Dnes je tetování jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak se vyjádřit. A pokud chcete mluvit o umístění tetování, páteř určitě dostane jedno z prvních míst. Podívejme se na tento druh tetování, jeho vlastnosti a některá důležitá fakta.

Výhody a nevýhody tetování na páteři

Páteř je jedním z nejlepších míst pro tetování, díky za další výhody:

 1. Máte spoustu prostoru, aby se téměř každý nápad stal skutečností. Přesně byste se měli řídit doporučeními svého tetovacího mistra. Nejprve si promluvte o svých nápadech se svým pánem, abyste zjistili, zda je možné se dostat na páteř.

 2. Je to také ideální místo pro malé tetování, například pro zvýraznění vašich krásných svalů nebo skrytí jizvy.

 3. Tetování na páteři je rozkošná volba pro obě pohlaví, ať už chce člověk získat cokoli. Ale dívky to dostávají častěji, zatímco muži dávají přednost tetování na ramena.

 4. Každý styl nebo technika tetování ladí s touto částí lidského těla a jsou opravdu skvělé. Můžete si vybrat téměř každý styl, který se vám líbí.

 5. Pokud je to pro vaši práci důležité, můžete dokonale skrýt tetování páteře, abyste se vyhnuli problémům.

Určitě byste také museli čelit některým problémům, pokud byste si rádi nechali vytetovat páteř. Nejprve si raději pečlivě promyslete malé detaily svého náčrtu. Zvláště pokud mluvíme o velkých obrázcích.

Ještě jedna velká nevýhoda je, že tento druh tetování vypadá lépe s atletickým typem postavy. V opačném případě ztratíte jasnost svého obrazu. Nakonec uvidíte své tetování pouze pomocí zrcadla, takže si svůj obrázek opravdu neužijete.

Úroveň bolesti

Většina lidí si myslí, že tetování na páteři, stejně jako na zádech, není bolestivé. A mají pravdu. Upřímně řečeno, lidé s tetováním na hřbetech říkají, že je to méně bolestivé než například na vašich lopatkách.

Mistři tetování tuto informaci schvalují. Pokud se však někdo rozhodne toto tetování odstranit, bude mít strašnou bolest. Stává se to proto, že moderní způsoby odstraňování tetování jsou trochu těžké, což činí tento postup opravdu vážným mučením pro vaše tělo.

Populární tetování páteře pro dívky a kluky

Pojďme se podívat na nejoblíbenější návrhy tetování páteře pro dívky a chlapce a seznámit se s jejich významem.

Chlapecké tetování na páteři

 1. Tetování se symbolem kříže je oblíbené nejen pro vaši páteř, ale i pro ostatní části těla. Někdy tato tetování mají určitý náboženský význam, ale častěji to znamená, že ten či onen člověk respektuje tradice a snaží se najít v tomto světě.

 2. Planety jsou dobrou variantou pro chytrého a přemýšlivého člověka. Na mužské páteři to vypadá velmi působivě.

 3. Písmena jsou pravděpodobně nejlepší a nejoblíbenější způsob, jak ozdobit páteř. Můžete si vybrat libovolná písmena – čínština, angličtina, řečtina atd. Citáty jsou zajímavý nápad, který si můžete pro tento druh tetování vybrat.

 4. Různé ozdoby vypadají velmi mužně. Je úžasné zvýraznit vaše silné svaly.

 5. Páteř na páteři? Proč ne! Nebojte se vytvořit tak zajímavý druh kombinace, jak je znázorněno na následujících fotografiích.

Tetování páteře pro dívky

 1. Různé druhy květin mají význam romantické a něžné duše této ženy. Také je to velmi ženský styl, který vypadá velmi jemně a nádherně.

 2. Prvky přírody, jako jsou rostliny nebo zvířata, jsou velmi zajímavé způsoby, jak vyjádřit své pocity lásky tomuto světu, aniž byste něco řekli.

 3. Písmena na ženských zádech mají stejnou popularitu jako muži. V tomto tetování můžete skrýt svou vlastní zprávu nebo si vytvořit vlastní nápady a myšlenky.

 4. Pokud můžete silně milovat a starat se o lidi kolem, pak by tento druh tetování se srdíčky různých velikostí byl pro vás rozkošný.

Péče o tetování páteře: Pravidla a doporučení

Páteř je pro tetování nepříjemné místo, pokud mluvíme o péči o něj. Proto existuje několik jedinečných pravidel, která říkají, jak se správně starat o tetování páteře:

 1. Pokuste se vyhnout používání sprchy nebo podobných věcí, jako je praní prádla, a buďte velmi opatrní při zotavování.
 2. Snažte se nedotýkat svého tetování.

 3. Noste přírodní druhy tkanin, protože ostatní mohou snadno poškodit vaši pokožku.

 4. Používejte speciální krémy vysoké kvality. Nejlepší variantou je upřednostnit krém, který doporučil váš pán.

 5. Nepoškrábejte si tetování, zejména během zotavování!

 6. Prvních 7–10 dní po tetování nesmíte chodit na koupaliště ani sportovat.

Pokud dodržíte všechna výše uvedená pravidla, můžete se vyhnout bolestivým pocitům, transformaci obrázku a dalším možným problémům s tetováním.

Buďte velmi opatrní! Také by vám váš tetovací mistr měl poskytnout speciální pokyny, jak správně pečovat o tetování páteře. Přečtěte si to pozorně a nezapomeňte dodržovat všechna pravidla, která máte.

Celebrity s tetováním na páteři

Tetování na páteři je velmi populární po celém světě. A celebrity nejsou výjimkou. Někteří z nich mají úžasná tetování páteře a nebojí se je ukázat lidem. Podívejme se na níže uvedené fotografie a hodnotíme tetování páteře celebrit:

1. Victoria Caroline Beckhamová.

victoria caroline beckham tetování páteře

2. Angelina Jolie.

3. Rihanna.