Zajímáte se o nejlepší vlnité účesy pro muže? Téměř všechny klasické i moderní pánské účesy fungují s vlnitými vlasy; ve skutečnosti vlny skvěle dodávají nejlepším účesům texturu, pohyb a objem. Víme však, že vlnité vlasy mohou být někdy náročné na úpravu nebo střih, i když máte na mysli konkrétní vlnité účesy. Na rozdíl od kudrnatých vlasů vlnité vlasy rostou rovně a jak rostou déle, získávají vlnitou formu. To může být frustrující pro muže a chlapce, kteří dávají přednost dlouhým vlasům před krátkými vlasy, ale nemohou najít vlnité účesy, které milují.

Naštěstí pro vás jsme provedli průzkum za vás a našli jsme celou řadu skvělých účesů pro muže s vlnitými vlasy. Podívejte se na stylové dlouhé a krátké účesy pro vlnité vlasy v roce 2021. Zajistili jsme zahrnutí některých dnešních nejnovějších trendů, jako je texturovaná oříznutí, rozčesání, uhlazená záda a quiff. Tyto trendy účesy zcela způsobí revoluci ve stylu vlnitých vlasů!

Vlnité účesy pro muže

Nejlepší účesy pro muže s vlnitými vlasy

Vlnité vlasy nabízejí jedinečnou strukturu, kterou žádný jiný typ vlasů nedokáže. Spolu s objemem, pohybem a přirozeným tokem mohou vlny vypadat trendy a cool, když jsou spárovány se správnými styly střihu. Obzvláště se nám líbí kombinace vlnitých okrajů a krátkých strukturovaných plodin jako dva z nejlepších účesů pro muže.

Skvělé účesy pro muže s vlnitými vlasy - dlouhé vlnité třásně + nízké zúžení

Podobně se vlnitý hřeben v dnešní době jeví jako velmi oblíbená volba v holičstvích. Pokud však dáváte přednost nějaké délce, dlouhé vlnité účesy jsou vždy ve stylu. Bez ohledu na to, jaký vzhled si vyberete, důležité je při stylingu používat správný přípravek na vlasy.

Nejlepší účesy pro muže s vlnitými vlasy - silné vlnité vlasy nahoře + vyblednutí kůže + řada nahoru

Jak upravit vlnité vlasy

Trik, jak upravit vlnité vlasy pro muže, je mít dobrý produkt. Pokud chcete hladký a lesklý povrch, doporučujeme silnou, nejlépe hodnocenou pomádu. Pokud však chcete texturovaný, matný povrch, měli byste použít vosk na vlasy nebo jíl.

Chcete -li upravit vlnité vlasy, postupujte takto:

  1. Ujistěte se, že jsou vaše vlasy čisté a mírně vlhké. Vždy doporučujeme styling po horké sprše.
  2. Začněte důkladným nanesením produktu na pánské vlasy a rovnoměrným rozdělením po celé délce. U hustých, krátkých vlnitých vlasů se ujistěte, že proniknete na povrch a vlasy pokryjete hluboko, abyste zkrotili své nepoddajné prameny. U delších vlasů se zaměřte na konce pramenů, abyste zabránili krepatění a udrželi kontrolu.
  3. Poté použijte hřeben nebo ruce, abyste získali požadovaný vzhled. Chcete -li mít čistý a strukturovaný vzhled, projděte si vlasy hřebenem. Pro chaotický styl použijte prsty.
  4. Jakmile dosáhnete požadovaného vlnitého účesu, naneste trochu tepla. Použitím fénu na nízkoteplotní nastavení mohou kluci minimalizovat krepatění a maximalizovat držení pro vzhled, který vydrží celý den.

Jak upravit vlnité vlasy - vlnité vlasy

S tolika moderními pánskými vlnitými účesy, krátkými i dlouhými, byste nikdy neměli mít pocit, že nemáte na výběr z dobrých stylů. Opět platí, že zatímco vlny mohou být obtížně zvládnutelné a zkrotitelné, přirozená struktura vašich vlasů může skutečně dodat každému účesu jedinečný nádech. Jde jen o to, najít pro vás ten správný vzhled.

Ukážeme vám ty nejlepší vlnité účesy a střihy, které vyhovují délce, typu a struktuře vlasů každého chlapa.

Vlnitý hřeben přes vyblednutí + tvrdá část + vousy

Vlnitý hřeben přes vyblednutí + tvrdá část + vousy

Pokud hledáte vzhled, který kombinuje to nejlepší z klasiky a moderny – nebo ten, který vypadá stejně profesionálně a elegantně – je těžké udělat chybu s tímto vynikajícím hřebenem pro vybledlý účes. Tvrdá část dodává nádech klasického zdokonalení, ale vlnité vlasy spárované s moderním hřebenem přes styly dokonale. Krátké, dobře udržované vousy dodávají rovnováhu a spojují vše dohromady.

