Bir düğün için salonun ve masaların güzel dekorasyonu

Her çift, gününün benzersiz ve özgün olmasını ister, düğün için özgün tasarım, öne çıkmanın harika bir yolu olacaktır. Tüm yöntemler hakkında bilgi edinin ve size uygun olanı seçin. Daha fazla ayrıntı makalenin devamında.

Önemli temizleme stratejileri

Düğün töreni, özellikle bu günün sadece olayın kahramanları için değil, aynı zamanda davet edilen konuklar için de unutulmaz olmasını istediğiniz heyecan verici, sorumlu bir andır. Tatilin orijinal olmasına yardımcı olacak, diğerleri gibi değil, sıradışı düğün dekorasyonu, tam stilizasyon, aksan, detayların yardımıyla yerleştirilmiş.

Hepsi sadece en güzeli ve en iyisi

Hepsi sadece en güzeli ve en iyisi

Ne olacağı gençlerin tercihlerine bağlı. Üç ana dekorasyon yöntemi vardır, tam stilizasyon oldukça nadiren kullanılır, çünkü çok çaba gerektirir, ancak sonuç tüm beklentileri aşacaktır..

yazı gidiyor

yazı gidiyor

Daha yaygın bir strateji dekorasyon – kısmi stilizasyon, burada her şey yerleştirilmiş vurgularla oynanır, salonun ana unsurlarının süslendiği renk olabilir ve gelin ve misafirlerle birlikte damadın takımlarında aksesuar olarak bulunur.

Kısmi şekillendirme de iyi bir iş çıkarabilir.

Kısmi şekillendirme de iyi bir iş çıkarabilir.

Çiçeklerden balkabağına kadar herhangi bir dekor öğesini bir düğünün sembolü olarak oynayabilirsiniz, asıl şey onları doğru kullanmaktır. Geleneğin taraftarları için klasik bir tasarım stili var. Bu tarz oldukça çok yönlüdür, her mekana uygundur. Ancak böyle bir dekorasyonda bile kendi lezzetinizi ekleyebilirsiniz..

Tamamen stilize düğün

Bu düğün dekorasyon yöntemini seçtikten sonra, bunun çok fazla maddi ve fiziksel maliyet gerektireceği gerçeğine hazırlıklı olmalısınız, burada kendinizi hazırlamanız neredeyse imkansızdır, çok zaman ve sinir alacaktır. zaten sınırda. Kural olarak, işini bilen kendi profesyonel ekibine sahip bir uzmandan yardım istemek daha iyidir..

Tatil tasarımının klasik versiyonu

Tatil tasarımının klasik versiyonu

Çiftin sadece yaklaşan partinin temasını sorması gerekecek. Böyle bir düğünün tarzı çok farklı olabilir, sevilen bir filme, belirli bir halkın kültürüne ya da romantik bir deniz ortamına göre düzenlenen bir etkinlik olabilir. Ayrıca belirli bir zaman dilimini temel alarak, seçilen zamanın ruhuyla dolu bir kutlama düzenleyebilirsiniz..

Deniz temasının tarzı burada bile rakipsiz

Deniz temasının tarzı burada bile rakipsiz

Tek kelimeyle, stil seçiminde sorun olmayacak, her çift kendi beğenisine göre bir şeyler bulabilir. Böyle bir tasarım, yalnızca iç tasarımla sınırlı kalmamakla birlikte, mekan, eğlence, olayın ana kahramanlarının görüntüleri, misafirleri üzerinde çalışmak için özellikle etkili olacaktır. Örnek olarak, bir düğünün tasarımını düşünebilirsiniz – bir kış masalı.

Yılın herhangi bir zamanında bir kış masalı

Yılın herhangi bir zamanında bir kış masalı

Kış Masalı

Kışın bir düğün, özellikle kar yığınlarının, karla kaplı iğne yapraklı bitkilerin, şöminenin yanında rahat bir atmosferin olduğu şehir dışında yapılırsa, her zaman özel bir şekilde muhteşem bir olaydır. Bütün bunlar başlı başına özel bir tatil atmosferi yaratıyor..

Bir kış düğünü tasarımında beyaz ve soğuk tonlar hakimdir.

Bir kış düğünü tasarımında beyaz ve soğuk tonlar hakimdir.

