Dlouhé vlasy se staly oblíbenými u chlapců a existuje mnoho způsobů, jak pěstovat, stříhat a upravovat delší účesy. Některé dlouhé styly jsou inspirovány nejnovějšími novými vlasovými trendy pro moderní vzhled, zatímco jiné jsou klasické střihy, které stále vypadají cool a stylově. Ať už máte vlnité, rovné, husté nebo kudrnaté vlasy, můžete si vybrat z řady dlouhých účesů, které vyhovují vašemu stylu a osobnosti. Abychom vás inspirovali trendy střihy a styly, sestavili jsme nejlepší dlouhé účesy pro chlapce, které si můžete pořídit právě teď. Od ofiny a bobů po chundelaté a přirozeně vypadající vrstvy, vaše děti budou milovat tyto dokonalé chlapecké účesy pro dlouhé vlasy.

Chlapci dlouhé účesy

Účesy pro chlapce s dlouhými vlasy

Pánský drdol

Skutečnost, že mužská buchta je nadále vidět, je důkazem její stálé síly. Styly man drdolu, které již nejsou považovány za výstřelek, skvěle fungují pro chlapce a kluky, kteří chtějí jednoduchý, ale trendový způsob, jak rozhýbat dlouhé vlasy. Mužský drdol je podobný hornímu uzlu, ale tento dlouhý účes je obvykle nastaven dále vzadu.

Zatímco horní uzel často přichází s vybledlými, podřezanými nebo oholenými stranami s dlouhými vlasy nahoře, které jsou svázány do uzlu, mužský drdol je dosažen s delšími vlasy, které jsou drženy v drdolu vzadu. Tento účes je skvělý pro děti, které chtějí obejmout své dlouhé rovné vlasy, ale někdy je chtějí mít mimo obličej.

Boys Man Bun

Top Knot

Pokud chce váš chlapec zkusit něco odvážného, ​​nechejte si narůst vlasy a jděte do horního uzlu. Horní uzel přišel na scénu přibližně ve stejnou dobu jako mužská buchta, ale už si neužil stejné pokračování. Zatímco horní uzel je nápadně podobný culíku, rozdíl je v umístění kravaty a často vybledlých, podříznutých nebo oholených stranách..

Vysoký horní uzel pro chlapce

Malým chlapcům a dospívajícím chlapcům bude muset narůst hodně vlasů a poté zkrátit boky nebo pomalu narůst jen na vrchol, přičemž zachovat kratší strany. Jakmile budete mít nahoře dostatek vlasů, shromážděte je do uzlu na koruně a pomocí kravaty na vlasy je držte na místě.

Nejlepší uzel pro chlapce

Dlouhé vlnité vlasy

Dlouhé vlnité účesy nabízejí stylový vzhled se spoustou charakteru, což znamená, že vlnité vlasy vašeho chlapce lze stříhat a upravovat mnoha různými způsoby. Při rozcuchaných a stylově rozcuchaných přírodních vlnách jsou vlnité účesy nenáročné na údržbu a hezké. Tento styl, který je ideální pro chlapce s přirozenou strukturou vlasů, bude vypadat skvěle bez velkého úsilí.

Dlouhé vlnité chlapecké vlasy

Silný středně dlouhý účes

Dostat husté vlasy, aby vyrostly do střední délky, může být obtížné, ale stojí to za to. Tento střih se bude hodit k oživení 70. let, které je v současné době populární. Účes udělejte středně dlouhý s určitou texturou a trhaností, aby vypadal mladě a hravě.

Silný středně dlouhý účes pro chlapce

Dlouhé vlasy s ofinou

Bob je skvělý vzhled pro děti se středně dlouhými až delšími rovnými vlasy. Ofina na tomto střihu pomáhá orámovat obličej, což funguje obzvláště dobře u kulatých obličejů. Tento střih funguje nejlépe, když jsou ofina účelově neudržovaná. Tím se zabrání tomu, aby účes vypadal příliš upraveně.

Chlapci dlouhé vlasy s ofinou

Délka brady s dlouhými třesky

Pokud vaše dítě nechce příliš mnoho povyku s vlasy a nerad se nechává ostříhat, zkuste mu nechat narůst vlasy, až bude mít délku brady a ofina bude dostatečně dlouhá na to, aby se dala přehnat do strany. Tento styl je nenáročný na údržbu.

