Modern teknolojik tuvalet

Banyonun zarafeti ve özlü tasarımı, modern bir teknolojik tuvalet ile uyumlu bir şekilde birleştirilmiştir.

Teknolojinin gelişimi tüm üretim alanlarını etkilemiştir. Banyo tasarımının yönü bile bir istisna değildi. Tuvalet alanını düzenlemek söz konusu olduğunda, çoğu insan fayans seçimini, dekor öğelerini ve doğru renk kombinasyonunu hatırlar. Aksesuarlar arka plana gelir, bunların arasında klozetlere özel önem verilir..

Satın alırken, çoğu yapının rahatlığı ve sadeliği ile yönlendirilir. Bu doğru yaklaşım, ancak güzel görünümü unutmayın. Mağazalar sadece özlü modeller değil, aynı zamanda ilginç desenlere sahip koltuklar da satıyor. Dilerseniz kendi kendini temizleyen, ısıtmalı veya mikroliftli bir cihaz satın alabilirsiniz..

Bide kapağı elektronik TOTO

Japon TOTO bide kapaklarının işlevleri: koltuk ısıtma, dokunmatik kontrol, kendi kendini temizleme, antibakteriyel kaplama, masaj modu, en sevdiğiniz melodilerle stereo hoparlörler

CEZARES fabrikasından WC, LAREDO koleksiyonu

Ahşap koltuk ve kapaklı İtalyan CEZARES fabrikasından klasik tarzda Laredo klozet

Modern modeller

Ergonomi, klozet tasarımcılarının birincil endişesidir. Kaldırma sistemi ile donatıldıkları için çoğuna dokunulmasına bile gerek yoktur..

on dört

Şu anda, banyolar için uluslararası dekor zincirleri aşağıdaki koltuk modellerini sunmaktadır:

Modeller Açıklama
Mikrolift ile Sessiz ve sorunsuz hareket eder. Kapağın gövdeye sık sık çarpması, mekanik hasara ve dolayısıyla hızlı arızaya neden olurken, asansör uzun bir hizmet ömrü garanti eder..
Otomatik Yavaşça inen cihazların hala kendi elleriyle harekete geçirilmesi gerekiyorsa, elektrikli cihaz her şeyi kendisi yapacaktır. Bu akıllı cihaz, bir kişi yaklaştığında yükselir, ardından kendi kendine iner..
Isıtılmış Birçok kişi, çerçevenin hoş olmayan ve soğuk olduğundan rahatsızlığa neden olduğundan şikayet eder. Isıtma yapısı bu tür hislerden kaçınmaya yardımcı olacaktır..
Tüm aile üyeleri için Aynı anda farklı boyutlarda birkaç koltuğu birleştirir. Bu sayede tuvalet sadece yetişkinler için değil bebekler için de kullanıma uygundur..
Ağırlıklar ile Doktorlar, tuvalete gittikten sonra doğru kilo göstergelerinin bulunabileceğini söylüyor. Çinli üreticiler onları sözlerine aldı ve bir tartı çerçevesi buldu.
bide fonksiyonu ile Yalnızca standart özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda samimi hijyen için bir çeşme ile donatılmıştır. Birçok cihaz, kullanım sırasında rahatsızlığı tamamen ortadan kaldıran suyu ısıtır. Video, koltuğun yapısını ve çalışmasını ayrıntılı olarak gösterir:

Şu anda klasik plastik koltuklara ek olarak, sadece malzeme yetenekleri için değil aynı zamanda estetik tercihler için de seçilen birçok model var..

Bir notta! Uzun zamandır yumuşak kumaş örtüler popüler olmuştur, ancak bu tür aksesuarlar yalnızca çok sayıda bakteri topladığı için atlanmaları gerekir..

13

özellikler

Hemen hemen tüm modern klozet koltuk modellerinin ana özelliğine konfor denir. Kullanılabilirlik, geliştiricilerin ana hedefidir. Ayrıca, her numune, bu tabloda kısaca sunulan bir dizi spesifik özelliğe sahiptir:

İsim Özellikler
Mikrolift ile pürüzsüz indirme; sessiz çalışma; kolay kurulum ve çalıştırma.
Tam otomatik kendini temizler; bir kişinin yaklaşımına tepki verir; ısınır.
bide ile iki şekilde kullanılabilir; hijyen; otomatik olarak gerçekleştirilen işlevler.
Ağırlıklar ile doğru ağırlık ölçümü; kompaktlık; çok işlevlilik.