Kural olarak, bir kış iç mekanında, kendi içlerinde kış sembolleri olan ve ruhu hoş bir sıcaklık ve konforla dolduran bu tür dekoratif unsurlar kullanılır. Bir ağaç kullanır, ladin dalları, kozalaklar, çiçek buketleri pamukla tamamlanır, her türlü kış meyvesi.

Kış düğün öğeleri

İç mekanda kullanılan her parça düğün için özel bir ruh hali oluşturuyor. Her şey birbiriyle uyum içinde açıkça seçilmelidir. Genel dekorasyonu gereksiz önemsemelerle aşırı yüklememek de önemlidir..

Pasta da dekore edilebilir

Pasta “kışın” da dekore edilebilir.

Bu öğelerin yardımıyla, kış büyüsüne dalmanın etkisini yaratabilirsiniz:

  • Daha önce de belirtildiği gibi, koniler, iğne yapraklı dallar, tam olarak ihtiyacınız olan atmosferi yaratmadan yapamayacağınız kış sembolüdür. Bu tür buketler, bir masanın yanı sıra bir düğün pastasını süslemek için kullanılabilir..
  • payetler. Böyle görünüşte önemsiz bir unsur, aksanları mükemmel bir şekilde vurgulayabilir. Yaprakları yerine yeni evlileri duş alabilirler veya misafirler için davetiye çalmak için kullanılabilirler..
  • Ahşap belki de en rahat malzemedir. Doğal kumaşlarla süslenmiş masif ahşap masa ve sandalyeler, genel iç mekana mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak ruh halini ve rahatlığı ayarlayacaktır. Ahşap testere kesimleri, her türlü plaka ve sehpa olarak harika bir ek olacaktır..
  • Mum olmadan rahatlık nedir? Onlar basitçe yeri doldurulamazlar, bir masayı, bir düğün kemerini süslemek için kullanılırlar ve tavandan özel şamdanlara asılırlar. Ve mumları çam iğneleri veya tarçın çubukları ile süslerseniz, salonun havası tarif edilemez bir aroma ile dolacak..
  • Kadife ve örgü unsurlar düğüne sadece konfor katmakla kalmayacak, aynı zamanda çevre dostu olacak. Kadife sandalyeleri süslemek için kullanılabilir, yün yumağı örneğin şöminenin yanına yerleştirilebilir ve örme ürünler konuklara hediyelik eşya olarak sunulabilir..
  • Pamuk kutlamaya hafiflik, hassasiyet katacak, hem masanın hem de tüm odanın dekorasyonu olarak, buketler halinde veya sadece çiçek salkımına sahip sepetler düzenleyerek yerleştirilebilir, tavandan asılabilir, herhangi bir varyasyonda görünecek olağan dışı.

Bir kış düğünü için bir bukette bile darbeler olabilir.

Bir kış düğünü için bir bukette bile darbeler olabilir.

Kısmi stil

İlkinden farklı olarak, düğün tasarımında daha popüler bir tarz, burada tasarım tam olarak düşünülmemiştir ve genel konsept, hem iç mekanda hem de görüntülerde vurgu oluşturan bir renk veya bir tür görüntü tarafından belirlenir. yeni evliler misafirlerle.

Sulu, meyveli düğün

Sulu, meyveli düğün

Çoğu zaman, bir çiftin seçimi bir renge düşer, ancak son zamanlarda meyve veya tatlı düğünler çok alakalı. Böylece, belirli bir meyve, çiçek veya başka herhangi bir sembol bir sembol görevi görür ve tüm tasarım bunun üzerine kuruludur. Nane renginde bir düğün dekorasyonu örneğine daha yakından bakalım..

Tasarıma sulu yeşil bir renk hakimdir

Tasarıma sulu yeşil bir renk hakimdir

nane düğünü

Nane rengi olarak adlandırılan renk, tatiline gençlik, hafiflik ve tazelik notları eklemek isteyenler için uygundur, rengin adından zaten o tazeliği ve ilhamı solumaktadır. Böyle bir tema için yılın en uygun zamanı ilkbahar veya yazdır..

Nane düğünü için dekor öğeleri

Nane düğünü için dekor öğeleri

Bu renk kendi içinde yeni bir yaşamla, değişikliklerin başlamasıyla bir ilişki taşır, bu nedenle bir düğünü kutlamak için en uygun olanıdır. Bu gölgeyi hafif, narin tonlarla birleştirmek iyidir, ancak daha fazla renk tonu düzenlemek istiyorsanız altın ekleyebilirsiniz..

