כשזה מגיע לתספורות מודרניות עצבניות, דהיית המוהוק היא תסרוקת מגניבה שנראית נהדר עם כל סוגי השיער והאורכים. בעוד המוהוק דורש מכם לגלח את צידי הראש, תספורת דהיית המוהוק מגיעה עם התחדדות למראה רב תכליתי ומסוגנן. בין אם יש לך שיער חלק, עבה או מתולתל, אתה יכול לבקש מהספר שלך לחתוך דהייה מחודדת בצדדים ובגב כדי ליצור תספורת גברים מושלמת. חלק מהגברים ישלבו מוהוק קצר עם התחדדות נמוכה לגזרה יוקרתית, בעוד שאחרים עשויים להעדיף סגנון בינוני עד ארוך יותר עם דהיית עור גבוהה למראה נועז..

עם כל כך הרבה סגנונות דהיית מוהוק שאפשר לנסות, זה יכול להיות אתגר לבחור את סוג ההדהייה והאורך הנכון להתנסות בהם. כדי לעורר אותך ברעיונות, ריכזנו רשימה של התספורות הטובות ביותר של דהיית מוהוק לגברים שיוכלו להשיג כרגע. משיער קצר עד ארוך, חקור את תסרוקות המוהוק השונות להתחדד כדי למצוא גזרה אופנתית שתאהב!

מוהוק דהוי

מהו דהיית מוהוק?

דהיית המוהוק היא תספורת גברים הכוללת דהייה בצדדים ובגב עם רצועת שיער ארוכה יותר באמצע. בעוד שתסרוקת המוהוק המסורתית דרשה משני צידי הראש להיות מגולחים נקיים, דהיית המוהוק המודרנית מציעה גזרה ורסטילית וקלאסית שאפשר להשיג בקלות על ידי בחורים מסוגננים. המוהוק פועל עם כל סוגי דהויות, כולל התספורות הנמוכות, האמצעיות, הגבוהות, העור, הרקות והתפוצצות. בחורים עם שיער קצר, ארוך, חלק או מתולתל יכולים לקבל דהיית מוהוק מגניבה למראה אופנתי.

תספורת מוהוק דוהה

תספורות מוהוק דוהות

מודרני מוהוק דוהה

המוהוק המודרני הוא תסרוקת אלגנטית לגברים שמשחקת את המוהוק הקלאסי אך מגיעה עם תספורת דהייה מחודדת בצדדים ובגב. בדומה לנץ מלאכותי, תספורת דהיית המוהוק המסוגננת יכולה להיות קצרה או ארוכה מלמעלה אך יש להקפיץ אותה כדי ליצור את הסגנון הנועז. מחמיא באופן אוניברסלי עם אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות, אתה יכול לבקש מהספר שלך דהייה מחודדת כדי להשיג את המראה האהוב עליך.

מוהוק המודרני

מודרני מוהוק דוהה

Taper Fade Mohawk

מוהוק הדהייה המתחדד הוא הווריאציה המסוגננת והמודרנית של התסרוקת המסורתית. דהיית ההתחדדות מוסיפה מראה נקי ומלוטש לתספורת המוהוק, ומרככת את הקווים העצבניים והנועזים המסורתיים הדרושים לחיתוך המראה. בשביל הפאנק רוקר שעדיין צריך ללכת לעבודה למחרת, מוהוק עם דהייה מחודדת בצדדים ובגב שווה להתנסות בו.

Taper Fade Mohawk

טייפר מוהוק

Mohawk Fade קצר

דהיית המוהוק הקצרה היא סגנון רבגוני לבחורים שמעדיפים תספורת קצרה יותר מסוגננת. עם דהייה מחודדת בצדדים ובגב, השיער הקצר מלמעלה נחתך ליצירת תסרוקת מוהוק קוצנית פשוטה. אתה יכול לקבל תספורת נמוכה, בינונית או גבוהה דוהה כדי להשלים את הסטיילינג שאתה רוצה. כדי לעצב את הלוק, המוהוק הקצר שלך יצטרך להיות לפחות באורך של חתך צוות מלמעלה כדי לתת לך קוצים מוגדרים. ישנן אפשרויות רבות להשגת דהיית מוהוק עם שיער קצר ולהישאר נאמנים לתספורת המקורית. אתה יכול להשאיר את השיער למעלה צר כדי להדגיש את ההבדל באורך או לשמור על הצדדים כמעט מגולחים עם דהיית עור גבוהה..

