שיער חלקלק אחורי נותר אחת התספורות הפופולריות ביותר לגברים שהגיעו בשנת 2021. וכמו תסרוקות קלאסיות רבות אחרות, התספורת הגב החלקלק חזרה להפוך והפכה לסגנון מודרני ומגניב לגברים. ובין אם אתם בוחרים בהיעלמות הגב החלקלקה או בחיתוך הגב החלקלק, לבחורים יש הרבה דרכים ללבוש תסרוקת חלקלקה מאחור, כיוון ששתיהן מגוונות מספיק לעיצוב מראה אחר, כולל הפוך, הפמפדור והמסרק. כדי לקבל את תסרוקת הגב החלקלקה המסוגננת, עליך לשלב תספורת חתוכה או דוהה בצדדים (גבוה, אמצע, נמוך או דהיית עור) עם שיער קצר, בינוני או ארוך למעלה. יש גם את השיער האחורי החלקלק והארוך יותר החלקלק שאינו דורש דהייה בצדדים.

אם אתה שוקל את תסרוקות הגב החלקלקות של הגברים האחרונות וזקוק להשראה לפני הביקור במספרה, תרצה לבדוק את הגלריה שלנו להלן הסגנונות החדשים והלוהטים ביותר. הדוגמאות שלנו נעות החל מהגב החלקלק הגבוה והנמוג עד לשיער קצר וארוך מסורק לאחור, כך שתראה את כל התספורות החלקות הטובות ביותר לנסות..

תסרוקת חלקלק אחורה

שיער חלקלק

שיער חלקלק לאחור ממשיך להיות אחד התסרוקות הטובות ביותר לגברים. למרות שהגזרה והסגנון השתנו עם הזמן, התספורת החלקה בגב עדיין דורשת דהייה או חיתוך בצדדים עם שיער קצר או ארוך למעלה. לקבלת דרך קלה ומהירה לסרק את שיערך בחזרה, אנו ממליצים על שיער חלק חלקלק על הגב. עם זאת, בחורים רבים אוהבים את הרבגוניות של שיער אחיד חלקלק, כיוון שהוא מאפשר להם לעצב מסרק מעל, לפוך או לפומפדור..

שיער חלקלק

אפילו עם דהיית גב חלקלקה לאחור, לגברים יש אפשרות לבקש מגוון סוגים שונים של דהייה. לדוגמה, אתה יכול לבקש מהספר שלך להחליק על החלקה נמוכה עד לגרסה שמרנית יותר וקלאסית. האלטרנטיבה היא הגב החלקלק הגבוה ביותר, מראה עצבני ומרושע שחושף יותר קרקפת ומציע הרבה ניגודיות.

תספורת חלקלקה לאחור לדעוך

לבסוף, אתה יכול להתאים את הגזרה שלך על ידי בקשה להתקרחות או דהיית עור. המשמעות היא שהספר שלך ימזג את השיער בצדדים כלפי מטה לעור שלך. העור הגבוה, הבינוני או הנמוך דוהה אחורה חלקלק אחורה עם זקן עבה למראה גברי.

תספורת גב חלקלקה

בסופו של דבר, יש כל כך הרבה תסרוקות גב מגניבות לגברים לבחירה. להלן כמה מהדרכים הטובות ביותר לסרק את השיער ולנסות את התספורת החמה הזו!

חיתוך גב תחתון

החתך החלקלק האחורי הוא הגרסה המבוקשת ביותר של התספורת. כדי לקבל סוג זה של שיער אחורי חלקלק, הצדדים והגב קצוצים ובאותם אורך. כחלק ממגמת התסרוקת העליונה של הצדדים הקצרים, זה יספק את הניגודיות הדרושה להדגשת עיצוב הגב החלקלק. כל שעליך לעשות הוא לקחת את השיער הארוך למעלה ולסרק אותו בחזרה בעזרת מברשת ומוצר.

חיתוך חזרה חלקלק

התוצאה היא חיתוך הגב החלקלק והסקסי, שניתן לעצב לאירועים רשמיים או לאירועים. לסיום מבריק, אנו ממליצים להשתמש בפומדה טובה. בינתיים, שעווה איכותית מושלמת לגימור במרקם טבעי. לתנועה ונפח נוספים, נסה למרוח חימר אחיזה קל עד בינוני.

