Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

İspanyol yer karoları, alıcılar arasında en başarılı ve popüler seçeneklerden biridir. Banyolarda, mutfaklarda, koridorlarda sofistike Avrupa tarzının doğuşunda yer alırlar. Tasarımcıları ve diğer insanları onlara çeken nedir? Daha fazla ayrıntı makalenin devamında.

Bu makalenin içeriği:

Kaplama özellikleri

İspanyol seramik kaplamaları aşağıdakiler tarafından sevilir:

 • Dayanıklılık, mukavemet – bu tür özellikler, seramiklerin yapıldığı özel bir ateşleme kil plaka teknolojisi ile malzemeye verilir..
 • Yüksek veya düşük sıcaklıklara, neme karşı direnç – bu aynı zamanda özel ateşleme teknolojisinin büyük bir değeridir..
 • Pratiklik – boyutları, şekilleri yeni bir tasarım yaratır. banyolar ve mutfaklar evde.
 • Dayanıklılık – dış ortamdan gelen yıkıcı faktörlere karşı iyi direnci nedeniyle İspanyol seramik zeminler çökmez. Çatlamazlar, kararmazlar, solmazlar ve üzerlerine uygulanan çizim uzun süre yeni gibi görünür..
 • Estetik çekicilik – İspanyol seramik kaplamaları benzersiz bir Avrupa stili yaratır ve mağazanın çeşitli şekil ve renkleri vardır. Hepsi yetenekli ustaların zarif bir ustalıkla yürütülür..

Farklı sıcaklıklara dayanıklılık

Farklı sıcaklıklara dayanıklılık

İspanyol seramiklerinin ana rakibi İtalyan seramikleridir., ama kalite ve güzellikte onu geçemez. Üretimlerinde uzmanlar tarafından en çok beğenilen malzemeler alınır ve yeni teknolojiler iç mekanda yeni çözümler yaratır..

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: İç dekorasyon için Alçı Karolar: Canlı kendini ifade etme için 160+ Fotoğraf (taş, tuğla)

Seramik ocak

Duvarlar seramik plakalarla karşı karşıya, tavanlar, katlar, bu nedenle yapı malzemeleri ve onarım pazarında birçok farklı renk ve şekil satılmaktadır..

Dayanıklı ve dayanıklı malzeme

Dayanıklı ve dayanıklı malzeme

En temelleri şunlardır:

 • 15 * 15 santimetre kare – küçük kareler, çoğunlukla banyo duvarlarını süsler.
 • 20 * 20 santimetre kare – daha az sıklıkla duvarlarda kullanılan zemini, tavanı süslemek için kullanılan daha büyük kareler.
 • 20*50 santimetre kare – kare numunelerle birlikte banyo tasarımında yeni kullanılmaya başlayan dikdörtgenler genellikle duvarlara uygulanmaktadır..

Hem sade İspanyol seramik örnekleri hem de bunlara uygulanan çeşitli desen ve tasarımlar var. Bu iki karo türünün banyo tasarımında ustaca birleştirilmesi, sıra dışı ve benzersiz görünümünün yaratılmasına yardımcı olacaktır..

İspanyol fayansları - eskimeyen bir kriter

İspanyol fayansları – eskimeyen bir standart

Seramik karolar da ayrılır:
 • mat – ek kaplaması olmayan numuneler, bu nedenle güneş ışığını ve yapay ışığı yansıtmaz. Eksilerden, dışarıdan gelen olumsuz etkilere büyük ölçüde tepki verildiği not edilir..
 • Emaye – onları suyun, yüksek sıcaklıkların etkilerinden daha fazla koruyan ek bir emaye kaplamaya sahiptir. Emaye seramik karolar arasında parlak parlaklığa sahip ve onsuz örnekler de vardır..

