Bu yıl kayın tonları hemen hemen her modern iç mekanda bulunabilir.

Bu yıl kayın tonları hemen hemen her modern iç mekanda bulunabilir.

Kayın rengi mobilyalar evlerde kullanılan en popüler seçeneklerden biri haline geldi. Sadece pratik değil, aynı zamanda güzel. İç mekandaki doğru renk kombinasyonu, rahatlık yaratmanıza ve evinize rahatlık getirmenize olanak tanır. Bugün, çok sayıda tasarımcı, bu veya bu rengin başkalarıyla geliştirilmesi ve birleştirilmesiyle uğraşmaktadır – tüm bu çeşitlilik, binlerce renk paletinde yansıtılmaktadır..

Kayın, parlak bir iç mekanla iyi gider

Kayın, parlak bir iç mekanla iyi gider

Mimari, sanat, doğa, seyahatten ilham alan modern tasarımcılar çok sayıda renk tonu yaratır. Renklerin ve tonların erkek ve dişi olarak ayrılmadığını vurgulayan unisex paletler var. Bu tür paletlerde, çoğunlukla sıcak tonların (iyimser) renkleri temsil edilir ve her gölge karmaşık, güzel, derin, çok iyi görünür..

Tavsiye! İç mekanda farklı renkleri birleştirmeyi tercih ediyorsanız, birbiriyle iyi giden tonlara aşina olmalısınız. Sonuçta, bir bütün olarak iç algıyı olumsuz yönde etkileyebilecekleri için, birleştirilmesi şiddetle tavsiye edilmeyen renkler var..

Kayın, sıcak, güneşli bir doğal ahşap tonuna sahiptir. Ev dekorasyonunda kullanmak, bu gölgenin tüm iç mekanla kombinasyonunu dikkate almalıdır..

İç mekanda farklı tonlar için kombinasyon seçenekleri

Kayın, iç mekan tasarımında kullanılabilecek hemen hemen tüm renklerle rahatlıkla kombinlenebilir. Kayın ağacından mobilyaların, evinizi olabildiğince iyi dekore etmenize ve iç mekana romantizm, “zest”, bireysellik getirmenize yardımcı olan tonlarla kombinasyonunu düşünün..

Renk Belirtimi
Gül kuvartzı Birkaç pembe tonunu birleştirir ve gri ilavesi ana renge sakinlik, hassasiyet verir ve onu çok sert veya şekerli yapmaz. Yatak odası dekoru için uygun olan yatıştırıcı bir gölgedir. Ayrıca gül kuvars, klasik tarzda, provence veya rustik tasarımda yapılmış bir oturma odası için uygundur. Bu ton, doğal bir karaktere sahip olması ve doğal olmayan görünen saf renklerden daha ilginç olması nedeniyle iç mekan için çok kullanışlıdır. Kayın mobilyalarla birleştirmek iç mekana bütünlük, doğallık ve doğallık katacaktır..
Gri leylak, kahve, deniz kabuğu, yeşil Ayrıca, kullanımlarında çok yönlü olan ve evinize rahatlık ve rahatlık getirebilecek bir dizi renk tonu vardır. Bu işteki en önemli şeyin aşırıya kaçmamak olduğunu unutmayın. Evin görüntüsünü ve iç mekanını tamamlamak için parlak bir vurgunun yapıldığı bir arka plan olmalı ve kayın rengi mobilyalar odada rahatlık sağlayacaktır..
olgun şeftali rengi Pek çok insan şeftalinin yalnızca iç mekanda olabilecek en korkunç ton olduğuna ve aynı zamanda rahatsız edici olduğuna inanır. Ancak öyle değil. Klasik tarzda bir şeftali rengi uygundur. Zarif avizeler ve koyu renk mobilyalarla iyi gider. Oturma odalarında, yemek odalarında, koridorlarda kullanmak iyidir. Arka plan veya parlak vurgu olarak uygulayın.
Mavi leylak Bu çok sakin bir gölge. Belki de bu, çok zaman harcadığımız ve hayati enerjiyi geri kazandığımız, gücü yenilediğimiz konut içlerinde kullanılması gereken en gerekli renktir. Bu tona bazen rahatlama ve rahatlığın rengi denir..
Koyu mavi Denizin rengi. Kendinizi en sevdiğiniz kitaba kaptırabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz veya sadece kendinizle baş başa kalabileceğiniz, çevrenin tadını çıkarabileceğiniz, dinlenmek için tasarlanmış sessiz alanlarda iyi çalışır..
düğün çiçeği Çok aktif bir renk, tarafsızlık ve sakinlik onun için değil. Kendi hedefi var – neşe ve eğlence, ana ilham kaynağı güneş ışınları, sabah, neşe, çiçekler. Nötr bir arka plana karşı çok parlak bir vurgu olarak kullanılabilir, sonuç olarak tüm dikkatleri kendisine çekecektir..
Kırmızı portakal İç tasarımda kullanılan en parlak, en etkileyici renklerden biridir. İç tasarımı tamamlamak ve tatil havası vermek için kullanılır. Bu ton güçlü, aktif, ancak küçük miktarlarda eklemek, misafirperver ve ciddi bir atmosfer izlenimi yaratmayı mümkün kılar..

