdělený hluboce hnědý Bobeversummerphoto / Shutterstock.com

Středně rozdělený hluboce hnědý Bob

Jedná se o bobový střih, který docela otevřeně zůstává věrný trendu těsně pod bradou. Boční část by dala zarovnaným koncům trochu variace v délce, ale když jsou stylizované jako v tomto příkladu, je to perfektní účes pro zdůraznění symetrických rysů.

Vlny Lachlana WatsonaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Vlny Lachlana Watsona

Pro ty z vás, kteří stále neví, kdo je Lachlan Watson, hrají roli Thea v The Chilling Adventures of Sabrina. Na stejně krátkém účesu je skvělé přidat stylizované vlny a hřebenové vzory pro vytvoření textury pomocí správných produktů..

Na druhou stranu, všimli jste si mátově hnědého hnědého odstínu jejich vlasů? Absolutně rád to vidím čím dál víc.

Easy Slickback Rebeccy FergusonovéCubankite / Shutterstock.com

Easy Slickback Rebeccy Fergusonové

Úhledná záda Rebeccy Fergusonové jsou spíše směsicí různých stylingových technik. Chcete -li dosáhnout podobného vzhledu, můžete začít fénováním přední části, aby dodala potřebný objem, nebo jednoduše tolik, kolik chcete. Odtamtud je dohoda zapečetěna lehkými doteky laku na vlasy.

Šikmé třásně a LobDFree / Shutterstock.com

Lena Dunham’s Angled Fringe and Lob

Přestože je účes Leny Dunhamové v dnešní době velmi populární, má výrazný rys, který se tak často nevidí. Spáruje lalok (dlouhý bob) s velmi lehkým a mírně šikmým okrajem. Možná si toho zpočátku ani nevšimnete, ale rozhodně to je to, co to odlišuje.

Boční rozloučený Bob Cate BlanchettAndrea+Raffin / Shutterstock.com

Cate Blanchett’s Side Parted Bob

Cate Blanchett si nechává vlasy docela krátké, a to nás vede k tomuto vlnitému blonďatému bobovi. V tomto případě zmizela a spárovala ji s hranatou hlubokou boční částí a malým stylem pro její vlny minimalizující krepatění.

Lena Headey’s Black on Black BobFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Lena Headey’s Black on Black Bob

Lena Headey, nejlépe známá pro svou roli Cersei Lannister ve fantasy dramatu HBO Hra o trůny. Nosí bob řady A s šikmým třásněm po stranách, celá v černé barvě. Miluji styling a sladění vlasů!

Houbová plodina Fatimy RobinsonovéEverett Collection / Shutterstock.com

Hubová plodina Fatimy Robinsonové

Zdánlivě jednoduchá plodina, jako je houbový účes, lze použít k osvětlení vašich obličejových rysů, stejně jako to dělá Fatima Robinson. Díky kratšímu účesu můžete dostat chuť experimentovat i s odvážnějším líčením a doplňky, jděte do toho!

Isa Briones LobCubankite / Shutterstock.com

Isa Briones Lob

Isa Briones má v dnešní době docela oblíbený lob styl spojený s jemnými vlnami. Všimněte si, jak vlastně má přímku, která to všechno utváří, to znamená, že v tomto případě se rozhodli proti velkému vrstvení, prostě ohromující.

Krátký Bob Diane Krugerovémakarenkodenis / Shutterstock.com

Krátký Bob Diane Krugerové

Styl Diane Kruger je v tomto případě romantizovanou verzí klasického bobu. Špičky jejích vlasů se vlní dovnitř a dodávají měkčí tvary a boční část je dokonalým dotykem.

Cressida Bonas Natural Part LobCubankite / Shutterstock.com

Cressida Bonas Natural Part Lob

Ačkoli je kratší než některá z laloků, které zde máme, účes Cressidy Bonas je podle mě pro každého, kdo by vypadal báječně pro svou univerzálnost a neuvěřitelnou zvýrazňovací práci.

