Nejlepší argument pro vyzkoušení vazeb je, že vám umožní konečně mít účes, jaký jste vždy chtěli, bez ohledu na to, jak krátké, dlouhé, kudrnaté, rovné nebo texturované vlasy máte.

Přidávají délku, hloubku a rozměr každé sadě zámků, a proto jim můžeme jen poděkovat.

Navíc, abychom vám pomohli, sestavili jsme sadu nejlepších a nejsenzačnějších stylů tkaní, které vás určitě inspirují. Zde jsou!

1. Styly vlnitých a extra dlouhých vazeb

vlnité extra dlouhé účesyZdroj

Jediným účelem této konkrétní vazby je poskytnout vám další délku. V zásadě, v závislosti na vašich preferencích, můžete jít tak dlouho, jak chcete.

Přemýšlejte o čemkoli, od délky ramen až po plný Rapunzel! Také můžete použít kulmu k vytvoření plážových vln jako v příkladu výše.

2. Luscious Cinnamon Weave Styles

svůdné účesy se skořicovou vazbouZdroj

Další úžasnou věcí na vazbách je, že je můžete získat v naprosto jakékoli barvě a odstínu, jaký si dokážete představit.

Všichni víme, že někdy, když si barvíme vlasy, vzhledem k přirozeným okolnostem, neskončíme s barvou, o které jsme snili. Takže díky bohu za vazbu!

3. Styly dlouhé a elegantní vazby

dlouhé uhlazené účesy brunetkyZdroj

Je načase vyhladit žehličku na vlasy, protože tento účes bude vyžadovat hodně energie. Další profesionální tip zde by bylo použití vysoce kvalitních produktů pro péči o vlasy, stejně jako lesklý sprej na vlasy, aby získal tento lesk!

4. Chaotické kadeře

lehké muškátové oříšky rozcuchané kudrnaté vazbyZdroj

Tyto lehké muškátové kadeře jsme si naprosto zamilovali a skutečnost, že jsou nepořádné, ani trochu nebolí! Znamená to jen, že je mnohem snazší o ně pečovat a udržovat je a že příprava nebude trvat tak dlouho.

5. Styly purpurové vazby

účesy z purpurové vazbyZdroj

Nekonvenční barvy je vždy obtížné získat. Někdy jsou příliš silné, ale většinou jsou příliš vodnaté a na krabici nevypadají tak, jak by vypadaly. Radujte se, protože s použitím vazby nebudete mít tento problém!

6. Styly inkoustově modré vazby

inkoustově modré účesyZdroj

Najít správnou délku a barvu vazby může být obtížné. Jakmile to však vystihnete, nelze s výsledky nic srovnávat. Můžete dokonce změnit odstín, kdykoli budete chtít. Jednoduše si pořiďte nový!

7. Inkoust a hedvábí

účesy z inkoustové a hedvábné vazbyZdroj

Tyto dva odstíny se z celkem zřejmých důvodů nazývají inkoust a hedvábí. Je to modrý ombre, který začíná matně šedými a tmavými brunetovými kořeny a poté se roztaví do hedvábně modré zabalené do dokonalých trubkovitých kadeří.

8. Gun Metal Grey

zbraň mentální šedá vazba účesyZdroj

Když už mluvíme o šedých vlasech, tady je skvělý odstín šedé, který si ráda vyzkoušíte! Je známá jako gun metal grey a i když by její údržba mohla být trochu složitá, půjde tak dobře v podstatě s čímkoli!

9. Styly škádlené vazby

béžové a karamelové škádlil tkát účesyZdroj

Všichni jsme viděli, že 90. léta jsou zpět v módě i stylu. To však neznamená, že jej nemůžete kombinovat s vkusem z 80. let, zvláště pokud jde o vaše vlasy.

Jedná se o škádlený kudrnatý účes z 80. let v báječné kombinaci béžové a karamelu.

