Blonďaté účesy pro muže jsou i nadále trendy a stylové. Ačkoli jsou blond vlasy často spojovány s osobností surfaře, nejlepší účesy pro blonďaté chlapce opravdu přesahují jen tuto jednu doménu. Ve skutečnosti jsou pánské blonďaté účesy všeobjímající-s vyblednutím nebo podříznutím na bocích a uhlazenými zády, quiffem, hřebenem, pompadourem, man drdolem nebo dlouhými blond vlasy nahoře, kluci mají celou řadu skvělých střihů a stylů vybrat si z. A přestože seznam rozhodně pokračuje, nejlepší blond mužské účesy opravdu závisí na vašem individuálním typu vlasů (husté, tenké, kudrnaté, vlnité) a stylu, pro který se chystáte.

Takže ať už máte husté, špinavé blonďaté vlasy, melír na špičkách, nebo si vlasy jen obarvíte na platinovou blond, můžete si být jisti, že najdete řadu skvělých účesů pro blonďaté vlasy pro muže i chlapce. Od krátkých účesů po střední a dlouhé účesy, zde jsou ty nejlepší nové blond styly, které si letos pořídíte!

Blond účesy pro muže

Nejlepší blonďaté pánské účesy

Zkompilovali jsme některé z nejžhavějších účesů pro blonďaté muže, takže když se podíváte, nezapomeňte prozkoumat, zda je každý jednotlivý střih pro vás to pravé! Mezi světlými, tmavými, špinavými, jasanovými, platinovými a jahodovými blond vlasy jsme vás zahalili!

Nejlepší pánské blonďaté účesy

Dlouhé blonďaté vlasy

Chlapi s dlouhými blond vlasy byli vždy považováni za sexy a atraktivní. Ale se správným dlouhým účesem mohou muži posunout svůj styl a sex -appeal na další úroveň. Nejlepší dlouhé blonďaté účesy často zůstávají přirozeně splývavé a rozcuchané. Doporučujeme použít lehkou vlasovou hlínu nebo krém, aby vaše zámky získaly texturu a pohyb pro dokonalý styl.

Muži s dlouhými blond vlasy

Krátké blonďaté vlasy

Krátké blond vlasy pro muže zůstávají jednou z nejoblíbenějších možností v holičství. Pánské krátké blonďaté účesy jsou čisté, snadné a nenáročné na údržbu a pohybují se od střihu až po výstřih a mohou být stylově rozcuchané nebo upravené. Pokud chcete krátké rozcuchané blonďaté vlasy, doporučujeme matnou pomádu nebo vosk pro přirozený, strukturovaný povrch.

Muži s krátkými blond vlasy

Středně dlouhé blond vlasy

Středně dlouhé blonďaté účesy jsou v posledních letech také velmi trendy. Všestranné a hezké, střední účesy jako hřeben, uhlazená záda a quiff umožňují chlapům stylovat mnoho různých vzhledů. Chcete -li dosáhnout maximální kontroly nad stylem, naneste výrobek se silným držením.

Středně dlouhé blond vlasy

Účes Blonde Fade

Blond fade haircut je nejlepší způsob, jak ostříhat chlapské vlasy po stranách. Blond fade je základem většiny krátkých stran, dlouhých top účesů, protože zaměřuje pozornost na to, jak jsou vlasy upravené. A protože existuje mnoho různých typů vybledlých účesů, mají muži možnost přizpůsobit svůj střih svému jedinečnému smyslu pro styl. Od vysokého vyblednutí kůže až po nízké zúžení, blonďaté účesy jsou oblíbené v holičstvích po celém světě.

Účes Blonde Fade

Blonde Undercut

Blond podříznutí je běžnou alternativou k vybledlému účesu. Podříznutí začíná vysoko po stranách a je zkrácené krátké a celé jedné délky. Ačkoli blonďaté podřízené účesy nevyblednou ani se neslévají postupně, stále nabízejí dostatek kontrastu. Vyzkoušejte hřeben nebo uhlazené podřezání, abyste získali ostrý vzhled, který si zamilujete!

Blonde Undercut

Tlusté blond vlasy

Kluci s hustými blonďatými vlasy mají možnost nechat se co nejlépe ostříhat. Pokud máte husté a blonďaté vlasy, můžete svého holiče požádat o umělého jestřába, quifta, pompadoura, postranní partie, mužského drdolu nebo vrchního uzlu a snadno upravit jakýkoli vzhled. S tolika skvělými účesy pro muže s hustými vlasy jsou možnosti neomezené.