Feathery Short Fringe od Zoe ChaoDFree / Shutterstock.com

Zoe Chao’s Feathery Short Fringe

Líbí se mi, že Zoe Chao spárovala svůj bob s jemnými plážovými vlnami a trhanými krátkými třásněmi.

Vlnitý bob Laury HarrierovéBirdie+Thompson / Shutterstock.com

Vlnitý bob Laury Harrierové

Volné vlny a rovný bob Laury Harrier jsou sen! Tento účes vrhá správné světlo na její krásné rysy obličeje.

Vlnitý Bob Taylora MisiakaOvidiu2012 / Shutterstock.com

Vlnitý bob Taylor Misiaka

Roztomilý způsob, jak okořenit bob, je přidat nějaké boční vlásenky.

Bob Patricie Arquettes_bukley / Shutterstock.com

Bob Patricie Arquette

Mám pocit, že kdybyste se narodili kdykoli kolem 80. – 90. let, v určitém okamžiku jste jako dítě museli mít tento účes. ALE nyní je to vlastně vaše volba! Nechápali jsme, jak elegantní tento vzhled bude.

Bob Margot RobbieKathy Hutchins / Shutterstock.com

Bob Margot Robbie

Nemusíte vždy jít s rovnou boční částí, někdy je zakřivená ta správná cesta k udržení rovnováhy, kterou hledáte v objemu vlasů.

Stránka z knihy Margot Robbie vypadající nádherně v poměrně jednoduchém a nadčasovém účesu jako tento vrstvený bob.

Blondýnka Burr Crop od Cara DelevingneKathy Hutchins / Shutterstock.com

Blondýnka Burr Crop od Cara Delevingne

Plod Cary Delevingne je v podstatě praktický. Pokud jste si někdy nechali narůst vlasy, snili jste o tom, že je v určitém okamžiku budete stříhat, a zvlášť, když vám bude trvat věčnost, než si je vysušíte.

Pixie a Spiky Bangs Katy PerryDFree / Shutterstock.com

Pixie a Spiky Bangs Katy Perry

Katy Perry vypadá s tímto pixie účesem docela smradlavě a roztomile! Všimněte si, jak zpracovali nějakou texturu nahoře v diagonálních vrstvách pro trochu extra „oomph“.

Caesar Teyany Taylor bez rányJamie+Lamor / Shutterstock.com

Caesar Teyany Taylor bez rány

Účes Teyany Taylor je ten, díky kterému se díky své délce ráno velmi snadno připravíte.

Texturou Pixie od Kate HudsonKathy Hutchins / Shutterstock.com

Texturou Pixie od Kate Hudson

Textura zde pracuje s kontrastem v barvách vlasů s tmavší základnou a blond odlesky. Kate Hudson může určitě nosit pixie účes!

Blowout Bob a hlavní body Agyness DeynFotografická agentura Featureflash / Shutterstock.com

Agyness Deyn’s Blowout Bob and Highlights

Zajímavá kombinace technik zvýraznění zde na Agyness Deyn tím, že jsou pruhy silnější. Dlouhý bob je skvělý způsob, jak si udržet trochu délky, pokud nemůžete být přesvědčeni, že půjdete kratší.

Dlouhé rány Keiry KnightleyovéEverett Collection / Shutterstock.com

Keira Knightley’s Long Bangs

Stejně jako kombinace houby a zarostlého pixie, účes Keiry Knightley přinášíme přímo z nástěnných nálad pro inspiraci v polovině dvacátých let, protože si myslím, že se všichni shodneme, že tento neuvěřitelný vzhled je relevantní.

Zlatá plodina Milly JovovichKathy Hutchins / Shutterstock.com

Zlatá plodina Milly Jovovich

Oříznutí Milly Jovovichové, hodně podobné tomu, že si lalok svou délkou stěží kartáčuje ramena.