Mat yüzeyler ışığı yansıtmaz

Mat yüzeyler ışığı yansıtmaz

Fayans yapma yöntemi de onları sınıflandırma kriterlerine göre ayırır.. Bu tür seramik örnekleri aşağıdaki isimlere sahiptir:

 • Toprak İspanyol Seramik Plakalar – üretimlerinin temeli, gözenekli bir malzeme olan topraktır. Plakalar aynı yapıya sahiptir ve sır ile renklendirilerek renk tonları aralığı verilir..
 • Majolica Güzel, parlak bir levhadır. Parlak emaye, birçok renkli boya ile kaplanmıştır..
 • Seramik granit (porselen taş) – yüksek sıcaklık seramikleri sınıfına aittir. Dayanıklı, darbeye dayanıklı, dayanıklı karolar arasında ilk sırada yer alır. Özelliklerinden dolayı banyo ve mutfaklarda zemin kaplaması olarak kullanılır. koridorlar.
 • pamuk – Banyoların zorlu koşullarına dayanabilmesi, orijinal haliyle kalabilmesi ile öne çıkan bir diğer levha. Gözenekli bir tabana ve mat bir yüzeye sahiptir.
 • Klinker – ayrıca genellikle yer döşemesi için kullanılır. Su geçirmez, yanmaz özellikleri ile ayırt edilir..

Buna olan talep her geçen gün artıyor.

Buna olan talep her geçen gün artıyor.

Sizin için ilginç olacak: İNCELEME: Mutfak Yer Karosu: 150’den Fazla Güzel Tasarım Sırrı Fotoğrafı

Mutfak için İspanyol döşeme levhası

Mutfak, yemeğin hazırlandığı yerdir, bu da çok fazla kirlilik olduğu anlamına gelir. Bu sorunun çözümü kolay temizlenip yıkanabilen ocaklardır. Hangisini seçmek daha iyidir? Seramik ürünlerdeki çeşitlilik çeşitliliği, farklı iç mekanlar yaratır. Alıcılar arasında popüler ve değerli olan kaplama seçenekleri aşağıda sunulmuştur..

Mozaik

Mozaik sadece favori bir çocuk oyunu değil, aynı zamanda banyo dekorasyonudur. Bir şeye odaklanmanıza veya odayı bölmenize izin veren küçük kare karolardan oluşan bir settir. bölgeler Eğer gerekliyse. Mozaik karoların renk paleti çeşitlidir – en açıktan en koyu tonlara. Başlıca avantajı, ulaşılması zor, karmaşık tasarımlı yerler tasarlamanıza izin vermesidir.. Aynı zamanda, seramik karolardan veya diğer malzemelerden yapılmış bir tasarıma mükemmel uyum sağlar..

Mozaiklerle vurguluyoruz

Mozaiklerle vurguluyoruz

renkli panel

Renkli paneller – tasarımda standart dışı, yeni çözümler arayan kişiler tarafından satın alındı. Panel, birlikte ayrı bir renk oluşturan ayrı renkli ve tek renkli plakalardan oluşturulmuştur. resim – tavanda, duvarlarda, zeminde. Döşemelerden şunları oluşturabilirsiniz:

 • Natürmortlar.
 • İnsanların, hayvanların portreleri.
 • Manzaralar.
 • Soyut çizimler.

Renkli panel şeklinde standart dışı çözümler

Renkli panel şeklinde standart dışı çözümler

TavsiyePaneli zeminin veya duvarın ortasına yerleştirmek veya tüm duvarı onunla süslemek en iyisidir. Panel renklerinin ve karoların geri kalanının bir arada olmasına dikkat ediyoruz..

Güzel bir banyo iç mekanı yaratmak için hem duvara hem de zemin kaplamasına aynı özeni göstermek gerekir. Üreticiler özel döşeme levhaları yaparlar. Yüksek mukavemet, şok direnci, dayanıklılık ile ayırt edilirler..

