Kızın odasında neon orijinal plastik mobilyalar

Kızın odasında neon orijinal plastik mobilyalar

Çocuk odası, herhangi bir çocuğun hayatında önemli bir rol oynar. Aynı zamanda kız büyüdükçe ve değiştikçe odası da değişmelidir çünkü her yaşta çocuğun farklı ihtiyaçları vardır. Fidanlıktaki mobilyalar ne olmalı ve nasıl yenilenmelidir? Bir genç odasından üç yaşında bir kız için bir kreş arasındaki fark nedir??

Fidanlıkta yaratıcılık için köşe

Çocuk odasında yaratıcılık köşesi

Farklı yaşlardaki çocuklar için mobilyalar

Ebeveynler, tercihlerine göre 3-5 yaş altı çocuklar için odalar düzenler. Daha büyük bir yaşta, kızınızın fikrini dinlemek zorunda kalacaksınız. Peki kreşteki mobilyalar her yaşa göre nasıl olmalı??

Geniş çocuk odasında özel uyku alanı

Geniş çocuk odasında özel uyku alanı

Soğuk renklerle dekore edilmiş bir kız için çocuk odası

Soğuk renklerle dekore edilmiş kız odası

17

0-3 yaş arası kızlar için

rahat ve güvenli mobilyalara sahip rahat bir odaya ihtiyacınız var. Odadaki ana öğe bir bebek karyolası. Sallanan ayaklı bir beşik, oyun parkı, beşik veya beşik veya 5-8 yaşına kadar bir çocuğa hizmet edecek olan “büyüme için” sıradan bir beşik olabilir. Masal temalı yumuşak renklerde bir çocuk odası için, beşik güzel kurdeleler veya havadar dekoratif bir gölgelik ile dekore edilebilir..

Eşit derecede önemli bir kısım, çocuk çekmecesi ve değişen bir masadır. Bebek doğduğu andan itibaren bir yerde saklanması gereken birçok şey vardır. Ve hiçbir anne alt değiştirme masası olmadan yapamaz. Bebek için tüm mobilyalar doğal yüksek kaliteli malzemelerden yapılmalı ve çocuğun yakında diş çıkaracağı gerçeğini düşünmelisiniz, bu nedenle odada küçük tehlikeli parçalar olmamalıdır. Bir süre sonra çocuk oturmayı öğrenecek, bu da mama sandalyesine ihtiyacı olacağı anlamına geliyor – bu, bebeğin anne ve baba ile aynı masada yemek yemesine izin verecek.

3 ila 6 yaş arası kızlar

açık hava oyunları için daha fazla alana ihtiyaç duyar. Beşik, çekmeceler, gardıroplar ve hatta bir çalışma masası içeren bir dönüştürme seti ile değiştirilebilir. Okula hazırlanmak hemen köşede, bu nedenle bir yazı masası ve sırtınızı doğru pozisyonda tutmak için iyi bir sandalye çok önemlidir. Belki de bu yaşta çocuğun fikrini dinlemeye ve onunla mobilya seçmeye değer. Bu yaştaki kızlar için çocuk odaları genellikle en sevdikleri masal, film veya çizgi film tarzında dekore edilmiştir. Mobilya, odanın genel havasını desteklemelidir..

16

7-11-12 yaş arası kız

öğrenmene yardımcı olacak bir odaya ihtiyacın var. Bu yaşta yetişkin bir yatağa geçmek oldukça mümkündür, iyi bir yatağı unutmayınız. Yazı masası, bilgisayar ve sandalye, odada çok önemli öğeler olmaya devam ediyor. Çalışma alanındaki iyi aydınlatmayı unutmayın – bu, çocuğun gözlerini olası sorunlardan koruyacaktır..

Bu yaştaki kızlar güzellik ve moda ile ilgilenmeye başlıyor, bu nedenle odada aynalı büyük bir gardırop ve kozmetik ve diğer önemsiz şeyler için bir tuvalet masası olmalıdır. Daha büyük kızlar odayı kendi ilgi alanlarına göre tasarlamalıdır..

Model Karakteristik Tasarımı
Çatı katı yatak Astra 9 V6

Satın almak

12 190 rbl.

Boyutlar (GxDxY): 163x99x90 cm; Uyuma yeri: 160×80 cm; Malzeme: sunta; Yatak dahil değildir
Çocuk KSYUSHA 1

Satın almak

32 744 ovmak.

Üretici: Lerom; Yükseklik: 217 cm; Malzeme: sunta, MDF; Uyuma yeri: 90×190 cm; Komple set: şiltesiz; Bileşimin bileşimi: TB823, ST103, ShK119, KR113, AN803, ShK802
Çocuk duvarı Masal-10

Satın almak

26.500 RUB.

Kaba ölçüler: 190x70x200 cm; Uyuma yeri: 190×70 cm; Kasa: lamine sunta; Cephe: lamine sunta, fotoğraf baskısı
Çocuk duvarı OMEGA 7

Satın almak

18 480 rbl.

Kaba ölçüler: 195x295x48 cm; Kasa: lamine sunta; Cephe: lamine sunta; Komple set: Yatak, gardırop, asma raflar, yatak kutuları; Uyuma yeri: 80×190 cm
Çatı katı yatak Legend 2 (raflarla birlikte komple set 4)

Satın almak

16 050 ovmak.

Kaba ölçüler: 221x109x83 cm; Uyuma yeri: 160×80 cm; Malzeme: sunta
Çocuk duvarı Asya BMS

Satın almak

20 433 rbl.