10. Neonová žlutá vazba

účesy z neonově žluté vazbyZdroj

Nekonvenční barvy přesahují purpurovou a inkoustově modrou barvu, kterou jsme dosud ukázali. Ve skutečnosti můžete být plnohodnotným superhrdinou a mít neonově žlutou tkaninu, která zaručí, že všechny oči budou na vás!

11. Styly vazby maximálního objemu

blonďaté účesy s maximální objemovou vazbouZdroj

Dalším způsobem, jak můžete udělat kudrlinky, když máte vazbu, je otočit hlasitost na maximum. Chcete -li získat tento street fab Barbie vzhled, škádlete je nebo vytvořte kompletní sadu nebo vývrtky.

12. Jumbo Curls

jumbo kadeře tkát účesyZdroj

Vracíme se ke kadeřím, protože o nich máme tolik co říci, pokud jde o styly tkaní.

Jedna z báječných věcí na vazbě je, že pokud máte rovné vlasy, můžete konečně získat kudrlinky, které jste vždy chtěli! Jedná se například o jumbo kudrlinky.

13. Hluboké vlny Vazby

účesy s vlnitou vazbouZdroj

Pokud si nejste jisti kudrnatými vlasy, můžete vždy vyzkoušet nějaké plážové vlny. Vazba dodá vašim vlasům hodně objemu a hloubky, což znamená, že získáte krásný vzhled mořské panny.

14. Vývrtky Kudrlinky

hluboké vlny tkát účesyZdroj

Vazební styly se mohou hodit v podstatě k jakémukoli účesu, který vás napadne. Zde například pomohli vytvořit vývrtky, které jsou dlouhé a úzké, ve velmi lesklé a lesklé havraní brunetce.

15. Měkké kadeře

měkké kadeře tkát účesyZdroj

Pokud potřebujete elegantnější nebo neformální vzhled, existují i ​​styly tkaní!

Můžete snadno jít na tento styl měkkého zvlnění s boční částí. Je to velmi vintage a elegantní a můžete ji dokonce nosit na speciální událost, jako je svatba.

16. Tkát a krabice

box copánky tkát účesyZdroj

Krabicové copánky jsou typem účesu, který obvykle vyžaduje prodloužení nebo tkaní. Důvodem je, že ne každý má délku vlasů nebo tělo, aby udržel tento typ copů.

17. Styly tkaní po ramena

havranské kadeře tkají účesyZdroj

Opět zaměřujeme naši pozornost na nádherná 80. léta. Načerpejte inspiraci z této dekády a zkombinujte ji s dnešními trendy, abyste získali trendy a hipsterský vzhled, ze kterého se zatočí všechny hlavy!

18. Tupá bobová vazba

účesy tupé bobové vazbyZdroj

Trhavé a tupé boby jsou stále velmi zuřivé, protože bobový trend zde pravděpodobně zůstane po dlouhou dobu. Promluvte si se svým stylistou a společně se rozhodněte o nejlepší délce, která bude lichotit vaší tváři.

19. Blondýnky

blonďaté pruhované účesyZdroj

Tady je pro tip. Pokud nechcete změnit svou tmavou barvu vlasů, ale chcete něco, co také trochu osvětlí vaše rysy, můžete jednoduše přidat blonďaté pruhy na přední stranu vazby. Je to tak snadné!

20. Styly Honey Blonde Weave

účesy z medové blond vazbyZdroj

Když mluvíme o blondýně, můžete použít různé styly tkaní, abyste získali dokonalý odstín blond, o kterém jste vždy snili! Je to medová blondýnka se sladkými karamelovými špičkami, tmavšími podtóny a kořeny kaštanu pro přirozený vzhled.

21. Styly červené měděné vazby

účesy z červené měděné vazbyZdroj

Na druhém konci spektra máme odstíny zrzavých vlasů. Podívejte se na tento ohnivý příklad červené barvy smíchané s trochou mědi, díky čemuž vypadá trochu spáleně, jako západ slunce na špičce pouště.

