תסרוקות בלונדיניות לגברים ממשיכות להיות אופנתיות ומסוגננות. למרות ששיער בלונדיני קשור לעתים קרובות לפרסונה של אחי הגולש, התספורות הטובות ביותר לבחורים בלונדיניות באמת נמשכות הרבה מעבר לתחום היחיד הזה. למעשה, תסרוקות בלונדיניות לגברים כולן מקיפות-עם דהייה או חיתוך בצדדים וגב חלקלק, ציפה, מסרקת, פומפדור, לחמניה לגבר או שיער בלונדיני ארוך למעלה, לבחורים יש מגוון גזרות וסגנונות מגניבים. לבחור מ. ובעוד שהרשימה ממשיכה, תספורות הגברים הבלונדיניות הטובות ביותר תלויות באמת בסוג השיער האישי שלך (עבה, דק, מתולתל, גלי) והסגנון שאליו אתה הולך.

אז בין אם יש לך שיער בלונדיני עבה ומלוכלך, נקודות עיקריות על הטיפים, או שרק צבעת את שיערך בלונדינית פלטינה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתמצא מספר תסרוקות מגניבות לגברים ולנערים. מתספורות קצרות ועד תסרוקות בינוניות וארוכות, להלן הסגנונות החדשים והבלונדיניים הטובים ביותר שיגיעו השנה!

תסרוקות בלונדיניות לגברים

תסרוקות גברים מובילות בלונדיניות

ריכזנו כמה מהתסרוקות החמות ביותר לבחורים בלונדיניים, כך שככל שתסתכלו, הקפידו לבדוק האם כל תספורת בודדת מתאימה לכם! בין שיער בהיר, כהה, מלוכלך, אפר, פלטינה ותות שדה, יש לנו כיסוי!

תסרוקות בלונדיניות הטובות ביותר לגברים

שיער בלונדיני ארוך

בחורים עם שיער בלונדיני ארוך תמיד נחשבו לוהטים ומושכים. אבל עם התסרוקת הארוכה הנכונה, גברים יכולים לקחת את הסגנון והערעור המיני שלהם לשלב הבא. התסרוקות הבלונדיניות הארוכות הטובות ביותר נשארות לרוב זורמות ומבולגנות באופן טבעי. אנו ממליצים להשתמש בחימר או קרם שיער בהיר כדי לתת למנעולים מרקם ותנועה מסוימים לעיצוב המושלם.

שיער בלונדיני ארוך

שיער בלונדיני קצר

שיער בלונדיני קצר לגברים נותר אחת האפשרויות הפופולריות ביותר במספרות. תסרוקות בלונדיניות קצרות לגברים נקיות, קלות ותחזוקתיות נמוכות, ונעו בין גזרת הצוות ועד החיתוך וניתן לעצב אותן מבולגן או מסודר. אם אתה רוצה שיער בלונדיני קצר ומבולגן, אנו ממליצים על פומדה או שעווה מאט לגימור טבעי ומרקם.

שיער שיער בלונדיני קצר

שיער בלונדיני באורך בינוני

תסרוקות בלונדיניות באורך בינוני גם הן במגמה חזקה בשנים האחרונות. תסרוקות צדדיות וחתיכות, בינוניות כמו המסרק מעל, חלקלק אחורי ופיף מאפשרות לבחורים לעצב הרבה מראה שונה. לבקרת סטיילינג מרבית, הקפד למרוח מוצר בעל אחיזה חזקה.

שיער בלונדיני באורך בינוני

תספורת בלונד דהייה

תספורת בלונדינית דהויה היא הדרך הטובה ביותר לחתוך שיער של הבחור בצדדים. דהייה הבלונדינית היא הבסיס לרוב הצדדים הקצרים, תסרוקות עליונות ארוכות מכיוון שהיא ממקדת את תשומת הלב לאופן עיצוב השיער. ומכיוון שיש הרבה סוגים שונים של תספורות דהייה, לבחורים יש את היכולת להתאים את הגזרה שלהם לתחושת הסגנון הייחודית שלהם. החל מדהיית העור הגבוהה עד לדהייה הנמוכה ביותר, תסרוקות דהייה בלונדינית פופולריות במספרות ברחבי העולם.

תספורת בלונד דהייה

בלונד תחתון

החתך הבלונדיני הוא חלופה נפוצה לתספורת הדהייה. החיתוך מתחיל גבוה בצדדים וחותך קצר וכולם באורך אחד. למרות שתסרוקות בלונדיניות חתוכות לא דוהות או מתמזגות בהדרגה, הן עדיין מציעות ניגודיות רבה. נסה לסרוק או לחתוך גב תחתון למראה עצבני שתאהב!

בלונד תחתון

שיער בלונדיני עבה

לחבר’ה עם שיער בלונדיני עבה יש אפשרות לקבל את כל התספורות הטובות ביותר. אם השיער שלך סמיך ובלונדיני, תוכל לבקש מהספר שלך נץ, קוויף, פמפדור, חלק צד, לחמניה או קשר עליון ולעצב בקלות כל לוק שתרצה. עם כל כך הרבה תסרוקות מגניבות לגברים עם שיער סמיך, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

שיער בלונדיני עבה

תסרוקות בלונדיניות מלוכלכות

שיער בלונדיני מלוכלך מציע טוויסט ייחודי לכל מראה. הניגוד בין שיער בלונדיני בהיר לכהה יכול לגרום לכל סגנון להתבלט. אנו מציעים לגברים שרוצים שהתסרוקות הבלונדיניות הטובות ביותר למרוח ברק נמוך או פומדה מאט כדי להדגיש את צביעת שיערם..