Mohawk Fade קצר

מוהוק דהוי עם שיער קצר

Mid Fade Mohawk

אם אתה רוצה לבלוט, המוהוק באמצע דהייה הוא תסרוקת מגניבה שנראית עצבנית וקלאסית בו זמנית. האמצע דוהה מתחדד אל העור בערך באמצע הצדדים ובחזרה כדי ליצור תסרוקת מוהוק אופנתית. גזרה זו מוסיפה מבנה ומימד לתספורת שלך באופן שיאפשר לך להתבלט בכל קהל.

Mid Fade Mohawk

תספורת מוהוק באמצע דהייה

מוהוק Low Fade

מוהוק הנמוג נמוכה הוא תספורת אופנתית לבחורים המעדיפים מראה עצבני עדין. מודרני וסקסי, זיווג המוהוק עם דהייה נמוכה מרכך את הגזרה המחודדת בין השיער הארוך למעלה לבין השיער בצדדים ובחזרה על ידי התחלת ההתעמקות קרוב יותר לאוזניים. אופיו המאופק יותר של דהייה זו מציע לך את הרבגוניות של החדרת השיער שלך לתוך מוהוק מגניב או לתת לשיער לזרום באופן טבעי כאשר אתה רוצה סגנון מזדמן יותר..

מוהוק Low Fade

תספורת Mohawk Low Fade

דהוק העור של מוהוק

מוהוק דהיית העור היא תסרוקת נועזת ואופנתית שתדרוש תשומת לב בכל מקום שתלך. כמו מוהוק, תספורת דהיית העור נועזת מטבעה ומתמזגת עם הקרקפת. השיער הקצר בצדדים מנוגד לשיער הארוך מלמעלה אך משלים את הסגנון באופן שיאפשר למורד הפנימי שלך להשתחרר. תסרוקת מוהוק מודרנית זו עם דהיית עור יכולה דומה מאוד למראה הרוקסטאר הקלאסי כשהיא מחודדת, ויוצרת מראה מטורף עם גישה.

תספורת Mohawk Skin Fade

דהוק העור של מוהוק

מוהוק High Fade

מוהוק הדהייה הגבוהה היא תספורת חזקה וגברית המשרה ביטחון וקרירות. דהייה גבוהה מתחילה מעל לרקותיך, קרוב לכתר ראשך, מושכת את העין כלפי מעלה לכיוון המוהוק שלך ומנוגדת בחדות לשיער הארוך למעלה. שים לב שאם אתה בוחר בהעלמת עור גבוהה או מוהוק מחודד גבוה, קירוב קו השיער שלך לכתר הראש שלך תמיד יגרום לתסרוקת שלך להתבלט יותר. אולי תשקול לשייך את המוהוק הזה לזקן כדי להוסיף את הערעור הגברי במיוחד.

מוהוק High Fade

תספורת Mohawk High Taper Fade Fade

דהייה ארוכה של מוהוק

דהיית המוהוק היא תספורת גברים ורסטילית המתאימה לשיער ארוך, ויוצרת מראה אופנתי לבחורים המעדיפים סגנון ארוך יותר. עם תספורת מחודדת בצדדים, דהיית המוהוק הארוכה מציעה מראה בולט הממקסם את הניגודיות בין הצדדים הקצרים לחלק העליון והארוך תוך שהוא מעניק גם סגנון מחמיא. תרצה להשתמש במוצר בעל אחיזה גבוהה יותר בכל הנוגע לשמירה על שיערך ארוך לקראת המוהוק מכיוון שהשיער יהיה כבד יותר ויותר נוטה ליפול לצד אחד..

דהייה ארוכה של מוהוק

מוהוק דהוי עם שיער ארוך

Burst Fade Mohawk

מוהוק המתפוגג הוא אחד ממגמות השיער הפופולריות ביותר לבחורים שרוצים סגנון מגניב שבולט. ההתפוגגות המתפוצצת תחדד את הצדדים ליצירת מראה מסוגנן, בעוד המוהוק הוא אחד התסרוקות המגניבות במספרות ברחבי העולם. דהייה מחודדת מתפוצצת מתחילה באוזניים ומתעגלת סביב הראש, משלבת את השיער בצדדים ומטה עד לצוואר. על ידי יצירת חצי עיגול, סוג זה של דהייה הוא ייחודי ואופנתי. אתה יכול לבקש מהמספר שלך דהייה נמוכה, בינונית או גבוהה כדי לקבל את הגזרה המושלמת למראה הרצוי. ניתן לעצב את המוהוק באורכים וסוגי שיער שונים, כולל שיער קצר, ארוך, חלק, עבה, גלי ומתולתל. הוסף מעט זיפים או זקן עבה למראה נאה מחוספס.