V žádném případě byste to nemohli dostat na své přirozené vlasy!

22. Kim Kardashian

kim kardashian tkát účesyZdroj

Ano, i samotná Kim K. prošla fází, kdy milovala dobrou vazbu. Použila to ke zvětšení délky svých přírodních havraních vlasů a výsledky jsme jednoduše zbožňovali.

23. Objemný Bob

objemné účesy bobové vazbyZdroj

Jakkoli milujeme dobrého, staromódního boba, musíme říci, že ho rádi vidíme čas od času aktualizovaný.

Přesně to pro vás mohou udělat některé styly dobré vazby! Oprašte ten tradiční bob a přidejte do něj nové a vzrušující prvky.

24. Žvýkačka růžová

účesy z žvýkačky růžové vazbyZdroj

Řekni sbohem! k nudným vlasům a ahoj! na letní zábavu. Žvýkačkové růžové vlasy dokážou udělat každý den vašeho života šťastnějším a zářivějším, a to vše díky pomoci těchto fantastických stylů tkaní.

25. Styly Dreads and Weave

účesy dreads tkátZdroj

Extra tělo a délku, kterou vám vazba poskytne, můžete použít k vytvoření hrůz, které jste vždy chtěli. Můžete jít na tenký nebo jumbo druh a můžete dokonce získat různé barvy!

26. Beyonce

beyone tkát bohyně copánky drdolZdroj

Další superstar, která se zamilovala do vazeb, není nikdo jiný než samotná královna B. Tady je s velmi vysokým a složitým drdolem vyrobeným z různě velkých copů bohyně. Figuruje to. Je to koneckonců bohyně!

27. Vesmírné housky

vesmírné drdoly tkají účesyZdroj

Pokud jste přemýšleli, jaký účes byste měli nosit na letní festivaly, už se divte. Vesmírné buchty jsou odpovědí!

Dívky se obvykle vyhýbají vesmírným drdolům, protože nemají dost vlasů, aby je stáhly. Tehdy je čas na spásu záchrany!

28. Styly okouzlující vazby

okouzlující účesyZdroj

Datum noci nikdy nebylo tak snadné díky vazbám. Nyní můžete mít ten úžasný účes, jaký jste si vždy představovali nebo který jste viděli v hudebních videích nebo ve filmech. Tento skvělý střih můžete dokonce nosit na ples!

29. Fialové vazby

účesy z fialové vazbyZdroj

Pohádkový vzhled je dalším významným trendem, který v posledních několika letech vzal svět útokem. Je to kombinace, která vyžaduje, abyste si nabarvila vlasy i obočí stejnou netradiční barvou.

30. Styly Feisty Red Weave

sexy účesy s červenou vazbouZdroj

Tato třešňově červená je divoká a nehrá se. Pokud jej správně stylizujete, budete vypadat jako skutečná bomba. Je to perfektní barva na Valentýna nebo jiná podobně významná data.

31. Účesy Indigo Weave

účesy z indigové vazbyZdroj

Je to skvělá barva pro chladnější měsíce roku (i když ji můžete nosit kdykoli, opravdu).

Tady je pro tip na jeho stylizaci. Ujistěte se, že vaše kořeny budou tmavší, aby to vypadalo co nejpřirozeněji a méně jako paruka.

32. Účesy z tkaní 90. let

Účesy z 90. letZdroj

Tento účes inspirovaný 90. lety je naprosto úžasný a nemůžeme se dočkat, až ho vyzkoušíme. Spárujte jej se správnými odstíny a budete vypadat kdykoli připraveni na pláž.

33. Účesy z mořské panny

účesy tkát mořská pannaZdroj

Mořská panna vlasy jeden je o barvě! Tahle má například představovat samotné moře a všechny jeho odstíny modré a tyrkysové.

Najděte si správnou vazbu a jděte na to jako pohoštění pro sebe! Jen si představte, jak úžasně budete vypadat, když budete v dokonalém souladu s mořem.

