Pokud s tetováním začínáte, a tetování s plným rukávem může být pro vás dobrou volbou. Tato tetování na rukávu otevírají spoustu možností – můžete si je nechat rozšířit na zadní část rukou, na záda nebo dokonce na hrudník! Budete však chtít pečlivě vybrat svůj tetovací design s plným rukávem, protože tetování v tomto místě je viditelnější než tetování v jiných oblastech vašeho těla.

Návrhy tetování s plným rukávem pro vaše potřeby tetování

Pokud se chystáte tetovat na ruce, můžete si také nechat udělat cool tetování na rukávu, že? To si myslíme! Pokud tedy hledáte nějaké úhledné tetování s plným rukávem, už nehledejte. Máme pro vás spoustu variant, kterými se můžete inspirovat a vybírat! Podívejme se na některé z nejlepších návrhů tetování s plným rukávem níže, ano?

1. Vaše typické tetování s plným rukávem

Tetování na rukávu obvykle obsahuje několik různých prvků. Tento kousek se zdá být úplnou scenérií od země s ploty až po oblohu plnou mraků a několika dalších návrhů na obloze. Co si o tomhle myslíte?

2. Plně barevné tetování v rukávu v japonském stylu

Stačí jeden pohled a poznáte, že toto tetování je inspirováno japonskými motivy a styly designu. Vaše tetování s plným rukávem se může skládat pouze z jednoho tématu, které mu dodá harmoničtější atmosféru.

3. Jeden s přírodou

V plném rukávu jsou důležitou barvou černá a šedá. Stejně tak ale i jiné zářivější barvy! Toto tetování by nebylo tak dramatické, kdyby v něm nebyly jasně oranžové plameny.

4. Full-Color Arm Sleeve Tattoo

Tetování se studeným rukávem nemusí být jednobarevné a násilné. Může to být stejně jemné a barevné jako toto květinové a přírodní tematické tetování s plným rukávem!

5. Pouze černé a šedé tetování s plným rukávem

Rozhodně je zde zajímavý geometrický vzor. A co černá a šedá barva tetování na rukávu? Myslíte si, že je to dobrá barva pro tento geometrický design s plným rukávem tetování?

6. Tetování s chladným rukávem může být barevné

Milujeme, jak se zářivé barvy na tomto kousku tetování ukázaly! Barvy dobře ladí s japonským stylem tetování a květinovými vzory na přední straně.

7. Black and Grey Full Sleeve Tattoo

Chcete něco, co není příliš nápadné? Stačí vyjmout barvy a jste v polovině! Toto tetování na rukávu pokrývá celou paži vyobrazením tvorů a několika skripty. Jaká slova nebo fráze si vyberete pro vlastní tetování na rukávu?

8. Cool Dragon Sleeve Tattoo

Páni! Toto je určitě jedno z tetování s plným rukávem, díky kterému budete okamžitě vypadat mnohem chladněji. Čistý konečný bod tetování je také velmi uspokojivý!

9. Black and Green Full Sleeve Tattoo

Kdykoli v tetování smícháte černou a zelenou, dodá to umělecké tvorbě mimozemskou atmosféru. Můžeme za to vinit jen sci-fi filmy!

10. Jednoduchý, ale skvělý design s plným rukávem a tetováním

Toto tetování na rukávu zobrazuje Japonce Oni nebo japonské monstrum spolu s drakem. Pokud jde o japonské tetování, tyto dva motivy patří mezi oblíbené volby.

11. Hrudník & Tetování na rukávu

Chobotnice jako rukáv na paži - je velmi zvláštní volbou tetování

Sleeve Tattoo japonský styl na ruku muže

Ano, můžete si nechat tetování rukávů rozšířit i do oblasti hrudníku! V případě výše uvedeného obrázku dosahují nohy chobotnice také do oblasti hrudníku a dolní části paže.