Patchwork tarzında dekore ediyoruz

Patchwork tarzında dekore ediyoruz

Zemin tasarım seçenekleri:

 • Duvar kaplamasının rengine uygun hafif pürüzlü numuneler.
 • Duvar kaplamasından farklı tonlarda farklı tonlarda kareler.
 • Duvardan farklı olarak farklı renklere de sahip olan dikdörtgen.
 • Farklı renk ve tonlarda kare, dikdörtgen elemanların kombinasyonu.
 • Farklı renk ve ebatlarda seramikten yapılmış renkli pano boyama.
 • Parke döşemeye benzer bir renge sahip seramik karolar.

Herkesin zevkine, cüzdanına göre pek çok örnek oluşturulur..

Çok fazla tasarım seçeneği var

Çok fazla tasarım seçeneği var

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Küçük Banyo Fayansları (150+ Tasarım Fotoğrafı): Stil ve Dekorun En İyi Kombinasyonu

Porselen taş levha

porselen taş – özellikle zemin kaplamalarının yapıldığı dayanıklı malzeme. Piyasada yüksek sıcaklık seramiklerini üretimde kullanan birkaç firma var..

Venedik

Venatto esas olarak sadece yer karosu yapar. Bir hammadde olarak, teknoloji uzmanları yüksek sıcaklıklı seramikleri seçiyorlar – porselen taş eşya. Bu tip seramik yer karoları için yapılmıştır çünkü en yüksek yoğunluğa, darbe direncine, yıkıcı çevresel etkilere karşı direnç, dayanıklılığa sahip malzemeleri ifade eder..

Darbeye dayanıklı, dayanıklı, yoğun malzeme

Darbeye dayanıklı, dayanıklı, yoğun malzeme

Banyo zeminlerine ek olarak, bu üreticinin basamakları döşenebilir.. Şirketin seramik karolarının renk paleti – pastel yumuşak renkler: bejden açık kahverengiye. Şirketin aşağıdaki koleksiyonlardan ilginç, parlak ve güzel örnekleri: “Beige Siena”, “Texture”, “Pulido”, “Carirbe” ve diğerleri.

pamesa

Şirketin üretiminin genişlemesine rağmen, halen seramik yer karosu üretimine odaklanmaktadır. Bu, ağırlıklı olarak porselen taştan yapılmış oldukları anlamına gelir.. Bu malzeme bilinen en dayanıklı malzemelerden biridir, zamanla yıpranmaz..

En Güçlü Pamesa - Yıllar geçtikçe yıpranmayacak

En Güçlü Pamesa – Yıllar geçtikçe yıpranmayacak

Seramik kararmaz, çatlamaz, ancak orijinal görünümünü uzun süre korur. Elemanlar aşağıdakiler altında üretilir:

 • Odun;
 • duvar halıları;
 • mermer;
 • ipek;
 • Odun.

Tüm hammaddeler yüksek kalitede olup, boya uygulama teknolojisi şirketin kurulduğu günden bu yana geliştirilmiştir. Malzemeler hem çevre hem de sağlık için güvenlidir.

Gri baskın renklerden biridir

Gri baskın renklerden biridir

Renkler arasında hakim:

göçmenler

Emigres, canlı bir banyo iç mekanı yaratmak isteyenler için yer ve duvar karoları üretiyor.. Çok yönlü renk koleksiyonu, beyaz, bej, gri ve parlak renkler gibi yatıştırıcı renkleri içerir:

Göçmenler - hem parlak hem de pasif tonlar hakim

Göçmenler – hem parlak hem de pasif tonlar hakim

Numuneler, güçlü ve dayanıklı bir malzeme olan porselen taş eşyadan yapılmıştır, bu nedenle onlarca yıl hizmet edeceklerdir. Testlerle defalarca doğrulanmış olan sıcağa, soğuğa, kuruluğa, neme iyi dayanırlar..