34. Styly Blood Orange Weave

účesy s krvavě oranžovou vazbouZdroj

Další barva, která vám pomůže dokonale se přizpůsobit prvkům a počasí, je tato krvavě oranžová!

Je to jen pár odstínů od červené a fantastická reprezentace středomořské citrusové slasti, kterou všichni známe a milujeme.

35. Platina a zlato

účesy z tkané platinové a zlaté barvyZdroj

Zde je jedna úžasná barva vlasů, kterou často neuvidíte, dokonce ani mezi styly tkaní, protože je docela obtížné ji stáhnout.

Je to platinový odstín s mírným zlatým odstínem, který jím prochází celou cestu. Nemůžeme z toho spustit oči!

36. Sofistikovaný drdol

propracované účesy z drdoluZdroj

Jakmile získáte vazbu, celá ta extra délka vám umožní vyzkoušet si nové účesy a udělat je tak jednoduché nebo složité, jak chcete. Jedním dokonalým příkladem je tento nádherný vysoký drdol.

37. Višňová vazba

účesy ohnivě červené vazbyZdroj

Červená a zelená k sobě patří jako Vánoce a cukrovinky. Pokud se rozhodnete pro tuto úžasnou barvu vlasů, pak se také musíte naučit, jak ji správně stylizovat.

38. Copánky a ozdoby

copánky a ozdoby tkají účesyZdroj

I když jsou krabičkové prýmky samy o sobě úžasné, některé ozdoby neublíží ani trochu. Vezměte si tyto dřevěné korálky jako příklad toho, co můžete přidat do copů.

39. Blonde Barbie Weave Styles

barbie láhev blond vazba tkát účesyZdroj

Jedná se o typ lahvové blondýnky nebo Barbie Blonde, za kterou jsme se rozhodně mohli dostat. Měkké kadeře jsou výsledkem spousty práce se žehličkou a hojným množstvím laku na vlasy.

40. Dokonalé kadeře

perfektní kadeře tkát účesyZdroj

V tomto světě existuje mnoho typů kudrlin, ale jen málo se blíží těm dokonalým. Přesto budete překvapeni, když zjistíte, jak snadné je získat, jakmile najdete a přidáte perfektní vazbu!

41. Styly Blue Velvet Weave

účesy z modré sametové vazbyZdroj

Modrý samet je úžasná barva a není vůbec obtížné ho nosit. Tajemství je ve stylu – stejně jako v mnoha jiných nekonvenčních barvách.

Je důležité omezit make-up na minimum, abyste nevypadali příliš dramaticky nebo teatrálně, zejména během každodenních pochůzek.

42. Nóbl culík

stylové účesy z copuZdroj

Vazba vám také může pomoci získat dokonalý dlouhý a vlnitý (nebo rovný) culík, jaký jste vždy chtěli. Tento konkrétní culík také nabídne bezproblémový přechod ze dne na večer.

43. Prstové vlny

vlny prstů tkají účesyZdroj

Vlny prstů jsou základem ženských účesů od 20. let. To je téměř 100 let historie a má to dobrý důvod. Vypadají naprosto úžasně a fungují pro každý typ obličeje.

44. Modré třesky a vazby

účesy tkát modrou ofinuZdroj

Pokud opravdu chcete netradiční barvu a také si orámovat obličej, musíte si pořídit ofinu. Vazba se může vrhnout dovnitř a zachránit den, zvláště pokud hledáte okraj.

45. Letní pohled

letní vzhled tkát účesyZdroj

V případě, že jste hledali jednoduchý, rychlý a svěží vzhled, pak již nemusíte hledat!

Tyto škádlené a super uvolněné plážové vlny mají mezi sebou několik purpurových pruhů a dva chladné francouzské copánky korunující hlavu.