Vlnitý texturovaný top + podřez + line up

Vlnitý texturovaný top + podřez + line up

Jedná se o trochu nový pohled na klasický střih posádky, který zahrnuje krátké vlasy po stranách a delší vlasy nahoře. Chcete -li vytvořit tento vlnitý texturovaný účes, budete potřebovat vlasy asi dva až čtyři palce dlouhé a můžete se rozhodnout pro vyblednutí stran nebo ponechání všech jedné délky pro podříznutí. Tento styl je nejlepší pro muže, kteří mají silnější vlnité vlasy; dobrá pomáda může pomoci zajistit zdvih a udržení, které potřebujete k udržení po celý den.

Low Skin Fade + Short Wavy Slick Back

Low Skin Fade + Short Wavy Slick Back

Toto je oblíbený styl mezi muži, kteří mají přirozeně vlnité vlasy, a je možné je vytvořit s tenkými nebo hustými vlasy. Vlasy nahoře by měly mít délku od dvou do tří palců a vlasy vzadu by se měly postupně zužovat do nízkého plešatého vyblednutí. Chcete -li vytvořit texturovaný úhledný hřbet, přidávejte po troškách pomádu, dokud nebudete mít požadovanou definici, poté rukama (s trochou pomády) zatlačte a kartáčujte vlasy dozadu..

Texturovaný vlnitý Quiff + Fade

Texturovaný vlnitý Quiff + Fade

Quiff je jedním z nejžhavějších účesů pro muže současnosti. Je to snadné vytvořit během několika minut, než vyrazíte ze dveří, zvláště pokud začnete s úžasným střihem, jako je tento. Vlasy nahoře jsou kdekoli od tří do pěti palců dlouhé a vybledlé strany jsou nízké a super krátké na vyblednutí kůže všude kolem. Chcete -li tvarovat vlnitý quiff s texturou, naneste lehkou pomádu a oddělte jednotlivé vlny konečky prstů. Poté postupně tahejte tyto texturované části dopředu a vytvořte tažení podpisu vpředu.

Wavy Faux Hawk + Undercut

Wavy Faux Hawk + Undercut

Někdy jen chcete udělat prohlášení, aniž byste byli příliš přesní, a to je přesně to, co tento vlnitý účes z umělého jestřába dokáže. Tradiční podříznutí po stranách zanechává široký pruh vlasů od čela k zádům. Můžete zde hrát s různými délkami, ale ideální jsou tři až čtyři palce. Přidejte trochu pomády, hlíny nebo vosku v závislosti na struktuře vlasů a vlasy rozetřete směrem nahoru a dozadu a prsty oddělte jednotlivé vlny.

Boční část vlnité vlasy + podříznutí Fade + Line Up

Side Party vlnité vlasy + podříznutí Fade + Line Up

Chcete -li vzhled, který je částečně chaotický a částečně rafinovaný, tento účes s vlnitou boční částí je perfektní. Ostré linie kolem chrámu, čela a linie vlasů jsou jasně definované pro nový tvar. Boční část je navíc stylově volná a ležérní se špinavými vlnami nahoře. Styling tohoto rozděleného účesu doma je dostatečně jednoduchý. Stačí nanést na vlasy matný stylingový krém a nechat vše rozcuchané a rozcuchané s mírnou částí na jedné straně.

Krátké texturované oříznutí + boční třepené třásně + vysoké vyblednutí

Krátké texturované oříznutí + boční třepené třásně + vysoké vyblednutí

Tento styl znamená sílu a sexy vzhled a je snadné ho dosáhnout pomocí správných střihových a stylingových produktů. Ponechte horní část vlasů středně dlouhou – kdekoli od dvou do tří palců – s vysokým vyblednutím na zádech a bocích. Potom pomocí stylingové hlíny, krému nebo vosku smete vlnité vlasy vpředu na stranu, zatímco zbytek volně česáte..

Dlouhý vrstvený vlnitý účes

Dlouhý vrstvený vlnitý účes

Jedná se o klasický vzhled pro muže, kteří dávají přednost dlouhým vlnitým vlasům. Snadno se upravuje a udržuje a je to perfektní přechodný styl, pokud jste se rozhodli nechat si narůst vlasy. V ideálním případě budete chtít, aby vaše vlasy byly vzadu jen po ramena s vrstvami. Stačí k tomu skvělý stylingový krém nebo hlína, která oddělí a definuje vlny, zatímco je drží na místě po celý den..