12. Jemná jemnost

Kapesní hodinky, lebka, koruna a citáty - kuriózní mix tetování s rukávem muže

Růže s tetováním na rukávu a kapesní hodinky na mužské ruce

Zdá se, že téma v tomto rukávovém tetování je na rozloučenou a krátkou dobu na Zemi. Záře slunečního světla a mraků nahoře se také téměř zdá svatá.

13. Všechny vaše oblíbené celebrity

Líbí se nám, jak toto tetování dopadlo. Tetování s plným rukávem zde zobrazuje několik krásek ve stylu párty a kasina. Koho byste si vybrali tetovat na paži?

Jak si vybrat rukávové tetovací místo pro sebe

Pokud vás zajímá, jaká nejvhodnější část těla má být napuštěná inkoustem, řeknu vám, že tetování na rukávu je nejlepší volbou pro tetované panny a zkušené inkoust fanoušci podobně. Jelikož se jedná o dobré plátno s rovnoměrnou kůží, tetovači raději pracují s pažemi člověka. Také takové tetování je velmi snadné zakrýt v případě, že se s obrázkem ještě nechcete pochlubit.

Proč tedy považuji paži za jedno z nejlepších míst pro tetování? Přemýšlej o tom

  • Na vaší paži budou fungovat malé i velké obrázky.

14. Úžasné tetování s plným rukávem v černé a šedé barvě

Toto tetování s plným rukávem je kombinací skic a správného barvení. Může to být samozřejmě nedokončený kus, ale nikdy bychom se to nedozvěděli. Co byste inkoust pro černé a šedé tetování s plným rukávem podle vašeho výběru?

15. Andělé strážní

Jak nádherný způsob, jak předvést své nové tetování s plným rukávem! Tento obrázek vám ukáže všechny nejúžasnější úhly tetování a barvení je provedeno tak krásně, že můžete vidět všechny detaily v černém a šedém tetování s plným rukávem.

16. Jako scenérie

Podívali jste se někdy na kus tetování s plným rukávem a považovali jste to za umělecké dílo? Pokud jste to neudělali, pravděpodobně byste to viděli po zhlédnutí tohoto konkrétního dílu! Zatímco většina tetování je černá a šedá, zámek má zlatý motiv, který je jedinečný a krásný.

17. Tygři & Bambusové rostliny

Styl tetování na rukávu je podobný tomu, co byste mohli vidět v japonské yakuze, zejména vzory, které obkreslují celý středobod.

18. Strašlivý drak

Jedná se o skvělý tetovací kousek s plným rukávem, který můžete určitě zvážit, když si na sebe nanesete inkoust! Soudě podle detailů v drakovi, dokončení tohoto tetování muselo zabrat hodně času. Výsledky však stojí za to!

Zakryjte celý rukáv nebo si udělejte jemné skromné ​​tetování na paži. Umístěte nabídku na oblast pod loktem. Udělejte kus tak personalizovaný, jak chcete. Oblast je univerzální.

  • Pro umělce je snadné pracovat s touto oblastí, takže můžete protáhnout kus velké paže, aniž byste se museli zkroutit.

19. Slova & Nápisy

Nejste si jisti, jestli se vám ten obrázek ve vašem tetování bude vždy líbit? Co takhle namalovat citát nebo frázi, která pro vás bude mít vždy smysl? Může to být vaše oblíbená kapela, jméno vašeho blízkého nebo cokoli jiného, ​​co pro vás má zvláštní význam.

20. Dramatické tetování s plným rukávem

Pokud chcete, aby vaše tetování s plným rukávem vypadalo dramatičtěji, proč nepřidat nějaké vizuální efekty, jaké byste běžně viděli v komiksu? Možnosti jsou nekonečné a je jen na vaší fantazii, jak kreativní chcete, aby vaše tetování bylo!

21. Tetování rukávů Hellboy Arm

Už jste viděli nejnovější film Hellboy? Jsme nadšení! Je zřejmé, že tento fanoušek právě zde bude sledovat nový film během jeho premiéry. Co o tobě?