תסרוקות בלונדיניות מלוכלכות לגברים

תסרוקות בלונדיניות פלטינה

תסרוקות בלונדיניות פלטינה הן עצבניות ומרדניות. גברים לשיער פלטינה מעריכים את העובדה כי מעט צבע או צביעת שיער יכולים להוסיף עוד ממד לסגנון שלהם. ולמרות שקשה להשיג צבע בלונדיני פלטינה אם יש לך שיער כהה, סטייליסטית מיומנת יכולה לעזור לך ללבוש את המראה בצורה מושלמת.

שיער בלונדיני בלונדיני

שיער בלונדיני אפר

שיער בלונדיני אפר לגברים הוא סגנון סקסי נוסף הממזג גוונים אפורים לצבע חם-קריר. אמנם לא כל החבר’ה יכולים להסיר תסרוקות בלונדיניות מאפר, אבל אם אתה יכול, זה מראה מבוקש מאוד.

גברים שיער בלונדיני אפר

הדגשות בלונדיניות מגניבות

בלונד בלייט לגברים חוזרים לאופנה. לא מאז שנות ה -90 ראינו כל כך הרבה תסרוקות עם הבהרה, אבל בימים אלה מעצבים מעצבים את המראה בצורה הרבה יותר טעימה. הדגשות בלונדיניות נחמדות במיוחד על נערים צעירים וגברים צעירים. בין אם אתה רוצה טיפים בלונדיניים או פסים של בלונדיניות בכל השיער שלך, הדגשים יכולים לעבוד היטב עם גזרות וסגנונות מודרניים.

הדגשות בלונדיניות מגניבות לגברים

תספורות מגניבות לבחורות בלונדיניות

לעוד רעיונות וסגנונות שיער לגברים הטובים ביותר, בדוק את התספורות החדשות והמגניבות האלה לבחורים ובנים בלונדינים!

בלונדינית Faux Hawk Fade

בלונדינית Faux Hawk Fade

שיער בלונדיני מלוכלך טבעי

שיער בלונדיני מלוכלך טבעי

בלונדינית פומפדור

בלונדינית פומפדור

שיער בלונדיני מתולתל מבולגן

שיער בלונדיני מתולתל מבולגן

לחמנייה של בלונדינית

לחמנייה של בלונדינית

דהיית עור גבוהה עם חלק עבה ופומפארד בלונדיני כהה

דהיית עור גבוהה עם חלק עבה ופומפארד בלונדיני כהה

שיער בלונדיני קוצני עם דהייה נמוכה

שיער בלונדיני קוצני עם דהייה נמוכה

מסרק בלונדיני פלטינה על חיתוך

מסרק בלונדיני פלטינה על חיתוך

תסרוקת בלונדינית אחורית מוברשת עם דהייה נמוכה

תסרוקת בלונדינית אחורית מוברשת עם דהייה נמוכה

בלונדינית Slicked גב תחתון

בלונדינית Slicked גב תחתון

מסרק מבולגן עם צדדים מחודדים קלאסיים

תסרוקות גברים בלונדיניות

שיער בלונדיני קצר עם דהיית עור גבוהה

שיער בלונדיני קצר עם דהיית עור גבוהה

שיער בלונדיני קצר עם דהייה

שיער בלונדיני קצר עם דהייה

Quiff מרקם

תסרוקות בלונדיניות לגברים

דהייה גבוהה עם מסרק שיער בלונדיני מעל

תסרוקות בלונדיניות לחבר'ה

שיער בלונדיני וזקן

שיער בלונדיני וזקן

טופ קמצן מבולגן

תספורות של נער בלונדיני

חתך מנותק עם גב בלונדיני סליק

תסרוקות בלונדיניות לגברים

מסרק בלונדיני עם חלק ודהייה קרחת גבוהה

תספורות לחבר'ה בלונדיניים

בלונד בלונדיני כהה מבולגן עם זקן

תספורות גבריות בלונדיניות

דהייה תחתונית בלונדינית פלטינה עם גב חלק

דהייה תחתונה בלונדינית פלטינה עם גב חלקלק

שיער בלונדיני ארוך למעלה עם זקן מלא כהה

תסרוקות בלונדיניות ארוכות

שיער בלונדיני עבה עם מברשת גב

בחורים חמים עם תסרוקות בלונדיניות

שיער בלונדיני ארוך משוך לאחור

תסרוקות בלונדיניות

תסרוקת בלונדינית באורך בינוני

שיער בלונדיני מלוכלך

התחדדות נמוכה עם גב מברשת בלונד

תסרוקות בלונדיניות מלוכלכות

שיער בלונדיני בהיר וקושי

תספורות לגברים בלונדיניים

חולצת טריקו קצרה בלונדינית עם דהיית תער גבוהה

חולצת טריקו קצרה בלונדינית עם דהיית גילוח גבוהה