Twist copánky vypadají jednoduše nádherně, zvláště pokud jsou dobře stylizované a dobře udržované. Prohlášení o černých účesu, zkroucené copánky jsou chváleny nejen pro svůj neuvěřitelný vzhled, ale také jako ochranný účes pro černé ženy.

Černé vlasy se obvykle chlubí nádhernými cívkami. Nicméně, když hledáte způsoby, jak lépe chránit a upravovat vlasy, účesy s copánky jsou tou správnou cestou.

Pokud hledáte inspiraci pro úpravu černých vlasů, podívejte se na tyto účesy se zkroucenými copánky, které budou každému lichotit!

1. Classic Twist copánky

dlouhé senegalské zkroucené copánkyZdroj

Tlusté a podmanivé, tyto copánky vypadají nádherně, nechají volně plynout, shromážděné v culíku nebo zkroucené ve složitém updo. Nejlepší na takových dlouhých zkroucených copáncích je, že jsou lichotivé pro kohokoli. Je to perfektní černý účes, který nikdy nevyjde z módy.

2. Krásné copánky po ramena

zkroucené copánky po ramenaZdroj

Tenké splétané krabičky jsou stylové, snadno se udržují a je radost je vidět. Tento ochranný účes nejenže upoutá pohledy kohokoli v okolí, ale doplní jakýkoli outfit, od nóbl až po sportovní.

3. Twist Braids Fauxhawk

Mohawk S Cornrows a Senegalskými Twisty zkroutí copánkyZdroj

Mysleli jste si, že neexistuje mnoho univerzálnosti pro zkroucení copů? Zamyslete se znovu. Jedná se o fauxhawk vytvořený pomocí sady krásných a dlouhých copánků, které byly navinuty na temeni hlavy.

4. Big Twist copánky

velké tlusté spletené copánkyZdroj

Když říkáme velké, myslíme to vážně. Jsou tlusté a krásné, ale také neuvěřitelně dlouhé, což z nich dělá účes. Zatímco zkroucení je klasika, zvýrazněná barva vlasů je novým prvkem, který je třeba vyzkoušet.

5. Purple Ombre Twist copánky

Lanové copánky s purpurovými konci splétají copánkyZdroj

Přidání popové barvy do copánků je vždy dobrý nápad. Hlavní letošní trend je o netradičních barvách, tak co třeba pěkný fialový odstín podle vašeho výběru?

6. Účesy se senegalským twist copem

senegalské zkroucené copánkyZdroj

Nádherné zkroucené copánky v klasickém senegalském stylu, které lze nechat volně plynout a zkrotit pro formálnější vzhled. Přesto jsou stále zábavné a dostatečně univerzální, aby se mohly chlubit jinými účesy od elegantních a elegantních po ostré a výstřední.

7. Účes senegalských zákrutů

černé a červené senegalské zvratyZdroj

Tyto perfektně stylizované senegalské zákruty vypadají jednoduše luxusně. Přidejte akcentní barvu, která se nosí jako ozdoba, a máte úžasný účes, díky kterému budete vypadat výjimečně.

8. Drobný senegalský Twists Updo účes

updo senegalské zvratyZdroj

Senegalské zkroucené copánky, stejně jako většina ostatních zkroucených černých účesů, lze také dosáhnout tímto drobným kroucením. Vypadají elegantně a jemně. Shromážděné ve vysokém drdolu jsou tyto drobné zákruty nádherným pohledem.

9. Box Twists se středním uzlem

box copánky halfdoZdroj

Když hledáte uvolněný účes, jednoduše nasbírejte polovinu zákrutů ve volném drdolu. Je to uvolněný a ležérní účes, ideální pro sport v horkém letním dni.

10. Copánky s dlouhým kroucením

vínové zkroucené copánkyZdroj

Silné a dramatické, tyto dlouhé zákruty vypadají úžasně ve světlejší barvě, která dokonale doplňuje tón pleti. Udělejte si přestávku od volně splývajících copánků a vytvořte tento stylový vzhled.

11. Dlouhé copánky na blond vlasech

dlouhé blond zkroucené copánkyZdroj

Twist copánky nejsou vyhrazeny pouze pro brunety nebo netradiční barvy vlasů. Vypadají nádherně i na jemných blonďatých vlasech, ať už je to vaše přirozená barva vlasů nebo použijete vazbu.