Tablo yalnızca şu anda yaygın olan tuvalet kafa bandı modellerini listeler. Listelenen özelliklere ek olarak, bir koltuk seçerken, bir dizi başka özelliğe de dikkat etmek önemlidir..

Tavsiye! Kapak malzemesi önemli bir rol oynar. Herhangi bir cihazın kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı kalitesine bağlıdır. Bugüne kadar, yüksek mukavemetli plastik, saç bantları için en iyi malzemelerden biri olarak kabul edilir..

duş tuvalet

Duşlu tuvaletlerin birçok işlevi ve modu vardır: koltuk ısıtma, dezenfeksiyon, jet yoğunluğunun ayarlanması, püskürtücü uzantısının “adımı” (bazen yedi farklı adıma kadar), bir saç kurutma makinesiyle kurutmanın sıcaklığı ve yoğunluğu, hava kokusu ve hatta bir konuşmacı

Koltuk ısıtma sistemi

Koltuk ısıtma sistemi, şüphesiz rahatlığa ve sağlığına değer veren herkese hitap edecek.

Klozet Duravit

Alman Duravit firması tarafından tasarlanan ve Philippe Starck tarafından tasarlanan gömme bide SensoWash ile klozet kapağı

Tuvalet kapağı

“Tüm aile üyeleri için” tuvalet kapağı

Banyo aksesuarları satın alırken tasarım ve renk de önemli bir rol oynar. Çok az insan bunu düşünür, ancak yanlış boyut ve gölge, en pahalı tasarımcı tadilatını bile mahvedebilir..

duş tuvalet

Üreticiler genellikle banyoda onarım yapmadan normal tuvalet yerine duş klozetini kurmanın kolay olduğunu söylüyorlar.

Fiyat

Tuvaletler için yeni moda icatlar kullanışlı ve çekici, ancak kalitenin bir bedeli var. Bu durumda, otomatik bir çerçevenin fiyatı, normal bir çerçevenin maliyetini 5-10 kat ve bazen çok daha fazla aşabilir. Farkı anlamak için birkaç üreticinin modelini birbiriyle karşılaştırmak gerekir..

Farklı klozet modelleri

Her klozet modeli, belirli bir iç mekan stiline uyacaktır.

Bir notta! Duroplasttan yapılan malların ortalama fiyatı 1.200-2.200 ruble iken, Doğu Avrupa’da yapılan inşaatların maliyeti daha düşük ve İtalyan ve Belçikalı üreticilerin kapakları daha yüksek. Polyester ürünler, tedarikçinin ülkesine bağlı olarak 10-11 bin rubleye ulaşan daha yüksek bir fiyata sahiptir..

Rusya’da yapılan mikrolift koltuklar, ithal markaların geleneksel tasarımlarının maliyetine sahiptir. Bu nedenle, tasarruf etmeniz gerekiyorsa ancak rahatlığınızı kaybetmek istemiyorsanız, yerli üretim bir ürün satın alabilirsiniz. Diğer ürünlerdeki Microlift, maliyeti 12 bin rubleye çıkarıyor.

Mikrolift sistemi

Mikrolift sistemi hem koltuğun hem de klozetin kullanım ömrünü uzatabilir – klozet emayesinde mikro çatlakların oluşmasını önler

Mikrolift fonksiyonlu bide

Mikrolift fonksiyonlu bide

Tuvalet kapağı

Bir kapak seçerken, hijyen sağlamak için temel işlevlere dikkat etmelisiniz.

Bir notta! Japon bide kapakları otomatik ve çok pahalıdır. Inax şirketinden böyle bir cihazın fiyatı 95.000 rubleye ulaşıyor. Alman Duravit firmasının elektrikli saç bantları, tasarımlarında sadece bide ve mini duş değil, aynı zamanda samimi hijyen ve gece aydınlatması için bir saç kurutma makinesi de içeriyor. Aynı zamanda, bir teknoloji mucizesinin maliyeti 100.000 rubleyi aşıyor..

15

Modern teknoloji, banyolar da dahil olmak üzere birçok inanılmaz armatür sağlar. Çok çeşitli fiyatlar sayesinde herkes rahat bir klozet kapağı seçebilir..

Swarovski kristalleriyle süslenmiş klozet

Swarovski kristalleriyle süslenmiş klozet

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek