Pokud jste někdy přemýšleli, co je to obrácený bob, máte šanci to zjistit.

Tento typ elegantního bobu je krátký a naskládaný nebo vrstvený na zádech a delší, když dosáhne po stranách vašich tváří.

Je také mírně zakřivený směrem dovnitř, odtud název – obrácený bob. U tohoto stylu nezáleží na délce vlasů.

Můžete jej zkrátit tak dlouho, jak chcete. Můžete například nosit bobový styl ve stylu 20. let nebo velmi dlouhý, který vám sahá až přes ramena.

Podívejte se na 50 nápadů, které jsme vybrali, a jeden si vyberte!

1. Victoria Beckham

obrácený bob Victoria BeckhamZdroj

Náš seznam obrácených bobů začínáme Posh Spice. Přestože je v dnešní době skutečnou dámou módy, byla doba, kdy byla celá ghetto glam. Dříve nosila vlasy v asymetrickém obráceném bobu, barevné lahvové blond.

2. Cameron Diaz

obrácený bob Cameron DiazZdroj

Další hollywoodská celebrita, která miluje převrácený bob s malým zvratem, je komik Cameron Diaz. Bublinková blondýnka zbožňovala vzhled hlavy postele, který můžete kopírovat jak pro nedělní ráno, tak pro noc ve městě.

3. Katie Holmes

obrácený bob katie holmesZdroj

Pokud bychom se někdy zúčastnili konkurzu na část Velma Kelly v Chicagu, toto je rozhodně účes, který bychom si vybrali. Katie Holmes je naší trvalou inspirací svými smyslnými krátkými zámky z čokolády. Být hned zpět! Zaneprázdněn vším tím jazzem!

4. Shaggy Invertovaný Bob

francouzský obrácený bobZdroj

I když obrácené boby vypadají úhledně, nemusíte se přizpůsobit normě, pokud nechcete. Shaggy účes může dělat zázraky, pokud máte jemné vlasy, stejně jako pokud máte kulatý obličej, který by mohl použít nějaké úhly.

5. Krysten Ritter

krysten ritter obrácený bobZdroj

Její pohled je okamžitě rozpoznatelný, protože je hollywoodskou dívkou pro všechny role glam goth. Krásná Krysten Ritter nosí půlnoční brunetku obráceného bobu s roztrhanou dětskou ofinou. I její líčení je na výši.

6. Funky obrácený Bob

růžový obrácený bobZdroj

Je pravda, že funky může znamenat mnoho věcí, ale pro nás právě teď znamená nekonvenční barvy. Absolutně zbožňujeme kouzelnou kombinaci vážnosti a klasické přitažlivosti obráceného bobu a funky koketní barvy.

7. Amanda Seyfriedová

Obrácený bob Amanda SeyfriedZdroj

Tady je Amanda Seyfried, jak jste ji nikdy předtím neviděli. Typicky roztomilá a sladká blondýnka s dlouhými vlasy a sacharinovými kadeřemi, tentokrát se rozhodla pro všechny dívky a pořídila si tmavý měděný tupý bob. Páni!

8. Lily Allen

obrácený bob lilie allenZdroj

Další pohled, kterému nemůžeme jinak než lásce, patří zpěvačce Lily Allen. Lesklá brunetka a těžká ofina jí zakrývají obrovské karamelové oči. Obzvláště milujeme její make -up, kouřové oko v odstínech černé, hnědé a vínové.

9. Extrémně obrácený Bob

futuristický obrácený bobZdroj

Pokud milujete dobrou výzvu, pokud jde o styl, co takhle obrácený bob s futuristickým tématem? Rozhodně to vypadá jako něco, co bychom všichni měli na sobě v roce 2100. Proč tedy nezačít s tímto trendem?

10. Móda obrácený Bob

Anthony Mascolo na Americas Beauty Show 2011 obrácený bobZdroj

Tento výjimečný vzhled představil Anthony Mascolo na Americas Beauty Show v roce 2011. Je to bob s obrácenou délkou čelistí v červené barvě Coca Cola s bílým logem na boku hlavy. To se stane, když se kadeřnictví setká s moderním uměním a módou.

11. Emilia Clarke

emilia clarke převrácený bobZdroj

Jen v případě, že to chcete trochu zmírnit, herečka Emilia Clarke má perfektní řešení. Velmi klasický obrácený bob, po ramena a v barvě co nejbližší vaší přirozené. S něčím tak jednoduchým, jako je tento, nemůžete udělat chybu.