22. Slova Všude kolem

V tomto tetování s plným rukávem je tolik slov! Ve skutečnosti je celé tetování ve skutečnosti jen slova. Vidíme zde místa „Aljaška“ a „Colorado“, možná jde o některá z oblíbených nebo nezapomenutelnějších míst této osoby.

Všechny návrhy budou fungovat tak, jak je kůže na vaší paži rovnoměrná, a umožní vytříbenější tetování, jako je fotorealismus atd..

23. Jděte za vším, co máte rádi

realistické tetování na rukávu - Chlap je 100% Angličan s portrétem Jejího Veličenstva a Big Benem v jeho

Realistické tetování na rukávu – Chlap je 100% Angličan s portrétem Jejího Veličenstva a Big Benem v sobě

Některá tetování na rukávech obsahují náhodný sortiment všeho. Některé mají specifické téma, kterého se drží, ale přesto se sem tam vydají na náhodné vzory. Tenhle je rozhodně více orientovaný na Británii, ale co si myslíte?

24. Barevný sortiment

Dramatický femme-fatalle design pro tetování rukávů na skutečné fotografii

Dramatický femme-fatální design pro tetování rukávu na skutečné fotografii

Dámy a ženy obvykle dávají přednost pestrobarevným tetovacím kouskům. To platí i pro tetování s plným rukávem, ale existují i ​​jiné varianty. Koneckonců, každý je jedinečný a má své vlastní preference.

25. Téměř Neon

realistická lebka na azurovém pozadí - velmi chytlavé nemilosrdné tetování na rukávu

Realistická lebka na azurovém pozadí – velmi chytlavé nemilosrdné tetování na rukávu

Barvy tohoto tetování na rukávu jsou tak jasné, že je téměř neonové, zvláště kolem částí plamene pod lebkou. Chtěli byste, aby vaše tetování bylo super jasné nebo super ponuré?

26. Tetování s plným rukávem na obou pažích

fénixe jako fotorealistické tetování rukávů

Phoenix jako fotorealistické tetování na rukávu

Tady je jedna nádherná dáma se svými úžasnými tetováním. Proč inkoust pouze jednou rukou, když máte dvě? Tato dáma zde čelila vnímání veřejnosti a je velmi odvážná pro své volby tetování!

27. Černá a šedá tetování s plným rukávem

bohaté foto realistické tetování s pirátskými motivy

Honosné fotorealistické tetování s pirátskými motivy

V tomto kousku tetování vidíme zdravou škálu témat a motivů. Je tu velká loď, žralok, nějaké růže a dokonce i lebka! Zajímalo by mě, co pro nositele znamená celé tetování. Co si myslíte, že toto tetování znamená??

  • Budete se moci rozhodnout, jak soukromé tetování chcete mít.

28. Další mimozemská témata

Zdá se, že vetřelci jsou mezi muži oblíbeným tématem, většinou. Tento design rukávového tetování zde představuje něco, co vypadá jako mimozemšťan s lidskou lebkou. Rádi bychom znali příběh, který za tím stojí!

29. Hodina, kdy jste přišli

Maminky, které si chtějí připomenout narození svého dítěte, mohou mít tetování podobné tomuto. Hádáme, ale tento kousek tetování by mohl být zobrazením dítěte v jeho hodině narození napuštěným hned za jejich portrétem.

30. Tetování s plným rukávem zastíněné tak akorát

V celém tomto kousku tetování není žádný výrazný kontrast. Zdá se, že barvy byly natřeny tak hladce, že to vypadá spíše jako nositelný rukáv než jako tetování! Takto by měla být použita černá a šedá barva tetování s plným rukávem!

