Muži s kudrnatými vlasy jsou opět v módě, což znamená, že trvalou oblibu získávají kluci. Pokud jste vždy chtěli vyzkoušet vlnitý nebo kudrnatý účes, perm je vaše šance experimentovat s tímto jedinečným typem vlasů. Zatímco zvlnění může být obtížné zvládnout, trvalé vlasy nabízejí jedinečné možnosti stylingu, které stojí za to vynaložit extra úsilí. Jakmile jsou vaše vlasy upraveny, mohou muži vyzkoušet různé střihy a styly. Od těsných k volným, krátkým až dlouhým a s vyblednutím nebo podříznutím po stranách jsou styly trvalek sexy a flexibilní. Podívejte se na nejlepší účesy pro muže, abyste inspirovali vaši transformaci a pomohli vám rozčesat kudrnaté vlasy.

Perm Hair Men

Co je povolení pro kluky?

Perm je chemický proces přeměny rovných vlasů na vlnité nebo kudrnaté vlasy. Perm vlasy, také známé jako mužská neboermská, mohou fungovat pro muže s krátkými, středně dlouhými a dlouhými vlasy i pro všechny typy, což má za následek univerzálně lichotivý vzhled.

Všestranné a moderní, trvalé účesy lze také upravit pomocí volných nebo pevných kadeří, aby vyhovovaly jakémukoli preferovanému stylu. Populární styly perm se pohybují od krátkých kudrnatých vlasů až po vlající dlouhé vlasy. Permanentní krátké vlasy lze zakončit třásněmi, hřebenem nebo umělým jestřábem, zatímco dlouhé kudrnaté účesy maximalizují tok a pohyb.

Perms For Guys

S přidaným objemem a plností nabízí trvalé vlasy neomezené nápady na styling. Jakmile získáte povolení, mohou kluci experimentovat s řadou skvělých střihů a stylů, aby našli ten správný vzhled.

Typy permů pro muže

Pro chlapce existuje mnoho typů trvalých povolení. Zatímco muži mohou mít kudrnaté vlasy doma, trvalá úprava v salonu poskytuje dlouhodobější výsledky. Pokud jste byli povzbuzeni styly mužské perm a chcete si udělat kudrnaté vlasy, pak je na čase porovnat různé typy perm pro muže.

Perm účesy pro muže

Perm Hair Men

Krátké vlasy s Perm

Trvalý účes s krátkými vlasy je trendový a nenáročný na údržbu. Pokud chcete objem delší kudrnatý účes nabízí, ale bez veškeré hmotnosti, je to skvělá volba. Vaše kudrlinky budou tímto způsobem pevnější a definovanější a perm vydá mladistvý vzhled.

Krátké vlasy Perm

Krátké vlasy Perms For Guys

Střední délka Perm

Perma se středně dlouhými vlasy je uvolněnější a snadnější verzí této techniky. Kudrlinky můžete zachovat přirozenější pomocí zvlňovacího krému nebo můžete dosáhnout profesionálnějšího vzhledu pomocí spreje určujícího zvlnění. Bez ohledu na to, jak jej stylizujete, tento snadný střih zazáří.

Střední délka Perm

Dlouhé vlasy s Perm

Dosáhněte tohoto rockerského obrazu tím, že půjdete s dlouhým vlasem. Tento kudrnatý účes vycházející ze 70. let je moderní zápletkou retro klasiky. Když se rozhodnete jít s tímto delším účesem, ujistěte se, že si necháte narůst vlasy více než obvykle, protože po natočení se zkrátí.

Dlouhé vlasy s Perm

Pokud opravdu chcete vrátit tento oldschoolový kudrnatý účes, můžete jej spárovat s upravenou kozí bradkou nebo hustým plnovousem.

Pánské dlouhé vlasy Perm

Fade with Perm

Kudrnaté vlasy lze stylizovat několika způsoby, včetně kombinace perm a fade. Populární volba pro moderního muže, krátké vlasy na fade ještě více zdůrazňují kadeře a vypadají, že vaše vlasy mají větší objem než oni. Pokud jdete s vyblednutím, můžete si vybrat z mnoha různých typů vybledlých účesů.

Fade Perm Men

Ať už zvolíte nízký, střední, vysoký, skin, plešatý, drop, temp nebo taper fade, v centru pozornosti vždy bude pánská perm. Všestranné a trendy, budete moci upravit své kudrnaté nebo vlnité vlasy nahoře několika skvělými způsoby, jak experimentovat s různými styly.