Burst Fade Mohawk

תספורת Burst Fade Mohawk

Drop Fade Mohawk

דהיית הירידה היא דרך מסוגננת לשדרג כל תסרוקת מוהוק מבלי להיות קיצונית מדי. מוהוק טיפה דוהה יוסיף מבנה לפנים שלך כשהוא עוקב אחר העקום הטבעי של ראשך סביב הגב והצדדים, ויורד לעבר הצוואר כשהוא זורם מן הרקות. אם חתכת עד כה רק דהייה בסיסית קצרה, תרצה לבקש מהספר שלך להוסיף טיפה דהייה למוהוק שלך למראה אופנתי..

Drop Fade Mohawk

תסרוקת Drop Fade Mohawk

טמפל דהוי מוהוק

מוהוק המקדש דוהה הוא תסרוקת חדה ומלוטשת לגברים שחורים שתמיד נראית נהדר. תספורת הדהייה הזמנית כוללת גזרה מחודדת מגניבה שתדגיש את המוהוק, ותביא למראה נקי ורענן. בין אם יש לך שיער עבה ומתולתל או אפרו עם עליון גבוה, מוהוק עם דהיית טמפ ‘הוא סגנון שכדאי לחקור..

טמפל דהוי מוהוק

Temp Fade Mohawk

קירח דוהה מוהוק

כשזה מגיע לגזרה חלקה וסקסית, מוהוק דהוי הקירח הוא תסרוקת מדהימה שתצהיר אמירה נועזת. תספורת דהיית קירח היא קיצור קצר המחדד את שיערך לתוך העור ומציע אווירה חדה ועצבנית עם ניגודיות. נהדר עבור בחורים שרוצים צדדים קצרים מאוד ושיער ארוך יותר למעלה, אתה יכול לבקש מהסטייליסטית שלך דהייה גבוהה, בינונית או נמוכה. דהייה קרחת נמוכה עם מוהוק עשויה להיות אידיאלית אם תזדקק לסגנון עסקי מקצועי, ואילו דהייה בינונית או גבוהה תשנה את המראה שלך.

קירח דוהה מוהוק

תספורת מוהוק קירחת דוהה

מוהוק דוהה עם עיצובי קו

דהיית מוהוק עם עיצובי קו היא אחד הטרנדים המודרניים הלוהטים ביותר עבור ג’נטלמן נועז שרוצה להיות אמנותי עם התספורת שלו. קבלת מוהוק בעיצוב כרוכה בגילוח דפוסי גילוי בדהות בצדדים או בחלק האחורי של הראש, הוספת ממד נוסף לחיתוך. אתה יכול לבקש מהספר שלך רעיונות או להמציא עיצובי תספורת משלך בכדי לקבל יצירתיות נוספת. הקווים יכולים להיות פשוטים או מורכבים, אך דהיית המוהוק שלך תהיה נועזת וחדה. תצטרך לעשות טיולים קבועים למספרה שלך אם אתה רוצה לשמור על הקווים והעיצובים שלך נראים טריים.

מוהוק דוהה עם עיצוב

מוהוק דוהה עם עיצובי קו

אפרו מוהוק דהוי

גברים שחורים במספרות ברחבי העולם התנסו בדמוי אפרו מוהוק. קל להשיג ופשוט לעיצוב, מוהוק עם שיער אפרו הוא תסרוקת מסוגננת ותחזוקה נמוכה עבור בחורים עם שיער ארוך וגס יותר. תספורת אפרו דהייה מגניבה זו אומרת שיש צורך במוצר פחות כדי לשמור על השיער זקוף, ותעניק לו מראה טבעי יותר. חבר את המוהוק שלך עם דהייה זמנית וזקן מלא קצר כדי להיראות כמו בוס בכל מקום שאתה הולך. אתה יכול אפילו להשלים את הסגנון עם פיתולים ליצירת גימור ייחודי.