Pokud nosíte košili s dlouhým rukávem, bude tat úplně přikrytý, oblečte si vestu bez rukávů, abyste to předvedli. Nebo můžete hrát peek-a-boo a předvést jen část obrázku.

tetování na rukávu je docela pozorovatelné a vzrušující S tímto tričkem této šedé a šedé barvy

Tetování na rukávu je docela pozorovatelné a vzrušující S tímto tričkem této černé a šedé barvy

Tetování na rukávu a bolest

(@uso_tatau)

dlouhá cesta s poskytnutím barvy dívčímu kreslenému tetování na rukávu

Dlouhá cesta s barvením dívčího kresleného tetování na rukávu

Pravděpodobně začal s rukávy a než přišel pro další - velkolepou kombinaci tetování rukávů a trupu

Pravděpodobně začal s rukávy a než přišel pro další – velkolepou kombinaci tetování rukávů a trupu

Další důležitou věcí, kterou si musíte zapamatovat, je, že pokožka vaší paže má méně nervových zakončení, takže proces nebude tak bolestivý. Přestože se množství nepohodlí liší od člověka k člověku, závisí na velikosti náčrtu a množství kůže, kterou je třeba namalovat.

tetování rukávů na dívčí paži v pohádkovém stylu

Dívčí tetování na rukávu v pohádkovém stylu

bizarní kreativní tetování na rukávu

Bizarní kreativní tetování na rukávu

Pokud máte strach z bolesti, rozhodněte se pro jednodušší a menší design. Umírněnější a decentnější tetování může také vypadat velmi cool a jedinečně. Takže dívky a chlapci, kteří si nechají udělat první tetování, by měli považovat své paže za perfektní oblast pro svůj první inkoust, protože je to do značné míry bezpečná volba a méně bolestivá zkušenost.

aretační mořské paže rukáv tetování s okouzlující koňské

Zatčení tetování rukávů s mořskou paží s okouzlujícím koněm

Oblíbené symboly a významy

Samozřejmě je vždy lepší, když máte nápad a vlastní náčrt, o kterém můžete s umělcem diskutovat.

Dovolte nám, abychom vám poskytli několik základních rad ohledně významů a oblíbených témat, o kterých byste měli přemýšlet.

Nejoblíbenější tetování s polovičním rukávem je kmenové. Dovolte mi, abych vám řekl více o kmenovém inkoustu a jeho symbolice

  • Polynéské tetování

Ano, moderní slovo tetování odvozené z polynéského jazyka, kde se kmenové tetování inspirovalo přírodou. Například žraločí zuby znamenaly ochranu a mušle symbolizovaly bohatství atd.

originální tetování s kmenovým rukávem

Originální tetování na kmenových rukávech

Polynéský ornament v tetování rukávu na paži muže

Polynéský ornament v tetování rukávu na paži muže

Polynéský kmenový tetovací design rukávu válečníka s hroty oštěpů, které představují odvahu a zdravou agresi

Polynéský kmenový tetovací design rukávu válečníka s hroty oštěpů, které představují odvahu a zdravou agresi

kmenové tetování na rukávu symbolizuje bohatství a prosperitu

Tribal rukáv tetování shell symbolizuje bohatství a prosperitu

  • Maorské tetování Moko mělo ukázat vaše sociální postavení. 

  • Haida tetování 

Haida je indiánský kmen žijící v severozápadní Americe.

žena rodilý Američan rukáv tetování design

žena rodilý Američan rukáv tetování design

Haida tetování na rukávu je srovnatelně vzácné, ale velmi poutavé

Haida tetování na rukávu je poměrně vzácné, ale velmi poutavé

  • Tetování Borneo Tribal pochází z kmenů ostrova Borneo.

Oblíbené mužské a ženské obrázky

Ženy milují tetování na rukávu stejně jako muži. Mezi oblíbená témata patří květiny, citáty, nápisy, pin-up, zobrazení nebo fotorealistické tetování. Čím je kůže světlejší, tím budou vaše barevné tetování živější. K typickým mužským pažím patří kmenové, zvířata, krajiny, vyobrazení, nápisy, polka na odpadky atd..

