Mít dlouhé vlasy není vždy snadné.

Ať už je časně ráno, když musíte jít do školy nebo do kanceláře, pozdě v noci, když chcete jít na večeři, ples nebo svatební den, měli byste být vždy připraveni.

Zde je 50 aktualizací dlouhých vlasů, díky nimž budete otáčet hlavy bez ohledu na to, kam jdete.

1. Složité copánky

svítící obruče updos pro dlouhé vlasyZdroj

Co můžete dělat s dlouhými vlasy? Samozřejmě splétat. Ve skutečnosti, čím delší jsou vaše vlasy, tím krásnější a efektnější budou i copánky. Tady je nádherný francouzský cop, velmi volný a rozcuchaný, s platinově bílými vlasy.

2. Drdoly a Updos pro dlouhé vlasy

ležérní rozcuchané nízké drdoly pro dlouhé vlasyZdroj

Lízným účesem líné dívky je drdol. Ale ne tento. I když je v zadní části hlavy nepořádek a velmi nízko, tento drdol je ležérní, ale elegantní a elegantní. Použijte tolik pinů, kolik potřebujete, abyste udrželi dlouhé vlasy na svém místě.

3. Formální aktualizace pro dlouhé vlasy

formální aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Opakem posledního drdolu, který jsme viděli, je tento. Je posazený vysoko nad hlavou modelky a byl spleten a stlačen do dokonalosti. Updo zvýrazní lícní kosti, prodlouží váš obličej a dodá vám pár centimetrů na výšku.

4. Dutch Fishtails

Dutch Fishtails & amp; Pull-Through Braid updos pro dlouhé vlasyZdroj

Tento typ copu se nazývá holandský rybí chvost. Nejen to, ale model se rozhodl také pro průchod, takže cop a v důsledku toho i dlouhé vlasy jsou ještě efektnější. Pomáhá také, pokud máte ve vlasech nějaké světlejší peekaboosy pro kontrast.

5. Staré hollywoodské aktualizace pro dlouhé vlasy

stará hollywoodská aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Starý Hollywood byl o ženskosti a smyslnosti. Vzpomeňte si na Marilyn Monroe, Lanu Turner nebo Jane Russell. A dlouhé vlasy mohou být nejlepším způsobem, jak tuto myšlenku usměrnit. Vezměte si znamení od divů, které nikdy nevyšly z módy, a rozbalte ho v hollywoodském stylu.

6. Double Braid a Perfect Curls

svatební účesy napůl nahoru napůl dolů updos pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud hledáte svatební aktualizace pro dlouhé vlasy, už nehledejte. To by mohl být ten pravý pro vás. Je utlumený, ale ne nudný, a je ženský, aniž by ukradl hrom ze šatů.

7. The Messy Twisted Updo

chaotický zkroucený updo svatební účes s elegantními doplňky pro dlouhé vlasyZdroj

Zde je další z našeho výběru svatebních aktualizací pro dlouhé vlasy. Je to chaotický a zkroucený cop, kolem něj visí prameny a jemné vlasové doplňky ve tvaru malých větviček a květin.

8. Hollywood Glam

Hollywoodské svatební glam vlasy aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

A jsme zpět ve Starém Hollywoodu pro toto vynikající updo pro dlouhé vlasy. Rozdělte vlasy na stranu a pomocí kulmy vytvořte tyto těžké a volné kadeře. Dramatické líčení je nutností.

9. Kombinace chaotického a formálního

rozcuchané a formální aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Krása aktualizace pro dlouhé vlasy je, že si s nimi můžete dělat, co chcete, protože délka vlasů to vždy dovolí. Zde je dokonalým příkladem, kde model spojil chaotický a formální a vytvořil krásný drdol.

10. Super vysoký a dlouhý culík

Super dlouhý vysoký cop pro dlouhé vlasyZdroj

Vše, co k tomuto updo pro dlouhé vlasy budete potřebovat, je velmi dobrá gumička do vlasů, tuna špendlíků a hrst vlasových přípravků, aby vypadaly rozcuchané a plné objemu. Vidět však, jak je výsledek tak velkolepý, stojí za to.

11. 40. léta v aktualizaci pro dlouhé vlasy

vítězné válečky a květinové aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Říká se jim Vítězné role a všem nám připomínají dávno pryč. Skládají se z velmi objemných kadeří, které krásně orámují váš obličej. Tento účes byl ve 40. letech vztekem, ale vrací se díky hipsterům a retro milovníkům všude kolem.

12. Selena Gomez

selena gomez updos pro dlouhé vlasyZdroj

Řekněme, že pokud jde o aktualizace pro dlouhé vlasy, není to jednodušší. Vezměte si znamení od milenky Instagramu Seleny Gomez a noste své vlnité zámky v jednoduchých, ale efektních plážových kadeřích.