Pánský Perm s Fade

Podříznutí Perm

Své kadeře můžete dále definovat pomocí perm a podříznutí. Podříznutí v podstatě dělá totéž jako vyblednutí, vytváří kontrast a zdůrazňuje vaše kudrnaté vlasy nahoře. Podříznutí vám však dává trochu extra hrany a funguje dobře s tvrdou částí nebo řadou. Aby kontrastní délky opravdu vynikly, mějte vlasy nahoře dlouhé a vytvářejte dlouhé třásně.

Perm Undercut

Volné kadeře Perm

Volná perm nabízí uvolněnější kadeře a ležérnější provedení. Ať už chcete jen vlnité vlasy nebo volné kadeře, tento styl funguje lze vylepšit lehkým krémem nebo pěnou pro extra kontrolu, texturu a objem.

Volní permští muži

Doporučujeme také ponechat boky krátké s vyblednutím nebo podříznutím, abyste zaměřili oči na styling nahoře. Nakonec je volná lokna oblíbená mezi kluky.

Pánská permeace Loose Curl

Tight Curls Perm

Úzké povolení může být obtížnější na styl, ale dobře definované kadeře mohou také zcela stát za další potíže. Pevné kadeře Perm jsou ideální pro krátké až středně dlouhé vlasy. Použijte silnou pomádu nebo smoothie zlepšující zvlnění, aby kudrnaté cívky byly na špičkové úrovni a bez krepatění.

Tight Curls Perm Men

Tight Perm Men

Zvlněný Perm

Zvlněné perm lze dosáhnout, když se vaše kadeře začnou uvolňovat a natahovat, nakonec se přemění na vlny. Vlnité vlasy mohou být také důsledkem toho, když se muži pokusí propustit středně dlouhé až dlouhé vlasy. Vlnité permky nakonec nabízejí jedinečný texturovaný styl, který může pozvednout účes každého dobrého muže. Kluci by měli používat lehký stylingový produkt, jako je pěna nebo krém, k ovládání a zároveň maximalizovat vlnitý efekt.

Wavy Perm Men

Pánské vlnité permské vlasy

Light Perm

Lehké trvaly mohou být skvělé pro muže s dlouhými vlasy. Jak lehce se vaše vlasy upraví, závisí na síle procesu ošetření a také na tom, jak silné a rovné jsou vaše vlasy předtím. Světelná permutace vám obecně může poskytnout chladné vlny, které se dobře hodí pro většinu trendových účesů.

Light Perm Men

Třásně s Perm

Jedním z nejtrendovějších mužských účesů je perm s třásněmi. Kudrnaté třásně vlasů využívají přírodních kadeří a dělají ofinu. Udržování třásně dlouhé vpředu vytváří drama nahoře a je volbou pro muže, kteří si chtějí zakrýt čelo. I když můžete mít vlasy po celé délce stejně dlouhé, můžete tyto třásně spárovat s prolínáním, abyste ještě více upoutali pozornost na trvalé vlasy vpředu.

Fringe pánské kudrnaté vlasy

Hřeben s Perm

Přidejte trochu více dramatičnosti spojením kudrnatých vlasů s rozčesáním. Hřeben přes perm je dokonalým vzhledem pro muže s krátkými až delšími vlasy a je odklonem od normální boční části, protože muži mohou být se svým stylem kreativnější. Ať už si zamotáte kudrlinky až na jednu stranu nebo si necháte některé vlasy viset přes čelo, účes má být propracovaný a módní.

Hřeben s Perm

Curly Perm Hair Crop Top Fade

Další dobrý tým s trvalou je francouzská plodina. Účes s fade top top fade udržuje vlasy po stranách krátké a jednotné, aby zdůraznily vlasy nahoře. Funguje také pro muže s různými tvary obličeje a strukturou vlasů. Pokud se však rozhodnete pro tento styl, ujistěte se, že máte vlasy dostatečně dlouhé nahoře, abyste zvýraznili kadeře a dosáhli klasického ostříhaného účesu.

Curly Perm Hair Crop Top Fade

Kudrnaté vlasy Perm s Drop Fade

Pro ty, kteří se zajímají o extrémní vzhled a ožehání normy, je správným řešením perm s poklesem. Abyste dosáhli tohoto účesu, váš stylista pravděpodobně stočí střed a buď nechá boční vlasy rovné, nebo je také natočí. Pokud jsou boky rovné, styl lépe zapadne do drop fade. Tento kontrast v délkách je mimořádně moderní a nápadný.