Vojenské krajkové rukávové tetování

Tetování rukávů vojenské krajiny

Leopard - masožravé zvířecí mužské rukávové tetování

Leopard – masožravé zvířecí mužské rukávové tetování

Tygr jako tetování na rukávu působí mužským agresivním dojmem

Tygr jako tetování na rukávu působí mužným agresivním dojmem

Mužské tetování na žraločí rukáv

Mužské tetování na žraločí rukáv

žena portréty v mužské rukáv tetování

žena portréty v tetování mužského rukávu

Avangardské tetování na rukávu s extravagantním Salvadorem Dalím

Avangardské tetování na rukávu s extravagantním Salvadorem Dalím

Černá a šedá komplexní muž tetování - rukávy a záda

Tetovací rukávy

Realistický design tetování slleeve s věčnými symboly života a smrti

Realistický design tetování na rukávu s věčnými symboly života a smrti

Trash polka rukáv tetování je šílenství dne

Trash polka rukáv tetování je šílenství dne

Trash polka rukáv tetování může být skutečná věc k vyjádření vaší osobnosti

Trash polka rukáv tetování může být skutečná věc k vyjádření vaší osobnosti

Jedinečné tetování rukávů polky cheshire catTrash polka v modré barvě

Unikátní tetování rukávů polsky Cheshire crash polka

Gagarin - se svým slavným

Gagarin – se svým slavným „Poehali“ – honosným rukávovým tetováním První muž ve vesmíru

Biblické téma mužské rukávové tetování

Biblické téma mužské rukávové tetování

Tetování na rukávu Ukřižovaného Spasitele

Ukřižovaný Spasitel tetování na rukávu

Citáty v pobuřujícím rukopisu dělají neuvěřitelná tetování na rukávu

Citáty v pobuřujícím rukopisu vytvářejí neuvěřitelná tetování na rukávu

Domníváme se, že ženská tetování si zaslouží více pozornosti a jsou stejně rozmanitá ve stylech jako mužská tetování, takže se tomuto tématu budeme věnovat v dalších článcích. Dívčí tetování jsou na internetu nedostatečně zastoupeny.

nestárnoucí fasáda rukávových tetování - květiny pro dívku -

nestárnoucí móda rukávových tetování – Květiny pro dívku

Stylový komplexní květinový design s plným rukávem pro dívky

Stylový komplexní květinový design s plným rukávem pro dívky

Kmenové květinové motivy - netriviální dívčí tetování na rukávu

Kmenové květinové motivy – netriviální dívčí tetování na rukávu

Vzrušující dívčí tetování s plným rukávem

Vzrušující dívčí tetování s plným rukávem

Pin -up žena s plným rukávem - elegantní volba

Pin-up žena s plným rukávem-elegantní volba

Ladylike tetování s plným rukávem - další příklad retro stylu pin up

Ladylike tetování s plným rukávem-další příklad retro stylu pin-up

Dívka inspirující brilantní tetování rukávu

Dívka inspirující brilantní tetování rukávu

Klíčové životní nápisy v koruně květin - velkolepé výmluvné tetování na rukávu

Klíčové životní písmo v koruně květin – velkolepé výmluvné tetování na rukávu

Pečujte o své tetování s plným rukávem správně

Nyní, když jste svůj nápad na tetování proměnili v jedinečné umělecké dílo, je na čase se o pokožku řádně starat. Nejlepší radou je řídit se pokyny umělce.

Uvědomte si, že čím je vaše tetování barevnější a detailnější - tím více péče vyžaduje

Pamatujte, že čím barevnější a detailnější tetování je – tím více péče vyžaduje

Mužské tetování s plným rukávem

Mužské tetování s plným rukávem

Celebrity, které mají tetování na rukávu

Lidé jako Adam Levine, David Beckham, Lil Wayne, Ozzy Osbourne, Dave Navarro, Dwayne Johnson, Dennis Rodman a mnozí další rádi předvádějí tetování na rukávu. Podívejte se také na květiny Kat Von D tat or Cher Lloyd s jejím motýlem, že za skvělé inspirativní nápady.

Významné tetování na rukávu Bow Wow

Smyslné tetování rukávů Bow Wow

Cher Lloyd předvádí tetování na rukávech z různých stran

Cher Lloyd předvádí tetování na rukávech z různých stran

Kat Von D

Exotické tetování rukávů Kat Von D

“>