למצוא תסרוקות שיא האלמנה הטובות ביותר לגברים יכול להיות מתסכל. שיא האלמנה הוא פשוט קו שיער עם צורת V מלפנים, מעל המצח. אם יש לך שיא של אלמנה, זה גנטי ומוטב שתלמד להסתיר את זה או לעבוד איתו. אך ישנם שני סוגים של תסרוקות לשיא אלמנה – סגנונות ארוכים המסתירים את קו השיער הנסיגה, כגון שוליים, חיוך ומברשת, ותספורות קצרות המשתלבות בו, כגון דהייה גבוהה או צורה בצדדים משולבים עם חתך באז, מסרק מעל וחלק אחורה למעלה. הקושי בא בבחירת תספורות שיא האלמנה המהוות איזון טוב מכיוון שאם שיא האלמנה שלך עמוק מדי ויש לך שיער דק, תסרוקת ארוכה פשוט נראית כמו ניסיון רע להסתיר אותה.

להלן ריכזנו את התסרוקות המובילות לגברים עם שיא אלמנות. בין אם יש לך שיער קצר או ארוך, רוצה לדעוך או לחתוך בצדדים, או להחליט להדגיש או לכסות את קו השיער שלך, הגזרות והסגנונות המדהימים האלה יראו אותך מסוגנן וקלאסי..

תסרוקות שיא האלמנות

כיצד לחתוך את שיא האלמנה

האופן שבו אתה מבקש מהספר שלך לספר את שיער השיא של אלמנתך תלוי בסוג התסרוקת שאתה מנסה להשיג. לשיער קצר שיאפשר לך לעצב גזרת באז או גזרת צוות מלמעלה, תרצה דהייה קרחת גבוהה או חיתוך מנותק בצדדים. באופן דומה, אתה תמיד יכול להשיג שיא של אלמנות מגולחות. תסרוקות קצרות מאוד אלה יקטינו את הניגודיות ויתעצמו בעדינות לתוך קו השיער הנסיג שלך.

תסרוקות קצרות לגברים עם פסגת אלמנה - דהייה גבוהה של קירח עם חולצת יבול קצרה

מצד שני, תסרוקות בינוניות וארוכות עם שיא אלמנה הן תכליתיות ואופנתיות. כדי להתחיל, תצטרך אורך של לפחות 3 עד 4 סנטימטרים למעלה. ובעוד שבחורים עדיין יצטרכו לבקש דהיית עור או צדדים מגולחים, ניתן להחליק את השיא של אלמנת שיער ארוכה יותר, לסתר אותה, להיפרד או לעצב אותה בכל דרך שהיא. אם שיערך ארוך מספיק, אנו ממליצים לך להחליק אותו לתסרוקת סקסית וקלאסית.

תסרוקות ארוכות עם שיא האלמנה - מסרק דהייה מתחדד

אמנם אין דרך להיפטר משיא האלמנה מבלי לגלח את הראש, אך ישנן דרכים למזער את הניגודיות ולהתמודד עם קו השיער בצורת V שלך. לדוגמה, אתה יכול להתיישר או להתעצב סביב הרקות לאורך הצדדים וקו השיער שלך. המשמעות היא שהספר שלך ייקח גוזם ויצור קווים חדים לניקוי הקצוות. קו חדש בדרך כלל נראה הכי טוב עם צדדים מגולחים או דהיית עור גילוח, כל אלה מושכים פחות תשומת לב לשיא האלמנה שלך..

איך חותכים את שיא האלמנה - פומפדור עם חלק קשה ודהייה קרחת גבוהה

בסופו של דבר, התספורות המודרניות האלה יעניקו לך את הביטחון שאתה צריך להרגיש ולהיראות טוב שוב!

כיצד לעצב את שיער השיא של אלמנה

עיצוב תסרוקת השיא של אלמנתך עוסק בשימוש במוצרי שיער טובים והתאמץ. גברים עם שיער עבה יכולים לבחור כל פומדה, שעווה, חימר או שמנת, בהתאם לאחזקה וברק שהם רוצים. יתר על כן, שיער עבה מציע את הרבגוניות של עיצוב מראה מסודר או מבולגן עם מברשת או מסרק.

איך לעצב את שיער השיא של אלמנה - שיער קוצני בעל מרקם עם דהייה גבוהה

עם זאת, בחורים עם שיער דק ירצו להשתמש בשעווה או חימר לשיער ולעצב תסרוקת פרוסה למראה עבה ומלא יותר. לבסוף, אם אתה מזווג שיער מתולתל עם שיא אלמנה, יהיה עליך ליישם מוצר עיצוב חזק כדי לשלוט בסגנון שלך ולשמור אותו במקום כל היום..