Úhlové třásně s texturou + nízké zúžení

Úhlové třásně s texturou + nízké zúžení

Tento odvážný styl je ideální pro vytváření objemu, pokud máte tenké nebo jemné vlasy. Vlasy vpředu jsou silnější a delší než jinde na hlavě a nízké vyblednutí začíná velmi postupně těsně nad ušima. Vše, co je pro úpravu tohoto úhlového třásně potřeba, je dobrý krémový nebo kudrnatý zesilovač (v závislosti na typu vašich vlasů) a pár minut na umístění jednotlivých pramenů vlasů přesně tam, kde je chcete mít.

Dlouhé vlnité vlasy + vousy

Dlouhé vlnité vlasy + vousy

Spojení středně dlouhých až dlouhých vlasů s plnovousem je snadno jedním z nejžhavějších pánských účesů pro muže s vlnitými vlasy. Stejně jako jiné dlouhé vrstvené vlnité účesy by vlasy měly být kdekoli od tří do šesti palců dlouhé a stříhané do vrstev, aby přidaly objem, tok a definici. Použijte svůj oblíbený vlasový přípravek k úpravě vlasů, zatímco zametáte přední stranu na jednu stranu a dodáte jí jemné zkroucení. Krátké vousy jednoduše spojují vzhled a vytvářejí robustnější vzhled.

Krátké, husté vlnité vlasy nahoře + vysoký pleš

Krátké, husté vlnité vlasy nahoře + vysoký pleš

Krátké účesy jsou pro chlapce vždy trendy a nejlepší na tom je, jak snadno lze tyto střihy stylizovat. Ve skutečnosti velká část stylingu začíná v holičském křesle se středním vyblednutím, které se po stranách a zádech zužuje až k pokožce. Plešatý fade opravdu zvýrazňuje krátkou, ale hustou vlnovku nahoře. Podobně jako střih posádky, tento texturovaný účes je nenáročný na údržbu a snadno se upravuje jen s malým množstvím matné pomády nebo hlíny.

Chaotický vlnitý okraj + nízké zúžení

Chaotický vlnitý okraj + nízké zúžení

Účesy s třásněmi jsou právě teď v módě, takže pokud jdete k tomuto vzhledu, dávejte pozor. Nízké zúžení je čerstvé, čisté a snadno se udržuje. Chcete -li si doma vytvořit ofinu, propracujte si vlasy dobrými vlasy, od kořínků ke konečkům. Poté vytáhněte všechny vlasy dopředu a nechte je rozcuchané a rozcuchané pro ležérní, sexy úpravu. Cílem by měl být bezstarostný, navátý vzhled.

Rozcuchané vlnité vlasy střední délky

Rozcuchané vlnité vlasy střední délky

Dlouhé vlnité vlasy + plnovous

Dlouhé vlnité vlasy + plnovous

Dlouhý vlnitý účes + tok

Pánské vlnité účesy

Krátké vlnité boční vlasy + oholené strany + silné vousy

Krátké vlnité boční vlasy + oholené strany + silné vousy

Tlustý vlnitý oříznutý top + vysoký pokles

Tlustý vlnitý oříznutý top + vysoký pokles

High Skin Taper Fade + Shape Up + vlnitý top

High Skin Taper Fade + Shape Up + vlnitý top

Tlustý vlnitý slinutý zpět Fade + bederní plnovous

Tlustý vlnitý slinutý zpět Fade + bederní plnovous

Krátké vlnité třásně + zúžené strany

Krátké vlnité třásně + zúžené strany

Vlnité kartáčované zadní vlasy + zeslabení kůže

Vlnité kartáčované zadní vlasy + zeslabení kůže

Krátké vlnité vlasy + vyblednutí kůže + plnovous

Krátké vlnité vlasy + vyblednutí kůže + plnovous

Messy Wavy Quiff + Undercut

Messy Wavy Quiff + Undercut

High Bald Fade + přírodní vlny

High Bald Fade + přírodní vlny

Low Skin Drop Fade + vlnité vlasy nahoře + vousy

Low Skin Drop Fade + vlnité vlasy nahoře + vousy

Vlnitý moderní quiff + krátké strany

Vlnitý moderní quiff + krátké strany

Tlusté kudrnaté vlasy + nízká plešatost

Tlusté kudrnaté vlasy + nízká plešatost

Rozcuchané texturované vlnité vlasy nahoře + krátké zúžené strany

Rozcuchané texturované vlnité vlasy nahoře + krátké zúžené strany