Kaba ölçüler: 290x180x50 cm; Çocuk odası ekipmanları: gardırop 70×180 (h) x50, üst yapılı masa 110×170 (h) x50 / 38, sütun 37×160 (h) x38, raf 70×150 (h) x38; Cepheler: lamine sunta; Gövde: lamine sunta
Çocuk duvarı Glory 1 BMS

Satın almak

22 869 rbl.

Kaba ölçüler: 310x190x50 cm; Komple set: Gardırop 90x190x52 cm, çalışma masası: 130x75x60 cm, kitaplık: 90x130x42 cm; Gövde malzemesi: lamine sunta; Cephe malzemesi: MDF
Çocuk Duvar Seti-3

Satın almak

21 650 rbl.

Öğelere göre boyutlar: yatak 194x85x84 cm, şifonyer 70x83x42 cm, köşe dolabı 72 / 72x220x42 cm, çekmeceli sütun 40x220x42 cm, yazı masası 120x75x50 cm, masanın üstünde asma kat 120x35x32 cm, kitaplık 80x220x42 cm, panoramik 60x70x2 cm; Gövde malzemesi: lamine sunta; Cephe malzemesi: lamine sunta, MDF çerçeve, cam; Komple set: şilte ile
Çocuk duvarı Pamuk Prenses

Satın almak

16 700 rbl.

Kaba ölçüler: 3640x200x840 cm; Öğelere göre boyutlar: 80x200x50 cm elbise için gardırop, 90x80x50 cm bilgisayar masası, 193x70x84 cm yatak, asma kat 193x40x30 cm; Gövde malzemesi: lamine sunta; Cephe malzemesi: lamine sunta, MDF çerçeve; Komple set: şilte ile
Çocuk duvarı Sprint 6

Satın almak

15.000 ruble.

Kaba ölçüler: 280x210x42 cm; Cephe malzemesi: lamine sunta; Gövde malzemesi: lamine sunta; Eksiksiz kulaklık seti: Köşe elemanı, yatak; Raf tipi: Karışık tip; Kanat tipi: Geri çekilebilir, Salıncak

16

Kızlar için çocuk dolabı mobilyaları: özellikleri ve fotoğraf seçenekleri

Tüm ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli şey güvenliktir. Çocuk mobilyalarında keskin köşeler olmamalıdır. Tahtadan yapılmışsa, iyice parlatılmalı, tamamen pürüzsüz olmalıdır. Beşik, güçlü ve kaliteli malzemeden yapılmalıdır: Çocuğun dişleri kesilmeye başladığında, eldeki her şeyi kemirmeye başlayacaktır..

Tavsiye! Doğal ahşap en uygunudur – ceviz, dişbudak, kayın, sadece herhangi bir iç mekanla mükemmel uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çocuk için kesinlikle güvenlidir..

Antika doğal ahşap dolap pembe bir duvara karşı etkileyici görünüyor

Antika doğal ahşap dolap pembe bir duvara karşı etkileyici görünüyor

Bir çocuk odasının tasarımını dekore etmek için sıcak tonları seçmek daha iyidir.

Bir çocuk odasının tasarımını dekore etmek için sıcak tonları seçmek daha iyidir.

Önemli! Çocuk mobilyalarının yapıldığı malzeme sentetik kökenli veya boyalı ise, satıcıya malların uygunluk belgelerini kontrol etmelisiniz. Ucuz Çin plastik mobilyaları çocuklarda alerjiye neden olabilir.

Bir kız için yatak seçerken, kaliteli bir yatağın ne kadar önemli olduğunu hatırlamalısınız. Büyüyen bir vücut için geceleri ortopedik sert bir şilte üzerinde dinlenmek son derece önemlidir, bu da omurga eğriliğinin gelişmesini önlemeye yardımcı olacaktır..

Duvarı boyamak, iç mekanı daha konforlu hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Duvar resmi, iç mekanı daha konforlu hale getirecek

Kız kardeşler için çift kişilik yatak, çocuk odasında önemli ölçüde yer tasarrufu sağlayabilir

Kız kardeşler için çift kişilik yatak, çocuk odasında önemli ölçüde yer tasarrufu sağlayabilir

16

Çocuk mobilyalarının pratikliği eşit derecede önemli bir rol oynar. Bir çocuğun hayatının ilk yıllarında, bu kalite ebeveynler tarafından takdir edilecektir. Bebeği beslemek için çıkarmanın kolay olduğu rahat bir yatak, birçok saklama kutusu olan bir şifonyer, hafif ve pratik bir alt değiştirme masası – genç ebeveynlerin ihtiyacı olan budur. Dönüştürme mobilyaları genellikle çocuk odalarında kullanılır ve bu çok uygundur. Birincisi, çocuk hızla büyüdüğü için ve ikincisi, odada gerekli tüm şeyler için her zaman yeterli alan olmadığı için.

Sağlıklı! Bir erkek odası için çocuk mobilyaları – mobilya seçimi, mobilya tasarımı, nasıl doğru bir şekilde donatılacağı

Çocuk yatak odasında rahat, fonksiyonel ve yerden tasarruf sağlayan çocuk mobilyaları

Çocuğun yatak odasında rahat, fonksiyonel ve yerden tasarruf sağlayan mobilyalar

İskandinav tasarımında çok sevilen sade dekor, çocuk odasına rahatlık ve sıcaklık katacak.

Basit İskandinav tarzı dekor, çocuk odasına rahatlık ve sıcaklık katacak

Eski püskü şık unsurlarla küçük hanımın odası

Eski püskü şık unsurlarla küçük hanımın odası

16

Tavsiye! Dönüştürme yatağı, çocuk odasında mükemmel bir şekilde yerden tasarruf sağlar. Farklı konfigürasyonlar vardır: iki çocuk için bir ranza, bir masa ve hatta bir gardırop ile.

17