Nane beyaz, bej ve krem ​​tonlarıyla iyi gider

Nane beyaz, bej ve krem ​​tonlarıyla iyi gider

Nane renklerinde bir düğünü süslemek için aşamalar halinde yaklaşılmalıdır..

Gelin ve damadın gelinlikleri

Gelinin görüntüsünde seçilen renkte ayakkabı, saç süsleri veya kemer kullanabilirsiniz. Elbise genellikle geleneksel olarak beyaz kalır. Ancak yumuşak nane rengi bir elbise giyerek yaramaz bir not ekleyebilirsiniz..

Gençlerin ve tanıkların görüntüsünde nane renginde öğeler de kullanabilirsiniz.

Gençlerin ve tanıkların görüntüsünde nane renginde öğeler de kullanabilirsiniz.

Damat takımında detaylar da oynanır, nane ile kravat veya papyon, kol düğmesi, çorap, yaka çiçeği yapabilirsiniz. Böylece, aksan yerleştiren çift çok uyumlu görünecek..

Damat ve nedime arkadaşları

Kız arkadaşlar için elbiseler, damadın arkadaşları için aynı renkte gömlekler giymeyi teklif edebilirsiniz. Ya da çift giyim konusunda ısrarcı olmak istemiyorsa, herkese aynı yaka çiçeği hazırlayabilirsiniz, bu da yakın arkadaşları genel kitleden ayıracaktır..

Tatil misafirleri de seçilen seçeneğe katılabilir

Tatil misafirleri de seçilen seçeneğe katılabilir

Misafir davetiyeleri

Bu renk davetleri narin, hafif yapacak, nane pastel renklerle güzel görünecek. Zarfları, uygun renkte bir kurdele veya konfeti, dekoratif mandal ve hayal gücünüzün size söylediği her şey gibi diğer yardımcı öğelerle bağlayarak orijinal bir şekilde oynatabilirsiniz..

Her davet ilginç bir şekilde çalınabilir.

Her davet ilginç bir şekilde çalınabilir.

Kutlamanın dekoru, fikirlere çok yer verir.

Nane renk şeması, özellikle hafif serinlik istediğiniz sıcak mevsimde özellikle iyi görünecek. Bu renk tek başına doğru havayı belirleyecektir. Mint rengi altın ve gümüş ile harika görünüyor.

Tüm misafirler için doğru havayı yaratıyoruz

Tüm misafirler için doğru havayı yaratıyoruz

Bu tür akıllı renkler, parlak, unutulmaz bir kutlamayı garanti eder. Dekoratif elemanlar şeritler, tül gibi hafif uçan kumaşlar olabilir, rüzgarda çırpınan dış mekanlarda özellikle iyi görüneceklerdir. Masa, sıra dışı bir masa örtüsü ve buna uygun tabaklarla dekore edilebilir..

Masanın ana ikramı bir düğün pastasıdır, ayrıca tüm kutlamanın gerçek bir incisi olacak olan tüm düğünün tonuyla süsleyebilirsiniz..

Nane renkli düğün pastası

Nane renkli düğün pastası

Nane rengi genellikle açık tonlarla tamamlanır, daha taze bir hassasiyet eklemek ister, genel düğün dekoruna daha fazla nane tonu eklemeye değer.

Klasik stil

Birçok çiftin stilize edilmiş bir düğün düzenleyerek öne çıkmaya, böylece kendileri ve arkadaşları için unutulmaz kılmaya çalışmasına rağmen, taraftarlar kalır. klasikler, ayrıca, hatırı sayılır sayıda.

Zamansız dekor yaratın

Zamansız dekor yaratın

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, stil evrensel olabilir, ancak uygulanmasında hiçbir şekilde aynı değildir. Klasik tarz özlüdür, rastgele nesneler yoktur, her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Ama önce ilk şeyler.

Yeri doldurulamaz klasik çiçekçilik

Yeri doldurulamaz klasik çiçekçilik

gelinin görüntüsü

Genellikle kırılgan, narin, uçan, porselen bebek gibi görünen kız, makyajı ve saçı kusursuz. Sevdiğinizin tutkusunu ve şehvetini size hatırlatacak ruj, doygun renk ile vurgulanan dudaklar yardımıyla incelik katabilirsiniz. Ve şık, iyi seçilmiş mücevherler kızın güzelliğini vurgulayacak.