Şirketin ürettiği elemanlar, duvarda veya yerde renkli parlak paneller oluşturmanıza olanak tanır. Emigres, ürünlerini abartmadan ortalama bir fiyatla sunuyor. Sıra dışı ve güzeller arasında tasarımcılar “Madeira”, “Olite”, “Sineu”, “Lucca”, “Flandes” örneklerine dikkat ediyor..

Sıcağa ve soğuğa iyi dayanır

Sıcağa ve soğuğa iyi dayanır

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Mutfak Backsplash Çini (180+ Tasarım Fotoğrafı): Duvarlarınızı Canlandırmak İçin İpuçları

Odun sobası

Aşağıdaki İspanyol şirketleri, ahşap ve diğer doğal malzemelerin üretiminde yer almaktadır. firmalar:

rocersa

İspanya’dan Rocersa şirketi, kaplama malzemeleri pazarına çok çeşitli seramik karo koleksiyonları sağlıyor. Doğa severler için taş veya ahşap olarak stilize edilmiş örnekler üretilmektedir..

Klasikleri sevenler için pastel renklerde koleksiyonlar oluşturulmuştur. Rocersa, tasarımda modernliği sevenler için Art Nouveau ve Art Deco koleksiyonlarından, şık – antika ve Viktorya tasarımlarını sevenler için karolar üretiyor..

Pastel klasikleri sevenler için

Pastel klasikleri sevenler için

Rakiplerinden farklı olarak firma ürünlerini ucuza satmaktadır.NS. Ancak bu, malzemenin kalitesini ve dayanıklılığını etkilemez – ısıya ve neme başarıyla dayanırlar. Örnekler arasında “Stucco”, “Karizma”, “Sonsuzluk”, “Azahara”, “Pandora”, “Habitat” bulunmaktadır..

Oset

Oset, doğal malzemeye benzeyen seramik yer döşemeleri üreten bir diğer firmadır. Oset, çok yönlü renk yelpazesi ve yüksek kaliteli malzemeleri sayesinde kaplama malzemeleri pazarında ilk sıralarda yer almaktadır..

Oset kullanımı çok kaliteli bir malzemedir.

Oset kullanımı çok kaliteli bir malzemedir.

Banyoda “seramik parke”, “seramik taş eşya” ve “seramik ahşap zemin” oluşturmak için kullanılabilir. Firma imkansızı mümkün kılar. Numunelerini sadece kaliteli ve kanıtlanmış hammaddelerden yapan Oset, satışta rakipleri arasında lider konumdadır. Malzemenin bileşimi ayrıca hem değerli hem de yarı değerli taşlar, kristal ve cam içerir.. Benzersiz öğeler şu koleksiyonlara dahildir: “Antares”, “Cerler”, “Granito”, “Landes”, “Olympia”.

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Koridorda yerdeki fayanslar (245+ Fotoğraf) – Nasıl seçilir ve yerleştirilir? Modern ve güzel seçenekler

Diğer popüler İspanyol levha üreticileri

Bu İspanyol üreticiler, evinizin banyolarında, mutfaklarında ve koridorlarında benzersiz tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olacak..

maymun seramik

İspanyol şirketi APE Ceramica, ürünlerini “sizin için en iyisi” sloganıyla yaratıyor. Gerçekten de üretiminin seramik kaplamaları kalite, dayanıklılık ve renkli tasarım ile öne çıkıyor. APE Ceramica deniz, Yunan, bitki koleksiyonları yaratır ve klasik stili unutma.

Her döşemenin kalbinde, baskılar, boyalar, sıçramalar vb. ile süslenmiş beyaz bir arka plan bulunur.. Firmanın bir diğer önemli artısı da numunelerin yapıldığı malzemenin tamamen doğal ve çevre dostu olmasıdır. Bu, insanlara zarar vermediği ve çevreye zararlı maddeler yaymadığı anlamına gelir. En popüler koleksiyonlar arasında: “Black Jack”, “Abbey”, “Comfort”, “Click”, “Baltimore”.