12. Tlustá copánky s bandanou

Tlustý Twist copánky s bandanouZdroj

Přijměte účes, který je zábavný a ležérní, jako je tento působivý vysoký drdol se zkroucenými copánky. K zajištění použijte zábavný šátek v kontrastní barvě nebo sponky do vlasů a gumičky.

13. Copánky Blue Twist

modré zkroucené copánkyZdroj

Existuje několik způsobů, jak můžete sportovat s neonovou barvou. Můžete si barvit vlastní vlasy, nechat se splétat, používat prodlužování vlasů nebo, v dnešní době nejčastěji, příze.

14. Lob Twists

lob twist copánkyZdroj

Twisty jsou tak všestranné, že se dokonce hodí k účesu posledních několika let – bobu. To je například nádherný lob nebo dlouhý bob vytvořený ze zvratů.

15. Grey Peekaboo Highlights

Černé a šedé pletené přízeZdroj

Nejdůležitější vlastnosti Peekaboo jsou fantastickým způsobem, jak aktualizovat nebo vdechnout vašemu účesu nový život, aniž byste jej příliš měnili nebo za něj utráceli příliš mnoho peněz v případě, že máte rozpočet.

16. Účes na háčkování

háčkovaný účesZdroj

Odstín vínové krásně uháčkované v hustých dlouhých copáncích je přesně tím rozlišovacím tónem, který tento účes potřebuje. Důrazně doporučujeme používat také vlasové doplňky.

17. Čokoláda Highlights

zkroucené copánkyZdroj

Není třeba se zastavovat jen u jedné barvy vlasů, když můžete mít fantastické kombo, jako je tohle. Je to základ brunetových copánků se sadou čokoládově hnědých nahoře.

18. Pink Twist copánky

zkroucené copánkyZdroj

Když už mluvíme o barvách vlasů, jste připraveni přejít do růžova? To je bubblegum pink, abych byl přesnější, a tento přesný odstín můžete získat, pokud se rozhodnete pro zkroucené copánky vyrobené z příze.

19. Twist Hair Havana

dlouhé havanské zkroucené copánkyZdroj

Se zlatými pruhy sem a tam vás tyto dlouhé havanské zkroucené copánky zvou do světa snů. Tento účes, který těžce váží na jedné straně obličeje a volně proudí v zádech, je živý, svěží a energický.

20. Lovely Havana Twist in High Bun

havana twist vysoký drdolZdroj

Pro všechny ty zvláštní příležitosti ve vašem životě vyzkoušejte tento stylový vysoký drdol odhalující krásu havanských zkroucených copů zvýrazněných jemnou tmavou třešňovou notou.

21. Účes s copánky Banana Twist

zkroucené copánkyZdroj

Všestrannosti a kráse účesů se zkroucenými copánky opravdu nic neomezuje. Tento pletený účes se nazývá zkroucení banánů. Takové zábavné jméno dělá jen málo spravedlnosti pro složitou práci a ohromující výsledky.

22. Účesy s černým copem

elegantní zkroucené copánky updoZdroj

Těsné copánky a uhlazené vlasy se setkávají a vytvářejí módní updo, který vypadá neuvěřitelně elegantně. Můžete jej nosit na plesové noci, když jste čestná služka, nebo dokonce i když jste nevěsta sama.

23. Twist Copánky v nádherném vysokém drdolu

bílé zkroucené copánkyZdroj

Úžasná volba barev pro tyto zkroucené copánky uzavřené v dokonalém těsném vysokém drdolu. Drobné detaily módy dodávají účesu ostrou poznámku.

24. Hlavní zvraty zelených zvratů

Zelená a černá příze kroutí zkroucené copánkyZdroj

Objemné a podmanivé, tyto zelené pletené copánky mají sportovní nádech. Nenechte se však zmást. Mohou být zkrouceny, aby vytvořily další účesy během okamžiku, které zvýrazní jejich krásu.

25. Elegantní pletený účes

Nóbl šik hedvábné Twist updo splétané copánkyZdroj

Tento účes vyhrává hlavní cenu za jeden z nejkomplikovanějších a nejúžasnějších účesů typu copánky a také další body od nás za naprostou eleganci.

