Rameno je nejlepší a nejoblíbenější prostor pro tetování. Je pohodlnější a ne bolestivé se dostat na jiná místa na těle. Pro mnoho lidí je obtížné vybrat si jedinečný a skvělý nápad na tetování na paži. Podívejme se na některé speciální rysy tetování na paži.

Porovnání plusů a mínusů

Podle dalších výhod je paže naprosto nejlepším místem pro tetování z následujících důvodů:

 1. Možná to není tak snadné (ve srovnání s boky nebo zády).

 2. V kombinaci s vaším oblečením vypadá skvěle.

 3. Tetování na ruce pomáhá zvýraznit vaše silné paže a svaly. 

 4. Pokud chcete získat pozornost lidí kolem vás, pak se tetování na paži stane dobrým pomocníkem pro tento cíl. 

 5. Malé tetování, stejně jako velké, vypadají na pažích opravdu skvěle. 

 6. Tetování na paži jde skvěle s oběma pohlavími.

Přesto byste si měli nechat udělat tetování na paži několik mínusů. Pojďme se na ně podívat:

 1.  Pokud snadno přibíráte na váze, lze tetování na paži během krátké doby trochu proměnit.

 2. Paže je zóna, kterou ukazujeme v teplých obdobích roku. Kvůli dopadu slunce může vaše tetování ztratit jas svých barev. 

 3. Pokud nechcete své tetování předvádět (nebo to nemáte povoleno kvůli své práci), může být obtížné ho skrýt. Zvláště pokud nemáte rádi oblečení s dlouhým rukávem. 

 4. Je bolestivé odstranit tetování z ruky. Upřímně řečeno, proces odstranění je obecně bolestivý bez ohledu na část těla, na kterou je tetování nasazeno.

Pokud jste si jisti, že chcete a potřebujete tetování na paži, pak výše uvedené mínusy pro vás nemají žádný význam.

Úroveň bolesti při získávání a odstraňování tetování na paži

Paže je velká část vašeho těla. Pokud chceme mluvit o úrovni bolesti při tetování, měli bychom ji rozdělit do několika zón:

 1. Zápěstí. Zápěstí má docela tenkou kůži, a proto je úroveň bolesti tam docela vysoká. Zvlášť když mluvíme o velkých kusech tetování.

 2. Předloktí. Předloktí má střední úroveň bolesti. Ale stále je těžší tolerovat bolest, když proces tetování trvá déle než 1 hodinu.

 3. Biceps. To je pravděpodobně jedna z nejlepších částí vaší paže pro tetování. Je docela dobré to tu získat a lidé se obvykle cítí v pořádku, i když proces tetování trvá dlouho.

 4. Triceps. Zvláště ženy zde mají velmi jemnou pokožku, což dělá proces tetování v této oblasti opravdu bolestivým.

Přesné úrovně bolesti lze pojmenovat pouze jednotlivě. Někteří lidé mají dobrý práh bolesti, mohou tolerovat vysokou úroveň bolesti, zatímco někteří ne. Velké věci, které je třeba vzít v úvahu, jsou tloušťka kůže a velikost tetování, které chcete získat.

Arm Tattoo: Nápady pro muže a ženy

Které obrázky jsou mezi chlapci a děvčaty oblíbenější? Podívejme se na další nápady tetování a jejich význam.

Tetování dívčí paže

 1. Květiny jsou pravděpodobně nejlepší variantou tetování pro ženy. Květiny symbolizují nevinnost a romantickou osobnost. Můžete si vybrat různé druhy květin a kombinovat je svým vlastním způsobem.

 2. Písmena nebo citáty lze vyrobit sami nebo jako součást celého tetování. Dejte do toho svůj vlastní význam výběrem různých písem nebo jazyků pro své tetování.

 3. Tetování spojené s vašimi zájmy může ukázat vaši osobnost a pomoci vám najít nové přátele. Hudba, úprava vlasů, knihy nebo něco jiného-můžete zvážit vše, co se vám líbí. 

 4. Etnické symboly mají význam silné síly naší přírody a jejího světa. Osoba s takovým tetováním může být pověrčivá nebo možná věří v ghousty.

 5. Křídla jsou nejoblíbenějším ženským symbolem svobody. Získání křídel nebo ptáků jako tetování ukazuje, že jste otevřený a nemáte žádné rámy.

Tetování na paži

 1. Kmenové styly tetování ukazují sílu a sílu osobnosti. Také může zvýraznit kudrlinky vašich svalů.

 2. Kříže mohou znamenat něco náboženského. Pokud věříte v boha, tetování s křížem to může ukázat. Ale někdy to má význam síly ducha.

 3. Znamená to, že hodinky nemají nekonečné časy. Člověk s hodinovým tetováním může chtít velmi brzy skončit. Lidé obvykle zdobí hodinky květinami nebo lebkami.

 4. Umělecká díla jako tetování ukazují, že tento muž se zajímá o umění nebo pravděpodobně v této sféře pracuje. Také to znamená, že tato osoba je moudrá a přemýšlivá. 

 5. Lebky jsou symbolem rozkladu. Znamená to, že člověk má těžké časy, ale byl dost silný, aby šel dál a bojoval s problémy tohoto života. 

Pečujte o své tetování řádným způsobem

Abyste zachovali design a kvalitu svého tetování, měli byste se o něj řádně starat. Níže jsou uvedena některá speciální pravidla pro péči o tetování na paži:

 1. Snažte se netrávit mnoho času na slunci nebo nepoužívejte silné opalovací krémy! Nezapomeňte na toto pravidlo, zvláště když je venku horko. 

 2. Zkuste se vyhýbat návštěvě lázní nebo to nedělejte méně často. Stejná rada platí pro návštěvy různých bazénů.
 3. Nedotýkejte se ani nepoškrábejte své tetování, zejména v prvních 10 dnech po jeho získání. Poté byste měli být opatrní při dotyku!

 4. Pokud vás tetování bolí, řekněte to svému tetovacímu mistrovi! 

Váš pán by vám měl poskytnout speciální pokyny vysvětlující, jak se starat o tetování na paži. Přečtěte si to pozorně a dodržujte pravidla, protože na tom závisí nejen kvalita vašeho tetování, ale také vaše zdraví!

Slavní lidé s tetováním na pažích

1. Adam Levine.

2. Eminem.

3. Miley Syrus.