Muži s hustými blond vlasy

Špinavé blonďaté účesy

Špinavé blonďaté vlasy nabízejí jedinečný vzhled každému vzhledu. Kontrast mezi světlými a tmavými blond vlasy může dát vyniknout každému stylu. Doporučujeme mužům, kteří chtějí nejlepší špinavé blonďaté účesy, aby pro zvýraznění zbarvení vlasů použili nízký lesk nebo matnou pomádu.

Účesy pro špinavé blond muže

Platinové blonďaté účesy

Platinové blonďaté účesy jsou ostré a rebelské. Platinové vlasy ocení fakt, že trocha barvení nebo barvení vlasů může dodat jejich stylu další rozměr. A i když může být obtížné dosáhnout platinové blond barvy, pokud máte tmavé vlasy, zkušený stylista vám může pomoci dokonale nosit vzhled..

Kluci z platinových blond vlasů

Jasné blond vlasy

Jasné blonďaté vlasy pro muže jsou dalším sexy stylem, který kombinuje šedé tóny pro teplé a studené barvy. I když ne všichni chlapi dokážou strhnout jasanové blonďaté účesy, pokud můžete, je to hluboce požadovaný vzhled.

Ash Blonde Hair Men

Cool Blonde Highlights

Blond melíry pro muže jsou opět v módě. Ne od 90. let jsme viděli tolik účesů se zvýrazněním, ale v dnešní době stylisté dělají vzhled mnohem vkusnějším. Blonde melíry jsou obzvlášť pěkné u dospívajících chlapců a mladých mužů. Ať už chcete blonďaté tipy nebo pruhy blond ve vlasech, melír může dobře fungovat s moderními střihy a styly.

Cool Blonde Highlights pro muže

Cool účesy pro blondýnky

Chcete -li získat další z nejlepších nápadů a stylů pro pánské vlasy, podívejte se na tyto skvělé nové účesy pro blonďaté chlapce a chlapce!

Blonde Faux Hawk Fade

Blonde Faux Hawk Fade

Přírodní špinavé špinavé blond vlasy

Přírodní špinavé špinavé blond vlasy

Blondýnka Pompadour

Blondýnka Pompadour

Rozcuchané kudrnaté blond vlasy

Rozcuchané kudrnaté blond vlasy

Blonde Man Bun

Blonde Man Bun

High Skin Fade with Thick Part a Dark Blonde Pompadour

High Skin Fade with Thick Part a Dark Blonde Pompadour

Špičaté blond vlasy s nízkým blednutím

Špičaté blond vlasy s nízkým blednutím

Platinový blonďatý hřeben nad podříznutím

Platinový blonďatý hřeben podřezaný

Kartáčovaný zpět blond účes s nízkým vyblednutím

Kartáčovaný blonďatý účes s nízkým prolínáním

Blond Slicked Back Undercut

Blond Slicked Back Undercut

Špinavý hřeben s klasickými zúženými stranami

Účesy blond mužů

Krátké blond vlasy s vysokým prolínáním kůže

Krátké blond vlasy s vysokým prolínáním kůže

Krátké blond vlasy s blednutím

Krátké blond vlasy s blednutím

Texturovaný Quiff

Pánské blonďaté účesy

Vysoký zúžení s hřebenem pro blonďaté vlasy

Blond účesy pro kluky

Dlouhé blond vlasy a vousy

Dlouhé blond vlasy a vousy

Špinavý špičatý top

Účesy blonďatých chlapců

Odpojené podříznutí s blonďatým vrácením zpět

Blond účesy pro muže

Blonde Comb Over s Part a High Bald Fade

Účesy pro blondýnky

Messy Dark Blonde Quiff with Beard

Blond mužské účesy

Platinum Blonde Undercut Fade s Slick Back

Platinum Blonde Undercut Fade s Slick Back

Dlouhé blond vlasy nahoře s tmavými plnovousy

Dlouhé blonďaté účesy

Tlusté blonďaté kartáčované zadní vlasy

Hot Guys s blond účesy

Dlouhé blond vlasy stažené dozadu

Blond účesy

Středně dlouhý blonďatý účes se středními partiemi

Muži se špinavými blond vlasy

Nízké zúžení s blonďatým kartáčem

Špinavé blonďaté účesy

Rozcuchané světlé blond špičaté vlasy

Účesy pro blond muže

Krátký blonďatý top s vysokým prolínáním

Krátký blonďatý top s vysokým prolínáním