תצוגה מקדימה מחיר דירוג המוצר
חברת Suavecito Pomade Firme (חזקה) להחזיק 4 גר ', 1 חבילה - שיפוץ שיער חזק לגברים - שעווה על בסיס מים ברק בינוני כמו ג'ל לשיער ללא פתיתים - קל לשטוף - להחזיק כל היום לכל סגנונות השיער Suavecito Pomade Firme (Strong) החזק 4 עוזים, 1 חבילה – חזקה לשיער חזק לגברים – ברק בינוני… 14,572 חוות דעת 13.99 $ קנה עכשיו
בקסטר קליפורניה חימר חימר, גימור מאט/אחיזה חזקה, ריבת שיער לגברים, 2 פל. עוז בקסטר קליפורניה חימר חימר, גימור מאט/אחיזה חזקה, ריבת שיער לגברים, 2 פל. עוז 3,870 חוות דעת $ 23.00 קנה עכשיו
ראש מיטה TIGI לגברים הפרדת מאט שעווה ניתנת לעבודה, 3 גרם ראש מיטה TIGI לגברים הפרדת מאט שעווה ניתנת לעבודה, 3 גרם 4,153 חוות דעת $ 9.90 קנה עכשיו
נחשול שיער של Ultrax Labs | שמפו מעורר צמיחת שיער קפאין לגירוי שיער 8 גרם נחשול שיער של Ultrax Labs | שמפו מעורר צמיחת שיער קפאין לגירוי שיער 8 גרם 11,280 חוות דעת 79.95 $ קנה עכשיו

התספורות הטובות ביותר לשיא אלמנה

לבחורים הנאבקים להשיג סגנון מגניב, להלן תסרוקות השיא של האלמנה הפופולריות ביותר.

תספורות מגניבות לגברים עם שיא אלמנות

שיער קצר

שיער קצר הוא בדרך כלל הדרך הפופולרית ביותר שבחורים מתמודדים עם שיא אלמנה או קו שיער נסיגה. הסיבה לכך היא שתסרוקות קצרות כמו גזרת צוות וגידול צרפתי מלמעלה בשילוב עם דהייה או חתך בצדדים ממזערות את ההבדל בין השיער שלך לקרחות. לבחורים עם שיער דק או שיער מתולתל או גלי שקשה לנהל, שיער קצר כדי להתמזג לשיא של אלמנה עשוי להיות הפתרון היחיד.

שיא אלמנת שיער קצר - צוות גלי קצר קצוץ עם דהיית עור בצדדים

שיער ארוך

שיער ארוך יכול לעבוד יפה עם שיא אלמנה אם תבחר את התסרוקת המתאימה לפנים ולסוג השיער שלך. תסרוקות באורך בינוני עד ארוך היו במגמה, כך שהאתגר היחיד הוא להיות סבלני מספיק כדי לצמוח שיער ארוך ולהקדיש את הזמן לעצב אותו כל בוקר.

שיא אלמנה לשיער ארוך - קוויף ארוך עם טייפר קלאסי

הצדדים הקצרים הטובים ביותר, התספורות העליונות הארוכות כרגע הן גב חלקלק עם מרקם, מסרק מעל, זיוף ושוליים. כל הסגנונות הללו יאפשרו לך לשלב את שיא אלמנתך בשיערך הארוך.

גברים שיער השיא של האלמנה הטובה ביותר

שיער מתולתל

עיצוב תסרוקת שיא של אלמנה מגניבה עם שיער מתולתל יכול להיות מסובך במיוחד. מכיוון שכבר קשה לשלוט בשיער גלי ומתולתל, גברים יצטרכו לקבל גזרה המנצלת את סוג השיער הייחודי שלהם ולאחר מכן להשתמש במוצר עיצוב חזק. סגנונות שוליים מתולתלים או חתך שיער עבה מתולתל עשוי להיות המראה הדרוש לך.

שיא אלמנת השיער המתולתל - פרינג 'מתולתל ארוך עם חתך תחתון

באז קאט

גזירת הבאזז היא אחת התספורות הטובות ביותר לגברים עם שיא אלמנה. התספורת בגזרת הבאזז מושכת את תשומת הלב מקו השיער הנסיגה כיוון שאין שיער בניגוד למראה. בנוסף, הגזרה והסגנון הקצר הזה הם גבריים, פשוטים להשגה וקלים לתחזוקה. למעשה, בחורים שאוהבים את גזירת הבאזז יכולים אפילו לקצץ את השיער שלהם בבית בעזרת קוצץ איכותי.

שיחת באז של Widow's Peak

הלוואה וחיסכון

מסרק השיא של האלמנה הוא תסרוקת פרקטית המאפשרת לך לכסות צד אחד של קו השיער שלך. על ידי סירוק השיער בצד והסתרת חלק משיא אלמנתך, חבר’ה יכולים להסיר את תשומת הלב ולמקד את העיניים בתסרוקת האטרקטיבית למעלה. אם יש לך שיער סמיך, אנו ממליצים מאוד להסיר את המסרק המבולגן.