Kudrnaté vlasy Perm s Drop Fade

Faux Hawk s Perm

Kudrnatý faux jestřáb je nejnovější záběr na klasický mohawk. Fohawk funguje dobře s vlnitými, hustými a rovnými vlasy, protože máte objem a odraz již zabudovaný. Váš holič udrží strany krátké s vyblednutím nebo podříznutím, aby zvýraznil styl nahoře. Chcete -li upravit styl, jednoduše přidejte vlasové přípravky, které zatlačí a bodnou vlasy uprostřed.

Faux Hawk s Perm

Bleach Hair s Perm

Získejte ten klasický sluncem políbený vzhled, když si vybělíte perm. Blond vlasy vyniknou, zejména v létě, a může je nosit široká škála mužů. Pokud vás tento styl zajímá, ujistěte se, že si uděláte dostatek času mezi odbarvováním a kulmováním, protože obojí vyžaduje chemikálie a nechcete si vlasy ničit nebo vysušovat.

Bleach Hair s Perm

Hard Side Part s Perm

Chcete -li vytvořit ještě větší definici, spárujte perm s tvrdou částí. Tento účes kudrnaté boční části je o kontrastu a vypadá obzvláště stylově s vyblednutím kůže na bocích a zádech. Váš stylista oholí silnou linii, aby vytvořil tu tvrdou část, a budete chtít vlasy přirozeně rozdělit na druhou stranu hlavy..

Hard Side Part s Perm

Dlouhé třásně s Perm

Trvalé vlasy s dlouhými třásněmi jsou skvělým způsobem, jak podpořit vaše přirozené kadeře. Krátké třásně dobře fungují s tímto typem trvalého pánského účesu, ale delší třásně s kudrlinami dodají vašemu celkovému vzhledu ještě větší objem a rozměr. Může to být také volba pro muže, kteří si chtějí zakrýt větší čelo.

Dlouhé třásně s permskými muži

Skin Mid Fade with Perm

Zkuste upgradovat svůj styl spárováním mid fade s perm. Toto je náhrada za podříznutí pro ty, kteří hledají méně výrazný vzhled, ale přesto chcete mít ostří, které poskytuje střih kůže. Střední prolínání zvýrazní vaše kudrlinky nahoře a vy budete vypadat svěže a zábavně.

Skin Mid Fade Haircuts with Perm

Střední část s Curly Perm

Alternativa k boční části, střední část s trvalou je perfektní jako chladný kudrnatý styl. Populární v 90. letech, tento rozepnutý účes je jednoduchý, ale stylový a vynikne v každém davu.

Střední část s Curly Perm

Mohawk Perm

Staňte se tvůrcem trendů a vydejte se naplno s mohawk perm. Tento vzhled je odvážnější a odvážnější než umělý jestřáb, ale v případě potřeby jej lze vkusně stylizovat. Chcete-li upravit kudrnatý mohawk, budete muset použít stylingové přípravky a vysušit vzhled na místě.

Perm Mohawk

Kudrnaté vlasy Perm Pompadour

Pokud chcete nahoře ještě větší objem, zkuste spárovat kudrlinky s pompadourem. Tento nadčasový účes možná proslavil Elvis Presley, ale moderní muži pompadour aktualizují. Pompadour s rovnými vlasy je tradiční a snadný, zatímco spojování s kudrnatými vlasy vytváří dramatičtější a rozcuchanější vzhled. Tento styl lze dosáhnout krátkými nebo dlouhými vlasy, v závislosti na vašem střihu a vzhledu.

Kudrnaté vlasy Perm Pompadour

Objem Povol

Posuňte své kudrlinky na další úroveň pomocí objemné perm. Perming vaše vlasy nejenže dosáhnou hlavy luxusních kadeří, ale také to může dát vašim vlasům objem a tloušťku. Získání tohoto vzhledu je podobné tradičnímu procesu přijetí, odstraníte tvarovací tyče před aplikací neutralizátoru. Vaše kadeře budou volnější a přirozeně vám budou padat kolem obličeje.