26. Účes Kinky Twists

výstřední copánkyZdroj

Tento krásný boční účes se špinavými zákrutami ohraničujícími obličej odhaluje univerzálnost výstředních copánků. Jak jsme již zmínili dříve, spolu s háčkovanými copánky a volnými copánky se tyto silné zákruty blíží přirozenému vzhledu.

27. Účes s krátkými zkroucenými copánky a výstředními copánky

zkroucené copánky krátký účesZdroj

Krátké účesy se zkroucenými copánky vypadají bohatě, svůdně a krásně. Krátké zákruty na boku jsou také sladké a hravé. To je skvělá poznámka.

28. Lesklé Twist copánky

lesklé copánkyZdroj

Dopřejte svým copánkům extra dávku při každém umytí vlasů trochou lesklého prostředku. může to být nějaký olej na vlasy nebo lak na vlasy, v závislosti na typu vlasů, které máte, nebo na vašich potřebách.

29. Half Done Twist copánky

napůl hotové splétané copánkyZdroj

Všimněte si uvolněného vzhledu tohoto účesu s copánky. Vypadá nádherně na všech typech vlasů. Stylizovaný jako napůl zkroucený napůl volný styl dává ještě hravější notu.

30. Marsala Twist Braids

marsala twist copánkyZdroj

Marsala je odstín fialové. Je sladká a chutná, což znamená, že vám poskytne celou řadu možností líčení, se kterými si můžete hrát. Přes den jděte na růžovou a na večery a noci ven na stříbro.

31. Roztomilé krátké háčkované copánky

Nubian Twists pletené účesy pro zkroucené copánky s krátkými vlasyZdroj

Další krásný účes s krátkými zkroucenými copánky. Milujeme přirozený tón a hravou notu tohoto bezplatného účesu se zkroucenými copánky, které si během chvilky získají vaše srdce.

32. Účes s dlouhými třešňovými háčkovanými copánky

vínové zkroucené copánkyZdroj

Nemůžete popřít přitažlivost těchto volně tekoucích, pestrobarevných, lákavých háčkovaných copů. Odvážného vzhledu je dosaženo také díky kontrastní tmavé višňové barvě.

33. Účesy s dlouhými zákrutami

polovina se zkroucenými copánkyZdroj

Senegalské copánky vypadají nejlépe, když jsou dlouhé, plné a silné. Tento účes vypadá přirozeně, ale složitě. Zlaté akcenty lichotí všem tónům pokožky a barvám očí.

34. Tenké blonďaté copánky

tenké blond zkroucené copánkyZdroj

Jsme prostě zamilovaní do těchto tenkých a elegantních copánků, které se dodávají ve dvou barvách – brunetce a blond. Přispívají k nádhernému a elegantnímu vzhledu, který je vždy připraven na selfie.

35. Marley Twist Braids

Marley Twist copánkyZdroj

Existuje mnoho verzí zkroucených copánků, které čekají, až je vyzkoušíte. Vše závisí na vašich osobních preferencích. Jedná se například o zvraty Marley stylizované do vysokého culíku.

36. Krásné Twist copánky

krásné zkroucené copánkyZdroj

Upravit zkroucené copánky není vždy snadné. Ale někdy jsou nejjednodušší řešení nejlepší. Tažením některých copánků na jednu stranu vytvořte ve vlasech hlubokou boční část.

37. Rovné vlasy Jeden lanový cop

pěkně zkroucené copánkyZdroj

Je to perfektní příklad toho, jak dobře lanové twisys fungují na rovných vlasech. Účes s přidanou luxusní poznámkou, kterou si můžete stočit kolem hlavy ve stylu Medusa.

38. Docela Twist copánky

háčkované copánky krátký účesZdroj

Účes, který se perfektně hodí jako svatební účes, formální účes nebo ležérní, hravý účes. Krátké copánky se snadno nosí a navíc jsou neuvěřitelně krásné na pohled.

39. Moderní zvraty

nádherné zkroucené copánkyZdroj

Absolutně milujeme, jak byla tato myšlenka stylizována. Béžové blonďaté zvraty rozehrávají robustní zlatý náhrdelník, díky kterému luxusně září.