החלקה לאחור

דהיית הגב החלקלקה היא גרסה מודרנית של ההתחדדות הקלאסית. דהיית החלקה האחורית החלקלקה משלבת את השיער הארוך יותר למעלה לצדדים. ההתחדדות ממשיכה בהדרגה לאורך הצדדים, תלוי כמה גבוה או נמוך אתה רוצה להתחיל וכמה קצר אתה רוצה שהשיער דהוי.

דהייה אחורית חלקלקה

עם כל כך הרבה סוגים שונים של תספורות דוהות, בחורים יכולים לבקש מהספר שלהם להתאים את המראה שלהם איך שהם רוצים. למרבה המזל, שיער חלקלק אחורי נראה טוב עם תספורות נמוכות, בינוניות, גבוהות וקרחות.

מסרק בחזרה דוהה

גב חלקלק לאחור

הגב החלקלק הנמוך נמוך מושלם לאנשי עסקים שאינם רוצים לחשוף יותר מדי קרקפת. התספורת הנמוכה בצדדים מתחילה את תהליך המיזוג ממש מעל האוזניים ומתעקל סביב הצוואר.

גב חלקלק לאחור

לתסרוקת גברים נצחית ונקייה שתוכל ללבוש בכל מקום, נסי להחליק את השיער לאחור עם דהייה נמוכה.

עור נמוך לדעוך חלקלק

גב חלקלק גבוה

הגב החלקלק הגבוה הדהוי מציע טוויסט מודרני יותר ומבאס לשיערך. כתספורת קצרה מאוד בצדדים, דהייה גבוהה חלקלקה וחמה. עם הדגש על השיער העבה והארוך יותר למעלה, תסרוקת אחורית חלקה כזו עובדת היטב עבור בחורים מכל סוגי השיער, במיוחד גברים עם שיער נסיגה או שיא אלמנה..

גב חלקלק גבוה

כל שעליך לעשות הוא לבקש מהספר שלך דהייה מחודדת גבוהה או דהיית עור גבוהה בצדדים והשאיר לפחות 3 סנטימטרים של שיער למעלה. אם אתה מעדיף יותר אורך, אתה תמיד יכול להאריך את שיערך. לאחר מכן, יש לך אפשרות לעצב מברשת עם מרקם אחורי בנפח וגובה או להחליק את השיער לאחור בעזרת פומדה חזקה..

גב חלקלק דוהה חלקלק

החלקה אחורית חלקלקה

החיתוך החלקלק האחורי הוא תספורת נהדרת אם אתה לא רוצה שהספר שלך יזמזם עד העור. ההבדל בין התחדדות לדהייה הוא שההתחדדות אינה כה קצרה ומשאירה שיער בסוף השיפוע. מצד שני, הדהייה נחתכת עד לעור על הגב והצדדים.

Slick Back Taper Fade

בסופו של דבר, ההתחדדות האחורית החלקלקה דומה יותר למראה המסורתי. אנו ממליצים על הגב החלקלק הקלאסי לגברים מבוגרים שרוצים סגנון נאה ובוגר לגילם.

עור דוהה חלקלק אחורה

עור החלקלק החלק האחורי הוא אחד התסרוקות החלקלקות והרעננות ביותר שאתה יכול לקבל, ומביא מימד נוסף לגזרה. הדהייה הקירחת עצבנית ואופנתית, ומאפשרת לספר שלך להתחדד לעור על הגב והצדדים. תערובת זו ללא מאמץ מספקת ניגודיות סקסית ובאמת ממקדת את העיניים בשיער האחורי המוברש למעלה. שילוב של דהיית עור עם תסרוקת חלקלקה בגב היא אחת הדרכים לוודא שאתה מתבלט בתוך קהל.

עור דוהה חלקלק אחורה

צדדים מגולחים שיער אחור חלק

לחיתוך הקצר ביותר, בחורים יכולים להחליק את הצדדים המגולחים לאחור. אם יש לך קרקפת מעוצבת יפה או גולגולת, אז גילוח הצדדים ואז החלקה אחורה של השיער למעלה יכול להיות מראה טוב עבורך. רק שים לב שלא היינו ממליצים על תסרוקת זו אם אתה עובד במשרד או בעסק מקצועי.