46. ​​Samurajská buchta

samurajská vazba top uzel drdolZdroj

Zde je účes z tkaní, který si dívky vypůjčily od pánské vlasové módy. Je to dlouhý samurajský drdol a ve skutečnosti je to účes napůl nahoru napůl dolů, který můžete stáhnout, pokud máte dlouhou a rovnou tkaninu.

47. Barvy podzimu

podzimní barvy tkát účesyZdroj

Nikdy není příliš brzy začít se připravovat na podzim – a to včetně barvy vlasů (nebo barev), které budete v dané sezóně nosit.

Vezměte si například tuto kombinaci cherry coly, červené, pálené oranžové, béžové, karamelové, blond a platinové, nebo se inspirujte kombinacemi v tomto článku o nápadech na barvu vlasů na podzim.

48. Union Gabrielle

gabrielle union tkát účesyZdroj

Tady je další miláček Hollywoodu, který je zamilovaný do tkaných účesů. Má přirozeně kudrnaté vlasy a zbožňuje, když do nich přidá další tělo vložením vazby. Všichni se můžeme shodnout, že vypadá naprosto nádherně!

49. Šitá vazba

boční část ušitá v tkaných účesechZdroj

Můžete kombinovat dva hlavní trendy ochranných účesů tím, že do stylů tkaní přidáte také všití. To znamená, že se dostanete k šití ve vazbě a uděláte ji tak dlouhou a silnou, jak byste si mohli přát.

50. Pink Afro

růžové afro tkát účesyZdroj

Se správnou vazbou můžete dokonce získat afro. Jen přemýšlejte o těchto vrstvách na vrstvách malých a těsných kadeří, které se přirozeně usazují na vašich ramenou.

A pokud k tomu přidáte také šokující barvu, jako je tato bonbónová růžová, máte vítěze!

51. Styly zvratů a vazeb

zvraty tkát účesyZdroj

Twisty jsou fantastický ochranný účes. Pomáhají udržet vaše vlastní vlasy bezpečně zastrčené u kořínků, zatímco délka toho, co vidíte, je ve skutečnosti vyrobena z vazby. Vyberte si požadovanou barvu a styl a jste připraveni!

52. Účesy Ombre Weave

účesy z tkané ombreZdroj

Pokud jste zamilovaní do trendu ombre, máte dvě možnosti. Buď můžete najít vazbu, která je již ombre v odstínech, které se vám líbí, a nechat ji ušít, nebo tkát barvu vlastních vlasů, které si poté můžete obarvit.

53. Zendaya

účesy zendaya tkátZdroj

Zendaya otočila hlavu, když se ukázala na akcích s červeným kobercem, a to z dobrého důvodu. Vypadá velkolepě. Přesto je možné předpokládat, že to nejsou všechny její skutečné vlasy, bez ohledu na to, jak hezky to vypadá, ale pravděpodobně vazba.

54. Účesy se zelenou vazbou

účesy se zelenou vazbouZdroj

Je snadné a bezpečné nosit tkaninu v nekonvenční barvě vlasů, protože to znamená, že nemusíte barvit své skutečné vlasy a vystavovat je chemikáliím obsaženým v barvivu.

55. Rihanna

Rihanna tkát účesyZdroj

Rihanna má nádhernou hlavu přirozeně kudrnatých vlasů, ale v tomto případě se rozhodla pro tkaní, které jí dodalo extra délku a objem. Její vlasy podobné Rapunzel sáhaly až k pasu a její hlasitost byla mimo graf!

Připraveni změnit svůj vzhled?

Jediným limitem stylů tkaní je vaše vlastní kreativita nebo čas, který jste ochotni věnovat úpravě nebo změně vlasů.

Na rozdíl od přírodních vlasů můžete svůj vzhled změnit tolikrát, kolikrát chcete nebo potřebujete, v závislosti na vaší náladě, aktuálním trendu nebo události, které se musíte zúčastnit.

Projděte si náš vyčerpávající seznam a dejte nám v sekci komentáře vědět, které z nich vyzkoušíte!