Dlouhé vlasy s dlouhými třesky pro chlapce

Dlouhé kudrnaté vlasy

Pokud máte dlouhé kudrnaté vlasy, ale nevíte, jak je upravit, proč nenechat svůj účes jednoduše přirozeně plynout. Jako jeden z nejlepších dlouhých účesů pro muže s hustými vlasy může tento přirozený vzhled zatížit vaše kadeře a zároveň jim umožní přidat něco jedinečného! Můžete dokonce chtít použít nějakou lehkou pomádu pro texturovaný povrch.

Kluci s dlouhými kudrnatými vlasy

Koňský ohon

Ohon je jedním z nejjednodušších a nejběžnějších delších stylů pro chlapce, teenagery a mladé muže. Ať už si necháváte narůst dlouhé vlasy nebo už máte dlouhé vlasy, nakonec tento účes s nenáročnou údržbou vyzkoušíte.

Kluk ohon

Délka ramen

Skvělé účesy po ramena nemusí být složité, aby vypadaly dobře. Nepotřebujete dredy, pletené sekce ani nějaké hipsterské spiny, které vyžadují pravidelný styling. Místo toho si můžete vlasy zamést za uši, rozdělit je uprostřed nebo nechat všechno přirozeně spadnout. Podobně jako u potoka, vlasy po ramena nabízejí úroveň plnosti a objemu, který vypadá trendy a módní pro chlapce všech věkových kategorií.

Účesy pro ramena pro chlapce

Dlouhý kudrnatý Bob se střední částí

Pro děti s kudrnatými vlasy může být těžké najít delší styl, který funguje lépe než tato středová část. Jiné delší styly mohou na kudrnatých vlasech vypadat šíleně, ale tento střih je zábavný, aniž by byl příliš. Tento účes je dostatečně dlouhý, aby vynikl a přitom byl stále relativně nenáročný na údržbu.

Dlouhý kudrnatý bob se střední částí pro chlapce

Afro

Pro ty, kteří jsou obdařeni přirozeně hustými, hustě natočenými vlasy, je Afro skvělý delší účes. Populární u roztomilých malých černých chlapců, Afro je nový způsob, jak mít zábavný účes, který lichotí vašim přirozeným vlasům. Afro účesy mohou vyžadovat nějakou dodatečnou údržbu, ale výsledky stojí více než za to.

Afro pro kluky

Středně dlouhý vrstvený střih

Vrstvení dodává všem účesům okouzlující styl, takže vrstvený střih pro chlapce se středními až dlouhými vlasy může být dokonalým vzhledem. Vrstvené středně dlouhé střihy jsou skvělé pro ty s jemnými vlasy, protože dodávají trochu objemu. Jsou také určeny k nošení nepořádek, což je ideální pro chlapce a teenagery, kteří chtějí bezproblémové oříznutí. Tento styl má v sobě trochu neodmyslitelný postoj, který se musí starat o ďábla.

Středně dlouhé vrstvené střihy pro chlapce

Dredy

Oblíbené u černých chlapců, kterým rostou vlasy, jsou dredy zábavné a všestranné. Jakmile vyrostou, mohou být stylizovány do mnoha různých stylů, ať už jsou ponechány přirozenému růstu nebo spárovány s vyblednutím.

Dredy pro chlapce

Chaotické vlny

Vlnité husté vlasy jsou často přirozeně rozcuchané, což z nich dělá elegantní účes pro chlapce a kluky, kterým rostou vlasy. Vyrůstejte, aby vlasy získaly svůj přirozený tvar, a nechte ho holičem zdůraznit. Stačí ji jednou za čas zastřihnout, takže je skvělá pro děti, které nerady často sedí na holičské židli.

Rozcuchané dlouhé vlnité účesy pro chlapce

Přírodní středně dlouhé vlasy

Tyto přirozené vlasy nejsou střihem, ale naopak. Cílem je nechat synovi narůst vlasy a být divoký a rozcuchaný. Tento přístup je vhodný pro děti s přirozeně vlnitými nebo kudrnatými vlasy. Vlasy vašeho chlapce vyrostou a budou mít svůj vlastní styl, aniž by vyžadovaly aktivní úpravu výrobku. Jedinou práci, kterou potřebuje, je zpocená ruka, když si hraje venku z tváře vašeho syna, a tak mu odhrne vlasy.

Přírodní dlouhé účesy pro chlapce

Texturovaný soulož s ofinou

Strukturované výstřižky jsou dalším kusem historie, který v poslední době znovu ožívá. Ikony jako Mick Jagger a David Bowie byly populární na rockové scéně 70. let. Účes zahrnuje vrstvení vlasů na různé délky všude kolem. Tradičně byly také opeřené nahoře, ale mohlo by být nejlepší nechat vlasy ležet naplocho pro další střih vašeho chlapce.