צדדים מגולחים שיער אחור חלק

שיער חלק אחורי קצר

שיער חלק חלקלק בגב נשאר אחד מהתסרוקות הבכירות של הגברים להשיג כרגע. אם אתה רוצה סגנון גב מוברש אבל צריך לשמור על שיער קצר ותחזוקה נמוכה, הגב החלקלק לשיער קצר הוא אופציה מצוינת. ולמרות שיש להם פחות לעבוד איתם, החבר ‘ה עדיין מסוגלים לנסות מספר סגנונות שונים, כולל חלקלק קצר של פומפדור או מסרק..

שיער חלק אחורי קצר

למרות שחלק מהבחורים מתקשים, החלקה של השיער לאחור עם שיער קצר אינה שונה בהרבה מסגנונות ארוכים או באורך בינוני. הטריק הוא ליישם מוצר סטיילינג בעל אחיזה חזקה, לסרק את השיער ולאחר מכן להתייבש כדי לשמור על התסרוקת כל היום.

תסרוקות גב חלקלקות לגברים

בסופו של דבר, שיער חלק חלקלק לגב הוא מסוגנן, גמיש וקל להשגה.

שיער אחורי חלקלק

שיער אחורי חלקלק גם הוא טרנד אופנתי וקלאסי בזמן האחרון. אם אתה יכול לגדל את השיער שלך ורוצה לנסות סוגים שונים של סגנונות אופנתיים באורך בינוני עד ארוך, תסרוקות גב חלקלקות ארוכות מציעות שפע של אפשרויות. למרות שעיצוב שיער ארוך יכול לדרוש יותר מאמץ, זמן ומוצר, צדדים קצרים ותספורות עליונות ארוכות מאפשרים יותר תנועה ונפח.

שיער אחורי חלקלק

המרקם והגובה הנוספים הזה יכולים לתרגם לשיער קוצץ למעלה, למשוך את החלק הקדמי לאחור לריח מבולגן, או לסרק הכל קדימה כדי ליצור שוליים. אם יש לך שיער ארוך ואתה צריך תסרוקת חדשה ומגניבה לנסות, נסה לחלק את השיער הארוך שלך לאחור.

תסרוקות גב חלקלקות לגברים

שיער חלק מתולתל לאחור

השיער החלקלק לאחור הוא למעשה אחד הסגנונות המגניבים מכיוון שהוא משלב את המרקם הטבעי של שיערך במראה הייחודי של תסרוקתך. למרות שעיצוב שיער מתולתל או גלי חלקלק יכול להיות אתגר, שימוש בפומדה, שעווה או ג’ל חזק יכול לשפר את השליטה ולעזור לנהל שיער קשה..

שיער חלקלק אחורי מתולתל + חתך + קו למעלה + זקן

החלק הטוב ביותר הוא שתלתלים או גלים טבעיים מציעים טוויסט מיוחד שמעט בחורים אחרים יכולים למשוך. אם את מחפשת תסרוקת גלי או מתולתלת, בהחלט נסי את הגב החלקלק!

שיער גב חלקלק גלי

מסרק מעל חלקלק אחורה

וריאציה ייחודית נוספת היא המסרק מעל החלקלק. השילוב הזה של שני תסרוקות מדהימות, הידוע גם בשם החלק החלק בצד האחורי, אומר שאתה עדיין מקצר את הגב עם קצת אורך למעלה. עם זאת, במקום להבריש את השיער ישר לאחור למראה הקלאסי, אתה מסרק אותו באלכסון או מפריד אותו הצידה.

חלק צד חלקלק אחורי

שוב, מסרק הגב החלקלק על משחקים בצדדים הקצרים, טרנד שיער גברים עליון ארוך שהיה מאוד פופולרי לאורך השנים. אבל הסטיילינג המלוטש והמרענן הופך את הטוויסט הזה למושך את העין ומובחן!

מסרק מעל חלקלק אחורה

איך להחליק שיער לאחור

אם אתה מתרגש מהתסרוקת הגב החלקלק, עכשיו הגיע הזמן להבין איך בדיוק להחליק את השיער כמו שצריך. מאיזה סוג מוצרים להשתמש ועד טכניקות סירוק, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על קבלת שיער חלקלק.