APE Ceramica - doğal ve sürdürülebilir malzeme

APE Ceramica – doğal ve sürdürülebilir malzeme

Mutlak Keramik

Absolut Keramika, güzelliği ve kalitesi birçok alıcının kalbinde yankılanan pahalı koleksiyonlar sunar. İspanyol şirketi Absolut Keramika, seramik kaplamaların üretimine yönelik yaklaşımları sürekli olarak geliştirmektedir. Bu nedenle, 1996’dan beri (şirketin kurulduğu yıl), kaplama malzemeleri endüstrisinde kendinden emin bir lider konumdadırlar..

Şirketin özel teklifleri – sadece dairenin içini dekore etmek için değil, aynı zamanda evlerin cephe dekorasyonu için de numuneler yapıyorlar..

Levhalar tüm çizimleri gösteriyor – ustaca çizilmiş çaydanlıklar, çiçekler, manzaralar, natürmortlar. Markanın önde gelen ve ilgi çeken koleksiyonları Olives Fluor, Toledo, Tea, Masia, Fulham, Benfica, Bourgogne’dir..

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

Aparici

Seramik karo üretimi için Aparici, alışılmış klasik standartlardan ayrıldı, düzensiz dokulu bir renk yapısına sahip bir karo koleksiyonu sundu. Bu tür tasarımlar, banyoda sıra dışı, benzersiz bir iç mekan yaratmak isteyenler için uygundur..

Aparici, 50 yılı aşkın bir süredir piyasada olup, bu süre zarfında tüm dünyadaki alıcılardan tanınırlık kazanmıştır. Seramik üretimi için kullanılan hammaddeler kalite, dayanıklılık, çevre dostu olma, dayanıklılık açısından test edilir..

Düzensiz dokulu renk yapısına sahip Aparici

Düzensiz dokulu renk yapısına sahip Aparici

Fayans, daha sonra pürüzlendirilen beyaz kil pişirilerek yapılır.. Aparici, duvarlar, zeminler ve tavanlar için seramik karolar üretmektedir. Popüler koleksiyonlar: Imarble, Kingdom, Pashmina, Insignia, Moving, Legacy.

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Beyaz Fayanslar – Etkileyici tasarımlar yaratın. 300+ (Fotoğraf) İç kaplamalar

Maritima seramikleri

İspanyol Maritima Ceramics firması koleksiyonlarını özellikle denizi sevenler için yaratıyor. Fayans imalatında kullanılan ana renkler masmavi tonları, masmavi, saf beyazdır. Tüm karolar ışığı yansıtan, parlak bir etki veren özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır..

Deniz banyosu tasarımı oluşturmada temel olan standart kare plakalar için küçük dikdörtgen veya kare plakalar mevcuttur. Çeşitli şekil ve boyutlarda kabuklarla, dalgalarla, deniz yaşamıyla vb..

Fayanslar özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır.

Fayanslar özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır.

Tüm karolar fabrikalarda sıkı kontrol altında oluşturulur ve yakılır, dayanıklılık açısından test edilir, neme, yüksek sıcaklıklara maruz kalmaya dayanır. Favori müşteri koleksiyonları: “Maritima”, “Robinson”, “Rumbo Batalla”, “Rain”.

salon seramik

Saloni Ceramica, 1971’den beri ürünlerini kaplama malzemeleri pazarına sunan bir İspanyol şirketidir. Ayırt edici özelliği, örneklerin doğal kaplama malzemelerine benzeyecek şekilde stilize edilmesidir. Seramik plakalar taş, ahşap, çeşitli kumaşlar vb. Saloni Ceramica duvar ve zemin kaplamaları üretiyor.

Doğal kaplama malzemeleri için şekillendirme örnekleri

Doğal kaplama malzemeleri için şekillendirme örnekleri

Ana renk paleti sakin tonlardan oluşur – beyaz, kahverengi, gri vb. Doğal malzemelerin çevreye zararlı maddeler yaymaması, hayvan ve insan sağlığını etkilememesinin yanı sıra şirketin malzemeleri de güvenlidir, toksik değildir..