12. Dramatický obrácený Bob

Geometrický zaoblený promoce 60. let obrácený bobZdroj

Existuje něco dramatičtějšího, než vypadá tento šedesátý rok v moderní době? Pokud jde o účesy, jedná se o geometrickou zaoblenou promoci v medové blond. Dokonce i ofina je zde obrácená a zaoblená, stejně jako oční linky.

13. Obrácený Tangerine Bob

mandarinka obrácený bobZdroj

Ještě další strašidelná barva, kterou naprosto zbožňujeme, je mandarinka. Skvěle se hodí k černým konturovaným očím a skvělé kožené bundě, takže ji můžete nastínit a ještě více vyniknout.

14. Obrácený krátký Bob

limetkově zelená mísa obrácený bobZdroj

Tento obrácený bob je nejen super krátký, téměř podobný pixie střihu, ale je také limetkově zelený a má oholené boky. Jinými slovy, má všechny přednosti fantastického moderního účesu, který si vás všimne v každém davu nebo na jakémkoli festivalu.

15. Roztomilý obrácený Bob

měděně růžový obrácený bobZdroj

Je něco hezčího než růžové? Možná měděná růžová. Jednou z barev, která je v posledních několika stylových sezónách nejvíce trendy, byla měď. Vidět jako zlato růžovou je téměř na cestě ven, můžete ji nyní snadno nahradit měděnou růžovou. Problém je vyřešen!

16. Obrácený Bob na délku brady

námořnický obrácený bobZdroj

Když to řeknete jednoduše, obrácený bob na délku brady může znít trochu nudně. Ale když vám navrhneme, aby jste to obarvili na tmavě modrou, přidejte pár tupých třesků a několik zabijáckých slunečních brýlí, už můžete vidět, že se rodí nový hipsterský styl.

17. Obrácený Bob s bočními zametanými rány

dešťový mrak šedý obrácený bobZdroj

Dámy, setkejte se s dešťovým mrakem šedě. Je to vylepšení staré a jednoduché šedé barvy, kterou nyní můžete také nosit. Dlouhé boční rány zvýrazní barvu vašich očí i tón pleti.

18. Obrácený Bob Ombre

teal ombre obrácený bobZdroj

Toto je modrozelený obrácený bob. Nejvíce milujeme to, že většina vlasů není jediná, která dostala ošetření ombre, ale také třásně. To vytváří fantastický vzorovaný a hip vzhled.

19. Růžový pastel

růžový pastelový obrácený bobZdroj

Není nic jako pastel, že? Třpyt, hedvábnou jemnost a perleťovou záři tohoto odstínu růžové nelze porazit. Zvlášť když to zkombinujete s obráceným bobem, což má za následek klasický, ale hipsterský vzhled, který vzbudí zájem na Instagramu.

20. Prázdninový věnec do vlasů

sváteční věnec do vlasů obrácený bobZdroj

Obrácený bob se hodí k řadě vlasových doplňků, mezi nimiž vládne vánoční věnec. Tady to je, tvořené borovicovými větvemi, jmelím a cesmínou. Evidentně si jej můžete přizpůsobit podle barvy vlasů a preferencí.

21. Vintage Curls

ročník broskvový obrácený bobZdroj

Jste luxusní princezna? Protože pro vás máme perfektní střih a barvu. Účes je příliš dlouhý obrácený bob s vintage jumbo kudrlinami ve spodní části. Barva je velmi jemná broskev s náznakem perleti.

22. Obrácený texturovaný Bob

jednorožec krátký obrácený bobZdroj

Pokud váš výběr účesu byl texturovaný bob, krátký nebo jiný, doporučujeme vám také jít na barvu vlasů jednorožce. Vrstvení je perfektní způsob, jak předvést tak báječný výběr barev. V tomto příkladu to bylo založeno na fialových, fialových a bluesových barvách, ale můžete si vybrat své oblíbené.

23. Obrácený zrzavý Bob

cihlově červený obrácený bobZdroj

Tento cihlově červený hladký a tupý střih si jednoduše vyžádal jeden nebo dva doplňky do vlasů. Model ji našel ve tvaru vlněné čelenky doplněné dlouhým špendlíkem pokrytým jednoduchými bílými perlami. Tak se rodí luxus.

24. Feathery Inverted Bob

ohnivý východ slunce oranžový obrácený bobZdroj

Tato barva se nazývá tequila sunrise oranžová a snadno pochopíte proč. Plodina je nesmírně péřová a je to zážitek z 90. let na klasickém obráceném bobu. Obzvláště se nám líbí krátké dětské ofiny a elektro modré a třešňově červené líčení.