Volume Perm Hair Men

Digitální povolení

Digitální perm je populární moderní typ horké perm, která má za následek měkčí, volnější kudrnaté vlasy. Namísto tradiční Perm používá digitální Perm hot -rod s teplotním systémem, který je řízen strojem, který má digitální displej. Tento proces tepelně upravuje mužské vlasy, takže vaše kadeře vydrží déle. Efektní a módní, většina mužů miluje, jak jemné, hladké a lesklé jejich kudrnaté vlasy působí po digitální perm.

Digital Perm Men

Body Wave Perm

Permanentní vlna pro muže vám poskytne volnější typ zvlnění. Ideální pro střední až dlouhé vlasy, které nedrží kudrlinky, tělové vlny vám mohou poskytnout potřebnou texturu a styl požadovaný pro trendový vlnitý účes..

Body Wave Perm Men

Bílí muži s Perms

Permanentní běloch vypadá dobře s mnoha z nejlepších pánských účesů současnosti. Mezi oblíbené kudrnaté styly patří zúžené, vybledlé nebo podříznuté strany s krátkými až středně dlouhými kadeřemi nahoře stylizovanými do třásně. Naneste lehký stylingový produkt pro čistý a hezký povrch.

Bílí muži s Perms

Černí muži s Perms

Černoši s trvalými vlasy si mohou užít řadu skvělých, drsných účesů. Dlouhé a rozcuchané kudrnaté černé vlasy vypadají skvěle s dočasným vyblednutím. Na druhou stranu, krátké až středně dlouhé účesy mohou být nenáročné na údržbu a snadno dosažitelné. Spárujte vzhled s plnovousem a získejte sexy, pohledný vzhled.

Černí muži s Perms

Asijští muži s perm

Asijští muži rádi mění své účesy pomocí perm. Asijští muži s trvalými vlasy, známí pro své husté rovné vlasy, mohou těžit z nové dimenze jejich stylu. Od vln po těsné kadeře experimentujte s asijskou trvalou strukturou, objemem a vkusem.

Asijští muži s perm

Perm vlasy pro kluky

Dospívající chlapci milují trvalou. Chlapci s trvalými vlasy vypadají stylově, zvláště když se nechají ostříhat. Volné nebo upnuté, trvalé účesy vyniknou v davu ve škole. Investujte do dobrého vlasového přípravku, abyste zastavili krepatění a udrželi vzhled po celý den.

Chlapci povolené vlasy

Perm vlasy pro kluky

Nejlepší kadeřnické výrobky pro úpravu vlasů pro muže

Nejlepší vlasové produkty pro trvalé vlasy poskytnou kontrolu a objem, vylepší vaše kadeře, ale minimalizují krepatění. Perm vlasové stylingové výrobky musí být také vyrobeny z přírodních přísad, které nevysušují a nepoškozují vaše kudrnaté vlasy. Od lehkých pěn přes definující krémy po silné gely, to jsou nejlepší vlasové produkty pro muže s kudrnatými vlasy!

Náhled Hodnocení produktu Cena
Sprej na mořské soli na vlasy - texturizační sprej na vlasy, sprej na vlasy s organickým aloe vera, sprej na plážové vlny, sprej na mořskou sůl, sprej na texturu, objemový sprej na vlasy pro ženy, lak na vlasy 6oz… Sprej s mořskou solí na vlasy – texturizační sprej na vlasy, sprej na vlasy s organickým aloe vera, pláž… 3 870 recenzí 16,99 $ Kup nyní
Krémový gel Royal Locks-Pro Curl | Krémový gel na kudrnaté vlasy | Lehký krém definující zvlnění s arganovým olejem, stylingovým gelem proti krepatění - pro vlnité, coily & amp; Kudrnaté vlasy (7,5 Oz) Krémový gel Royal Locks-Pro Curl | Krémový gel na kudrnaté vlasy | Lehký krém na zkadeření s arganem… 1864 recenzí Kup nyní

Kolik stojí povolení pro muže??

Průměrná cena mužských stáží se pohybuje mezi 50 a 150 dolary. Cena perm pro muže závisí na vaší poloze, salonu, stylistovi, ošetření, typu permu, který si vyberete, a na době, za kterou si necháte vlasy upravit..

Kolik stojí povolení pro muže?

U mužů s krátkými vlasy očekávejte, že zaplatíte na dolním konci; ceny jsou vyšší u dlouhých vlasů. Pokud vás zajímá, kolik bude stát vaše perm, obraťte se před provedením léčby na svého stylistu.