13. Gigi Hadid

perfektní plážové vlny medová barva gigi hadid updos pro dlouhé vlasyZdroj

Tady je další z našich oblíbených celebrit se skvělými vlasy. Její dlouhá hříva je na této fotce, jak kráčí po módní přehlídce, naprostou dokonalostí. Její medově zbarvené plážové vlny s vlasy roztaženými na jedné straně vypadaly přirozeně a svěže, jako by se právě vrátila z pláže.

14. Vintage Royal Updos pro dlouhé vlasy

vintage královská aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

To je něco, co si představujeme, že královna Alžběta mohla nosit, když byla mladá, na fantastickou párty ve svém paláci. Tento účes můžete také sportovat pomocí kulmy, hrsti bobby pinů a nějakého vlasového produktu.

15. Romantické svatební aktualizace pro dlouhé vlasy

romantické svatební aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Tady je další návrh na vaši svatbu. Tato nevěsta vypadá perfektně s vysokými vlasy, bočním rozdělením a tuhými kadeřemi. Také si nelze nevšimnout nadměrného diamantového zdobení, které má ve vlasech a které přitahuje všechny oči.

16. Indická svatba

indické účesy pro svatbu dlouhých vlasůZdroj

Pokud jste Indka nebo potřebujete nějakou novou inspiraci pro vlastní svatbu, takhle to dělají za mořem. Fascinující účes se skládá z jednoduchého copu stékajícího po zádech nevěsty, ozdobeného tolika ozdobami, kolik si jen dokážete představit.

17. Elegantní Chignon

elegantní formální chignon updos pro dlouhé vlasyZdroj

Říká se tomu chignon a je to velmi formální způsob nošení vlasů, ale přesto ohromující. Křehy těchto půvabných dam přivedly k podrobení zkušené prsty. Stříbrné kousky vlasů dodávají nádech půvabu.

18. Vikingská aktualizace pro dlouhé vlasy

vikingské aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud jste fanoušky show nebo vikingské kultury a chcete něco z toho vnést do svého života, může být použití vlasů dokonalým způsobem, jak to udělat. Vezměte si narážku od královny Lagerthy a jejích štítových panen a roztočte vikingské copánky.

19. Americká domorodá princezna

princezna rodilý Američan tyrkysové aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Tady je další krásná kultura, ze které se můžete inspirovat. Proměňte temeno hlavy v lapač snů. Narovnejte vlasy a poté je ozdobte šňůrkou peří a korálků. Tento tyrkysový je nádherný.

20. Ariana Grande

ariana grande účesy pro dlouhé vlasyZdroj

Ačkoli obvykle sportuje svůj charakteristický culík, tady je Ariana Grande, která si dělá selfie a nosí nějaké umělé Bantu uzly. Ve skutečnosti jsou to jen dva jednoduché copánky, které má natočené na temeni hlavy, stejně jako jeden by Bantu uzly.

21. Retro aktualizace Angeliny Jolie pro dlouhé vlasy

angelina jolie retro aktualizace úlu pro dlouhé vlasyZdroj

I když má na sobě ty nádherné smaragdové náušnice a dokonalé dusné kouřové oči, nelze si nevšimnout jejích vlasů. Je to dokonale špinavý retro úl, který byl záměrně vybrán, aby předvedl drahé náušnice a její nádhernou tvář.

22. Zooey Deschanel

zooey dechanel updos pro dlouhé vlasyZdroj

Kdo by tu neznal podpis Upeyho Deschanela pro dlouhé vlasy? Zpěvačka, herečka a producentka si vytvořila svůj vlastní vzhled a nyní si ji jednoduše nedokážeme představit jinak. Vyzkoušejte to sami, abyste získali zvláštní, retro atmosféru.

23. Cher

cher updos pro dlouhé vlasyZdroj

Pokračujeme v odpočítávání celebrit, které nosí dlouhé vlasy, tady je Cher a její velmi slavný účes před několika desítkami let. Než Zooey Deschanel a Ariana Grande přišly na to, že si mohou vybrat účes a udělat si ho samy, byla tu jediná Cher.

24. Smyslná hlava postele

smyslné aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Po noci večírku by takto vypadaly vaše vlasy. Využijte přednosti vzhledu, nasaďte si houpací cop a dopřejte si z hlavy postele to nejlepší. Nezapomeňte na rozmazaný make -up.

25. Boční špinavý uzel

postranní rozcuchaný uzel pro dlouhé vlasyZdroj

Toto updo pro dlouhé vlasy by bylo ideální pro letní příležitostnou nebo bohémskou svatbu. Bude to příjemná změna tempa od formálního oblečení a účesů, tak si to užijte. Make -up v retro stylu se perfektně hodí k tomuto chaotickému bočnímu uzlu.