Kayın mobilyalar koyu tonlar arasında hafif bir vurgu olacak

Kayın mobilyalar koyu tonlar arasında hafif bir vurgu olacak

13

Not! Doğru renk kombinasyonu başarının anahtarıdır. Eviniz sizi her gün memnun edecek, müdahaleci, rahatsız edici ve algı için yorucu olmayacak..

Eklektizm ruhunda ilginç bir seçenek

Eklektizm ruhunda ilginç bir seçenek

15

Hangi odalarda kayın mobilya kullanmak daha iyidir?

Evinizin birçok odasında bu tür mobilyalar çok uyumlu görünecek:

  1. Banyoya kayın mobilyalar da koyabilirsiniz, çünkü modern işleme sayesinde doğal ahşap çürümez ve yüksek nemden bozulmaz..
  2. Bu seçeneği bir yazlık konut için kullanmak çok iyidir. Hafif duvarların pitoresk iç kısmına sığacak ve dinlenmenize ve güç kazanmanıza izin verecektir..
  3. Bir kreş için kayın basitçe yeri doldurulamaz, çünkü güvenlik ve hipoalerjeniktir, ayrıca çocuklar açık tonları sever.
  4. Mutfak için doğal ahşap da iyi bir seçimdir. Kayın, yüksek sıcaklıklardan ve nemden korkmaz. Hem koyu hem de açık kulaklıklar seçilebilir.

Açık tonları sevenler için

Açık tonları sevenler için

15

Kayın mobilyalarla iç dekorasyon

Mükemmel tasarımı yaratmak için her şeyin birlikte iyi çalışması gerekir. Pastel renklerin duvarları kayın ağacına çok yakışıyor. Süt rengi olabilir..

Tavsiye! Parlak paneller, tablolar, birçok yastıklı kanepeler, perdeler iyi ayarlanmış. Karanlık bir zemin kaplaması, mobilyaların hafif kayınını olumlu bir şekilde önleyecektir. Tekstil ve perdeler için zengin tonları seçin – mavi, bordo veya yeşil. Diğer dekoratif elemanlarda renklerin tekrarlanması arzu edilir..

Çocuk oyun alanı için harika bir seçenek

Çocuk oyun alanı için harika bir seçenek

15

Doğal ahşabın eşsiz tonu

Mobilyaların kayın rengi, konutun kesinlikle tüm alanlarında geçerlidir. Bu tür mobilyalar odanın görüntüsünü bir bütün olarak tamamlar, içinde rahat ve rahat hissetmenizi sağlar..

Ayrıca, projelerini modelleyen tasarımcılar tarafından yaygın olarak kullanılan çok sayıda farklı renk ve ton vardır. Sadece onlara bakarak gelecekteki iç mekanın bir resmini çizebilir, evinizin nasıl olacağını önceden hayal edebilirsiniz. Modern dünyada deneyimli bir tasarımcının hizmeti çok faydalıdır..

Tavsiye! Bazen, sorunu anlayan bir profesyonelin hizmetine başvurmak, uyumsuzları birleştirmek ve ardından böyle bir hatayı düzeltmekten daha ucuzdur..

Modern ev ofis

Modern ev ofis

15

Yeteneklerinize güvenmiyorsanız veya herhangi bir şüpheniz ve sorunuz varsa, tavsiye için tasarımcıyla iletişime geçin. Gölgeleri anlamanıza ve her şeyi yerine koymanıza yardımcı olacak. Tasarımcı sadece doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki iç mekanın projesini de tamamen geliştirecek..