איך להחליק שיער אחורה

באופן מסורתי, תסרוקת גב המסרק כרוכה במריחת כמות קטנה של פומדה, שעווה, חימר או קרם על שיערך ולאחר מכן ריצת ידיים או מסרק מלפנים לאחור כדי להשיג את המראה המלוטש הזה. באופן דומה, תוכל להבריש לאחור ולעצב את שיערך תחילה ולאחר מכן להשתמש במוצר המועדף עליך.

  • התחל עם מקלחת ושיער טרי מיובש במגבת. לעיתים קרובות עיצוב קל יותר עם שיער מעט לח.
  • התחל בעזרת מסרק, מברשת או הידיים שלך כדי למשוך את השיער לאחור.
  • מרחו את המוצר על הידיים וחלקו את השיער באופן שווה. לקבלת גימור מרקם וטבעי, השתמשו בברק נמוך או שעווה מאט. לקבלת מראה מבריק, השתמש בפומדה של ברק בינוני עד גבוה. כמה אחיזה חזקה שתבחר תקבע כמה תנועה ונפח אתה מקבל.
  • השתמש במברשת או במסרק כדי להכניס את המוצר לשיער שלך לקבלת גב חלקלק. לשיער מבולגן או מעורפל במראה טבעי, השתמש באצבעותיך. הקפד לפזר את המוצר עמוק לתוך השורשים.
  • לשיער סמיך, גלי או מתולתל שקשה לנהל אותו, השתמש במייבש שיער כדי לעזור לעצב את שיערך במקומו.
  • יש למרוח שכבה נוספת של המוצר על פני שיערך ולתת לשיערך להתייבש באופן טבעי.

שיער חלקלק לאחור ידוע באמת במראהו החלק והמבריק, אך לאחרונה גברים ויתרו על מוצרי עיצוב השיער למראה טבעי יותר. במקרה זה, כל מה שאתה צריך הוא מוצר גימור מרקם או מאט כגון שעווה או חימר, מסרק ומייבש כדי לסרק את השיער ולשמור אותו במקום.

איך להחליק אחור שיער עבה או מתולתל

החלקה לאחור של שיער עבה או מתולתל אינה שונה בהרבה מסוגי שיער אחרים. הפתרון הוא להשתמש במוצר סטיילינג רב עוצמה כדי לשלוט ולנהל את השיער שלך, ומאפשר לך לשמור על התסרוקת הרצויה כל היום. פומדה, שעווה או ג’ל באיכות טובה וחזקה בשילוב עם מייבש יכולים להתגבר על שיער גלי, מתולתל או עבה..

איך להחליק אחור שיער עבה או מתולתל

כך תוכלו להחליק אחור שיער מתולתל ועבה:

  • התחל בשיער שטוף לאחר מקלחת. השאירו אותו מעט לח כדי להקל על העבודה איתו.
  • אתה יכול לבחור לרסס את שיערך בתרסיס מלח ים כדי לשפר את התלתלים הטבעיים שלך ולשמור על המרקם המתוק של הסגנון שלך.
  • לאחר שהשיער שלך התייבש, השתמש במוצר חזק בכל השיער שלך. הקפד למרוח אותו עמוק לתוך השורש כך שיתפוס.
  • לקבלת נפח וזרימה מקסימליים, הימנעו מצחצוח או מסירוק ופשוט משכו לאחור בידיים. אחרת, העבר מסרק ותן לגלים הטבעיים או לתלתלים להיווצר תוך כדי החלקה של השיער לאחור.

המוצרים הטובים ביותר לשיער גב חלקלק

מוצרי שיער חלקלק אחוריים נעים בין אחיזה חזקה, בינונית עד נמוכה ומבריקת ועד גימורים מאטים. בעוד שרוב הבחורים מעדיפים להשתמש בפומדה לתסרוקות גב חלקלקות, טרנד הגדילה הוא שיער טבעי בעל מרקם הדורש שעווה או חימר. ובעוד שרוב הספרים מסכימים שפומדה היא המוצר הטוב ביותר לשיער אחורי חלקלק, מה שאתה מורח תלוי בתסרוקת הרצון שלך..

מוצרים לשיער גב חלקלק

להלן מוצרי העיצוב הטובים ביותר לשיער חלקלק. בין אם יש לך שיער עבה, דק, גלי או מתולתל, הפומדות, השעווה, החרס, הג’לים והקרמים המובילים בדירוג הגבוה ביותר יעזרו לך לעצב את המראה המושלם.