40. České copánky a přírodní kadeře

zkroucené copánky a účes s volnými vlasyZdroj

Hledáte osvěžující, bohémský účes na sport v létě? Styly Twist Braid zakončené přírodními cívkami jsou tou správnou cestou. Umístěte si je na čelo, aby vypadaly spíše jako hippie.

41. Butterbeer Blonde Twists

butterbeer blond twist copánkyZdroj

Butterbeer je odstín blond, který pomalu ovládá kadeřnický svět. Termín byl vypůjčen ze světa Harryho Pottera a popisuje sladký nápoj, který měli v Prasinkách.

42. Háčkované copánky Deep Twist

Golden Blonde Senegalese Twist copánkyZdroj

Hluboké zákruty smíchané s háčkovanými copánky vykreslují tento úžasně sladce vypadající účes. Velmi vysoký culík dodá tomuto jedinečnému účesu ještě větší objem.

43. Senegalské zvraty v rybích copech

spletené spletené copánkyZdroj

Pokud už klasické zkroucené copánky nepřestřihávají, zkuste zkombinovat dva styly zkroucení pro svěží a energický vzhled. Senegalské zkroucené copánky a copánky z rybího chvostu spolu vypadají úchvatně.

44. Roztomilý krátký pletený účes

středně senegalské zkroucené copánkyZdroj

Krátké senegalské zkroucené copánky jsou perfektním způsobem, jak přidat účesu určitý objem a strukturu. Tyhle jsou dlouhé po ramena a vypadají úchvatně a elegantně.

45. Afro Twist copánky

copánky zkroutí copánkyZdroj

Tyto roztomilé afro zkroucené copánky připomínající výstřední copánky jsou přirozeným ochranným účesem. Po stranách jsou připnuté na temeni a mají ostrou, ale elegantní notu.

46. ​​Účesy z přírodních copánků pro dlouhé vlasy

ochranný účes pro černé vlasy zkroucené copánkyZdroj

Tyto tlusté senegalské copánky zakončené odepnutými konci představují jednoduchý, uvolněný účes, se kterým můžete sportovat po celý den. Pokud používáte prodlužování vlasů, můžete přidat libovolnou délku.

47. Roztomilý přirozený vzhled: Fialové krátké háčkované copánky

fialové zkroucené copánkyZdroj

Odhoďte zámky pro tyto úžasné háčkované copánky. Silné a objemné, dodávají hravou poznámku přirozenému účesu díky krásné barvě duhovky, která patří do fialové rodiny.

48. Cinnamon Brown Twists

copánky se skořicíZdroj

To je další účes, který rozhodně vyhrává stylové kredity za složitost zvratů a copů. Milujeme také barvu, která je ohromující a lesklá skořicově hnědá.

49. Updo se senegalskými zkroucenými prýmky

Half Updo For Senegalese Twists smetl twist copánkyZdroj

Sofistikovaná textura vykreslená hrou krásné brunetové barvy vlasů a senegalských zkroucených copů. Krásný dámský účes s přidanou výhodou sportovních ochranných funkcí pro vaše přirozené vlasy.

50. Jednoduché tenké Marley copánky

tenké marley copánkyZdroj

Marley copánky jsou ochrannou známkou černého účesu. Jednoduché nebo stylizované do updo, culíku nebo vysokého drdolu, tenké copánky Marley mohou vypadat jak elegantně, tak super ležérně, v závislosti na vašich stylingových potřebách.

51. Malé senegalské zvraty

Malé senegalské zákruty zkroutí copánkyZdroj

Zde je krásná a ležérní zkroucená koruna umístěná přímo vpředu. Toto je jeden z nejlepších plážových účesů, takže se ho nebojte na dovolené používat co nejvíce.

52. Kovové doplňky do vlasů

zlaté pletené příčeskyZdroj

Tmavé vlasy s kovovými akcenty vypadají úžasně stylizované v těchto upnutých copáncích. Pokud jde o kovové doplňky pro vaše vlasy, říkáme, že čím jsou větší, tím budete šťastnější.