Kartáčované zadní kadeře Debi Mazars_bukley / Shutterstock.com

Kartáčované zadní kadeře Debi Mazar

Vzhled štětce je jednoduchý, ale rozhodně to nese spoustu elegance. Tento pohled zanechává kudrlinky vzadu nějakou hravost a já to miluji. Dává mi téměř parmicové vibrace!

Houbová plodina Meagan Goods_bukley / Shutterstock.com

Houbová plodina Meagan Goodové

Houba Meagan Good je elegantní a roztomilá v jednom. Odvážné doplňky mohou být klíčem k tomu, abyste s krátkým účesem přinesli na stůl trochu víc.

Úhlové rány a lob od Meny SuvariTinseltown / Shutterstock.com

Mena Suvari’s Angled Bangs and Lob

Všechno hranaté! Účes Meny Suvari zde není nic jiného než konzistentní a konzistence je vždy dobrý vzhled.

Pixie Shailene Woodleyovés_bukley / Shutterstock.com

Pixie Shailene Woodleyové

Pixie Shailene Woodleyové je na delší straně spektra, ale vypadá roztomile a kouzelně stejně, jak naznačuje styl.

Pixie Anne Hathawayovés_bukley / Shutterstock.com

Pixie Anne Hathawayové

Postoj Anne Hathawayové k pixie následuje po silnějším a delším okraji, dalo by se říci „příliš dlouhé“, než aby to byl klasický pixie, ale se svou silnou ofinou vypadá úžasně.

Malin Akerman's Double-Toned UndercutKathy Hutchins / Shutterstock.com

Malin Akerman’s Double-Toned Undercut

V určitém okamžiku v historii by byl tento podřezaný účes považován za extrémně kontroverzní pro ženu. Nejste rádi, že už tomu tak není?

Malin Akerman ji nosí se zvýrazněným topem a tmavšími stranami, které vypadají naprosto efektně.

Ztratit vlny Caitriony Balfevectoricon / Shutterstock.com

Ztratit vlny Caitriony Balfe

Řekli bychom, že mezi krátkými a středně dlouhými vlasy je u většiny lidí rozmazaná linie, proto zařazujeme úžasný dlouhý bob a volné vlny Caitriony Balfe.

Přidejte boční část, jako by to udělala tady, abyste se trochu více soustředili na nějaké lákavé vlny.

Texturovaná pixie Emmy Watsonovévonora / Shutterstock.com

Texturovaná pixie Emmy Watsonové

Miluji způsob, jakým Emma Watson šla a dostala pixie střih. Její ofina je krátká a jemná a její vzhled je základním znakem a určitě ví, jak ji nosit.

Karamelový čokoládový bob Evy LongoriaTinseltown / Shutterstock.com

Caramel Chocolate Bob Evy Longoria

Je těžké nezávidět nádherné barvě pleti Evy Longoria v kombinaci s perfektní karamelovou čokoládovou barvou vlasů. Skutečnost, že má narovnaný bob, je jen třešničkou na dortu.

Vypadá elegantně, vypadá na ni tajemně, super sexy!

Michelle Williams Curtain Bangs a Long BobDFree / Shutterstock.com

Michelle Williams Curtain Bangs a Long Bob

Tento dlouhý bob je nádherný a hloupý, ale moje oblíbená část tohoto konkrétního vzhledu Michelle William je záclonová opona. Nadýchané a ideální pro volné vlny.

JLos Long Bob a hlavní bodyTinseltown / Shutterstock.com

JLos Long Bob a hlavní body

Účes tak přímočarý jako dlouhý bob lze zcela změnit přidáním několika jemných prvků do mixu. Přesně to zde udělala Jennifer Lopez. Boční část, která dodává pocit bočního bangu, a to je poslední dotek nádherného účesu!

Lama Emama Roberts Middle PartKathy Hutchins / Shutterstock.com

Lama Emama Roberts Middle Part

Buďme upřímní, Gen-Z přichází v horkých trendech a vypadá to, že se rozhodli jít se střední částí. No, spíš přivést zpět. Tento trend osobně miluji, protože je to skvělý způsob, jak čistě zdůraznit vaše funkce.