תספורת אפרו מוהוק דוהה

אפרו מוהוק דהוי

מוהוק דהוי ובירד

המוהוק והזקן מסמלים גבריות, מרד וביטחון בלתי מעורער, מה שהופך סגנונות אלה להתאמה טבעית. דהיית מוהוק עם זקן היא מראה פופולרי הדורש טיפוח נכון וטיפול בסגנון נקי אך מחוספס. אתה יכול לשייך את הזקן שלך עם מוהוק נמוג דהייה לגזרה מגניבה וקלאסית או להוסיף דהיית עור גבוהה לתסרוקת שלך לקבלת ניגודיות מקסימלית בין שיערך לזקן. אתה יכול אפילו לחדד את הזקן שלך לצדדים שלך למראה דהוי. אנו ממליצים להשתמש בשמפו ומרכך איכותי בכדי לשמור על זקןך רך וניתן לניהול, ולאחר מכן השתמש בממרח ומברשת בעת עיצוב שיער הפנים שלך בכדי לשמור על זרימת אותו כיוון..

מוהוק עם זקן

מוהוק דהוי ובירד

שיער מתולתל מוהוק דוהה

דהיית מוהוק השיער המתולתלת היא תסרוקת גברים נהדרת כאשר אתה רוצה להדגיש את התלתלים שלך במראה מלוטש. שיער מתולתל הוא קנאת אדונים בכל מקום מסיבה טובה, ודהיית המוהוק היא הדרך המושלמת להציג את המנעולים הייחודיים שלך. בין אם יש לך שיער קצר או ארוך מתולתל, הנפח הטבעי שלך אומר שאתה יכול להסתדר בלי ג’ל ההחזקה שרוב המוהוקים זקוקים לו, אך עדיין לא יהיה לך גובה רב כמו שיער קוצני. שקול להוסיף אמצע או גבוה לדעוך לתספורת המתולתלת שלך כדי ליצור מראה של יותר גובה.

מוהוק המתולתל דוהה

מוהוק דהוי שיער מתולתל

מוהוק דהוי עם שיער חלק

שיער חלק נולד כדי לעצב דהיית מוהוק. דהיית מוהוק השיער החלק היא תחזוקה נמוכה ורב-תכליתית, ומאפשרת לך להשיג תסרוקות גברים אופנתיות רבות. בין אם אתה בוחר בהתפשטות נמוכה עם שיער ארוך יותר למעלה או מחודד גבוה עם סגנון קצר יותר, המוהוק הישר שלך יבלוט עם גזרה חדשה. פשוט הוסף מוצר שיער חזק כמו ג’ל או פומדה והשתמש במסרק או באצבעות שלך כדי לעצב את השיער כלפי מעלה כדי למקסם את הנפח והזרימה. אם אתה צריך מראה עדין יותר, אתה יכול בקלות ללכת על מוהוק אחורי חלקלק או לחלק את השיער שלך הצידה למראה קונבנציונאלי יותר, מה שנותן לך את הגמישות להיות נועז או נועז בכל פעם שאתה צריך את זה..

שיער מוהוק דוהה

מוהוק דהוי עם שיער חלק

מוהוק דהוי לגברים שחורים

דהיית המוהוק היא תספורת מגניבה לגברים שחורים שרוצים סגנון אופנתי. יש הרבה תסרוקות מוהוק שחורות לבחירה והגזרה הנכונה תשלים את סוג השיער והאורך שלך. כמה גברים שחורים מעדיפים את תספורת דרום צרפת, שהיא סוג של מוהוק עם דהייה מתפרצת בצדדים ובגב. אתה יכול גם לבקש מהספר שלך לדעוך זמני עם תלתלים צמודים או מוהוק עליון. גידל זקן עבה והוסף שורה כדי ליהנות ממראה מעודן שנשים יאהבו.

Black Mohawk Fade

מוהוק דהוי לגברים שחורים

מוהוק דוהה בחזרה

דהיית המוהוק מתחילה בצדדים קצרים ולרוב גורמת לצורת V בגב. חלקו האחורי של תספורת המוהוק שלך יהיה תלוי בסוג הדהייה שתקבל, אך התוצאה תהיה עיצוב מגניב שיזכה לתשומת לב.