מסרק השיא של אלמנה נגמר

לְעַרְעֵר

החתך הוא עוד מועדף במספרה שנראה טוב עם מגוון תספורות לגברים. תסרוקות תחתונות עובדות עם שיא אלמנה על ידי כך שהשיער מלמעלה נראה מלא יותר בהשוואה. ומכיוון שבאופן כללי החתך נחתך גבוה וקצר מאוד, הוא יכול למנוע מאנשים להבחין בקו השיער שלך. החלק הטוב ביותר הוא שלחבר’ה יש כל כך הרבה אפשרויות כאן, החל מהתחתון הגב החלקלק ועד מסרק, פאמפ או תרועה..

חתך שיא של אלמנות - חיתוך מנותק עם זקן

חלק צד קשה

החלק הצדדי הקשה הוא וריאציה מודרנית של תספורת קלאסית. תספורת החלק הצדדי היא קלאסית ונצחית, אך בשילוב עם חלק קשה ועבה שמדגיש את סירוק השיער, הסגנון מקבל מראה חדש. בין אם יש לך שיא של אלמנה ובין אם לאו, אתה תאהב שיער שנפרד בצד עם קו מגולח בקרקפת שלך.

תספורת צד קשיחה לשיא האלמנה

שיא האלמנות המגולחות

אם הדהייה או החתך לא מספיק קצרים עבורך, תמיד תוכל לגלח לגמרי את הצדדים שלך. שיא האלמנה המגולחת מבטל ביעילות את כל הניגודיות וממזג בצורה חלקה את קו השיער שלך עם הצדדים הזמזומים.

שיא האלמנות המגולחות - גב חלקלק עם צדדים מגולחים

חזרה על החלקה

שיער חלקלק לאחור נראה מסוגנן להפליא עם שיא אלמנה. כאחת התסרוקות החמות לגברים בשנים האחרונות, הגב החלקלק יכול להיות הסגנון שחיפשת. כדי לקבל את הגזרה, פשוט תן לשיער שלך לצמוח כמה סנטימטרים למעלה ולבקש מהמספר שלך חיתוך או דהייה בצדדים. לאחר מכן, מרחי פומדה חזקה והברישי את שיערך לאחור לגימור חלקלק ומבריק.

תסרוקות שיא האלמנה - גב חלקלק

מוהוק

המוהוק הוא בחירה טבעית לשיא של אלמנה. על ידי שילוב צדדים מגולחים עם תסרוקת מוהוק, בחורים יכולים לעצב מראה עצבני אך טרנדי. עם זאת, אם המוהוק גרוטני מדי עבורך, נסה את דהיית הנץ הדויה או חתך קצר בצדדים עם שיער קוצני למעלה.

אלמנות פיק מוהוק

שיער מוברש עבה עם התחדדות וזקן

תסרוקות לשיא האלמנה - צחצוח

תספורת צד קשיחה עם דהייה קירחת

תספורת צד קשיחה עם דהייה קירחת

שיא אלמנת השיער המתולתל מבויג עם דהייה נמוכה קירחת

שיער השיא של אלמנה - תסרוקת פרינג '

מסרק מעל פומפדור עם גילוח דהייה וזקן

מסרק מעל פומפדור עם דהיית זקן באמצע גילוח

חלק שיער השיא של אלמנה

חלק השיער של אלמנה

גזרת צוות עם התחדדות קלאסית בצדדים

תספורת שיא אלמנה - גזירת צוות

שיער אחורי עם מברשת עם מרקם עם דהייה וזקן נמוך

התסרוקות הטובות ביותר לשיא האלמנה

מסרק דהוי גבוה מעל פומפ

מסרק High Fade Over Pomp

דהייה נמוכה קירחת עם חלק עליון באורך בינוני

תסרוקות ארוכות של פסגת האלמנה

דהייה גבוהה עם גב מברשת עבה

תסרוקות גברים לשיא האלמנה - גב חלקלק

מסרק קלאסי מעל התחדדות

תסרוקות לגברים עם שיא האלמנה

חולצת יבול קצרה עם מרקם עם דהייה וזקן מלא

תסרוקות לשיא האלמנה - גידול מרקם

שיער מבולגן סמיך למעלה עם צדדים מחודדים קצרים

תספורות שיא אלמנה לגברים

מסרק מודרני ארוך עם התחדדות נמוכה וזקן עבה

תספורת שיא האלמנה - מסרק ארוך מעל

יבול צרפתי במרקם עם אמצע דהייה

תסרוקות שיא אלמנה לגברים - שוליים זוויתיים

שיער ארוך עם צדדים קצרים

תסרוקות שיא האלמנה - לטאטא בצד