Görüntüyü makyaj ve mücevherlerle tamamlıyoruz

Görüntüyü makyaj ve mücevherlerle tamamlıyoruz

Damadın, gelinin buketini oluşturmak için kullanılan bir çiçek yaka çiçeği ile süslenmiş, zengin koyu renklerde bir takım elbise giymesi daha iyidir..

Enfes servis

Klasik bir düğün için masa tasarımında gereksiz detaylar yoktur, burada sofra takımının kendisi bir dekor unsuru görevi görür. Oyma desenli zarif tabaklar mükemmeldir ve kristal bardaklar herhangi bir masayı süsleyecektir. Masayı sadece yemyeşil çiçek aranjmanları ve mumlar süslüyor. Lüks ek aksesuarlara ihtiyaç duymaz.

Her şey ölçülü olmalı

Her şey ölçülü olmalı

dikkat çiçekler

Kanon elbette güllerdir, ancak başkalarını da kullanabilirsiniz, asıl mesele her şeyin organik ve ciddi görünmesidir. Beyaz veya pastel tonlar, güller, zambaklar, şakayıklar ve diğer asil tomurcuklardan oluşan buketleri seçmek daha iyidir..

Asla çok fazla çiçek yoktur

Asla çok fazla çiçek yoktur

basımcılık

Misafir davetiyeleri ve oturma kartları çok sofistike görünmelidir. Bunun için hem sıcak hem de soğuk tonlarda yumuşak pastel renkler uygundur. Ve yazıtlar en iyi hat şeklinde yapılır..

Orijinal oturma planı

Orijinal oturma planı

Klasik tarzda rafine dekor, sadece aşık bir çift için değil, aynı zamanda kutlamanın konukları için de unutulmaz ve benzersiz olacak..

Modaya uygun düğün trendleri

Ana tema – doğayla çevrili romantizm, düğünlerin tasarımında lider konumda olmaya devam ediyor. Çevre dostu olmak da bu konuya değindi, insanlar kendileri için böylesine parlak, anlamlı bir gün, doğa ile birlik, sevinçlerini çevrelerine zarar vermeden çevrelerindeki dünyayla paylaşmak istiyorlar..

Bu yılın popüler pudralı ve tozlu tonları

Bu yılın popüler pudralı ve tozlu tonları

Kutlamanın en popüler stilleri:

1Boho veya ormanın peri masalı. Buradaki gelin orman perisini kişileştiriyor ve damat elbette yakışıklı bir prens. Her şey mümkün olduğunca doğal görünmelidir, doğal malzemelerden yapılmış çadırlar, fener şeklinde süslemeler, tarla buketleri ve rüzgar çanı. Boho Orman Perisi

Boho tarzı orman peri masalı

2Kırsal. Köyde bir düğün, burada aşırı şıklık ve acıma yoktur. Çayırların ve saman yığınlarının fonunda romantik manzaralar, pamuk ve ketenden doğal malzemelerin kullanımı. Bir kağıt fener çelenk ve buğday spikelet buketleri şeklinde süslemeler, bu rahat ve sıcak havayı getirecek her şey. İlginç rustik tarz - doğa bize yakın

İlginç rustik tarz – doğa bize yakın

3eko tarzı. Rustikten farklı olarak, sağlıklı ürünler yemek için kullanılır ve sadece canlı bitkilerden yapılan süslemeler. Eko stil - daha da taze çiçekler

Eko stil – daha da taze çiçekler

4retro tarzı uzun yıllar boyunca, çeşitli seçenekler sayesinde alaka düzeyini kaybetmedi. Buna geçmiş yılların film tarzındaki temalı düğünler de dahildir.. Olağandışı her şeyi sevenler için retro tarzı

Olağandışı her şeyi sevenler için retro tarzı

Bir düğün iki kişilik bir gündür ve tüm konuklar sadece güzel bir aşk hikayesine hayran kalmaya davet edilen seyircilerdir..

Bu iki kişilik bir gün ve parlak ve muhteşem olmalı.

Bu iki kişilik bir gün ve parlak ve muhteşem olmalı.

VİDEO: En güzel düğün için dekor seçimi