53. Účes s kovovými manžetami pro dlouhé copánky

dlouhé zkroucené copánkyZdroj

Jedna z nejlepších věcí na luxusních černých vlasech je skutečnost, že vynikne jakýkoli detail v kontrastní barvě nebo materiálu. Tyto kovové manžety představené v krabičkových copáncích jsou úžasným stylovým prvkem, který si můžete vyzkoušet pro odvážný vzhled.

54. Zdobené Twist copánky

zdobené zkroucené copánkyZdroj

Twist copánky vypadají úžasně na jakémkoli typu vlasů a jakékoli barvě vlasů. Zvláště pokud jsou barvy vybrány tak, aby doplňovaly tón pleti a rysy obličeje. Milujeme výběr řetězce zlaté hlavy.

55. Složité Havana Braids Halfdo

Složité havanské zkroucené copánkyZdroj

Pokud jde o styl zkroucení copů, vaší kreativitě se meze nekladou. Tento účes s nádhernými havanskými copánky ve fantastické tmavé třešňové barvě je tu, aby to dokázal.

56. Vysoké drdoly do vlasů

kroutí vysoký drdolZdroj

Marley copánky působivých délek jsou spojeny v nadměrně vysoký drdol. Body navíc za styl získávají dlouhé copánky, které jako by se navíjely navždy.

57. Loose Twist vysoký a objemný drdol

volné zkroucené copánkyZdroj

Oznamte prosím správné stylingové autority, protože jsme našli perfektní ležérní účes se zvraty, když jdete do kanceláře. Už žádné starosti a stres!

58. Účesy s elegantními copánky

elegantní zkroucené copánkyZdroj

Hledáte něco elegantnějšího? Vyberte si tyto elegantní a efektivní zvraty pro přidanou sofistikovanou poznámku. Tento účes můžete dokonce nosit na vlastní svatbě.

59. Ploché zákruty červené až hnědé

ploché zkroucené copánkyZdroj

Tento jednoduchý účes vypadá na každém pozoruhodně. Jeden z nejsportovnějších černých účesů, je také považován za jeden z nejvšestrannějších. S tak krásnými copánky si to můžete sami vyzkoušet.

60. Copánky ve zpackaném drdolu

chaotický twist copánkyZdroj

Rozcuchané účesy je vždy radost nosit, ať už pracujete nebo si jen užíváte brunch se svými přáteli. A když máte zvraty, je to ještě jednodušší!

61. Top Knot with Twists

top uzel kroucení copánkyZdroj

Horní uzel je velmi jednoduchý a neformální pouliční styl. Každé ráno to můžete vybičovat, když se chystáte vyjít ze dveří, a garantujeme vám, že budete stále nejhezčí dívkou ve vašem bloku.

62. Vápno zelené zvraty

limetkově zelené zkroucené copánkyZdroj

Kyselé barvy jsou jednou z nejkrásnějších variací netradičního barevného trendu. Díky nim vypadáte jako superhrdinka z komiksů. Je to limetkově zelená, která díky zvratům vypadá ještě chladněji.

63. Olivově zelené copánky

olivově zelené zkroucené copánkyZdroj

Pokud dáváte přednost něčemu trochu tmavšímu, můžete vždy zkusit olivově zelenou. Má nádherný středomořský nádech, který můžete ještě dále kultivovat pomocí správných doplňků a módních možností.

64. Měděné copánky Halfdo

měděné kroucené copánkyZdroj

Měď je krásná barva vlasů, která z hlediska preferencí nahrazovala nahrazené růžové zlato, což je výkon, který nikdo nepovažoval za možný. Skvělé na tom je, že lichotí všem typům pokožky i každé barvě očí, na kterou si vzpomenete.

65. Purpurové copánky

purpurové spletené copánkyZdroj

Hledáte růžovou barvu vlasů, ale ne tak docela? Pak se setkejte s purpurovou, odpovědí na všechny vaše sny! Vytváří vzhled 90. let, zvláště když je spárován s příslušenstvím z tohoto desetiletí.

Připraveni změnit svůj vzhled?

Twist copánky jsou ochranné černé účesy, které si osvojily módy všude. Jsou také roztomilé a hravé, elegantní a formální a jsou vynikajícím stylem, který si vás všimne.

Dejte nám vědět v sekci komentáře níže, který z nich byl váš oblíbený styl!