26. Elegantní aktualizace pro dlouhé vlasy

elegance pro dlouhé vlasyZdroj

Zde je moderní pohled na starý účes. Tak staré, že si myslíme, že je to něco, co si Jane Austen možná oblékla ve své době. Pokud jste fanouškem, spárujte toto elegantní chino se starými náušnicemi a lehkým, nahým líčením.

27. Retro úl

retro úl brigittre bardot updos pro dlouhé vlasyZdroj

Tento typ retro úlu neproslavil nikdo jiný než Brigitte Bardot. Ta její však byla trochu utlumenější. Přesto, pokud máte zájem o vstup, ať jste kdekoli, je to účes pro vás. Nezapomeňte na těžké líčení kočičích očí.

28. Aktualizace pro dlouhé vlasy z minulého století

aktualizace minulého století pro dlouhé vlasyZdroj

Jedna z největších věcí na dlouhých vlasech je to, že jsou nesmírně univerzální. Proto můžete čerpat inspiraci odkudkoli a z jakéhokoli věku módy, který se vám líbí. Zde je účes 20. století s jemnými kadeřemi a ohnivě červenými rty.

29. České copánky

spletené šik bohémské aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Vlasy si splétejte po obou stranách hlavy a poté si ty copánky pevně přitáhněte kolem čela. Připněte je vzadu a přidejte nápadný šarlatový ret, který spojí celý vzhled dohromady. Nyní jste připraveni na další hudební festival.

30. Zdobené copánky

couture zdobené copánky pro dlouhé vlasyZdroj

Jedním ze způsobů, jak přidat život do velmi jednoduchého copu, je použití nějakých kovových příčesků. Zde jsou dvě trubkovité růžové zlaté, díky nimž tento čokoládový cop vypadá nový a sofistikovaný.

31. Olivia Wilde Bubble Braid

bublinkový cop olivia wilde účesy pro dlouhé vlasyZdroj

Zde je herečka Olivia Wilde, která sportuje jeden z nejzajímavějších způsobů, jak si splétat vlasy. Říká se tomu bublinkový cop a dá se překvapivě snadno stáhnout. Podívejte se na nějaké návody online nebo požádejte svého kadeřníka, aby to udělal za vás.

32. Královna Guinevere

královské copánky kaštanové vlasy aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Kdyby si královna Guinevere upravovala vlasy na tajná rande s Lancelotem, byl by to účes podle jejího výběru. Několik jednoduchých copů a několik krásných jemných zlatých řetízků bylo vše, co potřebovala, aby upoutala rytířovu pozornost.

33. Chaotické aktualizace pro dlouhé vlasy

rozcuchané vlasy uzel aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Jsme si jisti, že se vám bude líbit a budete ho chtít vyzkoušet co nejdříve. Proč? Protože je to nesmírně jednoduché. Pokud máte rovné vlasy, rozřízněte je uprostřed a pomocí dvou velkých pramenů upněte přímý uzel. Jsi hotový!

34. Královna Lagertha

lagertha vikings copánky updos pro dlouhé vlasyZdroj

Už jsme o ní mluvili, ale teď je v celé své kráse. Její úžasné vikingské copánky nás v posledních několika letech inspirovaly, a to z dobrého důvodu. Vypadá tak urputně a krásně, jak by královna měla.

35. Aktualizace výletů pro dlouhé vlasy

road trip drdol barevné šály účesy pro dlouhé vlasyZdroj

Jen proto, že jedete na výlet, to neznamená, že vaše vlasy nemohou stále vypadat hezky. Vzadu si zavažte jednoduchý nízký drdol a přidejte k němu barevný a nápadný velký šátek. Nejenže budete vypadat módně, ale také ochrání vaše vlasy.

36. Připněte!

chevron hair pin updos pro dlouhé vlasyZdroj

Nejen na vaší oblíbené desce, ale také v reálném životě. Jedním ze způsobů, jak vypadat nádherně, jsou dlouhé vlasy a špendlíky. Zde jsou některé mimořádně elegantní chevron piny, zlaté a jednoduché.

37. Vysoký culík

vysoký culík převázaný stužkou pro dlouhé vlasyZdroj

Až si příště budete dlouhé vlasy svazovat do culíku, proč to nezkusit místo toho? Přidejte několik měkkých kudrlin a malou mašli, abyste vypadali velmi Alice v říši divů. Udržujte svůj make -up na nahém minimu.

38. Emma Watson

žádné loučení ultra moderní účesy pro dlouhé vlasy emma watsonZdroj

I když se v uplynulých měsících nerozčesávající vlasy staly zuřivostí, Emma Watson to dělala dříve než všichni ostatní. Spojila je s malými černými náušnicemi a velmi červeným rtem a vypadala nápadně krásně.