Emma Roberts to neformálním způsobem spáruje s dlouhým bobem. Vypadá úchvatně, jako vždy.

Vlnitý dlouhý bob Gal GadotaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Vlnitý dlouhý bob Gal Gadota

Skutečnost, že se zdá, že většina lidí chodí se střední částí, nutně neznamená, že si musíte přestat rozdělovat vlasy na boku. Kratším sestřihům rozhodně prospěje extra drama, které vedlejší část přináší.

Gal Gadot nosí svůj dlouhý bob s několika volnými kudrlinami a vlnami, plus pěkně volumizovanou boční částí v mixu.

Houbová plodina Lary MullenovéCubankite / Shutterstock.com

Houbová plodina Lary Mullenové

Styl Lary Mullen je zde tak uhlazený a minimalistický a perfektně se hodí k této houbové plodině.

Pin-Back Bob Lucy BoyntonCubankite / Shutterstock.com

Pin-Back Bob Lucy Boynton

Bob Lucy Boynton je střižený k dokonalosti a moje oblíbená část o jejím vzhledu, kromě líčení, musí být způsob, jakým stylovala svůj bob. Přišpendlený zpět a se středovou částí. Super nóbl.

Layered Bob Elizabeth DebickiCubankite / Shutterstock.com

Layered Bob Elizabeth Debicki

Ne všechny boby musí dodržovat pravidla a oddělit se od klasiky je to, co dělá vrstvený bob tak cool. Účes Elizabeth Debicki na tomto účesu se představuje jako hravě elegantní.

Portia Freeman’s Angled Fringe a PixieCubankite / Shutterstock.com

Portia Freeman’s Angled Fringe a Pixie

Krátký účes Portie Freemana, který si zde vyberete, se nazývá pixie, ale všimnete si, jak jsou její ofina super krátká a někdy tak mírně šikmá? S takovými detaily můžete pracovat, abyste svému stylu dodali jedinečnost.

Balayage Bob Jamieho ChungaGa+Fullner / Shutterstock.com

Balayage Bob Jamieho Chunga

Toto je populární záběr na bob účes, dlouhý bob. Přidání zvýraznění balayage je skvělý způsob, jak okořenit rovný střih a Jamie Chung s ním vypadá báječně.

Úhlové krátké rány od Carey MulliganaJaguar PS / Shutterstock.com

Carey Mulligan’s Angled Short Bangs

Blonďatá pixie Carey Mulligan vypadá se svými krátkými trhanými rány super roztomile.

Hluboká boční část Lizzy CaplanBirdie+Thompson / Shutterstock.com

Hluboká boční část Lizzy Caplan

Jednoduchý a elegantní vzhled pro Lizzy Caplan. Dlouhý bob a taková hluboká boční část se v dnešní době moc nevidí, takže jsem tu, abych vám připomněl, jak dobře to vypadá.

Dlouhé rány Paz vega na PixieKathy Hutchins / Shutterstock.com

Paz vega’s Long Bangs on Pixie

Krátký sestřih jako pixie neznamená, že musíte být úplně super krátká. Pixie Paz Vega nechává nahoře nádherné dlouhé rány a objem. Nádherný!

Dlouhý bob Meny SuvariBirdie+Thompson / Shutterstock.com

Dlouhý bob Meny Suvari

Dlouhý bob Meny Suvari není přesně vrstvený, ale určitý objem byl rozhodně odstraněn z konečků vlasů. Pokud chcete získat podobný vzhled, požádejte svého stylistu o menší objem tipů.

Krátké oříznutí Mie Wasikowskés_bukley / Shutterstock.com

Krátká plodina Mie Wasikowské

Krátká úroda Mie Wasikowské má opravdu krátkou ombre práci od tmavě hnědé po blond. Pokud jste si tedy myslely, že s tak krátkým účesem nemůžete roztočit ombre, dvakrát si to rozmyslete.