Tüm testleri, laboratuvar testlerini başarıyla geçerler. Talep edilen koleksiyonlar: “Arquitect”, “Atmosfera”, “Madeir”, “Bermeo”, “Diplomatik”.

Malzemeler insan sağlığını etkilemez

Malzemeler insan sağlığını etkilemez

Venüs

“Venüs” şirketinin, eski Yunan güzellik tanrıçasının onuruna adını almasına şaşmamalı. Buradaki karo tasarımları bohem, doğaüstü. Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir:

 • Beyaz;
 • açık pembe;
 • şeftali;
 • günlük.

Fayanslar, suni ve güneş ışığını yansıtan emaye ile kaplanmıştır. Duvar ve zemin kaplamalarına ek olarak Venus, ek element karoları üretir ve süsler. İç tasarıma çeşitlilik getiriyorlar.

Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir

Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir

Onlara çiçekler, bitkiler, soyutlamalar şeklinde ek çizimler uygulanır ve boyutlar ve şekiller standart kare plakalardan farklıdır.. Havadarlığına, renklerin hafifliğine rağmen firma tarafından üretilen seramikler güçlü, dayanıklı, ısıya ve neme karşı dayanıklıdır..

Sizin için ilginç olacak: İNCELEME: Kerama Marazzi Fayans (165+ Fotoğraf) – Dört Elementin Enerjisi

Mainzu

Mainzu, oryantal stile özel bir sevgisi olan tanınmış bir İspanyol şirketidir. Onlar gibi, Doğu’nun güzelliğine kayıtsız değilseniz, seramik karoları mükemmeldir..

Mat, parlak, kabartmalı, pürüzsüz numuneler farklı renklerde sunulmaktadır – beyaz, sütlü, şeftali, altın. Desenli her parça detaylı olarak işlenir, izlenir, bu Mainzu’nun gururu.

Doğu esintileri taşıyan Mainzu karoları

Doğu esintileri taşıyan Mainzu karoları

Yüksek kaliteli malzeme, dayanıklılık, darbe direnci, Aladdin’in sihirli lambasında olduğu gibi böyle bir iç mekanın içinde hissetmenizi sağlar. Mainzu çevre sorunlarına büyük önem verir, bu nedenle karoların yapıldığı hammaddeleri ve ayrıca zararlı madde içeriği için boyaları dikkatlice kontrol eder..

Sizin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Banyo fayans paneli seçenekleri: 185+ (Fotoğraf) Duvar seçenekleri

Cicogres

Şirket, hasılatının önemli bir kısmını üretim kabiliyetlerinin geliştirilmesi için gerçekleştirmektedir, bu nedenle Cicogres’in ürettiği karolar uygun fiyatlara sahiptir..

Cicogres - sakinlik ve rahatlık duygusu geliştirir

Cicogres – sakinlik ve rahatlık duygusu geliştirir

Bej, pastel renklerde çiçek süslemeleri ve çizimlerle mükemmel koleksiyonlar sunulmaktadır. Bu tabaklarla yapılan bir banyo veya mutfak tasarımı, huzur, ilham hissi uyandırır..

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgiyle. 240+ (Fotoğraf) mutfak, banyo, koridor için

VİDEO: İç mekandaki İspanyol fayansları

sonuçlar

Üreticinin çabaladığı ana şey, tüketiciye en kaliteli ürünü sunmaktır.. Bu nedenle üretiminde sağlam, dayanıklı malzemeler kullanır. Fayansların üzerindeki bitki resimleri, üretilen karoların çevre dostu ve güvenli olduğunu vurgulamaktadır. Tasarımcılar koleksiyonda kutlama yapıyor: “Arctic Wood”, “Patchwork”, “Memory”, “Parisien”, “Palladio”, vb..