25. Kelly Osbourne

kelly osborne obrácený bobZdroj

Tato slavná televizní moderátorka se rozhodla převrátený bob adoptovat a udělat si z něj vlastní. Tady je s lesklou levandulovou barvou, krátkými třesky a oholenými boky. Je hezké vidět, jak její make -up odpovídá barvě jejích vlasů.

26. Ponořené tipy

blondýnka máčená inkoustem obrácený bobZdroj

Alternativa k ombre se nazývá dip-dye. Jak název napovídá, výsledek vypadá, jako byste si namočili konečky vlasů do určité barvy. Tentokrát je inkoustově modrá na bílé písčité blond.

27. Střední obrácený Bob s ofinou

modrý obrácený bobZdroj

Někdy vše, co potřebujete, je barva barev. Zapomeňte na trhané vrstvy nebo oholené boky. Zachovejte klasický střih a sáhněte po výrazné, sametové barvě, jako je tato silná modrá. Ach, a ty náušnice nákupní tašky Moschino mají zemřít!

28. Obrácený Bob se dvěma tóny

lesní zelená obrácený bobZdroj

Tato lesní, mechová zelená je dokonalým doplňkem vašeho stylu v zimě i v létě. V horkém období bude osvěžující a osvěžující, zatímco v zimním období jej snadno sladíte s šátky a rukavicemi pro lesní vzhled.

29. Účesy pro obráceného Boba

obrácený bob s ofinouZdroj

Pokud je váš bob dostatečně dlouhý, můžete jej upravit stylem půl na půl. Tímto způsobem můžete nosit nadrozměrné náušnice nebo náušnice, které jsou právě teď tak módní a skutečně jsou belle of the ball.

30. Dlouhé a vrstvené

vrstvený dlouhý obrácený bobZdroj

Tady je lob nebo dlouhý bob. Pokud opravdu chcete přejít na obrácenou verzi, je nejlepší požádat svého stylistu, aby ji navrstvil. Tímto způsobem můžete pomocí kulmy přivést konce k obličeji.

31. Dakota Johnson

dakota johnson obrácený bobZdroj

I přesto, že je svou ofinou velmi známá, Dakota Johnson je s tímto jednoduchým a ležérním obráceným bobem pomalu čím dál atraktivnější. Nosí to jako skutečný hipster s velmi malým make -upem a kulatými plastovými brýlemi.

32. Gemma Arterton

gemma arterton obrácený bobZdroj

Pokud opravdu chcete vypadat jako filmová hvězda, vezměte si příklad od britské krásky Gemmy Arterton. Tady je se středně obráceným bobem, těžkými třesky a divadelním bílým límcem z 18. století. Kolik lajků si myslíte, že s tímto vzhledem získáte na Insta?

33. Choppy Ends

tmavě růžový obrácený bobZdroj

Chcete -li získat nový vzhled, můžete vždy požádat svého stylistu, aby dokončil svůj obrácený bob s několika trhanými konci. On nebo ona bude používat holicí strojek, aby vypadal ležérně roztomilý a bez námahy krásný.

34. Haley Bennett

Obrácený bob Haley BennettZdroj

V Dívce ve vlaku jste ji viděli a milovali. Nyní sledujte, jak Haley Bennet bere Hollywood útokem a prosazuje se jako jméno domácnosti. Rádi si myslíme, že úžasný blonďatý bomba obrácený bob má něco do sebe.

35. Obrácený Bob pro jemné vlasy

jemné vlasy obrácený bobZdroj

Krátký a roztomilý bob se sadou jemných třesků může být perfektním řešením, pokud máte jemné vlasy. Nevyžaduje mnoho údržby. Jediné, co musíte udělat, je po umytí narovnat a použít malé množství lesklého prostředku pro pěkný povrch.

36. Jennifer Love Hewitt

jennifer love hewitt obrácený bobZdroj

Zde je vzácný snímek z návratu naší milované Jennifer Love Hewitt bez její dlouhé hřívy a s velmi malým make -upem. Sportuje poněkud chundelatý obrácený bob inspirovaný 2000s. Barva je lesklý kaštan smíchaný s trochou vínové.

37. Shakira

shakira obrácený bobZdroj

Další dáma, která bývala proslulá svými inspirativními blonďatými, dlouhými zámky, byla ohnivá zpěvačka Shakira. V současné době šla pro maminku střih, což samozřejmě znamená bob. Také se zřekla těžkého líčení očí.

38. Helen Mirren

helen mirren převrácený bobZdroj

Pokud je něco, co milujeme a podporujeme, jsou to dámy, které krásně a elegantně zestárly. A Helen Mirren je rozhodně dokonalým příkladem. Její kouřově bílé vlasy jsou střiženy v super krátkém obráceném bobu, který je velmi blízký pixie střihu.