מוהוק דוהה בחזרה

מראה אחורי של תספורת מוהוק דוהה

מוהוק מבולגן

המוהוק המבולגן הוא תסרוקת תחזוקה נמוכה לבחורים המעדיפים מראה רגוע. בעוד שרוב הגברים חושבים שמוחוק דהוי דורש ניקוי שיערך, אך סגנונות מבולגנים יכולים לעבוד היטב עם תספורות נהדרות. תרצה להשתמש במוצר עיצוב קליל עם גימור מאט למראה מרקם שיגרום לשיערך להראות סמיך ומלא. תסרוקת פשוטה זו תהפוך בקלות לאחת האהובות עליך.

מוהוק מבולגן דוהה

Mohawk Fade רחב

דהיית המוהוק הרחבה היא וריאציה מודרנית נוספת של תסרוקת פאנק רוק איקונית. איטרציה של המוהוק כיום לוקחת את רצועת השיער הצרה והרחבה אותה, כמעט עד לקו הטבעי בין הכתר ובין צדי הראש. דהיית מוהוק רחבה היא רכה ומתוחכמת יותר, ונותנת לך את האפשרות ללבוש אותו לכמה קוצים שמושכים את העין או להלביש את שיערך בסביבה מקצועית יותר. מוהוק רחב עם דהיית טיפה הוא אחד התסרוקות הטובות ביותר בכל מקום המתאימות לכל אירוע.

Mohawk Fade רחב

V דוהה מוהוק

אם אתה רוצה להתאים אישית את המוהוק שלך, בקש מהספר שלך לחתוך דהייה למראה של ילד רע. מוהוק דהוי עם צורת V מאחור מוסיף טוויסט ייחודי לתספורת פופולרית. ה- v-fade המחודד שלך יכול לרדת עד למחשוף או שאתה יכול לגלח אותו בחלק האחורי של הראש בעזרת סכין גילוח. אתה יכול לקחת את הסגנון המודרני הזה לשלב הבא על ידי עיצוב עיצובי שיער כגון קווים או זיג-זג.

V דוהה מוהוק

תספורת F Fade

מוהוק אדג ‘אפ

הדרך הטובה ביותר ליצור קו שיער נקי היא להשיג מוהוק עם קצה למעלה. הספר הידוע גם כמערך או עיצוב, המספרה שלך תשתמש בתער ישר כדי לבצע חתכים חדים לאורך קו השיער, הרקות וסביב האוזניים שלך. לאחר דהייה רעננה, קצה למעלה יעלה את תספורת המוהוק שלך עם קווים נקיים וייתן לך את הגימור הסופר מלוטש הזה.

מוהוק דהוי ליין אפ

מוהוק אדג 'אפ

מוהוק מלא

בשנים האחרונות, המוהוק המלא הפך לאחת התספורות המפחידות ביותר שכן בחורים מחפשים להגיע באורך בינוני לסגנונות ארוכים יותר. דהיית מוהוק מלאה מתאפיינת בחיתוך טבעי מלמעלה הממשיך לאורך החלק האחורי של הראש, ויוצר מראה הדומה לבורית. אתה יכול לקבל סוגים רבים ושונים של דהייה בצדדים ובגב, כשהתפוגגות העור הגבוהה והתספורות המתחדדות מתפרצות הן האפשרויות הפופולריות. רב תכליתי ונועז, אתה יכול לעצב את השיער שלך בצד במשרד לצורך וריאציה של המסרק ואז להעלות אותו כשהגיע הזמן לצאת ולבלות..

דהייה מלאה של מוהוק

תסרוקת מוחה דוהה מלאה

Crew Cut Mohawk

מוהוק בגזרת הצוות הוא תספורת גברים קצרה המשלבת סגנונות קלאסיים ועצבניים ליצירת מראה גברי מאוד. צונן ורענן, צוות הצוות חתך דוהה היטב עם מוהוק ומאריך את השיער הקצר יותר בחלקו העליון של החלק האחורי של הראש. לגדל זיפים עם חיתוך הצוות שלך למגע סקסי במיוחד. גזרת מוהוק זו אידיאלית לגברים המעוניינים לשמור על מראה נקי או לצמוח בשיער וזקוקים בינתיים לסגנון נהדר. זכור שככל שהמוהוק שלך קצר יותר, כך תצטרך לחתוך בתדירות גבוהה יותר כדי לשמור אותו חד.

Crew Cut Mohawk