Texturovaný soulož s ofinou pro chlapce

Středně dlouhé vlnité vlasy

Pokud má váš syn vlnité vlasy, ale není připraven je nechat narůst až po ramena, může být řešením styl střední délky. Jeho vlasy by měly být delší a splývat mu kolem uší, aniž by se dostaly až k bradě. Tento splývavý účes vypadá nejlépe rozdělený uprostřed nebo do strany. Můžete to zkusit i s ofinou, podle toho, jak si váš syn rád upravuje vlasy.

Středně dlouhé vlnité chlapecké vlasy

Zvraty

Snadněji se udržují než dredy, zákruty jsou skvělým způsobem, jak obejmout husté, strukturované vlasy. Tento styl je všestranný a zábavný a nabízí možnosti, jak chcete, aby konečný vzhled vypadal. Můžete přidat vyblednutí, abyste maximalizovali účinek vlasů nahoře, nebo je nechte zkroucené všude kolem.

Účesy s dlouhými vlasy pro chlapce

Jak vyrůst chlapcovým vlasům

Vyrůstání dlouhých vlasů pro chlapce neznamená, že musíte každou noc dodržovat nějaký směšný regiment péče nebo si vlasy stokrát česat. Základní péče o vlasy opravdu začíná několika klíčovými produkty, aby bylo vše zdravé. Používání dobrého šamponu a kondicionéru je základním požadavkem a umýt jen několikrát týdně je rozumné. Zdravá strava a pravidelné zastřihávání, které minimalizuje roztřepené konečky, může také pomoci vyrůst vlasům vašeho chlapce. Pak může kvalitní stylingový produkt znamenat rozdíl v získání dlouhého účesu, který chce.

Jak vyrůst z chlapcových vlasů

Jak ostříhat dlouhé vlasy chlapce

Stříhání vlasů chlapce vyžaduje smíchání a vrstvení svršku, přičemž se zužují boky a záda. Minimálně budete potřebovat kvalitní nůžky a dlouhý hřeben. Pokud chce vaše dítě vybledlé boky, je dobré investovat do zastřihovače vlasů. Tyto nástroje na stříhání vlasů tento proces usnadní a zjednoduší a zajistí vašemu chlapci skvělý dlouhý účes.

Při stříhání malých chlapců budete chtít držet jeho vlasy a pomocí prstů určit délku střihu. Při stříhání ofiny sčesejte třásně a pomocí hřebenu vyrovnejte lem. Primárním cílem by měla být konzistence délky ve všech částech vlasů. Pokud vrstvíte vlasy svého chlapce, ujistěte se, že se délka postupně prodlužuje, aby byl vzhled přirozený.

Jak ostříhat dlouhé vlasy chlapce

Jak upravit dlouhé vlasy pro chlapce

Při úpravě dlouhých vlasů chlapce budete potřebovat dobré vlasové přípravky, aby udržel styl na svém místě. Skvělé účesy pro chlapce s dlouhými vlasy potřebují pro stylový vzhled rovnováhu mezi držením, objemem, průtokem a plností. Nejlepší vlasové produkty pro chlapce přicházejí s lehkým až středním držením, aby udržely styl na svém místě, aniž by vypadaly tuhé nebo se začaly odlupovat. Pro texturovaný povrch doporučujeme použít stylingový krém, vosk, pěnu nebo sprej s mořskou solí.

Jak upravit dlouhé vlasy pro chlapce

Chcete -li upravit vlasy svého chlapce, použijte malé množství přípravku a pročešte ho vlasy, počínaje přední částí hlavy. Ujistěte se, že celý stylingový produkt zapracujete a zakryjete kořeny až ke špičkám. Vytvořte požadovaný účes nebo nechte dlouhé vlasy přirozeně splývat pro maximální pohyb. Pokud děláte mužský drdol nebo vrchní uzel, spusťte vlasy vzadu nebo použijte extra délku jako zábal.

V konečném důsledku úprava dlouhých vlasů neznamená, že musíte dodržovat nějaký směšný regulérní péči nebo si vlasy neustále kartáčovat. Základní péče o vlasy opravdu začíná několika klíčovými produkty, aby bylo vše zdravé. Dobrý šampon a kondicionér je základním požadavkem, pak kvalitní stylingový produkt může znamenat rozdíl v získání požadovaných dlouhých účesů.