39. Jessie J.

jessie j obrácený bobZdroj

Účes Jessie J je ikonický. Nosí vlasy ve velmi tupém bobu, super úhledném a lesklém, barevném blonďatém brunetu, s extrémně zakrytými ofinou. Je také fanouškem super silného make -upu, díky kterému vypadá jako úplná diva.

40. Selena Gomez

selena gomez převrácený bobZdroj

Dlouho předtím, než byla nejoblíbenější osobou na Instagramu na světě a smyslnou zpěvačkou, byla Selena Gomez jen dítě čerstvé tváře na Disney Channel. Pamatujte si, když sportovala tento cutsie invertovaný bob a dětský růžový lesk na rty?

41. Olivia Munn

obrácený bob olivia munnZdroj

Další dámou velké obrazovky, která vždy zůstala věrná své barvě vlasů, je herečka Olivia Munn. Svou lesklou brunetku miluje stejně jako my ji. Podívejte se, jak je úžasná s tak malým make -upem a tvarovaným obočím.

42. Taylor Swift

taylor swift obrácený bobZdroj

Na své cestě porazit Madonnu, kolikrát se znovu objevila, se vlak stylu Taylor Swift zastavil v obráceném bob ville. Díky tomu vypadala velmi dospěle a mnohem stylověji, než jsme zvyklí vídat.

43. Julia Stiles

julia stiles převrácený bobZdroj

Jedna z miláčků 90. let, Julia Stilesová houpala naši obrazovku svými černými očními linkami a hezkými blond vlasy. Mezitím si také pořídila obrácený bob a podle nás vypadá lépe než kdy jindy.

44. Ashley Green

Ashley Green obrácený bobZdroj

Tahle hezká hvězda Twilight šla také na kotlety a teď má rafinovanější a dospělejší vzhled. Rozhodla se pro nahý makeup a fantastickou sadu jednoduchých, přesto elegantních diamantových náušnic, které jí úžasně sluší.

45. Obrácený Bob 20. let

Obrácený bob z 20. letZdroj

Pokud jste zamilovaní do Jazz Age stejně jako my a vždy jste snili o tom, že budete flapper, pak je tento účes rozhodně pro vás. Je to obrácený bob ve stylu 20. let s velmi tupými hranami, díky kterému už brzy odletíte do burácejících dvacátých let.

46. ​​Rihanna

rihanna obrácený bobZdroj

Dříve to byl RiRiin účes, když během jejího období Umbrella a Please Don’t Stop the Music. Je to asymetrický a peří černější než černý obrácený bob. Kdysi to spárovala s obrovskými obručovými náušnicemi.

47. Jessica Alba

obrácený bob jessica albaZdroj

Nic jako malá Jessica Alba, která vám rozjasní den. Tato krásná herečka nosí obrácený bob ve spálené medově hnědé barvě s neuvěřitelně jemnými odlesky a odlesky, které zvýrazňují její hezké, kávově zbarvené oči.

48. Keira Knightley

Keira Knightley převrácený bobZdroj

Propracovanost, tvé jméno je Keira Knightley. Vidět herečku s tímto obráceným bobem o délce čelisti opravdu odpovídá na otázku, proč byla vybrána jako tvář parfémů Chanel. Má také svůj charakteristický make -up, kouřové oko a nahý ret.

49. Vintage Curls

vinobraní staré hollywoodské kadeře obrácený bobZdroj

Další variací obráceného bobu jsou vintage kadeře na středních vlasech. Tento účes ze 40. a 50. let je vynikající na večírek, speciální událost nebo, proč ne, na vaši svatbu. Spárujte je s nadměrnými diamantovými náušnicemi a máte vítěze.

50. Obrácený švestka Bob

švestkový obrácený bobZdroj

Zde je fantastická barva vlasů, která funguje dobře ve všech ročních obdobích. Tento bohatý švestkový odstín je obzvláště krásný, pokud k němu přidáte trochu vrstvení, s některými světlejšími a tmavšími prameny vlasů. Fialová je fantastická barva a zaslouží si s ní hrát!

Připraveni změnit svůj vzhled?

Invertovaný bob je jedním z nejjednodušších a nejpohodlnějších typů bobů, které si můžete vybrat.

Vyžaduje velmi malou údržbu z vaší strany a vždy vypadá skvěle, bez ohledu na okolnosti.

Od 20. let inspirovaných vzhledů do 50., 60. let, až do 90. let a poté až do současnosti náš komplexní seznam obsahuje 50 nápadů s obráceným bobem, které určitě inspirují váš další účes!