39. Šedá a zlatá

gun metal šedý zlatý pruh aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud je něco, co dlouhé vlasy potřebují, je to krásná barva. Zde je bronzová šedá v kombinaci se zlatým pásem. Opozice mezi těmito dvěma metalickými barvami vytváří úžasný vizuální efekt.

40. Dlouhé rány a retro chino kalhoty

retro vlasy tmavé oči aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

I když nemáte ofinu, neznamená to, že si ji nemůžete vytvořit z dlouhých vlasů. Dokonalým příkladem je tato krásná dáma a její velmi retro úl, doplněný dlouhou ofinou. Má také kouřové kočičí oko a růžový ret.

41. Aktualizace srážky věku pro dlouhé vlasy

avantgardní vlasy moderní splňují retro aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Zde se setkávají avantgardní vlasy s retro stylem a kde se móda stává uměním. Vítězný váleček na hlavě modelky získává objem, rozměr a hloubku z modrého neonového pramene vlasů.

42. Adriana Lima

adriana lima updos pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud jste někdy chtěli vypadat jako anděl Victoria’s Secret, nyní můžete. Zkopírujte jednoduchý účes Adriany Limy pomocí kulmy a velmi dobrých hydratačních vlasových produktů. Udržujte to jednoduché!

43. Bohemian Updos pro dlouhé vlasy

jednoduché bohémské copánky pro dlouhé vlasyZdroj

Vydat se do Bohemie v letní sezóně je téměř předpokladem teplého počasí. Svažte si vlasy do dvou rybích copánků a oblečte si splývavou košili, abyste se ochladily. Květina je samozřejmě volitelná.

44. Lorde

přírodní přírodní aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud jde o přirozené aktualizace pro dlouhé vlasy, nemůžete se pokazit s Lordeovými kudrnatými vlasy. Zpěvačka obvykle nosí svou hřívu co nejpřirozeněji, přičemž prsteny po prstýncích jí padají po ramenou a zádech.

45. Taylor Swift

taylor swift sáčky na rovné vlasy pro dlouhé vlasyZdroj

Zde je velmi dospělý Taylor Swift, který má smyslný vzhled. Díky dlouhým, splývavým vlasům, hustým třeskům a tmavému makeupu vypadala, jako by byla připravená na párty. Flitrové šaty pomáhají, takže byste mohli přemýšlet o tom, že si je také přidáte do komody.

46. ​​Kapely Teal Head

modrozelená ozdoba pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud zkombinujete tuto nádhernou modrozelenou čelenku se sluncem políbenou pokožkou, můžete získat nádherný efekt. Tato písečná blondýnka také pomáhá, stejně jako minimální make -up. Místo teal můžete také jít na červenou nebo zelenou, pro stejný efekt.

47. Rapunzel Style

aktualizace pro dlouhé vlasyZdroj

Tady je tmavovlasá Rapunzel s krásnými nadměrnými copánky v kudrnách, která čeká, až si nechá rozpustit vlasy pro prince. Poté, co si zapletete vlasy, prsty je natáhněte, aby byly příliš velké a volné.

48. Faux Mohawk

nadměrné kudrnaté faux mohawk účesy pro dlouhé vlasyZdroj

Když máte dlouhé vlasy, můžete si z nich vytvořit cokoli, co chcete. Včetně tohoto úžasného kudrnatého faux Mohawk. Spojte jej s černou koženou bundou, nadměrnými umělými řasami a kouřovými očima, abyste získali opravdu výrazný efekt.

49. Buchty všude

vítězství se valí po celém updosu pro dlouhé vlasyZdroj

Kdo řekl, že z Victory Rolls nemůžete vytvořit buchtu? Jak se ukazuje, můžete. Nejen to, ale také to vypadá skvěle. Pokud mají vaše vlasy nějaké melíry nebo peekaboos, hodně pomohou při definování okraje rohlíků.

50. Prostě dokonalost

aktualizace dokonalosti pro dlouhé vlasyZdroj

Pokud jde o aktualizace pro dlouhé vlasy, toto je skutečná dokonalost. Díky složitým copánkům model vypadá jako baletka připravená vystoupit na pódium. Pouhá ženskost tohoto účesu stačí k tomu, aby vám vlasy narostly, že?

Připraveni změnit svůj vzhled?

To bylo ono, náš seznam ohromujících aktualizací pro dlouhé vlasy, kterými se může inspirovat každý, kdo má dlouhé vlasy.

I když je dosažení některých komplikovanější, existují i ​​některé snadné možnosti a rozhodně byste měli vyzkoušet alespoň jednu z nich.

Který z nich byste vyzkoušeli a kde byste ho nosili? Zanechte komentář a dejte nám vědět!