תצוגה מקדימה מחיר דירוג המוצר
חברת Suavecito Pomade Firme (חזקה) להחזיק 4 גר ', 1 חבילה - שיפוץ שיער חזק לגברים - שעווה על בסיס מים ברק בינוני כמו ג'ל לשיער ללא פתיתים - קל לשטוף - להחזיק כל היום לכל סגנונות השיער Suavecito Pomade Firme (Strong) החזק 4 עוזים, 1 חבילה – חזקה לשיער חזק לגברים – ברק בינוני… 14,530 חוות דעת 13.99 $ קנה עכשיו
פומייד ללייט סופרהולד, 4.25 גרם פומייד ללייט סופרהולד, 4.25 גרם 4,233 חוות דעת $ 18.00 קנה עכשיו
ראש מיטה TIGI לגברים הפרדת מאט שעווה ניתנת לעבודה, 3 גרם ראש מיטה TIGI לגברים הפרדת מאט שעווה ניתנת לעבודה, 3 גרם 4,149 חוות דעת $ 11.13 קנה עכשיו
חימר שיער לגברים | חומצת חימר ויקינגית חלקה לגימור מאט & amp; אחיזה חזקה (2 אונקיות) - לא שמנוני & amp; חימר ללא עיצוב שיער - מוצר שיער לגברים ללא שמן חימר שיער לגברים | חומצת חימר ויקינגית חלקה לגימור מאט & אחיזה חזקה (2 אונקיות) – לא שמנוני… 3,758 חוות דעת 13.97 דולר קנה עכשיו
בקסטר קליפורניה חימר חימר, גימור מאט/אחיזה חזקה, ריבת שיער לגברים, 2 פל. עוז בקסטר קליפורניה חימר חימר, גימור מאט/אחיזה חזקה, ריבת שיער לגברים, 2 פל. עוז 3,860 חוות דעת $ 23.00 קנה עכשיו

תסרוקות מגניבות וחלקלקות

להלן סיפקנו דוגמאות לסוגים השונים של שיער חלקלק ותספורות. להלן הדרכים הטובות ביותר ללבוש את שיערך חלקלק לאחור.

Slicked Back Undercut Fade

תספורת גב חלקלקה

אמצע דהייה + שיער חלקלק במרקם חלק אחורי + חלק

תספורת אחורית חלקלקה עם מסרק מעל

גב חלקלק עבה + דהייה נמוכה

תסרוקות גב חלקלקות

Hipster Slicked גב תחתון + זקן מלא + שפם

Hipster Slicked גב תחתון + זקן מלא + שפם כידון

תחתון + צורה + שיער חלקלק ארוך

תחתון + צורה + שיער חלקלק ארוך

גב חלקלק גבוה

גב חלקלק גבוה

גב חלקלק לאחור

גב חלקלק לאחור

חיתוך קצר בחזרה

שיער חלק אחורי קצר

שיער חלקלק אחורי קצר + דהיית עור גבוהה

דהיית גב אחורית קצרה

דהייה גבוהה + שיער חלקלק חלק אחורי + זקן

דהייה גבוהה + שיער חלקלק חלק אחורי + זקן

שיער חלקלק באורך בינוני + דהייה מחודדת

שיער חלקלק לאחור +דהייה מחודדת

גב Slicked Classic

קלאסי סליק גב

Slicked Back Taper Fade

Slicked Back Taper Fade

שיער גב חלקלק עבה ומרקם ארוך + זקן

שיער אחורי חלקלק

חיתוך ארוך בחלקו

שיער ארוך חלקלק לאחור

שיער מסורתי אחורי מסורק + צדדים מגולחים

תסרוקות גב חלקלקות

שיער ארוך נסוג לאחור

חלקלק אחורי שיער ארוך

גלישה חלקלקה ארוכה גלי + קו למעלה + זקן מלא

גלישה חלקלקה ארוכה גלי + קו למעלה + זקן מלא

Undercut Fade + עבה חלקלק אחורי חלקלק

Undercut Fade + עבה חלקה אחורית חלקלקה

גב חלקלק מסורתי

חיתוך חזרה חלקלק

שיער דק בגב דק + זקן ארוך

תסרוקת חתוכה בחזרה

חיתוך מלוטש חזרה

מסרק גב חלק על השיער